Catching Features



Switzerland Elias Schafer

Country:Switzerland
Club:Olc Omström Sense
Email:you must log in
Ranking:9148
Races Run:631
Races Created:5
Upload Limit:8 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Winterleitenseen, Middle 2 27:541 / 35  
Winterleitenseen, Long 1 59:416 / 36  
[Austria Cup] Winterleitenseen 18:413 / 43  
An Ras 2021: Stage 8 34:565 / 40  
Venice, sprint 2 17:109 / 50  
[Training Camp] Winterleitenseen 30:307 / 48  
Winterleitenseen NE, Training 10:4616 / 59  
An Ras 2021: Stage 7 37:0516 / 62  
CF 2006 2 night 41:5518 / 41  
CF 2006 2 v2, middle 39:069 / 55  
Elsaich, Biathlon Middle 33:314 / 66  
[Austria Cup #10] Waschberg 48:4516 / 62  
[Austrian Championship]Waschberg 34:2511 / 74  
Waschberg, Training 10:1630 / 88  
Elsaich, Ski-O Middle 35:4418 / 68  
 236:0328 / 95  
CF 2006 conversion 2, middle 39:4917 / 73  
Rydskogen Challenge #1 14:106 / 116 113.9 
Venice, 1 leg challenge 9:515 / 82  
Circle map 17:5314 / 69 93.8 
Try to complete in 1 hour < dnf (0.0) 
 251:537 / 63  
Isebakketjern Intro 2 FIXED221:176 / 97  
 3dnf  
Isebakketjern Intro 22dnf  
 321:195 / 76  
Elsaich 28:3336 / 97  
 226:0213 / 106  
Sprint 12:0359 / 91  
Isebakketjern213:5511 / 181  
 3dnf  
 413:263 / 181  
sargi 35:1422 / 68  
ñïðèíò òóð1 26:186 / 77 86.3 
ñïðèíò òóð 2 28:1818 / 48 (82.0) 
ñìîëåíñê67 32:2616 / 46 (83.8) 
Venice sprint 1 17:3910 / 131  
Kungälv Long  66:5614 / 104  
CF 2006 map facelift v2 middle 51:5828 / 123 87.0 
 2dnf  
sargia  11:5726 / 135 (76.2) 
Facelift upon a CF 2006 map 43:4217 / 135 94.2 
Western Kinbrae night 26:3046 / 74 (73.7) 
Siitama night 33:4122 / 110 93.7 
Kungälv 1 Middle 2 31:0129 / 149 85.9 
 2dnf  
Sprint Challange 45:0018 / 122 86.8 
renom 18 49:0729 / 100 (83.6) 
Reposärkät middle dnf (0.0) 
Reposärkät middle/long night 47:1725 / 114 97.5 
 2dnf  
 3dnf  
Kungälv 1 Middle 1 53:2212 / 136 92.6 
Some old place in Italy 21:554 / 170 (81.0) 
Reposärkät long 58:3940 / 127 88.6 
Kungälv 1 Short 2 14:3242 / 187 (78.7) 
 2dnf  
 3dnf  
Magdalenaholz Middle231:281 / 172  
Magdalenaholz Intro2dnf  
 318:312 / 216  
 4dnf  
Joutsenenpesä 3 night 41:1045 / 123 86.7 
Nya Varvet, Short 22:4341 / 172 88.9 
Siitama middle 32:0528 / 176 84.8 
Little 7:0210 / 94  
HEj 7:3710 / 104  
Middel down Forest 26:2323 / 99 (79.4) 
beno c 16:1518 / 171 (77.7) 
Aguiar da Beira - Pinheiro night 24:0930 / 129 96.8 
 2dnf  
Joutsenenpesä 3 middle 43:2925 / 140 84.4 
Aguiar da Beira - Pinheiro 20:5311 / 202 92.7 
High Rigg N, long 58:1713 / 127 96.6 
Joutsenenpesä middle 43:0525 / 160 (76.0) 
JohnT 22:0815 / 170  
beni b 23:2720 / 147 87.1 
Aguiar da Beira 1 7:4431 / 213  
High Rigg N, easy 25:1232 / 176 (60.7) 
beni 1 a 37:0419 / 133 (81.5) 
Mount Halifaxham Gorge, long. 89:2413 / 87  
Joutsenenpesä night 36:3630 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 33:1418 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 30:0137 / 189  
High Rigg N, middle 34:0421 / 211  
Hailuoto night dnf  
 229:4522 / 204  
 327:427 / 204  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 728:0912 / 204  
Joutsenenpesä night 38:1127 / 144  
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 18:2312 / 204  
 2dnf  
 319:3276 / 404  
 415:5811 / 404  
 5dnf  
 616:0113 / 404  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 1115:508 / 404  
 12dnf  
 13dnf  
 14dnf  
 15dnf  
 16dnf  
 17dnf  
 1815:392 / 404  
Middle Earth Cup 5, middle 37:1329 / 196  
Hailuoto middle 28:2726 / 190  
 2dnf  
MIddle Earth Cup 5, long 60:2820 / 131  
EGYPT dnf  
Middle Earth Cup 5, training 17:0631 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 55:1021 / 120  
Joutsenenpesä middle 37:5521 / 162  
 238:5238 / 237  
Kungälv 1 Short dnf  
Saarijärvi 3 night 39:5824 / 138  
 2dnf  
Middle Earth Cup 4, middle 33:0842 / 150  
 232:0539 / 198  
Middle Earth Cup 4, training 12:2528 / 153  
Saarijärvi 2 night 40:3725 / 106  
Saarijärvi night 34:3032 / 128  
Water Features 64:4413 / 98  
Hillside Run 44:0923 / 107  
Platte, Middle 2 26:3228 / 140  
Platte Middle 1 25:1737 / 159  
Saarijärvi middle 2 40:3030 / 131  
Platte, Training 9:3828 / 174  
 2dnf  
Saarijärvi middle 3 38:5035 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 60:4520 / 107  
Halland Night Middle 19:5021 / 139  
Halland Long 36:1032 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 22:0229 / 177  
 2dnf  
 320:4034 / 265  
Fantasy Cup, Stage 10 34:4027 / 138  
Laikko 3 night 47:2832 / 91  
 2dnf  
Middle Earth cup 3, middle 33:1331 / 145  
 2dnf  
Laikko v2 night 47:1240 / 109  
 249:2150 / 132  
Laikko v2 middle 44:0625 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:4331 / 170  
Manchester 47:3418 / 50  
Old Manchester farm 34:3710 / 41  
  35:3617 / 80  
Dawn Breaks 30:5110 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 30:5314 / 152  
 232:3838 / 200  
 330:4413 / 200  
 430:126 / 200  
Köttkulla Night Long 53:1428 / 112  
Köttkulla Long 48:5733 / 161  
 245:1025 / 244  
 3dnf  
 4dnf  
Long 44:1320 / 150  
Night Middle 33:0951 / 148  
 2dnf  
 325:3540 / 216  
Prologue 16:0583 / 194  
 211:4362 / 313  
 312:4292 / 313  
 410:0313 / 313  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 57:1013 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 59:1630 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 33:2719 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 18:1325 / 162  
Laikko middle 52:0138 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 27:18107 / 164  
 218:4842 / 209  
 319:1555 / 209  
 417:4413 / 209  
Fantasy Cup, Stage 7 49:4910 / 100  
Kairobadet Middle 2 42:3933 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 64:1941 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 38:5135 / 126  
 235:3022 / 157  
Langeland Day 2 for real! 25:2635 / 154  
Kairobadet long 59:5639 / 115  
Technical Challange, Final 17:0324 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 42:3117 / 116  
Opening Night 30:3645 / 127  
Sardanga Sprint 21:5324 / 153  
Langeland day 2 dnf  
Middle Earth cup 1, middle 35:2114 / 142  
Technical Challange, Q3 12:1932 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
 410:435 / 179  
Technical Challange, Q2 12:4223 / 135  
 2dnf  
 312:0921 / 194  
 4dnf  
 511:013 / 194  
 610:501 / 194  
Technical Challange, Q1 13:1631 / 179  
 214:0265 / 245  
 3dnf  
Middle Earth cup 1, training 21:3736 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 64:4830 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown dnf  
 221:0925 / 226  
Fantasy-Cup, Stage 3 57:5628 / 121  
Loka, easy middle215:4520 / 184  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 2 45:2737 / 138  
 243:2834 / 187  
 338:247 / 187  
Fantasy Cup, Stage 1 41:1642 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 31:5929 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 56:4943 / 138  
Mantscha, Contour-O2dnf  
 342:5651 / 196  
Kalkleiten-Buch, Short 24:3828 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 29:4983 / 185  
r.old.m-E4242:4445 / 264  
Langeland Day 1 dnf  
 240:2375 / 201  
 338:5170 / 201  
 428:2812 / 201  
Jerash Day 1 dnf  
Mawbray, control picking 28:5154 / 123  
Kairobadet middle235:3022 / 173  
Teisko 1 night  dnf  
Øyberget Middle 32:2538 / 126  
Fremo CP 28:3339 / 130  
Teisko 1 short 25:4535 / 152  
r.old.m-E3235:0031 / 196  
Teisko 1 middle dnf  
Carwell's Labyrinth S, long 70:5623 / 98  
Manchester Farm 27:2919 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 22:3847 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 36:2831 / 135  
r.old.m-E2 49:2635 / 157  
Kairobadet Short 19:1225 / 204  
r.old.m-E1 46:1730 / 131  
Carwell's Labyrinth long 71:3221 / 105  
WOC2021-Are you ready? 38:1933 / 188  
 2dnf  
 3dnf  
 434:327 / 287  
Carwell's Labyrinth short middle 31:5637 / 139  
Portugal O' Summer 2 61:0030 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 44:3243 / 129  
 2dnf  
Forest Umbra, Long 108:2329 / 95  
Forest Umbra, Middle 45:4936 / 147  
Portugal O' Summer 36:3648 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 53:3445 / 147  
Hawse End middle 37:0344 / 144  
Kaleva Church sprint 2 15:1854 / 130  
Kaleva Church sprint 16:2223 / 155  
Hawse End short 24:5134 / 148  
Riddarhyttan 3 10:2429 / 137  
Riddarhyttan 2 20:4852 / 138  
WOC-Training-E5 24:1435 / 171  
Muncaster W, middle 2 30:2728 / 147  
Day one, Stora ålsjön dnf  
WOC2021-Training-E4 38:5345 / 156  
Open orienteering Mapper test 13:5756 / 154  
Muncaster middle, guest planner 24:5156 / 148  
WOC2021-Training-E3228:2040 / 201  
WOC2021-Training-E2 21:1646 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:137 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 27:5059 / 130  
Metsäkylä 1 night 45:5643 / 109  
WOC2021-Training-E1 29:0261 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:1926 / 129  
Metsäkylä 1 middle 48:1854 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 12:2060 / 144  
Isengard sprint219:3657 / 273  
Threlkeld downhill challenge 8:2661 / 156  
Africa - Entire Continent 45:0832 / 146  
Schöckl S, Downhill challange 5:4479 / 157  
Hilmteich, Sprint220:3385 / 317  
Africa - City Tour 29:5920 / 148  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:0732 / 192  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora238:0588 / 307  
Snow Maze 22:0120 / 140  
test3 29:5728 / 51  
test2 dnf  
test1 23:4936 / 99  
Kauppi 3.2 middle 38:0660 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 34:4767 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 27:1159 / 215  
Askham 2 - easy course 17:5687 / 207  
Osso da Baleia 1 31:5153 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 37:05124 / 236  
 2dnf  
 333:37140 / 347  
[CFWOC21]-Relay Leg1 28:0177 / 265  
 225:3269 / 385  
 325:0962 / 385  
Short fast course  5:5780 / 211  
 2dnf  
Waterfall dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWOC21]-Sprint 17:4963 / 301  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 514:4148 / 535  
 6dnf  
 714:0337 / 535  
 813:3432 / 535  
 9dnf  
 1013:3733 / 535  
 11dnf  
 12dnf  
 13dnf  
 1413:2226 / 535  
 15dnf  
 1613:1624 / 535  
 1713:1121 / 535  
 18dnf  
Fantasy Cup, Stage 14 17:5861 / 193  
NIght Middle distans 27:1347 / 124  
[CFWOC21]-Night 46:2247 / 205  
Brügg Sprint 22:1220 / 185  
[CFWOC21]-Long 85:3052 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 67:2746 / 159  
Brügg Prolog 15:1925 / 171  
Teeside Sprint Training 12:0354 / 174  
Long dnf  
Wubba lubba dub dub 1 31:1534 / 209  
[CFWOC21]-Middle 41:1751 / 341  
 2dnf  
 339:3568 / 582  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:2823 / 150  
Svata Anna, Middle dnf  
Bran, Short 21:2672 / 215  
Svata Anna, Short 12:0168 / 238  
[CFWOC2021]-Training2 21:4460 / 346  
gsdivoc (5) 32:0272 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 31:5343 / 178  
San Giovanni Bonus dnf  
San Giovanni 18:0136 / 205  
newbury national preserve  20:0233 / 153  
[CFWOC21]-Training1 18:03114 / 384  
High Rigg 3 23:0897 / 233  
capanne small81 46:3529 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 19:0546 / 218  
gsdivoc (3) 51:4848 / 141  
gsdivoc(2) 63:1867 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:3537 / 210  
High Rigg 58:2636 / 174  
Darnaway - Half Eleven 37:5695 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 18:1846 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 43:2036 / 188  
gsdivoc21(1) 71:1230 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 52:5232 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 49:5639 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 24:0740 / 218  
Setmurthy 3 39:3141 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 17:1960 / 205  
 214:2823 / 285  
Fantasy Cup, Bonus 19:5048 / 201  
Circle city Gregorian Christmas 225:5138 / 219  
Fantasy Cup, Stage 5 dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 29:0452 / 200  
Fantasy Cup, Training B28:0263 / 283  
Fantasy Cup, Training A 8:4441 / 203  
Setmurthy 2 39:0240 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:3633 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 33:0039 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
 273:5062 / 277  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 40:2833 / 209  
Buchwald, Bonus dnf  
Buchwald, Training 7:4256 / 205  
sdasd 13:409 / 123  
A-mazing Grazing2dnf  
 3dnf  
Maria Trost, Short 18:0945 / 190  
Nr. 400 - The Map2dnf  
Erskine 1218:3369 / 315  
Darnaway 10 o'Clock 77:2730 / 126  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:1053 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 7:1976 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 8:1557 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:4514 / 183  
Hofwald, Short 6:5739 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:1322 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:3233 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 10:3044 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 18:4718 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 56:4236 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 58:3134 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 31:0427 / 264  
Ghosttown V2 Ghostrace 29:3256 / 132  
Ghosttown V2 dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
Ghosttown 20:3242 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 dnf  
Kalkleiten Middle 3 23:5966 / 168  
[NEW] Kalkleiten, Middle 28:3559 / 180  
Upie - Short sprint 10:2427 / 194  
[CoronaBlues]-E17 42:4555 / 177  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
Hailuoto night dnf  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
Söder Getaren Middle  dnf  
Kyrkoberget middle dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:4333 / 194  
Peruspohjanvuori long night dnf  
Peruspohjanvuori long / middle 68:2028 / 128  
Hailuoto middle 2 30:0425 / 182  
Hollola night 2 42:2224 / 135  
Hollola middle 2 dnf  
GSDIVOC8 28:2241 / 152  
GSDIVOC7 dnf  
GSDIVOC5 43:0354 / 165  
Tähtiniemi 3 middle dnf  
GSVIDOC1 27:0351 / 204  
Hexagon Maze 1 dnf  
Hansta East, Long 48:5139 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 28:1737 / 179  
S3 Oversee dnf  
S2 Oversee 14:4631 / 148  
S1 Campus University of Vienna 17:5450 / 163  
Sweet Short CP 28:0863 / 172  
Osso da Baleia Model Event 18:0663 / 223  
Auburnborough - Short 13:1743 / 161  
Farum, Denmark 21:5649 / 208  
Teesside University 3 21:3428 / 202  
Lockdown-O British Open Long A 83:3743 / 243  
Lockdown-O British Open Middle A 46:0732 / 326  
Holdhusfjell - Middle 33:5435 / 288  
[LOTR-SC] Bree 14:4124 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 28:0140 / 204  
ojo arboles 6:5520 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 93:2266 / 231  
[CFWC2020]-E19 45:4965 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 18:0154 / 328  
Teesside University 2 22:1038 / 180  
Teesside University 1 19:3366 / 231  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:1024 / 251  
Sheffield Botanical Gardens 16:3968 / 292  
[CFWC2020]-E18 66:1169 / 248  
[CFWC2020]-E17 35:0258 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 23:24113 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest A 44:0254 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:2253 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 25:4377 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 5:0327 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 17:3152 / 418  
 11:5278 / 189  
[CFWC2020]-E16 81:5196 / 278  
[CFWC2020]-E15 44:35190 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 15:09119 / 375  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 21:4632 / 162  
Desert night race 23:59104 / 209  
[CFWC2020]-E14 83:22100 / 282  
[CFWC2020]-E13 58:14135 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 25:52171 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 24:5080 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 26:4547 / 177  
[MV2020] Gara7 32:55132 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 27:4351 / 226  
Lockdown-O - Team Weekend 54:0447 / 321  
Cursa Oberta - Santa Fe 59:3749 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 24:25127 / 331  
Upie - Sprint 1 15:4759 / 205  
Holly hell - Middle 1 dnf  
[LOTR-SC] Minas Tirith 41:5711 / 180  
[MV2020] Gara5 36:3655 / 249  
Board Mill sprint 37:2646 / 174  
Holly hell - Intro 1 21:4979 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 23:04120 / 239  
[CFWC2020]-E12 89:3398 / 289  
[CFWC2020]-E11 36:2485 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 21:34186 / 406  
Holly hell - Intro 0 13:4393 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 27:1356 / 197  
Col de la Chau - Middle 38:1776 / 212  
Konkalampi night dnf  
[Grindsted] Etape 3 20:2767 / 140  
[Grindsted] Etape 2 14:2251 / 152  
[Grindsted] Etape 1 dnf  
[Grindsted] Prologue 6:1088 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 17:3679 / 271  
Col de la Chau - Short dnf  
Fresnedilla Norte-1 33:1660 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 40:1768 / 250  
Lockdown-O - World O Day 45:3675 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 37:2937 / 232  
Chabeuil Sprint 14:2981 / 301  
Konkalampi middle 44:50105 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 25:4391 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 15:4135 / 341  
Minas Tirith - Intro 8:01210 / 418  
Tour de France Part 3 27:1134 / 246  
[MV2020] Gara3 19:4859 / 279  
[WOC2014] Sprint Relay 22:4573 / 302  
[CFWC2020]-E10 78:1787 / 344  
[CFWC2020]-E9 63:00179 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 19:58138 / 502  
Sierra de las Villas Open 36:5770 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 21:2544 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 27:2585 / 239  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 24:5762 / 235  
Tour de France Part 2 37:4799 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 30:44137 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long A 87:5176 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle A 56:50179 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1271 / 241  
Lockdown-O - Classic - Short A 37:15143 / 531  
Orrdals klint 2 middle 31:5187 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:5444 / 270  
[MARS] Victoria Crater 33:30150 / 356  
Tour de France Part 1 (short) 32:30178 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:09105 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 64:2784 / 200  
[MV2020] Gara1 20:1590 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 35:29148 / 278  
morkvedmarka sprint 29:31144 / 317  
Sprint-Cup E8 18:3956 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 13:2627 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:4184 / 414  
[Profi] Blumau, Middle 2 38:12127 / 236  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:3169 / 304  
[CFWC2020]-E8 89:37125 / 358  
[CFWC2020]-E7 42:41103 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 29:36204 / 484  
[MV2020] Allenamento1 24:37107 / 253  
[Profi] Blumau, Middle 1 34:1581 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 1 22:51163 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
 223:4963 / 295  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2524 / 207  
 2dnf  
Sprint-Cup E7 dnf  
 217:46121 / 402  
Sprint-Cup E6 15:55104 / 361  
Sprint-Cup E5 14:4072 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 35:17142 / 317  
Haukkavuori cliffs 50:39121 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 16:5260 / 449  
[CFWC2020]-E6 84:17213 / 453  
[CFWC2020]-E5 40:43172 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 29:58249 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 22:04175 / 327  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 31:0575 / 396  
Somewhere middle 4 67:55142 / 219  
Pomaria Village 16:0866 / 231  
GoenteModelEvent 0:4516 / 151  
[RCC]-E1 20:57123 / 219  
short forest 32:00144 / 274  
Mynttila - Intro 8:52121 / 415  
First CF Trail-O (WT = 3min) 3:027 / 218  
[CFWC2020]-E4 69:19122 / 468  
[CFWC2020]-E3 39:23217 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 23:56241 / 569  
Lammhult, easy sprint 12:41172 / 396  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 22:42138 / 379  
Hakarp - middle 37:1590 / 279  
Fusine refurbished <10min 33:50183 / 346  
Korvatunturi middle 2 45:36112 / 249  
Sprint-Cup E3 16:4254 / 396  
Sprint-Cup E2 19:11138 / 419  
Sprint-Cup E1 dnf  
Old Summer Palace [Test] 16:34162 / 327  
Lewes Lake, Middle 68:57121 / 312  
Suololuopal middle 3 53:44145 / 257  
Etang de Lers - Night 40:27229 / 322  
City Long 127:2171 / 181  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 46:1196 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 16:01143 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 15:19110 / 461  
[CFWC2020]-E2 106:18239 / 525  
[CFWC2020]-E1 68:39372 / 614  
[CFWC2020]-Training 28:35342 / 660  
 219:01358 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 68:37190 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 38:40274 / 572  
 2dnf  
Josephgrund Sprint Challange C 52:39224 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B dnf  
 2dnf  
Josephgrund Sprint Challange A 39:10287 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:39162 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 26:23153 / 194  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:3694 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 15:26110 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow dnf  
[NJ2D The Game] Middle - Black 51:27114 / 208  
Bran, Middle 4 32:17135 / 305  
Bran, Middle 3 32:46174 / 332  
[CoronaBlues]-E13 44:14178 / 398  
Forbergåsen|Middle 43:58173 / 378  
Bran, Middle 2 36:24104 / 300  
Bran, Miidle 1 56:34277 / 432  
Test2 NJ2D Lang 21:1176 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 25:14232 / 504  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E12 20:39117 / 444  
Koantakanen middle 4 49:27123 / 224  
Pink Cacti 48:34161 / 279  
[CoronaBlues]-E11 65:33132 / 333  
GS030420m 28:21135 / 273  
Mäntänvuori | Short dnf  
Koantakanen middle 3 57:03180 / 277  
Akenstaka - Long 65:30145 / 255  
[CoronaBlues]-E10 65:1589 / 312  
Bordasee, Controlpicking 40:52148 / 283  
Bordasee, short 2 31:24194 / 309  
Akenstaka - Short 26:18155 / 334  
[CoronaBlues]-E9 55:16108 / 340  
Bordasee, short 37:10220 / 346  
Bordasee, middle 45:27159 / 291  
[CoronaBlues]-E8 29:17126 / 385  
Kangerluarsunnguaq - Middle 48:44169 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 58:01120 / 205  

All races shown. View recent races.