Catching Features



France Johann TINCHANT

Country:France
Club:Orientation Team Besançon
Email:you must log in
Ranking:8477
Races Run:1228
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kungälv 1 Short 20:3720 / 46  
Middle Earth Cup 4, middle 33:1526 / 45  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
Middle Earth Cup 4, training 13:0532 / 68  
 2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi 2 night 43:2112 / 21  
Saarijärvi night 34:3217 / 36  
Hillside Run 44:3514 / 48  
Platte, Middle 2 30:2835 / 59  
Platte Middle 1 27:1339 / 76  
 2dnf  
Saarijärvi middle 2 42:2926 / 58  
 2dnf  
 3dnf  
Platte, Training 10:4238 / 91  
 2dnf  
Saarijärvi middle 3 38:0820 / 74  
Middle Earth Cup 3, long 62:3521 / 60  
Halland Long 41:3835 / 58  
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 36:2032 / 87  
Laikko 3 night 47:2030 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth cup 3, middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Laikko v2 night 47:3341 / 97 84.3 
 2dnf  
Laikko v2 middle 45:4334 / 132 (78.7) 
Middle Earth Cup 3, training 18:3353 / 149 (60.8) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Manchester dnf (0.0) 
Old Manchester farm 32:563 / 36 86.6 
  34:3611 / 73 (77.7) 
Dawn Breaks 30:5612 / 119 86.4 
 2dnf  
Middle Earth Cup 2, middle 33:2441 / 134 81.2 
Köttkulla Night Long 60:5825 / 52  
Köttkulla Long 48:3332 / 145 86.5 
 2dnf  
Long 46:5023 / 89  
 2dnf  
Night Middle 30:4344 / 134 (71.8) 
Prologue 22:30108 / 174  
 211:5869 / 260  
Fantasy Cup, Stage 9 62:3827 / 92 85.0 
Middle Earth Cup 2, long 57:2422 / 108 89.4 
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 36:4932 / 118 83.3 
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 24:2372 / 149 (54.9) 
Laikko middle 54:2745 / 131 (79.3) 
 2dnf  
Middle Earth Cup 2, training 18:1926 / 158 (75.5) 
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 58:5539 / 97 80.2 
 2dnf  
Kairobadet Middle 2 41:2021 / 131 84.1 
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth Cup 1, long 70:1861 / 118 (74.7) 
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 40:2341 / 124 81.9 
 2dnf  
 3dnf  
Langeland Day 2 for real! 25:0030 / 148 (79.6) 
Kairobadet long 56:1824 / 114 90.7 
 2dnf  
Technical Challange, Final 18:1635 / 136 80.3 
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 42:4621 / 112 87.0 
Opening Night 25:3620 / 124 89.4 
 2dnf  
Sardanga Sprint dnf (0.0) 
Langeland day 2 37:2342 / 147 (76.7) 
 2dnf  
Middle Earth cup 1, middle 38:5940 / 138 81.8 
 2dnf  
Technical Challange, Q3 12:5841 / 125  
 2dnf  
Technical Challange, Q2 13:5440 / 135  
Technical Challange, Q1 14:3052 / 179  
Middle Earth cup 1, training 23:0760 / 141 (70.3) 
Fantasy Cup, Stage 4 64:4529 / 111 82.2 
Middle Earth Cup intro, LakeTown 27:4148 / 158 (62.5) 
Fantasy-Cup, Stage 3 56:3426 / 119 85.6 
Loka, easy middle215:4216 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 44:3631 / 137  
Fantasy Cup, Stage 1 41:2943 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 32:0931 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 48:4720 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
Mantscha, Contour-O238:1830 / 196  
 3dnf  
Krikan228:0127 / 101  
 3dnf  
 425:314 / 101  
 525:141 / 101  
Kalkleiten-Buch, Short224:3533 / 261  
Hemfjallstangen SO, short223:0135 / 266  
r.old.m-E4247:5877 / 264  
Langeland Day 1 39:2649 / 137  
Jerash Day 1 dnf  
Mawbray, control picking 29:5960 / 123  
 2dnf  
Kairobadet middle dnf  
 237:1835 / 173  
Teisko 1 night  34:1823 / 92  
Øyberget Middle 39:0563 / 126  
 2dnf  
Fremo CP 28:1234 / 130  
 227:0932 / 178  
Teisko 1 short 28:1046 / 152  
r.old.m-E3 40:5945 / 128  
Teisko 1 middle 44:3736 / 139  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth S, long 72:2629 / 98  
 2dnf  
Manchester Farm 28:2625 / 120  
 227:2825 / 162  
Carwell's Labyrinth S, short 22:4849 / 160  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth S, middle 39:1747 / 135  
 2dnf  
r.old.m-E2 50:1644 / 157  
 2dnf  
Kairobadet Short 20:5750 / 204  
r.old.m-E1 49:1047 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
Carwell's Labyrinth long 76:1831 / 105  
 2dnf  
WOC2021-Are you ready? 44:4459 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 31:4533 / 139  
 2dnf  
Portugal O' Summer 2 61:4135 / 120  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth middle 43:1939 / 129  
Forest Umbra, Long 107:2525 / 95  
 2dnf  
Forest Umbra, Middle 45:1832 / 146  
 2dnf  
Portugal O' Summer 42:4558 / 155  
 2dnf  
Osso da Baleia (Multitechnics) 41:5424 / 147  
 2dnf  
Hawse End middle 35:2726 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:2338 / 130  
Kaleva Church sprint dnf  
 2dnf  
 315:5828 / 246  
Hawse End short 27:1657 / 148  
 2dnf  
Riddarhyttan 4 56:1341 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
Riddarhyttan 3 10:2226 / 137  
Riddarhyttan 2 19:5838 / 138  
 2dnf  
WOC-Training-E5 27:0555 / 171  
Riddarhyttan 1 34:4941 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:2635 / 147  
 2dnf  
 3dnf  
Muncaster W, long 66:2042 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Race 3, Stora ålsjön dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Second race, Stora ålsjön  39:4752 / 111  
Day one, Stora ålsjön 43:1328 / 116  
 2dnf  
Day 1, Stora ålsjön dnf  
The final, Stora ålsjön 49:2814 / 84  
WOC2021-Training-E4 38:0442 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:2322 / 154  
Muncaster middle, guest planner 23:4137 / 148  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
WOC2021-Training-E3 28:3435 / 151  
 2dnf  
Muncaster W, easy intro 20:4538 / 150  
WOC2021-Training-E2 20:5139 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 9:4045 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 21:5836 / 130  
Metsäkylä 1 night 46:0245 / 109  
WOC2021-Training-E1 27:4547 / 223  
GRAZ, Main Square, Training 2 10:0346 / 129  
Metsäkylä 1 middle 45:3341 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 11:3453 / 144  
Africa - Eco Disaster 53:1330 / 111  
Isengard sprint 20:3237 / 173  
Threlkeld day 57:2941 / 141  
 2dnf  
 3dnf  
Threlkeld downhill challenge 8:3168 / 156  
 2dnf  
Africa - Entire Continent 47:5640 / 146  
Threlkeld night 32:5231 / 135  
 2dnf  
Night course at an logging area dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Kauppi 1 long 74:1228 / 127  
 2dnf  
Africa - North and Sahara dnf  
 234:5822 / 148  
Kauppi 1 night 45:0222 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 44:5141 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
Costa de Lavos (2) 37:5655 / 168  
Schöckl N, Middle 22:0414 / 169  
Schöckl E, Middle 22:3743 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 6:2495 / 157  
Schöckl S, Middle 26:3937 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
Tuckland long part 2 52:0218 / 131  
 2dnf  
Hilmteich, Sprint 20:1238 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 39:2045 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
Africa - Night Event 32:3323 / 95  
Tuckland easy course 18:5931 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Pedrogao (2) 38:1528 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Tuckland middle 1 37:0733 / 165  
 2dnf  
Kauppi 1 middle 2 47:2155 / 143  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 5 37:4177 / 165  
 2dnf  
Tuckland long part 1 55:0632 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kauppi 1 middle 51:5881 / 179  
 2dnf  
Africa - Central Region 75:2131 / 114  
Opaliha 55:2419 / 93  
 2dnf  
Not another Australian map! 24:2642 / 191  
Firenze 19:2827 / 107  
Oversee, Sprint 2 19:3877 / 184  
Oversee, Sprint 1 dnf  
 214:5850 / 337  
Africa - Southern Tour 44:3648 / 133  
Våttåsen Long 56:4546 / 145  
 2dnf  
 349:4016 / 206  
Dalegarth long middle 45:5035 / 143  
 2dnf  
Saarijärvi 3 middle 42:5635 / 149  
Dalegarth moderate 20:2970 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 96:3446 / 125  
 2dnf  
Resafjellet 36:5741 / 182  
 2dnf  
Africa - City Tour dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Dalegarth short 28:0560 / 174  
 2dnf  
Short one 17:3341 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi 2 middle 40:4335 / 148  
 2dnf  
Kårsta, short night 31:2146 / 125  
Kårsta, middle 2 45:1258 / 155  
Borrowdale 4 40:3234 / 138  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 3 26:3359 / 172  
Borrowdale middle 2 40:1035 / 127  
Borowdale middle 2 dnf  
 2dnf  
Saarijärvi middle 2 38:1839 / 124  
 2dnf  
ColesBay 64:2456 / 130  
Kårsta, middle 43:4152 / 153  
 236:5833 / 198  
Borrowdale easy 18:0547 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.5 middle 37:5237 / 120  
Kårsta, short 21:3449 / 202  
Kauppi 3.4 middle 42:5141 / 125  
Malaysian shortie 29:2457 / 181  
 2dnf  
Borrowdale middle 1 39:4263 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 42:4430 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 42:5026 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 25:4947 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 32:2448 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi middle 43:3435 / 158  
Night Middle, forest sprint  44:2735 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:1440 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 70:0334 / 132  
 2dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 22:0345 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora dnf  
An Ras 2021: Stage 1 59:4638 / 164  
 2dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 37:0055 / 235  
THe Final 57:4325 / 122  
 2dnf  
Melville Caves 49:0849 / 179  
 2dnf  
Kauppi 3.5 long 61:1640 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
Return of Holly Hell - Night 2 55:5232 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:0828 / 175  
Middle Earth 8, grand final dnf  
 241:2019 / 190  
Swedish middle 28:0341 / 196  
Middle Earth 7, Long 72:0237 / 105  
 2dnf  
Middle Earth 6, long training 19:2241 / 150  
 219:1038 / 180  
Korong Spur Long 2 58:0640 / 122  
Kauppi 3.1 night 38:5740 / 104  
 2dnf  
Portugal by night 34:4126 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 34:5249 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 40:0352 / 149  
Kitluv Revir 2/2 23:5156 / 166  
Korong Spur Middle 2 42:1584 / 167  
 2dnf  
Middle Earth 4, Night 63:2149 / 100  
 2dnf  
Kitluv Revir 1/2 17:2757 / 187  
Kauppi 3.4 long 69:0028 / 113  
 2dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 38:3379 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 37:0744 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:1358 / 219  
Korong Spur Night dnf  
Middle Earth 1 - Intro 34:5667 / 203  
Short course 16:0658 / 156  
Korong Spur Long dnf  
 268:1936 / 170  
 3dnf  
Korong Spur Middle 29:1651 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Pedrogao (1) 38:1651 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
Korong Spur Intro 12:3672 / 260  
gsdivoc21 (8) 47:5933 / 121  
 2dnf  
Snow Maze dnf  
 241:5752 / 173  
Return of Holly Hell - Night 46:4344 / 141  
 2dnf  
test3 28:5725 / 51  
test2 28:2121 / 66  
test1 18:5423 / 99  
Costa de Lavos (1) 41:4954 / 162  
Kauppi 3.3 39:1647 / 145  
 2dnf  
Kauppi 3.2 middle 38:0558 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 32:5652 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 32:28112 / 215  
 2dnf  
Askham 2 - easy course 15:4550 / 207  
 2dnf  
 3dnf  
Askham 1 36:0441 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
Middle south 30:3832 / 110  
 2dnf  
Osso da Baleia 1 35:4878 / 193  
 2dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg2 29:2461 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 29:1693 / 265  
Short fast course  5:4054 / 211  
 25:1820 / 286  
Waterfall 46:0625 / 151  
 2dnf  
[CFWOC21]-Sprint 23:21139 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 21:23110 / 193  
NIght Middle distans 25:3432 / 124  
 2dnf  
[CFWOC21]-Night 49:3773 / 205  
Kauppi 3.1 46:2142 / 154  
 247:0152 / 191  
Brügg Sprint dnf  
Soria Sprint Training 23:4485 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 47:1013 / 98  
[CFWOC21]-Long 105:11111 / 252  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 13 65:4040 / 159  
Brügg Prolog dnf  
Teeside Sprint Training 13:1067 / 174  
Long 40:4724 / 106  
 2dnf  
 3dnf  
Wubba lubba dub dub 1 40:5366 / 209  
[CFWOC21]-Middle 46:3898 / 341  
 2dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint dnf  
Kaakkurinlammi - Middle 33:0554 / 181  
 2dnf  
High Rigg 4, long 90:3654 / 135  
 2dnf  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle 54:4583 / 180  
North side Easy 19:2160 / 169  
 216:505 / 212  
Bran, Short 25:52122 / 215  
Svata Anna, Short 14:15113 / 238  
gsdivoc21 (7) 45:2661 / 151  
 2dnf  
Middle Downy Forest 15:2228 / 103  
Chiswickfield National Park  13:316 / 110  
 2dnf  
test1 39:3714 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 dnf  
 2dnf  
gsdivoc21 (6) 49:2647 / 122  
 2dnf  
gsdivoc (5) 31:1766 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 31:2839 / 178  
gsdivoc (4) 69:3561 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 48:4158 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 47:4051 / 158  
 2dnf  
Chesterwoodham Farm 23:5612 / 98  
test dnf  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 20:5134 / 110  
San Giovanni 3 7:4719 / 115  
San Giovanni 2 dnf  
San Giovanni 18:4741 / 205  
newbury national preserve  19:1511 / 153  
[CFWOC21]-Training1 22:55180 / 384  
High Rigg 3 21:1556 / 233  
 2dnf  
capanne small81 40:3815 / 165  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 23:35104 / 218  
gsdivoc (3) 59:5258 / 141  
 2dnf  
 3dnf  
gsdivoc(2) 56:0928 / 126  
 2dnf  
High Rigg 2 - Easy curse 16:2562 / 210  
 2dnf  
High Rigg 58:1134 / 174  
 2dnf  
Darnaway - Half Eleven 34:5547 / 217  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Bonus 18:2347 / 209  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 43:2237 / 188  
 2dnf  
gsdivoc21(1) 68:5725 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 52:5232 / 177  
 2dnf  
Vähäjärvi 1, middle 2 42:3850 / 221  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 57:4975 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 24:1744 / 218  
 2dnf  
 3dnf  
Setmurthy 3 39:5043 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 17:4264 / 205  
Whinlatter 3 72:3725 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Bonus 21:2164 / 201  
 2dnf  
Circle city Gregorian Christmas  33:4967 / 170  
Whinlatter 2 22:4230 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 55:2330 / 172  
 2dnf  
Isojärvi 1 middle 4 52:1683 / 199  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 27:5442 / 200  
 2dnf  
Whinlatter 27:5047 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 3 19:0361 / 197  
Fantasy Cup, Training B 13:51106 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:4639 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 56:3535 / 169  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 37:4762 / 194  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Training A 8:5249 / 203  
 2dnf  
Setmurthy 2 43:4875 / 195  
 2dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 9:2643 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 33:5042 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:0441 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 29:4338 / 148  
 2dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Hard dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Circle city Christmas night 2020 35:3825 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:3723 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 40:5640 / 209  
 2dnf  
Österrödjeberget night 37:4959 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
Buchwald, Bonus 20:5237 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Buchwald, Night 26:1231 / 133  
 2dnf  
Buchwald, Middle 26:4443 / 203  
 2dnf  
Buchwald, Training 7:1732 / 205  
 2dnf  
 37:0226 / 280  
Dalegarth 2 61:0255 / 144  
 2dnf  
 3dnf  
sdasd 15:2145 / 123  
 2dnf  
UFSM - Ok dnf  
 2dnf  
Dalegarth, West Cumberland 64:2133 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
 462:5820 / 204  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 92:4324 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
Maria Trost, Short 18:4757 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
Ardnaskie 4 34:0447 / 126  
 2dnf  
Ardnaskie 3 80:0730 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
Ardnaskie 2 42:4734 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
Manesty, West Cumberland 36:0759 / 144  
 2dnf  
Ardnaskie 1 46:5731 / 155  
 2dnf  
Joutsenenpesä middle 4 40:3941 / 131  
 2dnf  
Nr. 400 - The Map 22:2766 / 198  
 2dnf  
Babylon, Middle 31:1146 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
Joutsenenpesä night 39:2044 / 124  
 2dnf  
Joutsenenpesä middle 3 40:0237 / 154  
 2dnf  
 3dnf  
Chaud Clapier - Middle 33:3155 / 212  
 2dnf  
Österrödjeberget middle 30:2354 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
West Cumberland 42:0238 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
Vähäjärvi 1 middle 2 39:1446 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
Växjö OK middle 33:3245 / 176  
 232:2536 / 229  
 3dnf  
Vähäjärvi 2 night 56:4855 / 128  
 2dnf  
 348:5649 / 169  
White Sands NP Middle 1 42:3746 / 159  
 2dnf  
 342:2948 / 205  
 441:1718 / 205  
Vähäjärvi nigh 38:4329 / 139  
 237:5827 / 178  
[CoronaBlues]-E19 34:3764 / 214  
 2dnf  
 328:2160 / 347  
 4dnf  
Darnaway Half Nine 57:3332 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 556:0630 / 193  
 652:4918 / 193  
Vähäjärvi 2 long 70:4030 / 155  
 269:0831 / 204  
 367:1522 / 204  
Vähäjärvi middle 1 41:4874 / 196  
 238:4460 / 286  
[CoronaBlues]-E18 42:2856 / 224  
 241:2059 / 357  
 3dnf  
 4dnf  
 539:1341 / 357  
Erskine 2 16:2961 / 157  
Erskine 1 dnf  
 216:3854 / 315  
Darnaway 10 o'Clock 75:3622 / 126  
 271:0216 / 168  
 3dnf  
Knock-Out Sprint, Final 24:5949 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 10:1497 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 7:2378 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 8:2161 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:4236 / 183  
Kalkleiten, Long 55:1432 / 135  
 253:5132 / 179  
Hansta West, long 93:1142 / 123  
 288:4537 / 151  
Hansta West, middle 2 40:3953 / 185  
 238:4045 / 256  
Hofwald, Long 47:4940 / 154  
 244:0923 / 195  
Hofwald, Short 7:1461 / 223  
 26:5544 / 310  
 36:5854 / 310  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 11:2560 / 101  
 29:2038 / 127  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 11:5175 / 116  
 29:2436 / 142  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 10:4850 / 122  
 29:5529 / 161  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 23:0054 / 152  
 2dnf  
 318:3124 / 194  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 52:1822 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 53:5921 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 10:1437 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 37:0746 / 264  
 2dnf  
Hansta West, Night 47:4833 / 112  
 243:2316 / 143  
Ghosttown V2 Ghostrace 18:4729 / 132  
 216:5535 / 174  
Ghosttown V2 19:3339 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 40:2934 / 191  
 239:3734 / 273  
 3dnf  
SCFL S2 R5 44:1544 / 154  
 2dnf  
 3dnf  
Ghosttown 22:2564 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 24:1028 / 165  
 2dnf  
 323:4632 / 218  
Kalkleiten Middle 3 22:0644 / 168  
 220:2128 / 211  
Kalkleiten, Middle 2 29:0281 / 172  
 225:0169 / 229  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:2230 / 180  
Upie - Short sprint 18:0485 / 194  
SCFL S2 R4 dnf  
CFEB 2020-11-15 61:2019 / 88  
 2dnf  
 353:0810 / 110  
Forest Umbra, Middle 37:4153 / 192  
 2dnf  
 3dnf  
 434:3145 / 249  
A run on the beach  20:5839 / 112  
3.4k 11c234:2812 / 86  
Holdhusfjell - Middle 3 34:1044 / 164  
 231:3038 / 215  
Hansta West, middle 31:5033 / 158  
 232:1344 / 210  
 3dnf  
 4dnf  
[CoronaBlues]-E17 41:5649 / 177  
 238:2842 / 253  
The real night 23:0511 / 80  
Björköby middle 35:4723 / 151  
SCFL S2 R3 51:0141 / 165  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
 244:4743 / 229  
 3dnf  
 4dnf  
Hailuoto night 32:0317 / 121  
Hansta West, Short 24:4637 / 180  
Nya Varvet, Middle 28:4132 / 157  
 228:4352 / 219  
Hamrångefjärden Middle 32:3153 / 156  
 2dnf  
WOC2020 48:0812 / 93  
[CoronaBlues]-E15 27:0626 / 195  
 2dnf  
Larsmo long 63:1431 / 116  
 263:4543 / 153  
Söder Getaren Middle  27:4038 / 189  
 226:5450 / 265  
 3dnf  
 425:3841 / 265  
CFEB 2020-11-01 66:4020 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Kyrkoberget middle 37:0127 / 147  
 2dnf  
 3dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 22:1064 / 194  
Peruspohjanvuori long night 78:4816 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 68:5329 / 128  
 262:4725 / 178  
Hailuoto middle 2 32:5352 / 182  
 230:2434 / 259  
Hollola night 2 43:5329 / 135  
 239:3618 / 167  
 3dnf  
Hollola middle 2 39:5739 / 196  
 239:0640 / 268  
CFEB 2020-10-15 77:3630 / 80  
 253:306 / 102  
SCFL S2 R1 39:3021 / 171  
 238:5520 / 204  
SCFL S2 Placement Race 42:0327 / 184  
 239:4323 / 247  
Not another maze 17:5232 / 116  
GSDIVOC10 61:3923 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 656:5517 / 128  
GSDIVOC9 46:5315 / 90  
 2dnf  
GSDIVOC8 24:2717 / 152  
GSDIVOC7 44:1629 / 136  
Tähtiniemi 1 night 40:1212 / 96  
GSDIVOC6 dnf  
 239:0050 / 168  
GSDIVOC5 34:1829 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 44:5029 / 126  
 242:4029 / 182  
 343:3136 / 182  
CFEB 2020-10-01 49:349 / 107  
GSDIVOC 28:4646 / 135  
 224:2739 / 209  
 323:5934 / 209  
GSDIVOC4 38:4820 / 100  
 2dnf  
Tähtiniemi 3 real night 48:5717 / 76  
Tähtiniemi 3 night 52:1327 / 98  
 2dnf  
GSDIVOC3 40:5021 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
GSDIVOC2 29:0412 / 125  
 227:093 / 169  
Tähtiniemi 3 middle 39:2132 / 172  
 237:5732 / 225  
 3dnf  
GSVIDOC 69:3737 / 142  
 255:2818 / 198  
GSVIDOC1 26:0241 / 204  
 227:0376 / 309  
 324:4944 / 309  
Hexagon Maze 1 dnf  
CFEB 2020-09-15 49:2713 / 95  
 249:5817 / 126  
Hansta East, Long 47:2736 / 155  
 247:5351 / 221  
 3dnf  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 30:4356 / 179  
 228:4267 / 268  
Hansta East, Middle 31:3639 / 165  
 230:4649 / 243  
Jarosas Norte 36:2938 / 125  
 235:1237 / 170  
 3dnf  
Micro-O 20:5741 / 123  
Tähtiniemi 2 night 38:0916 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 49:3428 / 110  
L1 Forest Umbra 67:5321 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
Mount Dufferin 5 106:5241 / 80  
 2dnf  
 3dnf  
Mount Dufferin 4 33:1045 / 114  
 225:4429 / 142  
Cheire de come - Night 60:1424 / 82  
Hansta, Middle 31:5436 / 134  
 2dnf  
M3 Hofwald 33:0526 / 121  
 233:0032 / 155  
Mount Dufferin 3 61:2724 / 93  
 2dnf  
 3dnf  
Hansta, Short 15:4250 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
Cheire de come - Middle 2 40:0135 / 132  
Mount Dufferin 2 22:0429 / 128  
 2dnf  
Mount Dufferin 1 39:5553 / 176  
 2dnf  
 333:0722 / 237  
Tähtiniemi 2 middle dnf  
CFEB 2020-09-01 dnf  
 265:4212 / 86  
Tähtiniemi new night 39:5627 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina245:3719 / 138  
 345:4120 / 138  
 445:1117 / 138  
Night middle 29:5616 / 74  
Night sprint in forest dnf  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 27:4127 / 154  
 229:1850 / 219  
Soria 3 33:0134 / 124  
S3 Oversee dnf  
Soria 2 34:2859 / 135  
S2 Oversee dnf  
Soria 1 45:0268 / 165  
M2 Mantscha 48:3639 / 138  
 2dnf  
CFEB 2020-08-15 70:2020 / 77  
 2103:0444 / 85  
Tähtiniemi new middle 38:4431 / 141  
 234:2525 / 199  
M1 Forest Umbra 28:5247 / 170  
 228:0758 / 252  
 325:1235 / 252  
S1 Campus University of Vienna 17:3844 / 163  
Middle 33:5131 / 167  
 235:1454 / 234  
 335:2655 / 234  
 433:2841 / 234  
Sweet Short CP 26:5253 / 172  
 224:3448 / 229  
 3dnf  
Cheire de come - Middle 38:0335 / 183  
 2dnf  
 344:5568 / 253  
Osso da Baleia Model Event 18:0461 / 223  
 219:25113 / 313  
 316:2950 / 313  
Farum, Denmark 3 19:1859 / 147  
Farum, Denmark 2 33:4383 / 175  
Leudimin Tribute  22:3814 / 113  
Los arboles no son transparentes 30:3151 / 137  
 226:3416 / 161  
Lagganlia 2020 19:3612 / 140  
 218:545 / 173  
Lockdown-O - Junior - Forest C 12:4353 / 111  
 29:4838 / 159  
 39:0810 / 159  
Lockdown-O - Junior - Forest B 39:2537 / 114  
 236:1535 / 164  
Lockdown-O - Junior - Forest A 65:0336 / 212  
 258:5227 / 290  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 37:5535 / 221  
Cemetery Road - Sprint 19:5263 / 181  
Packard River - Middle 19:1828 / 120  
 215:324 / 146  
 316:3610 / 146  
Auburnborough - Short dnf  
 212:5032 / 191  
CFEB 2020-08-01 76:2029 / 102  
Redmires - Middle 34:0625 / 157  
Farum, Denmark 24:2565 / 208  
 223:1599 / 303  
middle 38:5110 / 101  
 2dnf  
Koirarata night 23:3428 / 171  
 222:3428 / 219  
Race 600 28:4249 / 208  
 227:1447 / 261  
Cuando chocas contra los arboles 24:5214 / 125  
Middel 23:0137 / 149  
 221:0214 / 174  
 3dnf  
 421:1720 / 174  
Banat Long 106:2343 / 135  
 288:3732 / 176  
Teesside University 3 27:0566 / 202  
CFEB 2020-07-15 59:4011 / 118  
 2dnf  
Banat dnf  
 265:5655 / 231  
CFEB 2020-07-01 61:3722 / 133  
Conique 30:5127 / 195  
 2dnf  
 3dnf  
Lockdown-O British Open Sprint B 17:2160 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
 236:4895 / 386  
Holdhusfjell - Middle 2 32:3761 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 10:1947 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 54:3532 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 76:3031 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:1335 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B dnf  
Lockdown-O British Open Middle A 49:4748 / 326  
Holdhusfjell - Middle 33:0728 / 288  
starstruck part 1 7:3214 / 88  
 2dnf  
Pizzorne 67:0834 / 151  
 267:4842 / 193  
San Giovanni 4 50:0547 / 172  
Midsummer Sprint 33:0335 / 130  
 2dnf  
 328:2410 / 166  
[LOTR-SC] Bree 22:5296 / 255  
San Anton Night 31:3444 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 30:1058 / 204  
 227:5743 / 269  
San Giovanni 3 52:0695 / 187  
 242:2865 / 235  
ojo arboles 6:5922 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 89:1460 / 231  
[CFWC2020]-E19 75:37136 / 289  
 254:50111 / 394  
[CFWC2020]Round10-Training 21:5991 / 328  
 2dnf  
 320:16113 / 501  
The night of spiders 2 41:2552 / 163  
 234:3732 / 200  
San Giovanni 2 58:3475 / 157  
Teesside University 2 26:2867 / 180  
Free club on line 25:5136 / 129  
Konkalampi 2 night 54:5772 / 142  
 244:5056 / 169  
 341:5746 / 169  
 439:0833 / 169  
Teesside University 1 24:49112 / 231  
Iceland Night 41:3069 / 173  
 234:0143 / 226  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 15:1380 / 251  
San Giovanni 1 37:4481 / 230  
 236:1581 / 279  
trial by fire 16:2515 / 188  
competition rings 13:4188 / 204  
 213:1841 / 247  
Sheffield Botanical Gardens 18:28105 / 292  
[CFWC2020]-E18 70:0085 / 248  
 2dnf  
[CFWC2020]-E17 54:11157 / 312  
 2dnf  
 343:21137 / 404  
[CFWC2020]Round9-Training 34:10187 / 349  
 220:17116 / 530  
Lockdown-O June Weekend Forest C 11:1760 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 31:5239 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 45:1667 / 349  
 2dnf  
Lockdown-O June Weekend -Urban A dnf  
Lockdown-O June Weekend - Park B 7:5977 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 19:2782 / 418  
Sarkalahti night 2 46:5261 / 148  
Oldie but NOT goldie.  24:4453 / 214  
M.G. OL-Competition dnf  
 237:0044 / 184  
 333:1731 / 184  
Vilchetes Middle (right version) 41:0459 / 189  
Vilchetes Middle 12:1762 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 14:20105 / 198  
10mila202x-training 39:08128 / 288  
 226:0691 / 392  
 9:5633 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 45:28127 / 260  
 235:1067 / 311  
[LOTR-SC] Helms Deep 15:23135 / 284  
Chaud Clapier - Night 40:4364 / 203  
[CFWC2020]-E16 82:59101 / 278  
 275:2174 / 320  
[CFWC2020]-E15 dnf  
 246:28230 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 14:31101 / 375  
[MV2020] Gara9 37:4064 / 213  
 239:3685 / 256  
Konkalampi 2 50:4655 / 174  
 254:2173 / 204  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 31:3465 / 162  
Orientatlon Chile 57:4020 / 100  
Desert night race 19:2953 / 209  
 218:3117 / 228  
Fresnedilla Suroeste-2 36:0956 / 155  
Sarkalahti middle 3 50:42117 / 236  
 245:3284 / 279  
 342:4451 / 279  
[CFWC2020]-E14 84:15103 / 282  
[CFWC2020]-E13 62:06152 / 344  
 251:08118 / 413  
[CFWC2020]Round7-Training 25:27160 / 373  
 222:30164 / 521  
Contour-O, Hofwald 2 25:0283 / 206  
 2dnf  
Contour-O, Hofwald 1 26:4748 / 177  
 2dnf  
 326:3249 / 208  
[MV2020] Gara7 28:5488 / 244  
 227:1265 / 276  
Fresnedilla Suroeste-1 dnf  
 234:2699 / 280  
Col de la Chau - Middle 43:0687 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 58:5475 / 321  
Holly Hell - Long 1 83:2073 / 155  
 268:1549 / 175  
Cursa Oberta - Santa Fe 79:41103 / 184  
 259:3752 / 211  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:2160 / 331  
Konkalampi 3 middle 49:1870 / 188  
 245:0258 / 223  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 60:34101 / 232  
Upie - Sprint 1 21:08107 / 205  
Holly hell - Middle 1 61:3890 / 186  
 248:5257 / 209  
[Svindal] Middle 38:5382 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 77:49108 / 180  
[MV2020] Gara5 36:5559 / 249  
Board Mill sprint dnf  
Holly hell - Intro 1 24:07103 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 25:57143 / 239  
 219:3894 / 285  
Trail-O Goente Elite 4:0015 / 181  
[CFWC2020]-E12 94:24115 / 289  
 279:3372 / 338  
[CFWC2020]-E11 47:36163 / 375  
 242:33151 / 473  
[CFWC2020]Round6-Training 17:37139 / 406  
Holly hell - Intro 0 19:37190 / 314  
 213:2688 / 355  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 40:11106 / 197  
Col de la Chau - Middle 37:2272 / 212  
Konkalampi night 51:5365 / 140  
Monte Xalo 22:5851 / 212  
[Grindsted] Etape 3 dnf  
[Grindsted] Etape 2 17:0173 / 152  
[Grindsted] Etape 1 16:3377 / 208  
[Grindsted] Prologue 7:40129 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 23:22144 / 271  
Col de la Chau - Short 34:24116 / 273  
[MV2020] Gara4 31:34123 / 306  
Fresnedilla Norte-1 dnf  
 246:42144 / 319  
 335:1285 / 319  
CF COMA El Chorro Sur 46:11127 / 250  
Lockdown-O - World O Day 54:07154 / 536  
 247:07104 / 721  
Tour de France Part 4 (Middle) 51:5591 / 232  
Chabeuil Sprint 28:35202 / 301  
CF COMA El Chorro Media 40:4268 / 234  
Konkalampi middle 46:34117 / 251  
Minas Tirith - Sprint 1 dnf  
Minas Tirith - Intro 6:09136 / 418  
Tour de France Part 3 29:3244 / 246  
[MV2020] Gara3 27:58127 / 279  
State Park 72:2655 / 169  
Pekonkangas | middle 36:11102 / 326  
 233:2482 / 405  
Island of Many Island Intro 19:2393 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 27:00151 / 302  
[CFWC2020]-E10 98:05168 / 344  
[CFWC2020]-E9 64:59190 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 35:23265 / 502  
Sierra de las Villas Open 38:3894 / 312  
 235:2937 / 368  
[MV2020] Gara2 - The Real One 33:18168 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 30:02109 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint dnf  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 36:07110 / 235  
Härkävuori - Middle 45:03152 / 325  
 239:05136 / 395  
Tour de France Part 2 35:2779 / 315  
 238:12115 / 364  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 31:32144 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C dnf  
 211:0341 / 180  
Lockdown-O - Classic - Long B dnf  
 2dnf  
 368:0855 / 136  
Lockdown-O - Classic - Long A 107:39137 / 356  
 283:4363 / 401  
Lockdown-O Classic - Middle C 9:5878 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B dnf  
Lockdown-O Classic - Middle A 56:02175 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1167 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 25:1175 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 36:04133 / 531  
Orrdals klint 2 middle dnf  
FEGADO [Model Event] 11:2787 / 270  
[MARS] Victoria Crater 35:46168 / 356  
Jyvaskyla - Long 75:49111 / 222  
 257:2662 / 255  
Tour de France Part 1 (short) 26:12131 / 382  
Orrdals klint middle 2 43:36170 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 82:30123 / 200  
 256:2957 / 214  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 19:32154 / 326  
 2dnf  
 313:4440 / 392  
 412:001 / 392  
[MV2020] Gara1 dnf  
Final Copa Cat 3_5_20202dnf  
morkvedmarka sprint 28:56134 / 317  
Boatorp Middle 42:38127 / 280  
Polish Championships Long2dnf  
 3dnf  
HuBei orienteering 33:4677 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 31:0782 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 21:4988 / 221  
 220:1049 / 243  
[Rookie] Blumau, Short 3 18:3472 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori221:13103 / 352  
[CFWC2020]-E8 113:52215 / 358  
 2dnf  
 384:16113 / 407  
 484:15112 / 407  
[CFWC2020]-E7 dnf  
 2dnf  
 346:35168 / 543  
[CFWC2020]Round4-Training 26:45149 / 484  
[MV2020] Allenamento1 dnf  
 223:5592 / 290  
Polish Championships Middle 27:2567 / 291  
[Profi] Blumau, Middle 1 42:12130 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 22:22173 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 20:39114 / 325  
Sprint-Cup E8 36:24103 / 256  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:203 / 207  
Sprint-Cup E7 23:32175 / 318  
Sprint-Cup E5 21:55235 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short224:1870 / 382  
Haukkavuori cliffs246:14109 / 322  
[CFWC2020]-E6 90:29243 / 453  
 273:18151 / 516  
[CFWC2020]-E5 47:52261 / 541  
 239:00156 / 653  
[CFWC2020]Round3-Training 23:06100 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 20:31158 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1236:1168 / 215  
Somewhere middle 4244:5391 / 265  
forest long284:5669 / 154  
short forest225:2487 / 320  
Mynttila - Long264:1288 / 295  
Mynttila - Intro215:58323 / 532  
bamboo middle220:0932 / 247  
Platabek238:3885 / 309  
Reposärkät248:52107 / 248  
Västersjön, middle224:15128 / 358  
[CFWC2020]-E4 79:00181 / 468  
 271:28148 / 564  
[CFWC2020]-E3 51:55334 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training218:43134 / 838  
Sätila - middle2dnf  
Fusine Extreme Controlpicking2dnf  
Hakarp - middle236:0488 / 329  
CFEB 2020-05-01 83:0355 / 147  
 253:0522 / 162  
Kvänsås241:5863 / 200  
Oronmylly West Long263:3478 / 214  
High Chaparral forest - Middle252:1584 / 254  
Slättö sand, middle257:46136 / 251  
Lewes Lake, Middle260:04105 / 411  
Mäntänvuori | Middle2dnf  
Suololuopal middle 3250:15141 / 286  
[CoronaBlues]-E14238:1286 / 457  
Forbergåsen|Middle240:43156 / 445  
Bran, Middle 2232:5682 / 337  
Bran, Miidle 12dnf  

All races shown. View recent races.