Catching Features



Canada Christ

Country:Canada
Club:GHO
Email:you must log in
Ranking:9050
Races Run:1279
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Middle Earth Cup 5, training 17:3422 / 67  
 215:5842 / 158  
Middle Earth Cup 4, long dnf  
Kungälv 1 Short 18:2327 / 114  
 218:1026 / 139  
 316:583 / 139  
Middle Earth Cup 4, middle 30:5514 / 87  
Middle Earth Cup 4, training 12:0211 / 123  
Saarijärvi 2 night 39:2013 / 60  
Saarijärvi night 40:3139 / 73  
Water Features 64:336 / 48  
Hillside Run 44:5329 / 93 (81.3) 
Platte, Middle 2 25:3219 / 118  
Platte Middle 1 24:3025 / 138 (76.1) 
Saarijärvi middle 2 37:5812 / 116 87.1 
Platte, Training 9:2322 / 152  
Saarijärvi middle 3 36:4121 / 131 88.6 
Middle Earth Cup 3, long 61:2924 / 98 84.6 
Halland Night Middle dnf  
Halland Long 36:3529 / 102  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 21:3424 / 161 (70.9) 
Fantasy Cup, Stage 10 34:3926 / 132 (72.7) 
Laikko 3 night 44:5915 / 88 95.4 
Middle Earth cup 3, middle 32:2817 / 134 81.8 
Laikko v2 night 44:0422 / 101 91.0 
Laikko v2 middle 43:0113 / 135 90.7 
Middle Earth Cup 3, training 17:1011 / 153 (77.0) 
Old Manchester farm dnf (0.0) 
Dawn Breaks 31:1214 / 120 86.4 
Middle Earth Cup 2, middle 30:5716 / 139 90.2 
Köttkulla Night Long 41:1314 / 100 107.1 
Köttkulla Long 45:1624 / 146 95.9 
 2dnf  
Long 45:0022 / 134 94.2 
Night Middle 24:1426 / 139 89.3 
 2dnf  
Prologue 11:4839 / 182  
Fantasy Cup, Stage 9 dnf (0.0) 
Middle Earth Cup 2, long 54:1210 / 109 92.0 
Fantasy Cup, Stage 8 33:5622 / 120 87.5 
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 17:2419 / 157 (77.6) 
Laikko middle dnf (0.0) 
 247:4021 / 168  
Middle Earth Cup 2, training 18:5541 / 161 (70.3) 
Fantasy Cup, Stage 7 52:1019 / 98 87.9 
Kairobadet Middle 2 42:2431 / 133 (78.6) 
Middle Earth Cup 1, long 60:3619 / 119 (81.6) 
Fantasy Cup, Stage 6 33:039 / 125 97.2 
Langeland Day 2 for real! 23:3815 / 154  
Kairobadet long 54:5921 / 115 90.2 
Technical Challange, Final dnf  
 214:478 / 223  
Fantasy Cup, Stage 5 42:3720 / 116 82.5 
Opening Night 25:3821 / 127 (80.1) 
Sardanga Sprint 18:5813 / 153  
Langeland day 2 31:0620 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 35:4418 / 142 (81.8) 
Technical Challange, Q3 11:5123 / 125  
Technical Challange, Q2 12:2821 / 135  
Technical Challange, Q1 12:5624 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:2314 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 59:1615 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 20:0814 / 158  
 2dnf  
Fantasy-Cup, Stage 3 53:2613 / 121  
Loka, easy middle 16:1216 / 97  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 2 42:0523 / 137  
Fantasy Cup, Stage 1 39:0026 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 31:2826 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 51:3933 / 138  
Mantscha, Contour-O 38:4224 / 130  
 2dnf  
Krikan 26:218 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 32:2082 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 22:4520 / 185  
 221:539 / 266  
r.old.m-E4 40:2628 / 158  
Langeland Day 1 29:0612 / 137  
 2dnf  
Jerash Day 1 26:3337 / 120  
Mawbray, control picking 26:3532 / 123  
Kairobadet middle 36:4525 / 114  
Teisko 1 night  35:3225 / 92  
Øyberget Middle 30:1318 / 126  
Fremo CP 28:2837 / 130  
Teisko 1 short 23:4024 / 152  
r.old.m-E3 36:3734 / 128  
 232:0412 / 196  
Teisko 1 middle 38:4619 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long dnf  
 265:4114 / 121  
Manchester Farm dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 20:3919 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 36:2029 / 135  
r.old.m-E2 50:0741 / 157  
 242:4022 / 235  
Kairobadet Short 18:2718 / 204  
 217:4210 / 293  
r.old.m-E1 43:0215 / 131  
Carwell's Labyrinth long 72:2123 / 105  
WOC2021-Are you ready? 38:1429 / 188  
 234:093 / 287  
Carwell's Labyrinth short middle 29:3315 / 139  
Portugal O' Summer 2 60:1828 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 38:4317 / 129  
Forest Umbra, Long 107:5127 / 95  
Forest Umbra, Middle dnf  
Portugal O' Summer 34:3943 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) dnf  
Hawse End middle 34:5217 / 144  
Kaleva Church sprint 16:5732 / 154  
Hawse End short 22:2514 / 148  
Riddarhyttan 4 49:5114 / 120  
Riddarhyttan 3 10:1917 / 137  
Riddarhyttan 2 19:0418 / 138  
WOC-Training-E5 23:4627 / 171  
 221:1110 / 259  
Riddarhyttan 1 33:3127 / 149  
Muncaster W, middle 2 29:4420 / 147  
Muncaster W, long 60:5924 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 33:377 / 104  
Second race, Stora ålsjön  31:3910 / 111  
Day one, Stora ålsjön 39:4811 / 116  
Day 1, Stora ålsjön dnf  
The final, Stora ålsjön 48:127 / 84  
WOC2021-Training-E4 dnf  
 2dnf  
 330:3311 / 224  
Open orienteering Mapper test 12:5034 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:5429 / 148  
WOC2021-Training-E3 26:4718 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
Muncaster W, easy intro 19:2020 / 150  
WOC2021-Training-E2 22:2857 / 177  
 218:415 / 226  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:3022 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 23:2247 / 130  
Metsäkylä 1 night 38:3220 / 109  
 2dnf  
WOC2021-Training-E1 25:3331 / 223  
 2dnf  
 3dnf  
GRAZ, Main Square, Training 2 8:4311 / 129  
Metsäkylä 1 middle 40:1611 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:0318 / 144  
 2dnf  
Africa - Eco Disaster 54:4733 / 111  
Isengard sprint 18:1521 / 173  
 215:3114 / 273  
 3dnf  
Threlkeld day 60:5049 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:229 / 156  
 27:146 / 214  
Africa - Entire Continent 40:5216 / 146  
Threlkeld night 33:4544 / 135  
Night course at an logging area 17:4216 / 97  
Kauppi 1 long 68:2319 / 127  
Africa - North and Sahara 34:5718 / 109  
Kauppi 1 night 45:1023 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 41:0919 / 152  
Costa de Lavos (2) 31:3021 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Schöckl N, Middle 24:0245 / 169  
 2dnf  
Schöckl E, Middle 20:5320 / 167  
 2dnf  
Schöckl S, Downhill challange 3:2915 / 157  
 23:0613 / 240  
 3dnf  
 43:0411 / 240  
 53:029 / 240  
Schöckl S, Middle 25:2311 / 169  
 2dnf  
Tuckland long part 2 54:4037 / 131  
Hilmteich, Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 415:2716 / 317  
An Ras 2021: Stage 6 34:1626 / 143  
Africa - Night Event dnf  
Tuckland easy course 18:3018 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
Pedrogao (2) 37:4425 / 158  
 2dnf  
Tuckland middle 1 36:3224 / 165  
Kauppi 1 middle 2 43:3433 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 25:3222 / 165  
Tuckland long part 1 55:0531 / 140  
Kauppi 1 middle 40:0642 / 179  
Africa - Central Region 64:4519 / 114  
Opaliha dnf  
Not another Australian map! 23:0225 / 191  
Firenze 17:0911 / 107  
Oversee, Sprint 2 dnf  
 214:0718 / 247  
Oversee, Sprint 1 dnf  
 217:0589 / 337  
Africa - Southern Tour 45:0855 / 133  
Våttåsen Long 50:3320 / 145  
Dalegarth long middle 42:0814 / 143  
Saarijärvi 3 middle 42:4233 / 149  
Dalegarth moderate 19:0540 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 89:0037 / 125  
 2dnf  
Resafjellet 36:2836 / 182  
 2dnf  
Africa - City Tour 26:195 / 148  
Dalegarth short 23:1717 / 174  
 2dnf  
Short one 16:4920 / 140  
Saarijärvi 2 middle 37:5921 / 148  
Kårsta, short night dnf  
 224:5126 / 165  
Kårsta, middle 2 34:4518 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
Borrowdale 4 36:5918 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 21:2132 / 172  
 2dnf  
Borrowdale middle 2 39:1832 / 127  
Saarijärvi middle 2 36:4732 / 124  
 2dnf  
ColesBay 52:2223 / 130  
Kårsta, middle 38:2235 / 153  
 2dnf  
Borrowdale easy 17:0924 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.5 middle 36:1625 / 120  
Kårsta, short 20:2438 / 202  
 2dnf  
Kauppi 3.4 middle 39:5628 / 125  
Malaysian shortie 24:1020 / 181  
 2dnf  
Borrowdale middle 1 36:4947 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.3 middle 2 42:3728 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 44:3738 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 dnf  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 2 31:0633 / 204  
Saarijärvi middle 41:2326 / 158  
 2dnf  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:2813 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 67:4023 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:5357 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 50:1318 / 162  
 2dnf  
 3dnf  
An Ras 2021: Stage 1 64:4854 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 34:5231 / 235  
 2dnf  
THe Final 55:178 / 122  
Melville Caves 42:3623 / 179  
 2dnf  
Kauppi 3.5 long 55:4618 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:0955 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:3028 / 158  
Swedish middle 24:3318 / 196  
 2dnf  
Middle Earth 7, Long 67:0525 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:4049 / 150  
Korong Spur Long 2 54:3922 / 122  
Kauppi 3.1 night 34:1922 / 104  
Portugal by night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 29:5514 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 34:3721 / 149  
Kitluv Revir 2/2 17:5714 / 166  
 215:367 / 226  
Korong Spur Middle 2 34:4632 / 167  
 2dnf  
Middle Earth 4, Night dnf  
Kitluv Revir 1/2 14:2122 / 187  
 2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.4 long 65:2923 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 25:5022 / 202  
 223:4520 / 273  
Middle Earth 3, middle distance dnf  
Middle Earth 2, middle training 15:1256 / 219  
Korong Spur Night 23:5146 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth 1 - Intro 30:3927 / 203  
Short course 14:4938 / 156  
Korong Spur Long 67:2027 / 142  
Korong Spur Middle 30:3069 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
Pedrogao (1) 38:3354 / 174  
 2dnf  
Korong Spur Intro 11:2831 / 260  
gsdivoc21 (8) 48:5337 / 121  
Snow Maze 21:4419 / 140  
Return of Holly Hell - Night 43:5530 / 141  
 2dnf  
test3 27:4017 / 51  
test2 23:3210 / 66  
test1 18:1020 / 99  
Costa de Lavos (1) dnf  
 232:1536 / 222  
Kauppi 3.3 36:0217 / 145  
Kauppi 3.2 middle 36:0835 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 32:2745 / 197  
 2dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:5735 / 215  
 2dnf  
Askham 2 - easy course 15:4248 / 207  
Askham 1 34:1726 / 157  
Middle south dnf  
Osso da Baleia 1 30:2744 / 193  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg2 27:4244 / 236  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg1 24:5836 / 265  
 2dnf  
 3dnf  
Short fast course  5:3542 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint 17:2255 / 301  
 214:5453 / 535  
 314:2742 / 535  
Fantasy Cup, Stage 14 17:2848 / 193  
 2dnf  
NIght Middle distans 25:5636 / 124  
[CFWOC21]-Night dnf  
 244:3339 / 269  
Kauppi 3.1 43:4021 / 154  
Brügg Sprint 22:0319 / 185  
Soria Sprint Training 17:2340 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 46:038 / 98  
[CFWOC21]-Long 82:0837 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 64:2433 / 159  
Brügg Prolog 15:1925 / 171  
Teeside Sprint Training 10:3128 / 174  
 2dnf  
Long 40:5527 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 dnf  
[CFWOC21]-Middle 42:0259 / 341  
 239:0560 / 582  
 337:2236 / 582  
 434:269 / 582  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:2015 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 30:2810 / 181  
High Rigg 4, long 81:1423 / 135  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle 35:2417 / 180  
 2dnf  
North side Easy 16:587 / 169  
Bran, Short dnf  
 2dnf  
Svata Anna, Short 12:0168 / 238  
 210:2328 / 289  
gsdivoc21 (7) 43:3350 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Downy Forest 14:1412 / 103  
Chiswickfield National Park  13:5925 / 110  
test1 38:269 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 20:4143 / 346  
 2dnf  
 3dnf  
 418:1687 / 698  
gsdivoc21 (6) 45:4436 / 122  
gsdivoc (5) 28:2943 / 180  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 12 30:4632 / 178  
gsdivoc (4) 55:3322 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:1931 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 43:1830 / 158  
Chesterwoodham Farm 24:4016 / 98  
test dnf  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 17:548 / 110  
San Giovanni 3 7:2215 / 115  
San Giovanni 2 11:0910 / 136  
San Giovanni 16:5227 / 205  
newbury national preserve  19:1110 / 153  
[CFWOC21]-Training1 14:1848 / 384  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 612:38411 / 1385  
High Rigg 3 21:2460 / 233  
capanne small81 40:0112 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 18:5643 / 218  
gsdivoc (3) 40:4823 / 141  
 2dnf  
gsdivoc(2) 58:5453 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:0016 / 210  
High Rigg 56:5629 / 174  
Darnaway - Half Eleven 33:2022 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:4330 / 209  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 40:3422 / 188  
gsdivoc21(1) 67:1022 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 50:1714 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 40:0532 / 221  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 47:2823 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 21:5518 / 218  
 2dnf  
Setmurthy 3 37:5328 / 185  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 15:1926 / 205  
Whinlatter 3 73:5029 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:4732 / 201  
 2dnf  
Circle city Gregorian Christmas  23:4520 / 170  
Whinlatter 2 23:2936 / 179  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 54:2826 / 172  
 249:5914 / 237  
Isojärvi 1 middle 4 42:2325 / 199  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 25:3021 / 200  
 223:274 / 257  
Whinlatter 25:2128 / 224  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 3 16:2130 / 197  
 2dnf  
Fantasy Cup, Training B 8:0733 / 194  
 26:4422 / 283  
Sinte-Mette-Sprint 10:4940 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 52:1326 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 31:3224 / 194  
 228:0911 / 255  
Fantasy Cup, Training A 8:3128 / 203  
 2dnf  
Setmurthy 2 37:1929 / 195  
 235:0618 / 255  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy dnf  
 28:1133 / 191  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
 224:5522 / 247  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:5336 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:4329 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
 254:4820 / 277  
Circle city Christmas night 2020 29:2618 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:4627 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:2518 / 209  
Österrödjeberget night 32:1629 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
Buchwald, Bonus 18:5614 / 157  
 218:198 / 207  
Buchwald, Night dnf  
 221:2412 / 176  
Buchwald, Middle 24:0519 / 203  
 223:1412 / 284  
Buchwald, Training 6:5413 / 205  
Dalegarth 2 55:0630 / 144  
sdasd 14:0324 / 123  
UFSM - Ok 13:319 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 64:2834 / 138  
A-mazing Grazing 27:0110 / 147  
Ardnaskie 5 89:5719 / 110  
Maria Trost, Short 17:0128 / 190  
 215:094 / 277  
 3dnf  
Ardnaskie 4 27:2923 / 126  
Ardnaskie 3 77:0723 / 115  
Ardnaskie 2 41:5129 / 137  
Manesty, West Cumberland 32:1037 / 144  
 231:0730 / 193  
Ardnaskie 1 46:3829 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 dnf  
 236:1926 / 171  
 3dnf  
Nr. 400 - The Map 19:4731 / 198  
 2dnf  
Babylon, Middle 30:0139 / 186  
 227:0814 / 246  
Joutsenenpesä night 36:5928 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 36:5619 / 154  
Chaud Clapier - Middle 26:3213 / 212  
 2dnf  
 3dnf  
Österrödjeberget middle 29:0641 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
West Cumberland 39:3720 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 37:1428 / 178  
Växjö OK middle dnf  
Vähäjärvi 2 night 46:4631 / 128  
 2dnf  
White Sands NP Middle 1 41:2718 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:5019 / 139  
[CoronaBlues]-E19 25:4223 / 214  
 2dnf  
 3dnf  
Darnaway Half Nine 52:2715 / 146  
Vähäjärvi 2 long 68:3123 / 155  
Vähäjärvi middle 1 37:2634 / 196  
 237:3344 / 286  
[CoronaBlues]-E18 39:3239 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
Erskine 2 16:5363 / 157  
Erskine 1 dnf  
 2dnf  
Darnaway 10 o'Clock 78:4932 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 23:5938 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:1757 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 7:1575 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A dnf  
Kalkleiten, Sprint 10:5623 / 183  
Kalkleiten, Long 55:0631 / 135  
Hansta West, long 86:4530 / 123  
Hansta West, middle 2 36:0017 / 185  
Hofwald, Long dnf  
 244:5433 / 195  
Hofwald, Short 6:4918 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:1121 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0316 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:5020 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 18:4819 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 49:3410 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:4314 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:3523 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 29:2022 / 264  
 2dnf  
Hansta West, Night 43:4117 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 14:4011 / 132  
Ghosttown V2 15:5026 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 39:0726 / 191  
 2dnf  
SCFL S2 R5 44:2346 / 154  
 240:2231 / 209  
Ghosttown 21:0850 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 23:2924 / 165  
Kalkleiten Middle 3 25:1276 / 168  
 219:3714 / 211  
Kalkleiten, Middle 2 22:2917 / 172  
 2dnf  
[NEW] Kalkleiten, Middle 25:4419 / 180  
Upie - Short sprint 9:1211 / 194  
 28:4523 / 292  
SCFL S2 R4 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-11-15 dnf  
Forest Umbra, Middle 34:3836 / 192  
 232:4625 / 249  
A run on the beach  21:3645 / 112  
3.4k 11c 34:247 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 32:5135 / 164  
 233:1454 / 215  
Hansta West, middle 33:1146 / 158  
 231:0130 / 210  
[CoronaBlues]-E17 37:3328 / 177  
 2dnf  
 3dnf  
The real night dnf  
Björköby middle 35:5525 / 151  
 2dnf  
SCFL S2 R3 45:3322 / 165  
[CoronaBlues]-E16 40:4223 / 157  
Hailuoto night 34:5930 / 121  
 233:3825 / 151  
Hansta West, Short 23:3623 / 180  
 222:5523 / 238  
Nya Varvet, Middle 29:2636 / 157  
 228:1048 / 219  
Hamrångefjärden Middle 30:3042 / 156  
 224:4633 / 225  
WOC2020 46:194 / 93  
[CoronaBlues]-E15 29:1439 / 195  
 2dnf  
Larsmo long 62:3830 / 116  
 258:0923 / 153  
Söder Getaren Middle  27:4439 / 189  
 225:2838 / 265  
CFEB 2020-11-01 dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle 36:3725 / 147  
 235:3927 / 205  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:5937 / 194  
Peruspohjanvuori long night 68:039 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 63:3420 / 128  
Hailuoto middle 2 30:3528 / 182  
Hollola night 2 dnf  
Hollola middle 2 38:2425 / 196  
CFEB 2020-10-15 dnf  
 256:049 / 102  
SCFL S2 R1 40:2526 / 171  
SCFL S2 Placement Race 45:2245 / 184  
Not another maze 13:1811 / 116  
GSDIVOC10 56:0611 / 81  
GSDIVOC9 46:4213 / 90  
GSDIVOC8 27:2635 / 152  
GSDIVOC7 44:5230 / 136  
Tähtiniemi 1 night 44:3919 / 96  
GSDIVOC6 33:3121 / 126  
GSDIVOC5 32:4124 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 40:4016 / 126  
CFEB 2020-10-01 dnf  
 248:337 / 124  
GSDIVOC 22:5916 / 135  
 224:0235 / 209  
GSDIVOC4 38:4619 / 100  
 237:1716 / 152  
Tähtiniemi 3 real night 48:5216 / 76  
 246:1211 / 104  
Tähtiniemi 3 night 51:4225 / 98  
GSDIVOC3 40:2017 / 108  
GSDIVOC2 29:4418 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 39:3034 / 172  
GSVIDOC 57:3821 / 142  
GSVIDOC1 27:1755 / 204  
 224:0731 / 309  
Hexagon Maze 1 dnf  
CFEB 2020-09-15 47:465 / 95  
Hansta East, Long 45:4926 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 25:0610 / 179  
 225:0424 / 268  
Hansta East, Middle 28:4621 / 165  
Jarosas Norte 34:2925 / 125  
Micro-O dnf  
Tähtiniemi 2 night 39:4522 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 dnf  
L1 Forest Umbra dnf  
 268:1528 / 148  
Mount Dufferin 5 90:5321 / 80  
Mount Dufferin 4 25:5324 / 114  
Cheire de come - Night dnf  
Hansta, Middle 30:0627 / 134  
M3 Hofwald 32:3320 / 121  
Mount Dufferin 3 60:1219 / 93  
Hansta, Short 12:4120 / 174  
 2dnf  
Cheire de come - Middle 2 35:4925 / 132  
Mount Dufferin 2 22:0128 / 128  
Mount Dufferin 1 35:0225 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 43:5815 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night dnf  
 2dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina 46:0013 / 94  
Night middle 33:5430 / 74  
Night sprint in forest 17:3917 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 31:4656 / 154  
Soria 3 dnf  
 227:3121 / 174  
S3 Oversee dnf  
 223:2040 / 174  
Soria 2 28:5038 / 135  
S2 Oversee 13:5520 / 148  
Soria 1 32:4831 / 165  
M2 Mantscha 38:3219 / 138  
 236:1115 / 185  
CFEB 2020-08-15 63:5910 / 77  
Tähtiniemi new middle 34:4220 / 141  
M1 Forest Umbra 25:5828 / 170  
S1 Campus University of Vienna 16:2634 / 163  
Middle 35:3139 / 167  
Sweet Short CP 24:4839 / 172  
Cheire de come - Middle dnf  
 234:1334 / 253  
Osso da Baleia Model Event 17:1346 / 223  
 217:1471 / 313  
Farum, Denmark 3 15:3937 / 147  
Farum, Denmark 2 24:1138 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
Los arboles no son transparentes 27:0524 / 137  
Lagganlia 2020 19:4213 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:1712 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest A 64:0832 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 29:0511 / 221  
Cemetery Road - Sprint 18:1153 / 181  
Packard River - Middle dnf  
Auburnborough - Short 14:2767 / 161  
CFEB 2020-08-01 61:1117 / 102  
Redmires - Middle 34:3936 / 157  
Farum, Denmark 21:0238 / 208  
middle 38:379 / 101  
Koirarata night 23:3127 / 171  
Race 600 26:4230 / 208  
Cuando chocas contra los arboles dnf  
Middel 22:1827 / 149  
Banat Long 83:3023 / 135  
Teesside University 3 22:0132 / 202  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat 48:0618 / 185  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 35:0452 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 9:0223 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A 23:3119 / 276  
Holdhusfjell - Middle 2 33:2467 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:1723 / 129  
Lockdown-O British Open Long A 70:1916 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:0928 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B dnf  
Lockdown-O British Open Middle A 43:5824 / 326  
Holdhusfjell - Middle 34:0838 / 288  
starstruck part 1 dnf  
Pizzorne 65:1033 / 151  
San Giovanni 4 40:1431 / 172  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 13:5718 / 255  
San Anton Night 29:0033 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 30:1159 / 204  
San Giovanni 3 35:1924 / 187  
ojo arboles 6:4814 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 94:1969 / 231  
[CFWC2020]-E19 38:1041 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 17:5050 / 328  
 216:1856 / 501  
The night of spiders 2 38:4544 / 163  
San Giovanni 2 dnf  
Teesside University 2 21:2131 / 180  
Free club on line dnf  
Konkalampi 2 night 40:1130 / 142  
Teesside University 1 18:1851 / 231  
Iceland Night 36:0242 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 28:5427 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 12:0941 / 251  
San Giovanni 1 33:2251 / 230  
trial by fire dnf  
competition rings 13:4393 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 14:3229 / 292  
[CFWC2020]-E18 73:2592 / 248  
[CFWC2020]-E17 38:0277 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 21:3095 / 349  
 218:2982 / 530  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:2626 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B229:4220 / 207  
Lockdown-O June Weekend Forest A 46:0877 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban A dnf  
Lockdown-O June Weekend - Park A 20:1393 / 418  
Sarkalahti night 2 41:4438 / 148  
Oldie but NOT goldie.  25:0258 / 214  
 221:3542 / 286  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle (right version) 39:2752 / 189  
Vilchetes Middle 11:4143 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:4139 / 198  
10mila202x-training dnf  
 226:1594 / 392  
 dnf  
[MV2020] GRAND SLAM 34:5458 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 11:0542 / 284  
Chaud Clapier - Night dnf  
 2dnf  
[CFWC2020]-E16 73:5966 / 278  
[CFWC2020]-E15 33:5284 / 359  
 235:01107 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 13:3261 / 375  
 214:02106 / 545  
[MV2020] Gara9 38:0870 / 213  
Konkalampi 2 49:4049 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 23:2836 / 162  
Orientatlon Chile 56:4118 / 100  
Desert night race 19:0838 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 dnf  
Sarkalahti middle 3 46:3387 / 236  
[CFWC2020]-E14 85:15112 / 282  
[CFWC2020]-E13 47:1174 / 344  
 244:4166 / 413  
[CFWC2020]Round7-Training 22:0896 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 26:5892 / 206  
 2dnf  
Contour-O, Hofwald 1 26:2344 / 177  
[MV2020] Gara7 27:4871 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 27:2848 / 226  
Col de la Chau - Middle dnf  
 234:5449 / 309  
Lockdown-O - Team Weekend 56:5562 / 321  
Holly Hell - Long 1 66:2440 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 55:3129 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:0544 / 331  
Konkalampi 3 middle 43:3643 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
Upie - Sprint 1 dnf  
Holly hell - Middle 1 46:3037 / 186  
[Svindal] Middle 36:4470 / 308  
 232:1945 / 375  
[LOTR-SC] Minas Tirith 46:3842 / 180  
[MV2020] Gara5 37:5567 / 249  
Board Mill sprint 34:3534 / 174  
Holly hell - Intro 1 21:2474 / 224  
 2dnf  
[Svindal] Short Middledistance 19:1569 / 239  
[CFWC2020]-E12 87:4792 / 289  
[CFWC2020]-E11 38:2299 / 375  
 2dnf  
[CFWC2020]Round6-Training 16:54119 / 406  
 214:54119 / 554  
Holly hell - Intro 0 13:0976 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking dnf  
Col de la Chau - Middle 30:4642 / 212  
Konkalampi night 43:4143 / 140  
 241:4236 / 156  
Monte Xalo dnf  
[Grindsted] Etape 3 16:5037 / 140  
[Grindsted] Etape 2 14:0645 / 152  
[Grindsted] Etape 1 15:3764 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:3056 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 14:5346 / 271  
Col de la Chau - Short dnf  
 221:2246 / 327  
 3dnf  
[MV2020] Gara4 32:24130 / 306  
 2dnf  
Fresnedilla Norte-1 32:1752 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 41:1684 / 250  
Lockdown-O - World O Day 45:3776 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 45:3265 / 232  
Chabeuil Sprint dnf  
 213:2785 / 366  
CF COMA El Chorro Media 41:1979 / 234  
Konkalampi middle 40:2353 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 22:5657 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 18:0263 / 341  
Minas Tirith - Intro 4:0326 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
 2dnf  
[MV2020] Gara3 19:4458 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 33:4980 / 326  
 233:3885 / 405  
Island of Many Island Intro 18:0460 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 24:13113 / 302  
[CFWC2020]-E10 77:3483 / 344  
[CFWC2020]-E9 45:0070 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training dnf  
 217:22129 / 720  
 316:04102 / 720  
Sierra de las Villas Open dnf  
[MV2020] Gara2 - The Real One 21:4951 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 26:3264 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 24:3666 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 22:1841 / 235  
Härkävuori - Middle 36:57104 / 325  
 231:0360 / 395  
Tour de France Part 2 35:0275 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 25:4367 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long A 86:0467 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:2034 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 22:4533 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 39:4262 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1061 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 23:3944 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 34:13109 / 531  
Orrdals klint 2 middle 30:3970 / 265  
 2dnf  
FEGADO [Model Event] 8:251 / 270  
[MARS] Victoria Crater 31:19128 / 356  
Jyvaskyla - Long 51:0630 / 222  
Tour de France Part 1 (short) dnf  
 221:4683 / 463  
Orrdals klint middle 2 29:4761 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 51:3931 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 dnf  
 216:12109 / 392  
[MV2020] Gara1 20:0387 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 25:5157 / 278  
morkvedmarka sprint 24:2965 / 317  
Sprint-Cup E8 17:3643 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 17:5857 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 19:52129 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:0835 / 414  
Boatorp Middle 33:5259 / 280  
Polish Championships Long 61:2512 / 166  
HuBei orienteering 33:4778 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 32:4695 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:4429 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:2868 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 15:4616 / 265  
[CFWC2020]-E8 81:0983 / 358  
[CFWC2020]-E7 42:42104 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 24:0983 / 484  
 225:10142 / 670  
[MV2020] Allenamento1 24:41109 / 253  
Polish Championships Middle 25:0736 / 291  
Polish Sprint Championships 21:2838 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 32:4564 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 17:4580 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:2575 / 325  
Sprint-Cup E8 21:4033 / 256  
Sprint-Cup E7 16:4783 / 318  
Sprint-Cup E6 14:0264 / 361  
Sprint-Cup E5 15:0185 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short dnf  
 222:0944 / 382  
Orrdals klint night, short 26:1450 / 238  
Haukkavuori cliffs 45:2892 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 17:3070 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:4652 / 236  
[CFWC2020]-E6 68:4295 / 453  
[CFWC2020]-E5 38:52131 / 541  
 238:31147 / 653  
[CFWC2020]Round3-Training 22:4182 / 601  
 223:10144 / 841  
WoO-Route to O-Season Day 42 17:2080 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 34:5244 / 178  
[RCC]-E3 29:2438 / 157  
[RCC]-E2 26:1642 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:4831 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 32:3890 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:3457 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A dnf  
Somewhere middle 4 39:0953 / 219  
Pomaria Village 16:0969 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 51:4166 / 151  
forest long dnf  
[RCC]-E1 dnf  
short forest 25:5890 / 274  
Mynttila - Long 59:3253 / 258  
Mynttila - Intro 8:1288 / 415  
bamboo middle 21:2157 / 206  
Platabek 39:5084 / 256  
Reposärkät 49:02101 / 215  
Västersjön, middle 25:09138 / 309  
[CFWC2020]-E4 66:5099 / 468  
[CFWC2020]-E3 27:5443 / 570  
 228:3064 / 732  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:4750 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:1483 / 396  
Sätila - middle dnf  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 20:46112 / 379  
Hakarp - middle dnf  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 dnf  
 2dnf  
Korvatunturi middle 2 38:1765 / 249  
Kvänsås 39:5248 / 175  
Sprint-Cup E3 17:4577 / 396  
Sprint-Cup E2 17:49106 / 419  
Oronmylly West Long 62:1769 / 193  
Sprint-Cup E1 18:1575 / 475  
High Chaparral forest - Middle dnf  
 2dnf  
Old Summer Palace [Test] 13:5693 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 36:2783 / 215  
Slättö sand, middle dnf  
Lewes Lake, Middle 55:4277 / 312  
 248:0850 / 411  
Mäntänvuori | Middle 41:3837 / 243  
Suololuopal middle 3 39:3471 / 257  
Etang de Lers - Night 29:39103 / 322  
city sprint 32:3351 / 301  
city middle 56:3045 / 175  
City Long 107:3941 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A dnf  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:1756 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 14:3191 / 461  
[CFWC2020]-E2 95:00186 / 525  
[CFWC2020]-E1 39:45183 / 614  
Oak Reservior Middle dnf  
[CFWC2020]-Training 17:57176 / 660  
[CoronaBlues]-E14 dnf  
 237:1079 / 457  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:57112 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 22:5348 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 25:1268 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 25:0695 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 23:1981 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 29:2717 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 46:4739 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 24:2953 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 37:2042 / 208  
Bran, Middle 4 27:2068 / 305  
Bran, Middle 3 28:17110 / 332  
[CoronaBlues]-E13 31:5255 / 398  
Forbergåsen|Middle 36:02106 / 378  
 2dnf  
Bran, Middle 2 32:3468 / 300  
Bran, Miidle 1 27:2140 / 432  
Test2 NJ2D Lang dnf  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino dnf  
[CoronaBlues]-E12 19:1083 / 444  
Koantakanen middle 4 40:1052 / 224  
 239:2850 / 265  
Nordjysk 2D Lang H16B dnf  
Nordjysk 2D Lang D10B 18:3926 / 47  
Pink Cacti 25:4020 / 279  
[CoronaBlues]-E11 dnf  
SpanishCoronaChampionship dnf  
GS030420m 29:13141 / 273  
Test af Kirkemile upload 9:2049 / 201  
NJ2D mellem test 22:524 / 39  
Mäntänvuori | Short 25:0380 / 369  
Koantakanen middle 3 43:1997 / 277  
Akenstaka - Long 58:0094 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 37:5361 / 199  
Grasslands by night 32:1365 / 146  
[CoronaBlues]-E10 dnf  
Kalajoki middle 3 37:2239 / 224  
Bordasee, Controlpicking 35:5787 / 283  
Peguerinos Middle 36:2247 / 249  
Middle distance Igualada 26:5137 / 190  
Sprinttraining 1 21:0161 / 248  
Mount Kooyoora, test 7:3082 / 242  
Bordasee, short 2 dnf  
Nj2dtest d12B 12:0711 / 153  
Nj2d test 8:3969 / 122  
Akenstaka - Short 20:0780 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 42:3464 / 267  
CFEB 2020-04-15 dnf  
Haukkavuori middle 41:1768 / 253  
[CoronaBlues]-E9 52:0792 / 340  
Prueba dnf  
Isojärvi night 64:5042 / 116  
Bordasee, short 25:5895 / 346  
Bordasee, middle 38:2898 / 291  
Isojärvi middle 4 43:1388 / 224  
[CoronaBlues]-E8 30:36136 / 385  
GS280320S 31:4279 / 209  
GS280320L 59:0851 / 117  
GS280320M 34:2978 / 194  
  dnf  
Kangerluarsunnguaq - Middle 38:41144 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 48:0145 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 39:5279 / 205  
GS270320L 59:0666 / 101  
GS270320m 30:1689 / 208  
Kvarn | Middle dnf  
[CoronaBlues]-E7 21:1693 / 369  
GS260320 50:2854 / 140  
Larsmo night 50:2543 / 118  
Isojärvi middle 3 39:3568 / 164  
[CoronaBlues]-E6 48:1473 / 286  
San Giovanni - contour 47:2933 / 197  
 2dnf  
GS240320a 43:0770 / 150  
Maze in the woods 36:3160 / 155  
 229:2932 / 215  
[CoronaBlues]-E5 35:3976 / 274  
GS220320h dnf  
GS220320g 57:4658 / 111  
GS220320f 22:2171 / 166  
 221:0275 / 205  
GS220320e dnf  
Woc 2005, Middle dnf  
 254:5272 / 247  
GS220320d 32:4860 / 147  
GS220320c 24:3059 / 200  
GS220320b 46:4686 / 179  
lokura 6:2699 / 186  
WOC 2003 46:0037 / 180  
GS210320covid dnf  
GS210320b 31:3164 / 164  
[CoronaBlues]-E4 53:1669 / 231  
GS210320a dnf  
Nava del Pinar Middle 48:0479 / 175  
Cheire de come - Night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E3 50:2276 / 254  
CoronaMiddle 29:4760 / 201  
El Negral (Middle) 31:5575 / 176  
CFEB 2020-04-01 56:0639 / 131  
Short Middle 26:1257 / 205  
[CoronaBlues]-E2 39:5392 / 254  
ValleIruelas night 32:5264 / 162  
ValleIruelas II 32:4469 / 229  
Cheire de come - Middle dnf  
[CoronaBlues]-E1 dnf  
 2dnf  
Random-Map-E1 43:2329 / 153  
Valle Iruelas 32:5694 / 272  
Luoto middle 5 41:2144 / 126  
Pahakuru 57:2238 / 167  
[reused]-Middle 53:3662 / 185  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 dnf  
Kivijärvi short 33:0243 / 116  
Hikuwai - Short dnf  
CFEB 2020-03-15 55:5726 / 95  
Nybo South - Middle 34:3331 / 139  
Rovigo Sprint 2 17:0455 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 dnf  
GS230220M26238:5444 / 125  
GS220220 dnf  
 252:5648 / 137  
GS190220M246:1040 / 108  
 3dnf  
GS180220M2dnf  
 336:3136 / 125  
GS170220 dnf  
GS130220S 23:3541 / 114  
GS130220M 36:2623 / 93  
MEDIO 1 30:5125 / 97  
sprint 1 florest 22:2628 / 142  
[reused]-E1 dnf  
hyvat tuulet night 34:2930 / 104  
Idre, intro 12:2244 / 122  
kikirace 2 dnf  
Rovigo Sprint219:5588 / 253  
Jyvaskyla - Intro 15:4342 / 119  
Nybo South - Night 56:4030 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 72:1354 / 114  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 54:1837 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 49:4953 / 110  
Basic 40:5136 / 82  
Hoøya Middle 34:5258 / 108  
Col du Night224:5943 / 108  
Christmas calendar#16 46:4343 / 85  
SOUTH TROUTBOROUGH  dnf  
Christmas calendar#8 dnf  
Christmas calendar#7 41:0345 / 97  
Christmas calendar#5 42:2927 / 93  
Christmas calendar#4 28:3336 / 115  
Christmas calendar#3 57:4455 / 97  
Christmas calendar#2 39:0169 / 105  
Christmas calendar#1 41:1054 / 113  
RyaAsar-short dnf  
Vulcania - Middle 57:5931 / 104  
Utsjoki Night II 45:5023 / 72  
hanneksen kisa 26:5036 / 66  
Dunas de Maspalomas (reused)  30:0147 / 98  
Huhus II dnf  
Huhus beisik run 47:3531 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 19:5845 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 20:4660 / 95  
Night in Lappland 50:1826 / 71  
OneLegWonder #9 21:0235 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 69:1534 / 99  
Suomi7 44:0138 / 90  
Loka, night middle 39:0253 / 78  
Alcubierre 41:2021 / 78  
Loka, short dnf  
Kytäjä Middle 2 33:1529 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths dnf  
Downhill Ski O 2 15:2741 / 86  
Laikko middle  48:0941 / 82  
Cheire de come - Sprint 2227:1262 / 137  
Vorssa dnf  
 249:1239 / 130  
Cheire de come - Sprint222:4749 / 186  
Playa dnf  
Kytäjä Middle 56:4837 / 87  
H/D10 RR course 1 12:2873 / 107  
 28:2673 / 174  
CF-WorldCup2019-[E10] dnf  
Kytäjä Sprint dnf  
Riiainen 34:4537 / 110  
CFEB 2019-10-15 dnf  
vp 54:3139 / 92  
Kytäjä Long dnf  
Laikko night 69:4532 / 74  
Oskarshamn Middle 2 22:2641 / 114  
Nordmarka Middle 43:2350 / 102  
OneLegWonder #8 17:0747 / 105  
Playa del Ingles dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] dnf  
 251:3175 / 177  
Oskarshamn Night Sprint 2 24:1950 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 23:4653 / 116  
Urkiola 53:4843 / 103  
Laikko middle 32:4046 / 104  
Oskarshamn Middle dnf  
 241:5962 / 153  
 336:1349 / 153  
Tahkovaara 29:3647 / 125  
Oskarshamn Night Long dnf  
CFEB 2019-10-01 78:0424 / 49  
Kalle Anka Mästerskapen 42:0837 / 84  
OneLegWonder #7 19:0673 / 126  
OneLegWonder #6 11:2749 / 112  
 29:5573 / 219  
Momarka Middle 31:4161 / 126  
French WOC10 training 24:5355 / 136  
OneLegWonder #5 dnf  
 29:1168 / 164  
 39:1067 / 164  
OneLegWonder #4 10:0244 / 107  
OneLegWonder #3 17:2871 / 114  
OneLegWonder #2 12:2861 / 121  
 29:2265 / 232  
OneLegWonder #1 19:0932 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 52:1172 / 130  
 245:39100 / 228  
CFEB 2019-09-01 94:1238 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 71:0544 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 52:3658 / 124  
Litchfield Randomized254:3550 / 111  
SummerCup'19 E10-NightSprint 18:1555 / 125  
SummerCup'19 E9-Sprint222:35134 / 239  
CF-WorldCup2019-[E6] 57:0151 / 120  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Gränjesåsvallen | Middle 36:3463 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
CF-WorldCup2019-[E5]2dnf  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special2dnf  
SummerCup'19 E7-Middle 42:2847 / 103  
SummerCup'19 E4-Middle dnf  
 236:0667 / 136  
SummerCup'19 E3-Middle 36:2150 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle dnf  
 2dnf  
SummerCup'19 E1-Sprint 18:3848 / 136  
Jukola 2000 61:5850 / 115  
1 Control 3:4054 / 101  
Kontioranta Cup III Final 39:1641 / 101  
Våttåsen Night 35:5733 / 87  
Kontiolahti Cup 2 47:1945 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 119:2939 / 99  
Fremo Night 28:2155 / 98  
Kontiolahti Cup I 42:2150 / 94  
up-and-down, the downhill part 18:5959 / 106  
up-and-down, the uphill part 14:2664 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 61:5162 / 121  
May 70:1232 / 72  
Confusing Cup - Final 22:2325 / 84  
CF-WorldCup2019-[E1] dnf  
Pyrenees 65:3645 / 93  
Saarijärvi middle 2 60:2868 / 105  
Confusing Cup - Day 4 64:3328 / 60  
Confusing Cup - Day 3 36:4837 / 76  
Cofusing Cup - Day 2 49:5847 / 78  
Confusing Cup - Day 1 22:4622 / 105  
Saarijärvi new middle 54:3766 / 109  
[CF SpringCup'19]E7-Final 42:1361 / 119  
Metsäkylä middle 2 51:0374 / 118  
CFEB 2019-05-15 dnf  
Metsäkylä new middle245:3089 / 151  
Finspång Night 37:5530 / 77  
Kvarn Night dnf  
 284:0573 / 113  
 350:3353 / 113  
Kvarn middle 45:3343 / 118  
Tähtiniemi new 1.1 middle 50:2940 / 90  
Tähtiniemi new middle 42:3447 / 109  
Gäddhult Night dnf  
Gäddhult Middle 42:0542 / 109  
Gäddhult Sprint 23:5847 / 131  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 53:1552 / 106  
Konkalampi v4 middle 48:4161 / 102  
CFEB 2019-04-01 dnf  
[CF SpringCup'19]E3-Long 73:1071 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 42:4194 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 32:33111 / 149  
Oldie but goldie 19:1086 / 137  
Pinheiro III 38:0276 / 112  
Pinheiro II 71:3473 / 104  
 250:2381 / 143  
Konkalampi new middle258:5764 / 126  
Jukola2011 - Middle dnf  
 279:50175 / 224  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint dnf  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 58:12133 / 208  
 234:16149 / 266  
[OCAD]Näsinge Middle dnf  
[OCAD]Just a test dnf  
[OCAD]Källviken short 1 dnf  
Dallapet Short Middle dnf  
Dallapet Night Sprint dnf  
[OCAD] Kauhee, Day 32dnf  
Ski-O, Middle 56:59114 / 165  
 234:39109 / 204  
[OCAD]Sörby - Forestsprint2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Finnbo short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Volcano Land250:47154 / 203  
[Fontainebleau] E5, middle dnf  
[OCAD]TownAli dnf  
 230:09112 / 227  
 333:54119 / 227  

All races shown. View recent races.