Catching Features



Brazil juliano pereira

Country:Brazil
Club:CODD
Email:you must log in
Ranking:8285
Races Run:3466
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Quali Campionat de Catalunya dnf  
CF 2006 3 middle 40:2543 / 95  
Winterleitenseen, Long 1 62:0721 / 68  
[Austria Cup] Winterleitenseen 18:4911 / 108  
An Ras 2021: Stage 8 dnf  
[Training Camp] Winterleitenseen 31:1622 / 122  
Winterleitenseen NE, Training 10:1616 / 139  
An Ras 2021: Stage 7 42:3942 / 131 80.2 
CF 2006 2 night 45:2541 / 95 82.9 
CF 2006 2 v2, middle 41:2829 / 113 86.1 
Elsaich, Biathlon Middle dnf (0.0) 
[Austria Cup #10] Waschberg 48:3724 / 116 87.1 
[Austrian Championship]Waschberg 37:0634 / 143 86.3 
 2dnf  
Waschberg, Training 9:4921 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle dnf (0.0) 
CF 2006 conversion 2, middle 46:1148 / 131 76.9 
Venice, 1 leg challenge dnf  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 40:4582 / 135 (53.0) 
Isebakketjern Intro 2 24:0316 / 110 87.8 
Elsaich 28:4354 / 158 74.9 
Isebakketjern 24:4194 / 183 (54.0) 
 216:1341 / 248  
Venice sprint 1 29:3675 / 143 (52.6) 
Kungälv Long  83:2360 / 111 73.0 
 269:5232 / 133  
CF 2006 map facelift v2 middle 65:5073 / 127 (69.0) 
sargia  12:1351 / 137 79.7 
Facelift upon a CF 2006 map dnf (0.0) 
Siitama night 33:2920 / 114 92.3 
 234:2431 / 148  
Kungälv 1 Middle 2 dnf (0.0) 
 231:1339 / 182  
Sprint Challange 67:2372 / 125 (59.5) 
Reposärkät middle 38:2923 / 135 91.7 
Reposärkät middle/long night 47:0524 / 115 95.6 
Kungälv 1 Middle 1 57:5834 / 138 78.9 
Some old place in Italy 31:3958 / 172 (59.5) 
Reposärkät long 62:1154 / 129 81.6 
Kungälv 1 Short 2 14:0119 / 192 78.1 
 213:4319 / 244  
Magdalenaholz Middle 43:0680 / 149 (68.4) 
Magdalenaholz Intro 22:4259 / 179 (72.4) 
Joutsenenpesä 3 night 45:4664 / 124 75.4 
Nya Varvet, Short 22:2738 / 176 82.9 
Siitama middle 36:2169 / 178 (72.7) 
 233:3749 / 212  
beno c 17:0962 / 176 (61.7) 
 216:1724 / 212  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 25:3839 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 46:5048 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 24:3050 / 211  
High Rigg N, long 66:4339 / 131  
Joutsenenpesä middle 61:3788 / 163  
JohnT 22:1618 / 170  
beni b 23:5028 / 148  
Aguiar da Beira 1 dnf  
High Rigg N, easy 24:1015 / 178  
 224:1518 / 232  
beni 1 a dnf  
Joutsenenpesä night 42:4053 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 40:4764 / 160  
 235:0641 / 223  
Joutsenenpesä 2 middle 31:5456 / 189  
High Rigg N, middle dnf  
 245:3998 / 289  
Hailuoto night 31:1722 / 148  
Joutsenenpesä night 38:4629 / 144  
Middle Earth Cup 5, middle 41:3348 / 196  
Hailuoto middle 28:3027 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long dnf  
Middle Earth Cup 5, training 19:5168 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 65:0746 / 120  
Joutsenenpesä middle 39:1334 / 162  
 2dnf  
Kungälv 1 Short dnf  
Saarijärvi 3 night 40:4532 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 31:1822 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:4539 / 153  
Saarijärvi 2 night 45:5040 / 106  
 2dnf  
Saarijärvi night 34:2631 / 128  
Water Features dnf  
Hillside Run 46:2137 / 107  
Platte, Middle 2 27:4434 / 140  
Platte Middle 1 24:4929 / 159  
Saarijärvi middle 2 47:5164 / 131  
Platte, Training 10:0946 / 174  
Saarijärvi middle 3 dnf  
 242:3167 / 194  
Middle Earth Cup 3, long 61:1622 / 107  
Halland Night Middle 20:5532 / 139  
 2dnf  
Halland Long 38:3552 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 40:2359 / 138  
Laikko 3 night 46:4425 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 34:4238 / 145  
Laikko v2 night 48:1744 / 109  
Laikko v2 middle 47:4348 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:3654 / 170  
Middle Earth Cup 2, middle 35:2352 / 152  
Köttkulla Night Long dnf  
Köttkulla Long dnf  
Long dnf  
Night Middle 30:4946 / 148  
Prologue 11:1830 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 68:2939 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 61:1337 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 38:5543 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 27:3985 / 162  
Laikko middle 49:4728 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 18:1021 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 57:2936 / 100  
 2dnf  
Kairobadet Middle 2 41:3123 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 60:4421 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 37:0724 / 126  
Langeland Day 2 for real! 24:5828 / 154  
Kairobadet long 58:1132 / 115  
 252:3710 / 153  
Technical Challange, Final 15:016 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 49:2451 / 116  
Opening Night 29:2941 / 127  
Sardanga Sprint dnf  
Langeland day 2 31:5027 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 44:3668 / 142  
Technical Challange, Q3 13:1347 / 125  
Technical Challange, Q2 16:2359 / 135  
Technical Challange, Q1 15:1565 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:5727 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 70:3145 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown dnf  
Fantasy-Cup, Stage 3 64:4852 / 121  
 254:0320 / 151  
Loka, easy middle 17:4325 / 97  
Fantasy Cup, Stage 2 46:5244 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 40:5540 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 32:5937 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 48:2619 / 138  
Mantscha, Contour-O 34:138 / 130  
Krikan 27:4616 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 24:0923 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 27:3769 / 185  
 222:2822 / 266  
r.old.m-E4 63:5871 / 158  
 244:4262 / 264  
 349:2082 / 264  
Langeland Day 1 dnf  
Jerash Day 1 30:5644 / 120  
Mawbray, control picking 27:3245 / 123  
Kairobadet middle 38:1834 / 114  
 234:4113 / 173  
Teisko 1 night  39:0531 / 92  
 235:5131 / 124  
Øyberget Middle 30:4123 / 126  
 231:2338 / 173  
Fremo CP 35:1465 / 130  
 227:4038 / 178  
Teisko 1 short 29:3851 / 152  
 226:0545 / 221  
 327:2158 / 221  
r.old.m-E3 34:5324 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
 442:0168 / 196  
Teisko 1 middle 41:4930 / 139  
 2dnf  
 341:3131 / 199  
Carwell's Labyrinth S, long dnf  
 275:5241 / 121  
Manchester Farm dnf  
Carwell's Labyrinth S, short 21:5436 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 38:1739 / 135  
r.old.m-E2 65:4366 / 157  
 245:2233 / 235  
Kairobadet Short 18:2416 / 204  
r.old.m-E1 44:5419 / 131  
Carwell's Labyrinth long 77:5732 / 105  
WOC2021-Are you ready? 47:4066 / 188  
 2dnf  
 342:4874 / 287  
Carwell's Labyrinth short middle 32:0339 / 139  
Portugal O' Summer 2 60:3529 / 120  
Carwell's Labyrinth middle dnf  
 238:3017 / 175  
Forest Umbra, Long 107:0122 / 95  
Forest Umbra, Middle 51:4153 / 147  
 241:3223 / 219  
Portugal O' Summer dnf  
 2dnf  
Osso da Baleia (Multitechnics) 43:3927 / 147  
 2dnf  
 3dnf  
Hawse End middle dnf  
Kaleva Church sprint2dnf  
Hawse End short 24:5838 / 148  
Riddarhyttan 4 50:4516 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2021 / 137  
 252:15161 / 201  
 3dnf  
Riddarhyttan 2 19:1123 / 138  
WOC-Training-E5 23:0420 / 171  
 224:4159 / 259  
Riddarhyttan 1236:1465 / 211  
Muncaster W, middle 2 33:0850 / 147  
Muncaster W, long 72:4155 / 109  
Race 3, Stora ålsjön dnf  
Day one, Stora ålsjön 42:0324 / 116  
WOC2021-Training-E4 39:2747 / 156  
 2dnf  
Open orienteering Mapper test 13:3853 / 154  
 212:2932 / 194  
 312:1927 / 194  
Muncaster middle, guest planner 25:1962 / 148  
WOC2021-Training-E32dnf  
 3dnf  
Muncaster W, easy intro 20:5942 / 150  
WOC2021-Training-E2 20:5742 / 177  
 2dnf  
Metsäkylä 1 night 47:4348 / 109  
WOC2021-Training-E1 26:3739 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 16:1793 / 129  
Metsäkylä 1 middle 47:0247 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 dnf  
Africa - Eco Disaster dnf  
Threlkeld day 54:0331 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:3013 / 156  
Africa - Entire Continent 46:0335 / 146  
Threlkeld night 33:1937 / 135  
Kauppi 1 long 83:3248 / 127  
Kauppi 1 night 50:0032 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 51:4765 / 152  
Costa de Lavos (2) 39:0859 / 168  
Schöckl N, Middle 25:1464 / 169  
Schöckl E, Middle dnf  
Schöckl S, Downhill challange 3:2614 / 157  
 2dnf  
Schöckl S, Middle 26:0430 / 169  
Tuckland long part 2 dnf  
 2dnf  
Hilmteich, Sprint dnf  
An Ras 2021: Stage 6 36:4533 / 143  
 2dnf  
Tuckland easy course 18:3721 / 186  
Pedrogao (2) 38:0827 / 158  
Tuckland middle 1 dnf  
Kauppi 1 middle 2 41:1823 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 26:4134 / 165  
Tuckland long part 1 52:2517 / 140  
Kauppi 1 middle 46:3262 / 179  
 242:0562 / 242  
Africa - Central Region dnf  
Not another Australian map! 23:5836 / 191  
Oversee, Sprint 1 38:37143 / 217  
Africa - Southern Tour dnf  
Våttåsen Long 55:3041 / 145  
Dalegarth long middle 49:3857 / 143  
Saarijärvi 3 middle 46:5246 / 149  
Dalegarth moderate 19:1142 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 dnf  
Resafjellet 37:5950 / 182  
Africa - City Tour dnf  
Dalegarth short 25:1233 / 174  
Short one dnf  
Saarijärvi 2 middle 46:2660 / 148  
Kårsta, short night 24:5024 / 125  
 2dnf  
Kårsta, middle 2 43:1652 / 155  
Borrowdale 4 45:5965 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
Borrowdale middle 2 38:0126 / 128  
Borowdale middle 2 37:468 / 79  
ColesBay 56:0235 / 130  
Kårsta, middle 37:1730 / 153  
 237:5139 / 199  
Borrowdale easy 17:1427 / 158  
Kauppi 3.5 middle 37:0632 / 120  
Kårsta, short 20:2739 / 202  
 2dnf  
Kauppi 3.4 middle dnf  
Malaysian shortie 26:1237 / 181  
Borrowdale middle 1 42:2874 / 158  
 236:0944 / 202  
Kauppi 3.3 middle 2 46:3147 / 137  
 241:5525 / 190  
Kauppi 3.2 middle 2 46:5252 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 25:0240 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 30:5529 / 204  
Saarijärvi middle 46:0955 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 74:1950 / 132  
 268:3331 / 169  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:4854 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 66:2059 / 162  
 257:1546 / 240  
An Ras 2021: Stage 1 63:0750 / 164  
 253:2329 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 37:3766 / 235  
THe Final 56:3918 / 122  
Melville Caves 45:3832 / 179  
Kauppi 3.5 long 60:5939 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 49:2721 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears219:5425 / 219  
Middle Earth 8, grand final 44:0235 / 158  
Swedish middle 27:0935 / 197  
Middle Earth 7, Long 66:2723 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:0737 / 150  
Korong Spur Long 2 60:1250 / 122  
Kauppi 3.1 night 43:4652 / 104  
Portugal by night 35:2330 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 33:1238 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 36:5333 / 149  
Kitluv Revir 2/2 dnf  
Korong Spur Middle 2 38:4165 / 167  
Middle Earth 4, Night 51:4631 / 100  
Kitluv Revir 1/2 dnf  
 2dnf  
Kauppi 3.4 long 70:2837 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 25:4621 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 35:5733 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:1358 / 219  
 214:5446 / 290  
Korong Spur Night 23:3439 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 33:1055 / 203  
Short course 14:0018 / 156  
Korong Spur Long 71:2246 / 142  
Korong Spur Middle 28:0731 / 224  
Pedrogao (1) dnf  
 237:1657 / 237  
Korong Spur Intro dnf  
 2dnf  
gsdivoc21 (8) 52:0945 / 121  
Return of Holly Hell - Night dnf  
Costa de Lavos (1) 41:1953 / 162  
Kauppi 3.3 39:0045 / 145  
Kauppi 3.2 middle 37:2951 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 34:3566 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:3925 / 215  
Askham 2 - easy course 15:1332 / 207  
Askham 1 33:0618 / 157  
Middle south dnf  
Osso da Baleia 1 dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg2 35:31115 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 dnf  
 229:48143 / 385  
Short fast course  6:32111 / 211  
Waterfall dnf  
[CFWOC21]-Sprint dnf  
Fantasy Cup, Stage 14 25:58136 / 193  
NIght Middle distans 26:1741 / 124  
[CFWOC21]-Night 48:1661 / 205  
Kauppi 3.1 45:0233 / 154  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training dnf  
Fairbanksford Steeps, Long dnf  
[CFWOC21]-Long 102:33105 / 252  
 299:29111 / 333  
Fantasy Cup, Stage 13 81:5482 / 159  
Brügg Prolog dnf  
Long 42:0740 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 35:3755 / 209  
[CFWOC21]-Middle 48:33115 / 341  
 2dnf  
Kaakkurinlammi - Middle 30:4115 / 181  
High Rigg 4, long 85:3137 / 135  
Svata Anna, Middle dnf  
Bran, Short 25:17115 / 215  
Svata Anna, Short 14:38118 / 238  
gsdivoc21 (7) dnf  
 2dnf  
 339:2927 / 191  
 4dnf  
Middle Downy Forest dnf  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 24:04103 / 346  
gsdivoc21 (6) 48:5546 / 122  
 246:2541 / 147  
gsdivoc (5) 29:2356 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 34:0160 / 178  
gsdivoc (4) 64:0444 / 134  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 11 48:2756 / 188  
 247:2255 / 225  
Darnaway - Wrap up warm 44:1734 / 158  
test 45:5312 / 99  
Fell Pond Course 3 dnf  
San Giovanni 3 dnf  
San Giovanni 2 11:2012 / 136  
San Giovanni dnf  
newbury national preserve  dnf  
[CFWOC21]-Training1 17:50109 / 384  
 2dnf  
 3dnf  
High Rigg 3 20:5151 / 233  
capanne small81 43:2824 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 22:3694 / 218  
gsdivoc (3) 59:0256 / 141  
gsdivoc(2) 60:4162 / 126  
 256:1436 / 160  
High Rigg 2 - Easy curse 15:2533 / 210  
High Rigg 57:2431 / 174  
Darnaway - Half Eleven 35:1853 / 217  
 2dnf  
 335:2266 / 272  
Fantasy Cup, Bonus 18:0943 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 45:2052 / 188  
 2dnf  
gsdivoc21(1) dnf  
 280:2967 / 201  
Vähäjärvi 2, middle 53:4136 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 40:4936 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 49:3035 / 174  
 244:567 / 222  
Fantasy Cup, Stage 7 23:0031 / 218  
 224:4267 / 286  
Setmurthy 3 36:0618 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 19:1181 / 205  
Whinlatter 3 74:2030 / 137  
 2dnf  
Fantasy Cup, Bonus 17:4623 / 201  
 2dnf  
Whinlatter 2 22:2729 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 59:0945 / 172  
 2dnf  
 354:3735 / 237  
Isojärvi 1 middle 4 44:0140 / 199  
 241:1625 / 277  
Fantasy Cup, Stage 4 25:0515 / 200  
Whinlatter 26:2435 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 18:2052 / 197  
Fantasy Cup, Training B 8:0332 / 194  
Fantasy Cup, Stage 2 61:1150 / 169  
 252:4335 / 233  
Fantasy Cup, Stage 1 32:2531 / 194  
 228:3215 / 255  
Fantasy Cup, Training A 10:43104 / 203  
 29:23102 / 277  
Setmurthy 2 dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:4430 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 30:5418 / 142  
Buchwald, Bonus 26:1379 / 157  
 218:116 / 207  
Buchwald, Night 21:3412 / 133  
Buchwald, Middle 26:0137 / 203  
Buchwald, Training 7:5366 / 205  
Dalegarth 2 59:0648 / 144  
Ardnaskie 5 89:0917 / 110  
Maria Trost, Short 19:4972 / 190  
Ardnaskie 4 27:2923 / 126  
Ardnaskie 3 79:0327 / 115  
Ardnaskie 2 40:5723 / 137  
Manesty, West Cumberland 30:4925 / 144  
Ardnaskie 1 48:3742 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 40:1740 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:0940 / 198  
Babylon, Middle 32:1355 / 186  
Joutsenenpesä night 37:2030 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 43:2058 / 154  
Chaud Clapier - Middle 37:2571 / 212  
Österrödjeberget middle 28:4137 / 186  
West Cumberland 38:367 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 36:5025 / 178  
Växjö OK middle 33:3847 / 176  
Vähäjärvi 2 night 51:2245 / 128  
White Sands NP Middle 1 41:3923 / 159  
Vähäjärvi nigh 42:2147 / 139  
[CoronaBlues]-E19 29:4247 / 214  
 227:1146 / 347  
Darnaway Half Nine dnf  
Vähäjärvi 2 long 69:5928 / 155  
Vähäjärvi middle 1 37:0530 / 196  
[CoronaBlues]-E18 42:0854 / 224  
 2dnf  
Erskine 2 dnf  
 2dnf  
Erskine 1 dnf  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 28:4868 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C2dnf  
Knock-Out Sprint, Heat A dnf  
Kalkleiten, Sprint 12:2249 / 183  
Kalkleiten, Long 54:5528 / 135  
Hansta West, long 89:2235 / 123  
Hansta West, middle 2 46:0879 / 185  
 2dnf  
Hofwald, Long 50:1458 / 154  
Hofwald, Short 7:1765 / 223  
Hansta West, Night 44:4220 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Col de la Chau - Middle (3?) 43:5746 / 191  
SCFL S2 R5 dnf  
 2dnf  
Ghosttown dnf  
Kalkleiten, Middle 4 26:0439 / 165  
Kalkleiten Middle 3 21:0334 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 24:0731 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 28:5766 / 180  
Upie - Short sprint dnf  
SCFL S2 R4 dnf  
Forest Umbra, Middle 34:0231 / 192  
A run on the beach  20:2227 / 112  
Holdhusfjell - Middle 3 38:5570 / 164  
Hansta West, middle 32:3239 / 158  
[CoronaBlues]-E17 36:2920 / 177  
 236:0224 / 253  
Björköby middle 34:2920 / 151  
SCFL S2 R3 49:5137 / 165  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E16 62:2074 / 157  
 245:0344 / 229  
Hailuoto night 36:1834 / 121  
Hansta West, Short 24:4536 / 180  
Nya Varvet, Middle 25:4314 / 157  
Hamrångefjärden Middle 28:3334 / 156  
WOC2020 dnf  
[CoronaBlues]-E15 27:5132 / 195  
 2dnf  
Larsmo long 60:5424 / 116  
Söder Getaren Middle  dnf  
CFEB 2020-11-01 55:1913 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle 37:0728 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint dnf  
 2dnf  
Peruspohjanvuori long night dnf  
 2dnf  
 373:3515 / 120  
Peruspohjanvuori long / middle 62:5018 / 128  
Hailuoto middle 2 29:5121 / 182  
Hollola night 2 44:3232 / 135  
Hollola middle 2 38:5329 / 196  
CFEB 2020-10-15 55:527 / 80  
SCFL S2 R1 dnf  
SCFL S2 Placement Race 39:5716 / 184  
GSDIVOC10 60:1218 / 81  
GSDIVOC9 dnf  
GSDIVOC8 dnf  
GSDIVOC7 dnf  
Tähtiniemi 1 night dnf  
 2dnf  
GSDIVOC6 38:4741 / 126  
GSDIVOC5 31:5020 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 38:598 / 126  
CFEB 2020-10-01 46:481 / 107  
GSDIVOC 25:3937 / 135  
 221:4313 / 209  
GSDIVOC4 37:4816 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 49:0218 / 76  
Tähtiniemi 3 night 52:4329 / 98  
GSDIVOC3 41:5424 / 108  
GSDIVOC2 dnf  
Tähtiniemi 3 middle dnf  
GSVIDOC 56:0918 / 142  
GSVIDOC1 25:5639 / 204  
Hansta East, Long 43:4017 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 35:4174 / 179  
Hansta East, Middle 34:5358 / 165  
Jarosas Norte 39:3357 / 125  
Micro-O dnf  
Tähtiniemi 2 night 48:1733 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 46:4922 / 110  
L1 Forest Umbra 71:3629 / 108  
Mount Dufferin 5 90:4119 / 80  
Mount Dufferin 4 25:4023 / 114  
Cheire de come - Night 54:2518 / 82  
Hansta, Middle 32:0037 / 134  
M3 Hofwald 34:0238 / 121  
Mount Dufferin 3 dnf  
 2dnf  
Hansta, Short 18:3177 / 174  
Cheire de come - Middle 2 36:0626 / 132  
Mount Dufferin 2 20:2114 / 128  
 240:1996 / 158  
Mount Dufferin 1 36:2435 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 46:3220 / 157  
CFEB 2020-09-01 61:239 / 72  
Tähtiniemi new night 34:2411 / 108  
Night sprint in forest 16:086 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 29:1940 / 154  
S3 Oversee dnf  
Soria 2 dnf  
S2 Oversee 19:0654 / 148  
 2dnf  
Soria 1 43:1261 / 165  
 2dnf  
M2 Mantscha 41:3828 / 138  
Tähtiniemi new middle 33:5218 / 141  
 231:4412 / 199  
M1 Forest Umbra 33:5471 / 170  
S1 Campus University of Vienna 19:4766 / 163  
Middle 32:0723 / 167  
 229:0310 / 234  
Sweet Short CP 23:0428 / 172  
Cheire de come - Middle dnf  
Osso da Baleia Model Event 17:0743 / 223  
Farum, Denmark 2 dnf  
Los arboles no son transparentes dnf  
Lagganlia 2020 19:046 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:1310 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 35:4324 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 65:0235 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint dnf  
CFEB 2020-08-01 54:068 / 102  
Redmires - Middle 33:5523 / 157  
Farum, Denmark dnf  
Koirarata night 26:0848 / 171  
Race 600 24:378 / 208  
Banat Long 81:0720 / 135  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 60:0118 / 133  
Conique dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 30:0335 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 7:5015 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 47:1811 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 73:3321 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:2645 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 35:4635 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 59:0875 / 326  
 248:3151 / 435  
Holdhusfjell - Middle 33:5334 / 288  
Pizzorne 69:0339 / 151  
San Giovanni 4 dnf  
[LOTR-SC] Bree dnf  
San Anton Night dnf  
Picking shrubbery and cliffs 27:5139 / 204  
San Giovanni 3 35:5828 / 187  
[CFWC2020]Final-E20 88:5759 / 231  
[CFWC2020]-E19 50:1180 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 20:0972 / 328  
The night of spiders 2 39:1745 / 163  
San Giovanni 2 dnf  
Konkalampi 2 night 40:5536 / 142  
Teesside University 1 79:41176 / 231  
Iceland Night dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 19:51133 / 251  
San Giovanni 1 dnf  
 2dnf  
Sheffield Botanical Gardens dnf  
[CFWC2020]-E18 61:2247 / 248  
[CFWC2020]-E17 47:24133 / 312  
 234:3665 / 404  
[CFWC2020]Round9-Training 19:1362 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:1517 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 31:0431 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A dnf  
Sarkalahti night 2 43:5249 / 148  
Oldie but NOT goldie.  24:1949 / 214  
M.G. OL-Competition 34:3334 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 34:2327 / 189  
Vilchetes Middle 12:2769 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 12:0058 / 198  
10mila202x-training 25:3376 / 288  
[MV2020] GRAND SLAM 34:4757 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep dnf  
Chaud Clapier - Night 38:1555 / 203  
[CFWC2020]-E16 71:3755 / 278  
 284:07109 / 320  
 3dnf  
[CFWC2020]-E15 34:5092 / 359  
 232:5283 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 14:36104 / 375  
 214:19120 / 545  
 320:51287 / 545  
[MV2020] Gara9 34:5432 / 213  
Konkalampi 2 49:3747 / 174  
 265:11109 / 204  
Desert night race 18:4225 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 31:1432 / 155  
Sarkalahti middle 3 44:2067 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:3251 / 282  
[CFWC2020]-E13 55:56123 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 24:23140 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 22:2346 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 25:5640 / 177  
[MV2020] Gara7 26:1636 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 33:4682 / 226  
Col de la Chau - Middle 43:3088 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 56:0755 / 321  
Holly Hell - Long 1 70:3449 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 53:5517 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 23:29104 / 331  
Konkalampi 3 middle 43:5345 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
Upie - Sprint 1 20:20102 / 205  
Holly hell - Middle 1 dnf  
[Svindal] Middle 35:2461 / 308  
 232:2746 / 375  
[LOTR-SC] Minas Tirith dnf  
[MV2020] Gara5 35:4843 / 249  
Holly hell - Intro 1 dnf  
[Svindal] Short Middledistance 19:0866 / 239  
 217:1518 / 285  
Trail-O Goente Elite 4:1868 / 181  
[CFWC2020]-E12 102:08139 / 289  
 2dnf  
[CFWC2020]-E11 37:3192 / 375  
 233:0964 / 473  
 338:10107 / 473  
[CFWC2020]Round6-Training 18:49158 / 406  
 213:5288 / 554  
Holly hell - Intro 0 14:39126 / 314  
 2dnf  
Col de la Chau - Middle 42:0997 / 212  
Konkalampi night 41:1330 / 140  
Monte Xalo 19:3617 / 212  
[Grindsted] Etape 3 26:4091 / 140  
[Grindsted] Etape 2 dnf  
[Grindsted] Etape 1 dnf  
[Grindsted] Prologue 8:22145 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 18:3893 / 271  
Col de la Chau - Short 22:4250 / 273  
[MV2020] Gara4 30:49115 / 306  
Fresnedilla Norte-1 dnf  
CF COMA El Chorro Sur 37:4727 / 250  
Lockdown-O - World O Day 46:4490 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 43:1661 / 232  
Chabeuil Sprint dnf  
CF COMA El Chorro Media 37:1117 / 234  
Konkalampi middle 40:2454 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 dnf  
Minas Tirith - Sprint 1 25:41165 / 341  
Minas Tirith - Intro 3:215 / 418  
Tour de France Part 3 26:0232 / 246  
[MV2020] Gara3 dnf  
Pekonkangas | middle 32:5572 / 326  
Island of Many Island Intro 16:5818 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay dnf  
[CFWC2020]-E10 101:24181 / 344  
[CFWC2020]-E9 59:25161 / 449  
 2dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 17:1079 / 502  
Sierra de las Villas Open 37:3381 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One dnf  
FEGADO Sprint [E1] dnf  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle 37:35109 / 325  
Tour de France Part 2 dnf  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:0238 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 53:4813 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 86:3469 / 356  
 2dnf  
 377:0926 / 401  
Lockdown-O Classic - Middle C 10:4684 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 23:5846 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 38:4654 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1271 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 25:2077 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A dnf  
Orrdals klint 2 middle 34:28106 / 265  
[MARS] Victoria Crater 25:5046 / 356  
Jyvaskyla - Long 59:4169 / 222  
Orrdals klint middle 2 28:4545 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 58:0861 / 200  
[MV2020] Gara1 dnf  
morkvedmarka sprint dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 18:1899 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:48162 / 414  
Boatorp Middle dnf  
[Profi] Blumau, Middle 2 30:2071 / 236  
 225:328 / 271  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:1716 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 21:09162 / 304  
[CFWC2020]-E8 108:13198 / 358  
[CFWC2020]-E7 41:4392 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 27:49174 / 484  
 221:3936 / 670  
[MV2020] Allenamento1 22:0718 / 253  
[Profi] Blumau, Middle 1 27:3811 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:4943 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 17:419 / 325  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2743 / 207  
Sprint-Cup E5 dnf  
SandroneCup-MonteSandrone-Short dnf  
Orrdals klint night, short 25:0438 / 238  
Haukkavuori cliffs 42:3662 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 14:0422 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 7:1690 / 236  
[CFWC2020]-E6 71:33123 / 453  
[CFWC2020]-E5 39:54150 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 26:35183 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 14:267 / 327  
Lockdown-O - Round 1 - Course A dnf  
Somewhere middle 4 38:2846 / 219  
SandroneCup - Vialfré - Middle dnf  
forest long dnf  
GoenteModelEvent 0:406 / 151  
[RCC]-E1 19:37103 / 219  
short forest 23:1659 / 274  
Mynttila - Long 64:2687 / 258  
Mynttila - Intro 8:30111 / 415  
bamboo middle 22:3472 / 206  
Platabek dnf  
 2dnf  
Reposärkät 42:1153 / 215  
Västersjön, middle 24:19119 / 309  
[CFWC2020]-E4 64:2882 / 468  
[CFWC2020]-E3 30:3087 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:2529 / 569  
Lammhult, easy sprint dnf  
Sätila - middle 45:3672 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Fusine 2 dnf  
Fusine refurbished <10min 12:5037 / 346  
Korvatunturi middle 2 36:0048 / 249  
Kvänsås 37:1620 / 175  
Oronmylly West Long 58:0651 / 193  
Old Summer Palace [Test] dnf  
Etang de Lers - Night (2) 33:4441 / 215  
Slättö sand, middle dnf  
Lewes Lake, Middle 56:1681 / 312  
Mäntänvuori | Middle 48:4966 / 243  
Suololuopal middle 3 37:1943 / 257  
Etang de Lers - Night 27:4624 / 322  
city sprint dnf  
city middle dnf  
Eisteichiedlung, Sprint 2 15:46139 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 dnf  
[CFWC2020]-E2 82:38101 / 525  
 278:4483 / 582  
 3dnf  
[CFWC2020]-E1 33:5799 / 614  
[CFWC2020]-Training 15:1173 / 660  
[CoronaBlues]-E14 35:0445 / 360  
 2dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:3866 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A dnf  
Josephgrund Sprint Challange A dnf  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1324 / 270  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 26:2384 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 41:4078 / 208  
Bran, Middle 4 25:5853 / 305  
Bran, Middle 3 38:59214 / 332  
[CoronaBlues]-E13 33:2078 / 398  
 230:3146 / 482  
Forbergåsen|Middle 29:5225 / 378  
Bran, Middle 2 33:2280 / 300  
Bran, Miidle 1 dnf  
Test2 NJ2D Lang 20:3524 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino dnf  
Koantakanen middle 4 44:1994 / 224  
Pink Cacti dnf  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E11 63:26123 / 333  
 2dnf  
 3dnf  
SpanishCoronaChampionship dnf  
GS030420m 22:0347 / 273  
Test af Kirkemile upload dnf  
Mäntänvuori | Short 22:4447 / 369  
Koantakanen middle 3 39:0655 / 277  
Akenstaka - Long 55:5279 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 35:3138 / 199  
Grasslands by night 30:3754 / 146  
[CoronaBlues]-E10 54:3238 / 312  
Kalajoki middle 3 46:3289 / 224  
Bordasee, Controlpicking 35:3881 / 283  
Peguerinos Middle 35:2143 / 249  
Middle distance Igualada dnf  
Mount Kooyoora, test 6:1815 / 242  
Bordasee, short 2 dnf  
Nj2dtest d12B 12:1842 / 153  
Nj2d test 8:1513 / 122  
Akenstaka - Short 18:1041 / 334  
 2dnf  
Huuhkainvuori middle 3 dnf  
Haukkavuori middle 38:4747 / 253  
[CoronaBlues]-E9 46:5758 / 340  
Isojärvi night 64:2140 / 116  
Bordasee, short 29:26162 / 346  
Bordasee, middle 37:3985 / 291  
Isojärvi middle 4 39:5158 / 224  
[CoronaBlues]-E8 dnf  
GS280320S 27:1755 / 209  
GS280320L 54:2441 / 117  
GS280320M 29:1141 / 194  
  27:3422 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 28:3263 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 dnf  
Gronholt Hegn - Middle dnf  
GS270320L 47:1844 / 101  
GS270320m 24:1448 / 208  
Kvarn | Middle 50:4188 / 275  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E7 dnf  
GS260320 dnf  
Larsmo night dnf  
Isojärvi middle 3 35:2746 / 164  
[CoronaBlues]-E6 dnf  
 2dnf  
San Giovanni - contour dnf  
 2dnf  
GS240320a 38:1740 / 150  
Maze in the woods dnf  
[CoronaBlues]-E5 dnf  
GS220320h dnf  
GS220320g 51:0437 / 111  
GS220320f 19:0238 / 166  
GS220320e dnf  
Woc 2005, Middle 49:5337 / 191  
GS220320d 29:3741 / 147  
GS220320c 22:1628 / 200  
GS220320b 36:4732 / 179  
lokura 5:4545 / 186  
WOC 2003 49:1452 / 180  
GS210320b 25:3935 / 164  
[CoronaBlues]-E4 50:0857 / 231  
Nava del Pinar Middle 48:2682 / 175  
Cheire de come - Night 49:0124 / 157  
[CoronaBlues]-E3 40:5346 / 254  
 234:5525 / 374  
CoronaMiddle 26:2941 / 201  
El Negral (Middle) 31:2273 / 176  
CFEB 2020-04-01 49:4819 / 131  
Short Middle 25:1224 / 205  
[CoronaBlues]-E2 32:2858 / 254  
 227:2227 / 362  
ValleIruelas night 30:1145 / 162  
ValleIruelas II 30:1338 / 229  
Cheire de come - Middle235:4451 / 273  
 345:4982 / 273  
[CoronaBlues]-E1 57:0878 / 240  
 239:0037 / 363  
Random-Map-E1 46:3945 / 153  
Valle Iruelas 26:5036 / 272  
Luoto middle 5 dnf  
 2dnf  
Pahakuru 58:2144 / 167  
[reused]-Middle 49:1751 / 185  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 27:3531 / 134  
Kivijärvi short 29:4029 / 116  
Hikuwai - Short 41:3830 / 169  
CFEB 2020-03-15 61:4838 / 95  
Nybo South - Middle 31:3518 / 139  
Rovigo Sprint 2 dnf  
 2dnf  
Orrdalsklint (reused) short2 24:0219 / 144  
GS230220M26 33:5716 / 87  
GS220220M28241:4227 / 101  
GS220220 45:4126 / 91  
GS180220M 32:0217 / 86  
GS170220 27:2413 / 86  
Adigeya night 41:488 / 72  
GS140220L 60:2927 / 77  
GS130220S 19:2127 / 114  
GS130220M 27:1410 / 93  
GS120220 L 58:3624 / 63  
MEDIO 1 38:2744 / 97  
sprint 1 florest 27:0252 / 142  
[reused]-E1 34:1230 / 114  
 232:0633 / 175  
hyvat tuulet night 31:5016 / 104  
CFEB 2020-02-15 76:547 / 39  
Kikirace 4 19:1823 / 93  
kikirace 3 32:2140 / 88  
Loka,middle 24:2129 / 97  
? 48:5636 / 94  
 2dnf  
SANTA ROSA 3 49:1225 / 87  
Idre, intro 11:5738 / 122  
Jyvaskyla - Long dnf  
 2dnf  
kikirace 2 20:4530 / 94  
kikirace 1 23:006 / 86  
Rovigo Sprint 23:0968 / 136  
 2dnf  
cfeb 2020-0201 dnf  
Jyvaskyla - Intro 15:2537 / 119  
Nybo South - Night 49:2922 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 56:4840 / 114  
 245:0029 / 175  
Happy new 5  dnf  
Happy new year 4 24:5412 / 68  
Happy new year 3 29:5026 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 56:4234 / 95  
 255:0134 / 119  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 53:5235 / 100  
 2dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 42:5438 / 110  
Basic 40:5237 / 82  
happy new year 2 dnf  
Hoøya Middle 28:2336 / 108  
Happy new year 1 dnf  
 228:1731 / 128  
Nybo Middle 34:0840 / 96  
Nybo Intro 19:2234 / 109  
Urban Night 23:4944 / 91  
Adigeya 3 middle 65:5544 / 74  
Øyberget Middle 33:3740 / 92  
 228:3322 / 118  
Beach Middle 27:1534 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 123:0437 / 91  
 2118:5542 / 121  
CFEB 2020-01-15 58:5920 / 49  
[CF-WOC2020]-Night 75:5930 / 85  
 2dnf  
 368:2826 / 107  
Col du Night 24:1732 / 88  
Col du Remake 26:5519 / 115  
Night 27:1217 / 79  
Cheire de come - Short 40:0167 / 128  
 228:3669 / 207  
SANTA ROSA 2 47:2652 / 88  
SANTA ROSA 1 31:4736 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 44:5422 / 121  
 244:2932 / 192  
el Dorado 25:5211 / 120  
feliz 2020 43:1423 / 98  
CFEB 2020-01-01 52:0711 / 73  
Christmas calendar#24-[FINAL] 33:1259 / 120  
 223:0531 / 172  
Christmas calendar#23 45:3726 / 93  
Adigeya 2 middle 59:1522 / 81  
Christmas calendar#22 81:0411 / 84  
 2dnf  
Christmas calendar#21 dnf  
Christmas calendar#20 23:0742 / 109  
Christmas calendar#19 24:3318 / 95  
Adigeya (reused) short dnf  
Christmas calendar#18 55:2718 / 75  
Christmas calendar#17 41:5943 / 90  
Compensation day 15 5:1619 / 105  
Christmas calendar#16 dnf  
 2dnf  
Christmas calendar#15 42:4616 / 81  
Christmas calendar#14 26:3348 / 107  
Herbouilly - Middle 32:0923 / 92  
 230:2927 / 147  
Christmas calendar#13 38:5913 / 86  
SOUTH TROUTBOROUGH  dnf  
Järvafältet sprint dnf  
Herbouilly - Short 24:1222 / 95  
Long sprint Siente-Mette2dnf  
Christmas calendar#12 44:2011 / 90  
Christmas calendar#11 22:2446 / 97  
Christmas calendar#10 45:1623 / 92  
Christmas calendar#9 41:0731 / 93  
Christmas calendar#8 32:4527 / 96  
Christmas calendar#7236:2234 / 121  
Christmas calendar#5 40:4620 / 93  
Christmas calendar#4 25:2520 / 115  
Christmas calendar#3 46:2227 / 97  
Christmas calendar#2 26:4111 / 105  
Christmas calendar#1 32:147 / 113  
CFEB 2019-12-15 dnf  
Huhus III 62:1917 / 74  
RyaAsar-short 34:0246 / 124  
 2dnf  
CFEB 2019-12-01 52:3519 / 52  
Vulcania - Middle dnf  
Utsjoki Night II 44:0118 / 72  
Dunas de Maspalomas (reused)  28:0727 / 98  
Huhus beisik run2dnf  
Kaleva Church (reused) sprint 15:5639 / 95  
Night in Lappland 44:4420 / 71  
OneLegWonder #9 24:2550 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] dnf  
 2dnf  
Suomi7 37:4324 / 90  
Loka, night middle dnf  
Alcubierre 52:2731 / 78  
Loka, short dnf  
Kytäjä Middle 2 33:0027 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths dnf  
Downhill Ski O 2 15:3844 / 86  
Downhill Ski O 17:0138 / 94  
Laikko middle  42:2729 / 82  
athletics 800mts. 3:286 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 28:1048 / 96  
 216:0018 / 137  
Vorssa 44:0323 / 92  
Kytäjä Night Long dnf  
Cheire de come - Sprint dnf  
CFEB 2019-11-15 dnf  
H/D10RR course 2 dnf  
Playa 54:3229 / 97  
Kytäjä Middle 45:4031 / 87  
H/D10 RR course 1 8:2442 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 36:1514 / 117  
Kytäjä Long 2 97:3719 / 63  
CFEB 2019-11-01 62:0811 / 54  
Kytäjä Sprint 20:3822 / 115  
Riiainen 35:2239 / 110  
 233:5240 / 163  
OSkarshamn Long Night 56:2918 / 63  
 255:2418 / 91  
CFEB 2019-10-15 68:246 / 47  
 2dnf  
vp 39:0211 / 92  
Kytäjä Long 73:2330 / 93  
 262:1218 / 132  
Laikko night 52:2317 / 74  
Oskarshamn Middle 2 19:0814 / 114  
Nordmarka Middle 34:2725 / 102  
 233:5527 / 147  
OneLegWonder #8 16:1426 / 105  
 215:4016 / 147  
Playa del Ingles 57:2716 / 94  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] dnf  
 246:4266 / 177  
 3dnf  
Oskarshamn Night Sprint 2 16:0218 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 15:3111 / 116  
 2dnf  
Urkiola 42:1024 / 103  
Laikko middle 31:0435 / 104  
Oskarshamn Middle 33:2424 / 106  
 233:5037 / 153  
Tahkovaara 27:0235 / 125  
Oskarshamn Night Long 57:0515 / 91  
 246:5815 / 162  
CFEB 2019-10-01 71:3615 / 49  
Kalle Anka Mästerskapen dnf  
OneLegWonder #7 12:3526 / 126  
 213:2056 / 218  
OneLegWonder #6 11:3250 / 112  
 28:4227 / 219  
Momarka Middle 30:3254 / 126  
French WOC10 training 22:3731 / 136  
OneLegWonder #5 7:4410 / 112  
OneLegWonder #4 8:208 / 107  
 28:3234 / 161  
OneLegWonder #3 12:109 / 114  
 212:1011 / 156  
OneLegWonder #2 9:4526 / 121  
OneLegWonder #1 15:3813 / 134  
 213:5220 / 252  
CF-WorldCup2019-[E8] 40:0729 / 130  
CFEB 2019-09-01 63:3019 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] dnf  
 252:1940 / 199  
SummerCup'19 E12-Final dnf  
SummerCup'19 E11-Long dnf  
Litchfield Randomized dnf  
SummerCup'19 E10-NightSprint 15:1640 / 125  
SummerCup'19 E9-Sprint 18:1341 / 135  
CF-WorldCup2019-[E6] 48:1640 / 120  
 2dnf  
Gränjesåsvallen | Middle 23:4623 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle 34:2034 / 133  
 227:5630 / 250  
CF-WorldCup2019-[E5] 71:3233 / 103  
 2dnf  
SummerCup'19 E8-Sprint 16:3117 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 45:0150 / 136  
 234:5828 / 257  
 3dnf  
CFEB 2019-07-15 70:0718 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 35:3226 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 90:1532 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 58:5020 / 74  
SummerCup'19 E4-Middle dnf  
SummerCup'19 E3-Middle 30:5839 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle 44:2846 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint 14:5915 / 136  
CFEB 2019-07-01 74:5211 / 55  
CFEB 2019-06-15 dnf  
Jukola Night 53:3924 / 80  
Jukola 2000 48:1023 / 115  
Peruspintis II  50:489 / 87  
Peruspintis 54:1132 / 97  
 2dnf  
1 Control 3:0216 / 101  
Kontioranta Cup III Final 28:1516 / 101  
Våttåsen Night 27:4812 / 87  
Kontiolahti Cup 2 34:2719 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 104:2028 / 99  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fremo Night 23:1138 / 98  
 2dnf  
Kontiolahti Cup I 36:2137 / 94  
up-and-down, the downhill part 14:0323 / 106  
 213:2414 / 145  
up-and-down, the uphill part 12:5546 / 113  
 211:5224 / 146  
 311:4514 / 146  
CF-WorldCup2019-[E2] 37:0121 / 121  
May 57:2917 / 72  
CFEB 2019-06-01 dnf  
Confusing Cup - Final dnf  
CF-WorldCup2019-[E1] 35:2929 / 131  
 2dnf  
 332:3135 / 225  
Pyrenees 46:4525 / 93  
Saarijärvi middle 2 43:2438 / 105  
 239:4329 / 145  
Confusing Cup - Day 4 dnf  
Confusing Cup - Day 3 26:4923 / 76  
 2dnf  
Cofusing Cup - Day 2 dnf  
Kvarntorp | Long  52:1723 / 93  
 2dnf  
Saarijärvi new middle 36:4223 / 109  
 2dnf  
[CF SpringCup'19]E7-Final 32:0126 / 119  
 229:0324 / 201  
Metsäkylä middle 2 35:4626 / 118  
CFEB 2019-05-15 59:237 / 53  
Isotonic Relay April 1986 37:1817 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 64:5523 / 88  
 271:3546 / 119  
 3dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 24:5722 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 16:2943 / 133  
Metsäkylä new middle 33:2224 / 109  
 2dnf  
Finspång Long 51:3413 / 91  
 2dnf  
Finspång Night dnf  
 2dnf  
Kvarn Long 53:4414 / 79  
Kvarn Night 35:2615 / 78  
 2dnf  
Kvarn middle 40:2032 / 118  
CFEB 2019-05-01 dnf  
Tähtiniemi new 1.1 middle 40:2119 / 90  
Tähtiniemi new middle 38:1331 / 109  
Gäddhult Long 60:2513 / 81  
Gäddhult Night 22:2119 / 91  
Gäddhult Middle 34:0629 / 109  
Gäddhult Sprint 17:4220 / 131  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 58:1458 / 106  
Konkalampi v4 middle dnf  
 238:1723 / 137  
Oldie but goldie 5211:50119 / 188  
CFEB 2019-04-01 75:5222 / 60  
Oldie but goldie 2 19:3111 / 100  
Competition 24:3520 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 50:5027 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 23:1221 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 16:2621 / 149  
Oldie but goldie 9:0020 / 137  
Juuka 39:3121 / 107  
Isojärvi 3 middle 2 47:4019 / 88  
 243:3214 / 127  
Suololuoppal middle 2 44:5115 / 93  
 241:379 / 124  
Gjenvollhytta Sprint 12:1413 / 107  
Suololuoppal middle 32:5623 / 112  
Gjenvollhytta Night 2 55:5110 / 66  
Gjenvollhytta Middle 2 32:1919 / 107  
Perahikia Norht Karelia 37:4612 / 95  
Gjenvollhytta Night249:5421 / 84  
Lappörarna night 35:0217 / 76  
Kronfallet | Middle 39:5025 / 118  
 2dnf  
Gjenvollhytta Middle dnf  
 256:4352 / 158  
 3dnf  
Lappörarna middle 3  48:2134 / 106  
[OldButGold] Art, short night 15:5720 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 16:5167 / 137  
Lappörarna middle 2 40:0437 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 16:2212 / 125  
CFEB 2019-03-01x 51:4610 / 80  
 2dnf  
Tahkis 41:1631 / 122  
Gjenvollhytta short 34:5737 / 117  
Gjenvollhytta 32:4024 / 105  
dyynimasto 41:0426 / 106  
Lappörarna middle 26:3225 / 138  
Terrain B 80:1416 / 104  
 268:5911 / 143  
Super short series 2 3:2935 / 102  
 25:5199 / 138  
Super short series 1 4:4366 / 111  
 23:4558 / 163  
dunas 47:4228 / 91  
CFEB 2019-02-15 64:1215 / 73  
 2dnf  
[CF WOC 2019] Night 54:549 / 101  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 39:0314 / 130  
Backsjö middle 1 21:519 / 139  
 221:338 / 199  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 43:5215 / 123  
Tour de la IKHP #4 dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 35:218 / 136  
 2dnf  
Poble de Lillet Nocturna dnf  
 243:0722 / 144  
 3dnf  
CFEB 2019-02-01 53:1515 / 77  
 2107:5259 / 106  
Isojärvi 3 middle 50:1963 / 125  
 235:0422 / 192  
 338:1145 / 192  
 473:45127 / 192  
[CF WOC 2019] Long 77:5315 / 108  
 281:2336 / 175  
 3dnf  
 4dnf  
Isojärvi 2 middle 33:0624 / 127  
 233:2330 / 185  
 381:31129 / 185  
Horner Hütte 15:0831 / 114  
Desert du Carlit day 1 dnf  
[CF WOC 2019] Middle 54:2454 / 150  
 243:3447 / 273  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2019-01-15 78:0111 / 71  
Brainfartland Open dnf  
Tour de la IKHP #3 dnf  
Isojärvi middle 3 35:2233 / 133  
island of carlit  dnf  
[WorldCup2018]-Final 43:2045 / 137  
CFEB 2018-12-15 58:144 / 58  
[REUSE]Storklinten Middle 2 39:5723 / 97  
[WorldCup2018]-E9 55:4920 / 100  
Isojärvi night2dnf  
[WorldCup2018]-E8257:0237 / 168  
[WorldCup2018]-E72dnf  
 367:2832 / 153  
Isojärvi middle 2242:1420 / 133  
Isojärvi middle235:5417 / 152  
[REUSE]Storklinten - Middle231:0329 / 200  
 330:2625 / 200  
 4dnf  
Larsmo (Luoto) middle 4 34:0825 / 108  
CFEB 2018-12-01 50:052 / 59  
Northern Winthrop Middle 33:1610 / 57  
Central Pembrokeville Night dnf  
Kukuljärvi II dnf  
Kukuljärvi 28:496 / 96  
Ski o dnf  
[WorldCup2018]-E6 55:4012 / 88  
[WorldCup2018]-E52dnf  
CFEB 2018-11-15 47:379 / 66  
Nipfjället|Middle 60:3835 / 104  
Larsmo middle 2 26:4925 / 104  
[WorldCup2018]-E3 47:088 / 95  
[WorldCup2018]-E2 49:2225 / 103  
 2dnf  
Larsmo middle 34:5441 / 110  
[WorldCup2018]-E1 46:3314 / 127  
 2dnf  
CFEB 2018-11-01 62:405 / 65  
Orrdals klint v2 short 25:4226 / 102  
Wheal Florence dnf  
 2dnf  
Orrdals klint 3 short 19:1322 / 115  
kikirace3 76:0413 / 52  
kikirace2 34:2311 / 79  
kikirace1 17:2912 / 99  
Orrdals klint 2 short 17:5713 / 119  
Orrdals klint middle 46:2240 / 76  
Orrdals klint short 23:4941 / 123  
 222:1245 / 201  
 3dnf  
Venice race sprint 53:3426 / 70  
Kiutvaara middle 3 39:3128 / 88  
 231:599 / 143  
Lewes Lake 17:5717 / 143  
 217:3420 / 289  
 3dnf  
 417:0513 / 289  
 517:5832 / 289  
Kiutvaara middle 2 39:1822 / 97  
 238:0922 / 143  
CFEB 2018-10-01 dnf  
Somewhere forest night 31:3314 / 82  
 2dnf  
Somewhere forest middle 2236:4625 / 187  
 334:5613 / 187  
Western Wollasland - Middle222:081 / 149  
Sprint Italian Championship2dnf  
Dutchman Flats238:4747 / 221  
 3dnf  
CFEB 2018-09-15 56:199 / 61  
Sikovuori II 21:4825 / 106  
 2dnf  
 3dnf  
Sikovuori 22:3235 / 109  
 221:1324 / 184  
Kalajoki middle 2 36:4324 / 92  
 232:5016 / 140  
Nice fast run dnf  
CFEB 2018-09-01 dnf  
Kyrkoberget night 2 35:2621 / 68  
Björköby middle 4 31:044 / 93  
 264:2677 / 131  
Kyrkoberget middle 4 27:0913 / 100  
 260:41115 / 151  
Hailuoto night 27:5910 / 72  
 2dnf  
Hailuoto short 23:5042 / 114  
 251:12125 / 172  
Col du Marchairuz 37:4125 / 72  
Esten boylstonborough dnf  
CFEB 2018-05-15 dnf  
 2dnf  
Levico Terme dnf  
Tropical night 30:2122 / 91  
 225:315 / 119  
Middle Kinbraeland Bluff dnf  
 2dnf  
Hailuoto in the year 2099 middle 32:0529 / 100  
 228:2916 / 140  
Metsäkylä middle 4 45:4021 / 91  
 247:0229 / 128  
 343:0822 / 128  
CFEB 2018-08-01 dnf  
Metsäkylä middle3 44:1025 / 82  
Woman 11:4715 / 76  
Sekotsuji 30:567 / 58  
 2dnf  
  40:0424 / 79  
Ekelinniemi night 34:085 / 55  
Ekelinniemi long 51:267 / 67  
 251:028 / 103  
 349:457 / 103  
Aatsajoki Night 25:2515 / 66  
Aatsajoki 33:2712 / 90  
 2dnf  
Oronmylly night 2 44:3214 / 53  
 237:026 / 87  
Oronmylly middle 3 38:0623 / 101  
CFEB 2018-07-15 60:029 / 52  
Fageda 41:4745 / 97  
 2dnf  
CFEB 2018-07-01 dnf  
Alcubierre est dnf  
Gtlendjik-midle2dnf  
Gelendjik225:2413 / 125  
Hedberget Middledistance234:3625 / 122  
Reposärkät night 22dnf  
Reposärkät middle 3235:2730 / 183  
CFEB 2018-06-15 58:268 / 63  
Alcubierre, Zaragoza dnf  
 255:0121 / 135  
mapWOC03sprint dnf  
Pakkala long 54:3412 / 77  
Pakkala middle 2 25:136 / 123  
CFEB 2018-06-012dnf  
Rasos 37:3114 / 96  
Rousvaara night 2231:4610 / 118  
[color treasures]-E2 31:0125 / 101  
 2dnf  
 3dnf  
Spring Cup E1 Sprint 16:3644 / 106  
Spring Cup Prologue 17:3022 / 104  
Livastinmäki middle 2 38:0731 / 83  
CFEB 2018-03-15 dnf  
Livastinmäki middle 33:2446 / 119  
[color treasures]-E1 39:1133 / 110  
Paradiset Series E3 - Long 47:5027 / 82  
Paradiset E2 - Middle 45:4553 / 105  
Tähtiniemi middle 33:3520 / 105  
Koitsanlahti middle 2 32:0924 / 112  
CFEB 2017-12-15 36:117 / 79  
Plitvice Lakes 37:4130 / 107  
Stoardhard Hills  dnf  
Micro RouteRace  dnf  
CFEB 2017-10-01 49:515 / 59  
CFEB 2017-09-25 49:4517 / 70  
Schöckl D220:2436 / 137  
Schöckl C 29:1137 / 96  
Schöckl B dnf  
Schöckl A 17:0617 / 132  
Jaanankallio II dnf  
Somewhere short 21:3925 / 132  
Jaanankallio 29:4421 / 113  
 2dnf  
 3dnf  
Sunning Field - Sprint 9:1138 / 98  
CFEB 2017-09-12247:089 / 126  
Tillmanberg Bluff 13:2113 / 71  
western brooklinetontown 29:4324 / 75  
Sälen 3+3 dnf  
WOC Longdistance dnf  
Hamina sprint 2 28:4654 / 108  
CFEB 2018-08-08 dnf  
Red Hill - Day 2 dnf  
Red Hill - Day 1 dnf  
Micro E2 - Short  11:0615 / 94  
Micro - Night 7:5133 / 85  
Upper Sherman - Short 12:1216 / 114  
 2dnf  
RusCup E1 14:4619 / 85  
RozhCUP 1 23:157 / 88  
RusCup E1 18:2910 / 90  
CFEB 2017-07-15 56:3422 / 83  
Summer 2017-E5 43:5027 / 119  
Test 27:4312 / 73  
Summer 2017-E4 dnf  
 234:0834 / 220  
Miass small forest dnf  
Summer 2017-E3 dnf  
 2dnf  
Summer 2017-E2 dnf  
CFEB 2017-06-30 dnf  
Summer 2017-E1 26:4622 / 144  
 2dnf  
 327:3338 / 237  
Simpele sprint dnf  
Hailuoto in the year 2100 middle 31:3317 / 114  
CFEB 2017-06-13 47:2916 / 76  
Hollola 1 middle 29:0012 / 105  
Björköby middle 35:4827 / 121  
Oronmylly SE short 21:4017 / 104  
 2dnf  
Oronmylly West short 25:3010 / 117  
Cambridge - Middle dnf  
CFEB 2017-05-25 42:254 / 85  
CFEB 2017-05-18 39:116 / 82  
Oronmylly NW short 33:0548 / 139  
 2dnf  
Loire_Nord 27:196 / 63  
Loire_sud 20:535 / 74  
Rautajärvi night 48:4536 / 85  
Rautajärvi short 3 27:5247 / 136  
 2dnf  
Embrapa RJ 30:4421 / 72  
10 mila relevant - Skatås 93:1321 / 94  
Somewhere forest middle 2 56:2448 / 91  
 2dnf  
Sarkalahti night 54:3028 / 73  
Archipelago middle 35:2022 / 110  
 234:4326 / 172  
Sarkalahti long 63:3614 / 71  
Somewhere forest middle 54:5248 / 98  
 236:2415 / 143  
Pineforest 2 night 51:1719 / 71  
Sarkalahti middle 45:1818 / 113  
Haukkavuori night 50:2923 / 82  
Pineforest 2 middle 45:5339 / 110  
Sarajärvi long 71:5948 / 93  
 2dnf  
LongLake Model dnf  
 234:1332 / 195  
 3dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 28:1161 / 116  
 2dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 21:0430 / 150  
Sarajärvi middle dnf  
Couto da Arnela - Middle dnf  
Pineforest middle 2 35:4431 / 110  
Pineforest night 44:4416 / 81  
Pineforest long 55:1625 / 113  
Pineforest middle 33:4934 / 119  
CFEB 2017 mar E3 dnf  
CFEB 2017 mar E2 50:3728 / 63  
CFEB 2017 mar E1 54:3927 / 94  
Pineforest short 33:4149 / 171  
Kikirace12dnf  
Storsund long dnf  
Storsund middle246:0635 / 161  
Storsund night 51:5438 / 93  
Börsskäret short 26:1330 / 151  
Hofwald, Middle 2 33:478 / 127  
Ritterwald - Night dnf  
Oronmylly 3 night 45:5526 / 83  
Oronmylly 3 long 59:0419 / 91  
Hofwald, Middle 41:5036 / 146  
Oronmylly 3 short 23:2647 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 62:1038 / 115  
 2dnf  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 38:2230 / 168  
Oronmylly 2 night 38:2532 / 101  
Oronmylly 2 middle 39:3139 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 64:5448 / 111  
 2dnf  
 350:5729 / 161  
Oronmylly long 62:4939 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 95:4273 / 133  
 2dnf  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 32:4444 / 166  
Oronmylly night 45:1932 / 80  
Oronmylly middle 48:4531 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 48:5935 / 158  
CF-WOC'17-Long 122:2338 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
San Marinera - Sprint 36:2948 / 144  
 238:0375 / 208  
Hapua Long Distance 72:0836 / 103  
Somewhere forest night 49:4832 / 72  
Cittá di Perduta - Sprint dnf  
 2dnf  
Random - Final 28:4634 / 127  
 2dnf  
Somewhere fore4st middle 2 53:4943 / 98  
Huuhkainvuori middle 2 50:0848 / 116  
Somewhere forest night 36:5857 / 100  
Somewhere forest middle 40:0419 / 71  
Koukkuniemi night 56:5453 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 75:2041 / 126  
 2dnf  
CF-WOC'17-Night 48:5152 / 126  
Koukkuniemi middle 2 40:4051 / 115  
Koukkuniemi middle  40:3882 / 163  
 2dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 20:4576 / 179  
 2dnf  
CF-WOC'17-Sprint 32:5077 / 175  
St. Leonhard Contours 2 27:3229 / 128  
CF-WOC'17-Middle 47:0243 / 156  
 2dnf  
Babylon 2, Night 32:3851 / 96  
Babylon 2, Middle 2 32:1023 / 103  
Babylon 2, Middle 33:4833 / 126  
Babylon, Middle 2 26:5338 / 120  
Babylon, Middle 25:0933 / 145  
Grönklitt - Night 44:1453 / 109  
 2dnf  
Grönklitt - Middle 26:0424 / 173  
Random 3 - Middle 33:1557 / 125  
 229:3847 / 163  
CF-League |Couto da Arnela Night 27:0429 / 112  
Merry Christ-maze dnf  
Slater Road 5-days | E3 - Night dnf  
St. Leonhard, Contour-O dnf  
 236:1324 / 162  
 3dnf  
Random 2 - Night Controlpicking dnf  
 2dnf  
Random 2 - Middle 35:4228 / 96  
 2dnf  
Iivaara 2 middle 53:3641 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 76:0059 / 120  
Mount Kooyoora, Middle 34:4744 / 120  
Maze Runner | CF-Edition dnf  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 43:4939 / 115  
Random - Middle 3 37:0526 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement dnf  
Tonsow, Ski-O 40:3060 / 127  
Tonsow, Short 29:5635 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 22:5357 / 153  
Iivaara 1, middle 54:3958 / 107  
Tonsow, Middle 2 44:0337 / 92  
Tonsow, Middle 44:2727 / 115  
Random - Middle 2 dnf  
Random - Middle 24:4538 / 132  
Random - Night 23:2561 / 116  
 219:3337 / 145  
St. Leonhard 3, Middle dnf  
 224:5147 / 175  
CF-League | Couto da Arnela M dnf  
Brainfartland short 2 dnf  
St. Leonhard 2, Middle 2 35:1854 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 26:2035 / 139  
CF-League | Skatås Night 26:4335 / 146  
 2dnf  
La Totale, Controlpicking 20:1679 / 160  
Forest Umbra, Middle 24:4533 / 149  
The night of non-hiting spiders 38:5720 / 79  
WoO Route to Christmas #2 7:521 / 175  
Bauerskogen Long 56:3455 / 119  
St. Leonhard, Middle 41:4989 / 146  
Bauerskogen Short Middle 27:2181 / 165  
Cavedine Night 38:3665 / 104  
Shrinked runners 2 middle 45:2943 / 95  
Söderskogen 2 middle 38:1844 / 140  
Gullåsaberget Middle 23:0250 / 149  
Shrinked runners short 31:1359 / 131  
Cavedine Short 2 32:1467 / 126  
Cavedine short 28:1671 / 149  
Nipfjället - Sprint 39:1247 / 164  
Forbergåsen - Middle 35:1051 / 134  
La Totale, Middle Night 26:1039 / 99  
CF-League | Rudan Long 52:5534 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Söderskogen 2 short 27:4325 / 127  
CF-League | Sotkamo Short 34:1945 / 151  
 2dnf  
Mount Kooyoora, Middle 37:3950 / 115  
Mount Kooyoora, Short 24:2021 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 20:1345 / 165  
Houtu Middle Distance 2 29:2444 / 115  
Houtu Middle Distance 28:4529 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long2dnf  
Mount Kooyoora, Middle233:4417 / 124  
La Totale, Middle 22:0138 / 153  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 64:1037 / 95  
CF-League | Skatås Long2dnf  
 347:4926 / 144  
Mount Kooyoora, Controlpicking 27:1368 / 129  
MK Middle 1 25:1824 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 62:2648 / 119  
 2dnf  
Gullåsaberget Intro 16:2950 / 132  
Söderskogen middle 35:0379 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle dnf  
Söderskogen 24:3180 / 144  
Larchant - Middle dnf  
Plaine du Rosoir - Short 12:4030 / 155  
Halloween - Special :D dnf  
CF-League | Skatås Middle 32:4241 / 151  
Mount Kooyoora, Long 50:0213 / 107  
Mount Kooyoora, Intro 14:2234 / 151  
Race 400 night 29:5034 / 92  
Race 399 22:2554 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 85:3759 / 122  
 274:5859 / 158  
CF-League | 10mila mashup dnf  
St. Leonhard - Ries, Middle 28:3233 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 16:5535 / 169  
Pre Halloween - 300 Special dnf  
CF-League | Munkedal Long-night 75:0924 / 94  
CF-League/Southern Fairbankswood dnf  
CF-League | Rudan Middle 2 47:5246 / 150  
Rautajärvi 2 short dnf  
Huuhkainvuori 2 night 46:4030 / 83  
Huuhkainvuori 2 middle dnf  
Hikuwai Finale dnf  
ski - o Kazahstan 19:0945 / 113  
Huuhkainvuori night 45:3836 / 87  
CF-League | ForÊt oubliée Short 35:1541 / 161  
Huuhkainvuori short 28:5068 / 149  
 223:2737 / 223  
CF-League | Rudan Middle 38:0642 / 163  
CF-League | Munkedal Middle dnf  
Middledistance 22:4354 / 166  
Blumau - fast one 4 31:0880 / 156  
 223:3138 / 223  
CF-league | JWOC-Middle M20 35:3573 / 199  
 2dnf  
Hikuwai Middle dnf  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr 64:0137 / 124  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 35:5357 / 191  
Hikuwai Short 2 dnf  
Real Somewhereforest 2b night 43:3422 / 84  
Somewhereforest 2b night 43:0522 / 97  
Hikuwai Short dnf  
Somewhereforest 2 middle 41:1431 / 136  
Blumau - fast one 3 27:5746 / 126  
Blumau - fast one 2 35:2274 / 132  
Blumau - fast one dnf  
 220:3540 / 223  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 34:1040 / 174  
 231:1642 / 274  
Southern Boston Preserve dnf  
Reposärkät short/middle 44:4631 / 120  
Upper Atkinson National Preserve dnf  
Rautajärvi short 23:0123 / 158  
Livastinmäki short 31:4036 / 131  
Sprint Cup 7 26:3352 / 126  
Konkalampi 2, short 35:4721 / 136  
Sprint Cup 2 28:1461 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 34:2374 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 27:0526 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 60:1940 / 123  
 263:5772 / 177  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 76:0830 / 137  
Konkalampi 3 short 32:3157 / 135  
 2dnf  
EYOC2016 Long Men sixteen 59:1235 / 139  
EYOC2016 Long Men eighteen dnf  
Kaltrimdas 44:5955 / 157  
Somewhereforrest long 72:4546 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 68:0058 / 121  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 47:0438 / 169  
 2dnf  
Quip dnf  
Jukola hype Leg 7 90:1535 / 104  
 265:0121 / 149  
Jukola hype Leg6 54:4321 / 93  
June No 5 dnf  
Jukola hype Leg 5 32:5943 / 145  
Jukola hype Leg 4 46:1929 / 99  
Jukola hype Leg3 70:1820 / 77  
 265:1921 / 106  
Jukola hype Leg 2 76:0823 / 113  
Vaaksinjärvi #01 41:5037 / 119  
summer competition Day 2 Night dnf  
Summer Competition Day 1 15:0529 / 94  
June No 4 55:3141 / 90  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori 72:2127 / 105  
 2dnf  
Kalngale+ short  20:3847 / 158  
Sprint training 3 21:1733 / 141  
 222:1684 / 207  
June No 3 42:1137 / 100  
June No 2 27:3310 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 47:0750 / 136  
Buchwald, Middle 36:5031 / 126  
Philochillo Cup 1 - E 5:4944 / 108  
 25:124 / 143  
Philochillo Cup 1 - D 2:503 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 7:0026 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:1941 / 132  
 23:0215 / 175  
Philochillo Cup 1 - A 3:442 / 150  
Trimdas long (middle) dnf  
Sprint training 2 21:4242 / 145  
 222:59104 / 192  
Sprint training 16:0259 / 153  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 48:1654 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Somewhere forrest 2 middle 40:3240 / 125  
Trimdas short 17:3218 / 158  
Somewhereforrest 2 short 27:1415 / 138  
Summercamp Day 3 28:3336 / 92  
Summercamp Day 2 20:5510 / 93  
Summercamp Day 1 28:1040 / 116  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen dnf  
Somewhereforrest short 31:2663 / 168  
 226:0120 / 224  
Rock Sprint dnf  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 65:1536 / 142  
 2dnf  
Porkkala long 66:3549 / 106  
Porkkala short 22:4829 / 172  
Kalajoki 2 night 44:5723 / 95  
Training Race 2 12:4133 / 109  
May No 6 34:2128 / 99  
Koantaus night 38:4142 / 103  
Kalajoki 2 middle 35:3126 / 136  
Training Race 1 9:3238 / 133  
 210:56108 / 186  
May No 5 67:1027 / 78  
 260:4123 / 103  
May No 4 27:3551 / 102  
Go on! dnf  
May No 3 dnf  
Kalajoki Dunes short 31:3242 / 105  
May No 2 dnf  
 2dnf  
 336:4826 / 127  
May No 1 20:3116 / 138  
Koantaus middle 2 43:1829 / 109  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 58:0244 / 149  
 260:3370 / 219  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 69:2930 / 128  
 2dnf  
Koantaus middle 42:3757 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 69:4969 / 157  
 2dnf  
Koantaus short 31:2179 / 149  
Metsätalonkulma 2 27:1753 / 132  
Romevaara night 30:3550 / 117  
Hamina sprint233:3999 / 230  
Romevaara 2 28:2237 / 159  
 226:5928 / 218  
East Rugglesburg 14:0719 / 135  
 214:0419 / 182  
Pakkala night 46:1666 / 113  
Kalngale middle 44:4743 / 153  
 2dnf  
Reposärkät night 45:1629 / 114  
Punching Race!!!  dnf  
Reposärkät long 68:1133 / 103  
Peruspohjanvuori night 47:0520 / 97  
Pakkala middle 39:5849 / 141  
color maps recycled - E32 Final 65:3659 / 130  
color maps recycled - E31 76:5211 / 113  
Madrasham dnf  
color maps recycled - E30 78:1729 / 124  
color maps recycled - E29 32:0759 / 159  
color maps recycled - E2§ 35:2740 / 160  
 234:0437 / 228  
Reposärkät 2 middle 40:0349 / 130  
color maps recycled - E27 58:3530 / 124  
 2dnf  
Irbene middle 38:1418 / 143  
Reposärkät 2 short 32:3980 / 152  
Kalngale 23:2527 / 150  
Peruspohjanvuori long 68:4236 / 96  
Carnikava, middle distance 27:5912 / 110  
Carnikava, short distance 18:3619 / 135  
Reposärkät sprint 23:1341 / 127  
color maps recycled - E26 54:4838 / 101  
Pakkala sprint 25:3941 / 139  
color maps recycled - E25 42:5624 / 111  
color maps recycled - E24 31:3240 / 125  
Garciems Middle 31:4751 / 120  
Garciems Short 20:3847 / 149  
color maps recycled - E23 66:2328 / 103  
Manga Pirau - Sprint 14:4138 / 162  
color maps recycled - E22 43:4733 / 110  
 236:1525 / 148  
Western Irbene Middle dnf  
Western Irbene Short 22:5925 / 81  
color maps recycled - E21 dnf  
Charlesham|Middle dnf  
North Irbene Middle 32:3931 / 110  
Peruspohjanvuori middle 40:1220 / 109  
North Irbene short 19:4852 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 22:2034 / 132  
 220:1319 / 170  
Irbene 2 27:0931 / 91  
Irbene dnf  
Kalngale 2 dnf  
color maps recycled - E20 64:3638 / 93  
Manga Pirau - Middle 45:3140 / 121  
Kalngale dnf  
color maps recycled - E19 35:1024 / 112  
color maps recycled - E1§ 35:5027 / 106  
 230:4718 / 146  
color maps recycled - E17 dnf  
color maps recycled - E16 31:5937 / 105  
color maps recycled - E15 50:3450 / 89  
Siitama South-West nigh 35:2319 / 76  
color maps recycled - E14 59:3945 / 98  
 2dnf  
 345:0625 / 131  
Little Furlow|Middle dnf  
color maps recycled - E13 47:1654 / 120  
 233:4230 / 159  
color maps recycled - E12 47:0741 / 102  
Rautajärvi long 64:4724 / 69  
color maps recycled - E11 26:4324 / 145  
color maps recycled - E10 52:3615 / 95  
 248:3012 / 131  
WtfConvert_2 /controlpicking 12:5014 / 111  
color maps recycled - E9 48:3723 / 95  
WtfConvert 2/ middle 32:1631 / 96  
color maps recycled - E8 35:1119 / 115  
WtfConvert /sprint 27:2215 / 115  
Rautajärvi middle 48:4450 / 111  
color maps recycled - E7 46:4726 / 98  
color maps recycled - E6 53:1933 / 106  
CFEB 2016 mar 6 26:268 / 50  
CFEB 2016 mar 5 27:164 / 41  
CFEB 2016 mar 4 24:589 / 58  
  dnf  
CFEB 2016 mar 2 25:3612 / 83  
CFEB 2016 mar 1 dnf  
Dragvoll sprint dnf  
Littletown|Sprint3 5:4117 / 126  
color maps recycled - E5 54:3921 / 91  
color maps recycled - E4 55:1615 / 107  
color maps recycled - E3 38:1820 / 135  
 237:5024 / 198  
Night race in Allston. dnf  
color maps recycled - E2 39:4113 / 119  
 2dnf  
color maps recycled - E1 28:1035 / 170  
Siitama South-West middle 34:0816 / 123  
 233:4616 / 164  
Siitama South-West sprint 20:0215 / 146  
 219:379 / 194  
Rocad #3 28:256 / 95  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint dnf  
Rocad #2 dnf  
Littletown|Sprint 2 10:1846 / 111  
Littletown|Sprint 8:4653 / 122  
Rocad #1 dnf  
Teisko n2 middle 34:0816 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 68:1221 / 99  
 264:2624 / 136  
Rautajärvi sprint 23:1238 / 150  
 222:1130 / 199  
CF WOC Middle Spectator | Long 51:0225 / 117  
 259:2050 / 165  
Teisko n1 night 25:449 / 98  
Teisko n2 sprint 18:1419 / 152  
 219:1948 / 201  
 3dnf  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 31:3895 / 177  
Teisko long 49:1517 / 104  
 2dnf  
Desert Night [fantasy OCAD] 24:572 / 112  
Little Alewifetown - Short dnf  
CF WOC Long Spectator | Middle 65:0452 / 137  
Halseboda|Long Night 68:0640 / 105  
night-o dnf  
Pikku-Ahvenisto night 36:4218 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 13:4848 / 146  
 2dnf  
 311:5212 / 191  
CF WOC Middle Spectator | Short 28:3452 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 27:2977 / 154  
 225:4189 / 215  
 320:2320 / 215  
Teisko east night 33:0310 / 120  
Halseboda|Middle 34:1232 / 161  
 233:0026 / 230  
Teisko n+1 sprint 18:2613 / 171  
CF WOC16 Sprint 40:5795 / 171  
Halseboda|Intro 21:2670 / 197  
 219:1060 / 313  
Bärenberg 19:355 / 90  
Aalbäunle - Night 20:0811 / 81  
Aalbäumle 20:5238 / 102  
Waldstadion - Aalen 27:1029 / 106  
Romevaara 64:4542 / 109  
Pikku-Ahvenisto sprint 16:4317 / 138  
WOC 2005 Reskin 64:0833 / 131  
CF WOC16 Night 49:2633 / 114  
Kauppi east middle 31:2729 / 136  
Kaukas #2 36:3113 / 106  
Kaukas #1 30:5040 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 9:3357 / 119  
Siitama middle 30:2030 / 145  
Kauppi east sprint 17:1044 / 168  
 216:3836 / 246  
CF WOC16 Long Distance dnf  
 2130:3945 / 207  
WOC 2005 69:0035 / 109  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 18:0361 / 170  
Joutsenenpesä night 2 dnf  
CF WOC16 Middle Distance 50:2555 / 173  
 2dnf  
Tumba umba  21:5428 / 146  
Tähtiniemi middle 29:379 / 134  
Tobelbad Middle 3 24:4060 / 145  
 221:0022 / 180  
Siitama sprint 17:1846 / 163  
 216:3034 / 220  
Lethola - CF WOC16 Reminder 42:1754 / 158  
 240:2654 / 230  
 3dnf  
Joutsenenpesä sprint 19:0659 / 190  
[Standard] Smistad 2 59:5910 / 128  
Joutsenenpesä night 33:0526 / 122  
Middle Distance 19:0026 / 120  
 2dnf  
[Standard] Smistad 32:1833 / 147  
Tobelbad Middle 2 27:5241 / 134  
Tobelbad, Middle 26:0932 / 153  
Lehtola CF1 29:2136 / 174  
 227:4033 / 279  
Joutsenenpesä, middle 36:3865 / 163  
Kuivuri, middle 2 29:4723 / 116  
Kuivuri, night 40:4234 / 86  
OCADconvert Standard 2 10:4162 / 136  
 29:0045 / 192  
Kalkleiten 3, Standard 28:0227 / 117  
 228:1847 / 160  
Kalkleiten 2 - Standard 18:1734 / 133  
 217:1312 / 183  
Kalkleiten - Standard 15:016 / 164  
OCADconvert Standard 6:142 / 130  
Ragnitz 4, Middle 40:2741 / 110  
Ragnitz, One Leg Wonder 7:342 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 28:1045 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 34:3842 / 129  
Kuivuri, Long 52:5040 / 115  
Kuivuri, middle 28:4144 / 164  
Øvre Torridal by Night dnf  
Forest Umbra Championship, Final 38:2229 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 17:1136 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  17:4949 / 122  
 216:4341 / 161  
Forest Umbra Championship, Tr. 7:102 / 105  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 81:1731 / 115  
Middle Series 36:0629 / 127  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 37:5118 / 105  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 43:3751 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 38:5045 / 138  
Tekapo Middle 2 32:3339 / 101  
Middle Series 38:1623 / 113  
Tekapo Middle 38:1448 / 122  
[World Cup 2015] Stage 8 dnf  
[Ocad] Federbach 35:1353 / 107  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 92:4638 / 99  
Middle Series 39:4213 / 119  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 51:4417 / 98  
Pavia O_O 20:4848 / 115  
El sprinto dnf  
Middle Series 36:1628 / 116  
Trolla Middle 26:4529 / 142  
 227:0341 / 217  
o-ints 3 11:2113 / 71  
o-ints 2 11:1353 / 77  
o-ints 1 11:1633 / 104  
Hamina sprint 23:1172 / 126  
Styrian Sprint Series 4 20:3332 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 55:1865 / 147  
Styrian Sprint Series dnf  
Canada Israel short night dnf  
Canada Israel Short 27:3572 / 128  
Styrian Sprint Series 2 24:4553 / 90  
Styrian Sprint Series 22:5538 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 49:0538 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night 77:3229 / 87  
 2dnf  
 371:4522 / 111  
Sprint 1 24:5933 / 74  
Contour O 7 dnf  
Styria Cup 15 32:459 / 81  
Contour O 6 dnf  
Aborrtjärn Short 13:0029 / 136  
Contour O 5 7:4933 / 91  
Contour O 4 10:3411 / 102  
Contour O 3 35:3946 / 115  
Contour O 2 84:2129 / 80  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 dnf  
Styria Cup 14 86:4235 / 74  
Styria Cup 13 35:4015 / 111  
Styrian Short Track 12 41:1938 / 108  
Iladalen short night 13:4040 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 42:5034 / 122  
 241:5639 / 148  
Klepp 11:088 / 126  
Paper mill sprint 4 35:3831 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 dnf  
 257:1862 / 175  
 349:2338 / 175  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 48:5446 / 147  
Maze Event dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 51:3722 / 142  
Sprintking #1 22:3625 / 60  
[KING OF BOXHOLM] - Long 91:3454 / 110  
 276:2030 / 139  
Iladalen Middle 2 30:3546 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:0220 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
Paper mill sprint 2 dnf  
Styrian Short Track 11 40:2636 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 49:2622 / 94  
Iladalen Middle 27:2049 / 129  
Styrian Short Track 10 26:5030 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 dnf  
Styrian Short Track 9 32:2020 / 86  
Bosmalm #02 44:1931 / 85  
Bosmalm #01 24:0219 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 44:0059 / 110  
 233:2027 / 145  
Paper mill sprint 35:5052 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 29:4272 / 141  
Styrian Short Track 8 25:0524 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 62:5323 / 97  
Styrian Short Track 7 night 17:2618 / 73  
Styrian Short Track 6 37:4730 / 64  
Styrian Short Track 5 23:3523 / 84  
Kivijärvi 3 sprint dnf  
Styrian Short Track 4 24:1015 / 84  
Styrian Short Track 3 19:0757 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 22:1254 / 146  
 221:0661 / 227  
Styrian Short Track 2 31:5960 / 103  
Styrian Short Track 17:3545 / 138  
 2dnf  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 75:5734 / 114  
Teisko 2 middle 45:1564 / 118  
 241:0145 / 151  
Kivijärvi Sprint 2 26:3981 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 57:3560 / 120  
 245:2414 / 155  
Kivijärvi 2 Sprint 22:2572 / 134  
Kivijärvi Sprint 28:0391 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 79:4762 / 112  
KRIM.NASH! race3! 32:5134 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  45:1852 / 148  
KRIM.NASH!race2! 11:2642 / 148  
CFEB 2015 oct E6 29:5015 / 45  
CFEB 2015 oct E5 27:144 / 42  
CFEB 2015 oct E4 22:088 / 74  
CFEB 2015 oct E3 22:2813 / 75  
CFEB 2015 oct E2 36:0614 / 64  
CFEB 2015 oct E1 31:065 / 82  
KRIM.NASH! 14:2045 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 73:1046 / 148  
Oilrun dnf  
Teisko 2 19:1126 / 147  
Teisko Night 22:4028 / 113  
 2dnf  
Teisko Short 20:3674 / 166  
 216:4638 / 214  
Kangaskylä Sprint 2 30:2794 / 146  
[CF Beginner] finnish map race3 25:4443 / 155  
 226:4672 / 200  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 dnf  
 255:4551 / 131  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 14:5013 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 66:1948 / 127  
Kalce | Night-picking 28:5513 / 108  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 32:0034 / 141  
Kalce | Middle 31:3444 / 149  
 227:4319 / 191  
[World Cup 2015] Stage #3 48:0361 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 37:2964 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 29:44112 / 201  
 219:5840 / 265  
Finland 3 controlpicking 20:5326 / 84  
Finland 2 long 49:0718 / 59  
Finland 1middle 13:5418 / 94  
Trondheim sprint 3 dnf  
SwimORdie dnf  
Night cup 2 30:5525 / 52  
Fast and furious!! 17:1169 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 61:0340 / 108  
Kalce|Night 21:1559 / 128  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 87:1342 / 97  
 282:0341 / 122  
[CF Beginner] finnish map#2 27:4946 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 72:3621 / 121  
 2dnf  
Short forest course 20:127 / 79  
[CF Beginner] finish map 24:5339 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 51:0272 / 166  
 246:5375 / 220  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 dnf  
[Beginner] Ulfsbakk South 21:177 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 60:0954 / 115  
Trondheim Sprint dnf  
midlledistance 27:3821 / 97  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 55:2550 / 130  
WOC 2003 longdistance dnf  
[World Cup 2015] Stage #1 62:2074 / 141  
 2dnf  
Torebrate South Middle3 32:3636 / 150  
Torebrate South Night 56:0643 / 105  
Austria Cup 2, Sprint dnf  
Jukola 2015, short 2 29:0661 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 dnf  
Jukola 2015, short 17:2641 / 157  
 216:5137 / 209  
Scotland Stage 5 and final 26:5210 / 69  
Scotland Stage 4 Ulta long 96:1222 / 40  
Scotland Stage 3 middle night 16:109 / 54  
Scotland Stage 2 long 39:2313 / 50  
Scotland Stage 1 Middle 20:017 / 95  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 dnf  
Woman- It's all about the hair 20:377 / 51  
Women, is it that easy? 16:065 / 24  
Torebrate South Long 72:3243 / 105  
dude sprint dnf  
Middle race 20:0316 / 38  
WOC Middle Men 2010 - part 1 17:0515 / 89  
WOC 2010 Middle Men part 1 17:1615 / 109  
Kings Hill Middle Distance dnf  
Short Distance at Grahz Hill 15:4326 / 76  
Torebrate South Middle2 48:1649 / 137  
 242:2143 / 192  
City Sprint dnf  
Middle 25:031 / 55  
Roskilde West [Sprintcup] E2 23:5284 / 148  
Roskilde West [Sprintcup] E1 34:1591 / 162  
Fell Heights 5:133 / 73  
Austria Cup 1, Sprint 23:4759 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 47:3346 / 123  
middle 6:0215 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 dnf  
Torebrate West Night dnf  
 228:0449 / 125  
Comp - 200 - Long Distance 49:2416 / 93  
Buchwald, Middle - Night 33:2731 / 77  
Buchwald, Middle 33:0848 / 131  
Greenlover 11:274 / 70  
The Farm middle 17:3713 / 47  
Maria Trost, Middle - Night 30:2923 / 89  
Torebrate West Middle2 34:2826 / 130  
The Farm 13:167 / 80  
Upper Atkinson National Preserve 15:5617 / 54  
Trout 14:076 / 50  
Madisonburg2dnf  
vanskligste løypa noen sinne R 18:132 / 50  
qreq 2:2514 / 52  
Torebrate West Middle 31:0633 / 168  
Night Hawk 33:407 / 51  
Villsvinet er hardcore dnf  
HastilyCup#4 19:4723 / 117  
Punta Pizzo dnf  
Sprint jwoc 7:5912 / 76  
Middle competition 32:0321 / 79  
Hollistonwood 13:167 / 81  
old fox hill 12:199 / 58  
Omholt long distance 64:5222 / 41  
Maria Trost, Short 15:3946 / 161  
HasitlyCup 26:1025 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:1024 / 120  
HastilyCup 26:4912 / 74  
Brindisi sprint 29:3674 / 149  
sprint 11:5626 / 63  
sprint woc  dnf  
FOX SWE dnf  
STAFETT LONG 1 32:373 / 63  
middle sKOTTLAND 12:2410 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
spanish nihgt e3 63:5811 / 31  
sprint dm 12:454 / 74  
wmoc 2015 e1 dnf  
DAY START 9:1225 / 84  
SPRINT BY DAY 11:2412 / 87  
Sprint 16:1163 / 95  
MIDDLE 21:088 / 83  
spanish night e2 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 45:3553 / 160  
 246:0769 / 225  
Höga Kusten Orientering dnf  
[OCAD]Middle Earth - Night 20:1711 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long 91:4918 / 81  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 30:0134 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  35:4646 / 138  
Guess the Country #1 dnf  
 225:2029 / 181  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 17:2225 / 158  
 218:2647 / 239  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 80:0823 / 64  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 48:4746 / 122  
 242:3037 / 177  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 79:0127 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 dnf  
 2dnf  
 341:0334 / 141  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 59:4825 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 46:1055 / 134  
Lost in Maria Trost 3 dnf  
Lost in Maria Trost 2 2:3914 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 3:2220 / 119  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 81:0349 / 115  
 265:2047 / 159  
 3dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 51:3424 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 27:0634 / 102  
 225:3737 / 148  
Maria Trost, Short 2 dnf  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 54:2532 / 97  
 2dnf  
Maria Trost, Short 14:0128 / 139  
Buttes Pass day 1 27:308 / 107  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 68:0744 / 102  
 261:5550 / 144  
CFEB 2015 july E6 16:3612 / 63  
Maria Trost, Middle 2 30:1721 / 96  
Maria Trost, Middle 33:1049 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 48:3926 / 120  
 253:1248 / 168  
First CF comps on Polish map  dnf  
CFEB 2015 july E5 night 22:1011 / 55  
CFEB 2015 july E4 40:5727 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 40:2835 / 165  
CFEB 2015 july E3 41:3311 / 41  
Windsor castle middle 93:0017 / 74  
CFEB 2015 july E2 37:106 / 53  
CFEB 2015 july E1 35:0428 / 99  
dwioencw9m8983cen89y 14:3112 / 64  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 9:257 / 70  
10mila 2011 Bonus race 48:0841 / 129  
 2dnf  
Western Washingtonbotough 35:0120 / 55  
Björsberg Middle 36:3933 / 168  
 2dnf  
OLLE KALLUE 15:493 / 75  
middle sekotsuji 44:2325 / 85  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 92:2028 / 92  
Middle Chateau de Montlosier 79:2523 / 58  
Pre-Jukola 2015 Leg7 90:3529 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 48:1621 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 64:1550 / 104  
 243:5038 / 152  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 29:3154 / 136  
Pre-Jukola 2015 Leg5 41:2146 / 105  
Kalkleiten 2 26:0442 / 117  
 224:5035 / 152  
Pre-Jukola 2015 Leg4 40:1434 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 64:1723 / 73  
Kalkleiten 1 9:0136 / 132  
Pre-Jukola Leg2 49:4343 / 95  
Pre-Jukola Leg1 51:1131 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 55:5930 / 92  
Middle Distance STØ 26:361 / 45  
Breña 1 18:4510 / 76  
Bordasee, Short 19:4255 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 34:0235 / 133  
Bordasee, Middle 2 43:2045 / 103  
Middle distance dnf  
My First Convert 26:2617 / 67  
TEVLINg 19:2011 / 41  
Middle distance in USA dnf  
Bordasee, Middle dnf  
Styrian Relay Champs - 4 21:1428 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 27:4829 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 dnf  
Styrian Relay Champs - 1 26:3675 / 129  
Schöckl, Intro 6:3758 / 159  
 25:1119 / 206  
CFEB 2015 may E6 22:359 / 42  
CFEB 2015 may E5 26:324 / 33  
CFEB 2015 may E4 dnf  
CFEB 2015 may E3 29:142 / 42  
CFEB 2015 may E2 night 27:394 / 38  
CFEB 2015 may E1 32:279 / 84  
Fanö #3|ULTRALONG 110:2625 / 89  
[Giro de Farmers]E13|Middle 32:2419 / 171  
Long night dnf  
Retro-mila 2011 Leg10 82:3028 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 160:4623 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 65:3133 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 45:5733 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 25:1845 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 40:4242 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 22:3623 / 160  
Fanö #2|Middledistance 36:4834 / 120  
MIDDLE  12:2116 / 91  
Retro-mila 2011 Leg6 47:1633 / 73  
Fanö #1|Longdistance 52:0941 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 61:2833 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 81:3733 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 53:0931 / 79  
Kjölen E1 dnf  
 245:2459 / 163  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 48:3937 / 86  
Retro-mila 2011 Leg2 38:4340 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 31:4743 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 82:5349 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 40:2324 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 47:2041 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 37:3826 / 82  
Find your way on Øyro 6:241 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 45:5636 / 94  
Siitama west 1 sprint dnf  
[Giro de Farmers]E11|Middle 36:5333 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 15:4926 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 41:3463 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle 33:4525 / 97  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 47:5531 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 dnf  
 247:2859 / 140  
 3dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 47:4540 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  32:1467 / 176  
 227:0127 / 224  
Kauppi Nort-East night 46:4531 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 79:0328 / 93  
Kauppi north-easr middle 42:4746 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 90:0018 / 65  
Oakford River 2 - Sprint 9:294 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 22:3025 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 35:4368 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 31:3562 / 165  
Kleven short middle 20:5320 / 100  
middle sprint dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 33:0533 / 130  
Djursjön Middle 28:2321 / 87  
Zs 1 Apr Sprint 22:3822 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 69:5365 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 55:3434 / 111  
Kaleva church sprint 18:4357 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night 27:3326 / 99  
[OTourFinals2015]E24|Long 101:5138 / 94  
 2dnf  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 55:5134 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 32:0827 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 62:5652 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 20:4536 / 163  
CFWOC'15-spectator-race 4 41:0436 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 24:5943 / 129  
Kauppi north-east - sprint 19:2235 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 65:4831 / 106  
2nd 10 years old course 22:1444 / 130  
Kangaroo Monday #5 94:4651 / 96  
Harjulinna 3 sprint dnf  
[Giro de Farmers] E3|Middle 25:1287 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint dnf  
CFWOC'15-spectator-race 3 22:3735 / 199  
 223:4152 / 251  
Komenskeho sady sprint 16:2362 / 127  
Kairobadet, test 14:0211 / 87  
10 years old CF sprint dnf  
Harjulinna 3, sprint 21:2829 / 122  
Kangaroo Monday #4 55:0133 / 111  
Harjulinna 2, sprint 21:2326 / 126  
Kangaroo Monday #3 91:1130 / 89  
Harjulinna - sprint 15:2456 / 152  
Oakford River - Sprint 11:398 / 91  
COGuntz Challenge-Race 1 Short dnf  
Middle dictanse dnf  
Rugglesburg - Short dnf  
[OTour2015]E23 - Middle 26:1942 / 144  
 227:1858 / 190  
[Giro de Farmers] E2|Middle 35:1441 / 157  
 2dnf  
CFEB 2015 mar E6 18:1715 / 40  
CFEB 2015 mar E5 22:316 / 36  
CFEB 2015 mar E4 22:564 / 48  
CFEB 1025 mar E3 12:4921 / 63  
CFEB 2015 mar E2 16:1110 / 62  
CFEB 2015 mar E1 12:5320 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 22:0949 / 180  
 220:1946 / 234  
[OTour2015]E22 - Long Night 72:3037 / 74  
Kangaroo Monday #2 35:0237 / 127  
 2dnf  
[OTour2015]E21 - Middle 64:3090 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 65:2654 / 121  
Blumau, Middle 2 29:4732 / 123  
Kangaroo Monday #1 dnf  
Metsäkylä 1 - night dnf  
[OTour2015]E20 - Sprint 33:1765 / 137  
[OTour2015]E19 - Middle Night 70:1146 / 79  
10 years online Competitions 25:3854 / 146  
[OTour2015]E18 - Middle dnf  
Blumau, Short 17:2025 / 147  
Blumau, Middle 32:3640 / 115  
CFWOC'15-spectator-race 1 dnf  
[OTour2015]E17 - Sprint 17:0338 / 174  
[OTour2015]E16 - Gyllbergen 74:3644 / 90  
Hofwald Middle 24:0254 / 128  
Sandsjöbacka söder - middle dnf  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 32:4787 / 161  
[OTour2015]E15 dnf  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen227:3684 / 227  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 20:4549 / 127  
Usama Trophy final 113:3736 / 74  
Dala Sprint Test 16:3547 / 121  
Usama-Trophy-race 10 dnf  
 279:3942 / 118  
Faucille Nord 8:4637 / 85  
 23:352 / 111  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 38:1751 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 74:4333 / 96  
Usama-Trophy-race 9 26:2433 / 146  
Castle made of Sound, Sprint 3 19:3594 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint 24:1442 / 137  
 2dnf  
Joutsenenpesä (OCAD) - long 64:3647 / 101  
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats dnf  
Usama-Trophy-race 8 51:0138 / 92  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  dnf  
Usama-Trophy-race 7 33:2883 / 144  
 218:3120 / 171  
Random Control Pick dnf  
Greycliffwood Farm dnf  
Usama-Trophy-race 5 50:5837 / 106  
Great Heath dnf  
Old Holliston 16:4237 / 78  
Western Norwoodton Park 9:1821 / 130  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 17:2946 / 129  
Tobroåsen Night 31:2853 / 89  
Usama-Trophy-race 4 77:3335 / 86  
Usama-Trophy-race 3 41:1432 / 97  
Usama-Trophy-race 2 dnf  
Castle Made Of Sound, Sprint 19:1298 / 164  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night 45:4250 / 89  
Usama-Trophy-race 1 42:0257 / 157  
Tobelbad, Middle 2 21:5620 / 119  
Williamsham dnf  
Glössbo Sprint dnf  
Glössbo Middle Distance 21:4759 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 21:0851 / 140  
Tobelbad, Long  44:5446 / 94  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 38:2251 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 22:1055 / 139  
Tobelbad, Middle 31:5468 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 22:1765 / 189  
 220:1373 / 264  
PP 19:3048 / 81  
Hofwald Sprint 13:3576 / 151  
January nightrun 28:1434 / 93  
Pulesjärvi (OCAD) - night 37:5553 / 92  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle 33:0935 / 130  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint 18:3670 / 183  
[RCup] E6 - Middle Distance 43:0675 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 37:1169 / 129  
[OTour2015] E5 - Forbergåsen 2 49:5751 / 113  
 248:3954 / 137  
Tropical night (OCAD) 41:2719 / 75  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen 34:4465 / 157  
 233:4572 / 190  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås 45:1373 / 168  
 239:0462 / 208  
[OTour2015] E2 - Long, Hiås 56:0346 / 125  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 25:2186 / 211  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 34:2222 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 51:5468 / 121  
[Tour Florence]Pine, Sprint 44:0347 / 185  
Kivikangas (OCAD) - night 52:3739 / 85  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle 57:1234 / 111  
CF WOC'15-Training-Smitingen 37:2972 / 172  
[RCup] E4 - Middle Distance 30:5442 / 159  
kayak-o 7:2826 / 94  
Braintree Wood 2 13:138 / 53  
tillman 2 7:5723 / 54  
tillman 1 8:3239 / 66  
Southern Arbor 1 9:2824 / 60  
Dalethorpe Sprints 1 16:2750 / 100  
Test 2 39:5715 / 57  
[loading-test]-crazyisland2 14:2627 / 79  
[loading-test]-crazyisland 18:0940 / 116  
DEC 2014 1 night (OCAD) 27:1438 / 73  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 15:5544 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 32:4024 / 98  
Korvatunturi 1 (OCAD) middle 30:3729 / 90  
Korvatunturi 1 (OCAD) 17:5347 / 102  
[loading-test]-krakeroy2 34:1537 / 83  
[loading-test]-krakeroy 19:1732 / 96  
[loading-test]-sandsjöbacka3 35:1659 / 104  
 225:1950 / 125  
[loading-test]-sandsjöbacka2 48:1953 / 107  
 241:2655 / 136  
[loading-test]-sandsjöbacka 25:5172 / 162  
 219:3661 / 212  
CFEB 2014 dec E6 25:5224 / 54  
CFEB 2014 dec E5 31:5315 / 57  
CFEB 2014 dec E4 26:0214 / 51  
CFEB 2014 E3 26:153 / 49  
CFEB 2014 dec E2 28:303 / 54  
CFEB 2014 dec E1 34:0619 / 79  
Ski-o Pechersk 50:0755 / 98  
Reposärkät 2 (OCAD) 23:4820 / 135  
[90min-Challenge] Cansiglio 40:2566 / 159  
Wheal Florence - NightSprint dnf  
[wcup-map#21-reused]-middle 52:3757 / 113  
 243:3241 / 134  
Suooluoppa 3 night (OCAD) 15:4514 / 84  
[wcup-map#21-reused]-sprint 25:2362 / 133  
 219:2431 / 167  
Suololuoppa 2 (OCAD) 25:5343 / 121  
Österrödjeberget 1 (OCAD)212:5635 / 167  
200th-upload-special dnf  
Paattinen-night 28:2044 / 85  
Paattinen - middle3 50:5870 / 122  
Rousavaara 2070 (OCAD) 3 18:1519 / 118  
[90mn-Challenge] Wheal Florence dnf  
[90min-Challenge] Lunsen 14:0356 / 169  
Rousavaara 2070 night (OCAD) 17:5624 / 93  
Rousavaara 2070 (OCAD) 20:4355 / 146  
Oakton Cup night dnf  
[wcup-map#22-reused]-night 46:4233 / 76  
[wcup-map#22-reused]-long 88:1734 / 81  
[wcup-map#22-reused]-middle 53:2063 / 139  
 246:3048 / 164  
Reposärkät / test (OCAD) dnf  
[wcup-map#22-reused]-sprint 25:3885 / 174  
Ski-O dnf  
Autumn Cup 2014 - E15, Final dnf  
Autumn Cup 2014 - E14, Night dnf  
 2dnf  
[Rocad] Vargadalen Night Long 84:0726 / 58  
[ROCAD] Vargadalen Sprint 35:1648 / 132  
Badlands Night Sprint 34:1637 / 84  
Badlands Bitches dnf  
Suoluopa (OCAD) 21:3736 / 100  
Paattinen - middle2 45:2160 / 109  
 2dnf  
Paattinen - middle 34:3855 / 106  
 228:1438 / 122  
Paattinen - sprint 22:3360 / 147  
 221:0964 / 176  
Rousvaara (OCAD) 13:0817 / 114  
Autumn Cup 2014 - E13, Long 58:0135 / 83  
Upplandsberget long 57:0029 / 81  
 257:0734 / 97  
Kangaskylä (OCAD) 25:5751 / 104  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  41:0530 / 132  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 43:5663 / 124  
 239:4458 / 145  
[wcup-map#23-reused]-bonus 37:2138 / 111  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 34:1027 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 20:0039 / 132  
[Nordic Master]-HemossenS middle dnf  
[wcup-map#23-reused]-middle 39:5860 / 142  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 28:1352 / 136  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 27:3248 / 97  
[Nordic-Master]-Smitingen middle254:4267 / 171  
Australian middle  dnf  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 28:5974 / 130  
Peruspohjanlahti (OCAD) 30:0157 / 117  
[Nordic-Master] Smitingen long 106:4038 / 94  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 16:4038 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 49:2645 / 127  
Desert race - Compasstraining 18:0327 / 87  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. dnf  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 30:2251 / 139  
Cragmer Intro 23:2045 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 26:4923 / 114  
Labytinth dnf  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 32:5051 / 124  
Brizky North Night Sprint 18:5034 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 22:2059 / 163  
 219:4650 / 207  
Brizky North Long Day 95:5041 / 84  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 36:1744 / 144  
WOC 2014 dnf  
SM-Medel-upplandsberget-D21 45:1261 / 120  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 42:3834 / 126  
Downtown Sprint 1 dnf  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 17:2136 / 178  
 219:3771 / 219  
SM-Medel-upplandsberget 50:1455 / 135  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint 16:1731 / 92  
Brindisi Sprint Cup E1 dnf  
hht 42:0811 / 30  
Brizky South Middle Night 19:5625 / 102  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 47:0472 / 123  
Brizky South Long Day 63:2432 / 90  
Learning to Convert - 1 dnf  
 23:2157 / 105  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 24:3257 / 165  
 224:5668 / 209  
Kakikotuku - Sprint 21:0682 / 142  
Brizky South Long Night dnf  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 30:5148 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 32:1782 / 138  
Brizky South Middle 23:1250 / 168  
Krakeroy 68:4450 / 119  
 258:2946 / 155  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 36:2766 / 165  
 232:0065 / 216  
[SM-Stafett-14] Long Night 31:3433 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint dnf  
Marylhurst 28:5236 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 21:3254 / 160  
Fantasy map#1 Sprint2 34:1839 / 71  
[SM-Relay-14] Middle Night 23:4437 / 98  
[SM-Relay-14] Sprint 22:0394 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long 60:4135 / 75  
Seefin Original 36:1832 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 20:1746 / 100  
Skullerudasen-long2 70:0058 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 22:5062 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 18:3629 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night 47:0047 / 78  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
Skullerudasen-long 54:3961 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 19:2154 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 70:2853 / 89  
Skullerudasen-Night 24:1838 / 106  
sprint 6:1120 / 85  
Skullerudasen-Sprint 18:1994 / 174  
middle  17:4936 / 68  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 17:2663 / 135  
 216:3269 / 164  
[SanGiovanniReused] 2-Long 45:0038 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 27:5859 / 145  
 225:0643 / 174  
[SanGiovanniReused] 1-Middle dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 18:2154 / 146  
[SanGiovanniReused] 1-Night 39:1232 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 14:3837 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 28:2363 / 140  
 231:2087 / 166  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 38:1851 / 153  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen 111:1343 / 103  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra dnf  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 66:2249 / 132  
Hemossen - middle dnf  
 245:36124 / 236  
course 03 45:258 / 23  
Seefin Forested III 38:0624 / 89  
Seefin Forested I 14:4734 / 109  
 215:5652 / 127  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 31:4754 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 17:1355 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 32:1158 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 32:3350 / 136  
ICFOF-wcup-final dnf  
[wcup-map#19-reused]-night 32:5344 / 104  
Building Sprint II 31:3550 / 115  
[wcup-map#19-reused]-long258:2946 / 123  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East III 16:2045 / 115  
Bertelsmyrasen East II 36:3837 / 86  
Bertelsmyrasen East I 22:1049 / 162  
SlopeStyle 62:5258 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle 39:0356 / 123  
 235:2250 / 145  
Loipersdorf Sprint 3 24:4875 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 16:4044 / 170  
 216:2450 / 209  
Hemossen3.5m 28:5240 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
night dnf  
Hemossen2.5m dnf  
Hemossen5m 67:5746 / 99  
 266:3947 / 118  
[wcup-map#18-reused]-night 25:1272 / 110  
 218:5647 / 132  
[wcup-map#18-reused]-long 48:0351 / 112  
CFEB 2014 sep E6 dnf  
CFEB 2014 sep E5 27:429 / 38  
CFEB 2014 sep E4 25:5210 / 36  
CFEB 2014 sep E3 28:5921 / 38  
CFEB 2014 sep E2 32:3515 / 54  
CFEB 2014 sep E1 20:5011 / 74  
Loipersdorf Sprint dnf  
[wcup-map#18-reused]-middle 43:4885 / 163  
 239:0182 / 188  
[wcup-map#18-reused]-sprint 13:4252 / 179  
 213:3673 / 241  
Middle 1 dnf  
Natt dnf  
sprint 13:3019 / 120  
lång distance dnf  
lång 23:5110 / 64  
middle 1 dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 46:3565 / 133  
 2dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus 35:0047 / 158  
 239:2887 / 203  
ICFOF-WCUP-25 57:4961 / 158  
 2dnf  
[wcup-map#17-reused]-night 35:2635 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 121:4456 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 35:1557 / 161  
 231:4939 / 203  
[wcup-map#17-reused]-sprint 23:5279 / 194  
 220:2978 / 272  
Campomullo Night Middle dnf  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 50:3572 / 124  
 248:2467 / 143  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 62:3672 / 127  
 255:4064 / 150  
Campomullo Long dnf  
[wcup-map#16-reused]-night 51:0575 / 118  
 235:2148 / 141  
[wcup-map#16-reused]-long 82:3866 / 131  
 2dnf  
 366:2549 / 157  
Sprint Praspekt Shmidta dnf  
[wcup-map#16-reused]-middle 45:5299 / 192  
 237:0968 / 246  
[wcup-map#16-reused]-sprint 18:4855 / 212  
 221:19105 / 291  
Loipersdorf Sprint 2 29:0882 / 152  
[wcup-24-reused-2] dnf  
ZS q1 Cheremyshki middle2 dnf  
Z.S.Mg.~1 middle dnf  
Loipersdorf Sprint 22:5283 / 171  
 217:4946 / 230  
Loipersdorf Intro 11:5952 / 126  
 210:0825 / 185  
[wcup-24-reused-1] dnf  
Bran Middle 4 25:1829 / 136  
(OCAD)Trolldalen 40:0130 / 86  
Bran Middle 3 22:0350 / 131  
 220:2245 / 178  
Bran, Middle 2 46:4064 / 123  
 234:5649 / 157  
Bran Middle 21:5959 / 128  
 224:4385 / 154  
Bran Intro 8:0520 / 114  
funneh 18:1311 / 81  
[OCAD] Mazayes Night 36:1857 / 119  
[OCAD]Storklinten-reuse 48:5152 / 155  
 248:1461 / 206  
hollistonwood? sprint  10:3727 / 106  
ikhp 22:4532 / 117  
funny competition dnf  
[OCAD] Mazayes Sprint dnf  
[OCAD] Mazayes Long 61:3848 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 42:3263 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2014 aug E4 32:5015 / 47  
CFEB 2014 aug E3 24:495 / 49  
CFEB 2014 aug E2 27:0923 / 59  
CFEB 2014 aug E1 dnf  
Forest Umbra, Long 78:0537 / 131  
Konkalampi 3 OCAD 40:4565 / 144  
 2dnf  
Konkalampi 1 OCAD 27:5368 / 179  
 227:0381 / 229  
AUSLAND 34:5134 / 126  
[OCAD] Pizzorne dnf  
Just an easy run 34:4229 / 82  
Have fun 31:3057 / 125  
JWSOC Spint Estonia M-20 dnf  
Schöckl, Short 24:4173 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
[OCAD] Barricata, long 57:1475 / 174  
 2dnf  
[wcup-map#13-reused]-night 42:4439 / 109  
 238:1340 / 143  
Forest Umbra, Middle 43:5060 / 139  
 236:0446 / 188  
Schöckl, Short 22:5681 / 174  
[OCAD] Barricata, middle 30:4538 / 169  
[wcup-map#13-reused]-long 65:4253 / 110  
 2dnf  
 360:4256 / 149  
[wcup-map#13-reused]-sprint 26:2774 / 175  
 224:2786 / 255  
 3dnf  
[wcup-map#13-reused]-middle 33:5958 / 157  
 232:5078 / 221  
ICFOF-wcup-stage23 67:0845 / 129  
CFEB 2014 jul E3 9:2418 / 69  
CFEB 2014 jul E2 9:0230 / 78  
CFEB 2014 jul E1 9:3712 / 98  
Livastinmäki 2 OCAD 6:4140 / 111  
 26:4160 / 166  
Livastinmäki 2 (OCAD) 18:2554 / 160  
 218:4768 / 198  
July 3 (livastinmäki) OCAD 33:0336 / 119  
 232:3240 / 158  
Konkalampi 3 intro OCAD 25:3169 / 122  
 219:4950 / 146  
Konkalampi 2 intro OCAD 22:4872 / 142  
 219:2369 / 181  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD 34:4334 / 139  
 238:0353 / 179  
Brindisi#Sprint#01# 26:5778 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 36:0366 / 113  
WOC2014-Longdistance4 73:2359 / 117  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 33:4957 / 142  
 241:0883 / 178  
Sprint 17:2431 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  dnf  
WOC2014-Longdistance3 155:4335 / 78  
Tallimäki intro (OCAD) 25:2479 / 122  
WOC2014-Longdistance2 dnf  
 2162:3852 / 122  
WOC2014-Longdistance1 122:2043 / 120  
 2132:3062 / 170  
[wcup-map#11-reused]-night 44:1545 / 90  
 2dnf  
 338:3718 / 112  
1.Matiss's cup 31:378 / 59  
[wcup-map#11-reused]-long 79:5335 / 101  
good luck 9:4553 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) 21:2375 / 141  
 217:3055 / 163  
[wcup-map#11-reused]-middle 34:3271 / 142  
 230:5261 / 183  
Arborfield Long 32:5735 / 74  
Arborfield Middle 22:0470 / 103  
Arborfield Sprint dnf  
 29:0074 / 158  
June 4 (Konkalampi) 29:2049 / 148  
 231:3672 / 192  
[OCAD]Östansjö E2 middle  34:1382 / 166  
 226:1864 / 224  
[wcup-map#11-reused]-sprint 29:0789 / 158  
 222:5580 / 205  
 3dnf  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 32:4875 / 182  
 229:0375 / 247  
 324:3243 / 247  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) 26:3269 / 146  
 224:2874 / 170  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 35:3462 / 163  
 237:5899 / 204  
o-----------------ringen dnf  
o-ringen 10:1734 / 85  
Bollnäs Night Race 25:4321 / 88  
Sprint cup #FINAL 24:2126 / 84  
sprint cup #2 21:1314 / 59  
sprint cup #1 16:3523 / 70  
sprint series #1237:1326 / 79  
run fast 7:1312 / 71  
run 11:0239 / 76  
[wcup-map#9-reused] 33:5250 / 100  
[OCAD]Östansjö Intro 26:0968 / 152  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 67:1168 / 136  
Schöckl, Short C 10:2453 / 121  
Schöckl, Short B 9:5643 / 120  
Schöckl, Short A 8:3059 / 135  
[wcup-map#9-reused] 34:0848 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) 17:4435 / 127  
CFEB 2014 jun E5 night 34:1117 / 37  
CFEB 2014 jun E5 33:5023 / 44  
CFEB 2014 jun E4 21:5113 / 55  
CFEB 2014 jun E3 23:1415 / 48  
CFEB 2014 jun E2 24:348 / 54  
CFEB 2014 jun E1 28:2024 / 75  
go faster go dnf  
MMM 2013 middle 40:5839 / 88  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 59:1576 / 154  
 234:5945 / 195  
 334:4040 / 195  
Jun 2 (Siitama) OCAD 26:2050 / 131  
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD 30:3269 / 143  
short 10:0816 / 73  
Konkalampi 1 intro (OCAD) 18:0970 / 157  
run dnf  
faster 10:1633 / 93  
ICFOF-wcup-stage19 71:2359 / 123  
(OCAD) Stenatjärnarna 25:2024 / 100  
Shklov middle 38:4428 / 84  
(OCAD)Gårdberget 24:3045 / 105  
Kauppi 3 intro (OCAD) 20:4782 / 172  
CFWC#10 reused. Night dnf  
CFWC#10 reused. Middle 32:5944 / 147  
[OCAD] Japan - Middle 51:4363 / 128  
smallworld-E5 dnf  
[OCAD] Japan - Long 75:5540 / 81  
Murrays Bay Sprint 29:4130 / 75  
ICFOF-wcup-stage18 49:3192 / 158  
 235:4771 / 204  
Holy Cross #1 12:0022 / 78  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 11:1598 / 191  
Wairau Sprint  9:2141 / 81  
Epic Map Westlake Boys 23:1539 / 84  
montlleo 46:2833 / 74  
Kauppi v2 (OCAD) 26:1044 / 155  
[wcup-map#9-reused] 61:0392 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 24:2761 / 141  
Mt. Burnside Middle dnf  
Julkujärvi 2, day 1 20:0742 / 150  
South Easterfield Sprint 21:2147 / 122  
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) 34:5267 / 134  
BP 01 19:3312 / 95  
[OCAD] Japan - Intro 37:2590 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 35:0956 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 24:3871 / 139  
Siitama new (OCAD) 20:3787 / 155  
 220:1798 / 186  
[wcup-map#7-reused]-bonus 37:4366 / 122  
[wcup-map#7-reused]-night 47:0556 / 99  
[wcup-map#7-reused]-long 79:2345 / 109  
Kenricktown Brook 29:2241 / 106  
WOC 2001 C (OCAD) 19:1374 / 179  
 2dnf  
[wcup-map#7-reused]-middle 35:2852 / 143  
 234:3357 / 180  
[wcup-map#7-reused]-sprint 26:5173 / 180  
 225:1266 / 218  
 324:1955 / 218  
super run 29:096 / 89  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 21:3477 / 173  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage17 86:4487 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage17 12:3083 / 204  
 212:2396 / 248  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 30:1279 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 45:5494 / 162  
CFEB 2014 may E6 46:2518 / 53  
CFEB 2014 may E5 dnf  
CFEB 2014 may E4 27:5419 / 57  
CFEB 2014 may E3 29:3425 / 74  
CFEB 2014 may E2 23:3018 / 82  
CFEB 2014 may E1 27:3519 / 99  
Julkujärvi east, night (OCAD) 42:3772 / 150  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 52:2471 / 189  
Julkujärvi east (OCAD) 29:1550 / 115  
Red Pipe Day 6 dnf  
  31:2815 / 67  
Red Pipe Day 5 29:0731 / 80  
Red Pipe Day 4 22:5528 / 85  
Red Pipe Day 3 20:1624 / 89  
Red Pipe Day 2 15:3824 / 86  
Red Pipe Day 1 12:4614 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 6:2529 / 88  
FAST AND FURIOUS 16:0342 / 116  
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) 38:5155 / 85  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 33:36104 / 228  
 2dnf  
GS240414_b 22:5539 / 90  
GS240414_a 21:1339 / 96  
Joutsenenpesä night (OCAD) dnf  
Siitama night (OCAD) 18:2257 / 124  
GS230414_e 35:5736 / 81  
GS230414_d 24:0050 / 100  
GS230414_C 50:0028 / 83  
GS230414_b 31:2432 / 99  
GS230414_a 16:5330 / 104  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) dnf  
 230:1778 / 177  
 330:1177 / 177  
smallworld_E4 dnf  
 2dnf  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 29:2642 / 136  
ICFOF-wcup-stage16 91:3680 / 125  
Training-ICFOF-wcup-stage16 10:3339 / 156  
  13:0269 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 14:4749 / 145  
 212:4930 / 219  
Pulesjärvi intro (OCAD) 19:5871 / 144  
 220:5690 / 177  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 17:1159 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 dnf  
 2dnf  
 331:4075 / 165  
Siitama after years(OCAD)  23:5065 / 136  
 2dnf  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 33:2742 / 145  
[wcup-map#6-reused]-night 48:2051 / 111  
Saarijärvi day 3 (OCAD) 25:4449 / 134  
Saarijärvi day 2 30:5674 / 157  
 223:3141 / 184  
ICFOF-wcup-stage15 91:1156 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
 483:0964 / 207  
ICFOF-wcup-stage15-Training 9:4568 / 208  
 29:5684 / 256  
Water Tower intro (OCAD) 29:2160 / 113  
[JFF#1] Microsprint 10:5549 / 108  
Marylhurst 19:4160 / 140  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) 25:5691 / 180  
 2dnf  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 26:4782 / 159  
[wcup-map#6-reused]-long dnf  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 18:2565 / 143  
Stenatjärnarna 2 41:0049 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) 23:5062 / 164  
ICFOF-wcup-stage14 dnf  
ICFOF-wcup-stage14-Training 11:1277 / 208  
I love you guys. 23:4827 / 159  
Stretch dem legs 38:2243 / 154  
[wcup-map#6-reused]-middle 34:2549 / 129  
CFEB 2014 apr E6 39:3316 / 42  
CFEB 2014 E5 dnf  
CFEB 2014 apr E4 29:4317 / 62  
CFEB 2014 apr E3 dnf  
CFEB 2014 apr E2 30:5515 / 57  
CFEB 2014 apr E1 39:2113 / 91  
[OCAD]Dun - middle 26:3442 / 152  
trial(1); 38:0616 / 67  
Random Map 22:4232 / 91  
(OCAD)Stenatjärnarna 47:0542 / 111  
Saarijärvi intro (OCAD) 12:2158 / 143  
[wcup-map#6-reused]-sprint 30:57131 / 213  
 217:0547 / 265  
Cow lake, day 2 37:3168 / 146  
 234:0056 / 175  
Cow lake day 1 (OCAD) 14:1952 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 89:2369 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage13 15:54108 / 226  
 212:3859 / 298  
Cow lake intro (OCAD) 23:0989 / 139  
 210:4510 / 178  
Metsäkylä night (OCAD) 40:5053 / 77  
 2dnf  
Metsäkylä v3 (OCAD) 23:2032 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 20:5950 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 10:1941 / 128  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) 14:3923 / 124  
Vegetation 22:4114 / 95  
ICFOF-wcup-stage12 106:0068 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage12 11:4047 / 197  
sprint nignt brst dnf  
Dog track 3, night (OCAD) 30:1045 / 96  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 35:59121 / 191  
 222:5668 / 238  
Dog track 3 26:2327 / 146  
[OCAD]MT.laurie - night 3 40:3250 / 130  
 233:3357 / 173  
Dog track (new)(OCAD) 20:0040 / 151  
Vähäjärvi 2B, 2 23:5369 / 166  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 27:2150 / 177  
Vähäjärvi 2B 20:4177 / 128  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint dnf  
ICFOF-wcup-stage11 98:5488 / 153  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 31:09132 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 16:57137 / 204  
 210:2546 / 265  
Vähäjärvi v2 11:1417 / 121  
AldenoCentre - Sprint 55:3887 / 203  
Vähäjärvi 17:4854 / 125  
[wcup-map#5-reused]-night 31:4041 / 105  
[wcup-map#5-reused]-long 56:5659 / 139  
[OCAD]La colline - bonus 17:5056 / 173  
CFEB 2014 mar E6 24:4521 / 51  
CFEB 2014 mar E5 18:038 / 71  
CFEB 2014 mar E4 25:2311 / 59  
CFEB 2014 mar E3 dnf  
CFEB 2014 mar E2 24:3326 / 65  
CFEB 2014 mar E1 31:0637 / 96  
[wcup-map#5-reused]-sprint 19:3165 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 20:2759 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 23:0479 / 200  
wOMAN RACE 12:5944 / 100  
(OCAD) Berga middle 25:3947 / 104  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 25:2678 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 8:3068 / 174  
[wcup-map#4-reused]-long 78:0146 / 113  
Rocad Cup E11 dnf  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 25:1448 / 169  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 34:5078 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 16:5256 / 165  
 2dnf  
 315:5449 / 217  
Rocad Cup, E10 23:2593 / 143  
 217:5787 / 181  
CFEB 2014 E4 34:4912 / 48  
CFEB 2014 feb E3 38:2624 / 52  
CFEB 2014 feb E2 26:5830 / 74  
CFEB 2014 feb E1 28:358 / 77  
[wcup-map#3-reused]-middle 32:2539 / 137  
(OCAD)Bolleberget,Night 34:5823 / 76  
(Ocad) Sodsatt Mohed  28:5469 / 127  
Rocad Cup, E9 38:1690 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 21:5572 / 181  
 2dnf  
 319:0562 / 228  
[wcup-map#3-reused]-sprint 25:3677 / 175  
(ocad) Labyrint dnf  
Rocad Cup, E8 36:4391 / 138  
 2dnf  
[wcup-map#4-reused]-sprint 20:2952 / 169  
Mohed middle 27:1748 / 108  
ICFOF-wcup-stage8 dnf  
 2124:1767 / 162  
ICFOF-wcup-stage8-Training 33:2487 / 165  
 231:29103 / 219  
(OCAD)Granberg, Middle 36:0369 / 106  
[OCAD]La colline - nightsprit 2 28:4781 / 124  
 2dnf  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 20:0473 / 134  
Rocad Cup, E6 78:2757 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 84:3947 / 89  
(OCAD)Bolleberget,Sprint 23:19101 / 144  
 216:2251 / 173  
[OCAD]La colline - Sprint 2 dnf  
 218:4183 / 215  
(OCAD)Rehn, Middle 32:3166 / 103  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 20:0770 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 18:58105 / 189  
 218:04127 / 246  
[OCAD] Montlosier, night 44:5347 / 116  
sprint city dnf  
 212:3884 / 184  
ICFOF-wcup-stage7 112:3971 / 122  
Training-ICFOF-wcup-stage7 9:07135 / 187  
[wcup-map#2-reused]-night 37:3150 / 109  
middle cup Kart 2 33:1049 / 100  
January race 38:1277 / 150  
 228:2472 / 188  
City sprint 23:4471 / 141  
middle cup Kart dnf  
[wcup-map#2-reused]-long 81:5777 / 116  
Rocad Cup, E5 61:3566 / 104  
[wcup-map#2-reused]-middle dnf  
Uricani, RO [23.01.2014] MEDIUM 32:3518 / 78  
 2dnf  
Uricani, RO [23.01.2014] EASY 21:1731 / 99  
ICFOF-wcup-stage6 dnf  
 295:1186 / 184  
WYK sprint dnf  
 2dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage6 dnf  
 213:55121 / 261  
Rocad Cup, E4 27:4054 / 137  
 2dnf  
A day in the forrest  57:0324 / 59  
(OCAD)Surbridge forestsprint 24:2691 / 146  
 218:0362 / 183  
 3dnf  
Rocad Cup, E3 39:0166 / 132  
[wcup-map#2-reused]-sprint 22:1389 / 180  
 217:1278 / 257  
(OCAD)Surbridge night 2 dnf  
Rocad Cup, E2 36:1069 / 176  
(OCAD)Surbridge night 22:0885 / 119  
Rocad Cup, E1 33:0059 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 42:0574 / 154  
ROCAD Test 29:2451 / 130  
Hofwald, Contours, Long 50:0734 / 91  
(OCAD)Surbridge middle 24:0958 / 148  
 227:4388 / 183  
Mars Middledistance 2 23:4137 / 68  
Mars Middledistance 1 18:3441 / 76  
Mars Nightsprint 11:2327 / 86  
Mars Night 25:5138 / 53  
Mars Longdistance 2 29:4225 / 54  
Mars Sprint 1 15:3575 / 134  
Mars Longdistance 1 31:2117 / 73  
ski o spr midlle 29:1464 / 131  
CFEB 2014 jan_6 23:1929 / 53  
CFEB 2014 jan_5 dnf  
CFEB 2014 jan_4 dnf  
CFEB 2014 jan_3 dnf  
CFEB 2014 jan_2 27:0221 / 60  
CFEB 2014 jan_1 32:2920 / 69  
[wcup-map#1-reused]-night 40:1265 / 111  
[wcup-map#1-reused]-long 76:4169 / 120  
[wcup-map#1-reused]-middle dnf  
[wcup-map#1-reused]-sprint 21:12109 / 184  
 2dnf  
 317:06102 / 257  
The Square, Final dnf  
The Square, Track 4 dnf  
[OCAD]Galgahraun - Middle Night 41:0762 / 117  
 239:0972 / 153  
[Short]Cuoto da Arnela 25:2749 / 173  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage5 55:3880 / 163  
 246:4882 / 224  
Training-ICFOF-wcup-stage5 28:11136 / 204  
 212:3775 / 282  
Hofwald, Nightsprint 19:4079 / 130  
 212:3438 / 154  
[OCAD] Montlosier, middle 41:0664 / 179  
 238:1479 / 256  
 339:3987 / 256  
Hofwald, Long 43:2152 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
sprint test:) 15:2771 / 124  
Special New Year 2014 !!! dnf  
 2dnf  
short3 16:2819 / 98  
 2dnf  
spint 47:5619 / 72  
Pink competition of death 27:2637 / 117  
New Year 5 days E5 40:5324 / 65  
 240:1725 / 74  
[Ocad]Ullahau - middle 26:1364 / 170  
 222:3067 / 215  
New Year 5 days E4 35:4019 / 65  
New Year 5 days E3 40:1217 / 77  
New Year 5 days E2 18:5327 / 99  
New Year 5 days E1 21:4053 / 134  
Hofwald, Middle 2 32:1966 / 143  
Duuuuunes. 39:4749 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
 447:3085 / 208  
Hofwald, Middle dnf  
 235:2280 / 187  
 329:2458 / 187  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 17:4772 / 185  
Bollnäs 3 days E3 dnf  
Bollnäs 3 days E2 28:5717 / 111  
Bollnäs 3 days E1 21:5576 / 165  
fences dnf  
pences dnf  
Hofwald, Short 2 18:2577 / 156  
 217:1778 / 186  
Island Open Day 2 20:5444 / 151  
Hofwald, Short 18:2293 / 172  
Hofwald, Model Event 7:0548 / 161  
 2dnf  
 36:3645 / 207  
[OCAD]Galgahraun - Middle 42:0397 / 177  
ICFOF-wcup-stage4 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage4 15:0580 / 228  
 216:21136 / 319  
CFEB 13Q_6 39:0516 / 52  
CFEB 13Q_5 25:5523 / 61  
CFEB 13Q_4 29:3113 / 56  
CFEB 13Q_3 dnf  
CFEB 13Q_2 36:3520 / 59  
CFEB 13Q_1 33:4345 / 99  
smallworld_E3 42:4898 / 165  
smallworld_E2 27:1998 / 213  
ICFOF-wcup-stage3 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage3 15:26121 / 207  
smallworld 18:48101 / 226  
 214:59112 / 320  
cf trfning 2 cool dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle dnf  
 2dnf  
 347:21101 / 248  
cf traning 38:1262 / 117  
[ULLA_HAU]Final dnf  
[WRE]Santavaara Middle 27:5187 / 190  
CFEB 13P_5 38:584 / 39  
CFEB 13P_4 dnf  
CFEB 13P_3 dnf  
CFEB 13P_2 24:2330 / 80  
CFEB 13P_1 32:0830 / 77  
ski o tomsk dnf  
ski o RB2013 44:0877 / 130  
Alewife Preserve Middle 28:2125 / 96  
ski o middle traning! 46:0565 / 108  
The Square, Track 2 dnf  
[ULLA_HAU]E6,long 42:3164 / 122  
The Square, Track 1 dnf  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 23:4069 / 136  
 221:1673 / 178  
ski o sprint! 35:5582 / 152  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long dnf  
 259:1843 / 139  
[ULLA_HAU]E3,middle 40:4672 / 143  
ICFOF-wcup-stage2 124:4982 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 11:5667 / 195  
 210:3766 / 289  
 3dnf  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 22:20104 / 160  
 215:1992 / 195  
[ULLA_HAU]E1,middle 31:1279 / 174  
 233:13115 / 236  
 323:2958 / 236  
Island Sprint 13:5027 / 143  
Newburyland dnf  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 12:1078 / 198  
 212:40104 / 265  
AWSOME 18:1137 / 106  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 30:4075 / 189  
Lavis Buona 20:2697 / 178  
Mapgen Middle 27:0363 / 141  
[Long]Santavaara 31:1964 / 179  
AldenoCentre dnf  
nignt zemlyanka 36:3546 / 99  
CFEB 13 O_6 29:5113 / 37  
CFEB 13 O_5 dnf  
CFEB 13 O_4 28:3618 / 42  
CFEB 13 O_3 23:0224 / 43  
CFEB 13 O_2 18:2928 / 61  
CFEB 13 O_1 dnf  
NB E6 dnf  
NB E5 48:0512 / 30  
NB E4 49:1111 / 34  
NB E3 35:0110 / 45  
Norwoodboroham Bluff E 2 dnf  
Norwoodbroham Bluff E 1 29:1231 / 101  
Labyrinthsprint 2 dnf  
The way to x-mas E 4 22:1246 / 79  
The way to x-mas E 3 27:5526 / 79  
The way to x-mas E 2 dnf  
The way to x-mas E 1 51:3837 / 103  
Ravai Middle 44:3565 / 136  
Ravai 28:05101 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 66:5886 / 195  
Labyrinth sprint 1 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 16:0668 / 110  
EKSJO NIGHT 32:5040 / 74  
 223:4919 / 90  
EKSJO 3 28:2335 / 82  
EKSJO 2 35:2649 / 103  
EKSJO 1 41:2966 / 123  
remade-czech2 41:16102 / 201  
sprint 22:2244 / 116  
Flat Grid 10:5953 / 120  
EKSJO SMALAND 6 20:5722 / 67  
EKSJO SMALAND 5 26:0236 / 80  
EKSJO SMALAND 4 21:1248 / 104  
EKSJO - SMALAND 3 21:4840 / 99  
EKSJO - SMALAND 2 28:0034 / 89  
EKSJO - SMALAND 1 dnf  
FLORESTA TROPICAL 20:1951 / 120  
CFEB 13N_6 39:1224 / 48  
CFEB 13N_5 32:5219 / 48  
CFEB 13N_4 44:0929 / 48  
CFEB 13N_3 33:1924 / 58  
CFEB 13N_2 22:0948 / 82  
CFEB 13N_1 27:3340 / 93  
easy 9:1016 / 128  
tuefelskeller-E3 50:5381 / 145  
tuefelskeller-E2 42:5163 / 134  
tuefelskeller 45:30127 / 190  
esay orantate 47:4932 / 96  
hee 24:4176 / 123  
remade-swedishmap dnf  
Centro Storico[Re-do] dnf  
[OCAD] Halloween! dnf  
Night "sprint" 14:4731 / 145  
remade-czech 29:2296 / 166  
Everetthamb (night) 48:1161 / 108  
remade SOW-E1 34:5897 / 176  
 227:1596 / 231  
Noname reupload 30:4662 / 169  
[OCAD] Art, forest sprint216:0384 / 245  
easy 46:2626 / 100  
orantate 15:1763 / 110  
"Shortdistance" dnf  
CFEB 13M_3 28:0721 / 62  
CFEB 13M_2 25:0323 / 81  
CFEB 13M_1 24:0532 / 112  
Fazenda RM-DF-BRA 51:4237 / 89  
Ski-O Kazahstan 25:06100 / 206  
Vezzano Naran Night233:1665 / 146  
Vezzano Naran 24:49108 / 204  
[OCAD] Facho, long 2 55:4074 / 129  
[OCAD] Facho, long 1247:2165 / 166  
[OCAD] Facho, middle228:05145 / 322  
paattinen-E3273:0185 / 182  
paattinen-E2223:4077 / 239  
paattinen-E1236:0099 / 240  
 3dnf  
saauraai-5232:54103 / 211  
sauraai-jwoc2015-4223:36143 / 316  

All races shown. View recent races.