Catching Features



Italy Frasco

Country:Italy
Club:PL O-Maggiore
Email:you must log in
Ranking:9128
Races Run:1511
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
cs2022b 38:3824 / 84  
Setmurthy, night sprint 15:3920 / 89  
Platte South, Middle 33:3320 / 125  
Setmurthy, middle 34:5146 / 116  
Lodore, middle 2 39:5415 / 128 (63.4) 
Sprint 24:592 / 97 (82.3) 
Valonsadero, Short 20:088 / 147 83.2 
Tähtiniemi middle 2 41:4326 / 118 87.3 
Lodore, middle 34:5029 / 150 (77.7) 
Esgaroth, Sprint 22:212 / 132 115.1 
Carwell's Labyrinth SW, middle 36:3023 / 115 88.4 
Kungälv 3, Long 1 54:3129 / 101 86.4 
Thanks Billo :-) 44:3826 / 111 88.3 
Carwell's Labyrinth SW, long 62:0719 / 89 96.6 
Tähtiniemi 2020 middle 2 44:3317 / 109 95.2 
Kungälv 3 Middle 2 39:0325 / 144 89.6 
Random Northern Fairbanks Forest 32:114 / 72  
Random Long 35:229 / 84 82.7 
Carwell's Labyrinth SW, intro 30:5831 / 136 (81.3) 
Haukilampi 2 middle 35:1624 / 134 (75.5) 
Haukilampi 2 intro 33:4734 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 35:1015 / 165  
ME22, Rivendell long 67:3019 / 124  
Randomized map | Very very steep 16:546 / 95  
ME22, Isengard sprint 17:275 / 176  
ME22, Mirkwood middle 39:5934 / 159  
Routechoice Middle 25:5618 / 117  
ME22, Edoras night 40:2413 / 115  
Test 3, middle 34:3119 / 117  
ME22, Dead Marshes long 50:4711 / 126  
Test 2, middle 30:1537 / 157  
ME22, Edoras sprint 16:379 / 184  
Random test 2 23:0933 / 132  
ME22, Rivendell middle 34:1817 / 172  
Middle Earth 22, intro 28:4124 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long 94:188 / 71  
O-cup 2022 | Long night 45:464 / 71  
O-cup 2022 | Middle 28:0810 / 111  
O-cup 2022 | Intro 18:5930 / 151  
Harrop S, control picking 29:1640 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 38:0130 / 155  
Ramdom map middle 19:0242 / 144  
Randomized - fast middle 24:2919 / 112  
Harrop S, long 56:2625 / 127  
SwimO Intro 12:214 / 95  
Harrop S, middle 38:3415 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 34:1727 / 179  
Haukilampi 2 night 48:4634 / 118  
Harrop S, intro 19:1048 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! 20:183 / 145  
Gowbarrow route choices 50:3415 / 132  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 66:0826 / 130  
Haukilampi 2 middle 41:4027 / 155  
kj dnf  
Gowbarrow, middle 34:0027 / 189  
La Copa Catalana 2022 44:5336 / 166  
dfb 22:1236 / 77  
Hemfjallstangen NE, long 46:5921 / 154  
3 control intervall training 43:3110 / 104  
Hemfjallstangen NE, night 27:5352 / 139  
LIVE #500 17:294 / 146  
Flashback #400 18:4923 / 140  
Hemfjallstangen NE, middle 38:1930 / 170  
Flashback #300 13:1018 / 128  
Yellowlakes, Middle distance 27:337 / 93  
Flashback #200 47:1919 / 118  
Flashback #100 11:4829 / 169  
Flashback #1 15:1639 / 169  
Wildlakes Long Distance (night) 47:424 / 53  
Wildlakes Middle Distance 26:4714 / 96  
Wildlakes Intro 13:2532 / 133  
Rock climber middle 26:5310 / 95  
Waschberg, Middle 35:5524 / 182  
Home sprint 2 20:126 / 141  
Haukilampi middle 2 33:4933 / 164  
Kellotapulit, contour-o 39:1732 / 171  
Fantasymap Difficulty IV 2 17:0313 / 65  
Fantasymap Difficulty III 13:5411 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 11:1715 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 15:524 / 75  
Fantasymap Difficulty II 16:2115 / 98  
Fantasymap Difficulty I 7:263 / 172  
Middle Ranking Event 29:026 / 104  
NIght Race 29:0712 / 83  
Home sprint 15:276 / 192  
Fantasymap Intro (night) 16:383 / 132  
Muncaster E, long 55:2633 / 134  
holliston flats middle 40:3712 / 101  
Haukilampi night 38:0015 / 130  
Haukilampi middle 36:2831 / 168  
Muncaster E, middle 35:1131 / 180  
Winter run 29:2822 / 159  
Haukilampi Intro 30:0125 / 188  
Muncaster E, intro 21:4141 / 198  
Fantasymap, Middle 36:3450 / 157  
Brugeraholz Sprint 19:0622 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 34:3739 / 185  
Isebakketjern Short 22:0629 / 208  
Brugeraholz Middle 27:4141 / 180  
Riddarhyttan W, long 50:5331 / 151  
Brugeraholz Intro 11:0217 / 180  
Suitsaari night 39:0816 / 123  
Suitsaari green middle 36:1034 / 173  
Suitsaari middle 2 42:0922 / 209  
Vätsäri 2 night 33:3225 / 162  
Riddarhyttan W, short 24:2430 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 52:1331 / 167  
Riddarhyttan W, middle 32:4337 / 221  
Fantasymap, Long 46:0926 / 160  
Labyrinth 17:4119 / 188  
Armboth S, middle 33:0630 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 31:5148 / 141  
Oversee, Sprint 18:0533 / 200  
Suitsansaari middle 35:4121 / 160  
Isebakketjern Middle 3 35:1439 / 136  
Isebakketjern Middle 2 44:3532 / 131  
Isebakketjern Middle 1 40:5934 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 17:0822 / 192  
Smörvattnet N - Intro 20:5533 / 180  
Armboth S, night 23:0862 / 148  
Waltendorf, Sprint 17:0825 / 208  
Ice night 43:2224 / 139  
Suitsansaari intro 22:2834 / 195  
Vainanvuori 36:4037 / 201  
Brugeraholz 12:3341 / 228  
Armboth S, long 57:2632 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 27:3468 / 241  
Armboth long 55:4730 / 155  
Hassel South - Long 58:0149 / 146  
Armboth middle 33:5732 / 161  
Örtjärnsklitten 33:5633 / 201  
Hassel South - Middle 42:2246 / 179  
Hassel South - Short 26:2746 / 200  
Isebakketjern Many Controls 18:0127 / 195  
Isebakketjern Middle 4 41:5139 / 166  
Vätsäri 2 intro 21:1927 / 176  
Armboth, short intro 19:4151 / 204  
Smörvattnet - Intro 17:2531 / 218  
Kycklingekulle - Middle 30:3545 / 200  
Vätsäri middle 2 29:4932 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 28:0942 / 241  
 2114:23224 / 385  
Urberga - Middle 1 25:0618 / 206  
Urberga - Intro 12:2927 / 220  
Paimio middle 19:4734 / 224  
Vätsäri 1 long 53:4547 / 176  
Chandossel Long 75:3018 / 163  
Vätsäri 1 night 33:4826 / 163  
Chandossel Intro dnf  
  19:3949 / 256  
Nödinge 2 Long 2 59:4630 / 186  
Hassel - Middle 45:1544 / 181  
Vätsäri middle 2 40:5439 / 196  
Platte South, Middle 2 34:4231 / 192  
Vätsäri 1 middle 32:5518 / 207  
portrait 7:5281 / 218  
Winter middle 31:3728 / 207  
Platte South, Middle 33:1021 / 223  
Late Christmas Race 22:4610 / 124  
It's a joke 29:4226 / 145  
Race 700 37:5422 / 195  
Circle City Orthodox Christmas 24:1318 / 189  
Winter long 50:0523 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 35:3330 / 176  
Winter night 19:2446 / 195  
Platte Center, Middle 2 37:5748 / 184  
Platte Center, Middle 32:3827 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2 29:2311 / 121  
Dalegarth W, middle 2 35:2532 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 17:3613 / 156  
Hassel Long 1 57:4418 / 134  
Christmas Challenge - Middle 24:2320 / 158  
Circle City Christmas night 28:328 / 183  
Christmas Challenge - Intro 6:3612 / 167  
Dalegarth W, long 58:2637 / 149  
Isebakketjern Middle 2 35:3436 / 162  
Nödinge middle 2 43:1139 / 174  
Final Campionat catalunya de Cat 29:3333 / 146  
Isebakketjern Middle 1 36:5128 / 206  
Hassel Middle 3 35:4541 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 55:2228 / 131  
Hassel - Middle 2 38:1728 / 118  
Dalegarth W, middle 34:0737 / 160  
Hassel - Middel 33:0328 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 14:5528 / 175  
Isebakketjern Intro 3220:0067 / 211  
Kyrkoberget middle 36:4130 / 143  
Ski-O, Middle228:3119 / 240  
Dalegarth W intro 18:1041 / 195  
CF 2006 4 night 33:2520 / 117  
CF 2006 4, long 61:3127 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 24:4325 / 177  
University of Vienna, Sprint 21:3914 / 185  
Kungälv 2 Middle 1 35:0849 / 161  
Winterleitenseen, Short 3 14:1833 / 156  
Winterleitenseen Middle 6 29:5017 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 28:4115 / 127  
CF 2006 3 night 34:3928 / 111  
CF 2006 4, middle  40:2422 / 97  
Cr^onica 41:4916 / 120  
Venice middle 42:0317 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 36:3220 / 137  
Kungälv 2 Short 14:2925 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 34:5816 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 23:1017 / 156  
CF 2006 3 middle 38:2633 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 32:5053 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 56:3810 / 116  
[Austria Cup] Winterleitenseen 19:4021 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 36:1519 / 131  
Venice, sprint 2 17:5119 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 32:3939 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 10:1616 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 34:3023 / 144  
CF 2006 2 night 41:3728 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 44:5842 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 34:5315 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 46:5818 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg 36:2729 / 159  
Waschberg, Training 10:0835 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 34:1210 / 148  
CF 2006 conversion 2, middle 38:5720 / 141  
Rydskogen Challenge #1 16:0915 / 129  
Venice, 1 leg challenge 10:0010 / 156  
Circle map 17:3711 / 79  
Try to complete in 1 hour <254:0711 / 77  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 24:3733 / 147  
Elsaich 27:1332 / 173  
Sprint dnf  
Isebakketjern 16:3639 / 199  
sargi 34:4820 / 109  
ñïðèíò òóð1 dnf  
Venice sprint 1 18:0817 / 154  
Kungälv Long  68:1422 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 53:4739 / 137  
sargia  12:0944 / 146  
Facelift upon a CF 2006 map 47:3839 / 152  
Siitama night 32:4712 / 119  
Kungälv 1 Middle 2 31:2536 / 161  
Sprint Challange 43:4015 / 130  
renom 18 48:4828 / 104  
Reposärkät middle 37:1615 / 138  
Reposärkät middle/long night 52:4436 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 55:4821 / 144  
Some old place in Italy 21:587 / 178  
Reposärkät long 54:2519 / 131  
Kungälv 1 Short 2 14:1634 / 198  
Magdalenaholz Middle 34:2922 / 155  
Magdalenaholz Intro 21:2133 / 184  
Joutsenenpesä 3 night 38:2326 / 126  
Nya Varvet, Short 21:4830 / 181  
Siitama middle 32:2834 / 180  
Little 6:581 / 95  
HEj 7:5829 / 105  
Middel down Forest 25:1012 / 100  
beno c 16:1518 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 22:5116 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 44:0931 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 22:5029 / 211  
High Rigg N, long 61:5328 / 132  
Joutsenenpesä middle 43:5633 / 163  
JohnT 23:1341 / 170  
beni b 26:1457 / 148  
Aguiar da Beira 1 7:3123 / 213  
High Rigg N, easy 25:5746 / 178  
beni 1 a 37:3426 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 80:401 / 87  
Joutsenenpesä night 37:4339 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 34:4330 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 29:5336 / 189  
High Rigg N, middle 34:1523 / 214  
Hailuoto night 31:1021 / 148  
Joutsenenpesä night 37:2521 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 19:3626 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 39:0539 / 196  
Hailuoto middle 30:0637 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 63:0029 / 131  
EGYPT 29:3410 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 17:5142 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 53:5516 / 120  
Joutsenenpesä middle 39:1032 / 162  
Kungälv 1 Short 18:4335 / 196  
Saarijärvi 3 night 42:1534 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 32:4739 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:2831 / 153  
Saarijärvi 2 night 39:4120 / 106  
Saarijärvi night 32:4922 / 128  
Water Features 65:2717 / 98  
Hillside Run 43:4421 / 107  
Platte, Middle 2 26:2627 / 140  
Platte Middle 1 25:1236 / 159  
Saarijärvi middle 2 43:3343 / 131  
Platte, Training 10:0243 / 174  
Saarijärvi middle 3 37:3727 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 65:3338 / 107  
Halland Night Middle 21:4542 / 139  
Halland Long 35:2825 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 20:0916 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 36:0736 / 138  
Laikko 3 night 45:3620 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 33:0628 / 145  
Laikko v2 night 44:3928 / 109  
Laikko v2 middle 44:5330 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 18:0242 / 170  
Old Manchester farm 34:138 / 80  
Dawn Breaks 31:3019 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 31:3321 / 152  
Köttkulla Night Long 42:0615 / 112  
Köttkulla Long 51:4042 / 161  
Long 43:2419 / 150  
Night Middle 22:1018 / 148  
Prologue 13:1162 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 57:0612 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 55:3316 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 33:4221 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 17:0216 / 163  
Laikko middle 50:1632 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 18:2330 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 54:1528 / 100  
Kairobadet Middle 2 40:3117 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 63:0934 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 36:3623 / 126  
Langeland Day 2 for real! 25:0632 / 154  
Kairobadet long 56:0723 / 115  
Technical Challange, Final 16:4319 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 43:1624 / 116  
Opening Night 24:0913 / 127  
Sardanga Sprint 18:027 / 153  
Langeland day 2 30:1417 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 35:5421 / 142  
Technical Challange, Q3 11:4922 / 125  
Technical Challange, Q2 12:2720 / 135  
Technical Challange, Q1 13:3537 / 179  
Middle Earth cup 1, training 20:4219 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 61:1419 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 20:3617 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 55:4724 / 121  
Loka, easy middle215:327 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 41:2320 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 38:5225 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 30:2818 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 47:5317 / 138  
Mantscha, Contour-O 37:3217 / 130  
Krikan 26:157 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 23:3514 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 22:2214 / 185  
r.old.m-E4 38:4121 / 158  
Langeland Day 1 33:1533 / 137  
Jerash Day 1 dnf  
 220:059 / 205  
Mawbray, control picking 25:035 / 123  
Kairobadet middle 36:1122 / 114  
Teisko 1 night  32:5814 / 92  
Øyberget Middle 30:4826 / 126  
Fremo CP 25:4312 / 130  
Teisko 1 short 24:3732 / 152  
r.old.m-E3 34:0222 / 128  
Teisko 1 middle 39:2322 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 70:5623 / 98  
Manchester Farm 26:2810 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 23:1452 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 36:2330 / 135  
r.old.m-E2 43:3822 / 157  
Kairobadet Short 19:4636 / 204  
r.old.m-E1 43:0616 / 131  
Carwell's Labyrinth long 74:1027 / 105  
WOC2021-Are you ready? 36:4621 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 32:2044 / 139  
Portugal O' Summer 2 56:3214 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 41:0125 / 129  
Forest Umbra, Long 102:2114 / 95  
Forest Umbra, Middle 41:3819 / 148  
Portugal O' Summer 31:0820 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 39:2116 / 147  
Hawse End middle 35:4831 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:3441 / 130  
Kaleva Church sprint 16:1320 / 155  
Hawse End short 23:3927 / 148  
Riddarhyttan 4 52:4922 / 120  
Riddarhyttan 3 10:2429 / 137  
Riddarhyttan 2 20:0139 / 138  
WOC-Training-E5 24:4742 / 171  
Riddarhyttan 1 34:0033 / 149  
Muncaster W, middle 2 30:2627 / 147  
Muncaster W, long 61:3227 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 33:468 / 104  
Second race, Stora ålsjön  32:2920 / 112  
Day one, Stora ålsjön 39:249 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 40:0215 / 82  
The final, Stora ålsjön 49:5415 / 84  
WOC2021-Training-E4 35:0529 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:3227 / 154  
Muncaster middle, guest planner 23:5142 / 148  
WOC2021-Training-E3 27:2020 / 151  
Muncaster W, easy intro 19:5731 / 150  
WOC2021-Training-E2 20:5240 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:5332 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 dnf  
 218:1119 / 208  
Metsäkylä 1 night 37:5418 / 109  
WOC2021-Training-E1 25:3130 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:0723 / 129  
Metsäkylä 1 middle 43:4831 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 9:4712 / 144  
Africa - Eco Disaster 49:1212 / 111  
Isengard sprint 17:019 / 173  
Threlkeld day 52:0621 / 141  
Threlkeld downhill challenge 8:0238 / 156  
Africa - Entire Continent 40:1411 / 146  
Threlkeld night 31:4419 / 135  
Night course at an logging area 16:337 / 97  
Kauppi 1 long 71:0425 / 127  
Africa - North and Sahara 34:2615 / 109  
Kauppi 1 night 44:0920 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 43:2332 / 152  
Costa de Lavos (2) 33:1834 / 168  
Schöckl N, Middle 22:2817 / 169  
Schöckl E, Middle 21:2929 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 4:2446 / 157  
Schöckl S, Middle 27:4857 / 169  
Tuckland long part 2 55:1640 / 131  
Hilmteich, Sprint 18:2423 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 32:5222 / 143  
Africa - Night Event 25:408 / 95  
Tuckland easy course 19:4552 / 186  
Pedrogao (2) 40:3838 / 158  
Tuckland middle 1 40:4145 / 166  
Kauppi 1 middle 2 42:2627 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 24:5311 / 165  
Tuckland long part 1 56:0738 / 140  
Kauppi 1 middle 37:1233 / 179  
Africa - Central Region 56:098 / 114  
Opaliha 52:1113 / 93  
Not another Australian map! 25:0250 / 191  
Firenze 17:1313 / 107  
Oversee, Sprint 2 16:0240 / 184  
Oversee, Sprint 1 13:5317 / 217  
Africa - Southern Tour 39:3122 / 133  
Våttåsen Long 53:2731 / 145  
Dalegarth long middle 43:4226 / 143  
Saarijärvi 3 middle 42:3032 / 149  
Dalegarth moderate 19:4155 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 78:5522 / 125  
Resafjellet 35:5630 / 182  
Africa - City Tour dnf  
Dalegarth short 25:2236 / 175  
Short one 17:1629 / 140  
Saarijärvi 2 middle 40:4133 / 148  
Kårsta, short night 24:3820 / 125  
Kårsta, middle 2 36:1429 / 155  
Borrowdale 4 41:0639 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 19:4421 / 172  
Borrowdale middle 2 39:2633 / 128  
Saarijärvi middle 2 35:5527 / 124  
ColesBay 52:2424 / 130  
Kårsta, middle 36:5329 / 153  
Borrowdale easy 17:2634 / 158  
Kauppi 3.5 middle 36:3128 / 120  
Kårsta, short 20:1135 / 202  
Kauppi 3.4 middle 39:1324 / 125  
Malaysian shortie 23:5519 / 181  
Borrowdale middle 1 36:3543 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 44:3136 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 42:0023 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:1434 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 31:4742 / 204  
Saarijärvi middle 43:5740 / 158  
Night Middle, forest sprint  34:315 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:1238 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 67:4624 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 21:4542 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 55:1934 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 52:2721 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 35:4242 / 235  
THe Final 56:0114 / 122  
Melville Caves 46:3833 / 179  
Kauppi 3.5 long 58:4827 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 52:0126 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:5119 / 175  
Middle Earth 8, grand final 43:5634 / 158  
Swedish middle 28:3044 / 197  
Middle Earth 7, Long 66:2122 / 105  
Middle Earth 6, long training 19:3345 / 150  
Korong Spur Long 2 54:3521 / 122  
Kauppi 3.1 night 35:5327 / 104  
Portugal by night 33:5116 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 34:5751 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 36:4932 / 149  
Kitluv Revir 2/2 18:0015 / 166  
Korong Spur Middle 2 34:5433 / 167  
Middle Earth 4, Night 49:2621 / 100  
Kitluv Revir 1/2 14:2725 / 187  
Kauppi 3.4 long 66:2724 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 27:0431 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 35:5331 / 169  
Middle Earth 2, middle training 15:2972 / 219  
Korong Spur Night 23:3439 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 31:2236 / 203  
Short course 14:3834 / 156  
Korong Spur Long 69:2137 / 142  
Korong Spur Middle 28:4545 / 224  
Pedrogao (1) 40:2159 / 174  
Korong Spur Intro 11:3635 / 260  
gsdivoc21 (8) 44:0618 / 121  
Snow Maze 19:4114 / 140  
Return of Holly Hell - Night 47:5747 / 141  
test3 24:549 / 51  
test2 27:3820 / 66  
test1 17:4318 / 99  
Costa de Lavos (1) 33:0930 / 162  
Kauppi 3.3 37:4032 / 145  
Kauppi 3.2 middle 36:5144 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 33:1654 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 29:0486 / 215  
Askham 2 - easy course 14:4121 / 207  
Askham 1 34:3229 / 157  
Middle south 29:3219 / 110  
Osso da Baleia 1 31:4851 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 27:3242 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 25:5250 / 265  
Short fast course  5:5375 / 211  
Waterfall 43:147 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 16:5547 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 16:5835 / 193  
NIght Middle distans 23:456 / 124  
[CFWOC21]-Night 45:5044 / 205  
Kauppi 3.1 46:4246 / 154  
Brügg Sprint 21:4214 / 185  
Fairbanksford Steeps, Long 47:2016 / 98  
[CFWOC21]-Long 84:1349 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 65:0039 / 159  
Brügg Prolog 13:1511 / 171  
Teeside Sprint Training 9:5719 / 174  
Long 40:2120 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 30:5633 / 209  
[CFWOC21]-Middle 40:3745 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:4539 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 32:2347 / 181  
High Rigg 4, long 84:5034 / 135  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle 37:3431 / 180  
North side Easy 17:2417 / 169  
Bran, Short 17:2322 / 215  
Svata Anna, Short 10:5036 / 238  
gsdivoc21 (7) 42:0144 / 151  
Middle Downy Forest 13:508 / 103  
Chiswickfield National Park  13:316 / 110  
test1 39:2913 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 22:2066 / 346  
gsdivoc21 (6) 41:5018 / 122  
gsdivoc (5) 26:4430 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:3630 / 178  
gsdivoc (4) 57:2430 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:3436 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 45:2640 / 158  
Chesterwoodham Farm 26:1220 / 98  
test 45:3211 / 99  
San Giovanni Bonus 59:376 / 72  
Fell Pond Course 3 18:1114 / 110  
San Giovanni 3 7:5222 / 115  
San Giovanni 2 12:1822 / 136  
San Giovanni 16:5629 / 205  
newbury national preserve  20:5946 / 153  
[CFWOC21]-Training1 14:2950 / 384  
High Rigg 3 22:0273 / 233  
capanne small81 42:0019 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 19:1348 / 218  
gsdivoc (3) 41:0724 / 141  
gsdivoc(2) 56:1230 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 16:0948 / 210  
High Rigg 56:0926 / 174  
Darnaway - Half Eleven 34:3643 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 17:3127 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 42:3531 / 188  
gsdivoc21(1) 65:3718 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 54:3840 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 41:2943 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 49:0730 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 22:4325 / 218  
Setmurthy 3 37:0924 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 16:3746 / 205  
Whinlatter 3 72:5728 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 18:2129 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  23:0515 / 170  
Whinlatter 2 22:1224 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 55:0427 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 43:1831 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 27:0633 / 200  
Whinlatter 26:0832 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:3822 / 197  
Fantasy Cup, Training B 7:0119 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:2827 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 51:5425 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 32:0728 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:3631 / 203  
Setmurthy 2 38:1536 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 8:1725 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 25:0814 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:3625 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:2025 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 56:1923 / 188  
Circle city Christmas night 2020 23:495 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:3421 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:5122 / 209  
Österrödjeberget night 31:5924 / 142  
Buchwald, Bonus 20:5738 / 157  
Buchwald, Night 23:0620 / 133  
Buchwald, Middle 26:4644 / 203  
Buchwald, Training 7:0725 / 205  
Dalegarth 2 55:1432 / 144  
sdasd 14:0324 / 123  
UFSM - Ok 13:5021 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 62:5819 / 138  
A-mazing Grazing 22:122 / 147  
Ardnaskie 5 91:5722 / 110  
Maria Trost, Short 17:3739 / 190  
Ardnaskie 4 26:2218 / 126  
Ardnaskie 3 79:1128 / 115  
Ardnaskie 2 41:2426 / 137  
Manesty, West Cumberland 31:4034 / 144  
Ardnaskie 1 44:3920 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 38:1330 / 131  
Nr. 400 - The Map 19:3629 / 198  
Babylon, Middle 28:3830 / 186  
Joutsenenpesä night 36:2126 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 39:2634 / 154  
Chaud Clapier - Middle 28:1521 / 212  
Österrödjeberget middle 28:2231 / 186  
West Cumberland 40:0325 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 39:4051 / 178  
Växjö OK middle 33:1643 / 176  
Vähäjärvi 2 night 46:3330 / 128  
White Sands NP Middle 1 41:2819 / 159  
Vähäjärvi nigh 40:1640 / 139  
[CoronaBlues]-E19 26:2630 / 214  
Darnaway Half Nine 58:3537 / 146  
Vähäjärvi 2 long 70:4731 / 155  
Vähäjärvi middle 1 38:1343 / 197  
[CoronaBlues]-E18 36:1423 / 224  
Erskine 2 12:1221 / 157  
Erskine 1 16:3634 / 208  
Darnaway 10 o'Clock dnf  
Knock-Out Sprint, Final 21:4015 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:1023 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:5817 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:1527 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:5017 / 183  
Kalkleiten, Long 55:1533 / 135  
Hansta West, long 85:2826 / 123  
Hansta West, middle 2 38:3538 / 185  
Hofwald, Long 44:1522 / 154  
Hofwald, Short 6:5636 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 9:0917 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:0621 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:5925 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 18:4920 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 53:0026 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 54:5125 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:3120 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 32:0229 / 264  
Hansta West, Night 42:339 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 13:195 / 132  
Ghosttown V2 14:1711 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 38:3323 / 191  
SCFL S2 R5 38:1816 / 154  
Ghosttown 16:1911 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 23:4325 / 165  
Kalkleiten Middle 3 20:2824 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 22:5319 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:5135 / 180  
Upie - Short sprint 9:3118 / 194  
SCFL S2 R4 32:2820 / 189  
CFEB 2020-11-15 51:117 / 88  
Forest Umbra, Middle 32:5520 / 192  
A run on the beach 219:2616 / 140  
3.4k 11c233:025 / 86  
Holdhusfjell - Middle 3 30:4420 / 164  
Hansta West, middle 31:2030 / 158  
[CoronaBlues]-E17 38:0131 / 177  
The real night dnf  
Björköby middle 36:3931 / 151  
SCFL S2 R3 48:3732 / 165  
[CoronaBlues]-E16 41:5024 / 157  
Hailuoto night 34:3227 / 121  
Hansta West, Short 23:1119 / 180  
Nya Varvet, Middle 27:1325 / 157  
Hamrångefjärden Middle223:1124 / 225  
WOC2020 48:4715 / 93  
[CoronaBlues]-E15 27:0828 / 195  
Larsmo long 60:0020 / 116  
Söder Getaren Middle  24:5524 / 189  
CFEB 2020-11-01 54:5712 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 45:048 / 145  
Kyrkoberget middle 37:1729 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 17:0225 / 194  
Peruspohjanvuori long night 76:2313 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 59:5613 / 128  
Hailuoto middle 2 31:5143 / 182  
Hollola night 2 39:3616 / 135  
Hollola middle 2 38:1623 / 196  
CFEB 2020-10-15 57:0011 / 80  
SCFL S2 R1 45:5061 / 171  
SCFL S2 Placement Race 39:4413 / 184  
Not another maze 12:496 / 116  
GSDIVOC10 57:2113 / 81  
GSDIVOC9 47:3816 / 90  
GSDIVOC8 23:0511 / 152  
GSDIVOC7 41:4721 / 136  
Tähtiniemi 1 night 41:5914 / 96  
GSDIVOC6 33:2219 / 126  
GSDIVOC5 32:1922 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 42:3523 / 126  
CFEB 2020-10-01 49:5112 / 107  
GSDIVOC 23:3920 / 135  
GSDIVOC4 38:5921 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 47:2912 / 76  
Tähtiniemi 3 night 47:4516 / 98  
GSDIVOC3 40:0315 / 108  
GSDIVOC2 29:2614 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 37:4625 / 172  
GSVIDOC 52:2111 / 142  
GSVIDOC1 24:3428 / 204  
Hexagon Maze 1 48:421 / 91  
CFEB 2020-09-15 49:0511 / 95  
Hansta East, Long 45:4926 / 155  
Triangle Maze 1 27:082 / 107  
Mount Dufferin 6 25:4616 / 179  
Hansta East, Middle 30:0431 / 165  
Jarosas Norte 35:2128 / 125  
Micro-O 18:4310 / 123  
Tähtiniemi 2 night 37:4915 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 46:3220 / 110  
L1 Forest Umbra 64:1510 / 108  
Mount Dufferin 5 86:1310 / 80  
Mount Dufferin 4 22:4410 / 114  
Cheire de come - Night 51:4315 / 82  
Hansta, Middle 32:1840 / 135  
M3 Hofwald 32:2119 / 121  
Mount Dufferin 3 60:4221 / 93  
Hansta, Short 13:0923 / 174  
Cheire de come - Middle 2 35:0921 / 132  
Mount Dufferin 2 20:1113 / 128  
Mount Dufferin 1 33:2717 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 43:3614 / 157  
CFEB 2020-09-01 60:227 / 72  
Tähtiniemi new night 34:5313 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina245:0716 / 138  
Night middle228:047 / 93  
Night sprint in forest218:0120 / 114  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 27:4127 / 154  
Soria 3 26:2612 / 124  
S3 Oversee 21:0818 / 132  
Soria 2 23:236 / 135  
S2 Oversee 13:3517 / 148  
Soria 1 29:4920 / 165  
M2 Mantscha 38:1517 / 138  
CFEB 2020-08-15 64:2811 / 77  
Tähtiniemi new middle 33:3317 / 141  
M1 Forest Umbra 24:5218 / 170  
S1 Campus University of Vienna 15:4620 / 163  
Middle 30:3117 / 167  
Sweet Short CP 23:1529 / 172  
Cheire de come - Middle 31:3310 / 183  
Osso da Baleia Model Event 16:2933 / 223  
Farum, Denmark 3 14:3627 / 147  
Farum, Denmark 2 21:1625 / 175  
Leudimin Tribute  21:2310 / 113  
Los arboles no son transparentes 26:2814 / 137  
Lagganlia 2020 19:139 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:118 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 32:0516 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 53:096 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A 27:406 / 221  
Cemetery Road - Sprint 15:0720 / 181  
 2dnf  
Packard River - Middle 16:5010 / 120  
Auburnborough - Short 13:0332 / 161  
CFEB 2020-08-01 54:3711 / 102  
Redmires - Middle dnf  
 233:4319 / 191  
Farum, Denmark 19:2522 / 208  
middle dnf  
 2dnf  
Koirarata night 22:1815 / 171  
Race 600 28:0142 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 25:1216 / 125  
Middel 22:4435 / 149  
Banat Long 77:2314 / 135  
Teesside University 3 21:2927 / 202  
 2dnf  
CFEB 2020-07-15 54:295 / 118  
Banat 41:266 / 185  
CFEB 2020-07-01 55:259 / 133  
Conique 30:4326 / 195  
 2dnf  
Lockdown-O British Open Sprint B dnf  
 2dnf  
 319:38116 / 236  
Lockdown-O British Open Sprint A 24:5221 / 276  
 2dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 29:1324 / 236  
Lockdown-O British Open Long C 8:0521 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 47:3012 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 70:2917 / 243  
Lockdown-O British Open Middle C 7:0520 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 30:4919 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 41:2711 / 326  
 2dnf  
Holdhusfjell - Middle 34:4347 / 288  
starstruck part 1 7:277 / 88  
Pizzorne 58:5719 / 151  
 2dnf  
San Giovanni 4 34:4821 / 172  
Midsummer Sprint 28:3911 / 130  
[LOTR-SC] Bree 13:5819 / 255  
 244:26237 / 367  
San Anton Night 27:3121 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 28:2041 / 204  
 2dnf  
San Giovanni 3 35:5527 / 187  
ojo arboles 6:4711 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 78:1737 / 231  
[CFWC2020]-E19 38:5743 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 19:0763 / 328  
The night of spiders 2 31:3415 / 163  
 2dnf  
San Giovanni 2 42:4327 / 157  
Teesside University 2 20:0117 / 180  
 253:30160 / 228  
Free club on line 19:539 / 129  
Konkalampi 2 night 37:5525 / 142  
Teesside University 1 16:2528 / 231  
 2dnf  
Iceland Night 29:1510 / 173  
 2dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle 27:3022 / 193  
 2dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:0823 / 251  
 229:22207 / 327  
San Giovanni 1 30:5736 / 230  
 2dnf  
trial by fire 16:2616 / 188  
competition rings 13:1527 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 14:2928 / 292  
[CFWC2020]-E18 64:4466 / 248  
[CFWC2020]-E17 34:4757 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 17:2128 / 349  
 2dnf  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:4037 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 29:5921 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 41:2325 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 5:1747 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 19:0717 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 4:5825 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 15:0627 / 418  
Sarkalahti night 2 38:1918 / 148  
Oldie but NOT goldie.  19:5725 / 214  
 2dnf  
M.G. OL-Competition 32:0522 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 34:1625 / 189  
Vilchetes Middle 11:1113 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:2829 / 198  
10mila202x-training 24:1961 / 288  
 9:3822 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 32:2437 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:3425 / 284  
Chaud Clapier - Night 31:2028 / 203  
[CFWC2020]-E16 73:1761 / 278  
[CFWC2020]-E15 32:0055 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 14:0783 / 375  
[MV2020] Gara9 34:5130 / 213  
Konkalampi 2 47:1235 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 20:2623 / 162  
Orientatlon Chile 49:3510 / 100  
Desert night race 18:3518 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 29:1518 / 155  
Sarkalahti middle 3 42:5950 / 236  
[CFWC2020]-E14 73:2047 / 282  
[CFWC2020]-E13 41:2534 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 21:2878 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 20:5523 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 23:2917 / 177  
[MV2020] Gara7 25:5329 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 24:2920 / 226  
Col de la Chau - Middle 33:3934 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 51:5734 / 321  
Holly Hell - Long 1 62:0230 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 52:3511 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:4325 / 331  
Konkalampi 3 middle 40:3525 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 33:1630 / 232  
Upie - Sprint 1 12:4415 / 205  
Holly hell - Middle 1 43:3422 / 186  
[Svindal] Middle 34:0452 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 43:1622 / 181  
[MV2020] Gara5 34:1126 / 249  
Board Mill sprint 32:4927 / 174  
Holly hell - Intro 1 18:1121 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 17:4932 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:0127 / 181  
[CFWC2020]-E12 71:2818 / 289  
[CFWC2020]-E11 33:1859 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 14:1167 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:5162 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 23:0733 / 197  
Col de la Chau - Middle 29:0731 / 212  
Konkalampi night 39:3224 / 140  
Monte Xalo 19:3116 / 212  
[Grindsted] Etape 3 17:1141 / 140  
 214:2110 / 173  
[Grindsted] Etape 2 11:4810 / 152  
[Grindsted] Etape 1 12:5318 / 208  
[Grindsted] Prologue 5:4067 / 246  
 24:1744 / 355  
Chabeuil - Sprint 2 14:1735 / 271  
Col de la Chau - Short 23:2957 / 273  
[MV2020] Gara4 24:2039 / 306  
Fresnedilla Norte-1 31:2445 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 38:3341 / 250  
Lockdown-O - World O Day 42:4441 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 34:1316 / 232  
Chabeuil Sprint 10:4811 / 301  
CF COMA El Chorro Media 38:0725 / 234  
Konkalampi middle 38:4133 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 20:1933 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 16:4648 / 341  
Minas Tirith - Intro 4:5367 / 418  
Tour de France Part 3 24:3222 / 246  
[MV2020] Gara3 16:5528 / 279  
 2dnf  
 3dnf  
State Park 31:2911 / 170  
Pekonkangas | middle 30:2546 / 326  
Island of Many Island Intro 17:1728 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 22:2158 / 302  
[CFWC2020]-E10 69:3936 / 344  
[CFWC2020]-E9 42:4555 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 16:1463 / 502  
 216:21107 / 720  
Sierra de las Villas Open 34:4425 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One dnf  
 219:1415 / 338  
FEGADO Sprint [E1] 24:4843 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 19:449 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 21:3436 / 235  
Härkävuori - Middle 32:1769 / 325  
Tour de France Part 2 27:3013 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 24:2346 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:5732 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 55:4921 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 78:1134 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:1528 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 22:0526 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 39:4963 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:0339 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 23:5247 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 29:3719 / 531  
Orrdals klint 2 middle 28:5353 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:1822 / 270  
[MARS] Victoria Crater 24:5331 / 356  
Jyvaskyla - Long 54:5149 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 18:2512 / 382  
Orrdals klint middle 2 29:3456 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 50:5326 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:2323 / 326  
[MV2020] Gara1 17:5351 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 26:4266 / 278  
morkvedmarka sprint 21:4919 / 317  
Sprint-Cup E8 17:1538 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 15:3827 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 13:3229 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:1242 / 414  
 22:4758 / 623  
 32:4547 / 623  
 42:4340 / 623  
 52:4236 / 623  
 62:3820 / 623  
 72:5173 / 623  
 82:4758 / 623  
 92:4026 / 623  
 102:3922 / 623  
 112:3820 / 623  
Boatorp Middle 32:0540 / 280  
Polish Championships Long 62:1820 / 166  
HuBei orienteering 30:419 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 28:0950 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 20:1246 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:3425 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 15:4114 / 265  
[CFWC2020]-E8 80:1478 / 358  
[CFWC2020]-E7 36:3042 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 24:4896 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:1925 / 253  
Polish Championships Middle 23:5511 / 291  
Polish Sprint Championships 17:496 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 29:5538 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 16:2625 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 18:2132 / 325  
Sprint-Cup E8 19:4624 / 256  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2111 / 207  
 212:18184 / 280  
Sprint-Cup E7 14:4139 / 318  
Sprint-Cup E6 12:5336 / 361  
Sprint-Cup E5 13:5541 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 21:4932 / 317  
Orrdals klint night, short 24:5336 / 238  
Haukkavuori cliffs 40:1844 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 14:0121 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 6:0057 / 236  
[CFWC2020]-E6 66:0662 / 453  
[CFWC2020]-E5 36:3379 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 23:30113 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 15:0118 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 33:5633 / 178  
[RCC]-E3 27:1522 / 157  
[RCC]-E2 dnf  
 225:5640 / 205  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:4019 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 24:5422 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:3665 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 24:3138 / 483  
Somewhere middle 4 38:2846 / 219  
Pomaria Village 15:0741 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 44:4122 / 151  
forest long 63:1320 / 130  
GoenteModelEvent 0:5142 / 151  
 20:391 / 239  
 30:391 / 239  
 45:42192 / 239  
[RCC]-E1 dnf  
 2dnf  
 315:3528 / 248  
short forest 22:2144 / 274  
Mynttila - Long 61:2366 / 258  
Mynttila - Intro 7:5260 / 415  
bamboo middle 20:3941 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) 19:0732 / 218  
Platabek 31:2230 / 256  
Reposärkät 41:2542 / 215  
Västersjön, middle 22:2154 / 309  
[CFWC2020]-E4 61:2052 / 468  
[CFWC2020]-E3 30:5096 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 18:4395 / 569  
Lammhult, easy sprint 10:1721 / 396  
 210:0316 / 532  
Sätila - middle 39:3144 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 17:5357 / 379  
Hakarp - middle 33:0865 / 279  
Fusine 2 40:439 / 269  
CFEB 2020-05-01 51:1818 / 147  
Fusine refurbished <10min 12:2734 / 346  
Korvatunturi middle 2 34:1331 / 249  
Kvänsås 40:0149 / 175  
Sprint-Cup E3 15:2528 / 396  
Sprint-Cup E2 14:4816 / 419  
Oronmylly West Long 56:5442 / 193  
Sprint-Cup E1 16:2726 / 475  
High Chaparral forest - Middle 45:1735 / 210  
Old Summer Palace [Test] 13:0744 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 34:0347 / 215  
Slättö sand, middle 31:5626 / 218  
Lewes Lake, Middle 44:2921 / 312  
Mäntänvuori | Middle 40:1232 / 243  
Suololuopal middle 3 37:2244 / 257  
Etang de Lers - Night 29:2997 / 322  
city sprint 29:4029 / 301  
city middle 48:1314 / 175  
City Long 94:5116 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 15:5017 / 144  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 37:4917 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 12:3365 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 12:3242 / 461  
[CFWC2020]-E2 79:1583 / 525  
[CFWC2020]-E1 35:09113 / 614  
Oak Reservior Middle 22:1125 / 189  
[CFWC2020]-Training 15:1072 / 660  
[CoronaBlues]-E14 34:2938 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:3251 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 22:2136 / 572  
 220:3712 / 720  
 319:514 / 720  
Josephgrund Sprint Challange C 23:4850 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 21:4826 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 19:4813 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1555 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 20:494 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 28:503 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 47:0540 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:1329 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:4569 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 22:563 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 35:2721 / 208  
Bran, Middle 4 25:0739 / 305  
Bran, Middle 3 25:4759 / 332  
[CoronaBlues]-E13 33:1576 / 398  
Forbergåsen|Middle 33:1571 / 378  
Bran, Middle 2 30:4445 / 300  
Bran, Miidle 1 27:3142 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:3932 / 171  
TestNJ2D B Lang 21:447 / 50  
Nordjysk 2D Mellem H16A 30:093 / 10  
Nordjysk 2D Mellem H10B 13:045 / 9  
Nordjysk 2D Mellem D10B 12:322 / 20  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 11:2734 / 504  
[CoronaBlues]-E12 16:1933 / 444  
Koantakanen middle 4 41:0359 / 224  
Nordjysk 2D Lang H16A 31:2410 / 35  
Nordjysk 2D Lang D16A 26:511 / 10  
Nordjysk 2D Lang H14A 24:101 / 11  
Nordjysk 2D 2020 D10A 13:284 / 7  
Nordjysk 2D Lang H16B 22:152 / 14  
Nordjysk 2D Lang D10B 14:547 / 47  
Pink Cacti 32:23101 / 279  
[CoronaBlues]-E11 52:5245 / 333  
SpanishCoronaChampionship 29:0324 / 242  
GS030420m 21:4341 / 273  
Test af Kirkemile upload 8:499 / 201  
NJ2D mellem test 22:242 / 39  
Mäntänvuori | Short 24:0067 / 369  
Koantakanen middle 3 40:5169 / 277  
Akenstaka - Long 53:0752 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 35:5341 / 199  
Grasslands by night 27:3718 / 146  
[CoronaBlues]-E10 54:2735 / 312  
Kalajoki middle 3 36:2233 / 224  
Bordasee, Controlpicking 33:1343 / 283  
Peguerinos Middle 33:4832 / 249  
Middle distance Igualada 24:1418 / 190  
Sprinttraining 1 19:2138 / 248  
Mount Kooyoora, test 8:03107 / 242  
Bordasee, short 2 18:2258 / 309  
Nj2dtest d12B 12:045 / 153  
Nj2d test 8:1620 / 122  
Akenstaka - Short 18:3552 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 40:5452 / 267  
CFEB 2020-04-15 50:2117 / 182  
Haukkavuori middle 38:2545 / 253  
[CoronaBlues]-E9 44:5843 / 340  
Prueba2 dnf  
Prueba dnf  
Isojärvi night 61:5431 / 116  
Bordasee, short 26:22104 / 346  
Bordasee, middle 35:1646 / 291  
Isojärvi middle 4 39:5259 / 224  
[CoronaBlues]-E8 21:2547 / 385  
GS280320S 24:2938 / 209  
GS280320L 49:5421 / 117  
GS280320M 30:2353 / 194  
  29:0133 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 26:5336 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 49:4953 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 34:1646 / 205  
GS270320L 44:2126 / 101  
GS270320m 22:5432 / 208  
Kvarn | Middle 40:5350 / 275  
[CoronaBlues]-E7 16:1721 / 369  
GS260320 45:2438 / 140  
Larsmo night 44:5125 / 118  
Isojärvi middle 3 34:0430 / 164  
[CoronaBlues]-E6 35:3125 / 286  
San Giovanni - contour 37:0519 / 197  
GS240320a 36:5324 / 150  
Maze in the woods 26:599 / 155  
[CoronaBlues]-E5 29:2636 / 274  
GS220320h 36:1216 / 110  
GS220320g 48:5631 / 111  
GS220320f 18:0432 / 166  
GS220320e 30:3025 / 128  
Woc 2005, Middle 49:4734 / 191  
GS220320d 27:0822 / 147  
GS220320c 25:5274 / 200  
GS220320b 38:0437 / 179  
lokura 5:3614 / 186  
WOC 2003 41:3319 / 180  
GS210320covid 61:4623 / 120  
GS210320b dnf  
[CoronaBlues]-E4 47:2241 / 231  
GS210320a 46:0527 / 142  
Nava del Pinar Middle 41:1937 / 175  
Cheire de come - Night 42:4314 / 157  
[CoronaBlues]-E3 40:0841 / 254  
CoronaMiddle 23:0929 / 201  
El Negral (Middle) 27:3332 / 176  
CFEB 2020-04-01 50:1722 / 131  
Short Middle 26:0555 / 205  
[CoronaBlues]-E2 27:3721 / 254  
ValleIruelas night 25:5214 / 162  
ValleIruelas II 30:5746 / 229  
Cheire de come - Middle 30:2720 / 188  
[CoronaBlues]-E1 39:4632 / 240  
Random-Map-E1 43:4632 / 153  
Valle Iruelas 30:0570 / 272  
Luoto middle 5 33:5625 / 126  
Pahakuru 52:2529 / 167  
[reused]-Middle 42:3833 / 185  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 26:0425 / 134  
Kivijärvi short 27:5621 / 116  
Hikuwai - Short 30:5513 / 169  
CFEB 2020-03-15 51:2112 / 95  
Nybo South - Middle 32:4223 / 139  
Rovigo Sprint 2 14:1429 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 25:0027 / 144  
GS230220M26 34:5517 / 87  
GS220220M27 40:3415 / 63  
GS220220M28 40:3119 / 71  
GS220220M29 40:1515 / 80  
GS220220 41:2118 / 91  
GS190220L 48:1112 / 53  
GS190220M 38:3410 / 70  
GS180220M 31:0512 / 86  
GS170220 25:369 / 86  
CFEB 2020-03-01 64:5411 / 74  
Adigeya night 44:0112 / 72  
GS140220L 51:5712 / 77  
GS130220S 15:0812 / 114  
 2dnf  
GS130220M 26:278 / 93  
GS120220 L252:3122 / 85  
MEDIO 1 30:1223 / 97  
sprint 1 florest 22:2025 / 142  
[reused]-E1 32:1322 / 114  
hyvat tuulet night 32:3319 / 104  
CFEB 2020-02-15 66:403 / 39  
Kikirace 4 17:5615 / 93  
kikirace 3 27:1815 / 88  
Loka,middle 23:3819 / 97  
? 39:179 / 94  
SANTA ROSA 3 40:1712 / 87  
Idre, intro 11:5636 / 122  
Jyvaskyla - Long 61:4028 / 103  
kikirace 2 17:5922 / 94  
kikirace 1 25:3415 / 86  
Rovigo Sprint 17:5223 / 136  
 217:0342 / 253  
cfeb 2020-0201 59:378 / 56  
Jyvaskyla - Intro 14:4526 / 119  
Nybo South - Night 47:3619 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 45:0623 / 114  
Happy new 5  30:0521 / 63  
Happy new year 4 27:4124 / 68  
Happy new year 3 27:0219 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 53:3223 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 49:0727 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 40:0826 / 110  
Basic 34:1720 / 82  
happy new year 2 34:0011 / 70  
Hoøya Middle 27:5534 / 108  
Happy new year 1 28:5328 / 98  
Nybo Middle 29:0418 / 96  
Nybo Intro 19:0529 / 109  
Urban Night 18:4916 / 91  
Adigeya 3 middle 44:2217 / 74  
Øyberget Middle 30:0523 / 92  
Beach Middle 26:3330 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 110:0521 / 91  
CFEB 2020-01-15 57:0217 / 49  
[CF-WOC2020]-Night 64:4820 / 85  
Col du Night 23:2124 / 88  
Col du Remake 26:2614 / 115  
Night 30:0136 / 79  
Cheire de come - Short 23:2731 / 128  
SANTA ROSA 2 37:1220 / 88  
SANTA ROSA 1 32:4038 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 44:1321 / 121  
el Dorado 27:2623 / 120  
CFEB 2020-01-01 52:3513 / 73  
Circle City Christmas night 22:156 / 76  
Christmas calendar#24-[FINAL] 22:0416 / 120  
Christmas calendar#23 43:5321 / 93  
Adigeya 2 middle 52:3615 / 81  
Christmas calendar#22 87:2317 / 84  
Christmas calendar#21 13:1815 / 120  
Christmas calendar#20 20:4529 / 109  
Christmas calendar#19 25:1626 / 95  
Adigeya (reused) short 30:1111 / 82  
Christmas calendar#18 53:3915 / 75  
Christmas calendar#17 33:1821 / 90  
Compensation day 15 5:2423 / 105  
Christmas calendar#16 38:5120 / 85  
Christmas calendar#15 48:0724 / 81  
Christmas calendar#14 23:0833 / 107  
Herbouilly - Middle 30:1316 / 92  
Christmas calendar#13 43:2323 / 86  
SOUTH TROUTBOROUGH  27:4826 / 72  
Järvafältet sprint 21:0812 / 91  
Herbouilly - Short 23:0015 / 95  
 2dnf  
belgian long dnf  
Long-sprint Siente-Mette 28:2317 / 67  
Long sprint Siente-Mette 30:1422 / 90  
Night-sprint Sinte-Mette 16:5714 / 86  
Christmas calendar#12 47:5823 / 90  
Christmas calendar#11 20:2728 / 97  
Christmas calendar#10 46:5231 / 92  
Christmas calendar#9 37:318 / 93  
Christmas calendar#8 32:2023 / 96  
Christmas calendar#7 33:5516 / 97  
Christmas calendar#6 15:3050 / 113  
Christmas calendar#5 40:4620 / 93  
Christmas calendar#4 24:5316 / 115  
Christmas calendar#3 46:3228 / 97  
Christmas calendar#2 28:2424 / 105  
Christmas calendar#1 32:259 / 113  
Stäket  16:2611 / 47  
CFEB 2019-12-15 52:539 / 50  
Huhus III 59:3912 / 74  
RyaAsar-short 28:1425 / 124  
CFEB 2019-12-01 44:559 / 52  
Vulcania - Middle 41:2617 / 104  
Utsjoki Night II 44:5321 / 72  
hanneksen kisa 20:4113 / 66  
Mt. Litcfield 28:4217 / 60  
Dunas de Maspalomas (reused)  28:3933 / 98  
Huhus II 40:2316 / 72  
Huhus beisik run 39:0215 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 16:5920 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 13:4519 / 95  
Night in Lappland 42:5715 / 71  
OneLegWonder #9 dnf  
 219:4048 / 114  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 58:1722 / 99  
Suomi7 35:0916 / 90  
Loka, night middle 21:5611 / 78  
Alcubierre 38:4414 / 78  
Loka, short 19:2221 / 97  
Kytäjä Middle 2 30:3222 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 27:0314 / 89  
Downhill Ski O 2 14:3114 / 86  
Downhill Ski O 16:4427 / 94  
Laikko middle  41:4026 / 82  
athletics 800mts. 4:4571 / 100  
 23:2816 / 160  
Cheire de come - Sprint 2 19:4525 / 96  
Vorssa 38:187 / 92  
Kytäjä Night Long 93:3313 / 57  
Cheire de come - Sprint 18:4222 / 116  
CFEB 2019-11-15 59:508 / 52  
H/D10RR course 2 12:3116 / 98  
Playa 44:5519 / 97  
Kytäjä Middle 33:3312 / 87  
H/D10 RR course 1 8:2241 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 43:1028 / 117  
Kytäjä Long 2 95:3117 / 63  
CFEB 2019-11-01 56:447 / 54  
Kytäjä Sprint 25:3640 / 115  
Riiainen 33:1130 / 110  
OSkarshamn Long Night 56:1017 / 63  
vp 41:5022 / 92  
Kytäjä Long 69:0624 / 93  
Laikko night 50:5815 / 74  
Oskarshamn Middle 2 21:1534 / 114  
Nordmarka Middle 33:1819 / 102  
OneLegWonder #8 16:3637 / 105  
Playa del Ingles dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] 36:2323 / 117  
Oskarshamn Night Sprint 2 19:1834 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 20:0341 / 116  
Urkiola 42:1125 / 103  
Laikko middle 32:1043 / 104  
Oskarshamn Middle 34:3129 / 106  
Tahkovaara 28:0643 / 125  
Oskarshamn Night Long 44:468 / 91  
CFEB 2019-10-01 62:3812 / 49  
Kalle Anka Mästerskapen 35:0322 / 84  
OneLegWonder #7 14:1341 / 126  
OneLegWonder #6 dnf  
 211:47120 / 219  
Momarka Middle 27:2230 / 126  
French WOC10 training 24:1351 / 136  
OneLegWonder #5 9:1244 / 112  
OneLegWonder #4 11:0957 / 107  
OneLegWonder #3 13:0331 / 114  
CFEB 2019-09-15 66:2620 / 62  
OneLegWonder #2 12:4966 / 121  
 29:0930 / 232  
 3dnf  
 49:0723 / 232  
OneLegWonder #1 19:4938 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 45:1559 / 130  
CFEB 2019-09-01 60:3816 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 53:4325 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 43:2331 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 83:4122 / 96  
Litchfield Randomized dnf  
SummerCup'19 E10-NightSprint dnf  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:5938 / 135  
CF-WorldCup2019-[E6] 46:3437 / 120  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Gränjesåsvallen | Middle 26:4235 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle 28:3821 / 133  
CF-WorldCup2019-[E5] 66:0823 / 103  
CFEB 2019-08-01 79:007 / 56  
SummerCup'19 E8-Sprint 17:1227 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 39:0236 / 136  
CFEB 2019-07-15 60:297 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 34:1920 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 71:3911 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 58:2418 / 74  
SummerCup'19 E4-Middle 24:5523 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 28:2327 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle 32:5010 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint 15:5321 / 136  
CFEB 2019-07-01 72:457 / 55  
CFEB 2019-06-15 50:5510 / 50  
Jukola Night 47:4316 / 80  
Jukola 2000 46:4820 / 115  
Peruspintis II  59:1726 / 87  
Peruspintis 47:3416 / 97  
1 Control 3:0625 / 101  
Kontioranta Cup III Final 36:2738 / 101  
Våttåsen Night 31:2421 / 87  
Kontiolahti Cup 2 34:1718 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 95:2223 / 99  
Fremo Night 20:2025 / 98  
Kontiolahti Cup I 33:2726 / 94  
up-and-down, the downhill part 13:2813 / 106  
up-and-down, the uphill part 12:1025 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 40:2927 / 121  
May 55:3311 / 72  
CFEB 2019-06-01 56:507 / 47  
Confusing Cup - Final 18:487 / 84  
CF-WorldCup2019-[E1] 33:3221 / 131  
Pyrenees 44:2819 / 93  
Saarijärvi middle 2 41:2328 / 105  
Confusing Cup - Day 4 36:127 / 60  
Confusing Cup - Day 3 20:296 / 76  
Cofusing Cup - Day 2 29:2115 / 78  
Confusing Cup - Day 1 19:5410 / 105  
Kvarntorp | Long  52:4624 / 93  
Saarijärvi new middle 37:1827 / 109  
[CF SpringCup'19]E7-Final 30:1519 / 119  
Metsäkylä middle 2 37:0334 / 118  
CFEB 2019-05-15 dnf  
Isotonic Relay April 1986 39:1030 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 63:1017 / 88  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 27:1441 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 15:0520 / 133  
Metsäkylä new middle 35:0831 / 109  
Finspång Long 60:5334 / 91  
Finspång Night 32:5019 / 77  
Kvarn Long 59:4528 / 79  
Kvarn Night 38:1122 / 78  
Kvarn middle 38:2523 / 118  
CFEB 2019-05-01 dnf  
Tähtiniemi new 1.1 middle 40:2620 / 90  
Tähtiniemi new middle 38:1030 / 109  
Gäddhult Long 64:1419 / 81  
Gäddhult Night 25:3826 / 91  
Gäddhult Middle 33:3126 / 109  
Gäddhult Sprint 20:1532 / 132  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 41:3324 / 106  
Konkalampi v4 middle 41:4734 / 102  
Gena Gaymes 10:5115 / 88  
Oldie but goldie 5 7:1334 / 118  
CFEB 2019-04-01 65:3211 / 60  
Oldie but goldie 4 24:1110 / 101  
Oldie but goldie 3 20:388 / 74  
Oldie but goldie 22:2427 / 92  
Oldie but goldie 2 27:1253 / 100  
Competition 28:2934 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 53:4636 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 25:4141 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 17:1342 / 149  
Oldie but goldie 10:0034 / 137  
Pinheiro III 23:5130 / 112  
Oittaa again 25:5910 / 83  
Pinheiro II 37:0431 / 104  
Konkalampi new middle 48:1933 / 91  
Relay training 20:5942 / 108  
Gjenvollhytta rerun 2 17:0315 / 92  
Gjenvollhytta rerun 21:1521 / 94  
Oittaa forestsprint 13:1757 / 91  
Pinheiro 18:4544 / 130  
Haijainen | Middle 33:2532 / 117  
Utsjoki Sunday-O II 26:5928 / 86  
Shrink 14:3441 / 113  
CFEB 2019-03-15 63:239 / 53  
Suololuoppal night 37:2714 / 76  
South Finland Sunday Easy-O 30:1126 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 21:5445 / 130  
Juuka 39:5523 / 107  
Isojärvi 3 middle 2 48:4529 / 88  
Suololuoppal middle 2 51:4933 / 93  
Gjenvollhytta Sprint 13:1022 / 107  
Suololuoppal middle 40:3247 / 112  
Gjenvollhytta Night 2 54:009 / 66  
Gjenvollhytta Middle 2 32:2521 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 16:0513 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 19:5319 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2 25:3323 / 98  
|ReusedSprintMaps|-E1 dnf  
 216:3740 / 215  
Perahikia Norht Karelia 41:4232 / 95  
Gjenvollhytta Night 46:5312 / 67  
Lappörarna night 35:1918 / 76  
Kronfallet | Middle 37:4321 / 118  
Gjenvollhytta Middle 49:1430 / 113  
Lappörarna middle 3  43:3422 / 106  
[OldButGold] Art, short night 16:0521 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 13:1217 / 137  
Lappörarna middle 2 34:4115 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 17:3740 / 125  
CFEB 2019-03-01x 57:4017 / 80  
Tahkis 44:1345 / 122  
Gjenvollhytta short 25:3813 / 117  
Gjenvollhytta 25:3012 / 105  
dyynimasto 41:0125 / 106  
Lappörarna middle 26:0221 / 138  

All races shown. View recent races.