Catching Features



Spain Leudimin

Country:Spain
Club:Peña Guara
Email:you must log in
Ranking:8379
Races Run:1112
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Ski-O, Middle 28:575 / 24  
Dalegarth W intro 18:5231 / 53  
CF 2006 4 night 49:1524 / 37  
CF 2006 4, long 63:4315 / 49  
Quali Campionat de Catalunya dnf  
University of Vienna, Sprint 22:2313 / 66  
 222:0621 / 82  
Kungälv 2 Middle 1 34:0927 / 64  
Winterleitenseen, Short 3 15:1531 / 73  
Winterleitenseen Middle 6 31:2726 / 51  
Winterleitenseen S, Middle 5 31:0921 / 57  
CF 2006 3 night 38:1628 / 51  
CF 2006 4, middle  41:4536 / 89 87.1 
Cr^onica 44:4430 / 59  
Venice middle 43:5317 / 66  
Winterleitenseen, Middle 4 37:5617 / 60  
Kungälv 2 Short 15:4832 / 85  
Winterleitenseen, Middle 3 37:4620 / 61  
Winterleitenseen Center, Short 2 25:3130 / 78  
CF 2006 3 middle 41:5751 / 95  
Winterleitenseen, Middle 2 38:1048 / 76  
Winterleitenseen, Long 1 62:1822 / 67  
[Austria Cup] Winterleitenseen 20:5725 / 108  
An Ras 2021: Stage 8 40:3832 / 104  
Venice, sprint 2 18:0522 / 103  
[Training Camp] Winterleitenseen 32:5239 / 121  
Winterleitenseen NE, Training 11:1550 / 138  
An Ras 2021: Stage 7 34:3824 / 131 98.8 
CF 2006 2 night 55:1555 / 95 (68.2) 
CF 2006 2 v2, middle 45:3945 / 112 78.2 
Elsaich, Biathlon Middle 35:4421 / 132 (69.3) 
 232:097 / 164  
[Austria Cup #10] Waschberg 51:5842 / 116 81.5 
[Austrian Championship]Waschberg 40:1146 / 143 79.7 
Waschberg, Training 11:2173 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle 34:4014 / 133 79.9 
 234:3118 / 181  
CF 2006 conversion 2, middle 45:0043 / 131 78.9 
Rydskogen Challenge #1 18:1226 / 120 87.2 
Venice, 1 leg challenge 10:3624 / 141  
 29:1912 / 182  
 39:077 / 182  
 49:1912 / 182  
 59:4919 / 182  
 6dnf  
 79:013 / 182  
 89:1110 / 182  
 99:089 / 182  
 10dnf  
 119:013 / 182  
Circle map 17:4813 / 75 89.6 
Try to complete in 1 hour < 70:0014 / 59 (69.1) 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 25:5640 / 135 83.3 
Isebakketjern Intro 2 27:2335 / 110 (77.1) 
Elsaich 29:2463 / 158 (73.2) 
Sprint 9:2739 / 133  
 28:442 / 150  
Isebakketjern 17:5148 / 183 (74.6) 
sargi 35:5636 / 101 (77.0) 
ñïðèíò òóð1 26:318 / 79 84.3 
ñïðèíò òóð 2 27:0213 / 48 83.5 
ñìîëåíñê67 33:1918 / 48 79.5 
Venice sprint 1 21:4341 / 143 (71.7) 
 219:5234 / 189  
Kungälv Long  74:0140 / 111 82.2 
CF 2006 map facelift v2 middle 60:3262 / 127 (75.0) 
sargia  12:1653 / 137 79.4 
Facelift upon a CF 2006 map 59:4771 / 141 (67.6) 
Western Kinbrae night 23:2429 / 76 81.6 
Siitama night 36:0733 / 114 85.6 
Kungälv 1 Middle 2 32:3448 / 153 (77.6) 
Sprint Challange 47:4931 / 125 83.9 
 247:2035 / 172  
renom 18 53:5052 / 101 (74.2) 
Reposärkät middle 41:2030 / 135 85.4 
Reposärkät middle/long night 50:0929 / 115 89.7 
Kungälv 1 Middle 1 61:2249 / 138 (74.5) 
Some old place in Italy 24:5429 / 172 (75.7) 
 224:1737 / 224  
Reposärkät long 57:5636 / 129 87.6 
Kungälv 1 Short 2 15:0862 / 192 (72.3) 
Magdalenaholz Middle 37:4249 / 149 (78.1) 
Magdalenaholz Intro 21:5647 / 179 (74.9) 
Joutsenenpesä 3 night 42:0149 / 124 82.1 
Nya Varvet, Short 23:4755 / 176 78.2 
Siitama middle 36:5174 / 178 (71.7) 
Little 7:1359 / 95  
HEj 8:1139 / 105  
Middel down Forest 25:2815 / 100  
beno c 17:0358 / 176 (62.1) 
Aguiar da Beira - Pinheiro night 27:5850 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 49:4061 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 26:2961 / 211  
High Rigg N, long 71:5653 / 131  
Joutsenenpesä middle 46:3946 / 163  
JohnT 25:0660 / 170  
beni b 24:2631 / 148  
Aguiar da Beira 1 13:04113 / 213  
 28:44118 / 413  
High Rigg N, easy 27:0355 / 178  
beni 1 a 41:3656 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 85:079 / 87  
Joutsenenpesä night 39:5446 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 37:5446 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 33:5074 / 189  
High Rigg N, middle 37:2747 / 211  
Hailuoto night 37:0247 / 148  
Joutsenenpesä night 42:1843 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 21:0833 / 204  
Middle Earth Cup 5, middle 43:0557 / 196  
Hailuoto middle 31:0944 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 68:1340 / 131  
EGYPT 30:2720 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 21:0077 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 59:4132 / 120  
Joutsenenpesä middle 39:5138 / 162  
Kungälv 1 Short 24:3391 / 196  
Saarijärvi 3 night 45:5044 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 35:5863 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 13:0552 / 153  
Saarijärvi 2 night dnf  
Saarijärvi night 36:1140 / 128  
Water Features 66:1521 / 98  
Hillside Run 45:4232 / 107  
Platte, Middle 2 30:0656 / 140  
Platte Middle 1 28:0867 / 159  
Saarijärvi middle 2 43:5949 / 131  
Platte, Training 10:1850 / 174  
Saarijärvi middle 3 39:3439 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 63:4831 / 107  
Halland Night Middle 23:0451 / 139  
Halland Long 39:3157 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 22:2636 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 39:4957 / 138  
Laikko 3 night 52:3343 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 37:1452 / 145  
Laikko v2 night 46:3338 / 109  
Laikko v2 middle 48:4753 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:0242 / 170  
Manchester 33:063 / 50  
Old Manchester farm 33:558 / 41  
  37:2324 / 80  
Dawn Breaks 31:4820 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 32:3132 / 152  
Köttkulla Night Long 48:1021 / 112  
Köttkulla Long 51:2341 / 161  
Long 51:0841 / 150  
Night Middle 26:3934 / 148  
Prologue 12:1448 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 62:5729 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 59:1529 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 41:1453 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 18:4435 / 162  
Laikko middle 61:4268 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 19:0042 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 53:1826 / 100  
Kairobadet Middle 2 43:2739 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 62:0026 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 38:4431 / 126  
Langeland Day 2 for real! 26:3045 / 154  
Kairobadet long 60:0240 / 115  
Technical Challange, Final2dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 44:3929 / 116  
Opening Night 27:1534 / 127  
Sardanga Sprint 18:179 / 153  
Langeland day 2 32:2931 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 37:0531 / 142  
Technical Challange, Q3 13:0442 / 125  
Technical Challange, Q2 13:0931 / 135  
Technical Challange, Q1 15:1866 / 179  
Middle Earth cup 1, training 21:4342 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 65:1935 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 22:3925 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 59:3737 / 121  
Loka, easy middle217:2452 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 45:3339 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 40:1034 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 33:0638 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 50:4427 / 138  
Mantscha, Contour-O 35:2412 / 130  
Krikan 27:5317 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 29:0763 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 24:2843 / 185  
r.old.m-E4 47:3643 / 158  
Langeland Day 1 33:5536 / 137  
Jerash Day 1 22:2319 / 120  
Mawbray, control picking 27:0540 / 123  
Kairobadet middle 38:0832 / 114  
Teisko 1 night  39:1234 / 92  
Øyberget Middle 32:4641 / 126  
Fremo CP 30:0947 / 130  
Teisko 1 short 26:2138 / 152  
r.old.m-E3 39:3942 / 128  
Teisko 1 middle 46:1343 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 72:5632 / 98  
Manchester Farm 26:5416 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 23:4058 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 41:3257 / 135  
r.old.m-E2 53:3751 / 157  
Kairobadet Short 21:3656 / 204  
r.old.m-E1 46:1129 / 131  
Carwell's Labyrinth long 79:3035 / 105  
WOC2021-Are you ready? 43:4955 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 33:0552 / 139  
Portugal O' Summer 2 62:4136 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 41:5430 / 129  
Forest Umbra, Long 113:2636 / 95  
Forest Umbra, Middle 44:0331 / 147  
Portugal O' Summer 33:0335 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 43:4828 / 147  
Hawse End middle 40:0462 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:3944 / 130  
Kaleva Church sprint dnf  
 216:5354 / 247  
Hawse End short 23:5529 / 148  
Riddarhyttan 4 55:2835 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2637 / 137  
Riddarhyttan 2 20:1842 / 138  
WOC-Training-E5 25:3246 / 171  
Riddarhyttan 1 34:2738 / 149  
Muncaster W, middle 2 33:4553 / 147  
Muncaster W, long 65:2938 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 35:5519 / 104  
Second race, Stora ålsjön  34:3832 / 111  
Day one, Stora ålsjön 43:1127 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 42:4924 / 82  
The final, Stora ålsjön 56:0938 / 84  
WOC2021-Training-E4 39:0646 / 156  
Open orienteering Mapper test 14:4765 / 154  
Muncaster middle, guest planner 24:4955 / 148  
WOC2021-Training-E3 28:5639 / 151  
Muncaster W, easy intro 21:5958 / 150  
WOC2021-Training-E2 24:1875 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 9:4949 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 21:0631 / 130  
Metsäkylä 1 night 51:4356 / 109  
WOC2021-Training-E1 28:4856 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 10:0949 / 129  
Metsäkylä 1 middle 48:2055 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:2126 / 144  
Africa - Eco Disaster 50:2217 / 111  
Isengard sprint 18:5125 / 173  
Threlkeld day 55:2133 / 141  
Threlkeld downhill challenge 8:0238 / 156  
Africa - Entire Continent 44:0528 / 146  
Threlkeld night 34:0648 / 135  
Night course at an logging area 21:4129 / 97  
Kauppi 1 long 76:0534 / 127  
Africa - North and Sahara 34:0910 / 109  
Kauppi 1 night 54:3748 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 47:0850 / 152  
Costa de Lavos (2) 37:2750 / 168  
Schöckl N, Middle 25:2267 / 169  
Schöckl E, Middle 22:4548 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 3:5226 / 157  
Schöckl S, Middle 27:3956 / 169  
Tuckland long part 2 57:5051 / 131  
Hilmteich, Sprint 21:0647 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 34:3528 / 143  
Africa - Night Event 26:5714 / 95  
Tuckland easy course 19:2646 / 186  
Pedrogao (2) 40:0836 / 158  
Tuckland middle 1 41:0650 / 165  
Kauppi 1 middle 2 48:0559 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 26:1129 / 165  
Tuckland long part 1 56:0137 / 140  
Kauppi 1 middle 41:5851 / 179  
Africa - Central Region 58:4012 / 114  
 252:445 / 150  
Opaliha 54:4416 / 93  
Not another Australian map! 25:3058 / 191  
Firenze 19:2326 / 107  
Oversee, Sprint 2 dnf  
 215:5450 / 247  
Oversee, Sprint 1 16:3648 / 217  
Africa - Southern Tour 43:0138 / 133  
 2dnf  
 340:2031 / 167  
Våttåsen Long 57:1050 / 145  
Dalegarth long middle 48:3453 / 143  
Saarijärvi 3 middle 47:1748 / 149  
Dalegarth moderate 19:3653 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 93:1644 / 125  
Resafjellet 37:0743 / 182  
Africa - City Tour dnf  
 225:443 / 205  
Dalegarth short 28:4464 / 174  
Short one 17:4848 / 140  
Saarijärvi 2 middle 40:5837 / 148  
Kårsta, short night 28:1136 / 125  
Kårsta, middle 2 40:1841 / 155  
Borrowdale 4 43:5053 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 21:3934 / 172  
Borrowdale middle 2 44:4253 / 128  
Borowdale middle 2 40:5316 / 79  
Saarijärvi middle 2 42:5762 / 124  
ColesBay 66:2259 / 130  
Kårsta, middle 41:2445 / 153  
Borrowdale easy 19:1765 / 158  
Kauppi 3.5 middle 41:5961 / 120  
Kårsta, short 22:1052 / 202  
Kauppi 3.4 middle 42:5342 / 125  
Malaysian shortie 27:4446 / 181  
Borrowdale middle 1 37:4454 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 47:5354 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 45:0143 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 25:4146 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 32:2750 / 204  
Saarijärvi middle 46:4458 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
 241:3630 / 145  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:4861 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 72:0144 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:2448 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 59:2144 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 67:3662 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 39:1184 / 235  
THe Final 59:2931 / 122  
Melville Caves 48:4444 / 179  
Kauppi 3.5 long dnf  
 258:1327 / 163  
Return of Holly Hell - Night 2 53:3827 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:3967 / 175  
Middle Earth 8, grand final 45:5643 / 158  
Swedish middle 31:4762 / 197  
Middle Earth 7, Long 76:2242 / 105  
Middle Earth 6, long training 21:2583 / 150  
Korong Spur Long 2 58:3044 / 122  
Kauppi 3.1 night 40:2045 / 104  
Portugal by night 35:1829 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 38:3268 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 38:4545 / 149  
Kitluv Revir 2/2 21:3244 / 166  
Korong Spur Middle 2 35:2944 / 167  
Middle Earth 4, Night 54:5837 / 100  
Kitluv Revir 1/2 17:1756 / 187  
Kauppi 3.4 long 73:3046 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 34:2763 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 38:3455 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:1153 / 219  
Korong Spur Night 23:5146 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 33:0554 / 203  
Short course 15:1245 / 156  
Korong Spur Long 69:0436 / 142  
Korong Spur Middle 32:3085 / 224  
Pedrogao (1) 37:2146 / 174  
Korong Spur Intro 12:5683 / 260  
gsdivoc21 (8) 52:2746 / 121  
Snow Maze 21:3018 / 140  
Return of Holly Hell - Night 48:5449 / 141  
test3 30:0529 / 51  
test2 dnf  
test1 24:1538 / 99  
Costa de Lavos (1) dnf  
 232:5438 / 222  
Kauppi 3.3 41:5169 / 145  
Kauppi 3.2 middle 39:3979 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:5560 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 30:1492 / 215  
Askham 2 - easy course 17:5386 / 207  
Askham 1 40:4762 / 157  
Middle south dnf  
 230:4743 / 135  
Osso da Baleia 1 30:0141 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 31:1685 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 29:3596 / 265  
Short fast course  6:0990 / 211  
Waterfall dnf  
 2dnf  
[CFWOC21]-Sprint 22:42131 / 301  
 218:22159 / 535  
Fantasy Cup, Stage 14 18:3971 / 193  
NIght Middle distans 27:4952 / 124  
[CFWOC21]-Night 60:02110 / 205  
Kauppi 3.1 54:1485 / 154  
Brügg Sprint 26:2941 / 185  
Soria Sprint Training 16:4335 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 49:4731 / 98  
[CFWOC21]-Long 95:4284 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 70:4256 / 159  
Brügg Prolog 18:3536 / 171  
Teeside Sprint Training 10:5332 / 174  
Long 42:2342 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 30:0229 / 209  
[CFWOC21]-Middle 45:1383 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:4640 / 150  
 23:04139 / 412  
 32:56119 / 412  
 42:50101 / 412  
 52:55113 / 412  
 62:53108 / 412  
 7dnf  
 8dnf  
 92:55113 / 412  
 102:53108 / 412  
 11dnf  
 12dnf  
 13dnf  
 14dnf  
 15dnf  
 162:4997 / 412  
 17dnf  
 18dnf  
 192:4787 / 412  
 20dnf  
 21dnf  
 22dnf  
 23dnf  
 24dnf  
 25dnf  
 26dnf  
 27dnf  
 28dnf  
 29dnf  
 30dnf  
 312:4255 / 412  
 322:4255 / 412  
 332:3931 / 412  
 34dnf  
 35dnf  
 362:4040 / 412  
 37dnf  
 38dnf  
 39dnf  
 402:3931 / 412  
 412:4146 / 412  
Kaakkurinlammi - Middle 33:2857 / 181  
High Rigg 4, long 86:2142 / 135  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle 43:1051 / 180  
North side Easy 18:1641 / 169  
 2dnf  
Bran, Short 21:5879 / 215  
Svata Anna, Short 13:55107 / 238  
gsdivoc21 (7) 43:0548 / 151  
Middle Downy Forest 14:3220 / 103  
Chiswickfield National Park  13:4719 / 110  
test1 45:1623 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 25:29128 / 346  
gsdivoc21 (6) 47:4741 / 122  
gsdivoc (5) 29:3057 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 33:2555 / 178  
gsdivoc (4) 62:1241 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 46:5544 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 46:0745 / 158  
Chesterwoodham Farm 29:0126 / 98  
test 52:5924 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 21:5838 / 110  
San Giovanni 3 9:2440 / 115  
San Giovanni 2 17:2661 / 136  
San Giovanni 20:5363 / 205  
newbury national preserve  20:4744 / 153  
[CFWOC21]-Training1 17:1598 / 384  
High Rigg 3 22:4991 / 233  
capanne small81 42:0420 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 20:1964 / 218  
gsdivoc (3) 49:4941 / 141  
gsdivoc(2) 58:3347 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 16:1551 / 210  
High Rigg 60:3444 / 174  
Darnaway - Half Eleven 35:3656 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 18:0439 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 47:5469 / 188  
gsdivoc21(1) dnf  
Vähäjärvi 2, middle 58:0558 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 45:3782 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 49:4838 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 26:1160 / 218  
Setmurthy 3 45:1168 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 17:1759 / 205  
Whinlatter 3 78:3837 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 19:3845 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  26:0230 / 170  
Whinlatter 2 23:1933 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 58:3743 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 44:0941 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 29:1155 / 200  
Whinlatter 29:4265 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 16:3936 / 197  
Fantasy Cup, Training B 8:0733 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 11:3057 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 53:0630 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 33:3137 / 194  
Fantasy Cup, Training A 8:4947 / 203  
Setmurthy 2 38:3638 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:2626 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 27:5125 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:5264 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 28:3132 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
Circle city Christmas night 2020 25:5111 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:4828 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 40:5338 / 209  
Österrödjeberget night 34:5745 / 142  
Buchwald, Bonus 22:5753 / 157  
Buchwald, Night 25:2927 / 133  
Buchwald, Middle 27:5751 / 203  
Buchwald, Training 7:2340 / 205  
Dalegarth 2 57:4343 / 144  
sdasd 13:335 / 123  
UFSM - Ok 14:0022 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 65:2639 / 138  
A-mazing Grazing 26:118 / 147  
 222:3711 / 195  
 3dnf  
 420:045 / 195  
 518:424 / 195  
 618:313 / 195  
 717:502 / 195  
Ardnaskie 5 94:2629 / 110  
Maria Trost, Short 17:4840 / 190  
Ardnaskie 4 29:2830 / 126  
Ardnaskie 3 79:3529 / 115  
Ardnaskie 2 48:1559 / 137  
Manesty, West Cumberland 32:0736 / 144  
Ardnaskie 1 46:4330 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 43:0448 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:1742 / 198  
Babylon, Middle 32:1956 / 186  
Joutsenenpesä night 41:1251 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 42:2756 / 154  
Chaud Clapier - Middle 32:3747 / 212  
Österrödjeberget middle 32:3376 / 186  
West Cumberland 42:2341 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 40:4764 / 178  
Växjö OK middle 33:3948 / 176  
Vähäjärvi 2 night 50:1441 / 128  
White Sands NP Middle 1 44:2171 / 159  
Vähäjärvi nigh 43:4253 / 139  
[CoronaBlues]-E19 29:2044 / 214  
Darnaway Half Nine 57:0330 / 146  
Vähäjärvi 2 long 73:1145 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:0655 / 196  
[CoronaBlues]-E18 47:0369 / 224  
Erskine 2 15:1950 / 157  
Erskine 1 18:3443 / 208  
 217:1359 / 315  
 315:2738 / 315  
 415:4443 / 315  
 513:4413 / 315  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 1013:349 / 315  
Darnaway 10 o'Clock 81:1339 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 25:0550 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:3965 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:5463 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:3947 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:4838 / 183  
Kalkleiten, Long 56:0937 / 135  
Hansta West, long 102:1655 / 123  
Hansta West, middle 2 45:3976 / 185  
Hofwald, Long 51:0067 / 154  
Hofwald, Short 7:3892 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 10:0137 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:3936 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 11:0653 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 19:2126 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 55:5933 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 57:1431 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 10:2342 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 35:4740 / 264  
Hansta West, Night 47:1432 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
 216:5034 / 174  
Ghosttown V2 17:2332 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 42:3141 / 191  
SCFL S2 R5 40:5331 / 154  
Ghosttown 17:5526 / 166  
 217:0728 / 205  
 315:349 / 205  
Kalkleiten, Middle 4 24:1829 / 165  
Kalkleiten Middle 3 22:2249 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 25:1455 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 28:3860 / 180  
Upie - Short sprint 13:4258 / 194  
SCFL S2 R4 33:3223 / 189  
CFEB 2020-11-15 55:5016 / 88  
Forest Umbra, Middle 36:1146 / 192  
A run on the beach  20:0420 / 112  
3.4k 11c 34:569 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 34:1847 / 164  
Hansta West, middle 32:5743 / 158  
[CoronaBlues]-E17 39:4437 / 177  
The real night 23:3813 / 80  
Björköby middle 40:1944 / 151  
SCFL S2 R3 dnf  
 251:1256 / 214  
[CoronaBlues]-E16 48:2940 / 157  
Hailuoto night 34:3227 / 121  
Hansta West, Short 25:4550 / 180  
Nya Varvet, Middle 29:1935 / 157  
Hamrångefjärden Middle 29:3638 / 156  
WOC2020 48:3213 / 93  
[CoronaBlues]-E15 29:0038 / 195  
Larsmo long 60:2822 / 116  
Söder Getaren Middle  dnf  
CFEB 2020-11-01 55:2514 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 49:4014 / 145  
Kyrkoberget middle 37:3331 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 19:5348 / 194  
 218:3879 / 296  
Peruspohjanvuori long night 78:4917 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 62:1917 / 128  
Hailuoto middle 2 31:0834 / 182  
Hollola night 2 48:2444 / 135  
Hollola middle 2 dnf  
CFEB 2020-10-15 57:0812 / 80  
SCFL S2 R1 46:3363 / 171  
SCFL S2 Placement Race 41:1822 / 184  
 238:4511 / 247  
Not another maze 13:5815 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 411:286 / 175  
GSDIVOC10 60:4719 / 81  
GSDIVOC9 49:5524 / 90  
GSDIVOC8 29:0944 / 152  
GSDIVOC7 42:3523 / 136  
Tähtiniemi 1 night 48:5925 / 96  
GSDIVOC6 34:2926 / 126  
GSDIVOC5 37:3539 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 44:4027 / 126  
CFEB 2020-10-01 54:0517 / 107  
GSDIVOC dnf  
GSDIVOC4 43:1429 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 50:4422 / 76  
Tähtiniemi 3 night 52:2228 / 98  
GSDIVOC3 41:5825 / 108  
GSDIVOC2 30:4126 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 40:0940 / 172  
GSVIDOC 55:3315 / 142  
GSVIDOC1 27:5259 / 204  
Hexagon Maze 1 50:574 / 91  
 246:492 / 116  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 745:341 / 116  
CFEB 2020-09-15 dnf  
Hansta East, Long 49:3341 / 155  
Triangle Maze 1 28:4810 / 107  
 2dnf  
 326:293 / 146  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 824:201 / 146  
Mount Dufferin 6 27:5835 / 179  
Hansta East, Middle 32:3344 / 165  
Jarosas Norte 34:2524 / 125  
Micro-O 19:2524 / 123  
 218:0612 / 174  
 318:0210 / 174  
Tähtiniemi 2 night 41:0625 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 52:4034 / 110  
L1 Forest Umbra 73:3731 / 108  
Mount Dufferin 5 92:1923 / 80  
Mount Dufferin 4 33:0544 / 114  
Cheire de come - Night 63:1327 / 82  
Hansta, Middle 35:1852 / 134  
M3 Hofwald 34:4442 / 121  
 234:0849 / 155  
 3dnf  
 433:1238 / 155  
 533:2141 / 155  
Mount Dufferin 3 64:2131 / 93  
Hansta, Short 15:0343 / 174  
Cheire de come - Middle 2 36:3328 / 132  
Mount Dufferin 2 23:5439 / 128  
Mount Dufferin 1 39:2651 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 49:2529 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night 38:2323 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 48:2220 / 94  
Night middle 31:0722 / 74  
Night sprint in forest 18:2926 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 31:5457 / 154  
 227:2733 / 219  
Soria 3 28:2817 / 124  
 2dnf  
 326:0614 / 174  
S3 Oversee 23:2928 / 132  
 221:0025 / 174  
 320:4524 / 174  
 4dnf  
 518:499 / 174  
Soria 2 27:4331 / 135  
 226:3837 / 181  
 323:1211 / 181  
 423:4815 / 181  
S2 Oversee 15:4635 / 148  
 214:1440 / 220  
 3dnf  
 4dnf  
 512:5920 / 220  
 613:0021 / 220  
Soria 1 34:5239 / 165  
 2dnf  
 330:5138 / 231  
 428:3422 / 231  
 529:1128 / 231  
 629:0827 / 231  
M2 Mantscha 43:4730 / 138  
 2dnf  
 339:2030 / 185  
CFEB 2020-08-15 72:3322 / 77  
Tähtiniemi new middle 38:5633 / 141  
M1 Forest Umbra 27:5238 / 170  
 2dnf  
 3dnf  
 426:4847 / 252  
S1 Campus University of Vienna 18:3154 / 163  
 216:3247 / 229  
 316:3549 / 229  
 4dnf  
 516:0035 / 229  
Middle 39:4057 / 167  
Sweet Short CP 26:2451 / 172  
Cheire de come - Middle 43:2949 / 183  
Osso da Baleia Model Event 17:2548 / 223  
Farum, Denmark 3 16:5443 / 147  
Farum, Denmark 2 27:2053 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes 28:0533 / 137  
Lagganlia 2020 20:0417 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 10:0626 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest A 60:1321 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 12:2615 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 32:4918 / 221  
Cemetery Road - Sprint 16:4441 / 181  
Packard River - Middle 17:4619 / 120  
Auburnborough - Short 13:0332 / 161  
CFEB 2020-08-01 64:0622 / 102  
Redmires - Middle 35:0842 / 157  
Farum, Denmark 26:3879 / 208  
middle 43:4515 / 101  
Koirarata night 24:5338 / 171  
Race 600 31:5368 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 27:3028 / 125  
Middel 21:4019 / 149  
Banat Long 81:4321 / 135  
Teesside University 3 dnf  
 223:2066 / 289  
CFEB 2020-07-15 63:0514 / 118  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 61:0221 / 133  
Conique 32:4936 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 8:4921 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A 26:5330 / 276  
Holdhusfjell - Middle 2 32:0854 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:3729 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 50:4720 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 81:2139 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:3853 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 32:5429 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 54:5461 / 326  
Holdhusfjell - Middle 34:1942 / 288  
starstruck part 1 7:4620 / 88  
Pizzorne 61:3625 / 151  
San Giovanni 4 43:5540 / 172  
Midsummer Sprint 30:3126 / 130  
[LOTR-SC] Bree 15:5835 / 255  
 215:2053 / 367  
San Anton Night 30:1537 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 31:4974 / 204  
San Giovanni 3 44:3770 / 187  
ojo arboles 10:4465 / 152  
 27:0527 / 183  
[CFWC2020]Final-E20 102:4286 / 231  
[CFWC2020]-E19 64:41118 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 23:11101 / 328  
The night of spiders 2 37:3139 / 163  
San Giovanni 2 48:3244 / 157  
Teesside University 2 23:1745 / 180  
Free club on line 21:1315 / 129  
Konkalampi 2 night 43:0145 / 142  
Teesside University 1 19:0460 / 231  
Iceland Night 32:4632 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 31:4634 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 12:2546 / 251  
San Giovanni 1 34:0958 / 230  
trial by fire 17:1956 / 188  
competition rings 13:4087 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 16:4971 / 292  
[CFWC2020]-E18 72:3390 / 248  
[CFWC2020]-E17 39:0984 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 20:5383 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 12:2485 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 33:1746 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 48:1298 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:5978 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 24:5171 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 6:0247 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 20:2897 / 418  
Sarkalahti night 2 41:3837 / 148  
Oldie but NOT goldie.  23:4646 / 214  
M.G. OL-Competition 32:3825 / 150  
 2dnf  
Vilchetes Middle (right version) 39:0751 / 189  
Vilchetes Middle 12:3976 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) dnf  
10mila202x-training 24:5769 / 288  
 11:2972 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 36:4577 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 11:3353 / 284  
 211:0562 / 353  
Chaud Clapier - Night 35:1345 / 203  
[CFWC2020]-E16 86:40117 / 278  
[CFWC2020]-E15 38:04125 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:1790 / 375  
[MV2020] Gara9 37:1561 / 213  
Konkalampi 2 51:4361 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 25:2144 / 162  
 222:3746 / 210  
Orientatlon Chile dnf  
Desert night race 21:0683 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 34:5251 / 155  
Sarkalahti middle 3 46:2284 / 236  
[CFWC2020]-E14 92:22135 / 282  
[CFWC2020]-E13 48:0885 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 21:2980 / 373  
 221:05116 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 dnf  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
[MV2020] Gara7 28:4787 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 34:1788 / 226  
Col de la Chau - Middle dnf  
Lockdown-O - Team Weekend 64:28106 / 321  
Holly Hell - Long 1 71:2250 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 62:5764 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:4680 / 331  
Konkalampi 3 middle 46:0455 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 42:2861 / 232  
 236:3951 / 298  
Upie - Sprint 1 17:4578 / 205  
Holly hell - Middle 1 50:5865 / 186  
[Svindal] Middle dnf  
[LOTR-SC] Minas Tirith 48:5847 / 181  
 243:2431 / 242  
 340:4413 / 242  
[MV2020] Gara5 35:3441 / 249  
Board Mill sprint 38:5254 / 174  
Holly hell - Intro 1 20:4368 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 19:0763 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:0015 / 181  
 24:0249 / 234  
 343:11138 / 234  
 44:0140 / 234  
 54:0020 / 234  
[CFWC2020]-E12 103:06142 / 289  
[CFWC2020]-E11 41:00118 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 19:39169 / 406  
Holly hell - Intro 0 15:35147 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 34:5184 / 197  
Col de la Chau - Middle dnf  
Konkalampi night 45:0948 / 140  
Monte Xalo 25:4079 / 212  
[Grindsted] Etape 3 17:5751 / 140  
 217:5659 / 173  
[Grindsted] Etape 2 15:4961 / 152  
 216:5276 / 171  
[Grindsted] Etape 1 15:2762 / 208  
 213:5646 / 248  
[Grindsted] Prologue 5:1239 / 246  
 25:1084 / 355  
Chabeuil - Sprint 2 18:1386 / 271  
Col de la Chau - Short 23:5066 / 273  
[MV2020] Gara4 dnf  
Fresnedilla Norte-1 33:1459 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 39:5160 / 250  
Lockdown-O - World O Day 49:43116 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 49:1678 / 232  
Chabeuil Sprint 15:38102 / 301  
CF COMA El Chorro Media 44:58113 / 234  
Konkalampi middle 44:58106 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 29:18118 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 20:56104 / 341  
Minas Tirith - Intro 6:05131 / 418  
 24:0266 / 584  
Tour de France Part 3 30:4748 / 246  
[MV2020] Gara3 dnf  
 2dnf  
 321:3396 / 336  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 33:5182 / 326  
Island of Many Island Intro 19:2393 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 23:2890 / 302  
[CFWC2020]-E10 96:43166 / 344  
[CFWC2020]-E9 69:35212 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 26:48202 / 502  
Sierra de las Villas Open 38:4598 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 23:4876 / 290  
 223:0180 / 338  
FEGADO Sprint [E1] 26:5777 / 239  
 2dnf  
 325:1247 / 272  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 25:5473 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 30:4989 / 235  
Härkävuori - Middle 36:10100 / 325  
Tour de France Part 2 33:2862 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 29:57132 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:1658 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 62:0340 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 84:2662 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:4877 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B dnf  
Lockdown-O Classic - Middle A 42:31106 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:2895 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 26:3888 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A dnf  
Orrdals klint 2 middle 31:1879 / 265  
FEGADO [Model Event] 11:4395 / 270  
[MARS] Victoria Crater 25:5046 / 356  
 2dnf  
 3dnf  
Jyvaskyla - Long dnf  
Tour de France Part 1 (short) 23:45106 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:37111 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 66:3788 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 16:49115 / 326  
 2dnf  
 316:36120 / 392  
[MV2020] Gara1 19:1075 / 438  
 219:48101 / 537  
Final Copa Cat 3_5_2020 27:4779 / 278  
morkvedmarka sprint 29:32145 / 317  
Sprint-Cup E8 dnf  
 2dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 17:1551 / 226  
 217:5561 / 263  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 15:4766 / 338  
 213:1029 / 402  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:53102 / 414  
 24:06218 / 623  
Boatorp Middle 36:5889 / 280  
Polish Championships Long 66:4732 / 166  
HuBei orienteering 34:2186 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 32:0286 / 236  
 2dnf  
[Rookie] BLumau, Short 4 23:11122 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 20:06130 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 19:3458 / 265  
[CFWC2020]-E8 92:52148 / 358  
[CFWC2020]-E7 46:28144 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 26:15133 / 484  
[MV2020] Allenamento1 23:2268 / 253  
Polish Championships Middle 28:5885 / 291  
Polish Sprint Championships 24:0064 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 36:3794 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 18:26100 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 20:56120 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2956 / 207  
 23:2232 / 280  
 33:204 / 280  
Sprint-Cup E7 19:10119 / 318  
Sprint-Cup E6 17:00124 / 361  
Sprint-Cup E5 17:51166 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 33:02134 / 317  
Orrdals klint night, short 35:31118 / 238  
Haukkavuori cliffs 45:2491 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A dnf  
 216:3061 / 555  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:5555 / 236  
[CFWC2020]-E6 78:24177 / 453  
[CFWC2020]-E5 40:26163 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 26:01175 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 17:2787 / 327  
 216:4076 / 391  
Bedolpian (Trentino) DAY1 42:25108 / 178  
[RCC]-E3 38:3484 / 157  
[RCC]-E2 36:20112 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 6:1561 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 31:1477 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:4577 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 29:54102 / 483  
Somewhere middle 4 41:0967 / 219  
Pomaria Village 16:0969 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 53:1472 / 151  
forest long dnf  
GoenteModelEvent 0:4831 / 151  
 20:4131 / 239  
 3dnf  
 40:4023 / 239  
 50:52102 / 239  
 60:4886 / 239  
 70:5199 / 239  
 80:4131 / 239  
[RCC]-E1 19:29101 / 219  
short forest 29:43131 / 274  
Mynttila - Long 69:35112 / 258  
Mynttila - Intro 10:14181 / 415  
bamboo middle 20:3139 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
 2dnf  
 32:4410 / 367  
Platabek 34:4156 / 256  
Reposärkät 48:45100 / 215  
Västersjön, middle 24:25122 / 309  
[CFWC2020]-E4 74:06152 / 468  
[CFWC2020]-E3 35:49183 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 19:43139 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:2594 / 396  
Sätila - middle dnf  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 20:47114 / 379  
 219:28102 / 461  
Hakarp - middle 35:5478 / 279  
Fusine 2 54:5237 / 269  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Fusine refurbished <10min 19:07112 / 346  
Korvatunturi middle 2 41:5197 / 249  
Kvänsås 44:2771 / 175  
Sprint-Cup E3 16:0042 / 396  
 215:0024 / 476  
Sprint-Cup E2 17:1196 / 419  
 218:25148 / 533  
Oronmylly West Long 63:0174 / 193  
Sprint-Cup E1 20:24111 / 475  
 218:0694 / 644  
High Chaparral forest - Middle 50:5472 / 210  
Old Summer Palace [Test] 14:23107 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 37:1087 / 215  
Slättö sand, middle 43:1183 / 218  
Lewes Lake, Middle dnf  
Mäntänvuori | Middle 64:15108 / 243  
Suololuopal middle 3 42:4488 / 257  
Etang de Lers - Night 29:58111 / 322  
city sprint 33:2161 / 301  
city middle 53:5840 / 175  
City Long 98:5123 / 181  
 295:5717 / 216  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 17:0353 / 144  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 46:2797 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 14:37115 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 15:58137 / 461  
[CFWC2020]-E2 111:13260 / 525  
 287:17145 / 582  
[CFWC2020]-E1 38:34164 / 614  
 236:58174 / 846  
Oak Reservior Middle 28:0385 / 189  
[CFWC2020]-Training 17:35164 / 660  
 215:53192 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 52:04150 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 6:02115 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 25:06101 / 572  
 225:51137 / 720  
Josephgrund Sprint Challange C 30:06131 / 289  
 225:1984 / 344  
Josephgrund Sprint Challange B dnf  
 226:03126 / 420  
Josephgrund Sprint Challange A 27:04142 / 493  
 223:51125 / 678  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1890 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 21:0640 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow dnf  
[NJ2D The Game] Long - Black 47:2645 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green dnf  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:5788 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 24:1849 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black dnf  
Bran, Middle 4 28:2482 / 305  
Bran, Middle 3 30:46150 / 332  
[CoronaBlues]-E13 38:18130 / 398  
Forbergåsen|Middle 38:38130 / 378  
Bran, Middle 2 33:3082 / 300  
Bran, Miidle 1 30:2281 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:4243 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 12:2448 / 504  
 213:0989 / 696  
 311:0349 / 696  
 4dnf  
 510:1530 / 696  
 610:0025 / 696  
[CoronaBlues]-E12 22:26147 / 444  
Koantakanen middle 4 47:26111 / 224  
Pink Cacti 31:4693 / 279  
[CoronaBlues]-E11 68:55149 / 333  
GS030420m 24:5789 / 273  
Mäntänvuori | Short 31:16149 / 369  
Koantakanen middle 3 46:42130 / 277  
Akenstaka - Long dnf  
Bordasee, Controlpicking 2 41:1094 / 199  
[CoronaBlues]-E10 69:44108 / 312  
Kalajoki middle 3 45:1382 / 224  
Bordasee, Controlpicking 37:36110 / 283  
Bordasee, short 2 23:11126 / 309  
Akenstaka - Short 24:53136 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 47:41112 / 267  
CFEB 2020-04-15 58:5738 / 182  
[CoronaBlues]-E9 58:27120 / 340  
Bordasee, short 24:4871 / 346  
Bordasee, middle 40:30121 / 291  
[CoronaBlues]-E8 31:16142 / 385  
Kvarn | Middle 43:1259 / 275  
[CoronaBlues]-E7 29:04178 / 369  
[CoronaBlues]-E6265:06134 / 386  
[CoronaBlues]-E5244:39172 / 371  
[CoronaBlues]-E4272:50168 / 309  
[CoronaBlues]-E3255:40120 / 374  
CFEB 2020-04-01 57:3441 / 131  
[CoronaBlues]-E2243:53145 / 362  
[CoronaBlues]-E1277:06151 / 363  

All races shown. View recent races.