Catching Features



United Kingdom harrymcm

Country:United Kingdom
Club:DEVON
Email:you must log in
Ranking:9118
Races Run:685
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Dalegarth W intro 17:078 / 56  
CF 2006 4 night dnf  
CF 2006 4, long dnf  
Quali Campionat de Catalunya 24:1214 / 76  
University of Vienna, Sprint 22:2714 / 66  
Kungälv 2 Middle 1 32:3119 / 65  
Winterleitenseen, Short 3 13:219 / 74  
Winterleitenseen Middle 6 30:5923 / 52  
Winterleitenseen S, Middle 5 34:5232 / 57  
CF 2006 3 night 35:4525 / 51  
CF 2006 4, middle  41:1632 / 89 88.2 
Cr^onica 41:033 / 59  
Venice middle 39:252 / 66  
Winterleitenseen, Middle 4 35:046 / 60  
Kungälv 2 Short 15:0227 / 86  
 214:1820 / 99  
Winterleitenseen, Middle 3 39:2830 / 62  
Winterleitenseen Center, Short 2 22:339 / 79  
CF 2006 3 middle 37:3722 / 95  
Winterleitenseen, Middle 2 29:3618 / 78  
Winterleitenseen, Long 1 55:527 / 68  
[Austria Cup] Winterleitenseen 19:1914 / 108  
An Ras 2021: Stage 8 39:3027 / 106  
Venice, sprint 2 18:4032 / 104  
 2dnf  
[Training Camp] Winterleitenseen 32:3936 / 122  
Winterleitenseen NE, Training 11:1550 / 140  
An Ras 2021: Stage 7 32:4213 / 131 104.6 
CF 2006 2 night 39:0315 / 95 96.4 
CF 2006 2 v2, middle 44:1339 / 113 (80.8) 
Elsaich, Biathlon Middle 38:1333 / 132 (64.8) 
[Austria Cup #10] Waschberg 51:0540 / 116 (82.9) 
 2dnf  
 342:302 / 133  
[Austrian Championship]Waschberg 34:2115 / 143 93.2 
Waschberg, Training 9:5624 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle 34:5817 / 133 (79.3) 
CF 2006 conversion 2, middle 39:0021 / 131 91.0 
Rydskogen Challenge #1 17:4523 / 120 89.4 
Venice, 1 leg challenge 9:578 / 141  
 28:581 / 182  
Circle map 14:521 / 75 107.2 
Try to complete in 1 hour < dnf (0.0) 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 23:5126 / 135 90.6 
Isebakketjern Intro 2 24:4520 / 110 (85.3) 
Elsaich 25:206 / 158 (84.9) 
Sprint 8:516 / 133  
Isebakketjern 14:4613 / 183 90.2 
sargi 32:362 / 101 (84.8) 
ñïðèíò òóð1 25:581 / 79 86.1 
ñïðèíò òóð 2 25:581 / 48 87.0 
ñìîëåíñê67 30:553 / 48 85.7 
Venice sprint 1 19:5226 / 143 (78.4) 
Kungälv Long  67:3718 / 111 90.0 
CF 2006 map facelift v2 middle 50:1820 / 127 90.3 
sargia  12:0032 / 137 (81.2) 
Facelift upon a CF 2006 map 44:3821 / 141 90.6 
Western Kinbrae night 23:1227 / 76 (82.3) 
Siitama night 35:2030 / 114 87.5 
Kungälv 1 Middle 2 30:5927 / 153 (81.6) 
Sprint Challange 41:215 / 125 97.0 
renom 18 49:2432 / 101 (80.9) 
Reposärkät middle 36:5213 / 135 95.7 
Reposärkät middle/long night 52:3534 / 115 (85.6) 
Kungälv 1 Middle 1 53:4915 / 138 (85.0) 
Some old place in Italy 23:5325 / 172 (78.9) 
 221:115 / 224  
 320:261 / 224  
Reposärkät long 57:4435 / 129 87.9 
Kungälv 1 Short 2 14:2138 / 192 (76.2) 
Magdalenaholz Middle 33:1513 / 149 88.6 
Magdalenaholz Intro 21:3538 / 179 (76.2) 
 220:0817 / 225  
Joutsenenpesä 3 night 39:4633 / 124 86.8 
Nya Varvet, Short 21:1320 / 176 87.7 
Siitama middle 30:5113 / 178 85.7 
Little 7:003 / 95  
HEj 7:337 / 105  
Middel down Forest 24:292 / 100  
beno c dnf (0.0) 
 216:4349 / 212  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 29:2555 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 40:4610 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 26:1358 / 211  
High Rigg N, long 60:4924 / 131  
Joutsenenpesä middle 47:5452 / 163  
JohnT 22:1016 / 170  
beni b 24:2933 / 148  
Aguiar da Beira 1 6:549 / 213  
High Rigg N, easy 24:4826 / 178  
beni 1 a 37:0118 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 82:075 / 87  
Joutsenenpesä night 33:5918 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 34:1724 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 29:1632 / 189  
High Rigg N, middle 36:0938 / 211  
Hailuoto night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 428:0510 / 204  
Joutsenenpesä night 42:1944 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 18:076 / 204  
Middle Earth Cup 5, middle 41:3549 / 196  
Hailuoto middle 28:2025 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 61:4326 / 131  
EGYPT 28:473 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 16:3825 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 55:3722 / 120  
Joutsenenpesä middle 37:3918 / 162  
Kungälv 1 Short 17:186 / 196  
Saarijärvi 3 night 43:4041 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 30:1710 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:3233 / 153  
Saarijärvi 2 night 39:3919 / 106  
Saarijärvi night 35:1437 / 128  
Water Features 63:477 / 98  
Hillside Run 44:5127 / 107  
Platte, Middle 2 27:3633 / 140  
Platte Middle 1 28:0265 / 159  
Saarijärvi middle 2 39:4824 / 131  
Platte, Training 9:3828 / 174  
Saarijärvi middle 3 34:597 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 60:1918 / 107  
Halland Night Middle 19:5021 / 139  
Halland Long 35:0922 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 19:3611 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 34:2224 / 138  
Laikko 3 night dnf  
Middle Earth cup 3, middle 32:3420 / 145  
Laikko v2 night 45:5235 / 109  
Laikko v2 middle 43:1820 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:5235 / 170  
Old Manchester farm 34:3912 / 80  
Dawn Breaks 34:1936 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 32:3734 / 152  
Köttkulla Night Long 39:2611 / 112  
Köttkulla Long 42:018 / 161  
Long dnf  
Night Middle 25:2230 / 148  
Prologue 11:1628 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 dnf  
Middle Earth Cup 2, long 55:5317 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 33:5622 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 16:053 / 162  
Laikko middle 46:0914 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 18:1523 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 50:2914 / 100  
Kairobadet Middle 2 41:1020 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 58:3613 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 34:1515 / 126  
Langeland Day 2 for real! 23:3614 / 154  
Kairobadet long 53:4811 / 115  
Technical Challange, Final 18:0733 / 139  
 215:1118 / 223  
 313:591 / 223  
Fantasy Cup, Stage 5 42:3619 / 116  
Opening Night 24:0112 / 127  
Sardanga Sprint 23:4831 / 153  
Langeland day 2 27:485 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 37:0029 / 142  
Technical Challange, Q3 11:5224 / 125  
Technical Challange, Q2 12:1313 / 135  
Technical Challange, Q1 12:5523 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:3518 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 57:509 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown dnf  
 219:0712 / 226  
Fantasy-Cup, Stage 3 56:1125 / 121  
Loka, easy middle 15:4510 / 97  
Fantasy Cup, Stage 2 41:2721 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 37:0518 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 29:1512 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 56:5144 / 138  
 2dnf  
Mantscha, Contour-O 44:3736 / 130  
Krikan 26:075 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 23:3915 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 22:5624 / 185  
r.old.m-E4 34:4013 / 158  
Langeland Day 1 31:3924 / 137  
Jerash Day 1 20:196 / 120  
 2dnf  
Mawbray, control picking 25:5623 / 123  
Kairobadet middle 34:5614 / 114  
Teisko 1 night  36:3127 / 92  
Øyberget Middle 28:528 / 126  
Fremo CP 26:1319 / 130  
Teisko 1 short 23:4125 / 152  
r.old.m-E3 37:4639 / 128  
Teisko 1 middle 39:3623 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 65:0011 / 98  
Manchester Farm 26:5315 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 21:0126 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 35:1023 / 135  
r.old.m-E2 46:4630 / 157  
Kairobadet Short 20:1342 / 204  
r.old.m-E1 45:0421 / 131  
Carwell's Labyrinth long 65:158 / 105  
WOC2021-Are you ready? 38:1631 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 33:3457 / 139  
 229:2214 / 186  
Portugal O' Summer 2 56:4815 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 38:1112 / 129  
Forest Umbra, Long 105:5419 / 95  
Forest Umbra, Middle 43:0326 / 147  
Portugal O' Summer 30:039 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) dnf  
 235:5714 / 208  
Hawse End middle 34:1410 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:1835 / 130  
 213:211 / 234  
Kaleva Church sprint 15:5616 / 155  
 2dnf  
 314:545 / 247  
Hawse End short 22:129 / 148  
Riddarhyttan 4 51:1419 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2327 / 137  
Riddarhyttan 2 18:348 / 138  
WOC-Training-E5 24:0732 / 171  
Riddarhyttan 1 32:4719 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:2334 / 147  
Muncaster W, long 62:0430 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 35:2417 / 104  
Second race, Stora ålsjön  33:0424 / 111  
Day one, Stora ålsjön 41:2821 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 37:574 / 82  
The final, Stora ålsjön 53:0129 / 84  
WOC2021-Training-E4 42:2956 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:1821 / 154  
 211:5916 / 194  
Muncaster middle, guest planner 22:5228 / 148  
WOC2021-Training-E3 30:4551 / 151  
Muncaster W, easy intro dnf  
 219:2525 / 182  
WOC2021-Training-E2 19:2718 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:001 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 16:442 / 130  
 214:341 / 208  
Metsäkylä 1 night 35:438 / 109  
WOC2021-Training-E1 26:4540 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:4440 / 129  
 28:071 / 178  
Metsäkylä 1 middle 41:5922 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:0216 / 144  
 28:484 / 209  
Africa - Eco Disaster 53:0529 / 111  
Isengard sprint 15:483 / 173  
 213:095 / 273  
 312:303 / 273  
Threlkeld day dnf  
 252:2631 / 195  
Threlkeld downhill challenge 7:5225 / 156  
 27:1610 / 214  
Africa - Entire Continent 39:358 / 146  
Threlkeld night 31:0714 / 135  
Night course at an logging area 22:2631 / 97  
Kauppi 1 long dnf  
 268:4123 / 179  
Africa - North and Sahara 36:4327 / 109  
Kauppi 1 night 43:2719 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 42:4327 / 152  
Costa de Lavos (2) 31:0519 / 168  
Schöckl N, Middle 23:2331 / 169  
Schöckl E, Middle 22:4347 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:0937 / 157  
 23:4550 / 240  
 33:1319 / 240  
 43:1218 / 240  
 52:586 / 240  
 63:0411 / 240  
 73:1724 / 240  
 83:1116 / 240  
 92:531 / 240  
Schöckl S, Middle 25:5224 / 169  
Tuckland long part 2 54:2035 / 131  
Hilmteich, Sprint 19:5936 / 211  
 214:247 / 317  
 313:411 / 317  
 413:502 / 317  
An Ras 2021: Stage 6 37:3734 / 143  
Africa - Night Event 25:246 / 95  
 222:071 / 113  
Tuckland easy course 18:3018 / 186  
 2dnf  
 317:5918 / 320  
Pedrogao (2) 37:3823 / 158  
Tuckland middle 1 37:5440 / 165  
Kauppi 1 middle 2 46:0847 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 25:5025 / 165  
 223:313 / 218  
Tuckland long part 1 53:2322 / 140  
 2dnf  
Kauppi 1 middle 39:5041 / 179  
Africa - Central Region 65:3321 / 114  
Opaliha 66:0324 / 93  
Not another Australian map! 24:4447 / 191  
Firenze 16:336 / 107  
Oversee, Sprint 2 14:2719 / 184  
 212:343 / 247  
Oversee, Sprint 1 15:4538 / 217  
 211:582 / 337  
Africa - Southern Tour 38:5213 / 133  
Våttåsen Long 53:1727 / 145  
Dalegarth long middle 43:3224 / 143  
Saarijärvi 3 middle 41:4227 / 149  
Dalegarth moderate 18:0718 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 81:5226 / 125  
Resafjellet 35:2025 / 182  
Africa - City Tour 26:417 / 148  
Dalegarth short 24:5029 / 174  
Short one 16:3715 / 140  
Saarijärvi 2 middle 37:1212 / 148  
Kårsta, short night 28:0935 / 125  
Kårsta, middle 2 33:1211 / 155  
Borrowdale 4 37:2920 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 21:1229 / 172  
Borrowdale middle 2 41:4545 / 128  
Saarijärvi middle 2 33:5218 / 124  
ColesBay 56:0034 / 130  
Kårsta, middle 36:4528 / 153  
Borrowdale easy 17:5542 / 158  
Kauppi 3.5 middle 37:1634 / 120  
Kårsta, short 19:5133 / 202  
Kauppi 3.4 middle 41:1734 / 125  
Malaysian shortie 28:0449 / 181  
 222:358 / 237  
Borrowdale middle 1 36:0035 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 42:4329 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 42:4525 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 27:5864 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 34:2074 / 204  
Saarijärvi middle 44:3447 / 158  
Night Middle, forest sprint  39:0819 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:4926 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 66:2819 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 23:1361 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 60:2949 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 68:3764 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 34:2123 / 235  
THe Final 57:0719 / 122  
Melville Caves 53:3362 / 179  
Kauppi 3.5 long 54:105 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 58:1335 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:2937 / 175  
Middle Earth 8, grand final 40:5917 / 158  
Swedish middle 27:3238 / 197  
Middle Earth 7, Long 68:0027 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:2111 / 150  
Korong Spur Long 2 58:3345 / 122  
Kauppi 3.1 night 38:3937 / 104  
Portugal by night 36:2637 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 29:309 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 34:4922 / 149  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
 215:184 / 226  
 3dnf  
 414:462 / 226  
 514:401 / 226  
Korong Spur Middle 2 37:0455 / 167  
Middle Earth 4, Night 52:1932 / 100  
Kitluv Revir 1/2 15:3838 / 187  
 211:3512 / 324  
 3dnf  
 410:557 / 324  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 810:485 / 324  
 9dnf  
 1010:422 / 324  
Kauppi 3.4 long 64:2220 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 32:3154 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 37:4946 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:3115 / 219  
Korong Spur Night 23:2436 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 29:2211 / 203  
Short course 13:5010 / 156  
Korong Spur Long 70:4544 / 142  
Korong Spur Middle 28:1733 / 224  
Pedrogao (1) 35:4035 / 174  
Korong Spur Intro 11:4946 / 260  
 211:04116 / 551  
gsdivoc21 (8) 48:1835 / 121  
 242:134 / 181  
Snow Maze 27:1930 / 140  
Return of Holly Hell - Night 44:5438 / 141  
test3 27:1616 / 51  
test2 23:4311 / 66  
test1 20:4329 / 99  
Costa de Lavos (1) 29:0212 / 162  
Kauppi 3.3 36:2321 / 145  
Kauppi 3.2 middle 35:5834 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 31:3435 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 32:42115 / 215  
Askham 2 - easy course 15:1833 / 207  
Askham 1 37:4549 / 157  
Middle south 30:4634 / 110  
Osso da Baleia 1 28:1430 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 29:5971 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 26:4563 / 265  
Short fast course  5:4971 / 211  
 25:2332 / 286  
 35:1410 / 286  
Waterfall 44:3313 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 16:0534 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 17:2045 / 193  
 215:092 / 247  
NIght Middle distans 26:4543 / 124  
[CFWOC21]-Night 46:2949 / 205  
Kauppi 3.1 44:1529 / 154  
Brügg Sprint 21:5116 / 185  
Soria Sprint Training 17:4745 / 178  
 2dnf  
 315:0724 / 253  
 4dnf  
 513:161 / 253  
Fairbanksford Steeps, Long 48:4227 / 98  
[CFWOC21]-Long 88:4564 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 62:5425 / 159  
Brügg Prolog dnf  
 216:3242 / 229  
Teeside Sprint Training 9:144 / 174  
 28:386 / 262  
 38:354 / 262  
Long 40:2721 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
 2dnf  
 326:3154 / 330  
[CFWOC21]-Middle 43:3272 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:3631 / 150  
 22:4255 / 412  
 32:3823 / 412  
 4dnf  
 52:3616 / 412  
 6dnf  
Kaakkurinlammi - Middle 31:0925 / 181  
High Rigg 4, long dnf  
 279:4618 / 165  
Svata Anna, Middle 40:5342 / 180  
North side Easy 17:2417 / 169  
 216:311 / 212  
Bran, Short 17:3324 / 215  
Svata Anna, Short 12:1375 / 238  
gsdivoc21 (7) 38:5919 / 151  
Middle Downy Forest 14:1915 / 103  
Chiswickfield National Park  15:0853 / 110  
test1 39:4415 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 20:2840 / 346  
 2dnf  
 3dnf  
gsdivoc21 (6) 44:3031 / 122  
gsdivoc (5) 29:2255 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 32:0144 / 178  
gsdivoc (4) 78:2967 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 48:5159 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 43:1027 / 158  
Chesterwoodham Farm dnf  
test 49:0418 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
 251:426 / 84  
Fell Pond Course 3 18:0010 / 110  
San Giovanni 3 7:4719 / 115  
San Giovanni 2 12:5328 / 136  
San Giovanni 18:2937 / 205  
newbury national preserve  19:2213 / 153  
[CFWOC21]-Training1 18:38123 / 384  
 212:59432 / 1385  
 314:34498 / 1385  
High Rigg 3 19:4119 / 233  
capanne small81 41:3118 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 17:5218 / 218  
gsdivoc (3) 52:4551 / 141  
gsdivoc(2) 55:3023 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse dnf  
 215:0320 / 290  
High Rigg dnf  
 256:3628 / 210  
Darnaway - Half Eleven 34:2840 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 19:2063 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 46:2561 / 188  
gsdivoc21(1) 73:3736 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 50:1613 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 41:3944 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 49:2733 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 23:5437 / 218  
Setmurthy 3 dnf  
 235:1214 / 230  
Fantasy Cup, Stage 6 14:4012 / 205  
Whinlatter 3 72:2923 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:0227 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  23:3918 / 170  
Whinlatter 2 24:2444 / 179  
 221:2221 / 248  
Fantasy Cup, Stage 5 53:2821 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 46:1353 / 199  
 2dnf  
 341:1927 / 277  
Fantasy Cup, Stage 4 26:2328 / 200  
Whinlatter 27:3246 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:0913 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:5012 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:3732 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 dnf  
 253:1039 / 233  
Fantasy Cup, Stage 1 33:4538 / 194  
 227:428 / 255  
Fantasy Cup, Training A 10:2794 / 203  
Setmurthy 2 40:0547 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:254 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 39:5760 / 181  
 224:4718 / 247  
 323:2813 / 247  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:4833 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 30:4143 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 66:3035 / 188  
Circle city Christmas night 2020 25:3510 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:2519 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 39:3329 / 209  
Österrödjeberget night 30:2316 / 142  
Buchwald, Bonus 19:1215 / 157  
Buchwald, Night 26:4835 / 133  
Buchwald, Middle 24:5926 / 203  
Buchwald, Training 6:5010 / 205  
Dalegarth 2 56:2639 / 144  
sdasd 15:4554 / 123  
UFSM - Ok 13:4313 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 65:4342 / 138  
A-mazing Grazing 32:4916 / 147  
Ardnaskie 5 88:4015 / 110  
Maria Trost, Short dnf  
 215:329 / 277  
Ardnaskie 4 31:3140 / 126  
Ardnaskie 3 80:3131 / 115  
Ardnaskie 2 44:5650 / 137  
Manesty, West Cumberland 31:0828 / 144  
Ardnaskie 1 45:2426 / 155  
 2dnf  
Joutsenenpesä middle 4 34:5621 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:5150 / 198  
Babylon, Middle 32:4161 / 186  
Joutsenenpesä night 60:5483 / 124  
 242:1864 / 170  
Joutsenenpesä middle 3 41:3853 / 154  
Chaud Clapier - Middle 32:2945 / 212  
Österrödjeberget middle 28:1930 / 186  
West Cumberland 41:1832 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 37:5734 / 178  
Växjö OK middle 32:2834 / 176  
Vähäjärvi 2 night dnf  
 248:2646 / 169  
 346:1434 / 169  
White Sands NP Middle 1 42:4451 / 159  
Vähäjärvi nigh 37:5225 / 139  
[CoronaBlues]-E19 26:2931 / 214  
Darnaway Half Nine 54:3223 / 146  
Vähäjärvi 2 long 70:5032 / 155  
Vähäjärvi middle 1 37:1032 / 196  
[CoronaBlues]-E18 44:5563 / 224  
Erskine 2 12:3227 / 157  
Erskine 1 dnf  
 2dnf  
 314:3926 / 315  
Darnaway 10 o'Clock 71:0315 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 23:1531 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:3164 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:3747 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 8:1557 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:4514 / 183  
Kalkleiten, Long 57:2941 / 135  
Hansta West, long 84:2120 / 123  
Hansta West, middle 2 38:0836 / 185  
Hofwald, Long 50:1056 / 154  
Hofwald, Short 6:5224 / 223  
 27:1072 / 310  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:2530 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 8:536 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 dnf  
 29:5832 / 161  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 21:5046 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 57:5642 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 62:3744 / 213  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 39:2157 / 264  
 2dnf  
Hansta West, Night dnf  
 255:5766 / 143  
Ghosttown V2 Ghostrace 16:5822 / 132  
Ghosttown V2 20:4846 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 58:5282 / 191  
 2dnf  
SCFL S2 R5 41:5034 / 154  
 2dnf  
Ghosttown 21:5359 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 25:3136 / 165  
Kalkleiten Middle 3 21:4940 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 25:0047 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 30:0481 / 180  
Upie - Short sprint 10:1026 / 194  
SCFL S2 R4 32:1119 / 189  
CFEB 2020-11-15 59:2917 / 88  
 258:5218 / 110  
Forest Umbra, Middle 35:2242 / 192  
 234:0239 / 249  
A run on the beach  20:2026 / 112  
3.4k 11c dnf  
Holdhusfjell - Middle 3 33:3140 / 164  
Hansta West, middle 34:4657 / 158  
[CoronaBlues]-E17 45:2765 / 177  
The real night dnf  
 223:2417 / 95  
Björköby middle 36:1828 / 151  
SCFL S2 R3 48:1831 / 165  
[CoronaBlues]-E16 62:3375 / 157  
Hailuoto night dnf  
Hansta West, Short dnf  
 224:1138 / 238  
Nya Varvet, Middle 31:3255 / 157  
 227:4842 / 219  
Hamrångefjärden Middle 31:0644 / 156  
WOC2020 dnf  
 246:336 / 114  
[CoronaBlues]-E15 dnf  
 227:0739 / 282  
Larsmo long dnf  
 255:1917 / 153  
Söder Getaren Middle  33:3367 / 189  
CFEB 2020-11-01 dnf  
 257:5119 / 112  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 53:0621 / 145  
Kyrkoberget middle 46:2669 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 23:0973 / 194  
Peruspohjanvuori long night 86:5121 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 72:2037 / 128  
Hailuoto middle 2 37:4781 / 182  
Hollola night 2 45:5740 / 135  
Hollola middle 2 45:5773 / 196  
CFEB 2020-10-15 dnf  
 257:1615 / 102  
 3dnf  
SCFL S2 R1 44:2256 / 171  
SCFL S2 Placement Race 48:2350 / 184  
Not another maze dnf  
GSDIVOC8 24:3819 / 152  
GSDIVOC6 43:0852 / 126  
GSDIVOC5 dnf  
 2dnf  
Tähtiniemi 1 middle 42:1220 / 126  
CFEB 2020-10-01 dnf  
 2dnf  
GSDIVOC 25:3336 / 135  
GSDIVOC4 43:3530 / 100  
GSDIVOC3 55:1244 / 108  
GSDIVOC2 30:2423 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 65:0596 / 172  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 36:40103 / 204  
CFEB 2020-09-15 54:0927 / 95  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
 2dnf  
Lockdown-O British Open Sprint A 29:5744 / 276  
Lockdown-O British Open Long A 81:3541 / 243  
Lockdown-O British Open Middle A 57:2871 / 326  
Holdhusfjell - Middle 38:5391 / 288  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree dnf  
[CFWC2020]-E19 dnf  
Konkalampi night 54:2273 / 140  
Minas Tirith - Sprint 2 21:2746 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 19:5294 / 341  
Island of Many Island Intro 18:5082 / 183  
Lockdown-O - Classic - Long A 87:0870 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle A 40:5179 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short A 37:24147 / 531  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:3779 / 414  
[CFWC2020]-E7 64:03257 / 450  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 26:07171 / 449  
[CFWC2020]-E6 83:16205 / 453  
[CFWC2020]-E5 47:52261 / 541  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 30:0968 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 35:21149 / 483  
[CFWC2020]-E3 dnf  
Fusine refurbished <10min 17:53102 / 346  
Old Summer Palace [Test] 13:4478 / 327  
[CFWC2020]-E2 122:34294 / 525  
[CFWC2020]-E1 86:17422 / 614  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 31:36196 / 572  

All races shown. View recent races.