Catching Features



Sweden Landli

Country:Sweden
Club:OLGY Slayers
Email:you must log in
Ranking:9420
Races Run:5668
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
High Rigg S, middle 32:111 / 40  
Standard sprint 19:3912 / 67  
Fantasy sprint 11:2515 / 84  
Streif Downhill race 12:1219 / 92  
Labyrinth Orienteering 18:0428 / 95 (74.5) 
High Rigg S, long 50:454 / 103 94.3 
Hahnenkamm 2050 Ski O (one leg) 20:4146 / 114 (70.2) 
 216:2222 / 165  
Valonsadero, Middle 35:1611 / 120 93.3 
 232:004 / 175  
Bigland NE, middle 2 33:176 / 117 89.1 
Metsola middle 40:448 / 125 100.0 
Bigland NE, middle 30:482 / 133 (83.4) 
PETRONKANGAS - LONG DISTANCE 54:515 / 106 103.7 
Curzutt Long 49:572 / 123 97.2 
Curzutt Intro 13:4727 / 144 90.8 
Bigland NE, intro. 19:309 / 149 (69.0) 
JUUANVAARA 37:5718 / 128 93.7 
TACANDE - LONG DISTANCE 48:338 / 118 96.3 
B 41:4235 / 146 (75.4) 
Threlkeld 38:513 / 129 83.7 
A2dnf  
Castle made of Sand, Sprint 21:5821 / 166 (37.8) 
Construckted C3, Middle 40:577 / 151  
Mordor, long 53:2717 / 119  
Halla-aho middle 34:2613 / 162  
Metsola Intro 33:4422 / 177  
Edoras long 39:511 / 164  
Medway Hill Mini Long243:216 / 147  
Halla-aho intro 31:2739 / 209  
Mordor, night middle 31:1214 / 148  
Rappetswil Sprint 16:3838 / 189  
sketaas middle 2 34:4220 / 113  
Sketaas middle dnf  
Edoras sprint 17:0027 / 194  
Riihonniemi 3.2 middle 40:449 / 147  
Riihonniemi 3.2 Intro 25:3612 / 179  
Mordor intro 20:5222 / 194  
Riihonniemi 3.1 Intro 30:2910 / 179  
Perstorp middle 31:5011 / 184  
Tiomila 2024 Training 1 35:254 / 182  
Perstorp, short 20:4311 / 223  
Brain tree pond middle 34:095 / 116  
Riihonniemi 2 Intro 46:3219 / 162  
Dalegarth E, middle 34:1024 / 177  
Punasvaara night 42:0310 / 118  
Kårsta Middle 20:087 / 203  
Dalegarth E long 53:2514 / 139  
Dalegarth E, short intro 20:568 / 184  
easy map 11:239 / 114  
chill race 24:4314 / 155  
Ullerup 10:2442 / 176  
800th 36:3220 / 159  
Riihonniemi intro 39:1215 / 170  
Honister middle 2 36:3429 / 175  
Honister long 61:2135 / 143  
 257:2225 / 212  
Putsaari 3 night 37:1220 / 138  
Hailuoto middle 3 30:375 / 166  
Tropical dunas middle 33:1650 / 184  
Honister middle 36:1946 / 185  
Generated 1 14:447 / 126  
Honister intro 18:3229 / 191  
Putsaari 3 intro 31:1915 / 170  
Punasvaara intro 30:566 / 197  
Vall Civera 600th 43:0412 / 158  
Byasjön N 20:4314 / 188  
Carwell's Labyrinth NE, long 56:272 / 136  
Leppävaara long dnf  
Lasserre Nord - Intro 25:4715 / 141  
zeg 5:2452 / 114  
Byasjön medel 21:332 / 176  
The Olgas, middle 36:0914 / 146  
Vall Civera 19:3710 / 186  
Tuckland long 46:1518 / 126  
Espoon keskuspuisto middle 37:3213 / 157  
Espoo central park Intro 25:452 / 176  
[Constructed C2] Short 16 22:574 / 127  
[Constructed C2] Short 15 24:0311 / 124  
[Constructed C1] Short 14 38:3127 / 116  
[Constructed C1] Short 13 29:1825 / 133  
 224:334 / 201  
[Constructed B2] Short 12 20:4113 / 128  
[Constructed B2] Short 11 22:1229 / 132  
Carwell's Labyrinth NE, middle 32:0712 / 137  
Carwell's Labyrinth NE, model 19:1124 / 150  
The Olgas, long 57:108 / 112  
The Olgas, model event 21:5911 / 152  
[Constructed B2] Short 10 21:516 / 133  
L'ILE DU CARLIT FINAL 29:2311 / 97  
Tuckland middle 34:3213 / 127  
ISLE DU CARLIT 20:507 / 124  
[Constructed B1] Short 3 23:3618 / 134  
Putsaari 2 night 33:3514 / 120  
[Costructed B1] Short 8 dnf  
 222:319 / 174  
Fantasymix, Long 54:085 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
Tuckland model event 16:5218 / 169  
[Constructed B1] Short 7 24:4060 / 134  
[Constructed A2] Short 6 21:1111 / 137  
[Constructed A2] Short 5 21:2711 / 144  
[Constructed A2] Short 4 22:1440 / 154  
[Constructed A1] Short 3 23:3613 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
[Constructed A1] Short 2 21:439 / 180  
[Constructed] Short 1 19:2115 / 210  
 218:215 / 337  
Middle race in Sweden 30:5019 / 145  
Fantasymix - Middle 32:589 / 161  
 2dnf  
Lodore middle 37:1227 / 181  
Carwell's Labyrinth SW, long 51:557 / 125  
Langeland Day 2 - Middle 34:1513 / 151  
Mustajärvi | Short 13:0721 / 200  
Musta Suo S | Middle 33:186 / 154  
 2dnf  
Mustajärvi | Middle 26:5318 / 175  
Putsaari 2 Intro 33:0412 / 152  
Carwell's Labyrinth SW, middle 32:5414 / 159  
Putsaari night 31:2718 / 135  
Middle - Langeland 20:3612 / 171  
[CF_WOC24]-Night dnf  
 244:1919 / 278  
CF library map 2 29:426 / 153  
[CF_WOC24]-Long 65:2826 / 165  
 2dnf  
[CF_WOC24]-Middle 36:3128 / 218  
 2dnf  
[CF_WOC24]-Training3 14:1724 / 236  
Forest Umbra, Long 62:124 / 140  
[CF_WOC24]-Training2 13:5318 / 247  
[CF_WOC24]-Training1 15:3566 / 281  
Map from the CF library 30:0629 / 180  
Putsaari intro 25:5717 / 177  
Forest Umbra, Middle 31:0615 / 157  
 229:287 / 243  
Rivendell middle 33:055 / 163  
MazeRun 1 dnf  
 225:419 / 157  
Tobelbad, Middle 2 28:206 / 133  
Kellotapulit Night 29:575 / 96  
 228:142 / 146  
Kellotapulit Long 50:532 / 90  
Kellotapulit Middle 29:289 / 151  
Kellotapulit Intro 8:1520 / 157  
Skogen - Middle 34:516 / 122  
Tolsjo - Middle dnf  
Tolsjo - Intro 19:3312 / 137  
Winter is here 41:374 / 99  
midle  10:415 / 108  
Circle City Christmas night 2023 19:557 / 140  
Kopparnäs mikro dnf  
 216:1913 / 250  
Kverninga | Middle 2 dnf  
 223:544 / 274  
Rivendell long 60:478 / 125  
Rivendell intor 23:3813 / 152  
Tobelbad, Middle 34:2020 / 145  
 231:117 / 216  
Hilmteich, Sprint 24:0140 / 178  
 217:316 / 278  
Winter is coming. 31:5620 / 152  
Kellonummi middle 2 34:3212 / 143  
Kopparnäs night 36:278 / 110  
Kopparnäs long 41:2310 / 122  
Oronmylly 5 long/middle 52:315 / 128  
bocha 1 29:5829 / 126  
Harrop S, middle 2 35:1812 / 144  
Kellonummi control pick 32:4925 / 156  
 228:164 / 217  
Kellonummi night 31:4211 / 125  
Harrop S, long 55:5617 / 113  
Oronmylly 5 intro 30:3910 / 133  
Kellonummi middle 23:0613 / 152  
Harrop S, middle 28:4215 / 123  
Kopparnäs middle 24:2515 / 133  
Kverninga | Middle 1 22:216 / 149  
Kopparnäs intro 27:335 / 159  
Oronmylly 4 long 57:145 / 116  
Foret Oubliee | Long 50:309 / 110  
Lepuski middle 39:1023 / 118  
Couto da Arnela | Long 40:448 / 112  
Vaakkoi middle 28:2721 / 133  
Foret Oubliee | Middle 28:188 / 142  
Couto da Arnela | Middle 30:1424 / 127  
Vaakkoi Intro 22:3628 / 162  
Hirvihauta contour 51:5127 / 141  
Foret Oubliee | Short 14:2046 / 174  
Couto da Arnela | Short 13:0327 / 181  
Oronmylly 4 intro 35:2417 / 135  
Oronmylly 3 middle 43:3716 / 151  
Hemfjallstangen NE, middle 37:0744 / 165  
Hemfjallstangen NE, long 41:2411 / 147  
Västersjön, short 13:5349 / 170  
Hemfjallstangen NE, intro 15:137 / 207  
Kumning sprint 10:1315 / 147  
Sekotsuji middle distance 29:5920 / 149  
Oronmylly 2 long 65:3413 / 126  
dIFFICULT BUT VERY FUN 28:5727 / 149  
EOC DAY 1 21:0924 / 166  
woc DAY 1 44:414 / 140  
Oronmylly new middle 39:435 / 147  
Gowbarrow 2 (night) 35:359 / 120  
Gowbarrow 1 36:5126 / 154  
Oronmylly new, Intro 35:043 / 189  
Muncaster E, long 52:297 / 136  
Muncaster E, middle 31:115 / 145  
Lake Town, Sprint 17:0317 / 150  
Waltendorf, Sprint 14:5514 / 143  
Campus Uni Wien, Sprint 16:0917 / 159  
Muncaster E, intro 17:5510 / 145  
Tobelbad, Middle 2 30:222 / 118  
Tobelbad, Middle 1 34:5719 / 128  
Tobelbad, Intro 8:305 / 154  
3-days of comeback | Long 34:351 / 121  
3-days of comeback | Middle 17:3212 / 160  
3-days of comeback | Short 13:1130 / 194  
Riddarhyttan W 3 36:5718 / 139  
Riddarhyttan W 2 34:4335 / 145  
Riddarhyttan W, intro 19:0313 / 171  
colors treasure box #8 37:2810 / 120  
 236:024 / 240  
Harrop N, long 51:2923 / 112  
colors treasure box #7 36:3117 / 138  
 2dnf  
colors treasure box #6 31:244 / 119  
colors treasure box #5 34:1812 / 130  
Harrop N, middle 32:279 / 125  
oringen oskarshamn day 4 42:461 / 78  
colors treasure box #4 dnf  
 224:287 / 226  
colors treasure box #3 26:299 / 143  
Pawtucket dnf  
 210:4519 / 120  
Harrop N intro 23:058 / 169  
colors treasure box #2 26:1432 / 148  
 2dnf  
colors treasure box 25:4816 / 184  
Little Suckaboro Steeps 25:271 / 65  
Sale 2 55:314 / 125  
 2dnf  
oringen oskarshamn day 3 15:192 / 94  
Sale 1 34:1232 / 144  
oringen oskarshamn dag2 dnf  
Oringen oskarshamn 33:1120 / 113  
Saarijärvi 3 short 28:2521 / 134  
 2dnf  
Joutsenenpesä 3, night 28:4619 / 113  
Saarijärvi short 1 23:574 / 157  
Joutsenenpesä 4 short 22:5712 / 166  
Armboth long 48:0614 / 122  
Joutsenenpesä 3, middle 2 23:2718 / 163  
Armboth middle 30:356 / 168  
Isojärvi 1 middle 4 32:141 / 153  
Kauppi 3 long 2 58:066 / 105  
 2dnf  
Venice W, sprint 2 17:3913 / 141  
PeppaP Long 58:4716 / 95  
Venice W, middle243:4121 / 185  
Kyrkoberget short219:2420 / 250  
Tähtiniemi short 1220:094 / 267  
Venice W, sprint 16:3619 / 157  
 215:3222 / 283  
Trial01 38:582 / 112  
 238:041 / 214  
Chateau de Montlosier night 30:378 / 132  
 2dnf  
Dammekärr South 3 16:437 / 117  
Dammekärr South 2 19:503 / 114  
Dammekärr South 1 25:281 / 149  
High Rigg N, long 53:481 / 129  
High Rigg , middle 35:0315 / 169  
Forest Umbra, Middle 34:323 / 162  
Eisteichsiedlung, Sprint 3 12:4120 / 130  
Eisteichsiedlung, Sprint 2 12:1230 / 139  
 211:2832 / 223  
 310:3714 / 223  
 49:462 / 223  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 13:0734 / 171  
 210:2820 / 276  
High Rigg N, intro 20:305 / 172  
Lorien middle 33:509 / 173  
Särkitievat Middle1 33:5256 / 162  
Lonely Mountain, long 63:128 / 120  
EYOC 2023 ''trainig'' 39:243 / 195  
 2dnf  
 337:451 / 324  
Rohan, middle 34:141 / 175  
Särkitievat Intro 17:144 / 178  
South Franklin Long 51:5523 / 96  
Medwaywickboroville 19:011 / 122  
Night Randomizer Map Middle 44:077 / 89  
Lorien, long 52:107 / 151  
Lonely Mountain, middle 35:4111 / 192  
Rohan, long 56:2512 / 164  
Hemflallstangen, middle 2 32:054 / 178  
CF 2006 2 v2 Middle 2 36:0522 / 165  
Hemfjallstangen middle 32:3818 / 175  
Hemfjallstangen intro 16:5612 / 207  
Vätsäri middle 2 34:2517 / 152  
Haukilampi middle 39:204 / 154  
Sarkalahti middle 4 37:4916 / 168  
Fylleryd, middle 16:3827 / 191  
Suitsaari middle 5 dnf  
Hevonniemi long 66:348 / 132  
Lammhult, sprint 11:4641 / 170  
Nåsten 40:1218 / 156  
Fantasymap, middle 11:3814 / 157  
Kalax 1.4 middle 39:0011 / 189  
Kalax 1.2.2 night 32:0915 / 130  
Loka, middle (easy) 16:395 / 166  
Kalax 1.3 middle 34:434 / 156  
Forest Umbra, Middle 2 35:429 / 173  
Kalax 1.2 middle 37:4225 / 156  
Forest Umbra, Middle 33:4619 / 195  
Blumau, middle 28:405 / 176  
try 37:186 / 89  
Kalax intro 24:5912 / 202  
Carwells Labyrinth NW, medium 51:3610 / 142  
Carwells Labyrinth NW, middle 32:3516 / 155  
Carwells Labyrinth NW, long 86:342 / 121  
 2dnf  
 3dnf  
Carwells Labyrinth NW, intro 22:4014 / 204  
Hawse End, long middle 46:0813 / 169  
Hawse End 2 18:2617 / 185  
Hawse End 1 19:3511 / 224  
Teerivaara 2 ski o long middle 51:4920 / 115  
Teerivaara ski o long/middle 43:256 / 125  
Teerivaara ski o intro 36:0820 / 170  
 234:074 / 239  
 3dnf  
Riddarhyttan E, long 54:0922 / 142  
Teerivaara long 61:148 / 133  
Riddarhyttan E, middle 32:459 / 178  
Teerivaara night 44:0812 / 125  
Teerivaara middle 33:2420 / 190  
Kauhala shortened long 29:478 / 168  
Riddarhyttan E, intor dnf  
 226:4713 / 306  
Model 31:5413 / 161  
Kauhala 28:5041 / 237  
 225:477 / 358  
Teerivaara intro 27:3128 / 188  
Muncaster W 2 44:088 / 142  
Jukola model 22:2315 / 212  
Suololuoppal 6000.. night 31:0718 / 136  
Muncaster W, middle 30:3839 / 178  
Kiimasuo 35:187 / 158  
Suololuoppal 6000 ... long 50:587 / 123  
Fantasy map S, long 52:233 / 117  
PLEASE JOIN A CF DISCORD 8:0121 / 134  
Valonsadero, Stage XIV 22:2118 / 168  
 2dnf  
Fantasy map S, middle 32:356 / 158  
Fantasy map S, intro 22:017 / 160  
Suololuoppal 6000 years ago, mid 30:5615 / 170  
Suololuoppal night dnf  
 237:0146 / 259  
Fantasy map C, middle 30:214 / 140  
Suololuoppal intro 20:286 / 172  
Blumau, Middle 2 28:1132 / 145  
 226:158 / 190  
Blumau, Night 27:0515 / 119  
 225:032 / 146  
Blumau, Middle 22:3529 / 192  
Sinte Mette Sprint 19:0829 / 173  
Lake Town, Final 13:4333 / 179  
 212:1837 / 285  
 311:4723 / 285  
Aguiar da Beira - Gradiz 5 18:071 / 140  
Aguiar da Beira - Gradiz 4 11:152 / 160  
Aguiar da Beira - Gradiz 3 16:1248 / 172  
 214:039 / 271  
Fantasy map C, long 58:0824 / 125  
Aguiar da Beira - Gradiz 2 12:5711 / 198  
Aguiar da Beira - Gradiz 1 7:236 / 227  
Fantasy map C, intor 26:4114 / 149  
Lake Town, Heat C 7:535 / 141  
Lake Town, Heat B 8:3024 / 147  
Lake Town Heat A 6:0625 / 167  
Lake Town, Training 8:2322 / 175  
Hevonniemi night 43:5729 / 129  
Circle City Winter Night 2 21:1433 / 129  
Fantasy map N, long 54:589 / 129  
Fantasy map N, middle 31:401 / 152  
Fantasy map N, easy intro 23:543 / 162  
Circle City Winter Night 15:4317 / 166  
Valonsadero, Stage XIII 28:1015 / 150  
 2dnf  
[CMR]-E8 28:3925 / 190  
[CMR]-E7 43:0616 / 169  
Valonsadero, Stage XII 27:1710 / 178  
Tuckland NE, middle 26:482 / 172  
[CMR]-E6 45:4420 / 155  
Hofwald - contours 25:4841 / 166  
 2dnf  
Waltendorf, Sprint 17:0622 / 182  
 2dnf  
Tuckland NE, long 47:542 / 141  
[CMR]-E5 25:545 / 181  
[CMR]-E4 40:5415 / 171  
[CMR]-E3 41:1414 / 160  
Borrowdale NE 2 28:528 / 152  
Honkala Night 26:0211 / 125  
Honkala Middle 30:4617 / 184  
Honkala Intro 8:459 / 211  
[CMR]-E2 26:2312 / 183  
[CMR] color-maps-reused 48:5910 / 162  
 2dnf  
Contour training 37:4410 / 181  
 2dnf  
Borrowdale NE 32:1412 / 169  
Hevonniemi middle 41:0117 / 166  
 239:327 / 241  
Hevonniemi long 70:1721 / 132  
Keltonfell, short 27:1324 / 190  
White Sands West Middle1 24:0415 / 163  
Hevonniemi intro 29:3315 / 185  
siuuuuuuu 36:2612 / 138  
control map 18:5418 / 109  
Keltonfell, middle 32:5718 / 174  
Castle made of Sand, Sprint 18:0336 / 186  
 2dnf  
Campus Uni Wien, Sprint 15:2323 / 182  
 2dnf  
Dyrehave Middle1 29:1653 / 176  
S-chanf, long 61:3127 / 143  
 2dnf  
Dyrehave Intro 19:2414 / 183  
???? middle 31:4710 / 160  
race number 9 44:5713 / 52  
Run this 1 dnf  
follow the lake 50:3610 / 53  
run this 12:599 / 106  
Eskild og Emil 17:4852 / 96  
Eskild og emil 12:549 / 84  
desert run 23:043 / 109  
Suitsaari night 2 43:3116 / 118  
???? intro 22:515 / 176  
Reposärkät night 42:2216 / 110  
Askham, short 23:3019 / 182  
Reposärkät long 68:1724 / 115  
Reposärkät middle 37:386 / 160  
Askham, long middle 38:584 / 147  
Micro-Labyrinth 6:0920 / 156  
Rousavaara middle 3 32:1321 / 155  
Valonsadero, Stage XI 22:1714 / 142  
 220:334 / 209  
Valonsadero, Stage X 35:468 / 139  
 2dnf  
 330:581 / 219  
 4dnf  
 531:162 / 219  
Valonsadero, Stage IX 25:3332 / 187  
 2dnf  
 322:5614 / 284  
Suitsaari middle 4 38:176 / 148  
Orrdals klint night 24:5416 / 139  
Orrdals klint short 2 27:329 / 186  
 2dnf  
Back down again 43:5830 / 141  
Climb the rock 31:168 / 164  
Round the rock 29:0221 / 184  
Tähtiniemi middle 2 40:5713 / 170  
High Rigg S, long 52:561 / 122  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010 14:325 / 185  
Valonsadero, Stage VII 22:361 / 153  
Valonsadero, Stage VI 19:3228 / 167  
OLdies-10 33:4320 / 168  
Valonsadero, Stage V 39:1918 / 152  
High Rigg S, middle 33:2915 / 177  
High Rigg S, intro 21:2049 / 180  
Kiimasuo Intro 29:5323 / 147  
OLdies-9 35:169 / 144  
Perstorp 2 24:563 / 150  
OLdies-8 37:4836 / 135  
OLdies-7 35:2713 / 140  
OLdies-6 33:4316 / 143  
Olarinniitty short 21:2246 / 179  
OLdies-5 40:046 / 137  
Perstorp 1 32:136 / 145  
Short OL 18:2631 / 180  
OLdies-4 22:5113 / 159  
OLdies-3 22:476 / 173  
OLdies-2 28:3833 / 175  
OLdies-1 31:4115 / 188  
Tähtiniemi night 37:3521 / 123  
Whinlatter, long 47:464 / 134  
Wninlatter, middle 31:294 / 178  
Haukilampi night 44:5513 / 126  
 242:575 / 174  
Whinlatter, intro 19:1424 / 188  
 218:2717 / 277  
CS2022a2 24:243 / 100  
CS2022p1 17:425 / 112  
Valonsadero, Stage IV 28:589 / 137  
 227:265 / 216  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 23:4020 / 166  
CS2022p 38:579 / 103  
CS2022o 11:572 / 129  
Valonsadero, Stage II 23:4324 / 140  
 222:0116 / 199  
Valonsadero, Stage I 22:4314 / 175  
Valonsadero, Intro 7:5855 / 180  
Dalegarth E, middle 2 36:2712 / 153  
Haukilampi long 2 71:1110 / 110  
Dalegarth E, long 52:4411 / 103  
CS2022n 54:562 / 92  
CS2022m 43:4112 / 107  
CS2022l 39:028 / 107  
  42:3019 / 116  
LOST 13! Forest Umbra dnf  
 210:3926 / 218  
CS2022k 30:2612 / 134  
Dalegarth E, middle 33:2123 / 151  
Haukilampi long 74:267 / 118  
CS2022i 34:096 / 120  
Dalegarth E, intro 22:579 / 178  
CS2022h 51:034 / 106  
CS2022a 39:495 / 120  
CS2022d 40:232 / 131  
Fantasymap North, Middle 34:559 / 166  
Oversee Sprint 17:4828 / 166  
Tähtiniemi night 35:188 / 137  
Setmurthy, long 47:0313 / 136  
Tähtiniemi middle 41:399 / 161  
cs2022b 36:388 / 126  
Setmurthy, night sprint 15:4025 / 141  
Platte South, Middle 29:012 / 152  
Setmurthy, middle 32:1513 / 152  
Lodore, middle 2 40:1117 / 149  
 236:401 / 242  
Sprint 25:437 / 108  
Valonsadero, Short 20:4715 / 171  
Tähtiniemi middle 2 37:531 / 135  
Lodore, middle 30:453 / 168  
Esgaroth, Sprint 27:0315 / 143  
Carwell's Labyrinth SW, middle 35:5919 / 127  
Kungälv 3, Long 1 49:1710 / 112  
 246:431 / 173  
Thanks Billo :-) 35:3310 / 122  
Carwell's Labyrinth SW, long 61:0615 / 96  
Tähtiniemi 2020 middle 2 43:0011 / 115  
Kungälv 3 Middle 2 36:3412 / 155  
Random Northern Fairbanks Forest 26:071 / 72  
Random Long 34:235 / 87  
Carwell's Labyrinth SW, intro 29:4920 / 138  
Haukilampi 2 middle 34:2722 / 135  
Haukilampi 2 intro 31:4211 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 34:188 / 165  
ME22, Rivendell long 68:5224 / 124  
Randomized map | Very very steep dnf  
 28:512 / 130  
ME22, Isengard sprint 22:3445 / 176  
 2dnf  
ME22, Mirkwood middle 36:0814 / 159  
Routechoice Middle 22:492 / 117  
ME22, Edoras night 39:539 / 116  
Test 3, middle 32:407 / 117  
ME22, Dead Marshes long dnf  
 250:4914 / 174  
Test 2, middle 28:5820 / 157  
ME22, Edoras sprint 17:0418 / 185  
Random test 2 21:2910 / 132  
ME22, Rivendell middle 33:3911 / 173  
Middle Earth 22, intro 26:323 / 174  
O-cup 2022 | Ultra long dnf  
O-cup 2022 | Long night dnf  
O-cup 2022 | Middle 28:019 / 111  
O-cup 2022 | Intro 17:3116 / 151  
Harrop S, control picking 26:2714 / 178  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 33:115 / 155  
Ramdom map middle 18:3024 / 144  
Randomized - fast middle 23:4010 / 112  
Harrop S, long 53:3410 / 127  
SwimO Intro 12:5514 / 95  
Harrop S, middle 37:5111 / 155  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 32:4912 / 179  
Haukilampi 2 night 43:3521 / 118  
Harrop S, intro 18:0428 / 186  
Congrats to Acke Granbarr! dnf  
Gowbarrow route choices 47:463 / 132  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 61:349 / 130  
Haukilampi 2 middle 38:4610 / 155  
kj231:543 / 81  
Gowbarrow, middle 33:5925 / 189  
La Copa Catalana 2022 42:2922 / 167  
dfb 17:425 / 77  
Hemfjallstangen NE, long dnf  
 245:1613 / 210  
3 control intervall training 40:084 / 104  
Hemfjallstangen NE, night dnf  
LIVE #500 26:1832 / 146  
 217:0035 / 243  
Flashback #400 18:2618 / 140  
Hemfjallstangen NE, middle 34:499 / 170  
Flashback #300 15:1239 / 128  
Yellowlakes, Middle distance 29:1323 / 93  
Flashback #200 45:1114 / 118  
Flashback #100 11:3425 / 169  
Flashback #1 14:1014 / 169  
Wildlakes Long Distance (night) 52:1410 / 53  
Wildlakes Middle Distance 24:341 / 96  
Wildlakes Intro 12:253 / 133  
Rock climber middle 25:464 / 95  
Waschberg, Middle 35:2419 / 183  
Home sprint 2 dnf  
 221:0322 / 250  
Haukilampi middle 2 33:1224 / 165  
Kellotapulit, contour-o 35:0814 / 171  
Fantasymap Difficulty IV 2 16:4611 / 65  
Fantasymap Difficulty III 15:1419 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 14:2432 / 74  
Fantasymap Difficulty IV 18:2913 / 75  
Fantasymap Difficulty II dnf  
Fantasymap Difficulty I 9:4625 / 172  
 27:5217 / 227  
Middle Ranking Event 30:0212 / 104  
NIght Race 29:0111 / 83  
Home sprint 16:2619 / 192  
Fantasymap Intro (night) dnf  
 218:0015 / 173  
Muncaster E, long 52:296 / 134  
holliston flats middle 39:112 / 101  
Haukilampi night 42:3633 / 130  
Haukilampi middle 35:1321 / 168  
Muncaster E, middle 35:1030 / 180  
Winter run 28:5216 / 159  
Haukilampi Intro 29:4422 / 188  
Muncaster E, intro 20:4110 / 198  
Fantasymap, Middle 31:0510 / 157  
Brugeraholz Sprint 21:0048 / 182  
Riddarhytan W, middle 2 31:4116 / 185  
Isebakketjern Short 21:3726 / 208  
Brugeraholz Middle 26:1524 / 180  
Riddarhyttan W, long 48:2114 / 151  
Brugeraholz Intro 10:3412 / 180  
Suitsaari night 38:2011 / 123  
Suitsaari green middle 35:5630 / 173  
Suitsaari middle 2 42:3328 / 209  
Vätsäri 2 night 32:2012 / 162  
Riddarhyttan W, short 25:4849 / 225  
Isebakketjern Controlpicking 49:0415 / 167  
Riddarhyttan W, middle 29:5712 / 221  
Fantasymap, Long 45:5325 / 160  
 243:5217 / 218  
 341:153 / 218  
Labyrinth dnf  
Armboth S, middle 32:5227 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 28:408 / 141  
Oversee, Sprint 16:078 / 200  
Suitsansaari middle 34:0315 / 160  
Isebakketjern Middle 3 30:129 / 136  
Isebakketjern Middle 2 40:269 / 131  
Isebakketjern Middle 1 35:515 / 174  
Brugeraholz Sprint 2 16:5612 / 192  
Smörvattnet N - Intro 19:3520 / 180  
Armboth S, night dnf  
Waltendorf, Sprint 16:3517 / 208  
Ice night dnf  
Suitsansaari intro 21:3115 / 196  
Vainanvuori 34:0416 / 201  
Brugeraholz 11:4319 / 229  
Armboth S, long 56:5025 / 151  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 23:418 / 241  
Armboth long 55:4429 / 155  
Hassel South - Long 49:3118 / 146  
Armboth middle 31:507 / 161  
Örtjärnsklitten 29:0213 / 201  
Hassel South - Middle 38:4019 / 179  
Hassel South - Short 23:2317 / 200  
Isebakketjern Many Controls dnf  
 217:1831 / 273  
Isebakketjern Middle 4 36:276 / 166  
Vätsäri 2 intro 20:4112 / 176  
Armboth, short intro 18:3214 / 204  
Smörvattnet - Intro 16:3615 / 218  
Kycklingekulle - Middle 28:1919 / 200  
Vätsäri middle 2 28:509 / 198  
Aguiar da Beira - Pinheiro 26:2925 / 241  
Urberga - Middle 1 23:383 / 206  
Urberga - Intro 12:2125 / 220  
Paimio middle 19:016 / 224  
Vätsäri 1 long 50:495 / 176  
Chandossel Long 70:306 / 163  
Vätsäri 1 night 34:4039 / 163  
Chandossel Intro 16:546 / 175  
  16:539 / 256  
Nödinge 2 Long 2 55:2415 / 186  
Hassel - Middle 40:0524 / 181  
Vätsäri middle 2 38:257 / 196  
Platte South, Middle 2 33:5527 / 192  
Vätsäri 1 middle 33:0024 / 207  
portrait 7:2313 / 218  
Winter middle 30:2816 / 207  
Platte South, Middle 33:2326 / 224  
Late Christmas Race 22:161 / 124  
It's a joke 28:073 / 145  
Race 700 38:0224 / 195  
 235:251 / 253  
Circle City Orthodox Christmas 24:5625 / 189  
Winter long 47:004 / 157  
Isebakketjern Middle 3 Night 32:4011 / 176  
Winter night 17:295 / 195  
Platte Center, Middle 2 33:5019 / 184  
Platte Center, Middle 32:0623 / 213  
Christmas Challenge - Middle 2 29:049 / 121  
Dalegarth W, middle 2 34:3926 / 189  
Christmas Challenge - Sprint 18:2116 / 156  
Hassel Long 1 53:227 / 134  
Christmas Challenge - Middle 24:5224 / 158  
Circle City Christmas night 29:4322 / 183  
Christmas Challenge - Intro 6:3511 / 167  
Dalegarth W, long 53:2511 / 149  
Isebakketjern Middle 2 32:4010 / 162  
Nödinge middle 2 36:486 / 174  
Final Campionat catalunya de Cat 29:5140 / 146  
Isebakketjern Middle 1 32:596 / 206  
Hassel Middle 3 32:0319 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 49:115 / 131  
Hassel - Middle 2 36:1416 / 118  
Dalegarth W, middle 32:1114 / 160  
Hassel - Middel 32:5727 / 162  
An Ras 2021: Stage 9 14:5729 / 175  
Isebakketjern Intro 3 16:0118 / 167  
Kyrkoberget middle 35:1011 / 143  
Ski-O, Middle 27:548 / 155  
Dalegarth W intro 16:556 / 195  
CF 2006 4 night 32:1012 / 117  
CF 2006 4, long 56:226 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 23:115 / 177  
University of Vienna, Sprint 22:3729 / 185  
Kungälv 2 Middle 1 31:4531 / 161  
Winterleitenseen, Short 3 14:2335 / 156  
 212:5611 / 221  
Winterleitenseen Middle 6 28:574 / 131  
Winterleitenseen S, Middle 5 27:071 / 127  
CF 2006 3 night 32:4212 / 111  
CF 2006 4, middle  39:2213 / 97  
Cr^onica 40:492 / 120  
Venice middle 42:0116 / 126  
Winterleitenseen, Middle 4 33:141 / 137  
Kungälv 2 Short 14:4229 / 186  
Winterleitenseen, Middle 3 33:194 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 21:295 / 156  
CF 2006 3 middle 36:168 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 28:068 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 56:4611 / 116  
[Austria Cup] Winterleitenseen 19:1315 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 34:149 / 131  
Venice, sprint 2 17:1014 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 31:4732 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 9:452 / 156  
An Ras 2021: Stage 7 30:417 / 144  
CF 2006 2 night 41:3027 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 37:126 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 32:543 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 45:127 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg 33:024 / 159  
Waschberg, Training 9:335 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 34:1611 / 148  
CF 2006 conversion 2, middle 38:0318 / 141  
Rydskogen Challenge #1 17:5524 / 129  
Venice, 1 leg challenge 10:3726 / 156  
Circle map 14:552 / 79  
Try to complete in 1 hour < dnf  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 21:428 / 147  
Isebakketjern Intro 2 21:376 / 118  
Elsaich 25:328 / 173  
Sprint 8:504 / 142  
Isebakketjern 14:4112 / 199  
sargi 34:3317 / 109  
ñïðèíò òóð1 dnf  
ñïðèíò òóð 2 26:143 / 49  
ñìîëåíñê67 dnf  
Venice sprint 1 17:5413 / 154  
Kungälv Long  65:2511 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 48:0310 / 137  
sargia  dnf  
 211:5438 / 200  
Facelift upon a CF 2006 map 47:4940 / 152  
Western Kinbrae night 22:5521 / 77  
Siitama night 32:5013 / 119  
Kungälv 1 Middle 2 30:2218 / 161  
Sprint Challange 42:359 / 130  
renom 18 45:106 / 104  
Reposärkät middle 35:354 / 138  
Reposärkät middle/long night 50:2730 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 53:2613 / 144  
Some old place in Italy 23:5024 / 178  
Reposärkät long 60:5950 / 131  
Kungälv 1 Short 2 13:357 / 198  
Magdalenaholz Middle 33:0511 / 155  
Magdalenaholz Intro 19:395 / 184  
Joutsenenpesä 3 night 36:3514 / 126  
Nya Varvet, Short 20:5817 / 181  
Siitama middle 30:237 / 180  
Little 7:0634 / 95  
HEj 7:132 / 105  
Middel down Forest 24:313 / 100  
beno c 16:005 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 23:0718 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 40:4610 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 21:0512 / 211  
High Rigg N, long 57:3611 / 132  
Joutsenenpesä middle 39:399 / 163  
JohnT 25:1262 / 170  
beni b 22:114 / 148  
Aguiar da Beira 1 6:496 / 213  
 26:4739 / 413  
 36:2515 / 413  
High Rigg N, easy 23:4011 / 178  
beni 1 a 36:1414 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 80:472 / 87  
Joutsenenpesä night 33:5117 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 32:5015 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 27:4117 / 190  
High Rigg N, middle 33:3916 / 214  
Hailuoto night 36:0943 / 148  
Joutsenenpesä night 36:0817 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 29:5994 / 205  
 219:3075 / 405  
Middle Earth Cup 5, middle 34:5012 / 196  
Hailuoto middle 27:1914 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 57:475 / 131  
EGYPT 32:4525 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 16:3320 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 56:0025 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
Joutsenenpesä middle 37:2715 / 162  
Kungälv 1 Short 18:2632 / 196  
Saarijärvi 3 night 37:438 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 30:5717 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 11:588 / 153  
 2dnf  
Saarijärvi 2 night 39:3318 / 106  
 2dnf  
Saarijärvi night 33:0723 / 128  
Water Features 64:4915 / 98  
Hillside Run 43:4019 / 107  
 239:421 / 134  
Platte, Middle 2 25:5525 / 140  
Platte Middle 1 23:4119 / 159  
 250:08162 / 221  
 335:06132 / 221  
Saarijärvi middle 2 37:058 / 131  
Platte, Training 9:1315 / 174  
Saarijärvi middle 3 36:0817 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 60:2919 / 107  
Halland Night Middle 18:438 / 139  
Halland Long 35:0821 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 21:1920 / 177  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 34:2925 / 138  
 2dnf  
Laikko 3 night 44:3014 / 91  
 2dnf  
Middle Earth cup 3, middle 32:1215 / 145  
Laikko v2 night 43:0816 / 109  
Laikko v2 middle 42:5412 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:1113 / 170  
Manchester 33:074 / 50  
Old Manchester farm 34:4211 / 41  
  32:483 / 80  
Dawn Breaks 30:469 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 30:4111 / 152  
Köttkulla Night Long 39:5012 / 112  
Köttkulla Long 44:4720 / 161  
 2dnf  
Long 43:0017 / 150  
 2dnf  
Night Middle 22:2719 / 148  
 2dnf  
Prologue 10:4420 / 194  
 29:282 / 313  
Fantasy Cup, Stage 9 53:205 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 54:5314 / 111  
 251:361 / 137  
Fantasy Cup, Stage 8 32:106 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 20:1445 / 163  
 216:1111 / 242  
Laikko middle 44:165 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 17:3710 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 49:299 / 100  
 245:431 / 128  
Kairobadet Middle 2 38:5810 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 57:437 / 123  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 6 31:434 / 126  
Langeland Day 2 for real! 22:409 / 154  
Kairobadet long 52:136 / 115  
Technical Challange, Final 14:512 / 139  
 214:265 / 223  
Fantasy Cup, Stage 5 38:246 / 116  
Opening Night 27:1635 / 127  
 223:4612 / 171  
Sardanga Sprint 19:0615 / 153  
Langeland day 2 32:0929 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 33:586 / 142  
Technical Challange, Q3 10:545 / 125  
Technical Challange, Q2 11:234 / 135  
Technical Challange, Q1 12:3218 / 179  
 212:028 / 245  
Middle Earth cup 1, training 19:445 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 56:206 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 19:139 / 158  
 249:31121 / 226  
Fantasy-Cup, Stage 3 51:286 / 121  
 2dnf  
Loka, easy middle 15:5513 / 97  
 215:152 / 184  
Fantasy Cup, Stage 2 36:573 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 36:3114 / 159  
 2dnf  
Hemfjallstangen SO, middle 29:5716 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 44:546 / 138  
Mantscha, Contour-O 34:269 / 130  
Krikan225:242 / 101  
 3dnf  
Kalkleiten-Buch, Short 23:4217 / 187  
Hemfjallstangen SO, short 21:385 / 185  
 268:43209 / 266  
r.old.m-E4 34:2011 / 158  
 2dnf  
 332:113 / 264  
Langeland Day 1 29:3513 / 137  
 226:483 / 201  
Jerash Day 1 dnf  
 2dnf  
 320:5414 / 205  
Mawbray, control picking 25:1410 / 123  
Kairobadet middle 34:2911 / 114  
Teisko 1 night  37:5130 / 92  
 233:2418 / 124  
 3dnf  
Øyberget Middle 29:4513 / 126  
Fremo CP 26:0617 / 130  
Teisko 1 short 25:4636 / 152  
 221:194 / 221  
r.old.m-E3 32:0411 / 128  
Teisko 1 middle 37:3313 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 68:2317 / 98  
Manchester Farm 26:057 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 22:2944 / 160  
 220:1210 / 209  
Carwell's Labyrinth S, middle 32:503 / 135  
r.old.m-E2 42:5919 / 157  
Kairobadet Short 17:336 / 204  
r.old.m-E1242:1815 / 186  
 342:2316 / 186  
Carwell's Labyrinth long 64:486 / 105  
WOC2021-Are you ready? 34:588 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 28:579 / 139  
Portugal O' Summer 2 59:4225 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 36:214 / 129  
Forest Umbra, Long 100:2310 / 95  
Forest Umbra, Middle 43:1227 / 148  
Portugal O' Summer 31:2623 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 39:1015 / 148  
Hawse End middle 33:578 / 144  
Kaleva Church sprint 2 14:0021 / 130  
Kaleva Church sprint 15:3410 / 155  
Hawse End short 22:2716 / 148  
Riddarhyttan 4 49:3313 / 120  
Riddarhyttan 3 10:168 / 137  
Riddarhyttan 2 18:245 / 138  
WOC-Training-E5 22:1012 / 171  
 2dnf  
Riddarhyttan 1 33:5632 / 149  
Muncaster W, middle 2 30:1826 / 147  
Muncaster W, long 57:2310 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 36:2024 / 104  
Second race, Stora ålsjön  31:097 / 112  
Day one, Stora ålsjön 38:445 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 38:459 / 82  
The final, Stora ålsjön 47:374 / 84  
WOC2021-Training-E4 30:095 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:0013 / 154  
Muncaster middle, guest planner 21:468 / 148  
WOC2021-Training-E3 25:234 / 151  
Muncaster W, easy intro 19:3324 / 150  
WOC2021-Training-E2 19:4926 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 8:3022 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 19:5722 / 130  
 2dnf  
Metsäkylä 1 night 38:4823 / 109  
WOC2021-Training-E1 23:3114 / 225  
 222:235 / 316  
GRAZ, Main Square, Training 2 9:3735 / 129  
Metsäkylä 1 middle 39:217 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 10:1925 / 144  
Africa - Eco Disaster 48:288 / 111  
Isengard sprint 18:1521 / 173  
Threlkeld day 49:3612 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:033 / 156  
Africa - Entire Continent 40:3513 / 146  
Threlkeld night 30:4312 / 135  
Night course at an logging area 15:433 / 97  
Kauppi 1 long 64:129 / 127  
Africa - North and Sahara 34:5317 / 110  
Kauppi 1 night 40:478 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 41:1420 / 152  
Costa de Lavos (2) 30:4311 / 168  
Schöckl N, Middle 21:3311 / 169  
Schöckl E, Middle 20:3014 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 3:2412 / 157  
 23:029 / 240  
Schöckl S, Middle 25:1610 / 169  
Tuckland long part 2 52:1622 / 131  
Hilmteich, Sprint 17:5114 / 211  
 215:0415 / 317  
An Ras 2021: Stage 6 38:2840 / 143  
Africa - Night Event 24:463 / 95  
Tuckland easy course 18:199 / 186  
Pedrogao (2) 34:469 / 158  
Tuckland middle 1 36:2022 / 166  
Kauppi 1 middle 2 41:1322 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 24:5512 / 165  
Tuckland long part 1 50:0910 / 140  
Kauppi 1 middle 34:4819 / 179  
Africa - Central Region dnf  
 249:121 / 150  
Opaliha 51:4612 / 93  
Not another Australian map! 22:3515 / 191  
Firenze 17:0310 / 107  
Oversee, Sprint 2 15:4735 / 184  
Oversee, Sprint 1 14:5527 / 217  
 214:5245 / 337  
Africa - Southern Tour 38:4010 / 133  
Våttåsen Long 50:2116 / 145  
Dalegarth long middle 42:1216 / 143  
Saarijärvi 3 middle 40:3321 / 149  
Dalegarth moderate 18:0112 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 79:1924 / 125  
 269:552 / 162  
Resafjellet 37:1645 / 182  
Africa - City Tour dnf  
 226:348 / 205  
Dalegarth short 23:0213 / 175  
Short one 16:063 / 140  
Saarijärvi 2 middle 37:0811 / 148  
Kårsta, short night 27:0531 / 125  
Kårsta, middle 2 36:1630 / 155  
Borrowdale 4 35:5010 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 22:3138 / 172  
 219:1529 / 281  
Borrowdale middle 2 37:3523 / 128  
Borowdale middle 2 36:264 / 79  
Saarijärvi middle 2 34:0719 / 124  
ColesBay 48:537 / 130  
Kårsta, middle 33:5917 / 153  
Borrowdale easy 16:2410 / 158  
Kauppi 3.5 middle 35:2120 / 120  
Kårsta, short 18:4913 / 202  
Kauppi 3.4 middle 37:4614 / 125  
Malaysian shortie 25:4234 / 181  
Borrowdale middle 1 33:5621 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 40:5716 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 41:0217 / 146  
 238:301 / 178  
Return of Holly Hell - Sprint 1 22:3318 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 30:1423 / 204  
Saarijärvi middle 40:5922 / 158  
Night Middle, forest sprint  34:598 / 116  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:029 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 70:4637 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 19:455 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 51:5627 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 53:4623 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 33:3216 / 235  
THe Final 54:133 / 122  
Melville Caves 40:5914 / 179  
 238:092 / 243  
Kauppi 3.5 long 55:2414 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 46:2713 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 19:5520 / 175  
Middle Earth 8, grand final 40:4114 / 158  
Swedish middle 27:5840 / 197  
Middle Earth 7, Long 62:1611 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:5930 / 150  
Korong Spur Long 2 53:2513 / 122  
Kauppi 3.1 night 33:4017 / 104  
Portugal by night 32:269 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 29:3511 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 33:4319 / 149  
Kitluv Revir 2/2 19:5734 / 166  
 215:367 / 226  
Korong Spur Middle 2 32:469 / 167  
Middle Earth 4, Night 43:4111 / 100  
Kitluv Revir 1/2 15:5942 / 187  
Kauppi 3.4 long 63:3219 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 26:1628 / 202  
 224:0321 / 273  
Middle Earth 3, middle distance 34:4324 / 169  
Middle Earth 2, middle training 14:4832 / 219  
Korong Spur Night 21:5816 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 30:0321 / 204  
Short course 13:242 / 156  
Korong Spur Long 66:4520 / 142  
Korong Spur Middle 27:4324 / 224  
Pedrogao (1) 32:2723 / 174  
Korong Spur Intro 11:1015 / 260  
gsdivoc21 (8) 43:1610 / 121  
Snow Maze 18:479 / 140  
Return of Holly Hell - Night 42:5426 / 141  
 2dnf  
test3 26:2614 / 51  
test2 22:014 / 66  
test1 25:4941 / 99  
Costa de Lavos (1) 28:4610 / 162  
 2dnf  
Kauppi 3.3 35:5414 / 145  
Kauppi 3.2 middle 33:1910 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 29:5914 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 24:5936 / 215  
Askham 2 - easy course dnf  
 214:4928 / 248  
Askham 1 32:5616 / 157  
Middle south 29:5023 / 110  
Osso da Baleia 1 30:4947 / 193  
 227:5530 / 249  
[CFWOC21]-Relay Leg2 25:4526 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 23:209 / 265  
Short fast course  6:0385 / 211  
 25:3367 / 286  
Waterfall 45:4523 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 16:2742 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 16:2315 / 193  
 215:486 / 247  
NIght Middle distans 27:2649 / 124  
[CFWOC21]-Night 42:5926 / 205  
Kauppi 3.1 43:2617 / 154  
Brügg Sprint 20:176 / 185  
Soria Sprint Training 16:3933 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long dnf  
[CFWOC21]-Long 82:3839 / 252  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 13 61:5919 / 159  
Brügg Prolog 15:1523 / 171  
Teeside Sprint Training 11:5751 / 174  
Long 39:4312 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 27:5823 / 209  
 223:3236 / 330  
[CFWOC21]-Middle 39:1432 / 341  
 2dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 3:3026 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 31:3933 / 181  
High Rigg 4, long 79:0114 / 135  
Svata Anna, Middle 39:2036 / 180  
North side Easy 17:5732 / 169  
Bran, Short 17:0318 / 215  
Svata Anna, Short 11:5061 / 238  
gsdivoc21 (7) 38:4217 / 151  
Middle Downy Forest 13:121 / 103  
Chiswickfield National Park  13:339 / 110  
test1 50:3631 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 19:4332 / 346  
gsdivoc21 (6) 41:5219 / 122  
gsdivoc (5) 24:4110 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:2829 / 178  
gsdivoc (4) 54:1020 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 43:1624 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 40:5720 / 158  
Chesterwoodham Farm 23:479 / 98  
test 42:026 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 17:475 / 110  
San Giovanni 3 6:529 / 115  
San Giovanni 2 11:5818 / 136  
San Giovanni 16:0320 / 205  
newbury national preserve  19:2213 / 153  
[CFWOC21]-Training1 12:5520 / 384  
 212:36408 / 1386  
High Rigg 3 19:5525 / 233  
capanne small81 43:2523 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 17:5321 / 218  
gsdivoc (3) 37:119 / 141  
gsdivoc(2) 53:1011 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 14:5210 / 210  
High Rigg 54:1419 / 174  
Darnaway - Half Eleven 33:1016 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 18:0842 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 39:4717 / 188  
gsdivoc21(1) 64:0114 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 51:2426 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 38:5120 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 46:4415 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 21:195 / 218  
Setmurthy 3 38:3434 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 17:0151 / 205  
 231:17198 / 285  
 3dnf  
 4dnf  
 533:00202 / 285  
Whinlatter 3 72:5127 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 17:3118 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  26:2234 / 170  
Whinlatter 2 21:3819 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 51:2916 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 40:1111 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 26:1827 / 200  
Whinlatter 23:4315 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 15:5225 / 197  
Fantasy Cup, Training B 6:5717 / 194  
 219:04196 / 283  
Sinte-Mette-Sprint 10:0410 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 48:0011 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 30:0319 / 195  
Fantasy Cup, Training A 8:3330 / 203  
 221:24222 / 277  
 311:14157 / 277  
Setmurthy 2 36:0723 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 25:1417 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 15:1915 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 27:1023 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 55:4922 / 188  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:2118 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard dnf  
Österrödjeberget night 32:3433 / 142  
Buchwald, Bonus 18:197 / 157  
Buchwald, Night 21:3412 / 133  
Buchwald, Middle 24:4324 / 203  
Buchwald, Training 7:0018 / 205  
Dalegarth 2 52:0716 / 144  
sdasd dnf  
UFSM - Ok 13:084 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 63:5428 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 93:0627 / 110  
Maria Trost, Short 16:2019 / 190  
Ardnaskie 4 26:0214 / 126  
Ardnaskie 3 75:2919 / 115  
Ardnaskie 2 39:0818 / 137  
Manesty, West Cumberland 31:1530 / 144  
Ardnaskie 1 47:0934 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 34:4820 / 131  
Nr. 400 - The Map 19:5334 / 198  
Babylon, Middle 28:2429 / 186  
Joutsenenpesä night 35:3519 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 38:0128 / 154  
Chaud Clapier - Middle dnf  
Österrödjeberget middle 27:0016 / 186  
West Cumberland 40:4930 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 36:3321 / 178  
Växjö OK middle 31:5526 / 176  
Vähäjärvi 2 night 43:0317 / 128  
White Sands NP Middle 1 43:3662 / 159  
Vähäjärvi nigh 36:2712 / 139  
[CoronaBlues]-E19 24:0313 / 214  
Darnaway Half Nine 51:2911 / 146  
Vähäjärvi 2 long 64:528 / 155  
Vähäjärvi middle 1 35:4313 / 197  
[CoronaBlues]-E18 34:019 / 224  
Erskine 2 14:1038 / 157  
Erskine 1 16:5535 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 70:0812 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 24:1141 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:2931 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 5:5920 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 7:0615 / 192  
Kalkleiten, Sprint 11:1126 / 183  
Kalkleiten, Long 48:0414 / 135  
Hansta West, long 83:1015 / 123  
Hansta West, middle 2 39:5147 / 185  
 2dnf  
Hofwald, Long 43:1513 / 154  
Hofwald, Short 6:5534 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 8:442 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 8:475 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:261 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 26:4282 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 50:5016 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 53:0220 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:033 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 28:2215 / 264  
Hansta West, Night 44:5323 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 14:4011 / 132  
Ghosttown V2 17:0931 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 37:4922 / 191  
SCFL S2 R5 36:016 / 154  
Ghosttown 22:1762 / 166  
 214:523 / 205  
Kalkleiten, Middle 4 23:2422 / 165  
Kalkleiten Middle 3 20:2223 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 22:0514 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:1928 / 180  
Upie - Short sprint 9:2715 / 194  
 2dnf  
SCFL S2 R4 30:5410 / 189  
CFEB 2020-11-15 49:575 / 88  
Forest Umbra, Middle 31:219 / 192  
A run on the beach  18:552 / 112  
3.4k 11c 33:455 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 28:566 / 164  
Hansta West, middle 29:334 / 158  
[CoronaBlues]-E17 35:1414 / 177  
The real night 20:104 / 80  
Björköby middle 33:5917 / 151  
SCFL S2 R3 39:222 / 165  
[CoronaBlues]-E16 40:3321 / 157  
 235:042 / 229  
Hailuoto night 38:0241 / 121  
Hansta West, Short 22:1610 / 180  
Nya Varvet, Middle 25:3212 / 157  
Hamrångefjärden Middle 25:5929 / 156  
WOC2020 46:063 / 93  
[CoronaBlues]-E15 25:1814 / 195  
Larsmo long 55:1115 / 116  
Söder Getaren Middle  22:137 / 189  
CFEB 2020-11-01 dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP dnf  
Kyrkoberget middle 33:448 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 15:5713 / 194  
Peruspohjanvuori long night 69:1210 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 60:4214 / 128  
 252:182 / 178  
Hailuoto middle 2 31:1337 / 182  
Hollola night 2 37:417 / 135  
Hollola middle 2 36:5214 / 196  
CFEB 2020-10-15 61:4019 / 80  
SCFL S2 R1 41:1033 / 171  
SCFL S2 Placement Race 38:336 / 184  
 236:111 / 247  
Not another maze 14:3818 / 116  
GSDIVOC10 54:018 / 81  
 252:245 / 128  
GSDIVOC9 43:415 / 90  
GSDIVOC8 24:1016 / 152  
GSDIVOC7 36:512 / 136  
Tähtiniemi 1 night 40:1313 / 96  
GSDIVOC6 dnf  
GSDIVOC5 31:0417 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 39:1811 / 126  
CFEB 2020-10-01 59:3425 / 107  
GSDIVOC 20:524 / 135  
GSDIVOC4 37:1513 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 45:1810 / 76  
Tähtiniemi 3 night 48:0117 / 98  
GSDIVOC3 39:1210 / 108  
GSDIVOC2 29:2715 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 36:5022 / 172  
GSVIDOC 51:119 / 142  
GSVIDOC1 23:4114 / 204  
 222:394 / 309  
Hexagon Maze 1 49:292 / 91  
CFEB 2020-09-15 47:124 / 95  
Hansta East, Long 42:0510 / 155  
Triangle Maze 1 27:455 / 107  
Mount Dufferin 6 25:2614 / 179  
Hansta East, Middle 27:458 / 165  
Jarosas Norte 32:2310 / 125  
Micro-O 19:0520 / 123  
Tähtiniemi 2 night 34:468 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 42:1111 / 110  
L1 Forest Umbra 64:3412 / 108  
 260:237 / 148  
Mount Dufferin 5 81:093 / 80  
Mount Dufferin 4 22:085 / 114  
Cheire de come - Night 45:228 / 82  
Hansta, Middle 28:0713 / 135  
M3 Hofwald 33:0728 / 121  
Mount Dufferin 3 55:597 / 93  
 2dnf  
Hansta, Short 11:203 / 174  
Cheire de come - Middle 2 30:4012 / 132  
Mount Dufferin 2 22:2131 / 128  
Mount Dufferin 1 40:4855 / 176  
 230:583 / 237  
Tähtiniemi 2 middle 47:4422 / 157  
CFEB 2020-09-01 dnf  
Tähtiniemi new night 35:0415 / 108  
 233:0410 / 141  
XVI Trofeo Acacyr Magina 44:1910 / 94  
Night middle 27:343 / 74  
Night sprint in forest 16:097 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 26:1821 / 154  
Soria 3 29:1820 / 124  
S3 Oversee 22:0822 / 132  
 220:0521 / 174  
Soria 2 24:099 / 135  
S2 Oversee 13:5520 / 148  
Soria 1 28:5817 / 165  
M2 Mantscha 37:1912 / 138  
 230:581 / 185  
CFEB 2020-08-15 60:056 / 77  
Tähtiniemi new middle 41:2039 / 141  
M1 Forest Umbra 24:3515 / 170  
S1 Campus University of Vienna 15:3919 / 163  
Middle 27:403 / 167  
Sweet Short CP 21:175 / 172  
Cheire de come - Middle 30:548 / 183  
Osso da Baleia Model Event 16:0324 / 223  
Farum, Denmark 3 15:3035 / 147  
Farum, Denmark 2 21:2427 / 175  
Leudimin Tribute  dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest A255:4519 / 290  
Cemetery Road - Sprint 15:2425 / 181  
Auburnborough - Short dnf  
CFEB 2020-08-01 53:366 / 102  
Redmires - Middle 33:113 / 157  
Farum, Denmark 21:3345 / 208  
middle 37:437 / 101  
Koirarata night 21:2810 / 171  
Race 600 24:134 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 24:5214 / 125  
Middel 20:063 / 149  
Banat Long 75:4811 / 135  
Teesside University 3 22:1234 / 202  
CFEB 2020-07-15 dnf  
Banat 46:2216 / 185  
CFEB 2020-07-01 51:082 / 133  
Conique 27:276 / 195  
Holdhusfjell - Middle 2 27:527 / 236  
Lockdown-O British Open Long A265:5114 / 309  
Lockdown-O British Open Middle C 7:1233 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 26:493 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 42:5421 / 326  
Holdhusfjell - Middle 30:3710 / 288  
Pizzorne 62:2726 / 151  
San Giovanni 4 41:5336 / 172  
 2dnf  
Midsummer Sprint 27:424 / 130  
[LOTR-SC] Bree 16:1437 / 255  
San Anton Night 25:568 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 26:2627 / 204  
San Giovanni 3 40:2752 / 187  
 2dnf  
ojo arboles 6:321 / 152  
 220:53105 / 183  
 3dnf  
[CFWC2020]Final-E20 76:4932 / 231  
 2dnf  
[CFWC2020]-E19 30:196 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 14:246 / 328  
The night of spiders 2 33:1623 / 163  
San Giovanni 2 43:1629 / 157  
Teesside University 2 21:2030 / 180  
Free club on line 19:407 / 129  
Konkalampi 2 night dnf  
 234:493 / 169  
Teesside University 1 16:3931 / 231  
Iceland Night dnf  
Ankh-Morpok-the Shades middle 28:5828 / 193  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 11:1727 / 251  
San Giovanni 1 29:4125 / 230  
trial by fire 16:011 / 188  
competition rings 13:042 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 14:0916 / 292  
[CFWC2020]-E18 55:018 / 248  
[CFWC2020]-E17 30:3114 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 18:0137 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:1416 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B dnf  
 227:433 / 207  
Lockdown-O June Weekend Forest A 40:086 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 4:5511 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 21:1132 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 5:1231 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 14:5123 / 418  
Sarkalahti night 2 37:2213 / 148  
Oldie but NOT goldie.  18:478 / 214  
M.G. OL-Competition dnf  
Vilchetes Middle (right version) 31:055 / 189  
Vilchetes Middle 10:582 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:4241 / 198  
10mila202x-training 22:0133 / 288  
 9:1210 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 30:1713 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 10:5637 / 284  
Chaud Clapier - Night 28:1613 / 203  
[CFWC2020]-E16 64:117 / 278  
[CFWC2020]-E15 30:0010 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 12:4931 / 375  
[MV2020] Gara9 33:3214 / 213  
Konkalampi 2 45:0812 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona dnf  
Orientatlon Chile 44:521 / 100  
Desert night race 18:2614 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 30:4828 / 155  
Sarkalahti middle 3 38:326 / 236  
[CFWC2020]-E14 69:4919 / 282  
[CFWC2020]-E13 39:2120 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 20:5568 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 21:2029 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 24:3329 / 177  
[MV2020] Gara7 25:047 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 28:1160 / 226  
Col de la Chau - Middle 31:2013 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 53:3141 / 321  
Holly Hell - Long 1 58:4319 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 54:0718 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 21:4930 / 331  
Konkalampi 3 middle 39:3819 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 35:2439 / 232  
 229:5219 / 298  
Upie - Sprint 1 14:0841 / 205  
Holly hell - Middle 1 48:4853 / 186  
[Svindal] Middle 30:3224 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 39:576 / 181  
[MV2020] Gara5 33:4919 / 249  
Board Mill sprint 29:454 / 174  
 228:321 / 228  
Holly hell - Intro 1 dnf  
[Svindal] Short Middledistance 19:1971 / 239  
Trail-O Goente Elite 3:592 / 181  
[CFWC2020]-E12 72:5728 / 289  
 2dnf  
[CFWC2020]-E11 30:3130 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 13:4250 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:2341 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 22:0017 / 197  
Col de la Chau - Middle 26:5013 / 212  
Konkalampi night 38:0112 / 140  
Monte Xalo 19:1012 / 212  
[Grindsted] Etape 3 14:4314 / 140  
[Grindsted] Etape 2 13:0335 / 152  
[Grindsted] Etape 1 14:0543 / 208  
[Grindsted] Prologue 6:0284 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 13:4326 / 271  
Col de la Chau - Short 19:4625 / 273  
[MV2020] Gara4 24:1737 / 306  
Fresnedilla Norte-1 29:2510 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 36:026 / 250  
Lockdown-O - World O Day 40:3010 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 32:4511 / 232  
Chabeuil Sprint 13:5173 / 301  
CF COMA El Chorro Media 39:4348 / 234  
Konkalampi middle 38:2227 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 19:3925 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 16:2342 / 341  
Minas Tirith - Intro 9:33249 / 418  
Tour de France Part 3 19:504 / 246  
[MV2020] Gara3 19:1451 / 279  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 28:2317 / 326  
Island of Many Island Intro 17:1728 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 22:0449 / 302  
 244:03267 / 355  
[CFWC2020]-E10 74:2471 / 344  
[CFWC2020]-E9 42:2249 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 14:1834 / 502  
Sierra de las Villas Open 35:3840 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 22:1156 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 23:5813 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 22:1234 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 20:5632 / 235  
Härkävuori - Middle 26:313 / 325  
Tour de France Part 2 30:1633 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 24:1543 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:5527 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 52:587 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 77:2627 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 7:392 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 19:462 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 35:319 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5832 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 21:322 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 28:304 / 531  
Orrdals klint 2 middle 25:4117 / 265  
FEGADO [Model Event] 10:0653 / 270  
[MARS] Victoria Crater 25:1837 / 356  
Jyvaskyla - Long 48:1617 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 17:555 / 382  
Orrdals klint middle 2 27:4424 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 47:299 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:2222 / 326  
[MV2020] Gara1 17:2337 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 23:155 / 278  
morkvedmarka sprint dnf  
Sprint-Cup E8 19:1571 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 13:2811 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 15:5468 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:1345 / 414  
Boatorp Middle 30:2722 / 280  
Polish Championships Long2dnf  
HuBei orienteering 31:0923 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 24:533 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 dnf  
[Rookie] Blumau, Short 3 17:168 / 304  
[CFWC2020]-E8 73:2334 / 358  
[CFWC2020]-E7 39:2164 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 22:3146 / 484  
[MV2020] Allenamento1 21:441 / 253  
Polish Championships Middle 24:1216 / 291  
[Profi] Blumau, Middle 1 27:4012 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 15:599 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 17:5821 / 325  
Sprint-Cup E8 21:4835 / 256  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2524 / 207  
Sprint-Cup E7 13:2812 / 318  
Sprint-Cup E6 12:3321 / 361  
Sprint-Cup E5 13:4134 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 25:2273 / 317  
Orrdals klint night, short 26:2251 / 238  
Haukkavuori cliffs 38:1126 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A dnf  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 4:5412 / 236  
[CFWC2020]-E6 62:4929 / 453  
[CFWC2020]-E5 34:2337 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 21:2849 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 16:3861 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 dnf  
[RCC]-E3 25:348 / 157  
[RCC]-E2 23:4913 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 27:4845 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 25:5660 / 483  
Somewhere middle 4 34:203 / 219  
Pomaria Village 14:187 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 42:5613 / 151  
forest long 61:1012 / 130  
GoenteModelEvent 0:4938 / 151  
[RCC]-E1 15:4731 / 219  
short forest 21:5235 / 274  
Mynttila - Long 54:098 / 258  
Mynttila - Intro 7:1213 / 415  
bamboo middle 18:4512 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
Platabek 28:449 / 256  
Reposärkät 36:592 / 215  
Västersjön, middle 22:0744 / 309  
[CFWC2020]-E4 56:0014 / 468  
[CFWC2020]-E3 27:3736 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 17:1822 / 569  
Lammhult, easy sprint 10:007 / 396  
Sätila - middle 35:0421 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 dnf  
Hakarp - middle 28:3225 / 279  
Fusine 2 35:431 / 269  
CFEB 2020-05-01 dnf  
Fusine refurbished <10min 11:5125 / 346  
Korvatunturi middle 2 34:1632 / 249  
Kvänsås 36:4613 / 175  
Sprint-Cup E3 18:4699 / 396  
 249:58333 / 476  
Sprint-Cup E2 15:1024 / 419  
Oronmylly West Long 50:5610 / 193  
Sprint-Cup E1 17:3455 / 475  
High Chaparral forest - Middle 42:4024 / 210  
Old Summer Palace [Test] 13:1252 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 32:1617 / 215  
Slättö sand, middle 29:2312 / 218  
Lewes Lake, Middle 46:1934 / 312  
Mäntänvuori | Middle 35:445 / 243  
 2dnf  
Suololuopal middle 3 33:3718 / 257  
Etang de Lers - Night 27:5229 / 322  
city sprint 29:5232 / 301  
city middle 47:3511 / 175  
City Long 97:3121 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course C 15:4212 / 144  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 37:0911 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 10:4411 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 11:2811 / 461  
[CFWC2020]-E2 75:2549 / 525  
[CFWC2020]-E1 32:1169 / 614  
[CFWC2020]-Training 14:4351 / 660  
[CoronaBlues]-E14 32:2326 / 360  
 2dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:4074 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 20:509 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 22:1421 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 22:2742 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 20:5937 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Black 44:2717 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Black dnf  
Bran, Middle 4 22:5314 / 305  
Bran, Middle 3 22:104 / 332  
[CoronaBlues]-E13 27:185 / 398  
Forbergåsen|Middle 30:1533 / 378  
Bran, Middle 2 27:085 / 300  
 224:342 / 337  
Bran, Miidle 1 26:1126 / 432  
 2dnf  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 10:1816 / 504  
[CoronaBlues]-E12 16:0832 / 444  
Koantakanen middle 4 36:5721 / 224  
Nordjysk 2D Lang H16A 29:503 / 35  
Nordjysk 2D Lang D16A 27:082 / 10  
Nordjysk 2D Lang D10B 14:403 / 47  
Pink Cacti 24:245 / 279  
[CoronaBlues]-E11 50:4728 / 333  
SpanishCoronaChampionship 32:4237 / 242  
GS030420m 20:1813 / 273  
Test af Kirkemile upload 8:402 / 201  
Mäntänvuori | Short 20:1016 / 369  
Koantakanen middle 3 40:5470 / 277  
Akenstaka - Long 49:378 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 32:215 / 199  
Grasslands by night 27:2015 / 146  
[CoronaBlues]-E10 51:2720 / 312  
Kalajoki middle 3 35:1520 / 224  
Bordasee, Controlpicking 31:1511 / 283  
Peguerinos Middle 28:356 / 249  
Middle distance Igualada 22:429 / 190  
Sprinttraining 1 18:0921 / 248  
Mount Kooyoora, test 6:053 / 242  
Bordasee, short 2 18:2258 / 309  
Nj2dtest d12B 12:0711 / 153  
Nj2d test 8:146 / 122  
Akenstaka - Short 17:4324 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 35:345 / 267  
CFEB 2020-04-15 46:584 / 182  
Haukkavuori middle 35:0518 / 253  
[CoronaBlues]-E9 39:5115 / 340  
Prueba dnf  
Isojärvi night 57:1720 / 116  
Bordasee, short 22:4618 / 346  
Bordasee, middle 32:3914 / 291  
Isojärvi middle 4 36:4015 / 224  
[CoronaBlues]-E8 dnf  
GS280320S 22:0717 / 209  
GS280320L 47:019 / 117  
GS280320M 26:3510 / 194  
  26:229 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 26:2630 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 41:348 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 30:2116 / 205  
GS270320L 41:3911 / 101  
GS270320m 23:3341 / 208  
Kvarn | Middle 37:0919 / 275  
[CoronaBlues]-E7 18:5158 / 369  
GS260320 38:565 / 140  
Larsmo night 43:4619 / 118  
 2dnf  
Isojärvi middle 3 33:5026 / 164  
[CoronaBlues]-E6 30:025 / 286  
San Giovanni - contour dnf  
GS240320a 37:4032 / 150  
Maze in the woods 29:2620 / 155  
[CoronaBlues]-E5 27:3018 / 274  
GS220320h dnf  
GS220320g 44:269 / 111  
GS220320f 17:2422 / 166  
GS220320e 29:2513 / 128  
Woc 2005, Middle 54:0559 / 191  
GS220320d 26:3416 / 147  
GS220320c 20:417 / 200  
GS220320b 39:0945 / 179  
lokura dnf  
WOC 2003 44:2930 / 180  
GS210320covid 58:223 / 120  
GS210320b 22:157 / 164  
[CoronaBlues]-E4 41:506 / 231  
GS210320a 43:273 / 142  
Nava del Pinar Middle 39:1616 / 175  
Cheire de come - Night 47:2419 / 157  
[CoronaBlues]-E3 34:3115 / 254  
CoronaMiddle 24:1032 / 201  
El Negral (Middle) 33:4884 / 176  
CFEB 2020-04-01 47:175 / 131  
Short Middle 24:5115 / 205  
[CoronaBlues]-E2 25:375 / 254  
 2dnf  
ValleIruelas night 25:218 / 162  
ValleIruelas II 27:212 / 229  
Cheire de come - Middle 26:368 / 188  
[CoronaBlues]-E1 39:1629 / 240  
 235:1012 / 363  
Random-Map-E1 39:2110 / 153  
Valle Iruelas 27:1644 / 272  
Luoto middle 5 31:1910 / 126  
Pahakuru 46:516 / 167  
[reused]-Middle 37:1713 / 185  
 235:294 / 269  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 22:249 / 134  
 220:375 / 224  
Kivijärvi short 24:402 / 116  
 224:365 / 179  
Hikuwai - Short 39:1726 / 169  
 230:2828 / 309  
CFEB 2020-03-15 53:0019 / 95  
Nybo South - Middle 30:0110 / 139  
Rovigo Sprint 2 13:5322 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 21:488 / 144  
GS230220M26 33:1314 / 87  
GS220220M27 37:362 / 63  
GS220220M28 39:3914 / 71  
GS220220M29 33:496 / 80  
GS220220 33:281 / 91  
GS190220L 43:063 / 53  
GS190220M 38:299 / 70  
GS180220M 28:216 / 86  
GS170220 24:095 / 86  
CFEB 2020-03-01 60:055 / 74  
Adigeya night 39:154 / 72  
GS140220L 45:468 / 77  
GS130220S 14:169 / 114  
GS130220M 28:0112 / 93  
GS120220 L 47:137 / 63  
MEDIO 1 27:209 / 97  
sprint 1 florest 23:2335 / 142  
 219:319 / 231  
[reused]-E1 29:014 / 114  
hyvat tuulet night 30:164 / 104  
CFEB 2020-02-15 66:594 / 39  
Kikirace 4 18:1216 / 93  
 216:201 / 123  
kikirace 3 29:3028 / 88  
Loka,middle 22:577 / 97  
? 38:065 / 94  
SANTA ROSA 3 34:193 / 87  
Idre, intro 10:273 / 122  
Jyvaskyla - Long 51:437 / 103  
kikirace 2 18:0623 / 94  
kikirace 1 21:444 / 86  
Rovigo Sprint 16:4410 / 136  
cfeb 2020-0201 54:063 / 56  
Jyvaskyla - Intro 13:3810 / 119  
Nybo South - Night 42:3910 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 44:2918 / 114  
 239:114 / 175  
Happy new 5  28:3314 / 63  
Happy new year 4 23:372 / 68  
Happy new year 3 22:196 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 51:3016 / 95  
 2dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 44:5310 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 38:1219 / 110  
 236:257 / 138  
Basic 30:575 / 82  
happy new year 2 36:3116 / 70  
 230:208 / 103  
 327:572 / 103  
Hoøya Middle 23:514 / 108  
Happy new year 1 24:397 / 98  
Nybo Middle 29:2221 / 96  
Nybo Intro 18:0724 / 109  
Urban Night 19:0217 / 91  
Adigeya 3 middle 41:2810 / 74  
Øyberget Middle 26:288 / 92  
Beach Middle 26:2026 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 98:287 / 91  
CFEB 2020-01-15 50:274 / 49  
[CF-WOC2020]-Night 57:167 / 85  
Col du Night 22:3719 / 88  
Col du Remake 26:4418 / 115  
Night 26:278 / 79  
Cheire de come - Short 18:2910 / 128  
 218:3817 / 207  
 3dnf  
SANTA ROSA 2 34:387 / 88  
SANTA ROSA 1 25:071 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 37:341 / 121  
el Dorado 24:133 / 120  
 2dnf  
feliz 2020 27:485 / 98  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-01-01 47:422 / 73  
Circle City Christmas night 26:0518 / 76  
Christmas calendar#24-[FINAL] 18:275 / 120  
Christmas calendar#23 40:454 / 93  
Adigeya 2 middle 39:572 / 81  
 239:503 / 109  
Christmas calendar#22 79:299 / 84  
Christmas calendar#21 15:5330 / 120  
Christmas calendar#20 18:366 / 109  
Christmas calendar#19 24:0010 / 95  
Adigeya (reused) short 28:359 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#18 48:527 / 75  
Christmas calendar#17 29:195 / 90  
Compensation day 15 4:568 / 105  
Christmas calendar#16 35:3311 / 85  
 235:0110 / 116  
Christmas calendar#15 37:163 / 81  
 2dnf  
Christmas calendar#14 20:1616 / 107  
 219:5017 / 156  
Herbouilly - Middle 29:2612 / 92  
 230:3628 / 147  
Christmas calendar#13 35:544 / 86  
SOUTH TROUTBOROUGH  25:468 / 72  
Järvafältet sprint 22:5922 / 91  
Herbouilly - Short 22:0311 / 95  
 220:348 / 143  
belgian long 27:365 / 66  
Long-sprint Siente-Mette 28:2216 / 67  
Long sprint Siente-Mette 29:0216 / 90  
Night-sprint Sinte-Mette 16:489 / 86  
Christmas calendar#12 43:079 / 90  
Christmas calendar#11 19:4315 / 97  
Christmas calendar#10 41:438 / 92  
Christmas calendar#9 40:0028 / 93  
Christmas calendar#8 28:391 / 96  
Christmas calendar#7 32:4712 / 97  
 230:376 / 121  
Christmas calendar#6 13:3822 / 114  
 213:0121 / 160  
 312:175 / 160  
Christmas calendar#5 37:377 / 93  
 235:001 / 118  
Christmas calendar#4 23:191 / 115  
Christmas calendar#3 41:455 / 97  
Christmas calendar#2 26:256 / 105  
Christmas calendar#1 38:4945 / 113  
Stäket  15:486 / 47  
CFEB 2019-12-15 51:448 / 50  
Huhus III 54:554 / 74  
RyaAsar-short 26:0116 / 124  
 2dnf  
 322:281 / 186  
 448:35112 / 186  
CFEB 2019-12-01 46:2711 / 52  
Vulcania - Middle 37:4313 / 104  
 2dnf  
 331:4712 / 164  
Utsjoki Night II 48:3727 / 72  
hanneksen kisa 19:535 / 66  
Mt. Litcfield 32:1726 / 60  
Dunas de Maspalomas (reused)  27:133 / 98  
Huhus II 37:5610 / 72  
Huhus beisik run 36:155 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 16:0910 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 13:4217 / 95  
 212:385 / 147  
 3dnf  
Night in Lappland 42:4212 / 71  
OneLegWonder #9 18:018 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 50:255 / 99  
 2dnf  
Suomi7 32:293 / 90  
Loka, night middle 21:105 / 78  
Alcubierre 36:562 / 78  
Loka, short 20:0626 / 97  
Kytäjä Middle 2 24:022 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 33:2121 / 89  
 222:536 / 135  
Downhill Ski O 2 14:3419 / 86  
Downhill Ski O 16:228 / 94  
Laikko middle  38:188 / 82  
 2dnf  
athletics 800mts. 3:2917 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 18:4722 / 96  
 214:101 / 137  
Vorssa 37:256 / 92  
Kytäjä Night Long 73:403 / 57  
Cheire de come - Sprint 15:0510 / 116  
 2dnf  
 313:464 / 186  
CFEB 2019-11-15 57:086 / 52  
H/D10RR course 2 12:116 / 98  
Playa 35:134 / 97  
Kytäjä Middle 31:247 / 87  
 228:446 / 127  
H/D10 RR course 1 7:487 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 41:4626 / 117  
 235:2916 / 185  
 3dnf  
 433:304 / 185  
Kytäjä Long 2 78:005 / 63  
 275:423 / 99  
CFEB 2019-11-01 55:406 / 54  
Kytäjä Sprint 17:579 / 115  
 2dnf  
Riiainen 31:2910 / 110  
 2dnf  
OSkarshamn Long Night 50:037 / 63  
 2dnf  
CFEB 2019-10-15 65:414 / 47  
vp 38:359 / 92  
Kytäjä Long 53:153 / 93  
 2dnf  
Laikko night 47:338 / 74  
 244:375 / 103  
Oskarshamn Middle 2 18:249 / 114  
Nordmarka Middle 33:1318 / 102  
OneLegWonder #8 15:221 / 105  
Playa del Ingles dnf  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] 29:074 / 117  
 228:376 / 177  
Oskarshamn Night Sprint 2 14:506 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 15:2510 / 116  
Urkiola 37:407 / 103  
Laikko middle 28:3614 / 104  
 228:3117 / 156  
 327:404 / 156  
Oskarshamn Middle 28:5314 / 106  
Tahkovaara 24:2814 / 125  
Oskarshamn Night Long 52:0611 / 91  
 243:4910 / 162  
 337:482 / 162  
CFEB 2019-10-01 56:406 / 49  
Kalle Anka Mästerskapen 32:498 / 84  
OneLegWonder #7 11:4216 / 126  
 211:065 / 218  
OneLegWonder #6 10:2139 / 112  
 210:55103 / 219  
 38:5936 / 219  
Momarka Middle 25:208 / 126  
 224:484 / 182  
French WOC10 training 21:5320 / 136  
OneLegWonder #5 7:192 / 112  
OneLegWonder #4 8:3013 / 107  
OneLegWonder #3 12:2919 / 114  
CFEB 2019-09-15 62:0610 / 62  
OneLegWonder #2 9:1311 / 121  
OneLegWonder #1 16:2520 / 134  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E8] 38:4214 / 130  
 238:1019 / 228  
CFEB 2019-09-01 56:219 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 48:4113 / 114  
 244:542 / 199  
SummerCup'19 E12-Final 37:223 / 124  
 236:375 / 203  
 3dnf  
 435:522 / 203  
SummerCup'19 E11-Long 77:409 / 96  
 275:253 / 142  
Litchfield Randomized 44:129 / 80  
SummerCup'19 E10-NightSprint 13:4123 / 125  
 212:144 / 194  
SummerCup'19 E9-Sprint 17:2625 / 135  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E6] 40:3324 / 120  
 233:198 / 218  
 331:581 / 218  
CFEB 2019-08-15 50:372 / 59  
Gränjesåsvallen | Middle 21:067 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle dnf  
 224:148 / 250  
CF-WorldCup2019-[E5] 55:474 / 103  
 254:291 / 181  
CFEB 2019-08-01 81:2812 / 56  
SummerCup'19 E8-Sprint 15:516 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 32:064 / 136  
 231:073 / 257  
 329:341 / 257  
CFEB 2019-07-15 58:182 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 33:059 / 103  
 231:281 / 161  
SummerCup'19 E6-Long 69:148 / 67  
 265:583 / 97  
SummerCup'19 E5-Long 51:182 / 74  
 2dnf  
SummerCup'19 E4-Middle 21:232 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 25:256 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle 31:586 / 114  
 2dnf  
 328:211 / 182  
SummerCup'19 E1-Sprint 13:431 / 136  
 2dnf  
CFEB 2019-07-01 62:151 / 55  
CFEB 2019-06-15 43:201 / 50  
Jukola Night 41:524 / 80  
Jukola 2000 dnf  
 243:599 / 163  
Peruspintis II  56:0123 / 87  
 246:584 / 132  
Peruspintis 44:011 / 97  
1 Control 3:0216 / 101  
Kontioranta Cup III Final 26:455 / 101  
Våttåsen Night 26:106 / 87  
Kontiolahti Cup 2 33:2712 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 74:382 / 99  
 278:4014 / 168  
 374:347 / 168  
Fremo Night 19:2713 / 98  
Kontiolahti Cup I 32:0819 / 94  
up-and-down, the downhill part 18:4657 / 106  
 213:3521 / 145  
up-and-down, the uphill part 11:4511 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 40:3828 / 121  
 234:2825 / 219  
May 53:399 / 72  
 248:051 / 101  
CFEB 2019-06-01 71:3416 / 47  
Confusing Cup - Final 21:3220 / 84  
 217:539 / 119  
CF-WorldCup2019-[E1] 43:3857 / 131  
 2dnf  
 326:282 / 225  
Pyrenees 37:432 / 93  
Saarijärvi middle 2 38:0015 / 105  
 240:3633 / 145  
Confusing Cup - Day 4 33:323 / 60  
 232:073 / 74  
Confusing Cup - Day 3 24:5319 / 76  
 217:311 / 108  
Cofusing Cup - Day 2 26:308 / 78  
 2dnf  
 328:0621 / 104  
Confusing Cup - Day 1 23:4026 / 105  
Kvarntorp | Long  47:009 / 93  
Saarijärvi new middle 33:3812 / 109  
 233:0211 / 171  
[CF SpringCup'19]E7-Final 27:296 / 119  
Metsäkylä middle 2 32:5810 / 118  
CFEB 2019-05-15 53:583 / 53  
Isotonic Relay April 1986 39:0229 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 60:0110 / 88  
 257:518 / 119  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 22:263 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 13:481 / 133  
Metsäkylä new middle 32:027 / 109  
 230:151 / 151  
Finspång Long 46:273 / 91  
Finspång Night 30:3911 / 77  
 2dnf  
 329:4413 / 109  
Kvarn Long 53:0013 / 79  
Kvarn Night 32:598 / 78  
 232:226 / 113  
Kvarn middle 32:128 / 118  
CFEB 2019-05-01 dnf  
 262:303 / 82  
Tähtiniemi new 1.1 middle 37:5011 / 90  
Tähtiniemi new middle 34:1711 / 109  
 2dnf  
Gäddhult Long 61:5316 / 81  
 250:321 / 110  
 350:482 / 110  
Gäddhult Night 21:2317 / 91  
 2dnf  
 317:593 / 121  
Gäddhult Middle 27:398 / 109  
Gäddhult Sprint 16:0710 / 132  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 37:226 / 106  
Konkalampi v4 middle 36:188 / 102  
 233:511 / 137  
Gena Gaymes 10:062 / 88  
Oldie but goldie 5 6:5625 / 118  
CFEB 2019-04-01 57:483 / 60  
Oldie but goldie 4 dnf  
 223:1011 / 129  
Oldie but goldie 3 19:292 / 74  
Oldie but goldie 22:3928 / 92  
Oldie but goldie 2 19:208 / 100  
Competition 27:5932 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 48:1711 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 22:104 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 16:2219 / 149  
Oldie but goldie 8:4917 / 137  
Pinheiro III 22:0517 / 112  
 221:094 / 154  
Oittaa again 25:499 / 83  
Pinheiro II 34:1913 / 104  
Konkalampi new middle 37:143 / 91  
 237:143 / 126  
Relay training 18:4631 / 108  
Gjenvollhytta rerun 2 16:337 / 92  
Gjenvollhytta rerun 18:243 / 94  
Oittaa forestsprint 9:332 / 91  
Pinheiro 15:283 / 130  
 2dnf  
 315:183 / 216  
Haijainen | Middle 29:1010 / 117  
 228:115 / 175  
Utsjoki Sunday-O II 21:382 / 86  
Shrink 12:007 / 113  
 2dnf  
 311:1910 / 174  
CFEB 2019-03-15 56:233 / 53  
Suololuoppal night 35:197 / 76  
South Finland Sunday Easy-O 30:1927 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 17:435 / 130  
Juuka 35:457 / 107  
Isojärvi 3 middle 2 44:5816 / 88  
Suololuoppal middle 2 38:402 / 93  
Gjenvollhytta Sprint 12:008 / 107  
 2dnf  
 311:357 / 154  
Suololuoppal middle 28:432 / 112  
Gjenvollhytta Night 2 51:073 / 66  
Gjenvollhytta Middle 2 29:204 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 18:3223 / 95  
 214:0212 / 147  
|ReusedSprintMaps|-E3 19:2217 / 93  
 216:4814 / 143  
 317:4024 / 143  
|ReusedSprintMaps|-E2 24:2818 / 98  
 222:2125 / 144  
 316:513 / 144  
|ReusedSprintMaps|-E1 16:4816 / 129  
 213:5617 / 215  
Perahikia Norht Karelia 38:4117 / 95  
Gjenvollhytta Night 49:4316 / 67  
 240:463 / 84  
Lappörarna night 32:238 / 76  
Kronfallet | Middle 32:193 / 118  
Gjenvollhytta Middle 34:463 / 113  
 2dnf  
Lappörarna middle 3  37:2412 / 106  
 2dnf  
[OldButGold] Art, short night 14:5311 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 12:426 / 137  
Lappörarna middle 2 33:108 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 16:5429 / 125  
 2dnf  
CFEB 2019-03-01x 49:093 / 80  
Tahkis 40:4028 / 122  
Gjenvollhytta short 18:341 / 117  
Gjenvollhytta 25:3813 / 105  
 219:512 / 162  
dyynimasto 36:319 / 106  
Lappörarna middle 23:394 / 138  
Terrain B 64:547 / 104  
Super short series 2 2:5311 / 102  
Super short series 1 3:3219 / 111  
dunas 43:4416 / 91  
CFEB 2019-02-15 58:047 / 73  
[CF WOC 2019] Night 55:3513 / 101  
 2dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 36:402 / 130  
Backsjö middle 1 21:366 / 139  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 43:168 / 123  
Tour de la IKHP #4 18:3419 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 34:274 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 38:293 / 99  
 239:236 / 144  
 3dnf  
 436:001 / 144  
CFEB 2019-02-01 49:047 / 77  
Isojärvi 3 middle 34:2411 / 125  
[CF WOC 2019] Long 78:4318 / 108  
 273:5911 / 175  
Isojärvi 2 middle 30:013 / 127  
Horner Hütte 13:235 / 114  
 212:479 / 195  
Desert du Carlit day 1 44:233 / 90  
[CF WOC 2019] Middle 39:4514 / 150  
CFEB 2019-01-15 79:3013 / 71  
 2dnf  
Brainfartland Open 32:3815 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Tour de la IKHP #3 29:485 / 85  
Isojärvi middle 3 32:4014 / 133  
island of carlit  26:3215 / 117  
 224:164 / 196  
[WorldCup2018]-Final 28:1810 / 137  
 2dnf  
CFEB 2018-12-15 65:158 / 58  
[REUSE]Storklinten Middle 2 31:333 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[WorldCup2018]-E9 47:0210 / 100  
Isojärvi night 39:3010 / 77  
[WorldCup2018]-E8 44:534 / 98  
 242:534 / 168  
[WorldCup2018]-E7 63:3113 / 100  
 2dnf  
Isojärvi middle 2 38:475 / 95  
Tour de la IKHP #2 dnf  
CFEB 2018-12-09 37:4512 / 99  
 2dnf  
Isojärvi middle 33:072 / 103  
 296:58104 / 152  
[REUSE]Storklinten - Middle 27:383 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint 19:1016 / 100  
 255:5179 / 159  
Larsmo (Luoto) middle 4 31:018 / 108  
Edited Random 20:431 / 90  
Lielstraupe 2 27:184 / 72  
CFEB 2018-12-01 dnf  
Fun sprint 21:0510 / 82  
lielstraupe 24:593 / 77  
Northern Winthrop Middle 31:233 / 57  
Tour de la IKHP #1 33:471 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
test25:3640 / 118  
Forrest Sprint 16:1412 / 72  
Southern Finland 35:055 / 70  
 233:023 / 95  
Central Pembrokeville Night 86:202 / 42  
Kukuljärvi III 59:255 / 71  
Kukuljärvi II 27:536 / 74  
 2dnf  
Greycliffordwood 37:022 / 58  
Kukuljärvi 29:279 / 96  
Ski o dnf  
 221:2711 / 114  
ski o 18:563 / 84  
CFRace 24:418 / 81  
 2dnf  
Käringsund middle dnf  
 228:323 / 106  
[WorldCup2018]-E6 52:043 / 88  
 2dnf  
Pineda 44:443 / 62  
[WorldCup2018]-E5 40:276 / 96  
 238:425 / 166  
[WorldCup2018]-E4 39:0820 / 107  
CFEB 2018-11-15 46:526 / 66  
Luco Aragon 26:2612 / 79  
Nipfjället|Middle 27:567 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
Larsmo middle 2 23:007 / 104  
[WorldCup2018]-E3 44:415 / 95  
[WorldCup2018]-E2 42:017 / 103  
Larsmo middle 29:446 / 110  
[WorldCup2018]-E1 46:3915 / 127  
CFEB 2018-11-01 dnf  
Orrdals klint v2 short 21:141 / 102  
 221:598 / 160  
Wheal Florence 16:566 / 133  
Orrdals klint 3 short 19:3026 / 115  
sprint 17:279 / 99  
kikirace3 64:358 / 52  
kikirace2 32:374 / 79  
kikirace1 16:174 / 99  
Orrdals klint 2 short 17:176 / 119  
Orrdals klint middle 29:203 / 76  
Orrdals klint short 19:5313 / 123  
Venice race sprint 38:566 / 70  
Kiutvaara middle 3 31:406 / 88  
Lewes Lake 17:076 / 143  
Kiutvaara middle 2 36:255 / 97  
CFEB 2018-10-01 58:459 / 59  
Somewhere forest night 32:4819 / 82  
Somewhere forest middle 2 35:4816 / 110  
Western Wollasland - Middle 25:5420 / 95  
Sprint Italian Championship 25:4114 / 124  
 2dnf  
 318:093 / 215  
 4dnf  
 519:257 / 215  
 6dnf  
 7dnf  
Kyrkoberget middle 5 27:568 / 105  
Dutchman Flats 30:138 / 108  
CFEB 2018-09-15 50:512 / 61  
sprint2night 21:464 / 79  
 2dnf  
 321:314 / 117  
Sikovuori II 19:5010 / 106  
Sikovuori 21:5325 / 109  
Kalajoki middle 2 31:569 / 92  
race9 46:3310 / 56  
short but hard 31:307 / 69  
CFEB 2018-09-01 dnf  
 251:543 / 77  
Kyrkoberget night 2 30:122 / 68  
Björköby middle 4 32:409 / 93  
Kyrkoberget middle 4 26:309 / 100  
Hailuoto night 26:083 / 72  
Hailuoto short 20:016 / 114  
Col du Marchairuz dnf  
Esten boylstonborough 56:432 / 62  
WinterCup - Day 1 30:179 / 90  
Levico Terme 11:3214 / 96  
Tropical night 32:1829 / 91  
CFEB 2018-08-01 44:344 / 61  
Metsäkylä middle3 33:366 / 82  
Woman 10:501 / 76  
Sekotsuji 27:491 / 58  
  35:1717 / 79  
Ekelinniemi night 34:096 / 55  
 233:114 / 82  
Ekelinniemi long 48:183 / 67  
Aatsajoki Night 22:264 / 66  
Aatsajoki 30:441 / 90  
Oronmylly night 2 37:066 / 53  
Oronmylly middle 3 33:119 / 101  
 231:016 / 151  
CFEB 2018-07-15 51:324 / 52  
Fageda 34:4415 / 97  
CFEB 2018-07-01 49:524 / 66  
 245:093 / 93  
Alcubierre est 58:579 / 76  
Gtlendjik-midle 41:483 / 51  
 2dnf  
 337:491 / 75  
Gelendjik 26:019 / 83  
Hedberget Middledistance232:1311 / 122  
 3dnf  
Reposärkät night 2 32:512 / 77  
Reposärkät middle 3 33:2010 / 111  
CFEB 2018-06-15248:453 / 89  
Alcubierre, Zaragoza250:5311 / 135  
mapWOC03sprint221:0139 / 153  
 316:321 / 153  
Pakkala long252:4810 / 105  
Pakkala middle 2225:2312 / 188  
CFEB 2018-06-01 60:109 / 61  
 2dnf  
Rasos 36:0910 / 96  
 235:1211 / 135  
Race 500 28:0512 / 123  
 226:378 / 179  
Rousvaara night 2 29:043 / 85  
Sarkalahti 2 night 37:436 / 67  
 236:582 / 89  
CFEB 2018-05-15 48:219 / 73  
Pakkala night 43:554 / 66  
 2dnf  
Pakkala middle 34:2317 / 113  
 232:3615 / 167  
 332:1311 / 167  
Lac Aude 29:068 / 113  
La Quillane 32:438 / 95  
Rousvaara middle 2 31:2815 / 101  
Klein Bottle dnf  
Rousvaara night 27:4111 / 81  
Rousvaara Middle 27:5610 / 102  
Sarkalahti 2, middle 2 36:0615 / 87  
 233:443 / 120  
Sarkalahti 2 middle 34:4311 / 104  
Sarkalahti long 58:398 / 85  
[color treasures]-E6 32:1728 / 116  
 230:4325 / 183  
Sarkalahti night 32:197 / 78  
Sarkalahti middle 42:0234 / 104  
 232:531 / 152  
Boy surface = Moebius + Disc 69:165 / 67  
[color-treasures]-E5 dnf  
 232:2215 / 203  
Easter middle distance 22:3616 / 102  
Middle Distance "Svinesund" 23:1016 / 140  
 220:193 / 212  
Reposärkät middle 2 30:5421 / 112  
[color treasures]-E4 36:346 / 102  
Reposärkät long 56:5910 / 76  
Reposärkät night 31:434 / 74  
Reposärkät middle 30:276 / 112  
CFEB 2018-04-01 dnf  
1 28:104 / 66  
[color treasures]-E3 36:1311 / 111  
Oskarshamn Night Long 46:239 / 82  
Konkalampi 1, middle 2 33:509 / 89  
[color treasures]-E2 23:481 / 101  
Konkalampi 2 short 16:5112 / 87  
Spring Cup E3 Long Final 51:5512 / 64  
Spring Cup E2 Middle 28:337 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 12:3015 / 106  
Spring Cup Prologue 16:274 / 104  
Livastinmäki middle 2 34:0111 / 83  
CFEB 2018-03-15 dnf  
 244:123 / 77  
Livastinmäki middle 27:351 / 119  
 243:05109 / 168  
[color treasures]-E1 34:077 / 110  
 2dnf  
 334:1112 / 158  
Paradiset Series E3 - Long 38:4111 / 82  
 239:3615 / 126  
Paradiset E2 - Middle 28:396 / 105  
Paradiset E1 - Night Sprint 18:006 / 97  
Paradiset Series - Prologue 5:298 / 96  
 25:4333 / 153  
Rusia E3 - Long 41:168 / 76  
 236:182 / 129  
Rusia E2 - Middle Night 24:006 / 86  
 222:011 / 125  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 12:222 / 109  
Middle Oskarshamn 20:017 / 108  
CFEB 2018-03-01 48:287 / 49  
Hills night dnf  
 223:502 / 95  
Konkalampi 1 middle 31:0210 / 102  
Tähtiniemi middle 31:1311 / 105  
Koitsanlahti middle 2 30:0312 / 112  
CFEB 2018-02-15 56:127 / 65  
Koitsanlahden kangas night 32:125 / 69  
Koitsanlahden kangas middle 30:4722 / 107  
Pulesjärvi middle 2 23:288 / 111  
Selbumesterskap 2213:345 / 85  
Selbumesterskap 13:438 / 84  
Pulesjärvi night 17:593 / 87  
Pulesjärvi middle 22:086 / 138  
[CF-WOC'18]-Night 47:3026 / 93  
 2dnf  
CFEB 2018-02-01 50:3719 / 73  
Venice 40:368 / 96  
[CF-WOC'18]-Long 87:3417 / 90  
 2dnf  
Vrån SV short middle 19:007 / 122  
Easy short 9:388 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 41:269 / 124  
Otrhodox Christmas night sprint 26:4419 / 96  
Storskatan middle 2 32:249 / 102  
CFEB 2018-01-15 44:256 / 76  
Brandsbo middle 45:3213 / 92  
Vrån short middle 17:2422 / 126  
Circle City Christmas night 17:156 / 109  
 215:042 / 172  
Särkijärvi middle 29:345 / 105  
 229:459 / 175  
Särkijärvi short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 423:5531 / 202  
 521:196 / 202  
CFEB 2017-12-31 38:592 / 84  
[CF WorldCup2017]-Final 48:363 / 97  
Storskatan long dnf  
 247:4512 / 115  
irbene foot O 39:1214 / 97  
Storskatan night dnf  
 230:3812 / 111  
Storskatan middle 30:4612 / 123  
Middle 30:446 / 112  
 228:271 / 184  
A hill 15:155 / 124  
 215:259 / 187  
CFEB 2017-12-15 36:3110 / 79  
Plitvice Lakes 31:3717 / 107  
Ski  33:2116 / 85  
Ski dnf  
 2dnf  
Ski-O #1 38:487 / 107  
[CF WorldCup2017]-Race2 75:014 / 75  
Somewhere short 3 23:039 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 70:2618 / 103  
 261:2912 / 171  
WySoZa - Shorty Nighty 3 23:3527 / 92  
 2dnf  
Ski-O  21:2015 / 81  
Kiutvaara night 39:278 / 75  
Downhill ski O 14:1820 / 103  
CFEB 2017-11-15 35:254 / 86  
Kynäsberget - Longlegs 33:058 / 101  
 231:376 / 157  
WySoZa - Shorty Nighty 2 14:3313 / 85  
Kiutvaara short 24:2416 / 108  
WySoZa - Shorty Nighty 14:1913 / 111  
Kynäsberget - CP 31:4615 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
Platte, dense one, Middle 2 36:0812 / 93  
 2dnf  
 331:506 / 124  
Platte, dense one, Middle 45:539 / 97  
 249:1717 / 139  
 342:477 / 139  
Kynäsberget - Middle 2 22:4112 / 146  
 2dnf  
go 20:0011 / 97  
Habarskoe 18:416 / 88  
Uppsala Cup Day 3 39:2812 / 60  
Uppsala Cup Day 2 42:214 / 52  
Uppsala Cup Day 1 dnf  
Metsäkylä night 2 30:268 / 81  
 2dnf  
Metsäkylä middle 2 52:4210 / 77  
Babylon, Middle 29:3814 / 111  
 226:051 / 169  
CFEB 2017-11-01 33:524 / 70  
The cup 10 41:3316 / 102  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 50:023 / 66  
The cup 9 49:0711 / 83  
 2dnf  
Dalen Middledistance 26:439 / 88  
Dalen - Longdistance 49:3015 / 72  
The cup 8 23:2417 / 108  
 222:2819 / 179  
 318:582 / 179  
Lago Santo Middle 2 28:3613 / 99  
 2dnf  
Kivijärvi night 25:468 / 76  
 223:191 / 103  
Lago Santo - Middle 31:3512 / 106  
Kivijärvi short dnf  
 2dnf  
 325:212 / 165  
The cup 7 dnf  
 2dnf  
Waikawa - Middle 30:5414 / 101  
 2dnf  
Kynäsberget - Middle 21:4016 / 127  
The cup 6 30:5214 / 90  
Ompalompa 29:074 / 77  
The cup 5 27:3234 / 96  
 220:462 / 156  
The cup 4 30:499 / 86  
The cup 3 31:3115 / 97  
CFEB 2017-10-15 dnf  
The cup 2 21:2211 / 110  
 220:2710 / 185  
The cup 1 23:466 / 118  
The 4 marshes - Middle 12:131 / 127  
Woman211:1221 / 102  
Stockholm 3-Days C 22:5627 / 78  
Stockholm 3-Days B 26:3413 / 73  
Stockholm 3-Days A dnf  
The 4 marshes 12:2911 / 114  
Stoardhard Hills  35:054 / 74  
Micro RouteRace  19:3634 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 11:1928 / 86  
CFEB 2017-10-01 dnf  
CFEB 2017-09-25 48:0711 / 70  
Schöckl D 16:489 / 96  
 216:106 / 137  
Schöckl C 24:0320 / 96  
 221:289 / 128  
Schöckl B 18:357 / 102  
 217:091 / 132  
Schöckl A 16:5815 / 132  
 215:353 / 187  
East Coast Open Day 1264:0010 / 79  
Jaanankallio II dnf  
 222:1123 / 202  
Somewhere short 22:3230 / 132  
Höstrusket 20172dnf  
 373:283 / 94  
Jaanankallio226:1916 / 188  
Sunning Field - Sprint28:2628 / 139  
Pomirawick Open 20172dnf  
Tillmanberg Bluff213:049 / 101  
western brooklinetontown229:3325 / 104  
Flag Sprint218:4726 / 119  
Rockland - Sprint211:5145 / 129  
Bermuda O-Meeting Day 3 46:442 / 58  
Island-OL251:294 / 84  
Sälen 3+3288:552 / 116  
WOC Longdistance 52:363 / 99  
Bermuda O-Meeting Day 2 28:493 / 67  
Bermuda O-Meeting Day 1 21:032 / 83  
Easy Long 28:544 / 79  
Hamina sprint 2 25:1745 / 108  
Fredrikshamn sprint 22:4718 / 116  
Red Hill - Day 3 dnf  
CFEB 2018-08-08 dnf  
Red Hill - Day 2 dnf  
Red Hill - Day 1 18:174 / 114  
Micro E2 - Short  11:0014 / 94  
Micro - Night 8:0235 / 85  
 24:411 / 113  
Upper Sherman - Short 11:508 / 114  
RozhCUP 1 23:124 / 88  
RusCup E1 17:562 / 90  
CFEB 2017-07-15 55:2820 / 83  
Test 24:262 / 73  
Summer 2017-E4 29:058 / 131  
Miass small forest 22:0713 / 104  
Summer 2017-E3 33:116 / 130  
Summer 2017-E2 16:0913 / 125  
CFEB 2017-06-30 56:308 / 80  
Summer 2017-E1 24:078 / 144  
Simpele sprint 29:3913 / 130  
Björköby middle231:346 / 181  
Cambridge - Middle218:5519 / 165  
CFEB 2017-05-18 37:493 / 82  
Oronmylly NW short 22:386 / 139  
 2dnf  
Loire_Nord234:0234 / 105  
Loire_sud219:424 / 119  
Rautajärvi night 43:3619 / 85  
Rautajärvi short 3 25:2223 / 136  
 223:4213 / 220  
Embrapa RJ 23:521 / 72  
10 mila relevant - Skatås 80:169 / 94  
Somewhere forest middle 2 37:597 / 91  
Sarkalahti night 46:038 / 73  
Archipelago middle 32:127 / 110  
Sarkalahti long 61:2910 / 71  
Somewhere forest middle 40:3225 / 98  
Pineforest 2 night 46:394 / 71  
Sarkalahti middle 43:1610 / 113  
Haukkavuori night 43:298 / 82  
Pineforest 2 middle 37:2911 / 110  
Sarajärvi long 53:043 / 93  
LongLake Model 28:049 / 124  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 19:2215 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 20:3124 / 150  
Sarajärvi middle 37:5514 / 120  
Couto da Arnela - Middle 31:3718 / 147  
 2dnf  
Pineforest middle 2 dnf  
 232:5514 / 149  
Pineforest night 46:0522 / 81  
Pineforest long 51:3415 / 113  
Pineforest middle229:368 / 164  
CFEB 2017 mar E3217:345 / 100  
Les 3 Mares - Middle2dnf  
 328:223 / 125  
Pineforest short229:5119 / 234  
Storsund long 62:526 / 98  
Storsund middle 42:2617 / 122  
Storsund night 37:409 / 93  
Börsskäret short 28:3753 / 151  
Hofwald, Middle 2 34:0712 / 127  
Ritterwald - Night 23:0813 / 67  
  22:397 / 89  
Oronmylly 3 night 37:595 / 83  
Oronmylly 3 long 54:1812 / 91  
Hofwald, Middle 38:5214 / 146  
Oronmylly 3 short 22:1532 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 50:348 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 33:4312 / 168  
Oronmylly 2 night 32:2313 / 101  
Oronmylly 2 middle 35:2215 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 49:1612 / 111  
Oronmylly long 49:504 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 52:1214 / 133  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 28:0223 / 166  
Oronmylly night 37:3110 / 80  
Oronmylly middle 43:054 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 39:2811 / 158  
CF-WOC'17-Long 110:5426 / 119  
San Marinera - Sprint dnf  
Hapua Long Distance 68:3516 / 103  
Somewhere forest night 40:0316 / 72  
Cittá di Perduta - Sprint 20:3910 / 143  
Random - Final 25:4210 / 127  
Somewhere fore4st middle 2 42:0513 / 98  
Huuhkainvuori middle 2 40:2313 / 116  
Somewhere forest night 28:2311 / 100  
Somewhere forest middle 36:5410 / 71  
Koukkuniemi night 32:1720 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 68:2323 / 126  
CF-WOC'17-Night 44:1229 / 126  
Koukkuniemi middle 2 32:1116 / 115  
Koukkuniemi middle  36:5369 / 163  
 226:464 / 220  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 15:2631 / 179  
 213:2010 / 304  
CF-WOC'17-Sprint 23:1135 / 175  
St. Leonhard Contours 2 25:0510 / 128  
CF-WOC'17-Middle dnf  
 241:0739 / 253  
Babylon 2, Night 24:549 / 96  
 2dnf  
Babylon 2, Middle 2 32:0721 / 103  
Babylon 2, Middle 31:068 / 126  
Babylon, Middle 2 27:0840 / 120  
Babylon, Middle 23:3817 / 145  
Grönklitt - Night 33:3327 / 109  
Grönklitt - Middle 26:4234 / 173  
Random 3 - Middle 24:2517 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night dnf  
Merry Christ-maze dnf  
Slater Road 5-days | E3 - Night 80:0011 / 80  
St. Leonhard, Contour-O 36:4021 / 110  
Random 2 - Night Controlpicking 12:168 / 118  
Random 2 - Middle 35:4631 / 96  
Iivaara 2 middle 45:3522 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 51:0921 / 120  
 2dnf  
Mount Kooyoora, Middle 30:0416 / 120  
Maze Runner | CF-Edition 45:4724 / 131  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 39:179 / 115  
 2dnf  
Random - Middle 3 33:1915 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 21:4219 / 159  
Tonsow, Ski-O 32:345 / 127  
 2dnf  
Tonsow, Short 26:3213 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 18:083 / 153  
Iivaara 1, middle 42:0813 / 107  
Tonsow, Middle 2 36:474 / 92  
Tonsow, Middle 42:2619 / 115  
Random - Middle 2 dnf  
 227:3119 / 134  
Random - Middle 22:4123 / 132  
Random - Night 17:2913 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 23:1917 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 33:4223 / 139  
Brainfartland short 2 36:2119 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 29:4410 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 23:536 / 139  
CF-League | Skatås Night 26:0127 / 146  
La Totale, Controlpicking 16:1423 / 160  
 215:3310 / 224  
 315:176 / 224  
Forest Umbra, Middle 23:0617 / 149  
The night of non-hiting spiders 34:186 / 79  
WoO Route to Christmas #2 9:1078 / 175  
Bauerskogen Long 45:4023 / 119  
St. Leonhard, Middle 28:5829 / 146  
Bauerskogen Short Middle 21:2311 / 165  
Cavedine Night 28:4533 / 104  
Shrinked runners 2 middle 33:014 / 95  
Söderskogen 2 middle 35:5927 / 140  
Gullåsaberget Middle 21:0823 / 149  
Shrinked runners short 27:5624 / 131  
 2dnf  
Cavedine Short 2 22:3911 / 126  
Cavedine short 25:1056 / 149  
 218:3812 / 198  
Nipfjället - Sprint 21:438 / 164  
Forbergåsen - Middle 35:5054 / 134  
 229:0515 / 186  
 3dnf  
La Totale, Middle Night 23:1710 / 99  
CF-League | Rudan Long 45:077 / 140  
Söderskogen 2 short 27:3924 / 127  
Walking on the Moon 13:5412 / 120  
Dense Forest ;) 5:222 / 119  
CF-League | Sotkamo Short 29:1518 / 151  
Mount Kooyoora, Middle 30:5710 / 115  
Mount Kooyoora, Short 23:4817 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 18:2514 / 165  
Houtu Finale - Night 28:5240 / 90  
 221:536 / 106  
Houtu Classic Distance 36:1522 / 96  
Houtu Middle Distance 2 26:4526 / 115  
Houtu Middle Distance 26:2117 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 49:3016 / 119  
 2dnf  
Mount Kooyoora, Middle dnf  
Brainfartland short 22:5418 / 125  
La Totale, Middle 20:3120 / 153  
 219:317 / 205  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 53:3817 / 95  
CF-League | Skatås Long 49:3327 / 110  
 246:5117 / 144  
Mount Kooyoora, Controlpicking 20:4019 / 129  
MK Middle 1 24:1020 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 53:2515 / 119  
Gullåsaberget Intro 13:4210 / 132  
Söderskogen middle 26:4913 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle 27:3441 / 115  
Söderskogen 19:1916 / 144  
Larchant - Middle 21:267 / 122  
 220:3411 / 184  
Plaine du Rosoir - Short 14:4276 / 155  
Halloween - Special :D 17:0228 / 118  
CF-League | Skatås Middle 29:4916 / 151  
Mount Kooyoora, Long 50:4018 / 107  
Mount Kooyoora, Intro 18:0675 / 151  
Race 400 night 24:055 / 92  
Race 399 18:5731 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 57:5721 / 122  
CF-League | 10mila mashup 40:3821 / 135  
St. Leonhard - Ries, Middle 25:208 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 14:313 / 169  
Platte - Dürrgraben 21:5252 / 118  
 217:541 / 164  
Skatås Middle 21:438 / 123  
Babylon, Night 20:566 / 99  
Blumau, Middle 37:2214 / 98  
CF-League | Finnbo Short-night 18:1930 / 120  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen 39:0615 / 131  
Babaylon Middle 26:0716 / 116  
CF-League | JWOC Middle W20 24:0835 / 165  
Babaylon, Short Intro 16:4414 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 16:5039 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 40:5327 / 151  
ski-o  16:288 / 97  
CF-League | Munkedal Long-night 71:4019 / 94  
 266:045 / 142  
ski -o 27:2616 / 102  
CF-League/Southern Fairbankswood 22:0640 / 114  
CF-League | Rudan Middle 2 39:3821 / 150  
Rautajärvi 2 short 28:0328 / 122  
Huuhkainvuori 2 night 45:3123 / 83  
Huuhkainvuori 2 middle 38:5816 / 128  
Hikuwai Finale dnf  
yo 12:5714 / 104  
ski - o Kazahstan 17:3223 / 113  
Huuhkainvuori night 38:1211 / 87  
Ski-o 34:5215 / 117  
CF-League | ForÊt oubliée Short dnf  
Huuhkainvuori short 21:033 / 149  
CF-League | Rudan Middle 34:1030 / 163  
 234:0743 / 270  
CF-League | Munkedal Middle 40:1021 / 161  
Middledistance 20:3826 / 166  
Blumau - fast one 4 22:2415 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 30:1536 / 199  
Hikuwai Middle 30:5018 / 129  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr 48:0115 / 124  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 26:1019 / 191  
Somewhereforest 2b middle dnf  
Hikuwai Short 2 dnf  
Real Somewhereforest 2b night 40:5917 / 84  
Somewhereforest 2b night 38:117 / 97  
Hikuwai Short 18:3218 / 168  
Somewhereforest 2 middle 38:0015 / 136  
Little Ashland OPEN 22:322 / 83  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 23:097 / 126  
Blumau - fast one 2 23:112 / 132  
Blumau - fast one 17:553 / 160  
Somewhereforest 2 16:3011 / 161  
Blumau, Middle 2 29:2819 / 133  
Blumau Middle 30:2414 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 74:586 / 137  
Olberget | Middle-Night 55:5329 / 118  
Lammhult, sprint dnf  
Trout 13:576 / 104  
Art, short dnf  
Fylleryd, middle 14:1310 / 154  
Olberget | C-pick dnf  
 245:5038 / 226  
Olberget | Middle 37:4017 / 170  
oocup 45:422 / 39  
  dnf  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr 70:3024 / 149  
 259:508 / 227  
1,8 KM 10:192 / 106  
East Selma Lake Middle 29:1215 / 104  
Maze Event dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 28:3918 / 153  
Teisko middle 32:3412 / 153  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn 57:2025 / 145  
 2dnf  
Sprint Cup 9 17:4756 / 138  
Sprint Cup 8 16:0732 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 28:058 / 174  
Reposärkät short/middle 34:4011 / 120  
Upper Atkinson National Preserve 8:124 / 112  
Rautajärvi short222:2120 / 216  
Konkalampi 2, short231:048 / 187  
Sprint Cup 2 21:5331 / 139  
Philochillo's Sprint Cup dnf  
[ROCAD] O-ringen 2016 style227:0433 / 251  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long dnf  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 69:417 / 137  
Konkalampi 3 short 23:0414 / 135  
EYOC2016 Long Men sixteen 48:4216 / 139  
Hh 8:164 / 96  
EYOC2016 Long Men eighteen 57:377 / 135  
Kaltrimdas 26:5716 / 157  
Somewhereforrest long 59:2720 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 47:5725 / 121  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 42:3230 / 169  
Jukola hype Leg 7 63:3114 / 104  
June No 5 40:188 / 99  
Jukola hype Leg 5 30:3225 / 145  
Jukola hype Leg 4 40:486 / 99  
Jukola hype Leg3 62:4013 / 77  
Jukola hype Leg 2 64:5211 / 113  
Vaaksinjärvi #01 33:2417 / 119  
summer competition Day 2 Night 19:553 / 73  
Summer Competition Day 1 14:4512 / 94  
June No 4 48:0819 / 90  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori 63:2014 / 105  
Kalngale+ short  16:4117 / 158  
Sprint training 3 20:3410 / 141  
June No 3 38:1214 / 100  
June No 2 28:0017 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 42:4837 / 136  
Buchwald, Middle 31:4715 / 126  
Philochillo Cup 1 - E 5:3223 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 3:0425 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 6:429 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:1532 / 132  
 2dnf  
Philochillo Cup 1 - A 3:455 / 150  
Trimdas long (middle) 50:5816 / 99  
Sprint training 2 21:0216 / 145  
Sprint training 16:0259 / 153  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 38:1410 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Somewhere forrest 2 middle 38:2227 / 125  
Trimdas short 17:1912 / 158  
Somewhereforrest 2 short 27:4221 / 138  
Summercamp Day 3 29:2439 / 92  
Summercamp Day 2 21:3616 / 93  
Summercamp Day 1 22:559 / 116  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen 47:5311 / 118  
Somewhereforrest short 29:0645 / 168  
Rock Sprint 12:3665 / 157  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 59:4916 / 142  
Porkkala long 56:339 / 106  
Porkkala short 21:474 / 172  
Kalajoki 2 night 41:137 / 95  
Training Race 2 dnf  
May No 6 30:028 / 99  
Koantaus night 34:029 / 103  
Kalajoki 2 middle 35:1618 / 136  
Training Race 1 9:2534 / 133  
May No 5 57:046 / 78  
 254:242 / 103  
May No 4 23:4015 / 102  
Go on! 27:382 / 77  
May No 3 61:412 / 90  
 2dnf  
Kalajoki Dunes short 28:436 / 105  
May No 2 dnf  
 235:0615 / 127  
May No 1 21:5631 / 138  
 220:2220 / 180  
Koantaus middle 2 39:1311 / 109  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 46:4715 / 149  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 67:1122 / 128  
Koantaus middle 34:5212 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 48:5410 / 157  
Koantaus short 22:164 / 149  
Metsätalonkulma 2 22:4818 / 132  
Metsätalonkulma 16:2616 / 170  
Romevaara night 22:5312 / 117  
Hamina sprint 27:2552 / 160  
Romevaara 2 25:4616 / 159  
 2dnf  
East Rugglesburg 14:5854 / 135  
Pakkala night 29:268 / 113  
Kalngale middle 38:308 / 153  
Reposärkät night 28:345 / 114  
Punching Race!!!  10:0228 / 99  
Reposärkät long 58:1110 / 103  
 2dnf  
Peruspohjanvuori night 41:187 / 97  
Pakkala middle 34:167 / 141  
color maps recycled - E32 Final 46:4521 / 130  
color maps recycled - E31 72:233 / 113  
 2dnf  
Madrasham 21:275 / 75  
  21:498 / 81  
color maps recycled - E30 70:058 / 124  
color maps recycled - E29 16:3910 / 159  
color maps recycled - E2§ 29:4011 / 160  
Reposärkät 2 middle 31:445 / 130  
color maps recycled - E27 54:0021 / 124  
Irbene middle 35:349 / 143  
Reposärkät 2 short 17:492 / 152  
Kalngale 22:0813 / 150  
Peruspohjanvuori long 59:4816 / 96  
Carnikava, middle distance 27:124 / 110  
Carnikava, short distance 19:3025 / 135  
Reposärkät sprint 24:0746 / 127  
color maps recycled - E26 42:5011 / 101  
 243:0015 / 149  
Pakkala sprint 22:3114 / 139  
color maps recycled - E25 40:3918 / 111  
color maps recycled - E24 27:0818 / 125  
Garciems Middle 26:2115 / 120  
Garciems Short 18:2012 / 149  
color maps recycled - E23 58:519 / 103  
Manga Pirau - Sprint 13:2620 / 162  
color maps recycled - E22 36:3620 / 110  
 233:4319 / 148  
 329:481 / 148  
Western Irbene Middle 24:335 / 127  
Western Irbene Short 20:548 / 81  
color maps recycled - E21 dnf  
Charlesham|Middle 23:367 / 103  
North Irbene Middle dnf  
Peruspohjanvuori middle 35:204 / 109  
North Irbene short 16:1410 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 19:4815 / 132  
 2dnf  
Irbene 2 23:227 / 91  
Irbene 25:0210 / 120  
Kalngale 2 20:019 / 103  
color maps recycled - E20 54:2211 / 93  
Manga Pirau - Middle 36:4323 / 121  
Kalngale 23:2216 / 109  
color maps recycled - E19 33:0716 / 112  
color maps recycled - E1§ 31:1616 / 106  
 228:251 / 146  
 3dnf  
color maps recycled - E17 15:5217 / 119  
color maps recycled - E16 26:3313 / 105  
color maps recycled - E15 38:2811 / 89  
Siitama South-West nigh 33:029 / 76  
color maps recycled - E14 41:1610 / 98  
Little Furlow|Middle 26:421 / 78  
color maps recycled - E13 33:1424 / 120  
color maps recycled - E12 41:4312 / 102  
Rautajärvi long 55:125 / 69  
color maps recycled - E11 26:2921 / 145  
color maps recycled - E10 dnf  
WtfConvert_2 /controlpicking 12:168 / 111  
color maps recycled - E9 46:1515 / 95  
WtfConvert 2/ middle 29:1516 / 96  
color maps recycled - E8 32:5112 / 115  
WtfConvert /sprint dnf  
Rautajärvi middle 37:5210 / 111  
color maps recycled - E7 41:1312 / 98  
color maps recycled - E6 48:1015 / 106  
CFEB 2016 mar 6 25:136 / 50  
CFEB 2016 mar 5 28:017 / 41  
CFEB 2016 mar 4 23:183 / 58  
  35:0310 / 58  
CFEB 2016 mar 2 24:586 / 83  
CFEB 2016 mar 1 28:0919 / 105  
Dragvoll sprint 10:037 / 112  
Littletown|Sprint3 5:5431 / 126  
color maps recycled - E5 49:1112 / 91  
color maps recycled - E4 54:5713 / 107  
 252:3313 / 148  
color maps recycled - E3 35:398 / 135  
Night race in Allston. 7:4315 / 81  
color maps recycled - E2 39:047 / 119  
color maps recycled - E1 26:2825 / 170  
Siitama South-West middle 33:2410 / 123  
Siitama South-West sprint 20:1220 / 146  
Rocad #3 dnf  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 18:4819 / 136  
Rocad #2 42:477 / 88  
Littletown|Sprint 2 8:3513 / 111  
Littletown|Sprint 8:0339 / 122  
Rocad #1 17:174 / 143  
Teisko n2 middle 34:2020 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 63:3617 / 99  
Rautajärvi sprint 20:256 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 55:3334 / 117  
Teisko n1 night 27:2722 / 98  
Teisko n2 sprint 18:1218 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 22:0938 / 177  
Teisko long dnf  
Desert Night [fantasy OCAD] 25:4228 / 112  
Little Alewifetown - Short 27:4526 / 111  
CF WOC Long Spectator | Middle 46:338 / 137  
Halseboda|Long Night 57:1912 / 105  
night-o227:349 / 85  
Pikku-Ahvenisto night 36:1215 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 12:2017 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 24:2714 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 21:4334 / 154  
Teisko east night 32:558 / 120  
Halseboda|Middle 33:1421 / 161  
Teisko n+1 sprint 19:5242 / 171  
CF WOC16 Sprint 22:4929 / 171  
Halseboda|Intro 17:5922 / 197  
Bärenberg 22:2036 / 90  
Aalbäunle - Night 19:241 / 81  
Aalbäumle 19:0211 / 102  
Waldstadion - Aalen 25:348 / 106  
Romevaara 49:489 / 109  
Pikku-Ahvenisto sprint 16:3415 / 138  
WOC 2005 Reskin 60:5122 / 131  
CF WOC16 Night 44:2512 / 114  
Kauppi east middle 32:1531 / 136  
Kaukas #2 35:3912 / 106  
Kaukas #1 28:4418 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 8:1912 / 119  
Siitama middle 29:4123 / 145  
Kauppi east sprint 17:1546 / 168  
CF WOC16 Long Distance 110:0316 / 143  
WOC 2005 55:006 / 109  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 16:1018 / 170  
Joutsenenpesä night 2 25:1612 / 115  
CF WOC16 Middle Distance 43:1122 / 173  
Tumba umba  23:4141 / 146  
Tähtiniemi middle 31:0318 / 134  
Tobelbad Middle 3 21:5228 / 145  
Siitama sprint 16:0516 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 33:545 / 158  
Joutsenenpesä sprint 17:1522 / 190  
[Standard] Smistad 2 63:1424 / 128  
Joutsenenpesä night 31:3214 / 122  
Middle Distance218:0712 / 168  
[Standard] Smistad 30:105 / 147  
Tobelbad Middle 2 25:215 / 134  
Tobelbad, Middle 25:2220 / 153  
Lehtola CF1 25:474 / 174  
Joutsenenpesä, middle 31:1519 / 163  
Merry Christmas! dnf  
Kuivuri, middle 2 27:065 / 116  
Kuivuri, night 35:2612 / 86  
OCADconvert Standard 2 8:193 / 136  
Hamina Christmas Night sprint 24:4022 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 26:476 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 17:4116 / 133  
Kalkleiten - Standard 16:0141 / 164  
OCADconvert Standard 7:0449 / 130  
Hamina 2 sprint 20:5427 / 151  
Ragnitz 4, Middle 32:132 / 110  
 230:341 / 157  
Ragnitz, One Leg Wonder 7:342 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 22:545 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 33:2824 / 129  
Kuivuri, Long 47:0910 / 115  
Kuivuri, middle 25:5115 / 164  
Øvre Torridal by Night 34:4216 / 111  
Lost in Forest Umbra 13 dnf  
Lost in Forest Umbra 12 5:378 / 58  
[Ski-O] Waltendorf 34:1850 / 163  
Schönbrunn sprint 2 25:1735 / 152  
Middle Series 37:2714 / 142  
Lost in Forest Umbra 11 10:0720 / 59  
Lost In Forest Umbra 10 4:228 / 58  
Lost in Forest Umbra 9 5:4215 / 62  
Forest Umbra Championship, Final 34:4810 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 15:366 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  15:5615 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 7:5731 / 105  
Lost in Forest Umbra 8 30:3830 / 61  
 2dnf  
Lost in Forest Umbra 7 11:1324 / 61  
 24:229 / 85  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 76:1512 / 115  
Lost in Forest Umbra 6 5:106 / 60  
Middle Series 34:2613 / 127  
Lost in Forest Umbra 5 6:425 / 71  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 36:419 / 105  
Schönbrunn sprint 17:1632 / 132  
Lost in Forest Umbra 4 4:5612 / 81  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 35:413 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 39:4250 / 138  
Tekapo Night 22:0214 / 75  
Tekapo Middle 3 27:0510 / 87  
Tekapo Middle 2 25:424 / 101  
Middle Series 35:583 / 113  
Tekapo Middle 27:331 / 122  
Lost in Forest Umbra 3 5:436 / 89  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
 27:3919 / 156  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
 24:2111 / 193  
[World Cup 2015] Stage 8 61:448 / 125  
[Ocad] Federbach 21:447 / 107  
Middle Series dnf  
 249:4919 / 130  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 74:108 / 99  
 2dnf  
Hamina sprint 2 19:4815 / 105  
Tekapo Intro 11:565 / 125  
Middle Series 39:1712 / 119  
El Sprinto 2 15:2828 / 86  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 45:167 / 98  
 241:381 / 127  
Pavia O_O 15:2114 / 115  
El sprinto 15:3623 / 116  
Middle Series 35:4123 / 116  
Trolla Middle 25:1520 / 142  
o-ints 4 9:3320 / 73  
o-ints 3 10:343 / 71  
o-ints 2 9:1010 / 77  
o-ints 1 10:5319 / 104  
Hamina sprint 17:3039 / 126  
Styrian Sprint Series 4 dnf  
 214:578 / 108  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 37:3114 / 147  
sprint 2 10:544 / 66  
Styrian Sprint Series 18:1128 / 77  
Canada Israel short night 18:5921 / 87  
Canada Israel Short 15:235 / 128  
Styrian Sprint Series 2 17:3820 / 90  
Styrian Sprint Series 21:4728 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 42:2914 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night 64:318 / 87  
Sprint 1 22:3424 / 74  
Contour O 7 39:1418 / 72  
Styria Cup 15 36:0220 / 81  
Contour O 6 64:329 / 62  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 5 6:009 / 91  
Contour O 4 10:3411 / 102  
Contour O 3 24:4927 / 115  
Contour O 2 dnf  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 58:4715 / 118  
Styria Cup 14 60:008 / 74  
Styria Cup 13 dnf  
Styrian Short Track 12 31:4218 / 108  
The maze runner dnf  
Iladalen short night 13:2134 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 37:0111 / 122  
Klepp 10:391 / 126  
Paper mill sprint 4 32:4623 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 46:0715 / 131  
 2dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 43:1020 / 147  
Maze Event 14:0214 / 86  
[World Cup 2015] Stage #6 47:515 / 142  
Sprintking #1 23:2629 / 60  
Paper mill sprint 3 32:0424 / 102  
 224:173 / 128  
[KING OF BOXHOLM] - Long 72:5616 / 110  
Iladalen Middle 2 24:2712 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:0924 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
Night dnf  
Paper mill sprint 2 31:4123 / 95  
Styrian Short Track 11 27:205 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 47:4115 / 94  
NIght 17:387 / 48  
Iladalen Middle 21:234 / 129  
Styrian Short Track 10 21:337 / 93  
 222:1613 / 106  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 dnf  
Styrian Short Track 9 29:2910 / 86  
Bosmalm #02 40:3116 / 85  
Bosmalm #01 23:4416 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 33:1420 / 110  
Paper mill sprint 29:1333 / 95  
 223:596 / 123  
[World Cup 2015] Stage #5 18:3528 / 141  
Styrian Short Track 8 22:2312 / 80  
 222:3516 / 90  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 63:0226 / 97  
Styrian Short Track 7 night 16:267 / 73  
Styrian Short Track 6 33:2413 / 64  
Styrian Short Track 5 22:4419 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 23:1625 / 105  
Styrian Short Track 4 23:058 / 84  
Styrian Short Track 3 15:1423 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 19:5229 / 146  
 218:3719 / 227  
Styrian Short Track 2 21:3419 / 103  
 219:1510 / 117  
Styrian Short Track 14:5821 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 69:0316 / 114  
Teisko 2 middle 34:5610 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 16:5027 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 46:5322 / 120  
 2dnf  
Kivijärvi 2 Sprint 15:532 / 134  
Kivijärvi Sprint 19:2124 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 60:1536 / 112  
KRIM.NASH! race3! 33:4937 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  39:5236 / 148  
KRIM.NASH!race2! 10:2216 / 148  
CFEB 2015 oct E6 28:138 / 45  
CFEB 2015 oct E5 26:432 / 42  
CFEB 2015 oct E4 22:3011 / 74  
CFEB 2015 oct E3 21:154 / 75  
CFEB 2015 oct E2 39:5427 / 64  
CFEB 2015 oct E1 31:237 / 82  
KRIM.NASH! 12:2512 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 63:5615 / 148  
 263:1417 / 186  
Oilrun 30:104 / 70  
Teisko 2 18:5422 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 17:4122 / 137  
Voronezh test Butterfly 42:1725 / 91  
Teisko Night 19:346 / 113  
Teisko Short 17:1538 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 15:2424 / 146  
Kangaskylä Sprint 17:0125 / 129  
[CF Beginner] finnish map race3 23:3713 / 155  
 2dnf  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 43:585 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 15:1419 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 62:2133 / 127  
Kalce | Night-picking 29:5122 / 108  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 30:5821 / 141  
Kalce | Middle 27:177 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 38:3826 / 159  
 236:4822 / 230  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 24:1627 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 18:249 / 201  
Finland 3 controlpicking 22:2431 / 84  
Finland 2 long 46:0513 / 59  
Finland 1middle 13:2311 / 94  
Trondheim sprint 3 dnf  
SwimORdie 30:3415 / 79  
Night cup 2 21:059 / 52  
NM NATT227:3913 / 45  
Fast and furious!! 13:4713 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 51:2714 / 108  
Kalce|Night 17:5331 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 16:4226 / 145  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 67:0821 / 97  
[CF Beginner] finnish map#2 26:4234 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 71:1719 / 121  
Short forest course 21:0818 / 79  
[CF Beginner] finish map dnf  
 222:435 / 175  
[World Cup 2015] Stage #2 37:5425 / 166  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 32:0237 / 95  
TEST 30:461 / 55  
Trondheim Sprint 2 19:1624 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South 21:001 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 45:1532 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 27:5442 / 119  
Trondheim Sprint 15:4920 / 134  
midlledistance 22:583 / 97  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 47:1223 / 130  
WOC 2003 longdistance 54:5610 / 67  
Dingwall - Sprint E1 dnf  
 229:4359 / 175  
[World Cup 2015] Stage #1 45:3515 / 141  
Torebrate South Middle3 28:2812 / 150  
 227:3910 / 202  
FNC TRAINING DAY237:046 / 39  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 29:0641 / 120  
Torebrate South Night 38:2411 / 105  
 2dnf  
Austria Cup 2, Sprint 20:3220 / 142  
Jukola 2015, short 2 25:3728 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 28:4628 / 114  
Jukola 2015, short 16:4831 / 157  
Scotland Stage 5 and final 24:472 / 69  
Scotland Stage 4 Ulta long 73:066 / 40  
Scotland Stage 3 middle night 14:322 / 54  
Scotland Stage 2 long 35:364 / 50  
Scotland Stage 1 Middle 21:3520 / 95  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 24:0832 / 131  
Woman- It's all about the hair 18:111 / 51  
Women, is it that easy?216:5213 / 40  
Selmaham Preserve - Middle 23:1015 / 95  
Torebrate South Long 55:0020 / 105  
 2dnf  
 352:118 / 135  
dude sprint 9:115 / 61  
Middle race 15:094 / 38  
Castle Made Of Sand, Sprint 20:0150 / 148  
WOC Middle Men 2010 - part 1 16:122 / 89  
WOC 2010 Middle Men part 1 16:281 / 109  
Kings Hill Middle Distance 30:491 / 62  
City Sprint 2 25:4638 / 116  
Short Distance at Grahz Hill 15:0416 / 76  
Torebrate South Middle2 37:1317 / 137  
 2dnf  
City Sprint 27:5547 / 138  
Middle 32:4810 / 55  
Roskilde West [Sprintcup] E2 18:3152 / 148  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 20:2644 / 162  
Fell Heights 6:5548 / 73  
Boob to nose dnf  
Austria Cup 1, Sprint 21:0543 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 36:097 / 123  
 2dnf  
middle 5:541 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 32:227 / 74  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 33:491 / 70  
 2dnf  
 3dnf  
 432:591 / 82  
Sprint Y 26:433 / 39  
Sprint x232:236 / 43  
Boylstonberg Hill 21:394 / 55  
Torebrate West Night 20:4412 / 95  
 227:1446 / 125  
Comp - 200 - Long Distance 48:5811 / 93  
Buchwald, Middle - Night 29:1813 / 77  
 227:426 / 91  
Buchwald, Middle 23:534 / 131  
Greenlover211:063 / 112  
The Farm middle 16:523 / 47  
Maria Trost, Middle - Night 30:4024 / 89  
Kommpasskurs heile vein 5:5715 / 65  
 230:4159 / 78  
Torebrate West Middle2 32:0817 / 130  
beaconswick 17:561 / 46  
The Farm 13:239 / 80  
Upper Atkinson National Preserve 15:4715 / 54  
Trout2dnf  
vanskligste løypa noen sinne R 18:473 / 50  
 2dnf  
 3dnf  
 415:231 / 60  
qreq 2:1510 / 52  
Torebrate West Middle 33:5943 / 168  
Night Hawk 32:453 / 51  
Villsvinet er hardcore 24:293 / 47  
 222:241 / 68  
HastilyCup#4 18:5717 / 117  
Punta Pizzo 45:0415 / 47  
Sprint jwoc 9:4730 / 76  
Middle competition 28:339 / 79  
Hollistonwood 13:5521 / 81  
old fox hill 12:153 / 58  
Omholt long distance 51:432 / 41  
Maria Trost, Short 16:0249 / 161  
HasitlyCup 28:3333 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:1425 / 120  
HastilyCup227:5918 / 95  
Brindisi sprint 18:0123 / 149  
sprint woc  11:502 / 83  
woc (ofoc)2015 middle distans dnf  
FOX SWE 75:346 / 52  
STAFETT LONG 1 32:373 / 63  
Tomtatjärn Middle233:275 / 109  
spanish nihgt e3 54:481 / 31  
sprint dm 13:048 / 74  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14241:1547 / 225  
Höga Kusten Orientering 72:257 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Long dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 28:5929 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  26:1124 / 138  
Guess the Country #1 25:2423 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 17:3830 / 158  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 70:2012 / 64  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 40:0420 / 122  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 68:5418 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 37:3419 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 53:2016 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 37:5829 / 134  
Lost in Maria Trost 4 2:3010 / 80  
Lost in Maria Trost 3 3:4634 / 91  
Lost in Maria Trost 2 9:3552 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 2:2910 / 119  
 21:416 / 154  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 56:1120 / 115  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 47:4015 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 26:3533 / 102  
Maria Trost, Short 2 17:3522 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 46:5711 / 97  
Maria Trost, Short 16:0844 / 139  
Buttes Pass day 1 dnf  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 54:5629 / 102  
CFEB 2015 july E6 16:3110 / 63  
Maria Trost, Middle 2 30:5125 / 96  
Maria Trost, Middle 28:1428 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus dnf  
First CF comps on Polish map  26:325 / 100  
CFEB 2015 july E5 night dnf  
CFEB 2015 july E4 31:449 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 37:5825 / 165  
CFEB 2015 july E3 39:417 / 41  
Windsor castle middle dnf  
 255:291 / 105  
CFEB 2015 july E2 43:1920 / 53  
CFEB 2015 july E1 28:0911 / 99  
10mila 2011 Bonus race 42:2420 / 129  
Björsberg Middle233:3824 / 230  
OLLE KALLUR 32:302 / 27  
OLLE KALLUE 16:256 / 75  
middle sekotsuji 36:5915 / 85  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 81:4310 / 92  
Middle Chateau de Montlosier 54:2110 / 58  
Pre-Jukola 2015 Leg7 77:029 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 45:208 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 42:1627 / 104  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 22:1019 / 136  
Pre-Jukola 2015 Leg5 36:4324 / 105  
Kalkleiten 2 23:529 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 36:1120 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 63:4722 / 73  
Kalkleiten 1 8:1114 / 132  
Pre-Jukola Leg2 52:2546 / 95  
Pre-Jukola Leg1 47:2811 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 46:4619 / 92  
WOC long dnf  
Middle Distance STØ 27:283 / 45  
Kleven #2 Middle 24:3713 / 96  
Kleven #1 Sprint 12:0311 / 128  
Breña 1 20:0720 / 76  
Bordasee, Short 17:1121 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 33:2830 / 133  
Bordasee, Middle 2 36:0812 / 103  
Middle distance 25:556 / 50  
My First Convert dnf  
woc 15 7:1117 / 44  
TEVLINg 18:264 / 41  
Middle distance in USA 52:183 / 54  
Bordasee, Middle 48:0213 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 18:0212 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 24:1318 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 22:1231 / 106  
 218:338 / 119  
Styrian Relay Champs - 1 17:0813 / 129  
Schöckl, Intro 5:4135 / 159  
CFEB 2015 may E6 dnf  
CFEB 2015 may E5 27:106 / 33  
CFEB 2015 may E4 dnf  
CFEB 2015 may E3 dnf  
CFEB 2015 may E2 night 27:526 / 38  
CFEB 2015 may E1 dnf  
Fanö #3|ULTRALONG 104:2920 / 89  
 296:3413 / 111  
UPLOAD-TEST 5:1912 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle 35:4130 / 171  
Long night 54:452 / 30  
Retro-mila 2011 Leg10 72:3617 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 132:2716 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 61:1822 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 40:2025 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 25:3648 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 36:0432 / 103  
 231:517 / 128  
[Giro de Farmers]E12|Middle 21:069 / 160  
Fanö #2|Middledistance 33:1923 / 120  
MIDDLE  11:061 / 91  
Retro-mila 2011 Leg6 40:1016 / 73  
Fanö #1|Longdistance 47:1922 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 48:3415 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 84:3935 / 67  
 263:1913 / 82  
Retro-mila 2011 Leg3 45:3115 / 79  
Kjölen E1 36:3327 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 42:1121 / 86  
mathmath 32:462 / 47  
Retro-mila 2011 Leg2 31:3517 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 28:1118 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 56:0123 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 32:3214 / 69  
 230:2811 / 80  
 3dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 31:0815 / 94  
 228:3811 / 119  
 3dnf  
 427:487 / 119  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 33:5416 / 82  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 29:049 / 94  
Siitama west 1 sprint 17:1619 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 32:0921 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 15:2916 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 25:5824 / 122  
 222:5112 / 159  
 3dnf  
[Giro de Farmers]E9|Middle dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 34:4715 / 85  
 2dnf  
 3dnf  
 433:5510 / 102  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 33:4122 / 117  
 230:4913 / 140  
 332:3222 / 140  
Utsnitt av Ulfsbakk 33:2411 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  26:3220 / 176  
Kauppi Nort-East night 40:5118 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 69:2715 / 93  
Kauppi north-easr middle 35:2820 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 65:219 / 65  
Oakford River 2 - Sprint 9:4320 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 20:4315 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 28:2230 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 20:5616 / 165  
 221:3324 / 227  
Kleven short middle 19:0711 / 100  
 218:569 / 120  
middle sprint dnf  
sprint  6:2927 / 74  
sprint by night dnf  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 33:2534 / 130  
 2dnf  
Djursjön Middle2dnf  
Zs 1 Apr Sprint221:4416 / 95  
[OTourFinals2015]E25|Middle 39:1523 / 113  
 235:1016 / 144  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 44:0012 / 111  
 244:4717 / 142  
Kaleva church sprint 16:0322 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night 31:3448 / 99  
[OTourFinals2015]E24|Long 81:5925 / 94  
 272:2612 / 118  
 3dnf  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 47:3318 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 31:3625 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 48:4729 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 19:2321 / 163  
Anywhere, first upload 11:1626 / 68  
CFWOC'15-spectator-race 4 34:0020 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 24:5742 / 129  
Kauppi north-east - sprint 17:2018 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 60:0620 / 106  
2nd 10 years old course 20:2025 / 130  
Kangaroo Monday #5 67:1526 / 96  
Harjulinna 3 sprint 20:0714 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 16:0915 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint 24:596 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 21:2721 / 199  
Komenskeho sady sprint 13:1515 / 127  
Kairobadet, test 13:429 / 87  
 2dnf  
10 years old CF sprint 7:4640 / 140  
Harjulinna 3, sprint 20:5426 / 122  
Kangaroo Monday #4 42:3514 / 111  
Closure of the ski season in2015 32:5315 / 116  
Harjulinna 2, sprint 20:1715 / 126  
Kangaroo Monday #3 90:5129 / 89  
Harjulinna - sprint 13:4830 / 152  
Oakford River - Sprint 12:1926 / 91  
COGuntz Challenge-Final-long dnf  
COGuntz Challenge-Race 6 Long 57:181 / 12  
COGuntz Challenge-Race 5 48:211 / 17  
CoGuntz Challenge-Race 4 39:543 / 34  
COGuntz Challenge-Race 3 Middle 37:081 / 20  
COGuntz Challenge-Race 2 middle 37:518 / 37  
COGuntz Challenge-Race 1 Short 24:506 / 83  
Middle dictanse 14:331 / 68  
Rugglesburg - Short 25:5720 / 77  
[OTour2015]E23 - Middle 27:4147 / 144  
[Giro de Farmers] E2|Middle dnf  
 230:5432 / 203  
 329:4226 / 203  
CFEB 2015 mar E6 14:287 / 40  
CFEB 2015 mar E5 22:327 / 36  
CFEB 2015 mar E4 28:2013 / 48  
CFEB 1025 mar E3 9:463 / 63  
CFEB 2015 mar E2 15:394 / 62  
efe 10:056 / 70  
CFEB 2015 mar E1 11:578 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 19:5535 / 180  
[OTour2015]E22 - Long Night 57:5022 / 74  
[OTour2015]E21 - Middle 31:0831 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 42:5129 / 121  
Blumau, Middle 2 25:315 / 123  
Kangaroo Monday #1 44:5524 / 113  
Metsäkylä 1 - night 36:0722 / 74  
[OTour2015]E20 - Sprint 25:0545 / 137  
 221:5236 / 167  
 319:0525 / 167  
[OTour2015]E19 - Middle Night 46:2834 / 79  
 234:5423 / 92  
10 years online Competitions 22:288 / 146  
 223:0021 / 168  
 321:131 / 168  
[OTour2015]E18 - Middle 29:5427 / 118  
Blumau, Short 16:0310 / 147  
Blumau, Middle 28:4911 / 115  
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle 33:3516 / 120  
CFWOC'15-spectator-race 1 60:3522 / 100  
cccooo 32:344 / 41  
[OTour2015]E17 - Sprint 15:3625 / 174  
[OTour2015]E16 - Gyllbergen 45:3520 / 90  
Hofwald Middle 19:519 / 128  
Sandsjöbacka söder - middle 25:1329 / 159  
 223:2624 / 221  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 21:1045 / 161  
[OTour2015]E15 57:1926 / 93  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen 19:3118 / 165  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 21:2157 / 127  
 2dnf  
A fun competition 32:025 / 49  
Usama Trophy final 94:2015 / 74  
Dala Sprint Test 15:2335 / 121  
 213:0413 / 148  
Faucille Nord Middle 46:557 / 59  
 2dnf  
Usama-Trophy-race 10 67:1919 / 97  
Faucille Nord 6:1624 / 85  
[emil o-tour]E7 (last race) 27:328 / 31  
[emil o-tour] E6 23:489 / 37  
[emil o-tour] E5 21:411 / 36  
[emil o-tour]E4 19:0621 / 46  
[emil o-tour] E3 16:2917 / 46  
[emil o-tour] E2 12:014 / 61  
[emil o-tour] E1 11:1122 / 77  
Oakford - Sprint 11:231 / 84  
Mason 24:547 / 52  
Hooksettwood - Sprint 20:224 / 70  
East Rugglesburg 14:2721 / 68  
Shermanton 10:2942 / 83  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 33:1228 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 74:1231 / 96  
Usama-Trophy-race 9 27:2136 / 146  
Castle made of Sound, Sprint 3 12:0328 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint 20:4329 / 137  
Joutsenenpesä (OCAD) - long 53:5818 / 101  
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats 42:4239 / 87  
 2dnf  
 3dnf  
 432:073 / 104  
Usama-Trophy-race 8 42:5523 / 92  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  62:125 / 82  
Usama-Trophy-race 7 18:3520 / 144  
Random Control Pick 17:4014 / 63  
Greycliffwood Farm 30:5311 / 63  
Usama-Trophy-race 6 70:4327 / 81  
Usama-Trophy-race 5 42:3520 / 106  
Great Heath 23:259 / 56  
Rehobothwick National Preserve 36:355 / 41  
Old Holliston 15:1519 / 78  
Western Norwoodton Park 8:595 / 130  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 16:5942 / 129  
Tobroåsen Night 31:1952 / 89  
Usama-Trophy-race 4 56:5720 / 86  
Usama-Trophy-race 3 37:3825 / 97  
Usama-Trophy-race 2 80:2736 / 99  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 22:2030 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 13:5951 / 164  
 211:5020 / 229  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night 34:0416 / 89  
Usama-Trophy-race 1 40:2055 / 157  
Tobelbad, Middle 2 21:3418 / 119  
Williamsham 35:346 / 111  
Glössbo Sprint 12:2426 / 159  
Glössbo Middle Distance 19:4340 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 24:4971 / 140  
 218:1022 / 177  
Tobelbad, Long  35:236 / 94  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 31:2820 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris 70:5320 / 111  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 19:0927 / 139  
Tobelbad, Middle 26:4046 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 22:3271 / 189  
PP dnf  
Hofwald Sprint 11:5839 / 151  
January nightrun 23:1810 / 93  
 222:347 / 106  
Pulesjärvi (OCAD) - night 25:5020 / 92  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle 30:4029 / 130  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint 15:2229 / 183  
[RCup] E6 - Middle Distance 32:1743 / 138  
 229:5938 / 177  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 29:0637 / 129  
CF WOC'15 Night Event 82:5337 / 115  
[OTour2015] E5 - Forbergåsen 2 43:1239 / 113  
Tropical night (OCAD) 39:1110 / 75  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen 28:4935 / 157  
CF WOC'15 Long Distance 140:2431 / 142  
C.O. LONGUE 46:443 / 45  
Tropical Island (OCAD) - middle 38:5015 / 82  
Random Map.. 23:107 / 57  
[random] North Kenmore E2 22:4917 / 101  
 225:3235 / 117  
[random] North Kenmore E1 17:288 / 111  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås 31:4532 / 168  
[random] Tappanford (Very steep) 32:0735 / 108  
 228:4626 / 139  
 324:127 / 139  
[OTour2015] E2 - Long, Hiås 45:3923 / 125  
 246:5633 / 157  
Tropical Island (OCAD) - sprint 19:2025 / 144  
CF WOC'15 Middle Distance 44:4628 / 201  
 242:0537 / 305  
 340:0322 / 305  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 23:0067 / 211  
[Tour Florence]Final 20:5117 / 148  
CFEB 2015 jan E6 dnf  
CFEB 2015 jan E5 31:516 / 27  
CFEB 2015 jan E4 35:088 / 27  
CFEB 2015 jan E3 27:127 / 44  
CFEB 2015 jan E2 38:349 / 38  
CFEB 2015 jan E1 39:5311 / 58  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 33:3319 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 38:4426 / 121  
Race 20:2511 / 61  
Geargevaggi | Middle 24:4312 / 163  
 225:2623 / 203  
Cactus Run Sprint 18:2023 / 66  
[Tour Florence]Pine, Sprint dnf  
 221:3241 / 242  
Kivikangas (OCAD) - night 43:1213 / 85  
[Tour Florence]Spruce, Middle dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD) - Night 33:0514 / 76  
Torrberget 2 15:567 / 90  
Torrberget 1 24:186 / 95  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 19:0023 / 152  
CF WOC'15-Training-Hemossen 22:5926 / 136  
 222:5732 / 191  
 3dnf  
Insane - Sprint dnf  
[RCup] E5 - Long Distance 63:3618 / 98  
[Tour Florence]Original, Night dnf  
Chateau Longo 47:148 / 45  
Medio 2 42:1210 / 44  
Medio 1 37:249 / 87  
Chateau Sprint 3 18:425 / 64  
Chateau Sprint 2 16:2710 / 82  
Chateau Sprint 1 16:398 / 142  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle 54:0024 / 111  
CF WOC'15-Training-Smitingen 25:1232 / 172  
[RCup] E4 - Middle Distance 28:2729 / 159  
[Tour Florence]Christmas Special dnf  
Madness dnf  
Night-O Rengsjö 19:1011 / 96  
[OCAD]Craigmore Sprint 12:5823 / 111  
kayak-o 7:1312 / 94  
vtt-o 11:4928 / 115  
Dalethorpe Sprints 2  16:0449 / 112  
 213:0811 / 147  
Braintree Wood 2 13:2411 / 53  
tillman 2 7:427 / 54  
[RCup] E3 - Long Distance 63:5129 / 109  
tillman 1 9:4952 / 66  
 27:518 / 78  
Southern Arbor 1 8:294 / 60  
norwoodham6 28:022 / 50  
DEC 2014 2 (OCAD) - night 31:056 / 53  
DEC 2014 2 (OCAD) - sprint 20:5417 / 112  
DEC 2014 2 (OCAD) 46:3011 / 73  
[loading-test]-smallworld1 dnf  
Dalethorpe Sprints 1 13:5523 / 100  
[loading-test]crazyisland3 13:1325 / 86  
Test 2 38:149 / 57  
Course Long 62:194 / 58  
[loading-test]-crazyisland 14:3524 / 116  
[RCup] E2 - Middle Distance 32:5015 / 110  
[Mont Noir] Short Long 29:4124 / 143  
DEC 2014 1 night (OCAD) 20:425 / 73  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 15:1931 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 31:0717 / 98  
Korvatunturi 1 (OCAD) middle 29:5526 / 90  
Korvatunturi 1 (OCAD) 16:1928 / 102  
[loading-test]-krakeroy2 30:4225 / 83  
[loading-test]-krakeroy 18:1527 / 96  
[loading-test]-sandsjöbacka3 21:4627 / 104  
[loading-test]-sandsjöbacka2 38:0835 / 107  
[loading-test]-sandsjöbacka 18:2940 / 162  
 215:3122 / 212  
CFEB 2014 dec E6 24:0513 / 54  
CFEB 2014 dec E1232:008 / 87  
Reposärkät 2 (OCAD) 29:3448 / 135  
[90min-Challenge] Cansiglio 26:5622 / 159  
Suololuoppa 2 (OCAD)2dnf  
Paattinen - middle3232:1724 / 145  
Rousavaara 2070 (OCAD) 32dnf  
[90mn-Challenge] Wheal Florence215:4628 / 207  
[90min-Challenge] Lunsen213:2156 / 207  
Oakton Cup night 40:134 / 47  
Reposärkät / test (OCAD) 16:3219 / 106  
Ski-O dnf  
Autumn Cup 2014 - E15, Final 58:3319 / 99  
Suoluopa (OCAD) 19:5513 / 100  
Paattinen - middle2 28:3726 / 109  
Paattinen - middle 25:1125 / 106  
Paattinen - sprint 19:2044 / 147  
Rousvaara (OCAD) 13:009 / 114  
Autumn Cup 2014 - E13, Long 49:4728 / 83  
Borsvattan Middle 27:1120 / 82  
Kangaskylä (OCAD) 20:4414 / 104  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 32:3132 / 124  
[wcup-map#23-reused]-bonus 36:4731 / 111  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 31:3216 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 18:4126 / 132  
[wcup-map#23-reused]-middle 35:5023 / 142  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 20:1924 / 97  
Ski-O 59:5015 / 80  
[wcup-map#23-reused]-long 49:2263 / 111  
Punasvaara (OCAD) 23:1638 / 130  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle 34:1926 / 129  
[Nordic-Master]-Smitingen middle 37:2423 / 135  
[SanGiovanniReused] 6-Night 21:2618 / 85  
Middle distance final 2014 35:4910 / 56  
Australian middle  dnf  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 15:5913 / 130  
El Bruc 31:2429 / 98  
Peruspohjanlahti (OCAD) 24:4826 / 117  
Cruz De La Piedra Middle 27:0119 / 122  
[Nordic-Master] Smitingen long 79:4723 / 94  
Hard pine Forest night run 46:368 / 39  
Peruspohjanvuori (OCAD) 23:5322 / 123  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 43:3834 / 127  
aissur 2 24:0125 / 68  
aissur 18:4355 / 118  
Brizky North Middle 20:3217 / 125  
Desert race - Compasstraining 18:0123 / 87  
New ski-o season 58:0223 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 27:3228 / 139  
Cragmer Intro 19:5627 / 96  
Labytinth 12:3833 / 91  
[wcup-map#23-reused]-night 30:5933 / 97  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle 28:3126 / 133  
Brizky North Night Sprint 14:0312 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 18:3230 / 163  
Brizky North Long Day 73:4526 / 84  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 32:1031 / 144  
WOC 2014 39:553 / 72  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 43:2638 / 126  
Downtown Sprint 1 10:3611 / 113  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 16:2622 / 178  
Brindisi Sprint Cup E5 Final 25:5715 / 54  
Brindisi Sprint Cup E4 17:4515 / 61  
Brindisi Sprint Cup E3 Night 16:1714 / 58  
Brindisi Sprint Cup E2 23:5720 / 75  
Brindisi Sprint Cup E1 23:2420 / 114  
hht 41:229 / 30  
Brizky South Middle Night dnf  
Long Sprint 35:3013 / 99  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 27:2033 / 123  
 223:229 / 157  
Learning to Convert - 2 6:409 / 69  
Brizky South Long Day 58:1411 / 90  
Learning to Convert - 1 3:171 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 22:5248 / 165  
The Land Of Stairs dnf  
asdf 40:143 / 48  
Kakikotuku - Sprint 14:1113 / 142  
Brizky South Long Night 59:1211 / 79  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 24:5411 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 20:3834 / 138  
Brizky South Middle 18:352 / 168  
Krakeroy 53:5432 / 119  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 26:0618 / 165  
Blankheia dnf  
[SM-Stafett-14] Long Night 35:3041 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 16:0723 / 165  
 214:3425 / 243  
Marylhurst 25:4617 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 19:2838 / 160  
 217:4425 / 227  
Fantasy map#1 Sprint2 30:0229 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 28:3739 / 84  
night 48:225 / 36  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long dnf  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 20:4174 / 155  
 214:4037 / 194  
[SM-Relay-14] Middle Night 20:1122 / 98  
Skullerudasen-longnight 38:2636 / 76  
[SM-Relay-14] Sprint 12:3233 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long 52:1118 / 75  
Seefin Original 34:3219 / 113  
 232:052 / 136  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 16:5920 / 100  
Skullerudasen-long2 55:1231 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 17:126 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 17:5723 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night 33:2229 / 78  
[90-min-challenge]Tipspromenad 50:3831 / 109  
 2dnf  
Skullerudasen-long 40:3819 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:0221 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 49:578 / 89  
Skullerudasen-Night 22:2220 / 106  
Night 32:5020 / 46  
sprint 6:0615 / 85  
Skullerudasen-Sprint 14:0835 / 174  
middle  12:239 / 68  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 13:1317 / 135  
[SanGiovanniReused] 2-Long 39:4629 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 23:5623 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 23:3734 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 15:4634 / 146  
 215:5341 / 169  
[SanGiovanniReused] 1-Night 32:199 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 14:0727 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 22:1120 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 32:2531 / 153  
 235:0057 / 196  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen 91:4931 / 103  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 86:1732 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 53:4634 / 132  
Hemossen - middle 26:2523 / 189  
sprint 00 5:595 / 69  
course 03 43:356 / 23  
course 02 43:483 / 25  
Seefin Forested Corridor dnf  
Seefin Forested III 32:012 / 89  
Seefin Forested II 43:1310 / 70  
Seefin Forested I 14:4432 / 109  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 26:1322 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 14:2815 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 27:2518 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 29:2525 / 136  
 227:417 / 166  
ICFOF-wcup-final dnf  
 2dnf  
 3118:4624 / 146  
Sprint cup 1 SH5 19:0216 / 111  
Building Sprint III 22:4432 / 115  
Random Sprint Final 26:2720 / 51  
Random Sprint E3 8:5410 / 60  
Random Sprint E2 13:117 / 59  
Random Sprint E1 8:1816 / 111  
[wcup-map#19-reused]-night 28:5131 / 104  
Bertelsmyrasen East Corridor dnf  
Building Sprint II 21:4931 / 115  
[wcup-map#19-reused]-long 62:0139 / 98  
Building Sprint I 18:3314 / 122  
Bertelsmyrasen East III 14:4123 / 115  
Bertelsmyrasen East II 32:3720 / 86  
Bertelsmyrasen East I 20:4624 / 162  
SlopeStyle 24:0116 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle 33:5739 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 15:1124 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 16:4546 / 170  
Hemossen3.5m 27:0924 / 145  
kort 11:512 / 59  
night 6:137 / 58  
course 00 16:2417 / 39  
course 01 22:312 / 38  
sprint distance 18:307 / 66  
Hemossen2.5m 40:2937 / 127  
Hemossen5m 61:0027 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night 18:5740 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long 37:047 / 112  
CFEB 2014 sep E6 19:2710 / 48  
CFEB 2014 sep E5 26:372 / 38  
CFEB 2014 sep E4 24:542 / 36  
CFEB 2014 sep E3 25:285 / 38  
CFEB 2014 sep E2 29:484 / 54  
CFEB 2014 sep E1 20:407 / 74  
course06 40:436 / 40  
Loipersdorf Sprint 2 dnf  
 217:3133 / 202  
Loipersdorf Sprint 17:1938 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 31:1135 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 12:2232 / 179  
 211:249 / 241  
woc#2014 20:387 / 65  
Middle 1 34:327 / 68  
Natt 55:163 / 24  
svårt 28:417 / 54  
sprint 12:322 / 120  
lång distance 26:0010 / 40  
lång 27:5724 / 64  
middle 1 43:565 / 63  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 42:1145 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 32:2730 / 158  
 230:416 / 203  
ICFOF-WCUP-25 47:4541 / 158  
[wcup-map#17-reused]-night 32:1421 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 96:2833 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 32:3241 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 18:3829 / 194  
 217:3923 / 272  
Campomullo Night Middle 54:3524 / 94  
 2dnf  
 3dnf  
 441:598 / 117  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 38:5422 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 45:5816 / 127  
Campomullo Long 85:3314 / 125  
[wcup-map#16-reused]-night 31:4126 / 118  
[wcup-map#16-reused]-long 61:4025 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta 17:4429 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 37:0554 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 18:5356 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 23:1534 / 152  
[wcup-24-reused-2] dnf  
ZS q1 Cheremyshki middle2 26:3438 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 31:4132 / 126  
Loipersdorf Sprint 17:1218 / 171  
 215:597 / 230  
Loipersdorf Intro 10:5333 / 126  
 210:5151 / 185  
 39:355 / 185  
[wcup-24-reused-1] 20:1243 / 159  
 2dnf  
Bran Middle 4 24:3022 / 136  
(OCAD)Trolldalen 30:048 / 86  
Bran Middle 3 19:5634 / 131  
Bran, Middle 2 31:0218 / 123  
Bran Middle 19:1536 / 128  
Bran Intro 8:0721 / 114  
funneh 17:257 / 81  
[OCAD] Mazayes Night 28:0942 / 119  
 2dnf  
Percy1 35:3429 / 82  
Middle distance 47:376 / 55  
[OCAD]Storklinten-reuse 43:2230 / 155  
långa natten dnf  
hollistonwood? sprint 210:1924 / 136  
ikhp221:5828 / 138  
funny competition237:193 / 79  
[OCAD] Mazayes Sprint 20:5039 / 181  
 219:1843 / 232  
[OCAD] Mazayes Long 45:4924 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 33:0243 / 159  
CFEB 2014 aug E6 27:2715 / 50  
CFEB 2014 aug E5 27:283 / 37  
CFEB 2014 aug E4 26:217 / 47  
CFEB 2014 aug E3 dnf  
CFEB 2014 aug E2 24:509 / 59  
CFEB 2014 aug E1 26:492 / 103  
Forest Umbra, Long272:4039 / 167  
sprint210:3684 / 260  
 39:3122 / 260  
Konkalampi 3 OCAD 31:5331 / 144  
Konkalampi 1 OCAD223:3342 / 229  
 322:3528 / 229  
AUSLAND224:428 / 146  
[OCAD] Pizzorne 57:0349 / 148  
Just an easy run2dnf  
Have fun225:1214 / 144  
JWSOC Spint Estonia M-20 24:5219 / 168  
Schöckl, Short 20:2535 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th 33:4521 / 190  
[OCAD] Barricata, long 39:0823 / 174  
[wcup-map#13-reused]-night 33:1413 / 109  
[wcup-map#13-reused]-long253:4929 / 149  
[wcup-map#13-reused]-middle2dnf  
Ski Russia Junior championship 54:0811 / 77  
CFEB 2014 jul E5 dnf  
CFEB 2014 jul E4 25:3119 / 62  
CFEB 2014 jul E3 9:1412 / 69  
CFEB 2014 jul E2 8:024 / 78  
CFEB 2014 jul E1 9:5322 / 98  
Livastinmäki 2 OCAD 7:1444 / 111  
 25:0622 / 166  
 323:33110 / 166  
Livastinmäki 2 (OCAD) 15:3834 / 160  
July 3 (livastinmäki) OCAD 28:0816 / 119  
Konkalampi 3 intro OCAD 22:1256 / 122  
 216:5718 / 146  
Konkalampi 2 intro OCAD 16:2032 / 142  
Brindisi#Sprint#03 25:4224 / 92  
Brindisi#Sprint#01# 17:0642 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 19:2638 / 113  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 25:4218 / 142  
Sprint 16:5520 / 118  
 2dnf  
Ski o Belarus chempionship 2014  dnf  
 230:4416 / 125  
Tallimäki intro (OCAD)2dnf  
 317:1438 / 150  
[wcup-map#11-reused]-night 40:4829 / 90  
1.Matiss's cup 33:0725 / 59  
good luck 6:244 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) 15:4733 / 141  
[wcup-map#11-reused]-middle229:1246 / 183  
Arborfield Long 29:4619 / 74  
Arborfield Middle 15:107 / 103  
Arborfield Sprint 7:3021 / 117  
June 4 (Konkalampi) 26:3532 / 148  
[OCAD]Östansjö E2 middle  23:0523 / 166  
[wcup-map#11-reused]-sprint 21:0139 / 158  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 25:3745 / 182  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) 16:1522 / 146  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 30:1221 / 163  
Sprint cup #3 13:5436 / 81  
sprint series #1 28:533 / 48  
run2dnf  
[wcup-map#9-reused] 18:2826 / 100  
[OCAD]Östansjö Intro 21:4348 / 152  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 dnf  
 252:3656 / 183  
[wcup-map#9-reused] dnf  
 217:308 / 152  
Jun 2 (Siitama) OCAD 23:0927 / 131  
faster28:449 / 111  
(OCAD) Stenatjärnarna225:5635 / 122  
Shklov middle241:0737 / 100  
(OCAD)Gårdberget220:1514 / 117  
Kauppi 3 intro (OCAD) 15:5233 / 172  
CFWC#10 reused. Night 39:1316 / 88  
CFWC#10 reused. Middle dnf  
[OCAD] Japan - Middle 41:0627 / 128  
smallworld-E5 7:5924 / 167  
[OCAD] Japan - Long 59:0721 / 81  
Murrays Bay Sprint 19:588 / 75  
ICFOF-wcup-stage18 33:3944 / 158  
Holy Cross #1 12:2326 / 78  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 9:4569 / 191  
Wairau Sprint  9:1039 / 81  
Epic Map Westlake Boys 14:253 / 84  
montlleo 38:1917 / 74  
Kauppi v2 (OCAD) 23:2516 / 155  
[wcup-map#9-reused] 20:478 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 19:2728 / 141  
Mt. Burnside Middle 36:008 / 79  
Julkujärvi 2, day 1 18:1431 / 150  
South Easterfield Sprint 19:0730 / 122  
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) 31:1751 / 134  
BP 01 19:177 / 95  
[OCAD] Japan - Intro 22:3119 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 30:4726 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 16:1025 / 139  
 215:0215 / 169  
Siitama new (OCAD) 17:5956 / 155  
[wcup-map#7-reused]-bonus 31:1923 / 122  
[wcup-map#7-reused]-night 34:2627 / 99  
[wcup-map#7-reused]-long 75:2834 / 109  
Kenricktown Brook dnf  
 226:539 / 123  
WOC 2001 C (OCAD) 17:1435 / 179  
[wcup-map#7-reused]-middle 31:1017 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 23:1428 / 180  
super run 30:0710 / 89  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 18:0130 / 173  
ICFOF-wcup-stage17 62:1643 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage17 10:3731 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 24:5239 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 24:2821 / 162  
CFEB 2014 may E6 dnf  
CFEB 2014 may E5 28:5310 / 51  
CFEB 2014 may E4 26:166 / 57  
CFEB 2014 may E3 27:1514 / 74  
CFEB 2014 may E2 24:0423 / 82  
CFEB 2014 may E1 26:4012 / 99  
Julkujärvi east, night (OCAD) 25:0731 / 150  
 2dnf  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 39:1020 / 189  
Julkujärvi east (OCAD) 24:2921 / 115  
 223:0018 / 139  
Red Pipe Day 6 32:447 / 81  
  31:0014 / 67  
Red Pipe Day 5 28:1115 / 80  
Red Pipe Day 4 22:4220 / 85  
Red Pipe Day 3 19:279 / 89  
Red Pipe Day 2 15:227 / 86  
Red Pipe Day 1 12:394 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 6:1421 / 88  
FAST AND FURIOUS 14:2315 / 116  
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) 25:0713 / 85  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 27:0150 / 228  
 225:3353 / 295  
GS240414_b 19:0717 / 90  
GS240414_a dnf  
Joutsenenpesä night (OCAD) 26:5534 / 103  
Siitama night (OCAD) 16:2037 / 124  
GS230414_e 30:0110 / 81  
GS230414_d 20:1126 / 100  
 217:3010 / 109  
GS230414_C 45:2815 / 83  
GS230414_b dnf  
 229:3829 / 124  
GS230414_a 15:2016 / 104  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 21:4620 / 148  
 222:4235 / 177  
smallworld_E4 31:0733 / 147  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 27:5227 / 136  
ICFOF-wcup-stage16 55:4818 / 125  
Training-ICFOF-wcup-stage16 dnf  
  13:0870 / 156  
 210:1739 / 181  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 15:5474 / 145  
Pulesjärvi intro (OCAD) 15:4628 / 144  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 15:2129 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 32:0063 / 133  
 224:1718 / 165  
Siitama after years(OCAD)  19:0524 / 136  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 29:4121 / 145  
[wcup-map#6-reused]-night 39:3330 / 111  
Saarijärvi day 3 (OCAD) 23:3034 / 134  
Saarijärvi day 2 22:3927 / 157  
ICFOF-wcup-stage15 69:5327 / 143  
ICFOF-wcup-stage15-Training 8:2827 / 208  
Water Tower intro (OCAD)221:0233 / 144  
[JFF#1] Microsprint2dnf  
 37:1921 / 150  
Marylhurst217:5553 / 185  
 315:3316 / 185  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) 19:4547 / 180  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 16:2031 / 159  
[wcup-map#6-reused]-long 77:4119 / 122  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 12:397 / 143  
Stenatjärnarna 2 35:2824 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) 21:3440 / 164  
ICFOF-wcup-stage14 dnf  
ICFOF-wcup-stage14-Training 9:5042 / 208  
 28:3817 / 254  
I love you guys. 28:2654 / 159  
 2dnf  
Stretch dem legs 36:3039 / 154  
[wcup-map#6-reused]-middle 30:0623 / 129  
 2dnf  
CFEB 2014 apr E6 36:4110 / 42  
CFEB 2014 E5 28:354 / 45  
CFEB 2014 apr E4 27:359 / 62  
CFEB 2014 apr E3 33:348 / 49  
CFEB 2014 apr E2 28:487 / 57  
CFEB 2014 apr E1 37:447 / 91  
[OCAD]Dun - middle 25:5628 / 152  
trial(1); 36:507 / 67  
Random Map 21:5014 / 91  
(OCAD)Stenatjärnarna 39:0411 / 111  
Saarijärvi intro (OCAD) 12:0451 / 143  
[wcup-map#6-reused]-sprint 16:4830 / 213  
Cow lake, day 2 37:2767 / 146  
 229:0621 / 175  
 329:4928 / 175  
Cow lake day 1 (OCAD) 17:4399 / 201  
 212:5024 / 261  
ICFOF-wcup-stage13 74:0332 / 146  
 2dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage13 12:2934 / 226  
 210:5011 / 298  
Cow lake intro (OCAD) 13:4353 / 139  
Metsäkylä night (OCAD) 26:0214 / 77  
Metsäkylä v3 (OCAD) 21:2118 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 18:5819 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 9:0413 / 128  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) 13:4111 / 124  
Vegetation 21:478 / 95  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage12 81:5430 / 146  
 2dnf  
 375:3515 / 216  
Training-ICFOF-wcup-stage12 10:2011 / 197  
sprint nignt brst 13:3751 / 134  
Dog track 3, night (OCAD) 22:3113 / 96  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 21:3746 / 191  
Dog track 3 24:3515 / 146  
[OCAD]MT.laurie - night 3 23:108 / 130  
Dog track (new)(OCAD) 17:5519 / 151  
Vähäjärvi 2B, 2 21:0348 / 166  
 218:1722 / 194  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 24:2525 / 177  
Vähäjärvi 2B 18:0765 / 128  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 14:1938 / 181  
ICFOF-wcup-stage11 74:3419 / 153  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 16:0041 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 10:1321 / 204  
Jax Panik Sprin 19:1710 / 116  
Vähäjärvi v2 14:5555 / 121  
AldenoCentre - Sprint dnf  
 2dnf  
Vähäjärvi 16:2218 / 125  
[wcup-map#5-reused]-night dnf  
Sprint 13:4925 / 109  
Sprint  15:0835 / 145  
[wcup-map#5-reused]-long 41:2023 / 139  
[wcup-map#5-reused]-middle 27:2920 / 152  
[OCAD]La colline - bonus 17:2048 / 173  
CFEB 2014 mar E6 22:389 / 51  
CFEB 2014 mar E5 17:454 / 71  
CFEB 2014 mar E4 27:0919 / 59  
CFEB 2014 mar E3 26:375 / 62  
CFEB 2014 mar E2 23:1811 / 65  
CFEB 2014 mar E1 27:1213 / 96  
[wcup-map#5-reused]-sprint 16:1728 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 16:2719 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 33:3716 / 148  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 13:5432 / 200  
 2dnf  
 310:4512 / 262  
World-cup Castle 37:5715 / 107  
 237:3319 / 140  
[wcup-map#3-reused]-night 37:0626 / 103  
[OCAD]Mt.laurie - night 2 29:4018 / 108  
[wcup-map#3-reused]-long 70:1233 / 118  
[OCAD]Mt.laurie - night 42:2730 / 107  
wOMAN RACE dnf  
 211:2827 / 127  
(OCAD) Berga middle 23:1833 / 104  
 2dnf  
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 25:1227 / 177  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 15:4230 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 17:269 / 177  
 217:0134 / 319  
 315:5526 / 319  
 414:5819 / 319  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 dnf  
 25:5758 / 320  
 3dnf  
 45:1129 / 320  
 5dnf  
[wcup-map#4-reused]-long 49:1817 / 113  
 2dnf  
 353:0738 / 191  
 447:4322 / 191  
Rocad Cup E11 dnf  
 237:5019 / 133  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 24:2640 / 169  
 2dnf  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 23:0526 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 16:4653 / 165  
Rocad Cup, E10 14:1625 / 143  
CFEB 2014 feb E6 30:539 / 49  
CFEB 2014 feb E5 42:383 / 43  
CFEB 2014 E4 dnf  
CFEB 2014 feb E3 35:1619 / 52  
CFEB 2014 feb E2 22:256 / 74  
CFEB 2014 feb E1 dnf  
[wcup-map#3-reused]-middle 29:2122 / 137  
(OCAD)Bolleberget,Night 25:045 / 76  
 225:508 / 91  
 3dnf  
(Ocad) Sodsatt Mohed  21:5824 / 127  
 223:2746 / 149  
Rocad Cup, E9 22:4623 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 17:4330 / 181  
[wcup-map#3-reused]-sprint 22:2350 / 175  
 220:1844 / 225  
(ocad) Labyrint 24:3824 / 105  
Rocad Cup, E8 22:2028 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint 17:5035 / 169  
 219:3267 / 249  
 315:5935 / 249  
Mohed middle 24:3132 / 108  
ICFOF-wcup-stage8 101:2229 / 105  
 296:5830 / 162  
ICFOF-wcup-stage8-Training 16:2221 / 165  
 216:2329 / 219  
 3dnf  
(OCAD)Granberg, Middle 26:5515 / 106  
[OCAD]La colline - nightsprit 2 19:5041 / 124  
 218:1117 / 152  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 15:2220 / 134  
Rocad Cup, E7 50:2025 / 76  
 248:5327 / 95  
Rocad Cup, E6 60:3333 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 61:2116 / 89  
(OCAD)Bolleberget,Sprint 15:1810 / 144  
[OCAD]La colline - Sprint 2 15:5837 / 165  
 215:0221 / 215  
(OCAD)Rehn, Middle 26:0728 / 103  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 18:2157 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 16:1282 / 189  
 213:3333 / 246  
 313:2830 / 246  
[OCAD] Montlosier, night 34:3030 / 116  
sprint city 11:4632 / 134  
ICFOF-wcup-stage7 76:0531 / 122  
 270:3517 / 152  
Training-ICFOF-wcup-stage7 7:13113 / 187  
 25:1327 / 257  
[wcup-map#2-reused]-night 33:2430 / 109  
 232:4734 / 136  
middle cup Kart 2 27:5516 / 100  
January race 27:2055 / 150  
 220:0516 / 188  
 322:5043 / 188  
City sprint 20:3749 / 141  
middle cup Kart 24:3923 / 104  
[wcup-map#2-reused]-long 58:3324 / 116  
Rocad Cup, E5 46:2020 / 104  
[wcup-map#2-reused]-middle 32:2161 / 170  
Uricani, RO [23.01.2014] MEDIUM 30:183 / 78  
Uricani, RO [23.01.2014] EASY 20:063 / 99  
ICFOF-wcup-stage6 dnf  
 2dnf  
 371:0933 / 184  
WYK sprint 5:1832 / 151  
 24:383 / 210  
Training-ICFOF-wcup-stage6 11:1230 / 186  
 211:2155 / 261  
Rocad Cup, E4 25:1233 / 137  
A day in the forrest  44:5415 / 59  
(OCAD)Surbridge forestsprint 15:4925 / 146  
Rocad Cup, E3 26:5621 / 132  
 225:2915 / 159  
 325:3016 / 159  
 425:0113 / 159  
[wcup-map#2-reused]-sprint 15:2136 / 180  
 214:0528 / 257  
(OCAD)Surbridge night 2 29:4855 / 119  
 219:5424 / 147  
Rocad Cup, E2 22:2028 / 176  
 2dnf  
(OCAD)Surbridge night 15:5452 / 119  
 212:3610 / 132  
Rocad Cup, E1 34:4968 / 163  
 226:2716 / 204  
[wcup-map#1-reused]-bonus 27:3415 / 154  
 261:35121 / 197  
ROCAD Test 23:3913 / 130  
 223:4023 / 166  
Hofwald, Contours, Long 44:0022 / 91  
(OCAD)Surbridge middle 22:2348 / 148  
 220:5743 / 183  
Mars Middledistance 2 22:254 / 68  
Mars Middledistance 1 17:1918 / 76  
Mars Nightsprint 10:3212 / 86  
Mars Night 24:006 / 53  
Mars Longdistance 2 30:5930 / 54  
Mars Sprint 1 14:3742 / 134  
Mars Longdistance 1 31:2418 / 73  
ski o spr midlle 21:0728 / 131  
CFEB 2014 jan_6 18:309 / 53  
CFEB 2014 jan_5 21:533 / 41  
CFEB 2014 jan_4 23:593 / 46  
CFEB 2014 jan_3 32:106 / 45  
CFEB 2014 jan_2 26:5820 / 60  
CFEB 2014 jan_1 27:277 / 69  
[wcup-map#1-reused]-night 26:3523 / 111  
 227:0635 / 138  
[wcup-map#1-reused]-long 54:3926 / 120  
 252:3021 / 143  
[wcup-map#1-reused]-middle 29:3624 / 159  
 228:5126 / 201  
 327:4316 / 201  
[wcup-map#1-reused]-sprint 15:1042 / 184  
 213:5326 / 257  
The Square, Final 28:0213 / 83  
The Square, Track 4 16:2623 / 112  
 213:0212 / 128  
[OCAD]Galgahraun - Middle Night 34:0850 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 525:0419 / 153  
[Short]Cuoto da Arnela 14:1412 / 173  
 2dnf  
 313:0230 / 276  
ICFOF-wcup-stage5 38:5832 / 163  
Lakeland Open239:493 / 57  
Training-ICFOF-wcup-stage5 11:0022 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
Hofwald, Nightsprint 11:179 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 411:4925 / 154  
 511:2517 / 154  
[OCAD] Montlosier, middle 38:0255 / 179  
 231:2840 / 256  
Hofwald, Long 38:4526 / 116  
sprint test:) 8:5226 / 124  
 29:4752 / 164  
 37:374 / 164  
Special New Year 2014 !!! 84:4851 / 152  
 253:3513 / 235  
short3 15:285 / 98  
spint 42:379 / 72  
Pink competition of death 26:0724 / 117  
New Year 5 days E5 38:0216 / 65  
[Ocad]Ullahau - middle 24:3457 / 170  
 217:4224 / 215  
New Year 5 days E4 29:326 / 65  
New Year 5 days E3 38:5714 / 77  
New Year 5 days E2 18:2519 / 99  
New Year 5 days E1 19:4937 / 134  
Hofwald, Middle 2 25:2122 / 143  
Duuuuunes. 29:1923 / 149  
 228:4935 / 208  
Hofwald, Middle 26:3634 / 154  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 14:2028 / 185  
 213:5731 / 237  
Bollnäs 3 days E3 36:2718 / 84  
Bollnäs 3 days E2 dnf  
Bollnäs 3 days E1 18:0011 / 165  
fences 38:5013 / 76  
pences 23:0723 / 103  
Hofwald, Short 2 17:4070 / 156  
Island Open Day 2 18:1721 / 151  
Hofwald, Short 17:0082 / 172  
 214:5364 / 207  
Hofwald, Model Event 6:4736 / 161  
 26:4248 / 207  
 36:1222 / 207  
[OCAD]Galgahraun - Middle 26:0635 / 177  
 224:1811 / 231  
Island Open Day 1218:244 / 107  
ICFOF-wcup-stage4 63:5251 / 159  
Training-ICFOF-wcup-stage4 11:2024 / 228  
 210:4628 / 319  
CFEB 13Q_6 dnf  
CFEB 13Q_5 24:5518 / 61  
CFEB 13Q_4 27:266 / 56  
CFEB 13Q_3 32:283 / 51  
CFEB 13Q_2 30:448 / 59  
CFEB 13Q_1 24:5210 / 99  
smallworld_E3 28:508 / 165  
smallworld_E2 23:1860 / 213  
 220:5149 / 290  
ICFOF-wcup-stage3 51:1141 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage3 10:5039 / 207  
 210:5569 / 319  
smallworld 12:4445 / 226  
cf trfning 2 cool 29:4131 / 121  
 2dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 27:1815 / 167  
 224:128 / 248  
cf traning 21:0421 / 117  
[ULLA_HAU]Final 114:5112 / 88  
[WRE]Santavaara Middle 18:5421 / 190  
 218:1017 / 292  
CFEB 13P_6 31:525 / 40  
CFEB 13P_5 40:1010 / 39  
CFEB 13P_4 33:0113 / 45  
CFEB 13P_3 21:138 / 65  
CFEB 13P_2 21:575 / 80  
CFEB 13P_1 26:476 / 77  
ski o orsha long 59:177 / 60  
ski o orsha 62:1122 / 75  
ski o tomsk 19:2728 / 128  
ski o RB2013 23:2429 / 130  
Alewife Preserve Middle 24:272 / 96  
The Square, Track 3 18:4638 / 107  
ski o middle traning! 32:5024 / 108  
The Square, Track 2 15:0427 / 123  
[ULLA_HAU]E6,long 27:1315 / 122  
The Square, Track 1 7:2722 / 157  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 27:0474 / 136  
ski o sprint! 22:2847 / 152  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long dnf  
[ULLA_HAU]E3,middle 26:3143 / 143  
ICFOF-wcup-stage2 83:5826 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 10:3837 / 195  
 210:0839 / 289  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 12:1822 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 23:1544 / 174  
Island Sprint 13:3415 / 143  
Newburyland dnf  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 10:1824 / 198  
AWSOME 16:2413 / 106  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 28:3064 / 189  
 220:1825 / 276  
Lavis Buona 16:1742 / 178  
 214:4113 / 242  
 3dnf  
Mapgen Middle 22:5733 / 141  
[Long]Santavaara 33:0274 / 179  
 225:2326 / 241  
AldenoCentre dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 423:4318 / 290  
 519:558 / 290  
nignt zemlyanka 20:5912 / 99  
 2dnf  
 3dnf  
 422:0018 / 114  
CFEB 13 O_6 22:565 / 37  
CFEB 13 O_5 18:478 / 41  
CFEB 13 O_4 20:4410 / 42  
CFEB 13 O_3 18:024 / 43  
CFEB 13 O_2 15:2917 / 61  
CFEB 13 O_1 12:028 / 104  
NB FINAL 43:007 / 35  
NB E6 dnf  
NB E5 33:452 / 30  
NB E4 41:4910 / 34  
NB E3 30:514 / 45  
Norwoodboroham Bluff E 2 dnf  
Norwoodbroham Bluff E 1 16:333 / 101  
Labyrinthsprint 2 28:445 / 75  
The way to x-mas E 4 19:507 / 79  
The way to x-mas E 3 23:165 / 79  
The way to x-mas E 2 39:195 / 72  
The way to x-mas E 1 49:1826 / 103  
Ravai Middle 25:0320 / 136  
Ravai 13:1322 / 201  
 2dnf  
ICFOF-wcup-stage1 49:2036 / 195  
Labyrinth sprint 1 11:4431 / 147  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 12:0013 / 110  
EKSJO NIGHT 24:1319 / 74  
 220:224 / 90  
EKSJO 3 24:5522 / 82  
 221:032 / 100  
EKSJO 2 27:1314 / 103  
EKSJO 1 31:4833 / 123  
remade-czech2 28:1247 / 201  
 226:1739 / 279  
 325:2227 / 279  
sprint 21:1735 / 116  
 217:392 / 149  
 3dnf  
Flat Grid 10:3349 / 120  
 28:4119 / 148  
EKSJO SMALAND 6 18:342 / 67  
EKSJO SMALAND 5 23:3022 / 80  
EKSJO SMALAND 4 17:5516 / 104  
EKSJO - SMALAND 3 19:0324 / 99  
EKSJO - SMALAND 2 22:1119 / 89  
EKSJO - SMALAND 1 16:4718 / 123  
FLORESTA TROPICAL 16:1613 / 120  
 215:015 / 159  
CFEB 13N_6 36:3213 / 48  
CFEB 13N_5 34:3021 / 48  
CFEB 13N_4 dnf  
CFEB 13N_3 32:2022 / 58  
CFEB 13N_2 21:5846 / 82  
CFEB 13N_1 21:279 / 93  
easy 10:5259 / 128  
tuefelskeller-E3 34:5021 / 145  
tuefelskeller-E2 28:214 / 134  
tuefelskeller 24:0922 / 190  
esay orantate 42:3714 / 96  
hee 21:0724 / 123  
remade-swedishmap 33:1429 / 159  
Centro Storico[Re-do] 11:4722 / 150  
[OCAD] Halloween! 27:5924 / 197  
 232:4574 / 311  
Night "sprint" 18:5584 / 145  
 217:0182 / 177  
 314:1722 / 177  
remade-czech 23:5646 / 166  
Everetthamb (night) 38:2631 / 108  
 2dnf  
remade SOW-E1 31:0289 / 176  
 222:1463 / 231  
 317:5128 / 231  
 4dnf  
Noname reupload 26:5550 / 169  
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint 18:4434 / 110  
 2dnf  
[OCAD] Art, forest sprint 14:1441 / 188  
 213:3546 / 245  
 312:2320 / 245  
easy 43:1715 / 100  
orantate 12:5212 / 110  
"Shortdistance" 13:5941 / 189  
CFEB 13M_6 25:0515 / 73  
CFEB 13M_5 24:543 / 69  
CFEB 13M_4 25:369 / 60  
CFEB 13M_3 27:1816 / 62  
CFEB 13M_2 27:0933 / 81  
CFEB 13M_1 25:2045 / 112  
Fazenda RM-DF-BRA 39:2117 / 89  
Ski-O Kazahstan 16:4131 / 206  
Vezzano Naran Night 24:5332 / 115  
Vezzano Naran 14:3034 / 204  
cf middle 23:3428 / 126  
[OCAD] Facho, long 2 38:2134 / 129  
Plitvice 28:4617 / 172  
 230:5843 / 224  
[OCAD] Facho, long 1 41:0728 / 126  
[OCAD] Facho, middle 20:4449 / 222  
 2dnf  
CAMORSA 2013 D2 36:0722 / 72  
CAMORSA 2013 32:1924 / 111  
 2dnf  
paattinen-E3 50:2526 / 133  
paattinen-E2 21:0439 / 182  
paattinen-E1 23:5612 / 187  
saauraai-5 23:4230 / 168  
°CFEB 13L_6 29:1812 / 44  
°CFEB 13L_5 33:0816 / 56  
°CFEB 13L_4 23:0514 / 58  
°CFEB 13L_3 27:058 / 53  
°CFEB 13L_2 29:033 / 83  
°CFEB 13L_1 31:4526 / 92  
sauraai-jwoc2015-4 19:2061 / 225  
 219:1679 / 316  
 320:1094 / 316  
Aussie Long 2013 map excerpt 14:1323 / 128  
 213:5227 / 171  
quicky 18:0312 / 104  
 217:229 / 139  
sauraai-jwoc2015-3 52:2424 / 98  
sauraai-jwoc2015-2 27:1325 / 136  
[OCAD]Noname final 20:0018 / 119  
 219:1918 / 173  
sauraai-jwoc2015 27:3435 / 148  
°CFEB 13K_6 22:364 / 47  
°CFEB 13K_5 24:095 / 35  
°CFEB 13K_4 18:5415 / 53  
°CFEB 13K_3 29:589 / 43  
°CFEB 13K_2 33:1818 / 46  
°CFEB 13K_1 22:5811 / 71  
[OCAD]Noname contour-o part2 22:2235 / 100  
 2dnf  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 14:0619 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 2 26:3621 / 104  
 226:1520 / 134  
[OCAD] Krajna - Middle 1 26:1934 / 142  
[OCAD]Noname contour-o 13:1441 / 136  
Skidstugan[Short] 17:3932 / 164  
Skidstugan[Middle] 28:1973 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 17:5761 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 22:1236 / 152  
[ocad]Noname 17:5476 / 212  
[OCAD] Vilhosc 43:5536 / 177  
 241:2823 / 226  
[OCAD]Starkebo - Long 28:2651 / 185  
karta 28:2214 / 96  
Alol' race. beta 0.2 27:1131 / 115  
[OCAD] Amatjarn, sprint 27:4953 / 228  
Alol' race 18:0123 / 96  
[OCAD]Flemma - Middle 21:0637 / 234  
 219:4326 / 320  
test 31:0838 / 107  
 225:165 / 122  
  11:1215 / 108  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
 2dnf  
°CFEB 13J_6 30:2511 / 46  
°CFEB 13J_5 25:433 / 69  
°CFEB 13J_4 29:516 / 52  
°CFEB 13J_3 23:0212 / 55  
°CFEB 13J_2 25:4217 / 73  
°CFEB 13J_1 20:3012 / 97  
Kålgårn dnf  
 2dnf  
 322:0116 / 206  
 421:1313 / 206  
[Idre]Nipfjället - Contour-O 44:5626