Catching Features



Austria Nicooooo

Country:Austria
Club:OK Oachkatzlschwoaf
Email:you must log in
Ranking:9112
Races Run:2024
Races Created:3
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Middle Earth Cup 4, long 55:504 / 12  
Kungälv 1 Short 17:398 / 46  
Middle Earth Cup 4, middle 31:4915 / 45  
Middle Earth Cup 4, training 11:595 / 68  
Saarijärvi night 33:3313 / 36  
Hillside Run 43:079 / 48  
Platte, Middle 2 24:222 / 59  
 2dnf  
Platte Middle 1 24:5020 / 76  
 222:236 / 93  
 322:044 / 93  
 421:351 / 93  
Saarijärvi middle 2 40:3520 / 58  
Platte, Training 9:3517 / 91  
 28:341 / 103  
Saarijärvi middle 3 37:2715 / 74  
Middle Earth Cup 3, long 60:1811 / 60  
Halland Night Middle 19:534 / 12  
Halland Long 35:2312 / 58  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 33:2915 / 87  
Laikko 3 night 48:2934 / 82  
Middle Earth cup 3, middle 32:5824 / 114  
Laikko v2 night 43:4021 / 97 91.8 
Laikko v2 middle 43:0817 / 132 (83.4) 
Middle Earth Cup 3, training 17:5338 / 149 (63.1) 
Manchester dnf (0.0) 
Old Manchester farm 32:181 / 36 88.3 
  35:3819 / 73 (75.4) 
Dawn Breaks 29:524 / 119 89.5 
Middle Earth Cup 2, middle 31:5426 / 134 (85.0) 
Köttkulla Night Long dnf  
Köttkulla Long 48:0031 / 145 87.5 
Long 53:1538 / 89  
Night Middle 26:3333 / 134 (83.1) 
Prologue 11:2133 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 55:4611 / 92 95.4 
Middle Earth Cup 2, long 55:5718 / 108 91.7 
Fantasy Cup, Stage 8 33:0514 / 118 92.7 
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 16:114 / 149 (82.8) 
 2dnf  
 3dnf  
 415:072 / 202  
Laikko middle 48:4723 / 131 88.5 
Middle Earth Cup 2, training 18:3735 / 158 (74.3) 
Fantasy Cup, Stage 7 52:4023 / 97 89.7 
Kairobadet Middle 2 45:0448 / 131 (77.1) 
 2dnf  
Middle Earth Cup 1, long 60:4522 / 118 (86.5) 
Fantasy Cup, Stage 6 33:5013 / 124 97.8 
Langeland Day 2 for real! 25:1133 / 148 (79.0) 
Kairobadet long 61:2546 / 114 (83.2) 
Technical Challange, Final 16:1616 / 136 90.2 
Fantasy Cup, Stage 5 42:1416 / 112 88.1 
Opening Night 23:4811 / 124 96.2 
Sardanga Sprint 17:273 / 148 93.7 
Langeland day 2 32:0428 / 147 89.4 
Middle Earth cup 1, middle 35:2415 / 138 90.0 
Technical Challange, Q3 11:008 / 125  
Technical Challange, Q2 12:1815 / 135  
Technical Challange, Q1 13:2935 / 179  
 212:2621 / 245  
Middle Earth cup 1, training 20:4522 / 141 (78.3) 
Fantasy Cup, Stage 4 60:1117 / 111 88.5 
Middle Earth Cup intro, LakeTown 19:4811 / 158 (87.4) 
Fantasy-Cup, Stage 3 53:0311 / 119 91.3 
Loka, easy middle 16:2118 / 97  
Fantasy Cup, Stage 2 39:1810 / 137  
Fantasy Cup, Stage 1 dnf  
Hemfjallstangen SO, middle 32:0330 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Mantscha, Contour-O dnf  
 2dnf  
Krikan 26:3912 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 23:5720 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 23:5337 / 185  
r.old.m-E4 46:4142 / 158  
Langeland Day 1 32:5332 / 137  
Jerash Day 1 20:035 / 120  
Mawbray, control picking dnf  
 2dnf  
Kairobadet middle 35:5819 / 114  
Teisko 1 night  42:5340 / 92  
Øyberget Middle 30:3822 / 126  
Fremo CP dnf  
 225:5115 / 178  
Teisko 1 short 23:2521 / 152  
r.old.m-E3 35:3628 / 128  
Teisko 1 middle 43:2934 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 70:5022 / 98  
Manchester Farm 31:2834 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 20:3715 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 35:0221 / 135  
r.old.m-E2 45:0126 / 157  
Kairobadet Short 18:2919 / 204  
r.old.m-E1 dnf  
Carwell's Labyrinth long 72:1722 / 105  
WOC2021-Are you ready? dnf  
 2dnf  
 337:3737 / 287  
Carwell's Labyrinth short middle 31:1831 / 139  
Portugal O' Summer 2 61:0631 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 39:1421 / 129  
Forest Umbra, Middle 43:2829 / 146  
Portugal O' Summer 31:5328 / 155  
Hawse End middle 36:1037 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:1029 / 130  
Kaleva Church sprint dnf  
Hilmteich, Sprint 18:4527 / 211  
Africa - Central Region dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:5331 / 215  
Osso da Baleia 1 27:2323 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 28:5256 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 26:0452 / 265  
Short fast course  5:3024 / 211  
[CFWOC21]-Sprint 15:2515 / 301  
[CFWOC21]-Night 42:2316 / 205  
Brügg Sprint 23:0625 / 185  
[CFWOC21]-Long 80:0430 / 252  
Brügg Prolog216:2141 / 229  
Wubba lubba dub dub 1 26:2115 / 209  
[CFWOC21]-Middle 38:3828 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint23:21157 / 412  
Svata Anna, Middle 36:2123 / 180  
Bran, Short 17:4530 / 215  
Svata Anna, Short 11:1343 / 238  
[CFWOC2021]-Training2 20:2941 / 346  
[CFWOC21]-Training12dnf  
Ghosttown V2 14:4115 / 131  
Ghosttown 15:577 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 22:3715 / 165  
Kalkleiten Middle 3 20:0817 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 dnf  
Upie - Short sprint 8:557 / 194  
Graz - Waltendorf, Sprint dnf  
SCFL S2 R1 39:3723 / 171  
SCFL S2 Placement Race dnf  
GSDIVOC7 43:4827 / 136  
GSDIVOC6 33:4323 / 126  
GSDIVOC5 36:2837 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 40:0114 / 126  
GSDIVOC 23:1818 / 135  
GSDIVOC4 36:2311 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 43:257 / 76  
Tähtiniemi 3 night 46:1710 / 98  
GSDIVOC3 39:4311 / 108  
GSDIVOC2 27:192 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 36:4921 / 172  
GSVIDOC 62:0426 / 142  
GSVIDOC1 24:3829 / 204  
Hexagon Maze 1 51:325 / 91  
CFEB 2020-09-15 50:5617 / 95  
Hansta East, Long 46:1730 / 155  
Triangle Maze 1 27:273 / 107  
Mount Dufferin 6 25:0610 / 179  
Hansta East, Middle 29:5930 / 165  
Jarosas Norte 32:5415 / 125  
Micro-O 18:429 / 123  
Tähtiniemi 2 night 35:0810 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 46:5424 / 110  
L1 Forest Umbra 66:3317 / 108  
Mount Dufferin 5 86:4211 / 80  
Mount Dufferin 4 22:096 / 114  
Cheire de come - Night 51:1214 / 82  
Hansta, Middle 28:2315 / 134  
M3 Hofwald 31:5116 / 121  
 270:44128 / 155  
Mount Dufferin 3 60:4722 / 93  
Hansta, Short 12:5221 / 174  
Cheire de come - Middle 2 31:5317 / 132  
Mount Dufferin 2 22:4033 / 128  
Mount Dufferin 1 38:4647 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 45:4919 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night 34:1510 / 108  
Night middle 30:1318 / 74  
Night sprint in forest 15:525 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 25:0010 / 154  
Soria 3 26:059 / 124  
S3 Oversee 19:1011 / 132  
Soria 2 dnf  
S2 Oversee 13:0211 / 148  
Soria 1 28:0011 / 165  
M2 Mantscha 41:2026 / 138  
CFEB 2020-08-15 dnf  
Tähtiniemi new middle 33:0815 / 141  
M1 Forest Umbra 28:3141 / 170  
S1 Campus University of Vienna 15:097 / 163  
Middle 35:3241 / 167  
Sweet Short CP 22:4824 / 172  
Cheire de come - Middle 35:3229 / 183  
Osso da Baleia Model Event 16:2831 / 223  
Farum, Denmark 3 14:0821 / 147  
Farum, Denmark 2 19:5914 / 175  
Leudimin Tribute  26:0720 / 113  
Los arboles no son transparentes 26:1312 / 137  
Lagganlia 2020 19:077 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:3016 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 31:0913 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 59:2519 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 9:576 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 14:014 / 181  
Packard River - Middle 18:0620 / 120  
Auburnborough - Short 12:4018 / 161  
CFEB 2020-08-01 59:2116 / 102  
Redmires - Middle 33:296 / 157  
Farum, Denmark 18:3415 / 208  
middle 37:478 / 101  
Koirarata night 23:2626 / 171  
Race 600 26:2928 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 22:071 / 125  
Middel 20:125 / 149  
Banat Long 77:2415 / 135  
Teesside University 3 18:475 / 202  
CFEB 2020-07-15 63:4515 / 118  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 55:5513 / 133  
Conique 29:3920 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B 7:3311 / 139  
Lockdown-O British Open Sprint A 22:2615 / 276  
Holdhusfjell - Middle 2 30:2138 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:0822 / 129  
Lockdown-O British Open Long B dnf  
Lockdown-O British Open Long A 69:5815 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:038 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 29:1414 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 41:3914 / 326  
Holdhusfjell - Middle 31:5823 / 288  
 230:3612 / 395  
 3dnf  
starstruck part 1 7:213 / 88  
Pizzorne 57:1514 / 151  
San Giovanni 4 30:164 / 172  
Midsummer Sprint 28:108 / 130  
[LOTR-SC] Bree 12:595 / 255  
 211:107 / 367  
 310:536 / 367  
 410:463 / 367  
 510:452 / 367  
 610:311 / 367  
San Anton Night 26:1812 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 27:3336 / 204  
San Giovanni 3 34:2719 / 187  
ojo arboles 7:4935 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 84:3652 / 231  
[CFWC2020]-E19 34:5927 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 15:5931 / 328  
 2dnf  
The night of spiders 2 31:4518 / 163  
San Giovanni 2 41:1521 / 157  
Teesside University 2 20:4124 / 180  
Free club on line 23:4727 / 129  
Konkalampi 2 night 37:2622 / 142  
Teesside University 1 15:5216 / 231  
 214:336 / 308  
Iceland Night 33:0933 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle 27:3022 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 10:5218 / 251  
 210:2713 / 327  
San Giovanni 1 29:2824 / 230  
trial by fire 16:126 / 188  
competition rings 13:075 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 14:1722 / 292  
[CFWC2020]-E18 63:0555 / 248  
[CFWC2020]-E17 37:1571 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 19:0258 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:3230 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 30:2725 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 40:3911 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 4:5715 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 19:5625 / 357  
 2dnf  
 316:134 / 434  
Lockdown-O June Weekend - Park B 4:5219 / 163  
 24:259 / 201  
 34:091 / 201  
Lockdown-O June Weekend - Park A 16:2838 / 418  
Sarkalahti night 2 37:2714 / 148  
Oldie but NOT goldie.  23:0241 / 214  
M.G. OL-Competition 31:5821 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 32:2617 / 189  
Vilchetes Middle 11:4345 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 10:582 / 198  
10mila202x-training 23:1146 / 288  
 10:3653 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 32:2639 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:2214 / 284  
 29:495 / 353  
 39:323 / 353  
 49:241 / 353  
Chaud Clapier - Night 32:4136 / 203  
[CFWC2020]-E16 76:5382 / 278  
[CFWC2020]-E15 33:2379 / 359  
 231:1644 / 448  
[CFWC2020]Round8-Training 14:1185 / 375  
[MV2020] Gara9 36:0349 / 213  
Konkalampi 2 46:1628 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 18:478 / 162  
 216:226 / 210  
 315:312 / 210  
Orientatlon Chile 47:087 / 100  
Desert night race 18:5532 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 29:3120 / 155  
Sarkalahti middle 3 41:3440 / 236  
[CFWC2020]-E14 74:4358 / 282  
 267:5912 / 317  
[CFWC2020]-E13 44:1555 / 344  
 2dnf  
[CFWC2020]Round7-Training 22:33107 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 22:4752 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 dnf  
[MV2020] Gara7 28:3984 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 27:5156 / 226  
Col de la Chau - Middle 33:3733 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 51:2621 / 321  
Holly Hell - Long 1 65:0837 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 57:0639 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:2617 / 331  
Konkalampi 3 middle 40:1021 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 34:4537 / 232  
Upie - Sprint 1 12:097 / 205  
 210:594 / 260  
Holly hell - Middle 1 44:3528 / 186  
[Svindal] Middle 32:1138 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 40:297 / 180  
[MV2020] Gara5 37:2762 / 249  
Board Mill sprint 31:4818 / 174  
Holly hell - Intro 1 19:5752 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 20:1389 / 239  
Trail-O Goente Elite 3:592 / 181  
[CFWC2020]-E12 79:0363 / 289  
[CFWC2020]-E11 45:46152 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 13:4250 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:4660 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 21:5816 / 197  
Col de la Chau - Middle 32:3451 / 212  
Konkalampi night 42:4835 / 140  
Monte Xalo dnf  
 219:1815 / 248  
[Grindsted] Etape 3 14:206 / 140  
 2dnf  
 312:471 / 173  
[Grindsted] Etape 2 12:2721 / 152  
[Grindsted] Etape 1 13:1524 / 208  
 212:2410 / 248  
[Grindsted] Prologue 5:1037 / 246  
 24:0313 / 355  
 34:018 / 355  
Chabeuil - Sprint 2 14:0932 / 271  
Col de la Chau - Short 22:1147 / 273  
[MV2020] Gara4 30:07104 / 306  
Fresnedilla Norte-1 29:5318 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 38:5244 / 250  
Lockdown-O - World O Day 41:4732 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 38:0539 / 232  
Chabeuil Sprint 11:1924 / 301  
CF COMA El Chorro Media 40:5169 / 234  
Konkalampi middle 39:5348 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 18:5011 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 14:4516 / 341  
 211:532 / 409  
Minas Tirith - Intro 5:3499 / 418  
 22:4211 / 584  
 32:378 / 584  
 42:331 / 584  
Tour de France Part 3 39:1172 / 246  
[MV2020] Gara3 19:4961 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 35:1091 / 326  
Island of Many Island Intro 17:4949 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 21:0513 / 302  
[CFWC2020]-E10 71:0846 / 344  
[CFWC2020]-E9 40:1933 / 449  
 238:1128 / 585  
[CFWC2020]Round5-Training 19:54137 / 502  
Sierra de las Villas Open 35:2635 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 21:3948 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 24:2328 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 21:1626 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 19:1112 / 235  
Härkävuori - Middle 37:16107 / 325  
Tour de France Part 2 26:449 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 26:1678 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:5527 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B dnf  
Lockdown-O - Classic - Long A 75:3319 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:0720 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 22:5135 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 36:3521 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1061 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 23:0930 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 32:0474 / 531  
Orrdals klint 2 middle 28:0242 / 265  
FEGADO [Model Event] 11:4395 / 270  
[MARS] Victoria Crater 32:27143 / 356  
Jyvaskyla - Long 54:0644 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 20:1048 / 382  
Orrdals klint middle 2 28:1634 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 53:4444 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 14:0146 / 326  
[MV2020] Gara1 16:2921 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 25:2645 / 278  
morkvedmarka sprint 21:4415 / 317  
Sprint-Cup E8 16:1224 / 325  
 2dnf  
 313:252 / 410  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 17:3955 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 16:5981 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:0120 / 414  
 23:53201 / 623  
 32:4758 / 623  
 42:3715 / 623  
 52:3612 / 623  
 62:3612 / 623  
 72:359 / 623  
 82:344 / 623  
 92:359 / 623  
Boatorp Middle 30:5030 / 280  
Polish Championships Long 67:1634 / 166  
HuBei orienteering 30:336 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 27:0030 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:3025 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:3323 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 16:3928 / 265  
[CFWC2020]-E8 79:4574 / 358  
[CFWC2020]-E7 40:1574 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 25:45119 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:4647 / 253  
Polish Championships Middle 26:4356 / 291  
Polish Sprint Championships 19:4518 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 30:2742 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:4943 / 255  
 216:4849 / 296  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:0625 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
 218:5419 / 295  
 315:331 / 295  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:203 / 207  
Sprint-Cup E7 14:1326 / 318  
Sprint-Cup E6 13:1243 / 361  
Sprint-Cup E5 13:2018 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:3225 / 317  
Orrdals klint night, short 27:4967 / 238  
Haukkavuori cliffs 37:3322 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 16:1852 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:3845 / 236  
[CFWC2020]-E6 66:3667 / 453  
[CFWC2020]-E5 44:58237 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 22:2973 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 15:2631 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 33:5633 / 178  
[RCC]-E3 29:3540 / 157  
[RCC]-E2 25:1827 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:3917 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 23:2813 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:1817 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 21:174 / 483  
Somewhere middle 4 36:4830 / 219  
Pomaria Village 14:2912 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 46:4436 / 151  
forest long 74:0042 / 130  
GoenteModelEvent 0:4516 / 151  
 20:391 / 239  
[RCC]-E1 16:4556 / 219  
short forest 28:12116 / 274  
Mynttila - Long 57:4935 / 258  
Mynttila - Intro 7:5260 / 415  
 27:0416 / 532  
 37:1430 / 532  
 4dnf  
 56:556 / 532  
 66:556 / 532  
 76:525 / 532  
 86:472 / 532  
bamboo middle 20:3941 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 29:5918 / 256  
Reposärkät 39:2324 / 215  
Västersjön, middle 23:3294 / 309  
[CFWC2020]-E4 67:03102 / 468  
[CFWC2020]-E3 40:35236 / 570  
 229:1583 / 732  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:2382 / 569  
Lammhult, easy sprint 10:2327 / 396  
Sätila - middle dnf  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 16:1523 / 379  
Hakarp - middle 29:2029 / 279  
Fusine 2 58:0444 / 269  
CFEB 2020-05-01 50:2014 / 147  
Fusine refurbished <10min 15:3063 / 346  
Korvatunturi middle 2 35:3044 / 249  
Kvänsås dnf  
Sprint-Cup E3 16:5562 / 396  
Sprint-Cup E2 14:5320 / 419  
Oronmylly West Long 59:2855 / 193  
Sprint-Cup E1 dnf  
 215:2821 / 644  
High Chaparral forest - Middle dnf  
Old Summer Palace [Test] 13:1656 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 39:24105 / 215  
Slättö sand, middle 33:5939 / 218  
Lewes Lake, Middle 53:3466 / 312  
Mäntänvuori | Middle 42:1741 / 243  
Suololuopal middle 3 dnf  
Etang de Lers - Night 28:2758 / 322  
city sprint 27:5819 / 301  
city middle 50:4625 / 175  
City Long 93:3115 / 181  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 40:4750 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 11:4140 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 13:0855 / 461  
 2dnf  
[CFWC2020]-E2 89:56152 / 525  
[CFWC2020]-E1 37:41151 / 614  
Oak Reservior Middle dnf  
[CFWC2020]-Training 18:50210 / 660  
 214:1661 / 1265  
[CoronaBlues]-E14 39:1281 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:138 / 414  
 211:37467 / 659  
 311:17458 / 659  
 412:16479 / 659  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 23:0452 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 24:4462 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 21:0512 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:3124 / 493  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 638:49365 / 678  
[NJ2D The Game] Long - Green 14:34185 / 270  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:3796 / 187  
Bran, Middle 4 dnf  
Bran, Middle 3 24:2636 / 332  
[CoronaBlues]-E13 32:0259 / 398  
Forbergåsen|Middle 33:4674 / 378  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran, Miidle 1 dnf  
Test2 NJ2D Lang 20:286 / 171  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 10:5427 / 504  
[CoronaBlues]-E12 16:2234 / 444  
Koantakanen middle 4 39:4246 / 224  
Nordjysk 2D Lang H10A dnf  
Pink Cacti 26:1832 / 279  
[CoronaBlues]-E11 54:3865 / 333  
SpanishCoronaChampionship dnf  
GS030420m 22:4360 / 273  
Test af Kirkemile upload 11:03112 / 201  
Mäntänvuori | Short 26:2693 / 369  
Koantakanen middle 3 38:2543 / 277  
Akenstaka - Long 58:0696 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 37:3559 / 199  
Grasslands by night dnf  
[CoronaBlues]-E10 57:1955 / 312  
Bordasee, Controlpicking 33:3246 / 283  
Peguerinos Middle dnf  
Middle distance Igualada 29:0853 / 190  
Sprinttraining 1 18:3627 / 248  
Mount Kooyoora, test 9:36148 / 242  
Bordasee, short 2 18:4871 / 309  
Nj2dtest d12B dnf  
Akenstaka - Short 18:1945 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 40:5452 / 267  
CFEB 2020-04-15 dnf  
Haukkavuori middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E9 dnf  
Prueba dnf  
Bordasee, short 23:4241 / 346  
Bordasee, middle 34:5042 / 291  
[CoronaBlues]-E8 19:0223 / 385  
GS280320M 31:3247 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 27:4453 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 dnf  
Gronholt Hegn - Middle dnf  
Kvarn | Middle 44:3965 / 275  
[CoronaBlues]-E7 20:2280 / 369  
Isojärvi middle 3 35:2644 / 164  
[CoronaBlues]-E6 39:5841 / 286  
San Giovanni - contour dnf  
Maze in the woods 26:052 / 155  
[CoronaBlues]-E5 28:0022 / 274  
Woc 2005, Middle 48:0227 / 191  
lokura 6:35105 / 186  
WOC 2003 dnf  
GS210320covid 71:2645 / 120  
GS210320b 25:1634 / 164  
[CoronaBlues]-E4 55:5381 / 231  
GS210320a dnf  
Nava del Pinar Middle 41:5743 / 175  
Cheire de come - Night 48:1422 / 157  
[CoronaBlues]-E3 39:2938 / 254  
El Negral (Middle) 27:2224 / 176  
Short Middle 25:4843 / 205  
[CoronaBlues]-E2 dnf  
ValleIruelas night 29:2541 / 162  
ValleIruelas II 29:0025 / 229  
Cheire de come - Middle 39:3543 / 188  
[CoronaBlues]-E1 dnf  
Random-Map-E1 41:1923 / 153  
Valle Iruelas 27:1041 / 272  
Pahakuru dnf  
[reused]-Middle dnf  
Hikuwai - Short 31:5815 / 169  
CFEB 2020-03-15 dnf  
Nybo South - Middle 33:3628 / 139  
Rovigo Sprint 2 14:3035 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 dnf  
GS170220 dnf  
sprint 1 florest224:2867 / 231  
kikirace 3 dnf  
Rovigo Sprint 18:5737 / 136  
Kalle Anka Mästerskapen dnf  
OneLegWonder #7 13:0634 / 126  
OneLegWonder #6 10:0132 / 112  
Momarka Middle dnf  
French WOC10 training 23:5549 / 136  
OneLegWonder #5 7:367 / 112  
OneLegWonder #4 8:5430 / 107  
OneLegWonder #3 16:1062 / 114  
OneLegWonder #2 9:5227 / 121  
OneLegWonder #1 dnf  
CF-WorldCup2019-[E8] 40:4034 / 130  
CF-WorldCup2019-[E7] 51:2420 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 42:2624 / 124  
SummerCup'19 E10-NightSprint dnf  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:5837 / 135  
SummerCup'19 E8-Sprint 16:2415 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 41:0641 / 136  
1 Control 3:1738 / 101  
Kontiolahti Cup 2 dnf  
CF-WorldCup2019-[E3] dnf  
Kontiolahti Cup I dnf  
up-and-down, the downhill part 17:1250 / 106  
Confusing Cup - Final219:3215 / 119  
Confusing Cup - Day 1219:3714 / 153  
Gäddhult Sprint dnf  
Oldie but goldie 5 6:2711 / 118  
Oldie but goldie 21:2119 / 92  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 23:4825 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 16:4027 / 149  
Oldie but goldie 9:2928 / 137  
dunas dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 dnf  
[CF WOC 2019] Long 78:5120 / 108  
Horner Hütte 15:1332 / 114  
[CF WOC 2019] Middle 43:3528 / 150  
Brainfartland Open dnf  
island of carlit  25:567 / 117  
[WorldCup2018]-Final 30:3819 / 137  
[WorldCup2018]-E9 63:0228 / 100  
[WorldCup2018]-E8 51:0019 / 98  
[WorldCup2018]-E7 67:0120 / 100  
[REUSE]Storklinten - Middle 31:3415 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint 18:1414 / 100  
Fun sprint 21:4317 / 82  
Ski o dnf  
ski o 21:2123 / 84  
[WorldCup2018]-E6 67:5229 / 88  
[WorldCup2018]-E5 50:0921 / 96  
[WorldCup2018]-E4 41:5529 / 107  
[WorldCup2018]-E1 50:0224 / 127  
Wheal Florence2dnf  
Lewes Lake2dnf  
Dutchman Flats 35:3521 / 108  
sprint2night dnf  
Sikovuori II 22:3330 / 106  
Fageda 34:5018 / 97  
Hedberget Middledistance 35:2922 / 83  
Reposärkät night 2 dnf  
Reposärkät middle 3 36:4620 / 111  
Alcubierre, Zaragoza dnf  
mapWOC03sprint dnf  
Pakkala long dnf  
Pakkala middle 2 dnf  
Pakkala middle dnf  
Lac Aude 32:3023 / 113  
La Quillane2dnf  
Sarkalahti 2, middle 2 38:4424 / 87  
Sarkalahti 2 middle 35:4013 / 104  
[color treasures]-E6 31:0622 / 116  
Sarkalahti night 41:0934 / 78  
Sarkalahti middle 36:1514 / 104  
Boy surface = Moebius + Disc dnf  
[color-treasures]-E5 44:1942 / 122  
Easter middle distance 22:0112 / 102  
Middle Distance "Svinesund" dnf  
[color treasures]-E4 dnf  
Reposärkät middle 37:1044 / 112  
1 29:5212 / 66  
[color treasures]-E3 50:1635 / 111  
Oskarshamn Night Long 55:2318 / 82  
Konkalampi 1, middle 2 36:5223 / 89  
[color treasures]-E2 31:5527 / 101  
Konkalampi 2 short 18:2731 / 87  
Spring Cup E3 Long Final dnf  
Spring Cup E2 Middle 37:2637 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 12:5619 / 106  
Spring Cup Prologue 19:1340 / 104  
Livastinmäki middle 2 35:3118 / 83  
Livastinmäki middle 33:1244 / 119  
[color treasures]-E1 43:4452 / 110  
Paradiset Series E3 - Long 51:3633 / 82  
Paradiset E2 - Middle 34:5524 / 105  
Paradiset E1 - Night Sprint 23:2823 / 97  
Paradiset Series - Prologue 5:4716 / 96  
Rusia E3 - Long 50:5216 / 76  
Rusia E2 - Middle Night 31:1014 / 86  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 22:3544 / 109  
Middle Oskarshamn 25:0517 / 108  
Hills night dnf  
Konkalampi 1 middle dnf  
Tähtiniemi middle dnf  
Koitsanlahti middle 2 31:3321 / 112  
Koitsanlahden kangas night 38:2918 / 69  
Koitsanlahden kangas middle 28:3812 / 107  
Pulesjärvi middle 2 28:1529 / 111  
Selbumesterskap 14:1420 / 84  
Pulesjärvi night 20:0419 / 87  
Pulesjärvi middle 24:0618 / 138  
[CF-WOC'18]-Night 48:4529 / 93  
Venice 44:2012 / 96  
[CF-WOC'18]-Long dnf  
Vrån SV short middle 26:3238 / 122  
Easy short 9:4412 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 63:0436 / 124  
Otrhodox Christmas night sprint 25:5915 / 96  
Storskatan middle 2 35:5217 / 102  
Brandsbo middle 50:2520 / 92  
Vrån short middle 18:2627 / 126  
Circle City Christmas night 18:0613 / 109  
Särkijärvi middle 40:3733 / 105  
Särkijärvi short 27:3538 / 127  
[CF WorldCup2017]-Final dnf  
irbene foot O 49:4945 / 97  
Storskatan middle 33:1725 / 123  
Middle 34:2215 / 112  
A hill 18:3830 / 124  
Plitvice Lakes 32:2020 / 107  
Ski  32:3011 / 85  
Ski dnf  
Ski-O #1 dnf  
Somewhere short 3 24:3916 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 3 16:465 / 92  
Downhill ski O 14:1617 / 103  
Kynäsberget - Longlegs 38:1617 / 101  
WySoZa - Shorty Nighty 2 dnf  
Kiutvaara short 29:1048 / 108  
WySoZa - Shorty Nighty 16:0823 / 111  
Kynäsberget - CP 34:0517 / 108  
Platte, dense one, Middle 2 dnf  
Platte, dense one, Middle 52:2619 / 97  
Kynäsberget - Middle 2 24:0018 / 146  
go 21:4325 / 97  
Habarskoe 18:4410 / 88  
Uppsala Cup Day 1 dnf  
Metsäkylä night 2 dnf  
Metsäkylä middle 2 dnf  
Babylon, Middle 30:1716 / 111  
The cup 10 dnf  
Dalen Middledistance dnf  
Dalen - Longdistance dnf  
The cup 8 21:5012 / 108  
 221:5014 / 179  
Lago Santo Middle 2 31:3023 / 99  
Kivijärvi night 26:4813 / 76  
Lago Santo - Middle 34:2120 / 106  
Kivijärvi short 32:0026 / 106  
The cup 7 16:1414 / 102  
Waikawa - Middle 35:1725 / 101  
Kynäsberget - Middle dnf  
The cup 6 dnf  
Ompalompa dnf  
The cup 5 dnf  
The cup 4 dnf  
The cup 3 36:1138 / 97  
The cup 2 23:0523 / 110  
The cup 1 dnf  
The 4 marshes - Middle dnf  
Stockholm 3-Days C 21:3823 / 78  
Stockholm 3-Days B 21:294 / 73  
Stockholm 3-Days A 23:3618 / 95  
The 4 marshes 14:1941 / 114  
Micro RouteRace  dnf  
Micro-OL 2017/9/11 10:5915 / 86  
Schöckl D 18:4518 / 96  
Schöckl C 24:5827 / 96  
Schöckl B 19:1210 / 102  
Schöckl A 19:3241 / 132  
Jaanankallio II 22:5023 / 119  
Somewhere short 25:2549 / 132  
Höstrusket 2017 dnf  
Jaanankallio 30:0223 / 113  
Sunning Field - Sprint 8:4830 / 98  
Pomirawick Open 2017 dnf  
Tillmanberg Bluff 15:3537 / 71  
western brooklinetontown 28:5817 / 75  
Flag Sprint 18:129 / 90  
Rockland - Sprint 12:3139 / 90  
Sälen 3+3 dnf  
WOC Longdistance dnf  
Bermuda O-Meeting Day 2 dnf  
Bermuda O-Meeting Day 1 21:479 / 83  
Hamina sprint 2 20:4118 / 108  
 2dnf  
Fredrikshamn sprint 21:1010 / 116  
Red Hill - Day 3 dnf  
Martin s.6k 34:459 / 57  
 2dnf  
Red Hill - Day 2 26:289 / 74  
Red Hill - Day 1 dnf  
 2dnf  
Micro E2 - Short  10:089 / 94  
 214:1163 / 124  
Micro - Night 5:304 / 85  
 28:3554 / 113  
Upper Sherman - Short 12:2219 / 114  
 2dnf  
RusCup E22dnf  
 3dnf  
RusCup E1215:0933 / 127  
 3dnf  
 416:4052 / 127  
RozhCUP 1224:1323 / 134  
 3dnf  
RusCup E1220:1141 / 139  
 321:4559 / 139  
Summer 2017-E5237:5220 / 205  
 3dnf  
 4dnf  
Test 31:4123 / 73  
Summer 2017-E4 35:2526 / 131  
 2dnf  
Miass small forest 24:0522 / 104  
Summer 2017-E3 46:0234 / 130  
Summer 2017-E2 16:1714 / 125  
 2dnf  
CFEB 2017-06-30 dnf  
Summer 2017-E1 29:1030 / 144  
Simpele sprint 31:0420 / 130  
Hailuoto in the year 2100 middle 30:5513 / 114  
CFEB 2017-06-13 53:0328 / 76  
Hollola 1 middle 31:3325 / 105  
Björköby middle 35:0023 / 121  
Oronmylly SE short 23:2527 / 104  
Oronmylly West short 25:5311 / 117  
Cambridge - Middle 19:1112 / 116  
CFEB 2017-05-25 48:4811 / 85  
CFEB 2017-05-18 dnf  
Oronmylly NW short 29:0631 / 139  
Loire_Nord 28:069 / 63  
Loire_sud 24:2122 / 74  
Rautajärvi night dnf  
Rautajärvi short 3 25:2825 / 136  
Embrapa RJ 26:159 / 72  
10 mila relevant - Skatås 95:2623 / 94  
Somewhere forest middle 2 45:1030 / 91  
Sarkalahti night 50:3920 / 73  
Archipelago middle 36:5425 / 110  
Sarkalahti long 67:3921 / 71  
Somewhere forest middle 45:2737 / 98  
Pineforest 2 night dnf  
Sarkalahti middle 47:2523 / 113  
Haukkavuori night 49:2820 / 82  
Pineforest 2 middle 41:1125 / 110  
Sarajärvi long dnf  
LongLake Model 33:2219 / 124  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 27:5160 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 20:3124 / 150  
Sarajärvi middle 40:4423 / 120  
Couto da Arnela - Middle 40:0143 / 147  
Pineforest middle 2 37:1838 / 110  
Pineforest night dnf  
Pineforest long 54:5423 / 113  
Pineforest middle 35:2046 / 119  
CFEB 2017 mar E6 dnf  
CFEB 2017 mar E5 27:159 / 64  
CFEB 2017 mar E3 21:5319 / 81  
Les 3 Mares - Middle dnf  
Pineforest short 33:3146 / 171  
Kikirace2 31:3825 / 102  
Kikirace1 37:0823 / 84  
Götzenbachtal 25:1130 / 99  
Fantasy park sprint 21:0534 / 120  
Storsund long 71:0320 / 98  
Storsund middle 54:0446 / 122  
Storsund night 45:4527 / 93  
Börsskäret short 26:4034 / 151  
Hofwald, Middle 2 35:4925 / 127  
Ritterwald - Night 22:4010 / 67  
  21:144 / 89  
Oronmylly 3 night dnf  
Oronmylly 3 long 60:4725 / 91  
Hofwald, Middle 41:4635 / 146  
Oronmylly 3 short 23:0143 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 57:3427 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 42:5944 / 168  
Oronmylly 2 night 37:5829 / 101  
Oronmylly 2 middle 42:3456 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 56:1435 / 111  
Oronmylly long dnf  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 64:1645 / 133  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 37:0762 / 166  
 2dnf  
Oronmylly night dnf  
Oronmylly middle 54:4447 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 52:3242 / 158  
CF-WOC'17-Long 116:2433 / 119  
San Marinera - Sprint 25:1614 / 144  
 222:4913 / 208  
Hapua Long Distance 69:5924 / 103  
Cittá di Perduta - Sprint 22:2616 / 143  
Huuhkainvuori middle 2 dnf  
Koukkuniemi night 34:3428 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 83:1751 / 126  
CF-WOC'17-Night 53:3161 / 126  
Koukkuniemi middle 2 33:4121 / 115  
Koukkuniemi middle  29:3923 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 16:3343 / 179  
CF-WOC'17-Sprint 20:1517 / 175  
St. Leonhard Contours 2 29:1241 / 128  
CF-WOC'17-Middle 50:4449 / 156  
Babylon 2, Night 25:3615 / 96  
Babylon 2, Middle 2 33:2132 / 103  
Babylon 2, Middle 33:0527 / 126  
 232:0119 / 152  
Babylon, Middle 2 25:2021 / 120  
Babylon, Middle 25:2838 / 145  
Grönklitt - Night dnf  
Grönklitt - Middle 29:3849 / 173  
Random 3 - Middle 26:3830 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 38:1461 / 112  
Merry Christ-maze 46:0411 / 106  
Slater Road 5-days | E3 - Night 91:5526 / 80  
St. Leonhard, Contour-O dnf  
Random 2 - Night Controlpicking 14:0734 / 118  
Random 2 - Middle 34:1522 / 96  
Iivaara 2 middle 51:2436 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long dnf  
Mount Kooyoora, Middle 32:5036 / 120  
Maze Runner | CF-Edition 64:3241 / 131  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 41:5126 / 115  
Random - Middle 3 43:2242 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 22:4826 / 159  
Tonsow, Ski-O 34:0525 / 127  
Tonsow, Short 29:2631 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 22:4654 / 153  
Iivaara 1, middle 47:5338 / 107  
Tonsow, Middle 2 40:4026 / 92  
Tonsow, Middle 45:1030 / 115  
Random - Middle 2 31:5035 / 107  
Random - Middle dnf  
Random - Night 19:3433 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 23:0013 / 130  
 2dnf  
CF-League | Couto da Arnela M 34:4432 / 139  
Brainfartland short 2 43:5039 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 31:4227 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 25:0421 / 139  
 224:2816 / 175  
CF-League | Skatås Night 29:2052 / 146  
La Totale, Controlpicking 16:5127 / 160  
Forest Umbra, Middle 27:0449 / 149  
The night of non-hiting spiders dnf  
WoO Route to Christmas #2 8:4759 / 175  
Bauerskogen Long dnf  
St. Leonhard, Middle 28:0016 / 146  
Bauerskogen Short Middle 23:2145 / 165  
Cavedine Night 28:1130 / 104  
Shrinked runners 2 middle dnf  
Söderskogen 2 middle 40:1759 / 140  
Gullåsaberget Middle dnf  
Shrinked runners short 31:0658 / 131  
Cavedine Short 2 28:4549 / 126  
Cavedine short 28:5272 / 149  
Nipfjället - Sprint 44:1754 / 164  
Forbergåsen - Middle 34:3243 / 134  
La Totale, Middle Night 30:0168 / 99  
CF-League | Rudan Long 49:3525 / 140  
Söderskogen 2 short 29:5545 / 127  
Walking on the Moon2dnf  
CF-League | Sotkamo Short 39:5774 / 151  
Mount Kooyoora, Middle 35:0233 / 115  
Mount Kooyoora, Short 26:0342 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 20:3351 / 165  
Houtu Middle Distance 38:0878 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 72:4460 / 119  
Brainfartland short 25:0833 / 125  
La Totale, Middle 22:0943 / 153  
MK Middle 1 dnf  
CF-League | Hidden meadow Long 58:1136 / 119  
Gullåsaberget Intro 15:4343 / 132  
Plaine du Rosoir - Middle 26:5634 / 115  
Söderskogen 20:0028 / 144  
Larchant - Middle 28:2524 / 122  
Plaine du Rosoir - Short dnf  
CF-League | Skatås Middle 33:1543 / 151  
Mount Kooyoora, Long 54:5836 / 107  
Mount Kooyoora, Intro213:3532 / 229  
Race 399 dnf  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 64:5434 / 122  
CF-League | 10mila mashup dnf  
St. Leonhard - Ries, Middle 31:2746 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 16:4332 / 169  
Platte - Dürrgraben 22:1256 / 118  
Skatås Middle 26:5432 / 123  
Babylon, Night 22:3926 / 99  
Blumau, Middle 40:0131 / 98  
CF-League | Finnbo Short-night dnf  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen dnf  
Babaylon Middle 28:1842 / 116  
CF-League | JWOC Middle W20 25:2044 / 165  
Babaylon, Short Intro 19:0367 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 14:1718 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 47:0848 / 151  
ski-o  dnf  
CF-League/Southern Fairbankswood 21:0625 / 114  
CF-League | Rudan Middle 2 40:5226 / 150  
Rautajärvi 2 short 27:4326 / 122  
Hikuwai Finale dnf  
yo 12:4411 / 104  
ski - o Kazahstan 17:1014 / 113  
Ski-o dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short 32:0931 / 161  
CF-League | Rudan Middle 34:3633 / 163  
CF-League | Munkedal Middle 43:4935 / 161  
Middledistance 23:5765 / 166  
Blumau - fast one 4 24:4138 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 33:0154 / 199  
Hikuwai Middle 30:5919 / 129  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 36:0158 / 191  
Somewhereforest 2b middle 43:1030 / 126  
Hikuwai Short 2 dnf  
Hikuwai Short 28:1845 / 168  
Somewhereforest 2 middle dnf  
Little Ashland OPEN dnf  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 25:2427 / 126  
Blumau - fast one 2 dnf  
Blumau - fast one 20:1732 / 160  
Somewhereforest 2 19:3768 / 161  
Blumau, Middle 2 dnf  
Blumau Middle 33:0940 / 149  
Lammhult, sprint 15:2623 / 164  
Art, short dnf  
Olberget | C-pick dnf  
Olberget | Middle 42:2126 / 170  
oocup dnf  
  dnf  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr dnf  
1,8 KM 10:3523 / 106  
East Selma Lake Middle 29:2217 / 104  
Maze Event dnf  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn dnf  
Teisko middle 53:5076 / 153  
Boaze de agost 2016 dnf  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn dnf  
Sprint Cup 9 14:2326 / 138  
 221:12118 / 199  
Sprint Cup 8 15:5631 / 164  
 219:2995 / 235  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn dnf  
 2dnf  
Southern Boston Preserve 11:2530 / 84  
Upper Atkinson National Preserve 8:2211 / 112  
 2dnf  
Rautajärvi short 24:2432 / 158  
 231:47103 / 216  
Sprint Cup 7 20:1821 / 126  
Konkalampi 2, short dnf  
Sprint Cup 6 17:177 / 106  
 2dnf  
Sprint Cup 5 16:0018 / 119  
Sprint Cup 4 20:2725 / 110  
Sprint Cup 3 18:0722 / 127  
 2dnf  
Sprint Cup 2 21:3023 / 139  
Philochillo's Sprint Cup dnf  
 2dnf  
[ROCAD] O-ringen 2016 style2dnf  
 331:1868 / 251  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 56:5630 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 74:4425 / 137  
 290:2990 / 213  
EYOC2016 Long Men eighteen2dnf  
 3dnf  
Kaltrimdas228:4429 / 226  
Littletown|Sprint 2 9:2029 / 111  
Littletown|Sprint 7:5535 / 122  
Rautajärvi sprint 24:2553 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 65:5955 / 117  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 20:5327 / 177  
Desert Night [fantasy OCAD] dnf  
Joutsenenpesä sprint 19:1562 / 190  
Middle Distance 21:2751 / 120  
[Standard] Smistad 36:0855 / 147  
Tobelbad Middle 2 26:3429 / 134  
Tobelbad, Middle 27:4060 / 153  
Hagatjern test dnf  
Lehtola CF1 30:2046 / 174  
Merry Christmas! dnf  
Kuivuri, middle 2 dnf  
OCADconvert Standard 2 9:0332 / 136  
Hamina Christmas Night sprint 24:5825 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 28:5240 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 17:3713 / 133  
Kalkleiten - Standard 15:2820 / 164  
OCADconvert Standard 6:5643 / 130  
Hamina 2 sprint 22:3047 / 151  
Ragnitz 4, Middle dnf  
Ragnitz, One Leg Wonder 8:5074 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 28:4549 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 34:5543 / 129  
Kuivuri, middle dnf  
Øvre Torridal by Night dnf  
[Ski-O] Waltendorf 30:058 / 163  
Schönbrunn sprint 2 22:0117 / 152  
Lost in Forest Umbra 9 dnf  
Forest Umbra Championship, Final dnf  
Forest Umbra Championship, Q2 dnf  
Forest Umbra Championship, Q1  dnf  
Forest Umbra Championship, Tr. 7:5833 / 105  
Lost in Forest Umbra 5 dnf  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 dnf  
Schönbrunn sprint 15:2511 / 132  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 71:0438 / 125  
[Ocad] Federbach 25:2218 / 107  
Hamina sprint 2 20:5325 / 105  
Tekapo Intro 18:0166 / 125  
El Sprinto 2 dnf  
Pavia O_O 15:1112 / 115  
El sprinto 16:1426 / 116  
Middle Series dnf  
o-ints 4 8:497 / 73  
o-ints 1 dnf  
Hamina sprint 14:5312 / 126  
Styrian Sprint Series 4 16:3416 / 89  
sprint 2 dnf  
Styrian Sprint Series 15:233 / 77  
Canada Israel short night 18:4819 / 87  
Canada Israel Short 21:5358 / 128  
Styrian Sprint Series 2 dnf  
Styrian Sprint Series 24:0444 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 dnf  
Sprint 1 20:5314 / 74  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 5 dnf  
Contour O 4 dnf  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 dnf  
Styria Cup 13 dnf  
The maze runner dnf  
Iladalen short night dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 44:5143 / 122  
Klepp 12:1438 / 126  
Paper mill sprint 4 32:0820 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 63:2164 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle dnf  
Maze Event 13:5812 / 86  
[World Cup 2015] Stage #6 56:0840 / 142  
Sprintking #1 20:5212 / 60  
Paper mill sprint 3 dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:5743 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
Paper mill sprint 2 dnf  
Iladalen Middle dnf  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 dnf  
Bosmalm #02 dnf  
Bosmalm #01 dnf  
Paper mill sprint 27:4425 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 19:4139 / 141  
Styrian Short Track 8 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 69:3344 / 97  
Styrian Short Track 7 night dnf  
Kivijärvi 3 sprint 21:4514 / 105  
Styrian Short Track 4 dnf  
Styrian Short Track 3 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 dnf  
Styrian Short Track 2 dnf  
Styrian Short Track dnf  
Kivijärvi 2 Sprint dnf  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  44:0950 / 148  
KRIM.NASH!race2! 10:5929 / 148  
KRIM.NASH! 14:1543 / 183  
Oilrun dnf  
Kangaskylä Sprint 3 16:3613 / 137  
Voronezh test Butterfly dnf  
Teisko Short dnf  
Kangaskylä Sprint 2 15:1019 / 146  
[CF Beginner] finnish map race3 dnf  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 16:3451 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 dnf  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 32:1335 / 141  
[World Cup 2015] Stage #3 41:1333 / 159  
[OCAD]Zheleznica|Middle dnf  
Finland 3 controlpicking220:4731 / 107  
Trondheim sprint 3 dnf  
SwimORdie dnf  
Kalce|Night 18:2139 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 dnf  
[CF Beginner] finish map 25:4549 / 139  
Trondheim Sprint 2 dnf  
[Beginner] Ulfsbakk South dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 dnf  
Trondheim Sprint 14:5615 / 134  
Dingwall - Sprint E1 25:0312 / 134  
Torebrate South Middle3 dnf  
Austria Cup 2, Sprint 22:3731 / 142  
Scotland Stage 1 Middle dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 24:1633 / 131  
Selmaham Preserve - Middle dnf  
dude sprint dnf  
WOC 2010 Middle Men part 1 dnf  
Short Distance at Grahz Hill 15:3024 / 76  
City Sprint 23:3140 / 138  
Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E2 dnf  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 17:1429 / 162  
Fell Heights 5:199 / 73  
Austria Cup 1, Sprint dnf  
Comp - 200 - Long Distance dnf  
Buchwald, Middle dnf  
Torebrate West Middle2 dnf  
old fox hill 12:3319 / 58  
Maria Trost, Short dnf  
[OCAD]Middle Earth - Night dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 31:0240 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  31:3835 / 138  
Guess the Country #1 dnf  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) dnf  
Lost in Maria Trost 4 dnf  
Lost in Maria Trost 3 7:1646 / 91  
Lost in Maria Trost 2 3:1217 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 6:2440 / 119  
 2dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) dnf  
Maria Trost, Short 2 16:5813 / 102  
Maria Trost, Short 13:2520 / 139  
Buttes Pass day 1 28:3616 / 107  
Maria Trost, Middle 2 dnf  
Maria Trost, Middle 33:2053 / 155  
First CF comps on Polish map  dnf  
CF-Sommarserien E1 Björsberg dnf  
Windsor castle middle 80:4011 / 74  
Ungdomsserien 12:044 / 87  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 9:225 / 70  
Björsberg Middle dnf  
middle sekotsuji dnf  
Middle Chateau de Montlosier dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 25:4835 / 136  
Kalkleiten 2 25:0933 / 117  
Kalkleiten 1 8:5434 / 132  
Pre-Jukola Leg1 53:1640 / 132  
Bordasee, Short 17:5634 / 145  
Bordasee, Middle 2 dnf  
Middle distance in USA dnf  
Bordasee, Middle dnf  
Styrian Relay Champs - 4 18:5617 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 24:1519 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 20:2919 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 17:3120 / 129  
Schöckl, Intro 5:4637 / 159  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 dnf  
[Giro de Farmers]E12|Middle dnf  
Fanö #2|Middledistance 36:1532 / 120  
MIDDLE  dnf  
Fanö #1|Longdistance 52:1042 / 83  
Kjölen E1 dnf  
Retro-mila 2011 Leg1 dnf  
 233:1565 / 219  
Find your way on Øyro26:5851 / 103  
Siitama west 1 sprint 18:0337 / 170  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  dnf  
Oakford River 2 - Sprint 9:4821 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint dnf  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 dnf  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 29:4055 / 165  
Kleven short middle dnf  
middle sprint dnf  
sprint  6:1623 / 74  
Zs 1 Apr Sprint 23:0326 / 85  
Kaleva church sprint 15:2815 / 140  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint dnf  
Anywhere, first upload2dnf  
Komenskeho sady sprint 3 dnf  
Kauppi north-east - sprint dnf  
2nd 10 years old course dnf  
Harjulinna 3 sprint 21:0720 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 22:4476 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint 26:0924 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 25:2654 / 199  
Komenskeho sady sprint 13:2723 / 127  
Kairobadet, test dnf  
10 years old CF sprint 8:2661 / 140  
Harjulinna 3, sprint 21:0228 / 122  
Closure of the ski season in2015 33:2420 / 116  
Harjulinna 2, sprint 21:1825 / 126  
Harjulinna - sprint 13:5232 / 152  
Oakford River - Sprint dnf  
[Giro de Farmers] E2|Middle dnf  
Kangaroo Monday #2 dnf  
10 years online Competitions dnf  
Blumau, Short 17:1624 / 147  
Blumau, Middle 32:1637 / 115  
[OTour2015]E17 - Sprint dnf  
Hofwald Middle 21:1134 / 128  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 19:1234 / 161  
Dala Sprint Test dnf  
[emil o-tour] E1 12:0140 / 77  
Oakford - Sprint 11:5016 / 84  
Hooksettwood - Sprint dnf  
Shermanton dnf  
Castle made of Sound, Sprint 3 13:2246 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint dnf  
Random Control Pick 20:2426 / 63  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 17:2845 / 129  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 22:4534 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 12:5438 / 164  
Usama-Trophy-race 1 36:2742 / 157  
Tobelbad, Middle 2 26:1951 / 119  
Williamsham dnf  
Glössbo Sprint dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint dnf  
Tobelbad, Middle 25:4236 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance dnf  
PP dnf  
Hofwald Sprint 11:3323 / 151  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint dnf  
CF WOC'15 Night Event dnf  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen dnf  
CF WOC'15 Long Distance dnf  
 2dnf  
Tropical Island (OCAD) - middle 41:0333 / 82  
[random] North Kenmore E2 dnf  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås dnf  
[random] Tappanford (Very steep) dnf  
Tropical Island (OCAD) - sprint 20:0328 / 144  
CF WOC'15 Middle Distance 56:4270 / 201  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 21:5856 / 211  
[Tour Florence]Final dnf  
CFEB 2015 jan E3 dnf  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 35:0932 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 39:0032 / 121  
Race 20:147 / 61  
Geargevaggi | Middle 27:5644 / 163  
Cactus Run Sprint 15:404 / 66  
[Tour Florence]Pine, Sprint dnf  
Kivikangas (OCAD) - night dnf  
[Tour Florence]Spruce, Middle dnf  
Torrberget 2 22:3936 / 90  
Torrberget 1 28:4430 / 95  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 21:5363 / 152  
CF WOC'15-Training-Hemossen dnf  
Insane - Sprint dnf  
[RCup] E5 - Long Distance dnf  
[Tour Florence]Original, Night dnf  
 2dnf  
Medio 2 dnf  
Medio 1 dnf  
Chateau Sprint 3 22:2920 / 64  
Chateau Sprint 2 19:0626 / 82  
Chateau Sprint 1 dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle dnf  
CF WOC'15-Training-Smitingen dnf  
[RCup] E4 - Middle Distance 33:5149 / 159  
[Tour Florence]Christmas Special dnf  
Madness dnf  
Night-O Rengsjö 25:1029 / 96  
[OCAD]Craigmore Sprint 16:1047 / 111  
kayak-o 7:2624 / 94  
 27:1622 / 125  
vtt-o 12:0733 / 115  
Dalethorpe Sprints 2  15:5248 / 112  
Braintree Wood 2 dnf  
tillman 2 8:0124 / 54  
[RCup] E3 - Long Distance dnf  
tillman 1 8:3138 / 66  
Southern Arbor 1 9:0019 / 60  
Bristolton 2 dnf  
norwoodham6 dnf  
DEC 2014 2 (OCAD) - sprint dnf  
DEC 2014 2 (OCAD) dnf  
[loading-test]-smallworld1 9:3216 / 119  
Dalethorpe Sprints 1 14:1434 / 100  
[loading-test]crazyisland3 15:2534 / 86  
Test 2 dnf  
Course Long dnf  
[loading-test]-crazyisland2 dnf  
[loading-test]-crazyisland 14:5626 / 116  
[RCup] E2 - Middle Distance dnf  
[Mont Noir] Short Long 31:1030 / 143  
DEC 2014 1 night (OCAD) dnf  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 15:3939 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 33:0129 / 98  
Korvatunturi 1 (OCAD) middle dnf  
Korvatunturi 1 (OCAD) dnf  
[loading-test]-krakeroy2 33:1236 / 83  
[loading-test]-krakeroy 23:2345 / 96  
[loading-test]-sandsjöbacka3 24:2639 / 104  
[loading-test]-sandsjöbacka2 dnf  
[loading-test]-sandsjöbacka 20:3556 / 162  
CFEB 2014 dec E5 dnf  
Ski-o Pechersk 42:4830 / 98  
 2dnf  
Reposärkät 2 (OCAD) dnf  
A try map 27:0312 / 55  
Mountain-race 2014 dnf  
[90min-Challenge] Cansiglio 34:3250 / 159  
Wheal Florence - NightSprint dnf  
[wcup-map#21-reused]-middle 44:0238 / 113  
[wcup-map#21-reused]-sprint 24:3558 / 133  
Suololuoppa 2 (OCAD) 26:3048 / 121  
Österrödjeberget 1 (OCAD) 16:0478 / 139  
200th-upload-special dnf  
Paattinen - middle3 36:4338 / 122  
Rousavaara 2070 (OCAD) 3 24:0955 / 118  
[90mn-Challenge] Wheal Florence 20:4439 / 166  
[90min-Challenge] Lunsen 13:0845 / 169  
Rousavaara 2070 night (OCAD) dnf  
Rousavaara 2070 (OCAD) 21:2760 / 146  
Oakton Cup night dnf  
ski-o middle dnf  
 224:4138 / 175  
[wcup-map#22-reused]-night 49:2438 / 76  
[wcup-map#22-reused]-long 78:0420 / 81  
[wcup-map#22-reused]-middle 41:3029 / 139  
Reposärkät / test (OCAD) 20:5437 / 106  
[wcup-map#22-reused]-sprint 18:2734 / 174  
Ski-O 37:4022 / 110  
Autumn Cup 2014 - E15, Final dnf  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E14, Night 35:3354 / 101  
[Rocad] Vargadalen Night Long dnf  
[ROCAD] Vargadalen Sprint dnf  
Badlands Night Sprint 28:5732 / 84  
Badlands Bitches 32:2021 / 104  
Suoluopa (OCAD) 24:0351 / 100  
Paattinen - middle2 44:2958 / 109  
Paattinen - middle 30:0941 / 106  
Paattinen - sprint 21:4258 / 147  
Rousvaara (OCAD) 16:2267 / 114  
Autumn Cup 2014 - E13, Long 58:4637 / 83  
Borsvattan Middle 29:1831 / 82  
Upplandsberget long dnf  
Kangaskylä (OCAD) 22:3732 / 104  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  dnf  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 41:2758 / 124  
[wcup-map#23-reused]-bonus 37:2339 / 111  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 34:4830 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 19:5137 / 132  
[Nordic Master]-HemossenS middle 53:3858 / 123  
[wcup-map#23-reused]-middle 38:1850 / 142  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 28:1151 / 136  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 23:0737 / 97  
Ski-O 63:2432 / 80  
 2dnf  
[wcup-map#23-reused]-long 45:5447 / 111  
Punasvaara (OCAD) 22:3637 / 130  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle 36:2633 / 129  
[Nordic-Master]-Smitingen middle dnf  
[SanGiovanniReused] 6-Night 29:2248 / 85  
Middle distance final 2014 dnf  
Australian middle  dnf  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 19:3547 / 130  
El Bruc 34:0744 / 98  
Peruspohjanlahti (OCAD) 27:4145 / 117  
Cruz De La Piedra Middle 35:2046 / 122  
[Nordic-Master] Smitingen long dnf  
Peruspohjanvuori (OCAD) 27:2142 / 123  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 19:1658 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 51:2750 / 127  
aissur 2 29:4643 / 68  
aissur 17:1445 / 118  
[SanGiovanniReused] 6-Long 44:5429 / 74  
Brizky North Middle dnf  
Desert race - Compasstraining 18:0934 / 87  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. dnf  
New ski-o season 59:0125 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 35:3075 / 139  
Cragmer Intro 23:4349 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m dnf  
Labytinth 11:5926 / 91  
[Nordic-Master]-HemossenS long dnf  
[wcup-map#23-reused]-night dnf  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle dnf  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 32:2350 / 124  
Brizky North Night Sprint 22:0047 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 24:5568 / 163  
Brizky North Long Day dnf  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 42:3254 / 144  
WOC 2014 dnf  
SM-Medel-upplandsberget-D21 dnf  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 47:3647 / 126  
Downtown Sprint 129:0915 / 157  
Maze-O 20:5418 / 115  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 dnf  
SM-Medel-upplandsberget 51:2957 / 135  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint dnf  
Brindisi Sprint Cup E5 Final dnf  
Brindisi Sprint Cup E4 19:1124 / 61  
Brindisi Sprint Cup E3 Night 19:0426 / 58  
Brindisi Sprint Cup E2 25:3322 / 75  
Brindisi Sprint Cup E1 dnf  
hht dnf  
Long Sprint 38:1538 / 99  
Autumn Cup 2014 - E5, Night dnf  
Learning to Convert - 2 6:5214 / 69  
Learning to Convert - 1 3:171 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 30:1284 / 165  
The Land Of Stairs dnf  
 2dnf  
asdf dnf  
Kakikotuku - Sprint 15:2744 / 142  
 2dnf  
Brizky South Long Night dnf  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 30:4646 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 22:3141 / 138  
Brizky South Middle 26:5283 / 168  
Krakeroy dnf  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle dnf  
Blankheia 13:3325 / 82  
[SM-Stafett-14] Long Night dnf  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 25:3261 / 165  
Marylhurst 26:2624 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget dnf  
Fantasy map#1 Sprint2 26:095 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 dnf  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long dnf  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m dnf  
[SM-Relay-14] Middle Night dnf  
Skullerudasen-longnight dnf  
[SM-Relay-14] Sprint dnf  
[SanGiovanniReused] 4-Long dnf  
Seefin Original 40:5056 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint dnf  
Skullerudasen-long2 dnf  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 25:0676 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 23:4464 / 139  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:3738 / 155  
sprint 6:3842 / 85  
Skullerudasen-Sprint 17:1187 / 174  
middle  13:2319 / 68  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 16:3656 / 135  
[90-Min-Challenge]Skullerud dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 34:4165 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 21:3071 / 146  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 15:1547 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky dnf  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo dnf  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen dnf  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra dnf  
Autumn Cup 2014 - E1, Long dnf  
Hemossen - middle 29:1348 / 189  
Seefin Forested Corridor dnf  
Seefin Forested I dnf  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 30:3549 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 16:3145 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 30:2447 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 33:2658 / 136  
ICFOF-wcup-final dnf  
Sprint cup 1 SH5 21:1636 / 111  
Building Sprint III 24:3537 / 115  
Random Sprint Final 28:3724 / 51  
Random Sprint E3 dnf  
Random Sprint E1 dnf  
Building Sprint II 21:2226 / 115  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East III 20:4170 / 115  
Bertelsmyrasen East I dnf  
SlopeStyle dnf  
Loipersdorf Sprint 3 16:2041 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint dnf  
Hemossen3.5m dnf  
sprint distance dnf  
Hemossen2.5m dnf  
Hemossen5m 76:4054 / 99  
Loipersdorf Sprint 2 19:4144 / 151  
Loipersdorf Sprint 17:4343 / 174  
[wcup-map#18-reused]-sprint 17:4999 / 179  
Middle 1 dnf  
svårt dnf  
sprint dnf  
middle 1 52:0414 / 63  
[wcup-map#17-reused]-bonus 39:2973 / 158  
ICFOF-WCUP-25 dnf  
[wcup-map#17-reused]-middle dnf  
[wcup-map#17-reused]-sprint 31:14108 / 194  
Campomullo Night Middle dnf  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 49:2767 / 124  
Campomullo Long dnf  
Sprint Praspekt Shmidta 18:3948 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 36:5552 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint dnf  
Loipersdorf Sprint 2 25:2558 / 152  
 225:0567 / 189  
[wcup-24-reused-2] 23:2131 / 146  
ZS q1 Cheremyshki middle2 dnf  
Z.S.Mg.~1 middle 32:2236 / 126  
Loipersdorf Sprint 20:0060 / 171  
 222:0798 / 230  
 320:3888 / 230  
Loipersdorf Intro 12:1659 / 126  
 211:2173 / 185  
 311:4480 / 185  
[wcup-24-reused-1] 19:4139 / 159  
Bran Middle 4 40:3977 / 136  
(OCAD)Trolldalen dnf  
Bran Middle 3 21:5047 / 131  
Bran, Middle 2 38:1950 / 123  
Bran Middle 24:4376 / 128  
 231:2799 / 154  
Bran Intro 9:4640 / 114  
 214:5979 / 139  
funneh 20:0520 / 81  
 2dnf  
Percy1 dnf  
[OCAD]Storklinten-reuse dnf  
hollistonwood? sprint  dnf  
ikhp dnf  
funny competition dnf  
[OCAD] Mazayes Sprint dnf  
[OCAD] Mazayes Middle dnf  
CFEB 2014 aug E4 dnf  
Forest Umbra, Long dnf  
sprint 10:4750 / 148  
 211:23105 / 260  
 310:1161 / 260  
 410:2270 / 260  
Konkalampi 3 OCAD 36:3556 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 43:56102 / 179  
 239:39125 / 229  
AUSLAND dnf  
[OCAD] Pizzorne dnf  
Well ... if you want to go fast 241:1745 / 85  
 334:0026 / 85  
Just an easy run2dnf  
Have fun232:4063 / 144  
 341:3084 / 144  
JWSOC Spint Estonia M-20226:1754 / 268  
 3dnf  
Schöckl, Short224:0394 / 227  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th236:1962 / 297  
 3dnf  
[OCAD] Barricata, long dnf  
The Awesome Skiing Map dnf  
Awesome Skiing Map 34:0421 / 78  
 2dnf  
Forest Umbra, Middle dnf  
Schöckl, Short 21:4979 / 174  
 221:13100 / 242  
[OCAD] Barricata, middle dnf  
[wcup-map#13-reused]-sprint 23:1756 / 175  
 2dnf  
[wcup-map#13-reused]-middle dnf  
ICFOF-wcup-stage23 82:0880 / 129  
 289:22114 / 182  
Ski Russia Junior championship2dnf  
CFEB 2014 jul E6 dnf  
CFEB 2014 jul E5 27:507 / 47  
CFEB 2014 jul E4 24:4012 / 62  
CFEB 2014 jul E3 9:2720 / 69  
CFEB 2014 jul E2 8:2119 / 78  
CFEB 2014 jul E1 11:1643 / 98  
Livastinmäki 2 day 1 OCAD 30:2625 / 78  
Livastinmäki 2 (OCAD) dnf  
 218:0564 / 198  
July 3 (livastinmäki) OCAD dnf  
Konkalampi 3 intro OCAD dnf  
Konkalampi 2 intro OCAD dnf  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD dnf  
Brindisi#Sprint#03 26:4627 / 92  
Brindisi#Sprint#01# 14:5524 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 19:5141 / 113  
WOC2014-Longdistance4 dnf  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) dnf  
Sprint 23:1775 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  38:3826 / 95  
WOC2014-Longdistance3 dnf  
Tallimäki intro (OCAD) dnf  
WOC2014-Longdistance2 dnf  
WOC2014-Longdistance1 dnf  
[wcup-map#11-reused]-night dnf  
1.Matiss's cup 34:4235 / 59  
[wcup-map#11-reused]-long dnf  
good luck 8:4649 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) dnf  
[wcup-map#11-reused]-middle dnf  
Arborfield Long 30:2925 / 74  
Arborfield Middle 20:5465 / 103  
 216:2031 / 125  
Arborfield Sprint 8:3839 / 117  
June 4 (Konkalampi) dnf  
[OCAD]Östansjö E2 middle  dnf  
[wcup-map#11-reused]-sprint dnf  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 32:4374 / 182  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 dnf  
o-----------------ringen 11:0235 / 74  
o-ringen 9:5929 / 85  
Bollnäs Night Race dnf  
Sprint cup #FINAL dnf  
Sprint cup #3 dnf  
sprint cup #1 dnf  
run fast 7:098 / 71  
run 10:3031 / 76  
[wcup-map#9-reused] 22:0737 / 100  
[OCAD]Östansjö Intro dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 dnf  
Schöckl, Short C 10:2251 / 121  
Schöckl, Short B 9:1331 / 120  
 29:4046 / 139  
Schöckl, Short A 10:2280 / 135  
 2dnf  
 37:0632 / 173  
[wcup-map#9-reused] 26:2941 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) dnf  
CFEB 2014 jun E5 dnf  
CFEB 2014 jun E4 dnf  
CFEB 2014 jun E3 27:2636 / 48  
CFEB 2014 jun E2 30:2730 / 54  
CFEB 2014 jun E1 dnf  
go faster go dnf  
MMM 2013 middle dnf  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 dnf  
Jun 2 (Siitama) OCAD dnf  
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD dnf  
short 10:1522 / 73  
Konkalampi 1 intro (OCAD) dnf  
run 13:0314 / 72  
faster 10:4836 / 93  
ICFOF-wcup-stage19 dnf  
(OCAD) Stenatjärnarna dnf  
Shklov middle dnf  
 2dnf  
(OCAD)Gårdberget 22:1029 / 105  
 222:5837 / 117  
Kauppi 3 intro (OCAD) dnf  
CFWC#10 reused. Night dnf  
CFWC#10 reused. Middle dnf  
[OCAD] Japan - Middle dnf  
smallworld-E5 9:1757 / 167  
 28:4069 / 220  
 3dnf  
[OCAD] Japan - Long dnf  
Murrays Bay Sprint 22:0017 / 75  
ICFOF-wcup-stage18 38:5167 / 158  
Holy Cross #1 11:4119 / 78  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 15:02125 / 191  
Wairau Sprint  8:2024 / 81  
 28:0022 / 98  
Epic Map Westlake Boys dnf  
montlleo 42:1726 / 74  
Kauppi v2 (OCAD) 39:5390 / 155  
[wcup-map#9-reused] 24:0331 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 dnf  
Mt. Burnside Middle 40:3639 / 79  
Julkujärvi 2, day 1 dnf  
South Easterfield Sprint dnf  
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) 36:3071 / 134  
BP 01 21:1926 / 95  
[OCAD] Japan - Intro 31:3173 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) dnf  
Tuomikallio (OCAD) dnf  
 2dnf  
Siitama new (OCAD) dnf  
[wcup-map#7-reused]-bonus dnf  
Kenricktown Brook 27:2716 / 106  
WOC 2001 C (OCAD) dnf  
[wcup-map#7-reused]-middle 51:2789 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 30:2596 / 180  
super run dnf  
Pulesjärvi 2 (OCAD) dnf  
ICFOF-wcup-stage17 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage17 16:25121 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 37:1797 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) dnf  
CFEB 2014 may E4 dnf  
Julkujärvi east, night (OCAD) dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 56:3984 / 189  
Julkujärvi east (OCAD) dnf  
Red Pipe Day 6 dnf  
  dnf  
Red Pipe Day 5 28:5526 / 80  
Red Pipe Day 4 24:0042 / 85  
Red Pipe Day 3 dnf  
Red Pipe Day 2 17:1856 / 86  
Red Pipe Day 1 13:0331 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 7:1853 / 88  
FAST AND FURIOUS dnf  
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) dnf  
 2dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 dnf  
GS240414_b 26:5556 / 90  
GS240414_a 23:1747 / 96  
Joutsenenpesä night (OCAD) dnf  
Siitama night (OCAD) dnf  
GS230414_e 44:2847 / 81  
GS230414_d dnf  
GS230414_C dnf  
GS230414_b 33:2838 / 99  
GS230414_a dnf  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) dnf  
smallworld_E4 32:4145 / 147  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) dnf  
ICFOF-wcup-stage16 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage16 10:2338 / 156  
  17:0697 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 18:0799 / 145  
Pulesjärvi intro (OCAD) 24:1788 / 144  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 20:2893 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 dnf  
Siitama after years(OCAD)  36:0093 / 136  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 47:2189 / 145  
[wcup-map#6-reused]-night dnf  
Saarijärvi day 3 (OCAD) dnf  
ICFOF-wcup-stage15 dnf  
ICFOF-wcup-stage15-Training 14:21123 / 208  
[JFF#1] Microsprint 7:115 / 108  
Marylhurst 20:1965 / 140  
 216:2733 / 185  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) dnf  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) dnf  
[wcup-map#6-reused]-long dnf  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 22:2675 / 143  
Stenatjärnarna 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Saarijärvi day 1 (OCAD) dnf  
ICFOF-wcup-stage14 dnf  
ICFOF-wcup-stage14-Training 15:40136 / 208  
I love you guys. dnf  
Stretch dem legs dnf  
[wcup-map#6-reused]-middle dnf  
CFEB 2014 apr E6 dnf  
CFEB 2014 apr E4 36:4631 / 62  
[OCAD]Dun - middle 32:3298 / 152  
trial(1); dnf  
 2dnf  
Random Map 23:3244 / 91  
(OCAD)Stenatjärnarna dnf  
Saarijärvi intro (OCAD) dnf  
[wcup-map#6-reused]-sprint dnf  
 229:46152 / 265  
Cow lake, day 2 dnf  
Cow lake day 1 (OCAD) 27:57138 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage13 19:42149 / 226  
Cow lake intro (OCAD) dnf  
Metsäkylä night (OCAD) 51:4159 / 77  
Metsäkylä v3 (OCAD) 31:4171 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 22:4163 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 10:1740 / 128  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) dnf  
Vegetation dnf  
ICFOF-wcup-stage12 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage12 12:4764 / 197  
sprint nignt brst dnf  
 218:5684 / 165  
Dog track 3, night (OCAD) dnf  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 38:45128 / 191  
Dog track 3 26:4630 / 146  
[OCAD]MT.laurie - night 3 dnf  
Dog track (new)(OCAD) dnf  
 2dnf  
Vähäjärvi 2B, 2 dnf  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 38:5096 / 177  
Vähäjärvi 2B dnf  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 19:1267 / 181  
 216:5969 / 221  
ICFOF-wcup-stage11 dnf  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 25:49118 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 13:32108 / 204  
Jax Panik Sprin dnf  
Vähäjärvi v2 dnf  
AldenoCentre - Sprint 34:4968 / 203  
Vähäjärvi 17:2948 / 125  
Sprint  dnf  
[OCAD]La colline - bonus 19:0069 / 173  
[wcup-map#5-reused]-sprint dnf  
 2dnf  
[wcup-map#3-reused]-bonus dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 dnf  
World-cup Castle dnf  
[OCAD]Mt.laurie - night 2 dnf  
[wcup-map#3-reused]-long 106:4575 / 118  
[OCAD]Mt.laurie - night dnf  
wOMAN RACE dnf  
(OCAD) Berga middle dnf  
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 dnf  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 dnf  
ICFOF-wcup stage 9 29:1072 / 177  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[wcup-map#4-reused]-long dnf  
Rocad Cup E11 dnf  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 dnf  
 2dnf  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 26:5055 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 31:56116 / 165  
Rocad Cup, E10 19:4176 / 143  
CFEB 2014 feb E2 dnf  
[wcup-map#3-reused]-middle 58:3896 / 137  
(Ocad) Sodsatt Mohed  dnf  
Rocad Cup, E9 dnf  
[OCAD]Mt.laurie dnf  
[wcup-map#3-reused]-sprint dnf  
(ocad) Labyrint 29:4548 / 105  
Rocad Cup, E8 37:1693 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint dnf  
ICFOF-wcup-stage8 dnf  
ICFOF-wcup-stage8-Training 22:5165 / 165  
Rocad Cup, E6 dnf  
[OCAD]La colline - Sprint 2 dnf  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 dnf  
[OCAD]La colline - sprint 1 dnf  
sprint city212:3985 / 184  
Training-ICFOF-wcup-stage7 dnf  
January race dnf  
City sprint2dnf  
middle cup Kart225:5343 / 127  
WYK sprint25:2876 / 210  
 34:5023 / 210  
 44:416 / 210  
Training-ICFOF-wcup-stage62dnf  
(OCAD)Surbridge night 2 dnf  
Rocad Cup, E2 dnf  
Rocad Cup, E1 dnf  
[wcup-map#1-reused]-bonus dnf  
ROCAD Test 33:2767 / 130  
Hofwald, Contours, Long dnf  
(OCAD)Surbridge middle dnf  
Mars Middledistance 2 29:5858 / 68  
Mars Middledistance 1 18:4142 / 76  
Mars Nightsprint dnf  
Mars Night 27:2341 / 53  
Mars Longdistance 2 33:0137 / 54  
Mars Sprint 1 17:3991 / 134  
Mars Longdistance 1 33:4433 / 73  
ski o spr midlle dnf  
 225:0277 / 185  
CFEB 2014 jan_6 32:5336 / 53  
CFEB 2014 jan_4 34:0026 / 46  
CFEB 2014 jan_2 dnf  
CFEB 2014 jan_1 dnf  
[wcup-map#1-reused]-middle dnf  
[wcup-map#1-reused]-sprint dnf  
The Square, Final 34:5027 / 83  
The Square, Track 4 23:1154 / 112  
[Short]Cuoto da Arnela 44:1487 / 173  
ICFOF-wcup-stage5 71:1596 / 163  
Training-ICFOF-wcup-stage5 19:11107 / 204  
Hofwald, Nightsprint dnf  
 2dnf  
[OCAD] Montlosier, middle dnf  
Hofwald, Long 59:1979 / 116  
sprint test:) 27:0387 / 124  
Special New Year 2014 !!! dnf  
short3 dnf  
spint 85:3038 / 72  
Pink competition of death 28:0647 / 117  
New Year 5 days E5 dnf  
[Ocad]Ullahau - middle 43:1796 / 170  
New Year 5 days E4 dnf  
New Year 5 days E3 dnf  
New Year 5 days E2 21:3342 / 99  
New Year 5 days E1 29:4488 / 134  
Hofwald, Middle 2 dnf  
Duuuuunes. dnf  
Hofwald, Middle 42:1979 / 154  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 31:31111 / 185  
Bollnäs 3 days E3 dnf  
Bollnäs 3 days E2 dnf  
Bollnäs 3 days E1 29:49113 / 165  
fences 51:5330 / 76  
pences 29:2550 / 103  
Hofwald, Short 2 30:43123 / 156  
Island Open Day 2225:1778 / 186  
Hofwald, Short 28:06131 / 172  
Hofwald, Model Event 10:2893 / 161  
[OCAD]Galgahraun - Middle dnf  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage4 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage4 25:54144 / 228  
CFEB 13Q_4 dnf  
CFEB 13Q_1 dnf  
smallworld_E3 dnf  
smallworld_E2 dnf  
ICFOF-wcup-stage3 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage3 25:17154 / 207  
smallworld2dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle2dnf  
 3dnf  
[WRE]Santavaara Middle2dnf  
 3dnf  
Alewife Preserve Middle2dnf  
 3dnf  
The Square, Track 12dnf  
ski o sprint!2dnf  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking2dnf  
Island Sprint2dnf  
Lavis Buona220:07131 / 242  
The way to x-mas E 4222:0354 / 102  
 3dnf  
The way to x-mas E 32dnf  
The way to x-mas E 22dnf  
ICFOF-wcup-stage12dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage12dnf  

All races shown. View recent races.