Catching Features



France jeb

Country:France
Club:VSO
Email:you must log in
Ranking:7978
Races Run:8900
Races Created:1
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kungälv 1 Short 20:0419 / 46  
Middle Earth Cup 4, training 13:2645 / 69  
Platte Middle 1 25:2726 / 76  
Platte, Training 9:3819 / 91  
Middle Earth Cup 3, long 65:4331 / 60  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 38:2737 / 88  
Laikko v2 middle dnf (0.0) 
Middle Earth Cup 3, training 22:20105 / 149 (50.5) 
Manchester 33:598 / 46 88.4 
Old Manchester farm dnf (0.0) 
Dawn Breaks 32:4223 / 119 81.8 
Prologue 13:3866 / 174  
Fantasy Cup, Stage 9 64:0531 / 92 83.0 
Middle Earth Cup 2, long 66:2848 / 108 77.2 
Fantasy Cup, Stage 8 36:4932 / 118 83.3 
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 18:3532 / 149 72.1 
Laikko middle 50:5235 / 131 84.9 
Middle Earth Cup 2, training 22:2978 / 158 (61.5) 
Middle Earth Cup 1, long 64:5643 / 118 80.9 
Fantasy Cup, Stage 6 46:4760 / 124 (70.7) 
Langeland Day 2 for real! 27:5952 / 148 (71.1) 
Technical Challange, Final 18:0330 / 136 81.3 
Fantasy Cup, Stage 5 46:3437 / 112 79.9 
Opening Night 30:5647 / 124 74.0 
Sardanga Sprint dnf (0.0) 
Langeland day 2 43:4159 / 147 (65.6) 
Middle Earth cup 1, middle 41:2055 / 138 77.1 
Technical Challange, Q3 12:3335 / 125  
Technical Challange, Q2 dnf  
Technical Challange, Q1 15:5174 / 179  
Middle Earth cup 1, training 25:0578 / 141 (64.8) 
Fantasy Cup, Stage 4 69:5544 / 111 76.2 
Middle Earth Cup intro, LakeTown dnf (0.0) 
Fantasy-Cup, Stage 3 62:5846 / 119 76.9 
Fantasy Cup, Stage 2 48:1150 / 137  
Krikan 26:136 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 25:0235 / 186  
Langeland Day 1 dnf  
Jerash Day 1 24:2529 / 120  
Mawbray, control picking 27:1841 / 123  
Øyberget Middle 36:5157 / 126  
Fremo CP 26:5624 / 130  
Teisko 1 short 27:1943 / 152  
r.old.m-E3 36:5435 / 128  
Teisko 1 middle 50:5055 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long dnf  
Manchester Farm 28:0123 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 23:1351 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 38:2842 / 135  
r.old.m-E2 50:3346 / 157  
Kairobadet Short 21:3455 / 204  
r.old.m-E1 45:2723 / 131  
Carwell's Labyrinth long dnf  
WOC2021-Are you ready? 44:2458 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 33:2856 / 139  
Portugal O' Summer 2 dnf  
Carwell's Labyrinth middle dnf  
Forest Umbra, Long 104:5117 / 95  
Forest Umbra, Middle 45:2233 / 146  
Portugal O' Summer 32:4532 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) dnf  
Hawse End middle 38:3450 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:4247 / 130  
Kaleva Church sprint 17:3339 / 154  
Hawse End short 27:2458 / 148  
Riddarhyttan 4 55:2835 / 120  
Riddarhyttan 3 10:3147 / 137  
Riddarhyttan 2 20:2345 / 138  
WOC-Training-E5 27:4761 / 171  
Riddarhyttan 1 37:3960 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:0933 / 147  
Muncaster W, long 62:0832 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 37:5733 / 104  
Second race, Stora ålsjön  dnf  
Day one, Stora ålsjön 44:2136 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 41:0317 / 82  
The final, Stora ålsjön dnf  
WOC2021-Training-E4 42:0355 / 156  
Open orienteering Mapper test 15:1070 / 154  
Muncaster middle, guest planner 24:3752 / 148  
WOC2021-Training-E3 31:0053 / 151  
Muncaster W, easy intro 27:3089 / 150  
WOC2021-Training-E2 22:0954 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:5231 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 23:0045 / 130  
WOC2021-Training-E1 30:2369 / 223  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:2529 / 129  
Metsäkylä 1 middle 50:1667 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 11:2648 / 144  
Africa - Eco Disaster 62:2442 / 111  
Isengard sprint dnf  
 220:0860 / 273  
Threlkeld day 53:0828 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:5529 / 156  
 27:4930 / 214  
Africa - Entire Continent 52:1654 / 146  
Threlkeld night 39:2170 / 135  
Night course at an logging area 18:2222 / 97  
Kauppi 1 long 78:4037 / 127  
Africa - North and Sahara dnf  
Kauppi 1 night 53:3147 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 43:5936 / 152  
Costa de Lavos (2) 37:3551 / 168  
Schöckl N, Middle 31:08103 / 169  
Schöckl E, Middle 22:3241 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 5:2171 / 157  
 23:5760 / 240  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Schöckl S, Middle 27:1448 / 169  
Tuckland long part 2 56:2245 / 131  
Hilmteich, Sprint 21:2452 / 211  
 218:0544 / 317  
Tuckland easy course 20:3270 / 186  
Pedrogao (2) 46:2359 / 158  
Tuckland middle 1 44:3259 / 165  
An Ras 2021: Stage 5 dnf  
Tuckland long part 1 55:1134 / 140  
Not another Australian map! 26:2163 / 191  
Oversee, Sprint 2 17:5861 / 184  
Oversee, Sprint 1 17:5467 / 217  
Africa - Southern Tour 44:1744 / 133  
Våttåsen Long 54:3737 / 145  
Dalegarth long middle 48:5655 / 143  
Saarijärvi 3 middle 45:5842 / 149  
Dalegarth moderate 21:5192 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 dnf  
 2dnf  
Resafjellet 39:3756 / 182  
Africa - City Tour 32:2137 / 148  
Dalegarth short 30:1370 / 174  
Short one 18:0651 / 140  
Saarijärvi 2 middle 43:3751 / 148  
Kårsta, short night dnf  
Kårsta, middle 2 41:5248 / 155  
Borrowdale 4 45:3763 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
Borrowdale middle 2 45:3757 / 127  
Borowdale middle 2 dnf  
Saarijärvi middle 2 42:3759 / 124  
ColesBay 59:5146 / 130  
Kårsta, middle dnf  
Borrowdale easy 17:3637 / 158  
Kauppi 3.5 middle 41:2058 / 120  
Kårsta, short 25:4369 / 202  
Kauppi 3.4 middle 50:1662 / 125  
Malaysian shortie 26:3141 / 181  
Borrowdale middle 1 47:1490 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 47:5955 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 49:4264 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 dnf  
An Ras 2021: Stage 2 37:4798 / 204  
Saarijärvi middle 48:0762 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 20:0693 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 24:0272 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
An Ras 2021: Stage 1 61:3445 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 37:2063 / 235  
THe Final 64:4955 / 122  
Melville Caves 55:0568 / 179  
Kauppi 3.5 long 58:5330 / 124  
MidEarth 9, Mordor without tears 21:0854 / 175  
Middle Earth 8, grand final 49:1561 / 158  
Swedish middle 31:1259 / 196  
Middle Earth 7, Long 69:0231 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:4351 / 150  
Korong Spur Long 2 55:5930 / 122  
Portugal by night 38:0249 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 34:0446 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 42:5771 / 149  
Kitluv Revir 2/2 25:3564 / 166  
Korong Spur Middle 2 dnf  
Kitluv Revir 1/2 19:2275 / 187  
Kauppi 3.4 long 73:4747 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 43:2395 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 37:5548 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:4788 / 219  
Korong Spur Night 29:4180 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 34:0358 / 203  
Short course 14:3030 / 156  
Korong Spur Long 71:1645 / 142  
Korong Spur Middle 34:1399 / 224  
Pedrogao (1) 37:4150 / 174  
Korong Spur Intro dnf  
gsdivoc21 (8) 59:5561 / 121  
Snow Maze dnf  
 232:5541 / 173  
Return of Holly Hell - Night 55:4364 / 141  
test3 28:2620 / 51  
test2 29:4426 / 66  
test1 22:4635 / 99  
 2dnf  
Costa de Lavos (1) 42:2855 / 162  
Kauppi 3.3 41:2867 / 145  
Kauppi 3.2 middle 39:3478 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:5661 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 31:42106 / 215  
Askham 2 - easy course 17:2982 / 207  
Askham 1 37:5551 / 157  
Middle south 30:2526 / 110  
Osso da Baleia 1 40:5595 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 40:28135 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 27:3672 / 265  
Short fast course  5:2515 / 211  
Waterfall 53:5845 / 151  
 2dnf  
[CFWOC21]-Sprint 20:41108 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 19:4895 / 193  
NIght Middle distans 25:0526 / 124  
[CFWOC21]-Night 50:5180 / 205  
Kauppi 3.1 55:3088 / 154  
Brügg Sprint 27:5249 / 185  
Soria Sprint Training 16:5336 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 50:2333 / 98  
[CFWOC21]-Long 100:41100 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 72:0159 / 159  
Brügg Prolog 21:5949 / 171  
Teeside Sprint Training 10:4431 / 174  
Long 45:0450 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 31:3435 / 209  
[CFWOC21]-Middle 50:10130 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:3062 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 32:1346 / 181  
High Rigg 4, long 86:0240 / 135  
Svata Anna, Middle 46:2561 / 180  
North side Easy 21:1778 / 169  
Bran, Short dnf  
 220:1480 / 274  
Svata Anna, Short 13:1693 / 238  
gsdivoc21 (7) 44:4158 / 151  
Middle Downy Forest dnf  
Chiswickfield National Park  13:5824 / 110  
test1 dnf  
[CFWOC2021]-Training2 29:37165 / 346  
 221:49212 / 698  
gsdivoc21 (6) 49:5149 / 122  
gsdivoc (5) 33:1381 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 36:4783 / 178  
gsdivoc (4) 68:4958 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 51:3270 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 54:0871 / 158  
Chesterwoodham Farm 34:5835 / 98  
test 51:3821 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 23:5746 / 110  
San Giovanni 3 12:5766 / 115  
San Giovanni 2 18:0865 / 136  
San Giovanni 20:5262 / 205  
 2dnf  
newbury national preserve  20:1738 / 153  
[CFWOC21]-Training1 16:1580 / 384  
 2dnf  
 313:36458 / 1385  
High Rigg 3 21:2460 / 233  
capanne small81 47:0431 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 22:0389 / 218  
 2dnf  
 319:2663 / 281  
gsdivoc (3) dnf  
gsdivoc(2) 57:5144 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 16:2257 / 210  
High Rigg dnf  
Darnaway - Half Eleven 37:1783 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 22:14102 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 47:0765 / 188  
gsdivoc21(1) 76:5943 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 56:3647 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 44:4169 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 57:2273 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 25:5858 / 218  
Setmurthy 3 40:1046 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:5234 / 205  
Whinlatter 3 dnf  
Fantasy Cup, Bonus dnf  
Circle city Gregorian Christmas  31:5158 / 170  
Whinlatter 2 26:3761 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 65:1064 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 45:1246 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 31:2267 / 200  
Whinlatter 32:4179 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 17:0241 / 197  
Fantasy Cup, Training B 9:0447 / 194  
 26:4524 / 283  
Sinte-Mette-Sprint 10:1113 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 60:4148 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 33:1234 / 194  
Fantasy Cup, Training A 8:5351 / 203  
Setmurthy 2 43:2973 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:3431 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 37:0951 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:3123 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 31:3649 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 68:3540 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 17:2340 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 39:1027 / 209  
Buchwald, Bonus 23:1456 / 157  
Buchwald, Middle 26:0137 / 203  
Buchwald, Training 7:4256 / 205  
Dalegarth 2 64:1362 / 144  
sdasd 13:4614 / 123  
 213:101 / 143  
UFSM - Ok 13:4919 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 65:4342 / 138  
A-mazing Grazing 46:1327 / 147  
Ardnaskie 5 dnf  
Maria Trost, Short 19:0864 / 190  
Ardnaskie 3 85:3542 / 115  
Ardnaskie 2 43:4743 / 137  
Manesty, West Cumberland 41:1877 / 144  
Ardnaskie 1 50:5549 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 46:0157 / 131  
Nr. 400 - The Map 20:3145 / 198  
Babylon, Middle 29:3736 / 186  
Joutsenenpesä middle 3 41:5654 / 154  
Chaud Clapier - Middle 34:1058 / 212  
Österrödjeberget middle 31:0261 / 186  
West Cumberland 40:4829 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 43:0477 / 178  
Växjö OK middle 33:3948 / 176  
White Sands NP Middle 1 42:1836 / 159  
[CoronaBlues]-E19 dnf  
Darnaway Half Nine 61:3642 / 146  
Vähäjärvi 2 long 73:0944 / 155  
Vähäjärvi middle 1 40:5768 / 196  
[CoronaBlues]-E18 41:2048 / 224  
Erskine 2 14:5446 / 157  
Erskine 1 25:3873 / 208  
 215:3139 / 315  
Darnaway 10 o'Clock 75:3622 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 27:1362 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 8:1858 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 7:4192 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:5753 / 192  
 27:1332 / 256  
Kalkleiten, Sprint 14:0570 / 183  
 212:1564 / 246  
Kalkleiten, Long 56:3538 / 135  
Hansta West, long 99:4852 / 123  
Hansta West, middle 2 42:1265 / 185  
Hofwald, Long 52:5173 / 154  
Hofwald, Short 7:1461 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:2429 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 10:4458 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 13:1171 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 20:4438 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 57:3439 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 60:0137 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 10:2745 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 38:3655 / 264  
Ghosttown V2 Ghostrace dnf  
Ghosttown V2 18:0836 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 44:1147 / 191  
SCFL S2 R5 47:1964 / 154  
Ghosttown 20:0538 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 27:2650 / 165  
 224:5241 / 218  
Kalkleiten Middle 3 23:5465 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 23:3327 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 27:5851 / 180  
Upie - Short sprint 13:4660 / 194  
SCFL S2 R4 43:1157 / 189  
Forest Umbra, Middle 35:5545 / 192  
A run on the beach  19:5516 / 112  
 219:1510 / 140  
3.4k 11c 36:2015 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 34:0043 / 164  
Hansta West, middle 35:1558 / 158  
[CoronaBlues]-E17 44:0160 / 177  
The real night 24:0014 / 80  
Björköby middle 39:1540 / 151  
SCFL S2 R3 51:5244 / 165  
[CoronaBlues]-E16 57:4063 / 157  
Hansta West, Short 29:5686 / 180  
Nya Varvet, Middle 30:0544 / 157  
Hamrångefjärden Middle dnf  
WOC2020 46:465 / 93  
[CoronaBlues]-E15 32:0256 / 195  
Larsmo long 67:2339 / 116  
Söder Getaren Middle  29:4049 / 189  
CFEB 2020-11-01 dnf  
Kyrkoberget middle dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 21:0255 / 194  
Peruspohjanvuori long / middle 68:5530 / 128  
Hailuoto middle 2 35:1868 / 182  
Hollola middle 2 40:3042 / 196  
SCFL S2 R1 42:3145 / 171  
SCFL S2 Placement Race 41:3925 / 184  
Not another maze 16:3325 / 116  
GSDIVOC10 60:5020 / 81  
GSDIVOC9 51:5128 / 90  
GSDIVOC8 25:0222 / 152  
GSDIVOC7 46:3935 / 136  
GSDIVOC6 37:2835 / 126  
GSDIVOC5 40:5748 / 165  
GSDIVOC 24:5633 / 135  
GSDIVOC4 43:3731 / 100  
GSDIVOC3 dnf  
GSDIVOC2 dnf  
GSVIDOC dnf  
GSVIDOC1 dnf  
Hansta East, Long 53:2158 / 155  
Triangle Maze 1 48:0323 / 107  
Mount Dufferin 6 33:4165 / 179  
Hansta East, Middle 33:0049 / 165  
Jarosas Norte 39:1154 / 125  
Micro-O 19:2123 / 123  
L1 Forest Umbra 77:5339 / 108  
Mount Dufferin 5 102:5434 / 80  
Mount Dufferin 4 29:5337 / 114  
Hansta, Middle dnf  
 2dnf  
M3 Hofwald 35:1746 / 121  
Mount Dufferin 3 59:2416 / 93  
Hansta, Short 17:2770 / 174  
Mount Dufferin 2 28:5956 / 128  
Mount Dufferin 1 dnf  
XVI Trofeo Acacyr Magina 45:5312 / 94  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 29:1139 / 154  
S3 Oversee 27:1142 / 132  
Soria 2 29:0940 / 135  
S2 Oversee 20:5266 / 148  
M2 Mantscha 41:1525 / 138  
Tähtiniemi new middle 40:3736 / 141  
M1 Forest Umbra 30:5655 / 170  
S1 Campus University of Vienna 20:1073 / 163  
Middle 34:0533 / 167  
Sweet Short CP 26:1149 / 172  
Osso da Baleia Model Event 16:4136 / 223  
Farum, Denmark 3 16:5042 / 147  
Farum, Denmark 2 23:3534 / 175  
Leudimin Tribute  24:0116 / 113  
Los arboles no son transparentes 27:0625 / 137  
Lagganlia 2020 20:1522 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:5324 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 39:2537 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 65:0737 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 22:1771 / 181  
Packard River - Middle 18:1822 / 120  
Auburnborough - Short 13:4352 / 161  
Redmires - Middle 36:0357 / 157  
Farum, Denmark 22:0451 / 208  
Race 600 32:2375 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 25:2217 / 125  
Middel 22:0824 / 149  
Banat Long dnf  
 2dnf  
 382:0126 / 176  
Teesside University 3 24:0647 / 202  
CFEB 2020-07-15 57:529 / 118  
Banat 54:5630 / 185  
 248:3926 / 231  
CFEB 2020-07-01 70:5034 / 133  
Conique 30:1122 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 11:2043 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 31:0743 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:3628 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 55:4933 / 114  
Lockdown-O British Open Long A dnf  
Lockdown-O British Open Middle C 7:3853 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 35:4836 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 65:1191 / 326  
Holdhusfjell - Middle 41:47114 / 288  
starstruck part 1 7:3011 / 88  
Pizzorne 73:3844 / 151  
San Giovanni 4 dnf  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 17:3445 / 255  
Picking shrubbery and cliffs 30:5166 / 204  
San Giovanni 3 36:4836 / 187  
ojo arboles 6:4711 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 94:1368 / 231  
[CFWC2020]-E19 50:0979 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 24:24108 / 328  
The night of spiders 2 dnf  
San Giovanni 2 47:4139 / 157  
Teesside University 2 25:1658 / 180  
Free club on line 21:2017 / 129  
Teesside University 1 19:4668 / 231  
Ankh-Morpok-the Shades middle 39:3854 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 17:33110 / 251  
San Giovanni 1 32:0743 / 230  
trial by fire 17:0850 / 188  
competition rings 13:1733 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 17:0279 / 292  
[CFWC2020]-E17 40:4294 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest C 12:1883 / 184  
 210:5262 / 234  
 310:1011 / 234  
Lockdown-O June Weekend Forest B 31:0832 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 45:1566 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:1949 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 29:34113 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 6:0448 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 23:19128 / 418  
Oldie but NOT goldie.  26:0768 / 214  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle (right version) 36:2638 / 189  
Vilchetes Middle 12:4878 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 12:0763 / 198  
 2dnf  
 311:1724 / 245  
10mila202x-training dnf  
 224:4378 / 392  
 9:5230 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 37:3081 / 260  
 2dnf  
[LOTR-SC] Helms Deep 14:52127 / 284  
Chaud Clapier - Night 38:2456 / 203  
[CFWC2020]-E16 81:4595 / 278  
[CFWC2020]-E15 38:52135 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:1891 / 375  
[MV2020] Gara9 39:2879 / 213  
Konkalampi 2 51:5363 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 30:0763 / 162  
Desert night race 21:4588 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 37:4365 / 155  
Sarkalahti middle 3 42:2346 / 236  
[CFWC2020]-E14 85:08111 / 282  
[CFWC2020]-E13 48:0784 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 25:12153 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 24:0871 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 26:1742 / 177  
[MV2020] Gara7 26:4645 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 32:3579 / 226  
Col de la Chau - Middle dnf  
Lockdown-O - Team Weekend 58:2872 / 321  
Holly Hell - Long 1 72:3054 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 59:3247 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 25:34151 / 331  
Konkalampi 3 middle 45:5353 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 49:3082 / 232  
Upie - Sprint 1 19:3799 / 205  
Holly hell - Middle 1 51:0266 / 186  
[Svindal] Middle 38:3881 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 59:3377 / 180  
[MV2020] Gara5 44:59104 / 249  
Board Mill sprint 46:2977 / 174  
Holly hell - Intro 1 24:37108 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:3452 / 239  
Trail-O Goente Elite 5:0690 / 181  
[CFWC2020]-E11 dnf  
[CFWC2020]Round6-Training 20:08175 / 406  
Holly hell - Intro 0 dnf  
 214:04111 / 355  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 30:1965 / 197  
Col de la Chau - Middle 40:0286 / 212  
Monte Xalo 25:2076 / 212  
[Grindsted] Etape 3 20:1866 / 140  
[Grindsted] Etape 2 16:5268 / 152  
[Grindsted] Etape 1 14:5356 / 208  
[Grindsted] Prologue 4:5013 / 246  
 2dnf  
 34:1846 / 355  
Chabeuil - Sprint 2 18:3792 / 271  
Col de la Chau - Short 24:2672 / 273  
[MV2020] Gara4 25:3958 / 306  
Fresnedilla Norte-1 37:02100 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 40:4675 / 250  
Lockdown-O - World O Day dnf  
Tour de France Part 4 (Middle) 50:0383 / 232  
Chabeuil Sprint 16:58122 / 301  
CF COMA El Chorro Media 42:1187 / 234  
Konkalampi middle 41:2668 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 31:40141 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 19:2188 / 341  
Minas Tirith - Intro 8:56232 / 418  
Tour de France Part 3 dnf  
[MV2020] Gara3 26:43120 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 39:26127 / 326  
Island of Many Island Intro 18:4679 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 25:02131 / 302  
[CFWC2020]-E10 93:12144 / 344  
[CFWC2020]-E9 69:28211 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 26:48202 / 502  
Sierra de las Villas Open 36:1956 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 25:5298 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 28:49100 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 37:21146 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 28:1078 / 235  
Härkävuori - Middle dnf  
Tour de France Part 2 32:0750 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 29:28128 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:0544 / 151  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:5053 / 188  
 28:2241 / 224  
Lockdown-O Classic - Middle B 26:4368 / 199  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1374 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 26:5191 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 33:0388 / 531  
Orrdals klint 2 middle dnf  
FEGADO [Model Event] 11:2787 / 270  
[MARS] Victoria Crater 30:01111 / 356  
Tour de France Part 1 (short) 20:2658 / 382  
SandroneCup-Cumeglio-long? 62:1877 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 dnf  
[MV2020] Gara1 22:35127 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 33:36131 / 278  
morkvedmarka sprint 36:41196 / 317  
Sprint-Cup E8 dnf  
Les mines du Roi Salomon - Intro dnf  
 26:29365 / 623  
 3dnf  
 43:25157 / 623  
Boatorp Middle 34:0561 / 280  
HuBei orienteering 35:0695 / 262  
[Rookie] BLumau, Short 4 20:4163 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:2063 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 18:2448 / 265  
[CFWC2020]-E8 106:32193 / 358  
[CFWC2020]-E7 45:20128 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 29:16198 / 484  
[MV2020] Allenamento1 23:3678 / 253  
Polish Championships Middle 28:1879 / 291  
Polish Sprint Championships 22:2748 / 309  
[Rookie] Blumau, Short 2 18:0088 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 23:56179 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2956 / 207  
Sprint-Cup E7 20:11132 / 318  
Sprint-Cup E6 15:54103 / 361  
Sprint-Cup E5 dnf  
 214:5696 / 465  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 25:3076 / 317  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 18:4085 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 13:20150 / 236  
[CFWC2020]-E6 dnf  
[CFWC2020]-E5 43:03207 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 26:02176 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 16:0952 / 327  
[RCC]-E3 29:0735 / 157  
[RCC]-E2 30:1878 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 8:27103 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 37:37123 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 6:31148 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 26:4266 / 483  
Somewhere middle 4 48:37106 / 219  
Pomaria Village 15:2150 / 231  
GoenteModelEvent 1:47105 / 151  
[RCC]-E1 16:2346 / 219  
short forest 30:35137 / 274  
Mynttila - Intro 8:29109 / 415  
bamboo middle 22:5779 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
[CFWC2020]-E4 74:15155 / 468  
[CFWC2020]-E3 31:45115 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 19:07114 / 569  
Lammhult, easy sprint 10:5257 / 396  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 19:5695 / 379  
Hakarp - middle 36:5887 / 279  
Fusine 2 dnf  
Fusine refurbished <10min dnf  
Sprint-Cup E3 19:02105 / 396  
Sprint-Cup E2 16:4279 / 419  
Sprint-Cup E1 28:43224 / 475  
Old Summer Palace [Test] 16:08154 / 327  
Slättö sand, middle 32:0628 / 218  
Lewes Lake, Middle dnf  
city sprint 37:1693 / 301  
Eisteichiedlung, Sprint 2 13:0780 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 15:40125 / 461  
[CFWC2020]-E2 91:35161 / 525  
[CFWC2020]-E1 34:48111 / 614  
Oak Reservior Middle 23:0640 / 189  
[CFWC2020]-Training 17:38165 / 660  
[CoronaBlues]-E14 44:37116 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 6:21141 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 32:49211 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 24:3961 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 25:1999 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 25:19119 / 493  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:5181 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 23:4721 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 48:04105 / 208  
Bran, Middle 4 36:20165 / 305  
Bran, Middle 3 27:0886 / 332  
Bran, Miidle 1 40:13184 / 432  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 13:5976 / 504  
[CoronaBlues]-E12 21:31135 / 444  
Nordjysk 2D Lang H10A 14:212 / 9  
Nordjysk 2D Lang H10B 14:236 / 21  
Nordjysk 2D Lang D10B 21:3731 / 47  
Pink Cacti 30:5784 / 279  
SpanishCoronaChampionship 42:1369 / 242  
GS030420m 24:4086 / 273  
Test af Kirkemile upload 10:54109 / 201  
Mäntänvuori | Short 27:56109 / 369  
Akenstaka - Long 61:23121 / 255  
Middle distance Igualada 26:0728 / 190  
Sprinttraining 1 23:2086 / 248  
Mount Kooyoora, test 7:2580 / 242  
Bordasee, short 2 19:4685 / 309  
Nj2dtest d12B 12:1737 / 153  
Nj2d test 8:2249 / 122  
Akenstaka - Short 22:17112 / 334  
[CoronaBlues]-E9 53:2099 / 340  
Bordasee, short 28:28148 / 346  
[CoronaBlues]-E8 26:2588 / 385  
GS280320S 30:5873 / 209  
Kangerluarsunnguaq - Middle dnf  
GS270320m 27:4677 / 208  
[CoronaBlues]-E7 23:36120 / 369  
[CoronaBlues]-E5 33:2562 / 274  
Woc 2005, Middle 51:2745 / 191  
WOC 2003 45:5536 / 180  
Nava del Pinar Middle 42:3447 / 175  
[CoronaBlues]-E3 dnf  
El Negral (Middle) 27:2829 / 176  
Short Middle 25:4441 / 205  
[CoronaBlues]-E2 34:1768 / 254  
ValleIruelas II 30:3041 / 229  
Cheire de come - Middle 44:1650 / 188  
Valle Iruelas 28:4155 / 272  
Luoto middle 5 dnf  
Pahakuru dnf  
[reused]-Middle 44:1037 / 185  
Kivijärvi short 31:2435 / 116  
Hikuwai - Short 40:5529 / 169  
Nybo South - Middle 33:5329 / 139  
Rovigo Sprint 2 18:3868 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 32:1255 / 144  
GS230220M26 39:2529 / 87  
GS220220M27 44:2321 / 63  
GS220220M28 48:2734 / 71  
GS220220M29 dnf  
GS220220 42:2020 / 91  
GS190220L 56:0919 / 53  
GS190220M 45:4121 / 70  
GS180220M 32:4320 / 86  
GS170220 33:3821 / 86  
GS140220L 56:0020 / 77  
GS130220S 17:2419 / 114  
GS130220M 31:5520 / 93  
GS120220 L 57:2223 / 63  
MEDIO 1 34:3032 / 97  
sprint 1 florest dnf  
[reused]-E1 32:0921 / 114  
hyvat tuulet night 37:4637 / 104  
Kikirace 4 21:3835 / 93  
kikirace 3 30:0931 / 88  
Loka,middle 26:5947 / 97  
? 48:1634 / 94  
SANTA ROSA 3 dnf  
Idre, intro 16:0662 / 122  
Jyvaskyla - Long 66:3437 / 103  
kikirace 2 25:5746 / 94  
kikirace 1 27:5917 / 86  
Rovigo Sprint 19:0440 / 136  
cfeb 2020-0201 dnf  
Jyvaskyla - Intro 16:0747 / 119  
Nybo South - Night dnf  
[CF-WOC2020]-Middle 51:1732 / 114  
Happy new 5  35:1530 / 63  
Happy new year 4 37:0237 / 68  
Happy new year 3 30:1327 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 62:0146 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 56:1442 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 43:2739 / 110  
Basic 33:4717 / 82  
happy new year 2 dnf  
Hoøya Middle dnf  
Happy new year 1 dnf  
Nybo Middle 36:0149 / 96  
Nybo Intro 19:1532 / 109  
Urban Night 21:4131 / 91  
Adigeya 3 middle dnf  
Øyberget Middle 34:4442 / 92  
Beach Middle 26:3229 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 123:3738 / 91  
Col du Night 26:3846 / 88  
Col du Remake 28:5135 / 115  
Night dnf  
Cheire de come - Short 25:3939 / 128  
SANTA ROSA 2 38:2327 / 88  
SANTA ROSA 1 31:3734 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 49:1631 / 121  
el Dorado 29:2631 / 120  
CFEB 2020-01-01 55:2122 / 73  
Circle City Christmas night 32:2928 / 76  
Christmas calendar#24-[FINAL] 23:4224 / 120  
Christmas calendar#23 49:3937 / 93  
Adigeya 2 middle dnf  
Christmas calendar#22 93:0919 / 84  
Christmas calendar#21 14:0220 / 120  
Christmas calendar#20 21:1533 / 109  
Christmas calendar#19 27:0333 / 95  
Adigeya (reused) short 32:3013 / 82  
Christmas calendar#18 67:2729 / 75  
Christmas calendar#17 37:3834 / 90  
Compensation day 15 6:3046 / 105  
Christmas calendar#16 40:4630 / 85  
Christmas calendar#15 47:4323 / 81  
Christmas calendar#14 23:2434 / 107  
Herbouilly - Middle 31:3721 / 92  
Christmas calendar#13 dnf  
SOUTH TROUTBOROUGH  26:3014 / 72  
Järvafältet sprint 21:2813 / 91  
Herbouilly - Short 31:4237 / 95  
belgian long 29:0217 / 66  
Long-sprint Siente-Mette 30:0325 / 67  
Long sprint Siente-Mette 31:0125 / 90  
 2dnf  
Night-sprint Sinte-Mette 18:3029 / 86  
Christmas calendar#12 53:2335 / 90  
Christmas calendar#11 21:1235 / 97  
Christmas calendar#10 48:2538 / 92  
Christmas calendar#9 39:4225 / 93  
Christmas calendar#8 36:1538 / 96  
Christmas calendar#7 40:4744 / 97  
Christmas calendar#6 14:2938 / 113  
Christmas calendar#5 40:3119 / 93  
Christmas calendar#4 30:0945 / 115  
Christmas calendar#3 53:0050 / 97  
Christmas calendar#2 32:1647 / 105  
Christmas calendar#1 38:3344 / 113  
CFEB 2019-12-15 56:1213 / 50  
Huhus III 68:4727 / 74  
RyaAsar-short 34:5250 / 124  
CFEB 2019-12-01 51:1318 / 52  
Vulcania - Middle 58:5732 / 104  
Utsjoki Night II 59:3735 / 72  
hanneksen kisa 23:2025 / 66  
Mt. Litcfield 27:0611 / 60  
Dunas de Maspalomas (reused)  28:3933 / 98  
Huhus II dnf  
Huhus beisik run dnf  
Dogtrack in the year 2080 short 18:1935 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 18:1150 / 95  
OneLegWonder #9 19:2227 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 57:2819 / 99  
Suomi7 40:5334 / 90  
Alcubierre 39:5217 / 78  
Loka, short 27:1153 / 97  
Kytäjä Middle 2 33:1328 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 44:2830 / 89  
Downhill Ski O 2 15:1639 / 86  
Downhill Ski O 16:4630 / 94  
athletics 800mts. 3:286 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 18:4722 / 96  
Vorssa dnf  
Cheire de come - Sprint dnf  
H/D10RR course 2 14:1348 / 98  
Playa dnf  
H/D10 RR course 1 9:1953 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] dnf  
Kytäjä Sprint dnf  
Riiainen 35:5041 / 110  
vp 40:5518 / 92  
Kytäjä Long dnf  
Oskarshamn Middle 2 22:1840 / 114  
Nordmarka Middle 37:0838 / 102  
OneLegWonder #8 18:0557 / 105  
Playa del Ingles dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] 49:5945 / 117  
Oskarshamn Night Sprint 2 22:2642 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 dnf  
Urkiola 40:1618 / 103  
Laikko middle 32:5247 / 104  
Oskarshamn Middle 38:4843 / 106  
Tahkovaara 26:0230 / 125  
OneLegWonder #7 13:1136 / 126  
OneLegWonder #6 dnf  
 210:0077 / 219  
Momarka Middle 29:1346 / 126  
French WOC10 training 22:1626 / 136  
OneLegWonder #5 8:2931 / 112  
OneLegWonder #4 dnf  
OneLegWonder #3 19:5777 / 114  
OneLegWonder #2 13:0370 / 121  
 29:1549 / 232  
OneLegWonder #1 22:5350 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 41:1039 / 130  
CF-WorldCup2019-[E7] 55:2629 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 64:1072 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 83:1620 / 96  
Litchfield Randomized 46:1216 / 80  
SummerCup'19 E10-NightSprint 14:1529 / 125  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:5035 / 135  
Gränjesåsvallen | Middle 24:5932 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle 31:4029 / 133  
CF-WorldCup2019-[E5] 84:0445 / 103  
SummerCup'19 E8-Sprint 16:5624 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 38:4635 / 136  
CFEB 2019-07-15 67:3315 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 36:1132 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 78:1624 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 66:0729 / 74  
SummerCup'19 E4-Middle 23:2113 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 26:4316 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle dnf  
 241:1658 / 182  
 336:0638 / 182  
SummerCup'19 E1-Sprint 20:0252 / 136  
CFEB 2019-07-01 dnf  
CFEB 2019-06-15 dnf  
Jukola 2000 45:5713 / 115  
Peruspintis II  dnf  
Peruspintis 57:5638 / 97  
1 Control 3:0216 / 101  
 22:5933 / 173  
 3dnf  
 4dnf  
Kontioranta Cup III Final 37:2139 / 101  
Kontiolahti Cup 2 41:5538 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] dnf  
Fremo Night 30:1861 / 98  
Kontiolahti Cup I 33:5929 / 94  
up-and-down, the downhill part dnf  
up-and-down, the uphill part 12:1428 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 46:4841 / 121  
 2dnf  
May 59:0221 / 72  
CFEB 2019-06-01 dnf  
Confusing Cup - Final 20:4814 / 84  
CF-WorldCup2019-[E1] 35:5331 / 131  
Pyrenees 50:0230 / 93  
Saarijärvi middle 2 45:5446 / 105  
Confusing Cup - Day 4 45:3718 / 60  
Confusing Cup - Day 3 27:5126 / 76  
Cofusing Cup - Day 2 28:2613 / 78  
Confusing Cup - Day 1 22:3920 / 105  
Kvarntorp | Long  54:3727 / 93  
Saarijärvi new middle 44:1753 / 109  
[CF SpringCup'19]E7-Final 36:0243 / 119  
Metsäkylä middle 2 38:1640 / 118  
CFEB 2019-05-15 dnf  
Isotonic Relay April 1986 41:1843 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 70:1733 / 88  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 26:3335 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 18:5671 / 133  
Metsäkylä new middle 35:4137 / 109  
Finspång Long 59:3332 / 91  
Kvarn Long 67:5736 / 79  
Kvarn middle 38:1722 / 118  
CFEB 2019-05-01270:1013 / 82  
Tähtiniemi new 1.1 middle 45:0631 / 90  
Tähtiniemi new middle 40:4739 / 109  
Gäddhult Sprint 17:5322 / 131  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 39:5318 / 106  
Konkalampi v4 middle 41:0933 / 102  
Gena Gaymes 11:0621 / 88  
Oldie but goldie 5 7:4443 / 118  
Oldie but goldie 4 dnf  
Oldie but goldie 3 20:5510 / 74  
Oldie but goldie 23:5538 / 92  
Oldie but goldie 2 22:3234 / 100  
Competition 26:0326 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 65:4261 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 28:0655 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 16:2723 / 149  
Oldie but goldie 14:3171 / 137  
Pinheiro III 26:4045 / 112  
Oittaa again dnf  
Pinheiro II 39:4243 / 104  
Konkalampi new middle 48:2034 / 91  
Relay training dnf  
Gjenvollhytta rerun dnf  
Oittaa forestsprint 10:0511 / 91  
Pinheiro 23:5067 / 130  
Haijainen | Middle 41:1454 / 117  
Utsjoki Sunday-O II 24:4918 / 86  
Shrink 15:3452 / 113  
South Finland Sunday Easy-O 31:0034 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 21:0637 / 130  
Juuka 39:0720 / 107  
Suololuoppal middle 2 49:3427 / 93  
Gjenvollhytta Sprint 14:2236 / 107  
Suololuoppal middle 32:0819 / 112  
|ReusedSprintMaps|-E4 19:0027 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 25:0138 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2 dnf  
|ReusedSprintMaps|-E1 22:4242 / 129  
Perahikia Norht Karelia 40:3626 / 95  
Kronfallet | Middle 43:2034 / 118  
[OldButGold] Art, short night dnf  
[OldButGold] Gribskov, short 19:4079 / 137  
Gribskov Midt - Prologue 20:3876 / 125  
Tahkis 46:2254 / 122  
Gjenvollhytta short dnf  
Gjenvollhytta dnf  
Lappörarna middle 28:4242 / 138  
Terrain B dnf  
Super short series 2 4:3559 / 102  
Super short series 1 4:0246 / 111  
dunas 45:2820 / 91  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 43:4540 / 130  
Backsjö middle 1 25:1837 / 139  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 dnf  
Tour de la IKHP #4 20:1731 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 45:5043 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 63:4445 / 99  
[CF WOC 2019] Middle 47:4939 / 150  
island of carlit  30:2331 / 117  
[WorldCup2018]-Final dnf  
[REUSE]Storklinten Middle 2 dnf  
[WorldCup2018]-E9 61:2925 / 100  
[WorldCup2018]-E8 65:2134 / 98  
Tour de la IKHP #2 50:2114 / 70  
Isojärvi middle 41:2935 / 103  
[REUSE]Storklinten - Middle 36:5930 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint dnf  
Edited Random dnf  
Lielstraupe 2 30:0822 / 72  
Fun sprint 24:0827 / 82  
lielstraupe 29:1827 / 77  
Northern Winthrop Middle 32:569 / 57  
Tour de la IKHP #1 36:5920 / 88  
Forrest Sprint 16:5525 / 72  
Southern Finland 42:0815 / 70  
Greycliffordwood 38:187 / 58  
Ski o dnf  
ski o 24:0739 / 84  
CFRace 28:3326 / 81  
Käringsund middle 35:0127 / 80  
Pineda 64:4222 / 62  
[WorldCup2018]-E5 dnf  
[WorldCup2018]-E4 45:4641 / 107  
Luco Aragon 31:2331 / 79  
Nipfjället|Middle dnf  
Larsmo middle 2 28:1533 / 104  
[WorldCup2018]-E2 dnf  
Larsmo middle 34:0335 / 110  
[WorldCup2018]-E1 55:5439 / 127  
CFEB 2018-11-01 dnf  
Orrdals klint v2 short 29:3541 / 102  
Wheal Florence 28:1421 / 133  
Orrdals klint 3 short 20:2635 / 115  
sprint 23:4832 / 99  
kikirace1 dnf  
Orrdals klint 2 short 23:3043 / 119  
Orrdals klint middle dnf  
Orrdals klint short dnf  
Venice race sprint 45:5320 / 70  
Kiutvaara middle 3 42:1835 / 88  
Lewes Lake 20:5333 / 143  
Kiutvaara middle 2 42:3137 / 97  
Western Wollasland - Middle dnf  
Sprint Italian Championship dnf  
Dutchman Flats 44:1738 / 108  
sprint2night dnf  
Sikovuori II 27:5450 / 106  
Sikovuori 23:5040 / 109  
Kalajoki middle 2 45:2141 / 92  
race9 54:2822 / 56  
Björköby middle 4 38:4526 / 93  
Kyrkoberget middle 4 33:0647 / 100  
Hailuoto short 23:4641 / 114  
Levico Terme2dnf  
Hailuoto in the year 2099 middle 29:3917 / 100  
Metsäkylä middle3 dnf  
Woman dnf  
Sekotsuji dnf  
Ekelinniemi long 55:2016 / 67  
Aatsajoki Night dnf  
 2dnf  
Aatsajoki 34:5020 / 90  
Oronmylly middle 3 35:4217 / 101  
Fageda 37:3629 / 97  
Alcubierre est dnf  
mapWOC03sprint 18:5511 / 96  
Rasos 43:2828 / 96  
Race 500 31:1729 / 123  
Pakkala middle 39:3942 / 113  
Lac Aude dnf  
La Quillane 34:5323 / 95  
Rousvaara middle 2 35:2928 / 101  
Klein Bottle 56:406 / 61  
Rousvaara Middle 32:4927 / 102  
Sarkalahti 2 middle 47:3053 / 104  
[color treasures]-E6 dnf  
Sarkalahti middle 37:3918 / 104  
[color-treasures]-E5 48:2948 / 122  
Easter middle distance 24:2530 / 102  
Middle Distance "Svinesund" 28:2244 / 140  
Reposärkät middle 2 35:1641 / 112  
[color treasures]-E4 57:3743 / 102  
1 39:0935 / 66  
[color treasures]-E3 dnf  
Konkalampi 1, middle 2 38:1531 / 89  
[color treasures]-E2 33:3930 / 101  
Konkalampi 2 short 19:5842 / 87  
Spring Cup E3 Long Final 60:0823 / 64  
Spring Cup E2 Middle 31:3019 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 13:0622 / 106  
Spring Cup Prologue 17:4526 / 104  
Livastinmäki middle 2 36:1623 / 83  
Livastinmäki middle 34:0451 / 119  
[color treasures]-E1 40:1538 / 110  
Paradiset E1 - Night Sprint 22:3818 / 97  
Paradiset Series - Prologue 6:2330 / 96  
Rusia E3 - Long 48:3414 / 76  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 17:4330 / 109  
Middle Oskarshamn dnf  
Hills night 27:2614 / 66  
Konkalampi 1 middle 34:3029 / 102  
Tähtiniemi middle 32:1015 / 105  
Koitsanlahti middle 2 dnf  
Selbumesterskap 2214:0011 / 85  
Selbumesterskap 13:5212 / 84  
Pulesjärvi middle 28:0834 / 138  
Venice 48:3818 / 96  
Vrån SV short middle 20:4315 / 122  
Easy short 9:4613 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 58:5627 / 124  
Otrhodox Christmas night sprint 27:1521 / 96  
Storskatan middle 2 39:4725 / 102  
Brandsbo middle 50:2119 / 92  
Vrån short middle 16:1715 / 126  
Circle City Christmas night 20:5717 / 109  
Särkijärvi middle dnf  
Särkijärvi short 24:0722 / 127  
CFEB 2017-12-31 dnf  
[CF WorldCup2017]-Final 55:3819 / 97  
Storskatan long 54:3524 / 82  
irbene foot O 40:5920 / 97  
Storskatan middle 37:4240 / 123  
Middle 39:1627 / 112  
A hill 23:4256 / 124  
CFEB 2017-12-15 dnf  
Plitvice Lakes 32:5522 / 107  
Ski  38:5935 / 85  
Ski 40:0926 / 76  
Ski-O #1 49:3035 / 107  
[CF WorldCup2017]-Race2 dnf  
Somewhere short 3 26:4728 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 81:0128 / 103  
WySoZa - Shorty Nighty 3 25:4733 / 92  
Ski-O  24:0125 / 81  
Kiutvaara night 52:3229 / 75  
Downhill ski O 14:4540 / 103  
CFEB 2017-11-15 38:378 / 86  
Kynäsberget - Longlegs 38:1818 / 101  
WySoZa - Shorty Nighty 2 15:0119 / 85  
Kiutvaara short 26:1226 / 108  
WySoZa - Shorty Nighty 15:1617 / 111  
Kynäsberget - CP 40:0536 / 108  
Platte, dense one, Middle 2 37:3215 / 93  
Platte, dense one, Middle 56:5726 / 97  
Kynäsberget - Middle 2 29:0941 / 146  
go 21:3723 / 97  
Habarskoe 19:0819 / 88  
Uppsala Cup Day 3 40:2114 / 60  
Uppsala Cup Day 2 39:322 / 52  
Uppsala Cup Day 1 23:514 / 85  
Metsäkylä night 2 41:0630 / 81  
Metsäkylä middle 2 60:1216 / 77  
Babylon, Middle 35:3036 / 111  
CFEB 2017-11-01 40:029 / 70  
The cup 10 44:4619 / 102  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 62:4723 / 66  
The cup 9 53:2516 / 83  
Dalen Middledistance 32:4429 / 88  
Dalen - Longdistance 48:5412 / 72  
The cup 8 29:4733 / 108  
Lago Santo Middle 2 30:1317 / 99  
Kivijärvi night 38:4237 / 76  
Lago Santo - Middle 39:0742 / 106  
Kivijärvi short 31:5524 / 106  
The cup 7 16:5118 / 102  
Waikawa - Middle 39:2736 / 101  
Kynäsberget - Middle 24:4835 / 127  
The cup 6 33:5321 / 90  
Ompalompa 40:2628 / 77  
The cup 5 25:1028 / 96  
The cup 4 33:4618 / 86  
The cup 3 32:5522 / 97  
CFEB 2017-10-15 dnf  
The cup 2 dnf  
The cup 1 dnf  
The 4 marshes - Middle 17:3551 / 127  
Woman 10:462 / 63  
Stockholm 3-Days C 19:5714 / 78  
Stockholm 3-Days B 20:103 / 73  
 2dnf  
Stockholm 3-Days A 23:2512 / 95  
The 4 marshes 12:3614 / 114  
Stoardhard Hills  37:1515 / 74  
Micro RouteRace  19:1325 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 11:1826 / 86  
 2dnf  
 310:5233 / 152  
CFEB 2017-10-01 52:5610 / 59  
CFEB 2017-09-25 dnf  
Schöckl D 19:3423 / 96  
Schöckl C 22:3813 / 96  
Schöckl B 23:0935 / 102  
Schöckl A 19:0338 / 132  
East Coast Open Day 1 68:5512 / 54  
Jaanankallio II 25:5339 / 119  
Somewhere short 28:4864 / 132  
Höstrusket 2017 88:299 / 64  
Jaanankallio 29:3020 / 113  
Sunning Field - Sprint 8:2617 / 98  
 28:2217 / 139  
CFEB 2017-09-12 51:2921 / 95  
Pomirawick Open 2017 49:4312 / 50  
Tillmanberg Bluff 13:2614 / 71  
 2dnf  
 313:2421 / 101  
western brooklinetontown 28:1710 / 75  
Flag Sprint 19:4533 / 90  
Rockland - Sprint 11:0323 / 90  
Bermuda O-Meeting Day 3 dnf  
Island-OL 52:025 / 66  
Sälen 3+3 95:419 / 87  
WOC Longdistance dnf  
Bermuda O-Meeting Day 2 30:0210 / 67  
Bermuda O-Meeting Day 1 21:408 / 83  
Easy Long dnf  
Hamina sprint 2 25:1143 / 108  
Fredrikshamn sprint 27:1134 / 116  
Red Hill - Day 3 54:5117 / 65  
CFEB 2018-08-08 dnf  
Martin s.6k dnf  
Red Hill - Day 2 30:0212 / 74  
Red Hill - Day 1 dnf  
Micro E2 - Short  12:0230 / 94  
Micro - Night 7:1329 / 85  
Upper Sherman - Short 13:2635 / 114  
RusCup E2 dnf  
RusCup E1 15:2624 / 85  
RozhCUP 1 28:4936 / 88  
RusCup E1 21:0934 / 90  
CFEB 2017-07-15 50:089 / 83  
Summer 2017-E5 44:1230 / 119  
Test 28:3714 / 73  
Summer 2017-E4 39:1731 / 131  
Miass small forest 27:3733 / 104  
Summer 2017-E3 45:1733 / 130  
Summer 2017-E2 19:2426 / 125  
CFEB 2017-06-30 dnf  
Summer 2017-E1 36:5556 / 144  
Simpele sprint 33:4529 / 130  
Hailuoto in the year 2100 middle 32:0121 / 114  
CFEB 2017-06-13 48:1717 / 76  
Hollola 1 middle 30:2619 / 105  
Björköby middle 36:3634 / 121  
Oronmylly SE short 22:5124 / 104  
Oronmylly West short 31:4439 / 117  
Cambridge - Middle 20:5319 / 116  
CFEB 2017-05-25 dnf  
CFEB 2017-05-18 40:5710 / 82  
Oronmylly NW short 41:3469 / 139  
Loire_Nord 30:2816 / 63  
Loire_sud 23:3121 / 74  
Rautajärvi night 48:1135 / 85  
Rautajärvi short 3 27:0839 / 136  
Embrapa RJ 35:3429 / 72  
10 mila relevant - Skatås 100:0827 / 94  
Somewhere forest middle 2 44:1325 / 91  
Sarkalahti night 56:4631 / 73  
Archipelago middle 39:5441 / 110  
Sarkalahti long 67:2219 / 71  
Somewhere forest middle dnf  
Sarkalahti middle 50:1432 / 113  
Pineforest 2 middle 41:5330 / 110  
Sarajärvi long 65:4731 / 93  
LongLake Model 38:5728 / 124  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 23:0440 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 21:5436 / 150  
Sarajärvi middle 41:0327 / 120  
Couto da Arnela - Middle dnf  
Pineforest middle 2 40:0248 / 110  
Pineforest long 56:0930 / 113  
Pineforest middle 33:5337 / 119  
CFEB 2017 mar E6 35:537 / 51  
CFEB 2017 mar E5 40:2828 / 64  
CFEB 2017 mar E4 29:128 / 71  
CFEB 2017 mar E3 19:4113 / 81  
CFEB 2017 mar E2 44:4516 / 63  
CFEB 2017 mar E1 47:1816 / 94  
Les 3 Mares - Middle 40:0938 / 103  
Pineforest short 38:1373 / 171  
Kikirace2 34:0329 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
 423:1920 / 161  
Kikirace1 36:0516 / 84  
Götzenbachtal 22:469 / 99  
Fantasy park sprint 21:1838 / 120  
Storsund long 71:0921 / 98  
Storsund middle 49:3035 / 122  
Storsund night 50:4835 / 93  
Börsskäret short 26:5941 / 151  
Hofwald, Middle 2 35:5326 / 127  
Ritterwald - Night 23:2315 / 67  
  27:3126 / 89  
Oronmylly 3 long 67:3642 / 91  
Hofwald, Middle 44:1450 / 146  
Oronmylly 3 short 24:1362 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 dnf  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 40:2037 / 168  
Oronmylly 2 middle 37:1127 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 59:2343 / 111  
Oronmylly long 57:3528 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 63:2242 / 133  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 32:0240 / 166  
Oronmylly night 46:1536 / 80  
Oronmylly middle 57:0351 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 50:1538 / 158  
CF-WOC'17-Long 120:4436 / 119  
San Marinera - Sprint 29:4835 / 144  
Hapua Long Distance 73:5741 / 103  
Cittá di Perduta - Sprint 27:2036 / 143  
Random - Final 35:1460 / 127  
Somewhere fore4st middle 2 47:4628 / 98  
Huuhkainvuori middle 2 45:3232 / 116  
Somewhere forest night 37:3661 / 100  
Somewhere forest middle 40:3121 / 71  
CF-League | Resafjellet Long 67:5319 / 126  
CF-WOC'17-Night 49:4753 / 126  
Koukkuniemi middle 2 38:5045 / 115  
Koukkuniemi middle  34:0355 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 19:4070 / 179  
 215:5869 / 304  
CF-WOC'17-Sprint 28:0456 / 175  
St. Leonhard Contours 2 29:0137 / 128  
CF-WOC'17-Middle 51:3551 / 156  
Babylon 2, Middle 2 34:0840 / 103  
Babylon 2, Middle 41:0573 / 126  
Babylon, Middle 2 28:2043 / 120  
Babylon, Middle 28:2455 / 145  
Grönklitt - Middle 28:1645 / 173  
Random 3 - Middle 31:0747 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 34:2850 / 112  
St. Leonhard, Contour-O 43:0331 / 110  
Random 2 - Night Controlpicking 17:5461 / 118  
 215:3860 / 161  
Random 2 - Middle 40:2838 / 96  
Iivaara 2 middle 48:3431 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 66:0249 / 120  
 259:2556 / 179  
Mount Kooyoora, Middle 37:0052 / 120  
Maze Runner | CF-Edition dnf  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 47:3857 / 115  
Random - Middle 3 41:0436 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 26:3041 / 159  
Tonsow, Ski-O 36:4140 / 127  
Tonsow, Short 27:5222 / 127  
 229:3939 / 158  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 24:5476 / 153  
Iivaara 1, middle 51:1154 / 107  
Tonsow, Middle 2 41:4630 / 92  
Tonsow, Middle 45:4134 / 115  
Random - Middle 2 36:4345 / 107  
Random - Middle 32:2066 / 132  
Random - Night 22:2954 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 24:1027 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 38:0450 / 139  
Brainfartland short 2 51:1048 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 32:4035 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 31:5574 / 139  
CF-League | Skatås Night 29:3554 / 146  
La Totale, Controlpicking 17:1633 / 160  
Forest Umbra, Middle 25:4540 / 149  
WoO Route to Christmas #2 8:038 / 175  
 2dnf  
 38:2262 / 281  
 48:4298 / 281  
 58:1242 / 281  
Bauerskogen Long dnf  
St. Leonhard, Middle 32:2853 / 146  
Bauerskogen Short Middle 23:3346 / 165  
Shrinked runners 2 middle dnf  
Söderskogen 2 middle 40:3060 / 140  
Gullåsaberget Middle 25:4884 / 149  
Shrinked runners short 31:0256 / 131  
Cavedine Short 2 26:4438 / 126  
Cavedine short 22:5441 / 149  
Nipfjället - Sprint dnf  
Forbergåsen - Middle 34:2842 / 134  
CF-League | Rudan Long 67:2068 / 140  
Söderskogen 2 short dnf  
Walking on the Moon 16:3445 / 120  
Dense Forest ;) 7:2371 / 119  
CF-League | Sotkamo Short dnf  
CF-League | Hidden meadow Short 22:1474 / 165  
Houtu Middle Distance 33:5461 / 133  
Brainfartland short dnf  
La Totale, Middle 25:2577 / 153  
CF-League | Skatås Long 65:1668 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 29:1677 / 129  
MK Middle 1 dnf  
Gullåsaberget Intro 15:0933 / 132  
Söderskogen middle 35:1480 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle 31:0771 / 115  
Söderskogen 22:5365 / 144  
Larchant - Middle dnf  
 230:0738 / 184  
Plaine du Rosoir - Short 14:4174 / 155  
Halloween - Special :D 18:4236 / 118  
CF-League | Skatås Middle 38:2265 / 151  
Mount Kooyoora, Intro 16:3663 / 151  
Race 400 night 36:0754 / 92  
Race 399 21:1849 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 72:5643 / 122  
St. Leonhard - Ries, Middle 28:1730 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 17:5545 / 169  
Platte - Dürrgraben 22:1958 / 118  
Blumau, Middle 39:5329 / 98  
Babaylon Middle 26:5630 / 116  
Babaylon, Short Intro 18:3457 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 19:4052 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 dnf  
 248:3983 / 234  
ski-o  21:5731 / 97  
ski -o 27:4420 / 102  
CF-League/Southern Fairbankswood 21:2434 / 114  
CF-League | Rudan Middle 2 48:1048 / 150  
Rautajärvi 2 short 32:3846 / 122  
Huuhkainvuori 2 middle 44:4039 / 128  
yo 15:1124 / 104  
ski - o Kazahstan dnf  
 225:0383 / 173  
 3dnf  
Ski-o 41:2536 / 117  
CF-League | ForÊt oubliée Short 41:1854 / 161  
Huuhkainvuori short 25:2146 / 149  
CF-League | Rudan Middle 43:5959 / 163  
CF-League | Munkedal Middle dnf  
Middledistance 23:1055 / 166  
Blumau - fast one 4 26:5257 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 32:2651 / 199  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn dnf  
Somewhereforest 2b middle 47:5543 / 126  
Hikuwai Short 2 dnf  
Hikuwai Short dnf  
Somewhereforest 2 middle 47:5156 / 136  
Little Ashland OPEN dnf  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 25:0725 / 126  
Blumau - fast one 2 28:5441 / 132  
Blumau - fast one 26:1076 / 160  
Somewhereforest 2 20:0879 / 161  
Blumau, Middle 2 36:4461 / 133  
Blumau Middle 34:0247 / 149  
Lammhult, sprint 16:1349 / 164  
Trout 13:494 / 104  
Art, short 19:3549 / 168  
Fylleryd, middle 21:2356 / 154  
Olberget | C-pick 48:5634 / 160  
Olberget | Middle dnf  
1,8 KM 10:2811 / 106  
East Selma Lake Middle 31:0624 / 104  
Teisko middle dnf  
Sprint Cup 9 17:1953 / 138  
Sprint Cup 8 18:2649 / 164  
Rautajärvi short 28:0657 / 158  
Livastinmäki short 37:2355 / 131  
Sprint Cup 7 23:0636 / 126  
Sprint Cup 6 20:5421 / 106  
Sprint Cup 5 21:3050 / 119  
Sprint Cup 4 22:3934 / 110  
Sprint Cup 3 23:3838 / 127  
Sprint Cup 2 dnf  
 224:5758 / 190  
Philochillo's Sprint Cup 21:3432 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 30:3346 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 61:5945 / 123  
Konkalampi 3 short 27:4443 / 135  
EYOC2016 Long Men sixteen dnf  
Hh 8:5915 / 96  
Kaltrimdas dnf  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori dnf  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns dnf  
Quip 21:179 / 89  
Jukola hype Leg 7 dnf  
Jukola hype Leg6 dnf  
June No 5 49:5334 / 99  
Jukola hype Leg 5 32:1137 / 145  
Vaaksinjärvi #01 dnf  
Summer Competition Day 1 15:0023 / 94  
Kalngale+ short  dnf  
Sprint training 3 dnf  
June No 3 40:5030 / 100  
June No 2 29:2832 / 127  
Buchwald, Middle dnf  
Philochillo Cup 1 - E 5:3527 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 4:5583 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 7:0431 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:1941 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 5:5372 / 150  
Sprint training 2 22:1964 / 145  
Sprint training 14:308 / 153  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Trimdas short 19:0838 / 158  
Somewhereforrest 2 short 33:3263 / 138  
Summercamp Day 1 dnf  
Somewhereforrest short 33:3579 / 168  
Rock Sprint 11:2841 / 157  
Porkkala short 23:4039 / 172  
Training Race 2 12:2428 / 109  
Kalajoki 2 middle 43:4975 / 136  
Training Race 1 9:1325 / 133  
May No 4 24:4230 / 102  
Go on! 31:4734 / 77  
Kalajoki Dunes short 31:2941 / 105  
May No 2 dnf  
May No 1 22:5649 / 138  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 61:1350 / 149  
Koantaus middle 39:1137 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 71:5673 / 157  
Koantaus short 34:4886 / 149  
Metsätalonkulma 2 24:2632 / 132  
Metsätalonkulma 19:3261 / 170  
Hamina sprint dnf  
Romevaara 2 37:2880 / 159  
East Rugglesburg 14:2331 / 135  
Kalngale middle 42:4431 / 153  
Punching Race!!!  dnf  
Pakkala middle 40:2252 / 141  
color maps recycled - E31 96:5730 / 113  
Madrasham 23:1720 / 75  
  dnf  
color maps recycled - E30 83:4339 / 124  
color maps recycled - E29 dnf  
color maps recycled - E2§ dnf  
color maps recycled - E27 67:1348 / 124  
Reposärkät 2 short dnf  
Kalngale 25:1049 / 150  
Carnikava, short distance 20:1430 / 135  
Reposärkät sprint 23:3944 / 127  
color maps recycled - E26 dnf  
Pakkala sprint 27:4651 / 139  
color maps recycled - E24 33:4450 / 125  
Garciems Middle 31:0747 / 120  
Garciems Short 19:3125 / 149  
color maps recycled - E23 81:2254 / 103  
Manga Pirau - Sprint 19:5271 / 162  
Western Irbene Short dnf  
color maps recycled - E21 35:3225 / 124  
Charlesham|Middle 25:0630 / 103  
North Irbene short 21:0565 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 21:5031 / 132  
Irbene 2 25:4322 / 91  
Irbene 31:2750 / 120  
Kalngale 2 dnf  
color maps recycled - E20 66:1444 / 93  
Manga Pirau - Middle 43:5437 / 121  
Kalngale 26:2526 / 109  
color maps recycled - E19 dnf  
color maps recycled - E1§ dnf  
color maps recycled - E17 17:4526 / 119  
color maps recycled - E16 dnf  
color maps recycled - E15 50:0948 / 89  
color maps recycled - E14 dnf  
Little Furlow|Middle dnf  
color maps recycled - E13 47:1053 / 120  
color maps recycled - E12 48:4547 / 102  
color maps recycled - E11 29:4943 / 145  
WtfConvert_2 /controlpicking 15:1637 / 111  
WtfConvert 2/ middle 32:3532 / 96  
color maps recycled - E8 36:3926 / 115  
WtfConvert /sprint dnf  
Rautajärvi middle 47:0842 / 111  
color maps recycled - E6 57:4748 / 106  
CFEB 2016 mar 4 25:3211 / 58  
  dnf  
CFEB 2016 mar 2 26:3018 / 83  
CFEB 2016 mar 1 27:4013 / 105  
Dragvoll sprint 13:5339 / 112  
 29:558 / 146  
Littletown|Sprint3 6:0840 / 126  
color maps recycled - E5 dnf  
color maps recycled - E4 dnf  
color maps recycled - E3 44:2640 / 135  
Night race in Allston. dnf  
color maps recycled - E2 dnf  
color maps recycled - E1 dnf  
Siitama South-West middle 40:4351 / 123  
Siitama South-West sprint 25:1982 / 146  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 22:4342 / 136  
Littletown|Sprint 2 9:2630 / 111  
Littletown|Sprint 8:5455 / 122  
Rocad #1 dnf  
Teisko n2 middle 37:2837 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 79:5432 / 99  
Rautajärvi sprint 25:1570 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 56:0636 / 117  
Teisko n2 sprint 26:0386 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 26:1973 / 177  
Teisko long 58:3648 / 104  
Desert Night [fantasy OCAD] 25:4729 / 112  
Little Alewifetown - Short 25:3410 / 111  
CF WOC Long Spectator | Middle dnf  
Pikku-Ahvenisto night 43:1042 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 18:5584 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 29:5562 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 22:3044 / 154  
Halseboda|Middle 36:5451 / 161  
Teisko n+1 sprint 19:2734 / 171  
CF WOC16 Sprint 25:3355 / 171  
Halseboda|Intro 19:5955 / 197  
Bärenberg 20:0411 / 90  
Aalbäumle 19:3724 / 102  
Waldstadion - Aalen 31:5248 / 106  
Romevaara 65:2243 / 109  
Pikku-Ahvenisto sprint 19:1849 / 138  
WOC 2005 Reskin 65:5242 / 131  
Kauppi east middle 35:5453 / 136  
Kaukas #2 42:1847 / 106  
Kaukas #1 32:3246 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 8:3624 / 119  
Siitama middle 40:4079 / 145  
Kauppi east sprint 20:1096 / 168  
CF WOC16 Long Distance 153:1148 / 143  
WOC 2005 62:4828 / 109  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 17:3853 / 170  
CF WOC16 Middle Distance 53:1165 / 173  
Tumba umba  24:0343 / 146  
Tähtiniemi middle dnf  
Tobelbad Middle 3 24:4261 / 145  
Siitama sprint 19:1275 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 43:2062 / 158  
Joutsenenpesä sprint 20:3880 / 190  
[Standard] Smistad 2 71:1156 / 128  
Middle Distance 20:1040 / 120  
[Standard] Smistad 33:5442 / 147  
 236:0463 / 197  
Tobelbad Middle 2 26:1825 / 134  
Tobelbad, Middle dnf  
Hagatjern test dnf  
Lehtola CF1 32:3056 / 174  
Joutsenenpesä, middle 32:4238 / 163  
Merry Christmas! dnf  
Kuivuri, middle 2 31:3534 / 116  
OCADconvert Standard 2 8:4519 / 136  
Hamina Christmas Night sprint 26:5534 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 27:5926 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard dnf  
Kalkleiten - Standard 16:3958 / 164  
OCADconvert Standard 9:1487 / 130  
Hamina 2 sprint 22:1044 / 151  
Ragnitz, One Leg Wonder 9:41100 / 153  
 28:0160 / 241  
[New] Ragnitz 2, Middle 28:0944 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 33:4730 / 129  
Kuivuri, Long 59:1555 / 115  
Kuivuri, middle 29:0749 / 164  
Øvre Torridal by Night dnf  
[Ski-O] Waltendorf 34:1347 / 163  
Schönbrunn sprint 2 26:1441 / 152  
Middle Series 41:3149 / 142  
Forest Umbra Championship, Final 39:4435 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 18:4055 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  17:0835 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 8:1739 / 105  
[World Cup 2015] Stage #8 Final dnf  
Middle Series 41:0655 / 127  
Schönbrunn sprint 22:2059 / 132  
Lost in Forest Umbra 4 dnf  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 48:2171 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 43:0462 / 138  
Tekapo Middle 3 32:3937 / 87  
Tekapo Middle 2 37:5656 / 101  
Middle Series 38:2124 / 113  
Tekapo Middle 37:5045 / 122  
Lost in Forest Umbra 3 dnf  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 dnf  
[Ocad] Federbach 29:4639 / 107  
Middle Series 67:0244 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 100:1649 / 99  
Hamina sprint 2 dnf  
Tekapo Intro 17:1862 / 125  
Middle Series 45:1855 / 119  
El Sprinto 2 16:1035 / 86  
Pavia O_O 17:2929 / 115  
El sprinto 16:3731 / 116  
Middle Series 38:3441 / 116  
Trolla Middle 31:1964 / 142  
o-ints 4 9:5128 / 73  
o-ints 3 13:2940 / 71  
o-ints 2 9:4828 / 77  
o-ints 1 12:0960 / 104  
Hamina sprint 17:1835 / 126  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 52:1459 / 147  
sprint 2 13:5816 / 66  
Canada Israel Short 19:5950 / 128  
Styrian Sprint Series 24:3447 / 121  
 219:1113 / 143  
[World Cup 2015] Stage #7 51:3749 / 142  
Sprint 1 22:5925 / 74  
Aborrtjärn Short 13:2734 / 136  
Contour O 5 7:1526 / 91  
Contour O 4 dnf  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 74:2251 / 118  
Styria Cup 13 dnf  
The maze runner dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 49:0554 / 122  
Klepp 12:1336 / 126  
Paper mill sprint 4 dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 67:0671 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 51:3856 / 147  
Maze Event 14:2817 / 86  
[World Cup 2015] Stage #6 64:5362 / 142  
Sprintking #1 21:2114 / 60  
Paper mill sprint 3 34:4429 / 102  
[KING OF BOXHOLM] - Long 94:3959 / 110  
Iladalen Middle 2 46:0071 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 18:3952 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 28:0830 / 124  
Paper mill sprint 2 38:0938 / 95  
NIght dnf  
Iladalen Middle 29:4963 / 129  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 32:3148 / 120  
Bosmalm #02 50:1547 / 85  
Bosmalm #01 27:3452 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 41:3754 / 110  
Paper mill sprint 37:3953 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 dnf  
 221:2057 / 174  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 73:5655 / 97  
Styrian Short Track 3 17:1442 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 dnf  
Styrian Short Track 2 dnf  
Styrian Short Track 16:2537 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 81:0945 / 114  
Teisko 2 middle dnf  
Kivijärvi Sprint 2 20:2861 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long dnf  
Kivijärvi 2 Sprint 19:2748 / 134  
Kivijärvi Sprint 23:1965 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  47:3966 / 148  
KRIM.NASH!race2! 12:4875 / 148  
CFEB 2015 oct E6 31:3521 / 45  
CFEB 2015 oct E5 32:2016 / 42  
CFEB 2015 oct E4 26:0731 / 74  
CFEB 2015 oct E3 24:0519 / 75  
CFEB 2015 oct E2 36:4516 / 64  
CFEB 2015 oct E1 33:3018 / 82  
KRIM.NASH! 14:4950 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 78:1358 / 148  
Oilrun dnf  
Teisko 2 21:0955 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 24:2564 / 137  
Voronezh test Butterfly dnf  
Teisko Short 24:2793 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 17:5347 / 146  
Kangaskylä Sprint 19:4248 / 129  
[CF Beginner] finnish map race3 24:5331 / 155  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 18:2383 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 67:1849 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 37:3569 / 141  
Kalce | Middle 32:1648 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 45:4850 / 159  
[OCAD]Zheleznica|Middle 21:2351 / 201  
Finland 3 controlpicking dnf  
Finland 1middle 13:4514 / 94  
Trondheim sprint 3 18:2150 / 153  
SwimORdie dnf  
Fast and furious!! 14:3627 / 141  
Kalce|Night 24:3468 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 24:0052 / 145  
[CF Beginner] finnish map#2 30:1768 / 153  
Short forest course 22:1028 / 79  
[CF Beginner] finish map 28:1876 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 46:4862 / 166  
TEST 34:229 / 55  
Trondheim Sprint 2 16:139 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South dnf  
Trondheim Sprint 18:0231 / 134  
midlledistance dnf  
WOC 2003 longdistance dnf  
Dingwall - Sprint E1 dnf  
 231:3970 / 175  
[World Cup 2015] Stage #1 dnf  
Austria Cup 2, Sprint 24:2143 / 142  
Jukola 2015, short 18:1849 / 157  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 dnf  
Selmaham Preserve - Middle dnf  
Castle Made Of Sand, Sprint 19:4847 / 148  
WOC Middle Men 2010 - part 1 19:1238 / 89  
City Sprint 2 dnf  
Short Distance at Grahz Hill 14:5311 / 76  
City Sprint 22:5537 / 138  
Roskilde West [Sprintcup] E2 18:4554 / 148  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 23:2062 / 162  
Fell Heights 5:2820 / 73  
Boob to nose dnf  
Austria Cup 1, Sprint dnf  
 218:0460 / 222  
middle 6:2250 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 41:4117 / 70  
Boylstonberg Hill 22:2211 / 55  
Buchwald, Middle 31:5945 / 131  
Greenlover 12:2011 / 70  
The Farm middle dnf  
Kommpasskurs heile vein 5:5111 / 65  
beaconswick 18:495 / 46  
The Farm 14:0922 / 80  
Upper Atkinson National Preserve 15:206 / 54  
Trout 14:2411 / 50  
Madisonburg dnf  
vanskligste løypa noen sinne R 23:257 / 50  
qreq 1:591 / 52  
Torebrate West Middle 36:5453 / 168  
Villsvinet er hardcore dnf  
HastilyCup#4 22:2941 / 117  
Punta Pizzo 42:279 / 47  
Sprint jwoc 9:2028 / 76  
Hollistonwood 13:5823 / 81  
old fox hill 12:4522 / 58  
Maria Trost, Short dnf  
HasitlyCup 31:0139 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:3631 / 120  
Brindisi sprint 20:1735 / 149  
sprint 10:2816 / 63  
sprint woc  13:4440 / 83  
middle sKOTTLAND 12:184 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
sprint dm dnf  
DAY START 9:1931 / 84  
SPRINT BY DAY 11:155 / 87  
Sprint 10:179 / 95  
MIDDLE 24:2237 / 83  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 46:5455 / 160  
Höga Kusten Orientering 75:1310 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 30:5039 / 131  
Guess the Country #1 26:3726 / 136  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 47:0958 / 134  
Lost in Maria Trost 4 dnf  
Lost in Maria Trost 3 dnf  
Lost in Maria Trost 2 2:037 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 74:0644 / 115  
Maria Trost, Short 2 18:4131 / 102  
Maria Trost, Short 16:4249 / 139  
Buttes Pass day 1 29:5723 / 107  
CFEB 2015 july E6 17:1615 / 63  
Maria Trost, Middle 2 34:2931 / 96  
Maria Trost, Middle 35:5768 / 155  
First CF comps on Polish map  31:3123 / 100  
CFEB 2015 july E4 33:1315 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 46:2964 / 165  
CFEB 2015 july E3 dnf  
CFEB 2015 july E2 45:3524 / 53  
Ungdomsserien 12:5012 / 87  
CFEB 2015 july E1 31:1620 / 99  
dwioencw9m8983cen89y 14:077 / 64  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 9:4316 / 70  
Björsberg Middle 38:5943 / 168  
OLLE KALLUE 16:4311 / 75  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 27:3643 / 136  
Kalkleiten 2 25:3839 / 117  
Kalkleiten 1 14:3187 / 132  
 29:3457 / 184  
Pre-Jukola Leg1 56:3953 / 132  
WOC long 61:4411 / 56  
Middle Distance STØ 30:019 / 45  
Kleven #2 Middle 28:0732 / 96  
Kleven #1 Sprint 14:3049 / 128  
Breña 1 20:4624 / 76  
Bordasee, Short 18:5044 / 145  
Bordasee, Middle 2 41:4139 / 103  
Middle distance 27:4719 / 50  
My First Convert 27:5731 / 67  
woc 15 6:496 / 44  
TEVLINg 19:4212 / 41  
course 10:338 / 25  
sprint 0303 dnf  
sprint 9:481 / 24  
SPRINT 9:5912 / 38  
Middle distance in USA 56:306 / 54  
Bordasee, Middle dnf  
Styrian Relay Champs - 4 19:5722 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 24:4321 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 22:5532 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 18:4935 / 129  
Schöckl, Intro 5:4637 / 159  
CFEB 2015 may E6 25:2517 / 42  
CFEB 2015 may E5 32:2318 / 33  
CFEB 2015 may E4 31:0113 / 41  
CFEB 2015 may E3 35:4014 / 42  
CFEB 2015 may E2 night 30:4913 / 38  
CFEB 2015 may E1 34:2116 / 84  
Fanö #3|ULTRALONG 133:5335 / 89  
UPLOAD-TEST 5:4420 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle 44:3155 / 171  
Long night dnf  
Retro-mila 2011 Leg10 dnf  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra dnf  
Retro-mila 2011 Leg9 66:1234 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 52:0942 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 dnf  
 2dnf  
Retro-mila 2011 Leg7 40:5343 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 24:3638 / 160  
Fanö #2|Middledistance 42:1347 / 120  
 2dnf  
MIDDLE  17:5530 / 91  
Fanö #1|Longdistance 49:0128 / 83  
Kjölen E1 50:3063 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 57:0047 / 86  
mathmath 34:5616 / 47  
Retro-mila 2011 Leg2 dnf  
Retro-mila 2011 Leg1 34:5659 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 71:0940 / 85  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 46:3544 / 82  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 50:2540 / 94  
Siitama west 1 sprint 18:5852 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 36:0532 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 19:4968 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 33:5048 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle 33:1823 / 97  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 46:4555 / 117  
Utsnitt av Ulfsbakk 51:2144 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  29:1949 / 176  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 85:2333 / 93  
Kauppi north-easr middle 46:3455 / 113  
Oakford River 2 - Sprint 9:3410 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 28:4954 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 dnf  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 25:3142 / 165  
Kleven short middle 22:2234 / 100  
middle sprint 12:0814 / 77  
sprint  6:1217 / 74  
sprint by night 8:096 / 60  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 49:2071 / 130  
Djursjön Middle 37:2543 / 87  
Zs 1 Apr Sprint 24:1331 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 43:1834 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 65:1648 / 111  
Kaleva church sprint 20:2365 / 140  
 215:4329 / 196  
[OTourFinals2015]E24|Long 93:4533 / 94  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 68:3155 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 73:0959 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 30:2282 / 163  
Anywhere, first upload 9:2413 / 68  
 29:1614 / 83  
 310:0624 / 83  
CFWOC'15-spectator-race 4 43:3944 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 25:1346 / 129  
Kauppi north-east - sprint 19:0131 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 69:5141 / 106  
2nd 10 years old course 23:0752 / 130  
Kangaroo Monday #5 76:4241 / 96  
Harjulinna 3 sprint 23:5835 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle dnf  
Komenskeho sady 2 - sprint 27:0031 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 27:5670 / 199  
Komenskeho sady sprint 14:0935 / 127  
Kairobadet, test 16:3623 / 87  
10 years old CF sprint 7:5546 / 140  
Harjulinna 3, sprint 21:0027 / 122  
Kangaroo Monday #4 dnf  
Closure of the ski season in2015 37:1643 / 116  
Harjulinna 2, sprint 24:0242 / 126  
Kangaroo Monday #3 95:3134 / 89  
Harjulinna - sprint 16:0965 / 152  
 212:3112 / 197  
Oakford River - Sprint 11:4213 / 91  
COGuntz Challenge-Final-long 76:434 / 13  
COGuntz Challenge-Race 5 59:088 / 17  
CoGuntz Challenge-Race 4 41:394 / 34  
COGuntz Challenge-Race 3 Middle 39:464 / 20  
COGuntz Challenge-Race 2 middle 43:2012 / 37  
COGuntz Challenge-Race 1 Short 25:238 / 83  
Middle dictanse 16:0618 / 68  
Rugglesburg - Short 25:0113 / 77  
[OTour2015]E23 - Middle dnf  
[Giro de Farmers] E2|Middle 33:5737 / 157  
CFEB 2015 mar E6 14:479 / 40  
CFEB 2015 mar E5 22:429 / 36  
CFEB 2015 mar E4 32:3718 / 48  
CFEB 1025 mar E3 10:035 / 63  
CFEB 2015 mar E2 17:3518 / 62  
efe dnf  
CFEB 2015 mar E1 12:4018 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 24:0657 / 180  
Kangaroo Monday #2 37:1947 / 127  
[OTour2015]E21 - Middle 37:3956 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 42:3428 / 121  
Blumau, Middle 2 29:1629 / 123  
Kangaroo Monday #1 56:1355 / 113  
[OTour2015]E20 - Sprint dnf  
10 years online Competitions 26:2661 / 146  
[OTour2015]E18 - Middle 33:5539 / 118  
Blumau, Short 21:0861 / 147  
Blumau, Middle 34:2348 / 115  
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle 43:0259 / 120  
CFWOC'15-spectator-race 1 dnf  
cccooo 34:1912 / 41  
[OTour2015]E17 - Sprint 19:5360 / 174  
[OTour2015]E16 - Gyllbergen dnf  
Hofwald Middle 22:2347 / 128  
Sandsjöbacka söder - middle dnf  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 23:2457 / 161  
[OTour2015]E15 64:0139 / 93  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen 26:1058 / 165  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 22:1762 / 127  
A fun competition 34:3817 / 49  
Dala Sprint Test 14:1226 / 121  
Faucille Nord Middle 61:5923 / 59  
Faucille Nord 4:5213 / 85  
[emil o-tour] E6 24:3619 / 37  
[emil o-tour] E5 dnf  
[emil o-tour]E4 18:2713 / 46  
[emil o-tour] E3 16:179 / 46  
[emil o-tour] E2 13:4332 / 61  
[emil o-tour] E1 11:1626 / 77  
Oakford - Sprint 12:3633 / 84  
Mason 25:2013 / 52  
Hooksettwood - Sprint 24:1922 / 70  
East Rugglesburg 14:1114 / 68  
Shermanton 9:4720 / 83  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 37:5549 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 89:3747 / 96  
Castle made of Sound, Sprint 3 15:5470 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint dnf  
Joutsenenpesä (OCAD) - long 55:4427 / 101  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  70:4831 / 82  
Usama-Trophy-race 7 20:5542 / 144  
Random Control Pick 18:3019 / 63  
Greycliffwood Farm 31:2112 / 63  
Usama-Trophy-race 5 dnf  
Great Heath 23:4515 / 56  
Rehobothwick National Preserve dnf  
Old Holliston 16:1834 / 78  
Western Norwoodton Park 9:1017 / 130  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 21:0675 / 129  
Usama-Trophy-race 4 65:0429 / 86  
Usama-Trophy-race 3 dnf  
Usama-Trophy-race 2 dnf  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 21:5527 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 17:1185 / 164  
Usama-Trophy-race 1 47:5868 / 157  
Tobelbad, Middle 2 24:3941 / 119  
Williamsham 43:2042 / 111  
Glössbo Sprint 16:1261 / 159  
Glössbo Middle Distance 20:1645 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 21:4556 / 140  
Tobelbad, Long  45:1747 / 94  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 38:1850 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 22:5261 / 139  
Tobelbad, Middle 30:1562 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 19:2342 / 189  
PP 16:033 / 81  
Hofwald Sprint 12:4960 / 151  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle 46:0974 / 130  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint 17:3561 / 183  
[RCup] E6 - Middle Distance 46:3780 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 30:5247 / 129  
Tropical night (OCAD) 46:3535 / 75  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen 37:1481 / 157  
C.O. LONGUE dnf  
Tropical Island (OCAD) - middle 40:4229 / 82  
Random Map.. 26:4620 / 57  
[random] North Kenmore E1 21:1831 / 111  
[random] Tappanford (Very steep) 37:4449 / 108  
Tropical Island (OCAD) - sprint 21:2645 / 144  
CF WOC'15 Middle Distance dnf  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 22:0658 / 211  
CFEB 2015 jan E6 37:569 / 33  
CFEB 2015 jan E5 37:3910 / 27  
CFEB 2015 jan E3 27:568 / 44  
CFEB 2015 jan E2 dnf  
CFEB 2015 jan E1 36:455 / 58  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 37:1236 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 44:2852 / 121  
Race 21:3625 / 61  
Geargevaggi | Middle 33:5480 / 163  
Cactus Run Sprint 16:4616 / 66  
[Tour Florence]Pine, Sprint dnf  
Torrberget 2 18:5027 / 90  
Torrberget 1 dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 19:1729 / 152  
CF WOC'15-Training-Hemossen 27:1754 / 136  
Insane - Sprint dnf  
[RCup] E5 - Long Distance 73:2538 / 98  
Chateau Sprint 3 23:4226 / 64  
Chateau Sprint 2 19:1828 / 82  
Chateau Sprint 1 18:3026 / 142  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle 54:1726 / 111  
CF WOC'15-Training-Smitingen 30:2058 / 172  
[RCup] E4 - Middle Distance 28:5231 / 159  
[Tour Florence]Christmas Special dnf  
[OCAD]Craigmore Sprint 14:1034 / 111  
kayak-o 7:098 / 94  
vtt-o 11:3119 / 115  
Dalethorpe Sprints 2  14:1528 / 112  
Braintree Wood 2 13:5216 / 53  
tillman 2 7:5116 / 54  
[RCup] E3 - Long Distance 72:1840 / 109  
tillman 1 8:1428 / 66  
Southern Arbor 1 9:1622 / 60  
Bristolton 2 35:0611 / 37  
DEC 2014 2 (OCAD) - sprint 21:4223 / 112  
DEC 2014 2 (OCAD) 54:1627 / 73  
[loading-test]-smallworld1 13:3351 / 119  
Dalethorpe Sprints 1 12:587 / 100  
[loading-test]crazyisland3 15:5035 / 86  
Test 2 40:4020 / 57  
Course Long 68:4119 / 58  
[loading-test]-crazyisland2 13:4924 / 79  
[loading-test]-crazyisland 20:4749 / 116  
[RCup] E2 - Middle Distance 38:1331 / 110  
[Mont Noir] Short Long 38:2955 / 143  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 17:4364 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 36:3342 / 98  
Korvatunturi 1 (OCAD) middle 34:1040 / 90  
Korvatunturi 1 (OCAD) 16:3431 / 102  
[loading-test]-krakeroy 20:0838 / 96  
[loading-test]-sandsjöbacka 26:5875 / 162  
CFEB 2014 dec E6 23:477 / 54  
CFEB 2014 dec E5 32:4818 / 57  
CFEB 2014 dec E4 26:2818 / 51  
CFEB 2014 E3 26:396 / 49  
CFEB 2014 dec E2 30:1312 / 54  
CFEB 2014 dec E1 36:3229 / 79  
Ski-o Pechersk 43:4532 / 98  
Reposärkät 2 (OCAD) 29:0446 / 135  
A try map dnf  
Mountain-race 2014 dnf  
[90min-Challenge] Cansiglio 36:3454 / 159  
Wheal Florence - NightSprint dnf  
[wcup-map#21-reused]-sprint 22:4647 / 133  
Suololuoppa 2 (OCAD) 24:3034 / 121  
Österrödjeberget 1 (OCAD) 13:3844 / 139  
200th-upload-special dnf  
Paattinen - middle3 37:1741 / 122  
Rousavaara 2070 (OCAD) 3 18:5325 / 118  
[90mn-Challenge] Wheal Florence dnf  
[90min-Challenge] Lunsen 15:0468 / 169  
Rousavaara 2070 night (OCAD) 17:1718 / 93  
Rousavaara 2070 (OCAD) 19:3847 / 146  
ski-o middle 29:0245 / 123  
[wcup-map#22-reused]-long 98:0040 / 81  
[wcup-map#22-reused]-middle 52:0461 / 139  
Reposärkät / test (OCAD) 18:2031 / 106  
[wcup-map#22-reused]-sprint 22:2272 / 174  
Ski-O dnf  
[ROCAD] Vargadalen Sprint dnf  
Badlands Bitches 37:5629 / 104  
Suoluopa (OCAD) 20:0318 / 100  
Paattinen - middle2 33:3844 / 109  
Paattinen - middle 34:5256 / 106  
Paattinen - sprint dnf  
Rousvaara (OCAD) 16:3568 / 114  
Borsvattan Middle 26:3813 / 82  
Kangaskylä (OCAD) 28:5162 / 104  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  dnf  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle dnf  
[wcup-map#23-reused]-bonus 37:4847 / 111  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 34:2128 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 20:0743 / 132  
[wcup-map#23-reused]-middle 37:4142 / 142  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 29:2955 / 136  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 21:3430 / 97  
Ski-O 65:1939 / 80  
[wcup-map#23-reused]-long 45:5046 / 111  
Punasvaara (OCAD) 25:3451 / 130  
[Nordic-Master]-Smitingen middle 45:1739 / 135  
Middle distance final 2014 37:0013 / 56  
El Bruc 35:5552 / 98  
Peruspohjanlahti (OCAD) 26:5039 / 117  
Cruz De La Piedra Middle 34:1043 / 122  
Peruspohjanvuori (OCAD) dnf  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 16:4740 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 54:2457 / 127  
aissur 2 27:1435 / 68  
aissur 17:4849 / 118  
[SanGiovanniReused] 6-Long 54:4244 / 74  
Brizky North Middle dnf  
Desert race - Compasstraining 17:5717 / 87  
New ski-o season 65:4539 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 31:1859 / 139  
Cragmer Intro 23:0544 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 33:1556 / 114  
Labytinth 12:1929 / 91  
Brizky North Night Sprint 19:5540 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 25:3270 / 163  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle dnf  
WOC 2014 41:498 / 72  
SM-Medel-upplandsberget-D21 39:2248 / 120  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 50:5053 / 126  
Downtown Sprint 1 12:1026 / 113  
 27:568 / 157  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 20:3469 / 178  
SM-Medel-upplandsberget 46:4643 / 135  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint 20:0943 / 92  
Brindisi Sprint Cup E5 Final 36:4528 / 54  
Brindisi Sprint Cup E4 21:1836 / 61  
Brindisi Sprint Cup E3 Night 19:4931 / 58  
Brindisi Sprint Cup E2 27:4628 / 75  
Brindisi Sprint Cup E1 23:4221 / 114  
Long Sprint 36:4125 / 99  
Learning to Convert - 2 7:3724 / 69  
Brizky South Long Day 69:1246 / 90  
Learning to Convert - 1 3:1816 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint dnf  
The Land Of Stairs dnf  
asdf 43:5713 / 48  
Kakikotuku - Sprint 15:1539 / 142  
Brizky South Long Night 74:2434 / 79  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 32:0853 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 19:3725 / 138  
Brizky South Middle dnf  
Krakeroy dnf  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 32:1058 / 165  
Blankheia 14:4127 / 82  
[SM-Stafett-14] Long Night 37:3645 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 27:1665 / 165  
 2dnf  
Marylhurst 28:5938 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 23:2061 / 160  
Fantasy map#1 Sprint2 29:0124 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 27:4936 / 84  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long dnf  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 15:4243 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night dnf  
[SM-Relay-14] Sprint 14:2156 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long 59:4233 / 75  
Seefin Original 39:0148 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 20:5148 / 100  
Skullerudasen-long2 57:4336 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 23:2164 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 23:4665 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night dnf  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
Skullerudasen-long 46:2641 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:3334 / 155  
sprint 6:1727 / 85  
Skullerudasen-Sprint 14:3343 / 174  
middle  13:2521 / 68  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 15:4644 / 135  
[SanGiovanniReused] 2-Long 51:3345 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 27:4057 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 30:2057 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 17:1344 / 146  
[SanGiovanniReused] 1-Night 52:2348 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 14:5341 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 27:4559 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 42:0556 / 153  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen 115:1947 / 103  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 93:4541 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long dnf  
 2dnf  
Hemossen - middle 31:2157 / 189  
sprint 00 6:1630 / 69  
course 03 47:2612 / 23  
course 02 dnf  
Seefin Forested I 17:4762 / 109  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 29:2844 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 16:3044 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 29:2541 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 33:1456 / 136  
ICFOF-wcup-final dnf  
Sprint cup 1 SH5 20:3230 / 111  
Building Sprint III 28:1946 / 115  
Random Sprint Final 23:0213 / 51  
Random Sprint E3 10:1719 / 60  
Random Sprint E2 dnf  
Random Sprint E1 7:1910 / 111  
Bertelsmyrasen East Corridor dnf  
Building Sprint II 23:2135 / 115  
[wcup-map#19-reused]-long dnf  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East III 17:1253 / 115  
Bertelsmyrasen East I 24:3770 / 162  
SlopeStyle dnf  
[wcup-map#19-reused]-middle 43:2663 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 22:5470 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 17:0954 / 170  
Hemossen3.5m 35:4673 / 145  
kort dnf  
night 7:3033 / 58  
course 00 18:0225 / 39  
course 01 dnf  
 223:498 / 47  
sprint distance 20:0617 / 66  
Hemossen2.5m 43:2651 / 127  
Hemossen5m 70:2647 / 99  
[wcup-map#18-reused]-long dnf  
CFEB 2014 sep E6 19:4712 / 48  
CFEB 2014 sep E4 dnf  
CFEB 2014 sep E3 43:5028 / 38  
CFEB 2014 sep E2 35:1525 / 54  
CFEB 2014 sep E1 22:4025 / 74  
course06 44:1316 / 40  
Loipersdorf Sprint 2 20:5250 / 151  
Loipersdorf Sprint dnf  
 218:5070 / 229  
[wcup-map#18-reused]-middle 33:0745 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 16:2186 / 179  
woc#2014 31:1032 / 65  
Middle 1 34:5610 / 68  
svårt 30:4412 / 54  
sprint dnf  
lång distance 27:4913 / 40  
lång dnf  
middle 1 54:1118 / 63  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 44:5657 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 44:0290 / 158  
ICFOF-WCUP-25 dnf  
 2dnf  
[wcup-map#17-reused]-long 108:1143 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 34:4555 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 22:2972 / 194  
Campomullo Night Middle dnf  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 55:1578 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 53:3850 / 127  
Campomullo Long 103:5640 / 125  
[wcup-map#16-reused]-long 65:2642 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta 18:2044 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 42:3186 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 19:3265 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 26:1461 / 152  
[wcup-24-reused-2] 29:2744 / 146  
ZS q1 Cheremyshki middle2 30:5955 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 36:0855 / 126  
Loipersdorf Sprint 22:1776 / 171  
Loipersdorf Intro 10:4730 / 126  
[wcup-24-reused-1] 23:1055 / 159  
Bran Middle 4 32:3265 / 136  
(OCAD)Trolldalen 35:3523 / 86  
Bran Middle 3 30:1379 / 131  
Bran Middle 22:5264 / 128  
Bran Intro 10:0045 / 114  
funneh 18:3612 / 81  
Percy1 30:0712 / 82  
[OCAD]Storklinten-reuse 50:1857 / 155  
hollistonwood? sprint  11:0034 / 106  
ikhp dnf  
funny competition 36:241 / 67  
[OCAD] Mazayes Sprint 23:1650 / 181  
CFEB 2014 aug E4 28:5610 / 47  
CFEB 2014 aug E3 26:2111 / 49  
CFEB 2014 aug E2 25:0010 / 59  
CFEB 2014 aug E1 35:5237 / 103  
Forest Umbra, Long dnf  
sprint 10:2236 / 148  
Konkalampi 1 OCAD 29:4975 / 179  
AUSLAND dnf  
[OCAD] Pizzorne 67:2761 / 148  
Well ... if you want to go fast  34:0023 / 65  
And just another easy one 44:4710 / 56  
Just an easy run 31:1214 / 82  
Have fun 30:3251 / 125  
JWSOC Spint Estonia M-20 31:4961 / 168  
Schöckl, Short 22:3663 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th dnf  
 243:0582 / 297  
 332:1444 / 297  
[OCAD] Barricata, long 49:1156 / 174  
[wcup-map#13-reused]-night 52:3757 / 109  
The Awesome Skiing Map 31:2815 / 66  
Awesome Skiing Map 35:0324 / 78  
Forest Umbra, Middle 41:4452 / 139  
Schöckl, Short 19:0953 / 174  
[OCAD] Barricata, middle dnf  
 227:4145 / 267  
 3dnf  
[wcup-map#13-reused]-long 64:5652 / 110  
[wcup-map#13-reused]-sprint 25:1067 / 175  
[wcup-map#13-reused]-middle 36:4368 / 157  
ICFOF-wcup-stage23 67:0444 / 129  
Ski Russia Junior championship dnf  
CFEB 2014 jul E6 28:1513 / 48  
CFEB 2014 jul E5 27:425 / 47  
CFEB 2014 jul E4 25:0015 / 62  
CFEB 2014 jul E3 9:3621 / 69  
CFEB 2014 jul E2 8:5628 / 78  
CFEB 2014 jul E1 10:0628 / 98  
Livastinmäki 2 OCAD 5:1922 / 111  
Livastinmäki 2 (OCAD) 16:5741 / 160  
 215:1130 / 198  
July 3 (livastinmäki) OCAD 37:0749 / 119  
Konkalampi 3 intro OCAD 21:2953 / 122  
Konkalampi 2 intro OCAD dnf  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD 33:0323 / 139  
Brindisi#Sprint#03 27:1829 / 92  
Brindisi#Sprint#01# 17:0541 / 151  
Brindisi#Sprint#02# dnf  
WOC2014-Longdistance4 69:3554 / 117  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 30:2846 / 142  
Sprint 17:2029 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  40:0531 / 95  
WOC2014-Longdistance3 147:1331 / 78  
Tallimäki intro (OCAD) 19:3755 / 122  
WOC2014-Longdistance2 149:4834 / 85  
WOC2014-Longdistance1 117:0236 / 120  
1.Matiss's cup 34:0031 / 59  
[wcup-map#11-reused]-long 81:0338 / 101  
good luck 7:1832 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) 19:4568 / 141  
[wcup-map#11-reused]-middle 30:3947 / 142  
Arborfield Long 32:0130 / 74  
Arborfield Middle 19:5961 / 103  
Arborfield Sprint 8:4546 / 117  
June 4 (Konkalampi) 31:3959 / 148  
[OCAD]Östansjö E2 middle  28:2164 / 166  
[wcup-map#11-reused]-sprint 23:2568 / 158  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 28:0155 / 182  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) 17:2737 / 146  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 37:4074 / 163  
o-----------------ringen 10:1517 / 74  
o-ringen 10:0531 / 85  
Sprint cup #FINAL 27:3636 / 84  
Sprint cup #3 15:2349 / 81  
sprint cup #2 19:437 / 59  
sprint cup #1 15:4713 / 70  
run fast 7:5226 / 71  
run 10:0317 / 76  
[OCAD]Östansjö Intro 20:4539 / 152  
Schöckl, Short C 9:4533 / 121  
Schöckl, Short B 11:2461 / 120  
Schöckl, Short A 8:1655 / 135  
[wcup-map#9-reused] 23:4631 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) 19:4856 / 127  
CFEB 2014 jun E5 night 33:2414 / 37  
CFEB 2014 jun E5 33:5924 / 44  
CFEB 2014 jun E4 22:0918 / 55  
CFEB 2014 jun E3 23:3823 / 48  
CFEB 2014 jun E2 27:2525 / 54  
CFEB 2014 jun E1 27:5623 / 75  
go faster go 6:522 / 97  
MMM 2013 middle 39:1131 / 88  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 dnf  
Jun 2 (Siitama) OCAD 26:2050 / 131  
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD dnf  
short 10:0816 / 73  
Konkalampi 1 intro (OCAD) dnf  
run 14:3336 / 72  
faster dnf  
ICFOF-wcup-stage19 dnf  
Shklov middle 38:0825 / 84  
Kauppi 3 intro (OCAD) 23:3596 / 172  
CFWC#10 reused. Middle 36:2153 / 147  
[OCAD] Japan - Middle 41:5034 / 128  
smallworld-E5 10:2273 / 167  
[OCAD] Japan - Long 62:2627 / 81  
Murrays Bay Sprint dnf  
ICFOF-wcup-stage18 41:4779 / 158  
Holy Cross #1 11:158 / 78  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 11:0496 / 191  
Wairau Sprint  7:5311 / 81  
Epic Map Westlake Boys 15:137 / 84  
montlleo 37:0210 / 74  
Kauppi v2 (OCAD) dnf  
[wcup-map#9-reused] 29:0053 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 24:4462 / 141  
Mt. Burnside Middle 38:4628 / 79  
Julkujärvi 2, day 1 dnf  
South Easterfield Sprint 20:2239 / 122  
BP 01 19:5715 / 95  
[OCAD] Japan - Intro 32:5177 / 147  
 2dnf  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 44:1880 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 17:5840 / 139  
Siitama new (OCAD) 19:2877 / 155  
[wcup-map#7-reused]-bonus 36:2662 / 122  
[wcup-map#7-reused]-night dnf  
[wcup-map#7-reused]-long 88:3459 / 109  
Kenricktown Brook 26:465 / 106  
WOC 2001 C (OCAD) 20:4194 / 179  
[wcup-map#7-reused]-middle 41:5175 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 26:1667 / 180  
super run dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 21:2274 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage17 11:2659 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 26:4860 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 32:1065 / 162  
CFEB 2014 may E6 41:5517 / 53  
CFEB 2014 may E5 33:3823 / 51  
CFEB 2014 may E4 26:4810 / 57  
CFEB 2014 may E3 32:5631 / 74  
CFEB 2014 may E2 29:2740 / 82  
CFEB 2014 may E1 29:3225 / 99  
Julkujärvi east, night (OCAD) dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 dnf  
Julkujärvi east (OCAD) 29:3354 / 115  
Red Pipe Day 6 dnf  
  31:5420 / 67  
Red Pipe Day 5 28:2821 / 80  
Red Pipe Day 4 22:3411 / 85  
Red Pipe Day 3 20:0619 / 89  
Red Pipe Day 2 15:4330 / 86  
Red Pipe Day 1 12:4614 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 6:3134 / 88  
FAST AND FURIOUS 15:1028 / 116  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 30:3889 / 228  
GS240414_b 18:1214 / 90  
GS240414_a 20:4637 / 96  
Siitama night (OCAD) 18:3260 / 124  
GS230414_d 23:3449 / 100  
GS230414_b 25:539 / 99  
GS230414_a 21:0962 / 104  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 25:1545 / 148  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 28:4231 / 136  
Training-ICFOF-wcup-stage16 12:0267 / 156  
  14:3887 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 18:12101 / 145  
Pulesjärvi intro (OCAD) 17:5857 / 144  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 18:0167 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 28:4747 / 133  
Siitama after years(OCAD)  21:1052 / 136  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 33:1338 / 145  
Saarijärvi day 3 (OCAD) 21:4622 / 134  
Saarijärvi day 2 27:1360 / 157  
ICFOF-wcup-stage15 86:3147 / 143  
ICFOF-wcup-stage15-Training 10:1075 / 208  
Water Tower intro (OCAD) 22:4138 / 113  
[JFF#1] Microsprint 10:5950 / 108  
 26:5010 / 150  
Marylhurst 19:4862 / 140  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) 22:0575 / 180  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 16:1529 / 159  
[wcup-map#6-reused]-long 100:5055 / 122  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 16:2948 / 143  
Stenatjärnarna 2 36:3632 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) 23:2957 / 164  
ICFOF-wcup-stage14 75:1069 / 155  
ICFOF-wcup-stage14-Training 10:0050 / 208  
I love you guys. dnf  
Stretch dem legs dnf  
[wcup-map#6-reused]-middle dnf  
CFEB 2014 apr E6 34:184 / 42  
CFEB 2014 E5 35:0221 / 45  
CFEB 2014 apr E4 29:3115 / 62  
CFEB 2014 apr E3 36:1810 / 49  
CFEB 2014 apr E2 35:5326 / 57  
CFEB 2014 apr E1 41:3023 / 91  
 2dnf  
[OCAD]Dun - middle 26:5346 / 152  
trial(1); 38:2019 / 67  
Random Map 22:0321 / 91  
Saarijärvi intro (OCAD) 14:2590 / 143  
[wcup-map#6-reused]-sprint 25:55115 / 213  
Cow lake, day 2 30:5427 / 146  
Cow lake day 1 (OCAD) 14:1051 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage13 15:3098 / 226  
Cow lake intro (OCAD) 12:3538 / 139  
Metsäkylä v3 (OCAD) 27:5760 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 19:5331 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 11:5962 / 128  
 28:327 / 165  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) dnf  
Vegetation 24:5324 / 95  
ICFOF-wcup-stage12 109:3775 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage12 13:3079 / 197  
sprint nignt brst dnf  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 25:4275 / 191  
Dog track 3 31:4964 / 146  
Dog track (new)(OCAD) 23:5173 / 151  
Vähäjärvi 2B 16:2951 / 128  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 22:0579 / 181  
ICFOF-wcup-stage11 94:2378 / 153  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 19:2779 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 11:5082 / 204  
Jax Panik Sprin 21:5022 / 116  
Vähäjärvi v2 14:4051 / 121  
AldenoCentre - Sprint dnf  
 226:3666 / 294  
Vähäjärvi 16:2117 / 125  
Sprint 14:1028 / 109  
Sprint  16:3547 / 145  
[wcup-map#5-reused]-long 48:3346 / 139  
[wcup-map#5-reused]-middle 34:0455 / 152  
[OCAD]La colline - bonus 15:4822 / 173  
CFEB 2014 mar E6 25:0923 / 51  
CFEB 2014 mar E5 18:027 / 71  
CFEB 2014 mar E4 34:3036 / 59  
CFEB 2014 mar E3 28:1516 / 62  
CFEB 2014 mar E2 27:1931 / 65  
CFEB 2014 mar E1 28:5526 / 96  
[wcup-map#5-reused]-sprint 16:4536 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 20:3060 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 14:0435 / 200  
World-cup Castle 41:1424 / 107  
[wcup-map#3-reused]-night 51:5654 / 103  
[wcup-map#3-reused]-long 79:2550 / 118  
wOMAN RACE 12:3038 / 100  
(OCAD) Berga middle 24:2944 / 104  
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 27:2242 / 177  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 19:4764 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 dnf  
 219:3466 / 319  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 5:5513 / 174  
[wcup-map#4-reused]-long dnf  
Rocad Cup E11 46:2540 / 110  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 dnf  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 24:4943 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 20:5385 / 165  
Rocad Cup, E10 13:5921 / 143  
CFEB 2014 feb E6 29:374 / 49  
CFEB 2014 feb E5 45:2011 / 43  
CFEB 2014 E4 40:3222 / 48  
CFEB 2014 feb E3 32:4513 / 52  
CFEB 2014 feb E2 dnf  
CFEB 2014 feb E1 28:399 / 77  
[wcup-map#3-reused]-middle 33:5449 / 137  
(Ocad) Sodsatt Mohed  dnf  
Rocad Cup, E9 24:2439 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 18:4448 / 181  
[wcup-map#3-reused]-sprint dnf  
(ocad) Labyrint 22:0610 / 105  
Rocad Cup, E8 25:2949 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint dnf  
Mohed middle 26:2747 / 108  
ICFOF-wcup-stage8 109:3436 / 105  
ICFOF-wcup-stage8-Training 18:1842 / 165  
(OCAD)Granberg, Middle 30:4750 / 106  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 20:4780 / 134  
Rocad Cup, E7 63:2039 / 76  
Rocad Cup, E6 60:0630 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 75:5840 / 89  
(OCAD)Bolleberget,Sprint 15:2011 / 144  
[OCAD]La colline - Sprint 2 19:1770 / 165  
(OCAD)Rehn, Middle 29:0452 / 103  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 19:3267 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 15:1759 / 189  
sprint city 11:5235 / 134  
ICFOF-wcup-stage7 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage7 9:09136 / 187  
 25:4189 / 257  
middle cup Kart 2 29:0621 / 100  
January race 24:3041 / 150  
City sprint 19:4846 / 141  
middle cup Kart 23:174 / 104  
[wcup-map#2-reused]-long 64:0549 / 116  
Rocad Cup, E5 dnf  
[wcup-map#2-reused]-middle 29:1844 / 170  
Uricani, RO [23.01.2014] MEDIUM 33:0520 / 78  
Uricani, RO [23.01.2014] EASY 22:3146 / 99  
ICFOF-wcup-stage6 76:3836 / 132  
WYK sprint 6:2072 / 151  
Training-ICFOF-wcup-stage6 14:0586 / 186  
Rocad Cup, E4 26:4547 / 137  
A day in the forrest  dnf  
(OCAD)Surbridge forestsprint 16:3937 / 146  
Rocad Cup, E3 27:0122 / 132  
[wcup-map#2-reused]-sprint 14:4226 / 180  
Rocad Cup, E2 dnf  
(OCAD)Surbridge night 19:1469 / 119  
Rocad Cup, E1 35:1671 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 43:5779 / 154  
ROCAD Test 31:0256 / 130  
(OCAD)Surbridge middle 27:2472 / 148  
Mars Middledistance 2 24:1642 / 68  
Mars Middledistance 1 17:4129 / 76  
Mars Nightsprint 12:4942 / 86  
Mars Longdistance 2 28:0010 / 54  
Mars Sprint 1 17:3890 / 134  
Mars Longdistance 1 34:0135 / 73  
ski o spr midlle 22:0637 / 131  
CFEB 2014 jan_6 19:1116 / 53  
CFEB 2014 jan_5 24:5919 / 41  
CFEB 2014 jan_4 30:0822 / 46  
CFEB 2014 jan_3 42:2022 / 45  
CFEB 2014 jan_2 27:2223 / 60  
CFEB 2014 jan_1 35:2623 / 69  
[wcup-map#1-reused]-night 36:1657 / 111  
[wcup-map#1-reused]-long 60:4742 / 120  
[wcup-map#1-reused]-middle 34:1955 / 159  
[wcup-map#1-reused]-sprint 15:2346 / 184  
The Square, Final 28:1715 / 83  
The Square, Track 4 15:2219 / 112  
[Short]Cuoto da Arnela 20:4137 / 173  
ICFOF-wcup-stage5 50:2371 / 163  
Lakeland Open dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage5 13:3368 / 204  
Hofwald, Nightsprint 13:5447 / 130  
[OCAD] Montlosier, middle 45:5976 / 179  
Hofwald, Long 42:5851 / 116  
sprint test:) 9:2434 / 124  
Special New Year 2014 !!! dnf  
short3 dnf  
spint 42:5510 / 72  
Pink competition of death 28:0146 / 117  
New Year 5 days E5 40:4623 / 65  
[Ocad]Ullahau - middle 22:0146 / 170  
New Year 5 days E4 35:3018 / 65  
New Year 5 days E3 40:2118 / 77  
New Year 5 days E2 18:1913 / 99  
New Year 5 days E1 21:2950 / 134  
Duuuuunes. 36:5842 / 149  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 17:2367 / 185  
Bollnäs 3 days E1 19:0836 / 165  
pences dnf  
Hofwald, Short 2 15:5840 / 156  
Island Open Day 2 19:0932 / 151  
Hofwald, Short 14:3446 / 172  
Hofwald, Model Event 7:2956 / 161  
[OCAD]Galgahraun - Middle 27:3049 / 177  
Island Open Day 12dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage4 dnf  
 211:0438 / 319  
CFEB 13Q_5 24:1512 / 61  
CFEB 13Q_2 dnf  
CFEB 13Q_1 31:1839 / 99  
smallworld_E2 24:0866 / 213  
ICFOF-wcup-stage3 59:4073 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage3 11:0447 / 207  
smallworld 13:5163 / 226  
cf trfning 2 cool dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 30:1131 / 167  
cf traning 21:4325 / 117  
[WRE]Santavaara Middle 22:0362 / 190  
CFEB 13P_6 34:318 / 40  
CFEB 13P_5 39:487 / 39  
CFEB 13P_4 40:5923 / 45  
CFEB 13P_3 21:3910 / 65  
CFEB 13P_2 23:3023 / 80  
CFEB 13P_1 28:3222 / 77  
ski o orsha long 60:019 / 60  
ski o orsha 64:0827 / 75  
ski o tomsk dnf  
ski o RB2013 25:1847 / 130  
Alewife Preserve Middle 27:0318 / 96  
The Square, Track 3 20:0747 / 107  
ski o middle traning! 35:5051 / 108  
The Square, Track 2 dnf  
[ULLA_HAU]E6,long 33:2243 / 122  
The Square, Track 1 dnf  
 27:5944 / 204  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 24:0170 / 136  
ski o sprint! dnf  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long dnf  
[ULLA_HAU]E3,middle 25:5041 / 143  
ICFOF-wcup-stage2 116:5578 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 dnf  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 17:2292 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 23:2046 / 174  
Island Sprint 13:3212 / 143  
Newburyland dnf  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 13:5094 / 198  
AWSOME 18:5144 / 106  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle dnf  
Lavis Buona 15:5836 / 178  
Mapgen Middle 22:1923 / 141  
[Long]Santavaara 31:1063 / 179  
AldenoCentre dnf  
CFEB 13 O_6 25:449 / 37  
CFEB 13 O_5 20:1113 / 41  
CFEB 13 O_4 19:293 / 42  
CFEB 13 O_3 18:518 / 43  
CFEB 13 O_2 15:1115 / 61  
CFEB 13 O_1 12:0811 / 104  
Norwoodbroham Bluff E 1 22:1920 / 101  
Labyrinthsprint 2 dnf  
The way to x-mas E 4 20:0817 / 79  
The way to x-mas E 3 27:5727 / 79  
The way to x-mas E 2 40:187 / 72  
The way to x-mas E 1 51:4238 / 103  
Ravai Middle 25:4125 / 136  
Ravai dnf  
ICFOF-wcup-stage1 54:5751 / 195  
Labyrinth sprint 1 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 12:4439 / 110  
EKSJO 3 24:2219 / 82  
EKSJO 2 29:3426 / 103  
EKSJO 1 29:5723 / 123  
remade-czech2 27:5844 / 201  
sprint 22:3949 / 116  
Flat Grid 9:0929 / 120  
EKSJO SMALAND 5 24:4830 / 80  
EKSJO SMALAND 4 18:5828 / 104  
EKSJO - SMALAND 3 24:3451 / 99  
EKSJO - SMALAND 2 dnf  
EKSJO - SMALAND 1 16:5319 / 123  
FLORESTA TROPICAL 20:0048 / 120  
CFEB 13N_2 20:2833 / 82  
CFEB 13N_1 25:5631 / 93  
easy 11:2161 / 128  
tuefelskeller 29:5675 / 190  
hee 21:3635 / 123  
remade-swedishmap 40:2253 / 159  
Centro Storico[Re-do] 18:1758 / 150  
[OCAD] Halloween! dnf  
remade-czech 27:2178 / 166  
remade SOW-E1 22:4156 / 176  
Noname reupload 24:3837 / 169  
[OCAD] Art, forest sprint dnf  
orantate 13:3034 / 110  
"Shortdistance" 14:1152 / 189  
CFEB 13M_3 29:4327 / 62  
CFEB 13M_2 29:5242 / 81  
CFEB 13M_1 22:3716 / 112  
Fazenda RM-DF-BRA 38:4915 / 89  
Ski-O Kazahstan 20:0374 / 206  
Vezzano Naran 14:5040 / 204  
[OCAD] Facho, long 1 47:4753 / 126  
[OCAD] Facho, middle 22:4980 / 222  
paattinen-E1 29:5468 / 187  
quicky 22:4745 / 104  
sauraai-jwoc2015-2 31:4545 / 136  
sauraai-jwoc2015 27:4036 / 148  
°CFEB 13K_5 28:5416 / 35  
°CFEB 13K_4 18:4211 / 53  
°CFEB 13K_1 26:3620 / 71  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 19:4268 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 1 32:3668 / 142  
Skidstugan[Short] 18:5850 / 164  
Skidstugan[Middle] 23:3043 / 157  
[ocad]Noname 24:44105 / 212  
[OCAD] Vilhosc dnf  
[OCAD]Starkebo - Long 30:0669 / 185  
Alol' race. beta 0.2 30:0852 / 115  
[OCAD] Amatjarn, sprint dnf  
Alol' race 19:1640 / 96  
[OCAD]Flemma - Middle 28:42100 / 234  
test dnf  
  13:2439 / 108  
°CFEB 13J_6 30:3413 / 46  
°CFEB 13J_5 27:3911 / 69  
°CFEB 13J_4 36:5019 / 52  
°CFEB 13J_3 22:177 / 55  
°CFEB 13J_2 26:0721 / 73  
°CFEB 13J_1 20:4615 / 97  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 12:3858 / 233  
[Idre]Nipfjället - Middle 24:5752 / 204  
Canada 24:2659 / 123  
Colomba short 2 19:5773 / 180  
Foppa remade 41:2151 / 140  
Hugset S dnf  
Tangier 28:4658 / 189  
Crazyisland reremade 22:4058 / 171  
dalen first 22:2440 / 77  
Middle dist. 31:3634 / 102  
Siluva - short. dnf  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 30:55101 / 170  
middle test course 38:30100 / 132  
[2nd]Gruvriset dnf  
Forest Sprint dnf  
BR corrego urubu 22:1432 / 95  
BR corrego urubu 2 25:4457 / 95  
BR corrego urubu 22:3755 / 109  
  17:3839 / 119  
Gruvriset 21:3068 / 181  
BRASIL TEST... 8:0747 / 108  
Falu Lasarett 29:0447 / 143  
STRANGNAS MALMBY OL-E4 54:1853 / 98  
STRANGNAS MALBY OL-E3 30:1011 / 67  
STRANGANA MLBY OL-E2 23:2845 / 99  
STRANGNAS MALBY OL-E1 14:4944 / 101  
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 13:3123 / 67  
test 17:2575 / 119  
Bonners Cliff E5 Short 14:2043 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 27:1347 / 155  
Barres-Artiuges-quillane day 2 20:5299 / 173  
Falu Gruva 13:4999 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 23:1664 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 20:2836 / 175  
CASTLE1 GS2013 18:0839 / 132  
Bonners Cliff E3 Long 31:3920 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 18:4249 / 233  
Atlantis 20:0253 / 168  
Arco 22:1479 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 24:3861 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:2625 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 25:51112 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 69:3775 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 24:0769 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance dnf  
[SummerCup] E1 - Long Distance dnf  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle dnf  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 16:3448 / 257  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 43:1278 / 190  
°CFEB 13I_6 22:2817 / 51  
°CFEB 13I_5 29:5815 / 45  
°CFEB 13I_4 26:5316 / 54  
°CFEB 13I_3 28:1528 / 70  
°CFEB 13I_2 18:3513 / 75  
°CFEB 13I_1 dnf  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 15:3843 / 193  
 215:0912 / 282  
Parco di Gocciadoro 36:0386 / 203  
 226:0681 / 297  
Canada(Israel) middle. 21:3139 / 203  
°CFEB 13H_6 31:0831 / 71  
°CFEB 13H_5 33:5724 / 40  
°CFEB 13H_4 26:2812 / 43  
°CFEB 13H_3 25:198 / 51  
°CFEB 13H_2 15:227 / 71  
°CFEB 13H_1 34:5829 / 75  
[WOC2013] Training 7 23:2643 / 170  
[WOC2013] Training 6 29:4355 / 169  
Citta di Ala 23:4763 / 200  
[WOC2013] Training 5 41:5142 / 171  
[WOC2013] Training 4 20:3958 / 191  
[WOC2013] Training 3 16:4753 / 207  
[WOC2013] Training 2 22:0841 / 195  
[WOC2013] Training 1 27:2951 / 271  
Aldeno dnf  
WOC middle 51:5420 / 107  
[plate terrain]Prologue 7:2716 / 125  
Lewes Lake 5-days E4 18:5279 / 183  
Lewes Lake 5-days E2 46:0158 / 160  
Lewes Lake 5-days E1 17:26117 / 234  
°CFEB 13G_6 30:3714 / 46  
°CFEB 13_5 29:086 / 51  
°CFEB 13G_4 30:1024 / 51  
°CFEB 13_3 26:0921 / 65  
°CFEB 13G_2 33:3320 / 60  
°CFEB 13G_1 22:3919 / 85  
Wellington College 25:29117 / 246  
TEPROTAYKA 32:3221 / 70  
Siluva dnf  
woman 11:2233 / 105  
Jukola2011 - Sprint 23:0192 / 187  
Bonners Cliff E1 Middle dnf  
Jukola2011 - Sprint 15:0737 / 172  
Wollas Bald dnf  
Jukola2011 - Sprint 22:1794 / 184  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint 26:1668 / 176  
[OCAD]Jungfruberget Long 33:5133 / 116  
[OCAD]Jungfruberget Middle 24:0864 / 154  
PasturSprint 23:0639 / 144  
Jukola2011 Sprint 20:3371 / 199  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] 12:2433 / 123  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] dnf  
AKTATORPET 34:4428 / 55  
AKTATORPET 0 27:1214 / 58  
ATIAMUH 1 (2) 34:0824 / 59  
ATIAMUH 1 26:0811 / 80  
°CFEB 13F_6 26:5112 / 40  
°CFEB 13F_5 dnf  
°CFEB 13F_4 35:3523 / 43  
°CFEB 13F_3 21:5710 / 46  
°CFEB 13F_2 27:5316 / 52  
°CFEB 13F_1 25:4110 / 67  
PasturCity 21:4326 / 149  
Rudininku poligonas. Right map. 24:1450 / 79  
Rudininku poligonas Short 16:389 / 71  
[OCAD]Slätta short 16:1971 / 179  
[OCAD]Slätta prologue 6:5885 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] dnf  
Rudininku poligonas 19:3233 / 131  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 7:2365 / 160  
Babylon, Prolog 9:4365 / 140  
SR O Meeting 7 25:3030 / 73  
SR O Meeting 6 24:2721 / 84  
SR O Meeting 5 21:0732 / 71  
SR O Meeting 4 18:1725 / 71  
SR O Meeting 3 20:5935 / 92  
SR O Meeiting 2 25:1121 / 81  
SR O Meeting 1 20:0239 / 132  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] dnf  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint 27:2652 / 194  
.. dnf  
[10Mila2013]Leg 1 53:2060 / 150  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 22:3693 / 186  
longsprint dnf  
long sprint. dnf  
long sprint. Anton Källström dnf  
[SpringCup] E4 - Long Distance dnf  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 37:0581 / 175  
[OCAD]Test 12:1148 / 143  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] 23:1935 / 149  
[SpringCup] E2 - Middle Distance 38:0460 / 179  
°CFEB 13E_6 25:3515 / 41  
°CFEB 13E_5 21:0313 / 44  
°CFEB 13E_2 25:4512 / 54  
°CFEB 13E_1 dnf  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) 18:4051 / 148  
East Rehobothtown River 31:019 / 80  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] dnf  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] 18:1439 / 155  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] 19:0338 / 192  
[OCAD]Jurock Park 23:3318 / 131  
[OCAD]No name yet... dnf  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon dnf  
[OCAD]Herbouilly night dnf  
Miskiniskes NC 27:4564 / 136  
[OCAD]Lot of Rocks 18:2075 / 138  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 28:2636 / 124  
GrandForet 33:0058 / 156  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 17:0472 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 15:3043 / 208  
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 17:2021 / 125  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint 12:3821 / 177  
[OCAD] Mount Ali - Middle dnf  
[OCAD]Näsinge Long 64:5544 / 104  
[Ocad]Näsinge Middle 37:3267 / 150  
[OCAD]Näsinge Middle 29:5058 / 213  
[OCAD]Näsinge Long 57:0251 / 144  
GSmap2013 BRAVO 35:4536 / 88  
GSmap2013 ALFA 16:1750 / 137  
°CFEB 13D_6 19:1011 / 59  
°CFEB 13D_5 29:3426 / 50  
°CFEB 13D_4 30:0522 / 48  
°CFEB 13D_3 23:3324 / 70  
°CFEB 13D_2 30:3928 / 61  
°CFEB 13D_1 24:4212 / 89  
[OCAD]castle 7 sprint 14:1157 / 122  
[OCAD]Colomba_S Short 13:1526 / 186  
park sprint 31:008 / 66  
(OCAD) Park sprint. dnf  
(Okad)field competition 32:549 / 77  
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint dnf  
Langeland - Middle day 1 27:0318 / 90  
Vezzano Naran SC 15:5341 / 149  
GSMN2013BRAVO 33:3818 / 56  
GSMN2013ALFA 16:0219 / 76  
[0CAD]Romap sprint 13:1349 / 143  
GSRP2013P3 24:2022 / 69  
GSRP2013P2 23:3722 / 76  
GSRP2013P1 22:5219 / 89  
[OCAD]Barcelonne "les ravines" 13:1434 / 135  
GSRP2013TEST 31:0341 / 75  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint dnf  
 2dnf  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 13:3645 / 204  
[SpringCup] Prologue 14:1342 / 194  
Vezzano Naran C 20:4325 / 147  
Vezzano Naran 15:4244 / 185  
[Quiaios] E2 - Sprint 13:4578 / 198  
[OCAD]Dunsen Middle 1 dnf  
°CFEB 13C_3b 24:5611 / 35  
°CFEB 13C_2b 30:1510 / 32  
°CFEB 13C_1b 27:2317 / 39  
°CFEB 13C_5 dnf  
°CFEB 13C_1 23:2911 / 65  
Bordasee, Middle 46:1639 / 129  
Rand: Walkerburg 15:2044 / 118  
[OCAD]Dunsen Short-test 9:4043 / 132  
Japan long dnf  
Bordasee, Short 2 20:1155 / 154  
Bordasee, Short 22:3256 / 147  
2-days sprint 1 12:5431 / 139  
[OCAD] BAli Middle 2 26:1234 / 125  
[OCAD]Just a test 9:3719 / 139  
Northern Somerfield Preservee dnf  
[OCAD] Pedrogao, sprint dnf  
Paparata 13:424 / 105  
Blumau, Short 3 23:11101 / 198  
[OCAD]BAli - Controlpicking 19:5779 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 32:2980 / 204  
[OCAD]Källviken short 2 18:3029 / 156  
[OCAD]Källviken short 1 13:1751 / 178  
[OCAD]BAli Middle 25:1571 / 175  
Sprint-Cup Final 12:0928 / 93  
Sprint-cup E4 10:1719 / 91  
Sprint-cup E3 10:465 / 101  
Sprint-cup E2 5:2855 / 123  
Sprint-Cup E1 12:4947 / 151  
[OCAD] Campo de Anta, long 48:0935 / 161  
Dallapet Short Middle dnf  
[OCAD]BAli 9:1051 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 33:3675 / 209  
Dallapet Night Sprint 19:0058 / 142  
[OCAD]Sörby, NightSprint 10:5628 / 157  
°CFEB 13B_3 28:4017 / 57  
°CFEB 13B_2 31:178 / 47  
°CFEB 13B_1 dnf  
°CFEB 13B_6 22:116 / 59  
°CFEB 13B_5 29:5017 / 59  
°CFEB 13B_4 27:565 / 76  
Lago Santo Middle 25:1971 / 139  
Lago Santo Short2 dnf  
 210:2672 / 167  
Lago Santo Short1 11:5151 / 191  
Blumau, Middle 3 36:0352 / 135  
Lago Santo 16:2221 / 158  
[OCAD] Kauhee, Day 3 15:5557 / 205  
[OCAD] Kauhee, Day 2 36:4764 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 74:4749 / 154  
Blumau, Short 2 22:0138 / 144  
[OCAD]Storico 3 17:4940 / 150  
Ski-O, Middle 24:5539 / 165  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 13:5171 / 183  
[OCAD]Finnbo short 28:2064 / 170  
Pipposprint 17:0413 / 204  
[OCAD]Storico 2 22:0267 / 139  
[OCAD]Storico 20:1562 / 193  
Blumau, Middle 2 30:4152 / 186  
LABY.land 2 12:1041 / 141  
LABY.land Sprint 14:1189 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 30:3861 / 191  
[OCAD] Lachat, middle dnf  
Volcano Land 17:3933 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 20:2963 / 126  
SKI-O WOC 2013 20:5443 / 142  
Geri vakarai CE course 3 36:4833 / 84  
Geri Vakarai CE course2 dnf  
Geri vakarai CE 21:3940 / 120  
[Fontainebleau] E6, long 65:1237 / 121  
Alol - Turist Base dnf  
ANAPA RACE 22:0714 / 78  
[OCAD]TownAli 3 31:2149 / 134  
[Fontainebleau] E5, middle 28:0662 / 164  
[Fontainebleau] E4, night 39:0853 / 112  
[Fontainebleau] E3, sprint 16:5479 / 201  
[OCAD]Källviken long dnf  
MTB-O Castelfiorentino 7500 97:4420 / 78  
[OCAD]TownAli 20:0357 / 166  
MTB-O Castelfiorentino dnf  
GSmap22013 17:346 / 75  
  18:239 / 69  
GSmap12013 16:5336 / 94  
°CFEB 13A_6 21:2810 / 54  
°CFEB 13A_5 21:4316 / 72  
°CFEB 13A_4 33:4328 / 55  
one leg wonder mtbo 16:4333 / 86  
 214:3323 / 104  
MTB_O Castelnovo dnf  
Geri Vakarai E2 16:4742 / 119  
Geri Vakarai C 25:3250 / 100  
°CFEB 13A_3 27:258 / 54  
°CFEB 13A_2 29:3923 / 56  
°CFEB 13A_1 30:5238 / 74  
[OCAD]TownAli 20:5541 / 173  
[OCAD] Grib Skov, test 8:5954 / 147  
Bergshamra sprint 9:5620 / 95  
[OCAD]Isac:s City dnf  
(OCAD) Hakjärvi E 18:1847 / 166  
Did you say Houses? dnf  
[OCAD]Chamarande, Sprint 13:2518 / 99  
[OCAD] HOUSES city dnf  
[OCAD]HOUSES!! 17:0225 / 124  
[OCAD]French Map, SPRINT 15:1139 / 105  
Blumau, Middle 34:2931 / 111  
Cold Marsh 4-Days E4 Long dnf  
Cold Marsh 3-Days E3 Sprint 16:216 / 53  
Cold Marsh 4-Days E2 Middle 28:475 / 47  
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint 22:2422 / 65  
Blumau, Short 23:3041 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint 13:1845 / 133  
Houses and Water 35:5519 / 62  
[OCAD]Stangsjärn middle 32:2349 / 126  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 2 47:0810 / 34  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 26:1116 / 73  
[OCAD] Irbene N Middle 32:2457 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 18:0767 / 172  
[OCAD] Tahkovaara, long 54:4637 / 120  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 15:0977 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 17:3029 / 144  
Nya Varvet, Short 19:5058 / 158  
short civezzano 30:2433 / 114  
[Ocad] Porkkala V Final 42:1552 / 101  
(OCAD) Isosuo sprint 24:0079 / 148  
Mt. Chimber 3-Days E1 Middle 30:5017 / 72  
Geri vakarai SE 45:3923 / 83  
[Ocad] Porkkala IV 29:1737 / 127  
[Ocad] Porkkala III 47:5656 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 25:1273 / 124  
Geri Vakarai East 22:4549 / 144  
(ocad)cityland sprint2 5:0237 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 3:0022 / 137  
[OCAD] Porkkala II 34:4142 / 139  
[OCAD] Porkkala I 18:3832 / 214  
[OCAD] Gunnarsö, middle 29:3946 / 140  
Castle made of Sand, Sprint 2 16:2163 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) 13:3333 / 97  
East Pond 2-Days E1 Sprint 16:4925 / 96  
(OCAD)Bot Fiena dnf  
Castle made of Sand, Sprint 19:5584 / 175  
EOC short 14:4723 / 134  
lugnet 19:008 / 110  
Cross Field 3-Days E3 Middle 26:0511 / 73  
Cross Field 3-Days E2 Sprint 13:0810 / 96  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 20:1818 / 109  
Brixton Hill 2-Days E1 Middle 36:4711 / 84  
Sinte-Mette / 2.8k 22:0635 / 99  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 12:0876 / 184  
George Swamp 2-Days E1 Sprint dnf  
Jail Sprint dnf  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 24:5350 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 17:1356 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 30:0375 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 14:3483 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 33:0861 / 169  
K 20:0310 / 83  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 24:0949 / 121  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 32:1343 / 139  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 38:5326 / 105  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 49:4452 / 108  
[Fontainebleau] E2, middle 26:1344 / 158  
[Fontainebleau] E1, long dnf  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 13:2238 / 196  
[OCAD]Laghi di Lamar 38:5267 / 108  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle 27:3331 / 137  
barcelonne sprint(2) 9:4842 / 119  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 70:2238 / 99  
Grande Foret 31:1642 / 122  
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 40:3834 / 86  
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 dnf  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 28:1392 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 12:2452 / 148  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 14:5630 / 180  
CFranky Tour 2, 5. Short night 26:4849 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 31:1532 / 116  
[OCAD] Laantinkulma II dnf  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 20:2059 / 118  
 215:2447 / 180  
CFranky Tour 2, 2. Short 22:5076 / 128  
barcelonne middle 25:3213 / 85  
[OCAD] Meymac, Sprint 16:3160 / 167  
Geri vakari NE 39:3154 / 130  
Karpheda, Sprint 16:4554 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Long dnf  
Herrestadsfjället 3-days Middle 28:4650 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint 14:5137 / 190  
[OCAD]Karpheda, Long 51:2748 / 105  
Herbouilly Sprint 2 16:2455 / 164  
Grande Forret 26:0255 / 163  
Noule Sprint dnf  
Herbouilly 7:2721 / 191  
Calbay 2-Days E2 108:051 / 36  
Calbay 2-Days E1 47:186 / 66  
Kinnekulle-Sprint dnf  
herbouilly north 16:3535 / 121  
[OCAD] Laantinkulma 21:5235 / 211  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 20:21108 / 205  
Les étroitures-Middle 26:5665 / 160  
Geri Vakarai SW 27:1146 / 101  
 224:5412 / 127  
[OCAD] Tahkovaara, middle 30:5265 / 196  
Tour de Hemsjön Final Stage dnf  
Schöckel, Middle 23:1745 / 183  
Arco 35:4446 / 167  
Everetthamb (night) dnf  
Venice Holey-Shit dnf  
Tour de Hemsjön E8 40:0476 / 171  
Tour de Hemsjön E7 30:3846 / 109  
(OCAD)SPRINT 10:4758 / 89  
Nittedal sprint 21:0419 / 109  
Tour de Hemsjön E6 45:2052 / 96  
cheteau_de_montlosier 32:1912 / 70  
sekotsuji dnf  
les étroitures-Sprint 11:4666 / 179  
Klyftamon-Long 57:5940 / 116  
O-Ringen E2 Middle dnf  
Water Course E1 Middle 60:2610 / 59  
Klyftamon-Middle 20:0245 / 152  
les étroitures 2 11:3748 / 155  
Tour de Hemsjön E5 31:3264 / 120  
Tour de Hemsjön E4 19:3976 / 169  
Tour de Hemsjön E3 - Long 38:0045 / 128  
[OCAD]Aldeno - Sprint 31:1640 / 173  
Desert Cup E2/7 18:4724 / 93  
les étroitures 17:3760 / 137  
Lärkeskog-Long 58:0336 / 96  
Lärkeskog-Sprint 2 19:2467 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 23:0343 / 113  
Tour de Hemsjön E1 26:41107 / 181  
Lärkeskog Syd-Sprint 17:1439 / 149  
Desert Cup E1/7 12:4343 / 117  
One Leg Wonders (mt Bernadia) dnf  
Lärkeskog Syd-Middle 25:5340 / 147  
One Leg Wonders (Stonlaita) dnf  
 211:3824 / 130  
One Leg Wonders (Venezia) 14:4548 / 117  
One Leg Wonders (C.d.Marcarolo) 11:1664 / 128  
Passo Coe dnf  
Tour de Hemsjön, Prolog 12:18106 / 185  
Nittedal beginner 2:2826 / 126  
 22:3289 / 197  
 32:2549 / 197  
Speed Run 20:3854 / 110  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 16:0873 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle dnf  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 29:4750 / 144  
(OCAD) Vrån Night E4 24:1648 / 131  
(OCAD) Vrån Middle E3 28:4574 / 161  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 17:0982 / 161  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 105:3961 / 114  
(OCAD) Vrån Sprint E2 16:0751 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 4:5388 / 204  
[OCAD] Cheire de Come, sprint dnf  
Schöckl contours, long 57:3857 / 116  
[OCAD]Olstorp 23:2759 / 133  
Omholt short dnf  
[OCAD]Flemma ContourCorridor dnf  
(OCAD) WOC_05 31:2116 / 81  
Tjuka brek long 30:0914 / 77  
A-maz(ing) competition dnf  
[OCAD]Stendörren South - Long dnf  
[OCAD]Stendörren South - Middle 28:5668 / 172  
Bot fiena E1 dnf  
[OCAD] Guilhaumard, sprint dnf  
Vorab - Sprint 14:3339 / 187  
Vorab 21:0927 / 186  
Kunming Sprint 14:1527 / 102  
  15:5326 / 105  
Brindisi Sprint 21:5022 / 110  
Sinte Mette Sprint 20:0622 / 136  
Nya Varvet, Sprint 14:2367 / 203  
herbouilly nord sprint dnf  
Bare rock short 17:3119 / 137  
[OCAD]Olstorp 26:4878 / 176  
[OCAD]Torshaug 37:5796 / 178  
Nya Varvet, Middle 2 39:0472 / 159  
Sørli4 20:4354 / 137  
[OCAD]Altopiano Cup E5 49:1731 / 135  
[OCAD]Altopiano Cup E4 19:3269 / 182  
[OCAD]Altopiano Cup E3 30:4760 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 31:0651 / 149  
Happy New Year! dnf  
(OCAD) Cavedine Night E2 dnf  
Sørli 30:4226 / 122  
[OCAD] Vika, middle 31:3460 / 177  
[OCAD]Altopiano Cup E1 21:2044 / 177  
(OCAD) Hunstmens path 40:4961 / 159  
[OCAD] Cornus, middle 45:2767 / 167  
[OCAD]Altopiano Argentario 29:3058 / 159  
Campus Uni Wien, Sprint 17:2669 / 227  
 213:0843 / 440  
Nya Varvet, Middle 28:1361 / 168  
(OCAD)Borgarekullen middle 38:0450 / 162  
Altopiano dell'Argentario Middle 27:15100 / 209  
[OCAD] Pedrogao, long 47:1642 / 174  
Merry Christmas ! dnf  
Nya Varvet, Short 2 16:0544 / 203  
[OCAD] Cornus, sprint 28:2998 / 252  
(OCAD) Cavedine Night E1 38:4964 / 147  
[OCAD]Lago Santo 27:1862 / 181  
Nya Varvet, Short 17:1948 / 211  
[OCAD]Lago Santo Middle 28:4379 / 182  
Pagrenda South Long 65:0350 / 101  
Scolty, Middle distance 28:0119 / 165  
Scolty, Short Track 15:1965 / 210  
(OCAD) Råryd night 3 38:4065 / 118  
(OCAD) Råryd night 2 24:5745 / 142  
(OCAD) Råryd night 1 26:05104 / 185  
[OCAD]Middle Earth - Sprint 30:0796 / 218  
[OCAD]Middle Earth - Middle 34:1961 / 247  
 2dnf  
Geri Vakarai 34:5240 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 27:3361 / 172  
Geri vakarai - north dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 72:2145 / 136  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 34:3293 / 189  
[OCAD]Middle 2 dnf  
[AutumnCup] La Pile, E10 20:3685 / 234  
[OCAD]Middle 22:2143 / 173  
Venice 39 129:4222 / 56  
[AutumnCup] La Pile, E9 dnf  
Under 10? 11:5737 / 199  
 210:4662 / 314  
Venice 28er 64:2224 / 86  
Venice 54er 127:1816 / 56  
[OCAD]Sprint 13:2358 / 220  
Venice 47 93:0632 / 106  
Hardsc-O-re dnf  
Lug gnidava 11:0645 / 140  
Torrao do Lameiro: O-Portugal 39:2320 / 169  
Test dnf  
GS2012 3 17:5645 / 131  
Alpine Middle 2 27:4173 / 181  
Ski- Tomsk 17:5861 / 195  
[OCAD] Test dnf  
[Marathon] 1 257:482 / 120  
WW middle dnf  
°CFEB 12Q 6 32:0514 / 47  
°CFEB 12Q 5 37:2021 / 44  
°CFEB 12Q 4 36:3533 / 62  
°CFEB 12Q 3 29:187 / 59  
°CFEB 12Q 2 37:0032 / 70  
°CFEB 12Q 1 35:1810 / 79  
[ocad] Autumn Contours at Aydat dnf  
Plitvice Lakes middle 34:5347 / 183  
Birth dnf  
test 21:1997 / 212  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 91:5260 / 137  
Alpine Middle dnf  
Nortthern Canobie 42:3524 / 99  
(OCADCrazyTown2 37:1912 / 95  
[OCAD] Tiha Dolina dnf  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 17:2861 / 128  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 79:5076 / 148  
(OCAD)CrazyTown Sprint 14:4738 / 143  
fast Ski-O 2:1929 / 154  
ski-o sprint dnf  
Ski-O, track 2, Middle dnf  
(OCAD)KarpCity dnf  
ARC 1800 1 29:3461 / 178  
Portu FUN 1 27:3350 / 157  
Ski-O, track 1, Sprint 15:2038 / 162  
Nasha mesnost /Part 3 and last . dnf  
Ski-o LoNG dnf  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 15:2583 / 178  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 28:1790 / 179  
(OCAD) Rengenuma Ski-O 24:3066 / 152  
Short Track Cup, Stage 5, Final 21:2060 / 174  
Short Track Cup, Stage 4 14:1749 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 19:54109 / 162  
Short Track Cup, Stage 2 15:2352 / 197  
Short Track Cup, Stage 1 15:3785 / 205  
(OCAD) 14min is a good time 15:50106 / 249  
°CFEB 12P_5 correct 31:4516 / 45  
°CFEB 12P_6 28:1711 / 52  
°CFEB 12P_4 42:0213 / 47  
°CFEB 12P_3 23:233 / 66  
°CFEB 12P_2 27:0122 / 83  
°CFEB 12P_1 46:587 / 70  
Ski-WOC-05 41:1571 / 153  
CFranky Tour, 6. Sprint 18:1055 / 208  
CFranky Tour, 5. Middle 34:0644 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong 125:3345 / 118  
CFranky Tour, 3. Night dnf  
CFranky Tour, 2. Short 22:15104 / 212  
CFranky Tour, 1. Long 59:4245 / 149  
[ocad] parc sprint 17:1015 / 174  
[ocad]ingalunda city sprint 20:4741 / 192  
[ocad]col du marchairuzsprint 39:3423 / 116  
Ski-O middle (Ufa Russia) 35:0286 / 152  
auvergne middle 32:0236 / 152  
colline2middle 16:5810 / 119  
colline2.ocd 5:3447 / 141  
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 70:5573 / 144  
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 28:55142 / 250  
[OCAD]Stendörren - Sprint 20:1787 / 278  
(OCAD) Svinesund 34:55126 / 239  
Pick_pick_pick!!! 12:28106 / 206  
nasha mesnost 37:0623 / 165  
SKI-EOC 2012 SPRINT 15:5333 / 215  
[OCAD]Idre - Long(Easy) dnf  
°CFEB 12O_6 39:3427 / 62  
°CFEB 12O_5 23:0913 / 82  
°CFEB 12O_4 34:043 / 62  
°CFEB 12O_3 44:4841 / 66  
°CFEB 12O_2 24:4218 / 86  
°CFEB 12O_1 (circle) 33:5120 / 110  
Ski-O Sierra-o-tour 15:2532 / 191  
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue 154:0723 / 115  
svenska-long 68:2952 / 148  
[OCAD] Balkello, long 47:3575 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 22:5471 / 248  
[OCAD] Izra, long 43:1946 / 168  
[OCAD] Hofwald, Middle 21:2058 / 198  
[OCAD] Forest Umbra, long 2 67:4946 / 122  
Russian bear#3 13:1131 / 138  
Russian Bear #2 16:0028 / 107  
Russian Bear #1 29:1243 / 93  
[OCAD] Buchwald, Short 23:11105 / 214  
[OCAD]Idre - Middle (Hard) dnf  
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 dnf  
[OCAD] Blumau, Short 19:2974 / 205  
[OCAD] Forest Umbra, Short 18:5791 / 251  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 17:04110 / 258  
[OL4an]Köttkulla Long dnf  
(OCAD) Rokkefjella 13:1568 / 224  
Middle Two-Days dnf  
  27:1520 / 95  
Ski-O woc2010 sprint dnf  
[OCAD] Blumau, middle 2 30:1344 / 126  
[OCAD] Blumau, middle dnf  
Catching Features Championships 117:1466 / 128  
°CFEB 12N_6 37:0118 / 41  
°CFEB 12N_5 28:236 / 45  
°CFEB 12N_4 26:4521 / 57  
°CFEB 12N_3 29:2117 / 56  
°CFEB 12N_2 22:207 / 64  
°CFEB 12N_1 22:0935 / 89  
[OCAD] The Slump, long 51:5231 / 137  
[OCAD] Gesunda, long 81:1841 / 113  
Catching Features Championship 77:2842 / 133  
Sinte mette sprint 13:4757 / 198  
CZ final 33:5932 / 156  
CZ semifinal 38:4016 / 122  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A 30:5081 / 182  
[JWOC2012] Izra, Middle Final A dnf  
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O 35:4559 / 168  
(ocad)Pure? 29:5162 / 135  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 35:1560 / 180  
JWOC 2013 n2 35:4925 / 149  
[OCAD] Les Creusates, long 49:5856 / 141  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 24:3760 / 163  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 22:3991 / 176  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 31:5486 / 205  
(ocd) Las Tuerces 61:3364 / 144  
(ocd) Vieil Annecy dnf  
JWOC 2013 dnf  
[OCAD] Vilhosc, long dnf  
[OCAD] Gesunda, middle dnf  
[RND] - Middle 34:4222 / 123  
[ocad]Olstorp Long 48:4685 / 138  
swe-middle 27:47117 / 216  
[OCAD] Vilhosc, sprint 13:3177 / 223  
°CFEB 12M_6 35:0618 / 46  
°CFEB 12M_5 28:4214 / 46  
°CFEB 12M_4 22:129 / 62  
°CFEB 12M_3 31:0112 / 54  
°CFEB 12M_2 32:3327 / 60  
°CFEB 12M_1 29:226 / 75  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg dnf  
 234:5953 / 203  
[OCAD] Vilhosc, middle dnf  
NORT-map-Skadalen dnf  
Våxmossen Middle #4 dnf  
czech middle 2 30:5954 / 183  
NORT E2 women 23:0585 / 201  
[ocad]Flemma Sprint #3 dnf  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 21:0141 / 204  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 28:1350 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 16:4627 / 176  
[WOC2013] Vuokatinvaara, long 71:2547 / 130  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 439:4273 / 282  
NORT E2 middle dnf  
[ocad]Flemma Middle 28:1671 / 159  
Across the maze dnf  
czech middle 26:3149 / 212  
Catching Features Championships 33:3280 / 210  
Leppanmaa (again) 50:5999 / 172  
RND - sprint dnf  
[OCAD] Valonsadero, Long 68:3633 / 120  
 2dnf  
[OCAD] Schöckel, Long 2 57:0649 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 46:1937 / 127  
°CFEB 12L_6 27:1324 / 43  
°CFEB 12L_5 dnf  
°CFEB 12L_4 dnf  
°CFEB 12L_3 37:0512 / 42  
°CFEB 12L_2 dnf  
°CFEB 12L_1 25:586 / 82  
[OCAD] Valonsadero, Middle 25:3997 / 178  
  21:5787 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 12:3350 / 205  
Catching Features Championships 135:1687 / 191  
Samobor open - night2 dnf  
Samobor open - night 30:2722 / 99  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 dnf  
 225:2074 / 230  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 24:5865 / 234  
[OCAD] Prépoulain, long 67:1661 / 147  
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 74:38102 / 158  
 258:5677 / 200  
Våxmossen 32:1648 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 15:1566 / 222  
[OCAD] Scolty, Short 18:5670 / 198  
Forest Sprint 12:582 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 41:0278 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long dnf  
Test 14:3661 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 12:1073 / 245  
1ºChicken without head Trophy 13:3522 / 206  
SANTA MARIA 2 31:5448 / 111  
SANTA MARIA 57:1624 / 92  
3ª COPA SR dnf  
[OCAD] Montagne de Bange, middle dnf  
Brindisi Sprint 30:40109 / 169  
Ingalunda 2-days E2 21:0134 / 117  
(OCAD Høiås North sprint - Night dnf  
Ingalunda 2-days E1 20:3149 / 134  
[OCAD] Le Creux Froid, sprint 22:54105 / 207  
[OCAD] Lachat, long dnf  
[OCAD] Lachat, sprint 22:53127 / 217  
°CFEB 12K_6 24:3520 / 66  
°CFEB 12K_5 20:0912 / 73  
°CFEB 12K_4 25:437 / 47  
°CFEB 12K_3 31:3934 / 59  
°CFEB 12K_2 34:009 / 52  
°CFEB 12K_1 38:1217 / 65  
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint 13:5672 / 199  
Night4fun 16:0536 / 127  
[OCAD]Foret de Charvette, middle dnf  
[OCAD] Le Creux Froid, long 65:0151 / 137  
[OCAD] Le Creux Froid, middle dnf  
 227:3454 / 321  
[ocad] Finnish Sprints E3 33:3990 / 162  
[ocad] Finnish Sprints E2 16:2131 / 166  
[ocad] Finnish Sprints E1 20:1048 / 202  
Long sprint 39:2551 / 164  
Random 34:0139 / 83  
2ª copa SR U 26:0531 / 85  
2ª copa SR P 14:1626 / 85  
2ª copa SR F 21:5419 / 86  
1ª copa Sr U 20:0915 / 92  
1ª copa SR P 16:0330 / 129  
1ª copa SR F dnf  
Swedish-Middle dnf  
[OCAD] Siitama 2 21:5326 / 163  
Easy Sprint dnf  
 211:06101 / 262  
RACE9 dnf  
Vastersjon E 2 52:028 / 69  
Hofwald Sprint 47:5150 / 135  
Vastersjon E 1 36:129 / 111  
[OCAD] Siitama 24:1561 / 198  
A run in the sun E 1 dnf  
A run 46:5151 / 111  
Omholt 41:4023 / 106  
Sekotsuji 22:2439 / 161  
Filler 39:0866 / 164  
Sprint 3 19:3939 / 148  
WOC 03 dnf  
Sprint-cup E 5 11:2427 / 135  
Sprint-cup E 4 11:5860 / 136  
Sprint-cup E 3 11:5749 / 139  
Sprint-cup E 2 4:4858 / 156  
Sprint-cup E 1 11:3650 / 175  
Sprint 2 dnf  
Sprint 17:4053 / 141  
Old OCAD map comp dnf  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 22:0050 / 240  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 23:0035 / 204  
Blåbærmåsan by night 52:2023 / 131  
Madisonham Brook dnf  
Beaver Lake 8:208 / 127  
b 12:3121 / 106  
 212:3727 / 130  
woc 03 middle distance 43:2121 / 142  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 30:2276 / 228  
°CFEB 12J_6 34:3110 / 64  
°CFEB 12J_5 31:3711 / 58  
°CFEB 12J_4 32:1723 / 57  
°CFEB 12J_3 21:1715 / 68  
°CFEB 12J_2 26:5523 / 69  
°CFEB 12J_1 25:5125 / 90  
[Rnd] Sprint dnf  
[Rnd] Middle dnf  
Pinar de Valladolid 19:3845 / 160  
 218:4542 / 206  
Bohemia cup 34:0922 / 135  
[OCAD] Fantasy dnf  
(ocad) Vieil Annecy 3 20:2868 / 195  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 dnf  
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short 15:0949 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle 23:1276 / 194  
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle 26:3261 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long 38:4751 / 166  
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 dnf  
[OCAD] Scolty, Long-night 57:5244 / 110  
[OCAD] CF-Training 2 11:0527 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 12:59131 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 59:5658 / 156  
[OCAD] Velo d'Astico dnf  
 227:0753 / 316  
TREINO 7 (6) 41:1612 / 96  
TREINO 6 37:1832 / 103  
International long distance comp 42:4246 / 155  
woc05 middle distance 61:0554 / 150  
Woc-05 long distance 104:4923 / 93  
[OCAD] Komsomolsky 43:5470 / 180  
TREINO 5 30:0153 / 105  
TREINO 4 48:5432 / 102  
°CFEB 12I_2b 25:178 / 51  
+CFEB 12I_1b 26:1622 / 60  
°CFEB 12I_2 dnf  
[OCAD] Euro Forest Sprint 24:5055 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 17:22107 / 199  
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle 23:3858 / 213  
TREINO 2 29:4218 / 87  
TREINO 1 56:2727 / 95  
(ocad) Vieil Annecy 2 10:2844 / 240  
 29:2672 / 384  
 37:2521 / 384  
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 dnf  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 120:1646 / 138  
[E3] Vercors Cup 37:3092 / 200  
[manual ocad] Summer Ski Slope 11:4161 / 136  
??????? VAI SER 23:1076 / 151  
VAI E VOLTA dnf  
sprint 13:1465 / 131  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 13:4452 / 204  
 2dnf  
THA KLINGN 48:5524 / 79  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle 21:5929 / 172  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long 43:2672 / 145  
HOLL 20:4520 / 103  
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short 15:5336 / 209  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle 25:2242 / 178  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle 21:5737 / 206  
Random Middle 45:3338 / 97  
NewMapTest 6:5930 / 123  
[E2] Vercors Cup 24:3073 / 202  
[OCAD] Schöckel Top, Prolog 11:4646 / 241  
[OCAD] Vuelta Alicante E12 dnf  
°CFEB 12H_6 27:2313 / 45  
°CFEB 12H_5 29:1115 / 46  
°CFEB 12H_4 29:2214 / 51  
°CFEB 12H_3 20:424 / 64  
°CFEB 12H_2 30:2528 / 64  
°CFEB 12H_1 24:538 / 88  
Camp Ripley: Frazen Long dnf  
RandomCup Comp: 3 30:3511 / 68  
RandomCup Comp: 2 19:5715 / 92  
RandomCup Comp: 1 23:4113 / 93  
1stComp 3:3611 / 120  
TRES DE MAIO 25:4368 / 125  
[E1]Vercors Cup Sprint dnf  
 210:3683 / 296  
[ocad] Vieil Annecy 12:5490 / 243  
 29:52122 / 414  
SLAVIERO 38:1246 / 122  
STIBE SPRINT 2 15:4123 / 138  
[OCAD] Bordasee, Middle 2 32:0153 / 169  
stibe sprint 1 17:1630 / 204  
[OCAD] Bordasee, Middle dnf  
[Ski-O]Seewen custom course 16:0661 / 169  
[SpringCup] E24 - Long Final dnf  
 283:5344 / 212  
[OCAD] La Stele E21 50:0085 / 156  
[OCAD] La Stele E20 15:4563 / 223  
Marcesina Cup 43:5524 / 100  
°CFEB 12G_5 dnf  
°CFEB 12G_4 24:3414 / 41  
°CFEB 12G_3 40:4324 / 39  
°CFEB 12G_2 28:3012 / 46  
°CFEB 12G_1 21:0011 / 77  
LONG OK ELITE dnf  
Baba 11:1618 / 86  
SNOW RUNNING dnf  
KO SPRINT (TYPE: middle) 26:136 / 79  
[OCAD] La Stele E19 dnf  
 215:0956 / 216  
[OCAD] La Stele E18 dnf  
 228:3475 / 222  
[Comps4Beginers]Arling- FINAL 29:035 / 76  
[Comps4Beginners]Foxford 25:4636 / 81  
[Comps4Beginners]Graftonfield 7:4920 / 128  
[Comps4Beginners]Riversideville 16:1344 / 115  
[Comps4Beginners] Bristol Cliffs 19:5244 / 127  
[Comps4Beginners] D1- Alewifeham 41:1016 / 109  
[Rnd] East Braintreetowne Brook 26:1230 / 100  
Italian sprint champs 2006 ME 20:2220 / 132  
Marce Cup 27:0930 / 124  
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint 22:1429 / 117  
[OCAD] Rönnberget 2 36:1268 / 137  
[OCAD] Rönnberget 33:5767 / 173  
[OCAD] Fantasy, Sprint dnf  
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT 22:1344 / 126  
One Leg Wonder Montefallonio dnf  
[SpringCup] E23 - Sprint 17:2369 / 189  
[SpringCup] E20 - Sprint 11:1181 / 202  
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT 30:1854 / 150  
[SpringCup] E19 - Middle 24:4545 / 173  
[SpringCup] E16 - Long dnf  
[SpringCup] E14 - Sprint 14:5051 / 207  
°Unionicola 25:564 / 63  
°Atractides (200th) dnf  
°Hygrobates 32:4420 / 58  
°Limnesia 36:5640 / 80  
°Lebertia 38:2315 / 88  
[SpringCup] E17 - Sprint 23:11102 / 207  
[SpringCup] E13 - Night 24:4754 / 110  
[SpringCup] E12 - Middle dnf  
[SpringCup] E11 - Long 63:5249 / 129  
[SpringCup] E10 - Sprint 16:0678 / 222  
[SpringCup] E9 - Middle 30:4688 / 179  
[SpringCup] E8 - Night 27:0860 / 129  
[SpringCup] E7 - Middle 27:5887 / 208  
 219:1143 / 272  
[SpringCup] E6 - Long dnf  
[SpringCup] E5 - Sprint 17:4598 / 272  
[SpringCup] E4 - Middle 41:3972 / 229  
[SpringCup] E3 - Night dnf  
[OCAD] Hofwald dnf  
[OCAD] Bullisland South, Night 24:1054 / 126  
[OCAD] Elsaich 51:2267 / 129  
[OCAD] Idre Fjäll, E6 16:0658 / 205  
[OCAD] Bullisland South, Long 60:5477 / 143  
[OCAD] Aydat E17 42:5548 / 188  
 2dnf  
[RndTemp] Series #3 Middle 19:2438 / 168  
[RndTemp] Series #2 Sprint 12:5335 / 216  
[RndTemp] Series #1 Long 63:5246 / 124  
[OCAD] Long Distance 54:5959 / 154  
[OCAD] Bullisland South, sprint 18:1246 / 223  
Pagrenda south dnf  
(OCAD) Høiås north-east 34:2151 / 200  
[OCAD] Short Long 39:1255 / 185  
[OCAD] Aydat E16 27:0449 / 189  
[RndTemp] Shortdist night dnf  
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 15:0753 / 178  
(CC2012)Arcinazzo 51:5279 / 164  
[OCAD] Mt. Laurie - Middle 22:5388 / 203  
[OCAD] Mt. Laurie 15:5668 / 250  
200th COMPETITION 64:1846 / 179  
Sprint 23:4129 / 137  
supersprint 15:3820 / 111  
Middle 15 50:0432 / 86  
Middle 14 42:2855 / 124  
Middle 13 47:5851 / 106  
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 dnf  
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 31:36100 / 195  
[OCAD] Idre Fjäll, E2 30:1946 / 139  
[OCAD] Idre Fjäll, E1 dnf  
Arcinazzo 55:4446 / 128  
[OCAD] Idre fjäll, Intro 14:1273 / 259  
(OCAD) Laghi de lama - Test 11:5862 / 191  
Brignoles - Urban sprint 40:4362 / 198  
Middle 11 38:0428 / 115  
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo 39:2765 / 159  
[RndTemp] Shortdist 13:4427 / 163  
Middle 10 46:3331 / 88  
Middle 9 49:1121 / 123  
Middle 8 dnf  
Port el Cuero [Sprint] 16:3849 / 222  
°Thiovolum 30:112 / 42  
°Thioploca dnf  
°ThioThrix 46:239 / 40  
°Beggiatoa 35:139 / 53  
°Anirostris 33:5522 / 81  
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 30:2565 / 235  
Middle 7 29:2944 / 105  
Middle 6 25:3841 / 115  
Middle 5 59:3934 / 112  
Middle Comp, night 32:4032 / 81  
Middle 4 dnf  
Middle 3 24:2055 / 164  
Middle 2 28:4334 / 141  
Middle 1 34:3338 / 181  
Vezzena 34:3542 / 163  
[OCAD] Bråt reunion 45:1287 / 182  
(CC2012) Altipiani de arcinazzo 50:0457 / 149  
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 32:1635 / 153  
Rokke korestfjella - 2 16:3239 / 153  
[OCAD] Fantasy, night 17:3540 / 120  
[OCAD] Fantasy, sprint 16:1582 / 211  
[Ocad] Flona_old Night Sprint 40:5448 / 106  
La Verne - Old fantasy map 36:4160 / 207  
Rokke korsetfjella - Middle 1 dnf  
[OCAD] Fylleryd, sprint 20:4149 / 208  
°Aulacoseira 14:0613 / 56  
°Chrysarachnion 26:144 / 46  
°Anthophysa 43:1625 / 57  
°Epipyxis 25:042 / 56  
°Dinobrion 22:3310 / 90  
(OCAD) Shortdistance N dnf  
[OCAD] Tonsow E2, Middle 28:4645 / 165  
[OCAD] Tonsow, Sprint 17:0031 / 184  
WOC2012 (jorat-long) 55:4275 / 197  
 252:1476 / 251  
Raven`s Cleavage dnf  
[OCAD] Tonsow, Ski-O Long 42:4968 / 125  
Middle (test) 45:1324 / 73  
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 56:0340 / 159  
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 dnf  
February Cup 3 of 3 36:2558 / 124  
February Cup 2 of 3 34:3172 / 152  
February Cup 1 of 3 33:1138 / 186  
Giro d'Italia - Stage 8 27:0266 / 173  
Teisko sprint 2 22:3962 / 152  
Teisko Sprint 1 dnf  
 28:2978 / 251  
[OCAD] Graddy, Short dist. 26:5536 / 148  
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 19:2438 / 209  
[OCAD] Graddy, Middle 2 31:1640 / 142  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 2 20:2885 / 184  
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 30:2159 / 126  
(OCAD) WWI battlefields middle dnf  
°Leydigia 32:097 / 37  
°Disparaloma 37:4213 / 36  
°Camptocercus 24:355 / 47  
°Acroperus 29:0513 / 49  
°Westella 34:3713 / 58  
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 23:0343 / 139  
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 36:0838 / 157  
[OCAD] Vuelta Alicante - E2 13:5049 / 199  
[OCAD] Vuelta Alicante - E1 31:4574 / 212  
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue 18:4880 / 235  
 219:29114 / 318  
 316:1170 / 318  
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) 15:3040 / 192  
(OCAD) Italy-tour - E1 25:5173 / 208  
Shortdist night #2 17:2984 / 140  
Shortdist night 14:3041 / 172  
kaktus race 11:5539 / 120  
Giro d'Italia - Stage 7 86:5131 / 103  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Valsalega long 66:1325 / 88  
Høiås North stage3-middle(night) dnf  
Høiås North stage 2 - Sprint 18:31130 / 240  
 214:5370 / 296  
Høiås north stage 1 - Long 39:3147 / 182  
[RndTemp] Everetthamb #2 41:3714 / 122  
Giro d'Italia - Stage 6 39:3952 / 127  
Fantasy Winter Race dnf  
Giro d'Italia - Stage 5 41:2264 / 171  
Giro d'Italia - Stage 4 27:4750 / 193  
Giro d'Italia - Stage 3 31:1972 / 185  
[OCAD]Gesunda Long 108:0939 / 124  
[OCAD]Gesunda Middle 52:0795 / 218  
Giro d'Italia - Stage 2 31:4752 / 152  
Giro D'Italia - Stage 1 46:4443 / 154  
[OCAD] Bordasee, Middel 2 34:0740 / 156  
[OCAD] Graddy, Middle 25:4326 / 129  
[OCAD] Sengas, Skio Long dnf  
Remake Steinbruch dnf  
One Leg Wonder Fusine 7:5712 / 136  
[RndTemp] Martinb 14:2862 / 216  
[OCAD] Middle Distance 21:4546 / 240  
[OCAD] Long Distance 75:3382 / 177  
°Chlorella 24:3943 / 83  
°Siderocelis 25:4921 / 65  
°Lagerheimia 18:575 / 83  
°Quadricoccus 31:1825 / 60  
°Spondylosium dnf  
[OCAD] Sengas, Ski-O Middle 28:0360 / 145  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 21:3293 / 195  
 215:1435 / 262  
[OCAD] Bordasee, Middle 26:5830 / 139  
[OCAD] Bordasee, Sprint dnf  
Quickmade map-shortened midde 2 20:1958 / 165  
(FANTASY) middle E1? 21:5755 / 172  
[Fantasy] Unnamed dnf  
Quickmade map - shortened middle 24:2297 / 212  
[OCAD] Dell'Argentario, multi'O 41:0850 / 172  
[OCAD]Monte Amiata 25:2625 / 112  
[OCAD] Dell'Argentario, middle 4 22:4267 / 223  
Dzikie Weze 44:3350 / 145  
[RndTemp] Cambridgeb 21:4081 / 207  
(RND) Hard and long (and dark..) dnf  
°Pleurocapsa 37:5020 / 52  
°Tetrapedia 41:5518 / 53  
°Merismopedia 36:235 / 52  
°Gloeocapsa 45:0417 / 55  
°Rhabdogloea dnf  
[OCAD] Altopiano, middle 3 26:13132 / 228  
Bradbury's Race Long 40:2019 / 136  
Bradbury's Race 25:1477 / 188  
[OCAD] Altopiano Sud, middle 2 26:24105 / 238  
[OCAD] Altopiano Sud, middle dnf  
Åktatorpet Middle 22:3223 / 154  
[OCAD] Contour'O, short middle dnf  
Rokke map-part 2 E2 25:3849 / 182  
[OCAD]Pregrize E4 27:0342 / 177  
[ocad] taiwashrine 4 somanyctrls dnf  
Christmas Special dnf  
Rokke map-part 2 29:0564 / 190  
°Lembadion 51:196 / 54  
+Cupelopagis 33:2613 / 67  
°Habrotrocha 31:4736 / 72  
°Dissotrocha 27:1311 / 77  
Sathrophilus2 39:2614 / 73  
[ocad] taiwashrine 3 long dnf  
[ocad] taiwashrine 2 middle 18:5053 / 215  
[ocad] Taiwashrine 1 downhill 14:08113 / 251  
[OCAD]Pregrize E3 42:5844 / 195  
(ocad) St-Agnan-En-Vercors 41:4864 / 172  
[OCAD] Pregrize E1 dnf  
Holt 17:2759 / 239  
Kampersvik E2 14:5492 / 202  
0ltrebrenta 44:3359 / 144  
Kampersvik sprint 10:5559 / 240  
 29:0727 / 372  
GMOK advent calendar race 37:1164 / 199  
Cansiglio by night 10:4421 / 129  
Corridor-Contour-Hardcore-O dnf  
One-Leg-Wonders 11 dnf  
Relocation @Surebridge 4:4718 / 168  
 23:0520 / 239  
TEST 5:2741 / 144  
Controlpicking dnf  
Rokke 2 dnf  
Old modified rocad - 3 23:3339 / 184  
Crosetta Long Championships 53:017 / 112  
Crosetta Sprint sample sprint 16:1549 / 199  
Rokke 14:3551 / 191  
Vorab-Challange 14:3076 / 253  
 214:0785 / 357  
Contour-O 36:1657 / 173  
Ski-o Ural map !!!! 29:3432 / 147  
[SKI-0] Carlo Magno dnf  
Biathlon-O Ultralong 89:3653 / 116  
North Canobieton Township 29:027 / 119  
Hardcore Pointless dnf  
Old rocad modified - 2 25:3042 / 177  
Pointless 40:278 / 121  
 238:488 / 167  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 728:212 / 167  
Jerash Sprint 31:3136 / 159  
Terelckie prudy SKI-O day 2 35:4550 / 133  
RND by D.Atkin 27:4817 / 69  
Crni Graben Middle dnf  
Crni Graben Sprint 22:3190 / 196  
STB Fantasy 49:3248 / 163  
Mo middle 22:1034 / 145  
Terleckie Ski - O day 1 31:0376 / 181  
[OCAD] Le Semnoz, middle dnf  
Random place day 2 middle dnf  
San Pippo 2 31:3649 / 110  
OCAD Just a random place -middle 36:3566 / 127  
San Pippo 37:1466 / 147  
Monteret Easy Sprint 10:5459 / 170  
STB Promo - Sprint (Right) 18:3978 / 177  
STB Promo - Long 68:1241 / 101  
STB Promo - Sprint 25:1160 / 161  
Old modified Rocad 35:0724 / 155  
STB Promo - Middle 42:2960 / 139  
Schiltwald3 21:5429 / 127  
HE Lumbreras (La Rioja) 23:0531 / 155  
Model Event Lumbreras (La Rioja) 10:36110 / 209  
Schiltwald2 21:3320 / 108  
Schiltwald 26:2724 / 138  
CekyPank Orienteering 28:0727 / 112  
Brünnelichrüz dnf  
quickmademap 29:34104 / 190  
[OCAD] Long 1 (good runnability) 60:5036 / 119  
[OCAD] Long 1 (bad runnability) dnf  
[OCAD] Sprint 1 (Forest) 17:3485 / 229  
Foppa-Challenge 14:1190 / 249  
Langelandsfjellet - Day 2 middle dnf  
[OCAD] Middle 3 29:1462 / 166  
[OCAD]Highland 3 night 39:1961 / 119  
[OCAD] Middle 2 23:4752 / 170  
[OCAD] Middle 1 32:1975 / 188  
Middle Cansiglio 56:2631 / 98  
(ocad) Hjerteråsen night 2 dnf  
(ocad) Hjerteråsen night 24:1050 / 127  
Langelandsfjellet - Middle 32:2534 / 174  
Glunte 36:4931 / 92  
[OCAD]Nynäs middle 1 33:4741 / 249  
Crimea 24:3221 / 117  
Waste of time 1:30130 / 162  
 21:18410 / 558  
[OCAD] Farstanäset Ski-o 2011 23:2961 / 202  
[OCAD]Gunnfjaun night (right) dnf  
[OCAD]Gunnfjaun night dnf  
[OCAD]Limanowa Cup 66:1433 / 132  
Kaoz 25:5131 / 97  
norwegian o-holidays 19:2633 / 147  
[ocad] EC08 sprint2 10:0758 / 180  
[ocad] EC08 sprint1 7:2471 / 238  
(rnd) Four seasons 48:1535 / 130  
Forrest Sprint 12:3151 / 178  
Longue cost dnf  
(ocad) Faron Est dnf  
Blue-cost 30:1245 / 109  
East-cost 25:2915 / 125  
°Ophryglena 56:5416 / 59  
°Pusillus 40:4325 / 63  
°Chondrocladia lampadiglobus 37:2611 / 60  
°Uronema 51:1913 / 62  
°Trichodina 61:2526 / 71  
Sandy ground 51:1861 / 168  
[ocad] äktatorpet2 24:3950 / 218  
[ocad] äktatorpet1 20:02106 / 230  
[rocad] Junne 38:4051 / 187  
[ocad] Kooyoora Night Middle dnf  
(ocad) Faron Nord 39:2566 / 217  
 232:4315 / 272  
[OCAD]Halloween! dnf  
SOL-Boyz GP ST2 - Billeberget 22:1165 / 224  
°Zoothamnium 49:446 / 67  
°Epicarchesium 49:1817 / 69  
°Pyxidiella 30:3818 / 97  
°Opercularia 26:2710 / 111  
°Epistylis 41:4211 / 101  
[OCAD] Fantasy middle 31:2724 / 244  
SOL-Boyz Grand Prix 22:0771 / 201  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #7 18:3496 / 218  
Climb WC dnf  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #6 dnf  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #5 29:02106 / 249  
china golden championship sprint dnf  
Rokkeveien 21:1748 / 117  
austria 9:5124 / 123  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #4 46:3471 / 228  
Test Day7 41:598 / 40  
Test Day6 40:1119 / 46  
Test Day5 31:3715 / 53  
Test Day4 27:3810 / 51  
Test Day3 23:0115 / 61  
Test Day2 21:3525 / 74  
Test Day1 dnf  
Test 12:0517 / 101  
 211:145 / 119  
Middle Kenmoretown Steeps dnf  
konrads gamle endetarm 3 24:3041 / 139  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #3 dnf  
Test 19:5515 / 86  
NOLAN CUP. Day 1 10:2748 / 127  
[OCAD] Schöckl SE, S2 Sprint 21:0785 / 177  
[OCAD] Schöckl W, S1 Middle 23:0169 / 182  
[OCAD]Golen Orienteering Cup #1 20:1168 / 206  
An test map 25:4817 / 95  
[OCAD] Schöckl, Model Event 6:1668 / 162  
An OL4 sneak peak 10:5434 / 154  
konrads gamle endetarm 2 dnf  
[OCAD] Chateau de Montlosier E15 dnf  
[OCAD] Haijainen - Long 2 dnf  
Enjoy Day 3 The final 16:1030 / 150  
Enjoy Day 2 16:2922 / 167  
Enjoy Day 1 18:5646 / 147  
[OCAD] Surbridge Mountain Long 98:4752 / 123  
[OCAD] Haijainen - Long 44:2749 / 150  
[OCAD] Lammhult, sprint 19:41115 / 230  
 214:5732 / 349  
[OCAD] Aydat E14 47:3243 / 131  
yutrur 12:2928 / 83  
[OCAD] Västersjön night middle 28:4353 / 122  
[OCAD] Västersjön night sprint 2 20:1657 / 123  
[OCAD] Västersjön, night sprint 16:1360 / 140  
Test 13:1164 / 134  
Tulluan short 12:0225 / 189  
city middle 30:2651 / 147  
[OCAD] Aydat E12 27:4435 / 167  
[OCAD] Aydat Centre E11 24:4378 / 185  
sommer ski-o (the better) 29:4618 / 69  
[OCAD] Innanbäck - Middle 2 35:5470 / 168  
[OCAD] Pian Alba E7 25:5862 / 132  
[OCAD] Pian Alba E6 20:0961 / 151  
[OCAD] Pian Alba E5 23:2070 / 157  
[OCAD] Pian Alba E4 dnf  
[OCAD] Pian Alba E3 20:4664 / 160  
[OCAD] Pian Alba E2 dnf  
[OCAD] Pian Alba E1 28:1465 / 203  
The Lava Wetlands 30:4836 / 164  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Final 23:3440 / 179  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 2 18:4953 / 151  
[OCAD] Altes AKH, Sprint Quali 1 18:3960 / 190  
Sommer ski-o 26:3212 / 102  
OL4tour Mörtsjön2 22:4654 / 183  
OL4tour Mörtsjön 18:2930 / 216  
[OCAD] Innanbäck - Middle 43:5893 / 179  
[OCAD] Irbene N Long 52:1465 / 154  
[OCAD] Irbene N Sprint 12:0742 / 197  
[OCAD] Irbene N Night Sprint 14:2390 / 168  
[OCAD] Irbene N Middle 31:3690 / 201  
[OCAD] Rankås N Long 75:5568 / 140  
[OCAD] Rankås Sprint 18:2191 / 221  
 213:2058 / 298  
[OCAD] Rankås N Middle dnf  
test 15:0098 / 166  
Hogasand middle 35:3722 / 82  
[RND] Upordowne Middle 21:5717 / 111  
[RND] Bulgur long 34:0428 / 96  
[RND] Coscos long dnf  
Mount Edina 21:5893 / 157  
Sprint different 16:1325 / 151  
[OCAD] Aydat E9 34:2990 / 182  
a funnie course 2 (not faild) 71:0414 / 68  
[OCAD] Aydat E8 19:4784 / 217  
(ocad) La Quillane 32:3648 / 188  
a funnie course dnf  
over ruan 28:4449 / 100  
[ocad] JEC Sprint 3 10:3868 / 161  
[ocad] JEC Sprint 2 11:3999 / 187  
[ocad] JEC Sprint 1 10:4581 / 255  
°Methanothrix 45:4319 / 44  
°Thiospirillum 42:3510 / 39  
°Lamprocystia 48:1323 / 47  
°Thiopedia 40:316 / 46  
°Gallionella 38:0515 / 74  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 28:5558 / 242  
[rnd] E6 Frankys Alm 26:0955 / 140  
[rnd] Foxwick-Hills 2 dnf  
[OCAD] Torana, Sprint 17:4373 / 163  
Ingalunda city new course 33:3485 / 137  
WOC 2014 Millegrobbe I 36:0664 / 228  
Entenhausen E3 66:4929 / 107  
Predgrize Model Event dnf  
 2dnf  
 311:1250 / 250  
Castelfiorentino East 31:0433 / 158  
Castelfiorentino West 25:58115 / 180  
Hot and Dry 22:2464 / 215  
Stonlaita Platabek dnf  
city 29:2262 / 205  
[Rnd]The Darkness dnf  
[OCAD] Torana middle RIGHT ONE 29:4760 / 180  
[rnd] E4 Sullivan dnf  
[OCAD] Herbouilly Sud, long 88:3359 / 174  
[OCAD] first one 17:17100 / 221  
 2dnf  
[rnd] E3 Frankonia 20:2750 / 162  
SASP-Course2 47:1274 / 149  
SASP 46:4287 / 177  
Neige 59:5222 / 80  
(OCAD) Buraunet 31:2295 / 177  
Bristolburg sprint 9:0913 / 80  
Martin Flats sprint 10:4542 / 150  
Sprint Reupload. 15:4412 / 190  
(ocad) Foret d'Agre 36:2652 / 196  
[rnd] E2 Foxwick 79:0563 / 138  
[rnd] E1 Marshallwood 28:2160 / 205  
upload test dnf  
Qualification Midle 'CRA" 36:3716 / 54  
Qualification sprint "CRA" 14:5558 / 107  
Qualification longue "CRA" dnf  
muerte dnf  
Trail dnf  
Sprint. 27:4628 / 120  
Sprint 15:4127 / 130  
Middle.. 12:4217 / 146  
Middle. 15:0532 / 149  
Entenhausen E2 25:5930 / 138  
Entenhausen E1 47:2854 / 156  
Test! 13:4843 / 127  
Hellz Yeah! dnf  
[OCAD] Aydat E7 32:4670 / 211  
[OCAD] Aydat E6 dnf  
[OCAD] Aydat E5269:3391 / 235  
[OCAD] Chateau de Montlosier E4 dnf  
 224:1282 / 276  
[Rnd] Short/middle 20:4761 / 192  
[Rnd] Middle 33:4083 / 176  
[ROcad] Sprint dnf  
Shortdist ~ 21:4729 / 168  
[OCAD] Chateau de Montlosier E2 33:4586 / 238  
[rnd] Bousieyas 35:3937 / 149  
[OCAD] Chateau de Montlosier dnf  
[JWOC2011] Middle Final M20 32:1237 / 255  
[OCAD] Sega di Ala, Sprint 15:5028 / 234  
°Folsomia 40:559 / 58  
°Chironomus 48:3011 / 50  
°Heliscus 32:495 / 62  
°Chaoborus 32:454 / 69  
°Micrasterias 42:0016 / 75  
[OCAD] Mount Kooyoora, middle 22:3457 / 252  
Litchfieldton_2 43:1930 / 139  
Shortdist 11:2629 / 143  
[OCAD] Portugal Contours E1 13:3221 / 210  
[E3]Hageno Kalnas - Middle 27:0333 / 147  
La Burla 13:3821 / 128  
A BORING COURSE...... 16:3532 / 134  
[OCAD] San Giovanni- Final 43:2052 / 157  
[E1]Hageno kalnas - sprint 19:3883 / 191  
Litchfieldton_1 42:3422 / 146  
[OCAD]San Giovanni - E1 22:2250 / 209  
[Rnd] Arling Valley 13:1661 / 175  
Takt - Night Sprint 2 dnf  
Takt - Night Sprint 1 15:2439 / 180  
[OCAD]LewesLake Sprint Final 20:5953 / 201  
[OCAD]LewesLake Sprint 18:1582 / 257  
°Mallomonas 53:3716 / 40  
°Aphanocapsa 32:4316 / 64  
°Prolohmannella 42:4915 / 46  
°Arremurus 51:3329 / 58  
°Carteria dnf  
[Rnd] Short/night 12:5420 / 120  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 2 dnf  
[OCAD]Valonsadero, Sprint 18:21100 / 220  
[OCAD]Revard, middle 2 29:0167 / 172  
[OCAD]Revard, middle 37:1553 / 193  
[Rnd] Middledistance dnf  
The Hole 28:3439 / 172  
Mepha dnf  
[OCAD] La Montagne de Bange E4 23:3459 / 233  
[Rnd] Lovely Longdistance 107:4520 / 84  
°Pyramimonas 47:159 / 33  
°Polytoma dnf  
°Hyalogonium 35:2825 / 54  
°Chlamydomonas 38:559 / 45  
°Kalyptorhynchia 38:596 / 66  
[OCAD] La Montagne de Bange E1 65:1438 / 165  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 2 dnf  
[OCAD] Salpa-Jukola Training 1 37:4968 / 244  
pitiful[Rnd] middle dnf  
Joulumae I 20:2289 / 266  
Middle Alpine dnf  
[Rnd] Southern Milton 27:0318 / 161  
[Rnd] Beaconsham 35:2196 / 172  
[Rnd] Fultontowne Hill 56:5314 / 125  
Vealos 34:5453 / 199  
Sprint (test 15:5577 / 181  
Craft cup Skien 2013 30:3634 / 198  
middle 34:5372 / 162  
Mixed middle dnf  
 244:2551 / 188  
Beach Puglia 18:5038 / 179  
WOC 2005 area - Course 2011 42:1550 / 136  
Roraima Sprint 12:3221 / 163  
°Blastocladia 44:4623 / 54  
°Saprolegnia 35:4225 / 50  
°Geocentrophora 46:3931 / 75  
[Rnd] Safari-o! dnf  
[E2] Herbouilly, night 24:4257 / 183  
Pilzwald 3 54:3652 / 133  
Pilzwald 2 dnf  
Herbouilly 33:1574 / 242  
Test Relay run 35:2613 / 70  
WOC 2003 69:5423 / 96  
Test comp 51:2821 / 55  
Rnd tour LONG 35:5912 / 60  
Rnd tour middle 28:0422 / 74  
RND tour 15:2319 / 125  
Pilzwald 1 18:586 / 124  
Just4fun 18:1211 / 80  
Sörby final Slump-O dnf  
[Rnd] Hudsonford Lake 18:4257 / 160  
[Rnd] Lower Somerboro Heights 29:5047 / 149  
Sprint-O -Irish Style! 27:2492 / 212  
°Coenocystis 40:278 / 43  
°Gloeocystis 43:549 / 37  
°Treubaria 42:2315 / 43  
°Acanthosphaera 37:022 / 46  
°Desmatractum 39:3721 / 53  
[Rnd] West Washnington <3 dnf  
Tuscany Beach Sprint 35:4126 / 118  
Tuscany Beach Race dnf  
[Rnd] Long Distance-Irish Style 56:3544 / 103  
[R_t] Bowman National Preserve 20:1761 / 198  
[Rnd] Bowman National Preserve 18:0535 / 131  
mysig bana:) 20:1452 / 131  
Correncon Tour - Stage 8 25:2659 / 177  
Rnd_temp short/middle 19:5556 / 192  
Versan 3 24:5520 / 64  
Versan 2 15:4615 / 86  
Versan suite techn 1 20:3346 / 103  
Technicale 11:5747 / 144  
Correncon Tour - Stage 6 21:4542 / 192  
Sörby 24 Middle 23:0856 / 206  
Summertour E2 -Åshöjden- dnf  
Summertour E1 -Bosätersvallen- 50:5055 / 137  
Raiasd 35:2334 / 165  
Rnd_temp 1.4k 19:0473 / 195  
Sääkelä 30:2948 / 217  
justforfuncomp :) 15:0038 / 184  
Moscow sprints.stage 4 dnf  
Moscow Sprints.stage 3 12:5726 / 72  
Moscow sprints.stage 2 dnf  
Moscow sprints.stage 128:2544 / 122  
Fabio Aurelio 32:176 / 94  
Park sprint in Moscow. stage 1 21:4629 / 125  
Kjolen sprint 21:0849 / 151  
Piani Praglia 41:4628 / 118  
°Sorastrum dnf  
°Hydrodictyon 29:129 / 44  
°Netrium 39:3217 / 44  
°Mesotaenium 31:5010 / 52  
°Platynematum 31:145 / 65  
Gafanhori 57:0841 / 94  
Rnd_temp - Middledistance #2 35:1824 / 154  
Ski-o end the season 19:1760 / 123  
WOC 2003! Moscow Compass 15:3259 / 138  
Sekotsuji by D.Atkin dnf  
Slopeing 17:4925 / 136  
[OCAD] Surebridge Mountain E4 76:4563 / 138  
Sörby23 Sprint 10:5564 / 208  
Sörby21 Middle 21:4691 / 170  
[OCAD] Surebridge Mountain E3 22:1867 / 200  
[OCAD] Surebridge Mountain E1 29:1055 / 210  
Correncon Tour, Stage 3 dnf  
Rnd_temp - Middledistance 29:3042 / 151  
Sörby 20 middle dnf  
One-leg-Wonder FINAL 15:4037 / 140  
One-leg-wonder 5 17:5956 / 122  
One-leg-wonders 4 15:5864 / 134  
One-Leg_wonders-3 15:4883 / 148  
Correncon Tour - Stage 1 24:2242 / 203  
TrentoCity 10:3624 / 165  
Mimizan #1 24:2295 / 201  
ATTENTION ONE LEG WONDER BUG 7:3126 / 131  
One-leg-wonders 2 31:0773 / 183  
One-leg-wonders-1 20:4756 / 166  
Summertour Trainingrace 2 East 55:3945 / 124  
Summertour Trainingrace 1 West 29:0727 / 159  
Hard Sprint Tour - Stage 4 21:0054 / 144  
Hard Sprint Tour - S3 Jerash 29:4361 / 154  
Hard Sprint Tour - S2: Downhill 21:2542 / 166  
Hard Sprint Tour - Stage 1 16:1853 / 186  
Rnd_temp 1.3k 17:4260 / 204  
Bosbergheia, middle 23:4653 / 198  
Sörby 19 Long 47:0891 / 158  
Sörby 18 Controlpicking 28:4996 / 213  
warm-Up 14:4762 / 139  
[OCAD] Correncon, middle 26:2648 / 167  
Jervskogen, ultralong 92:4057 / 125  
Tropical challange 42:2357 / 159  
Dunes longish 36:3861 / 120  
[OCAD] La glacière, middle dnf  
Dune middle 26:2282 / 167  
°Stylodrilus 46:3018 / 56  
°Tropidoscyphus 33:5511 / 61  
°Rhopalodia 35:489 / 59  
°Rhizosolenia2 32:1320 / 81  
°Tetraplekton2 36:4537 / 88  
Hill 25:0464 / 118  
City sprint 22:1752 / 162  
Island long 37:0127 / 148  
Cavedine 3 37:0532 / 143  
Fast sprint 9:5659 / 186  
Middle dnf  
[OCAD] La Glacière, Long 51:1047 / 157  
[OCAD]La Glacière, Sprint 17:2466 / 218  
Happy Birthday Razz. !!!! 51:5366 / 220  
[OCAD] Correncon Sud 33:5056 / 134  
fulton dnf  
ermatown cup 23:4249 / 134  
Cavedine 2 33:5063 / 142  
Cavedine 29:1259 / 192  
kahil's roks tour 26:0567 / 159  
map 12:4546 / 151  
Spring Tour Stage 4 54:3170 / 191  
Jervskogen, long 2 45:3747 / 206  
Easy Middle (NOT NIGHT) 15:0629 / 126  
Easy Middle night 15:1543 / 110  
Ekeby 17 Sprint 14:34112 / 272  
Ekeby 15 Middle 27:23110 / 249  
Jervskogen, long 56:4366 / 209  
Capanne di Marcarolo 41:0329 / 122  
Ekeby 14 Night Sprint 19:5953 / 193  
Kahil's Rocks n7 12:1490 / 232  
COurse pour bourain pas techniqu 49:4423 / 95  
Carte d'entrainement à la carte 21:5331 / 147  
Forest Sprint 17:2137 / 152  
Spring Tour Stage 3 77:5655 / 195  
Ekeby13 Ultralong 64:0873 / 154  
Ekeby12 Middle 16:2928 / 263  
Controlpicking dnf  
Spring Tour Stage 1 dnf  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Night dnf  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Middle 15:5751 / 226  
[OCAD] Stora Spånsan 1, Sprint 12:0167 / 272  
Hagnesta10 Sprint 16:2291 / 248  
fantasy 17:4936 / 142  
[OCAD] Småland, Middle 33:00127 / 246  
[OCAD] Småland, Night Sprint 17:2653 / 202  
Sprint on the Moon (OK) 17:1660 / 210  
(FUN)Walking on the Moon (OK) 15:25111 / 193  
Rocky 23:0126 / 127  
°Stigeaclonium 42:0418 / 45  
°Desmococcus dnf  
°Draparnaldia 31:4523 / 59  
°Coleochaete 28:0113 / 74  
°Tetrasyphon 41:2016 / 71  
St. Andrews 47:1415 / 110  
Different dnf  
[LabRun] Sector E dnf  
Hagnesta7 Corridor-O dnf  
Hagnesta6 Middle 29:5689 / 198  
Yoga Shmoga dnf  
Christchurch CF Racers 38:4047 / 214  
Hagnesta5 Middle 27:0156 / 214  
(ocad) AABB Night 20:2815 / 115  
Worlds Shittiest Competition dnf  
(ocad) Sprint AABB 17:2885 / 187  
[OCAD] WUOC 2010, Contour-O 18:3326 / 195  
Long 59:4440 / 122  
crazyisland-remade 29:4028 / 194  
kikirace prologue 10:3424 / 152  
Magnus cup Sprint 18:1446 / 207  
Husby Klitplantage DK 19:3523 / 148  
Easy 3:582 / 168  
Magnus cup prologue 40:1278 / 150  
Matt Give Me A Ride 57:4949 / 138  
SlumpLong 55:0477 / 169  
Middle 45:4145 / 155  
Sprint dnf  
Russia Style 39:4469 / 142  
Martins løype 17:5621 / 155  
Fantasycourse 10:2013 / 216  
°Collotheca 36:5732 / 72  
°Filinia 29:1026 / 73  
°Hexarthra 30:2915 / 86  
°Pompholyx dnf  
°Bothrioplana dnf  
SlumpSprint dnf  
SlumpPrologue 20:1877 / 223  
Henriksaasen Middle dnf  
Henriksaasen supersprint 2:5157 / 257  
[OCAD]Hagnesta Long 35:5861 / 249  
[OCAD]Hagnesta Sprint 20:55120 / 324  
Marvins løybe 16:0834 / 216  
sennoi 1 24:3957 / 194  
map 35:4017 / 99  
world cup... 34:4927 / 143  
col de .... 29:5426 / 147  
course en auvergne 30:0626 / 157  
Train your brain 2 15:0780 / 198  
Train your brain 1 dnf  
random map 26:2843 / 167  
City Sprint 19:461 / 133  
Braintreeburg cup 15:4947 / 154  
Ermatown cup 13:1965 / 146  
ermatown cup sprint 12:4845 / 133  
Kev's Sicko dnf  
 234:5623 / 149  
WOC 2005 Middle 49:4418 / 95  
WOC_03 long dnf  
°Cohnilembus 32:4619 / 79  
°Balanonema 29:3312 / 82  
°Loxocephalus 31:4112 / 73  
°Sathrophilus 35:4821 / 80  
°Golenkiniopsis 38:4741 / 96  
Holmvassnatten 3 26:2161 / 178  
Holmvassnatten 2 29:3491 / 222  
Holmvassnatten - Prologue 16:0162 / 252  
-monteferrato dnf  
Buraunet 32:0147 / 154  
[OCAD] San Giovanni Finale 49:5857 / 176  
[OCAD] Cavedine Long 72:2064 / 195  
FIN 5 - 1998 42:0024 / 175  
Tomaattimehu 23:0928 / 217  
t 18:047 / 162  
  18:267 / 104  
HHerbernheia 2011 (right one!!!) 25:4241 / 278  
Herbernheia 2011 14:2825 / 248  
Brignoles 03 dnf  
SprintPastu 17:2057 / 178  
Sprint 26:0267 / 204  
Bunketorp Ski-O Middle 35:0492 / 243  
°Platambus 43:0046 / 85  
°Drususbiguttatus 24:5136 / 88  
°Hydropsyche dnf  
°Rhyacophila 26:0812 / 102  
°Sericostoma 47:0028 / 96  
Bunketorp Ski-O Long 49:3066 / 178  
Long sprint 30:4221 / 159  
Sprint 0.8 KM 7:4974 / 213  
Pijnven Noord 33:0732 / 193  
RunRun dnf  
Winter Games 2011 [Long] 39:0847 / 142  
Winter Games 2011 [Sprint] dnf  
Winter Games 2011 [Prolog] dnf  
Winter Games [Prolog] 8:3966 / 204  
INGALUNDA CITY SPRINT 20:2126 / 163  
essai 11:408 / 152  
Brignoles 01 31:5279 / 246  
x/z 28:4525 / 124  
short - nybro 15:4253 / 252  
Swiss O Week - E1 25:3275 / 251  
Plagiocampa 31:5511 / 68  
Bursellopsis 24:2012 / 84  
Urotricha 35:4015 / 68  
Prorodon 33:2018 / 88  
Cylindrocystis 33:5223 / 106  
Spring Cup CF Day 15:4267 / 292  
Spring Cup CF Night 19:54119 / 228  
Herbernheia Long 35:0031 / 210  
Tallberget Ski-O 38:29111 / 252  
Herbernheia Cahllange 14:3313 / 244  
Trondheimrace dnf  
Swiss O Week - E6 16:0550 / 234  
Swiss O Week E3 22:0488 / 228  
Neoprenhåssååå dnf  
the run 16:4134 / 142  
Door 11 - PortU 21:3030 / 211  
Dorr 9 - PortU 15:3351 / 248  
[OCAD] Sierra del Molino 5 44:2034 / 102  
[OCAD] San Giovanni 6 19:2744 / 183  
Door 6 26:0227 / 182  
Middle Fantasy 19:0650 / 169  
Ryssberget Winter Tour 40:4927 / 136  
Brignoles - Night urban sprint 9:2457 / 239  
Door 5 26:4940 / 144  
Psychoda 28:066 / 88  
Phalacrocera 27:5018 / 98  
Mochlonyx 26:4926 / 97  
Ptychoptera 25:5616 / 59  
Lauterbornia 25:2818 / 93  
Door 4 - Jaanankallio dnf  
door 8 24:0891 / 234  
[OCAD] Sierra del Molino 4 43:4019 / 149  
WW Sprint 22:4743 / 141  
Micro O 15:2369 / 190  
Door 3 - Forvie 30:0426 / 175  
Slope run [OCAD] 22:2735 / 188  
Door 2 - Valey 52:5274 / 131  
Rowe Races - 3 of 3 24:3471 / 173  
Door 1 - Urtgicla dnf  
Whannawhanna - Middle 1 44:4361 / 152  
Smedley - Middle 36:5137 / 161  
Rowe Races_Stage 2 of 3 34:1729 / 110  
Fugletjernsmyra 2.7 km 25:5437 / 130  
The Slump - Middle 30:3820 / 149  
Rowe races_Stage 1 of 3 36:4340 / 102  
Aborfield Middle 36:5341 / 93  
Maraetotara - Sprint 17:2340 / 223  
Maraetotara - Long 55:5948 / 124  
Fantasy course 32:4734 / 122  
Old Dogtrack Sprint 13:0655 / 176  
ForRoss 37:0126 / 102  
Downhill sprint 14:1247 / 189  
Monospilus 29:4527 / 70  
Chydorus dnf  
Graptoleberis 25:3142 / 84  
Acroperus 22:2119 / 81  
Disparalona II 23:3928 / 99  
sprint 9:2757 / 164  
Bodafors 2m Contours dnf  
[OCAD] San Giovanni Stage 3 14:2989 / 220  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle 38:5162 / 136  
Funky 13:5335 / 99  
[OCAD] San Giovanni Stage 2 48:5873 / 158  
[OL4an tour] E17 Piskeflöde 24:2643 / 190  
Sierra del Molino 26:2640 / 148  
[OCAD] San Giovanni Stage 1 dnf  
PastCourse 26:2729 / 113  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 2 46:3354 / 160  
[OL4an tour]E14 Flinshult dnf  
SprintPastu.2 25:4140 / 117  
SprintPastu 24:0114 / 141  
Ophryoglena 24:5119 / 73  
Balanonema 35:3924 / 75  
Platynematum 32:1614 / 65  
Dexiostoma dnf  
Loxocephalus 25:3020 / 102  
[OL4an tour] Herrestadsfjället 1 dnf  
[OCAD] San Giovanni Prologue 9:25120 / 255  
Training in Briffaut for Jean 26:3734 / 96  
d 45:579 / 78  
Pastur 23:2433 / 111  
[OL4an tour] E12 Flinshult dnf  
vallinas mountain sprint dnf  
Fantasy Sprint 13:4962 / 206  
[OL4an tour]Rusia 3 Middle dnf  
[OL4an tour]Rusia 2 night short dnf  
[Ocad] Venice 37:2147 / 173  
OgdensFirstRace 29:3344 / 111  
[OL4an tour]Anza Borrego Middle dnf  
[OL4an tour]Sälen 40:1475 / 180  
[OL4an Tour]E5 - Lagga/Östuna 1 14:1638 / 190  
nuit 1:5580 / 107  
 21:1569 / 177  
sprint 9:3336 / 118  
ormen 12:3031 / 100  
kikirace6 49:3915 / 76  
Eudiaptomus 23:072 / 78  
Ceriodaphnia 30:1829 / 68  
Stylodrilus 31:0411 / 63  
Chromadorita 22:3812 / 70  
Brachyura 23:013 / 87  
kikirace 5 dnf  
ikirace 5 dnf  
kikirace 4 dnf  
kikirace 3 40:3716 / 98  
sweet comp. prolog 34:2072 / 194  
[OCAD]Nynäs Middle 19:1037 / 194  
Map 15:1115 / 167  
[OL4an tour]Rusia 1 Long 56:1345 / 143  
[OL4an tour]Goodspring MT Middle 22:2946 / 182  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Nigh 40:5473 / 128  
[OL4an tour]Anza Borrego SW Day 21:4772 / 200  
kikirace sprint2 24:3955 / 122  
kikirace sprint 23:4923 / 147  
(ocad)- färsk; Prolog dnf  
[Pure and Fast] - middle 19:4144 / 134  
The Gardens Tale Intro2 18:3016 / 123  
The Gardens Tale Intro 26:3334 / 168  
sprint... 17:0822 / 169  
Sprint2 18:4046 / 112  
Sprint 17:0827 / 155  
LE MEGA SPRINT 1:2382 / 172  
race! 24:5131 / 160  
crazyisland 30:4977 / 221  
woc 74:0722 / 158  
Forest sprint 2 21:1366 / 186  
blåbærmåsan 36:5347 / 184  
Middle distance dnf  
Another map 20:1612 / 111  
Forest sprint 18:2864 / 221  
Map 15:4747 / 125  
Hard Challenge dnf  
VSO dnf  
[OCAD] Haukkovuori - Long 53:0385 / 231  
Testudinella 25:5218 / 98  
Macrocyclops 28:017 / 69  
Scapholeberis 33:5412 / 76  
Glossiphonia 30:3432 / 92  
Heliophrya 25:0738 / 132  
Sprintn 15:0044 / 160  
[Fantasy] Short Middle 8:4115 / 149  
Sippola 35:0291 / 210  
Øya 2 10:0659 / 123  
Longsprint dnf  
[OCAD] LongLake 36:3492 / 219  
Halloween Map 6:5786 / 180