Catching Features



Finland PHJ65

Country:Finland
Club:SuSe
Email:you must log in
Ranking:7735
Races Run:11759
Races Created:1
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Dalegarth W intro 19:1635 / 52  
CF 2006 4 night 40:5421 / 36  
CF 2006 4, long 76:3521 / 49  
Quali Campionat de Catalunya 35:1038 / 74  
University of Vienna, Sprint 31:1343 / 66  
Kungälv 2 Middle 1 41:2443 / 64  
Winterleitenseen, Short 3 16:3642 / 73  
Winterleitenseen Middle 6 35:4140 / 51  
Winterleitenseen S, Middle 5 38:1140 / 56  
CF 2006 3 night 37:2525 / 50  
CF 2006 4, middle  43:3742 / 89 83.4 
Cr^onica 48:5242 / 59  
Venice middle 65:5043 / 66  
Winterleitenseen, Middle 4 40:5426 / 60  
Kungälv 2 Short 16:1638 / 85  
Winterleitenseen, Middle 3 42:0637 / 61  
Winterleitenseen Center, Short 2 33:0651 / 78  
CF 2006 3 middle 40:0140 / 94  
Winterleitenseen, Middle 2 32:1732 / 76  
Winterleitenseen, Long 1 68:4130 / 66  
[Austria Cup] Winterleitenseen 25:1350 / 106  
An Ras 2021: Stage 8 49:2844 / 103  
Venice, sprint 2 21:4552 / 103  
[Training Camp] Winterleitenseen 33:5143 / 120  
Winterleitenseen NE, Training 12:0659 / 134  
An Ras 2021: Stage 7 93:0682 / 131 (36.7) 
CF 2006 2 night 49:1848 / 95 76.4 
CF 2006 2 v2, middle 46:1746 / 112 77.2 
Elsaich, Biathlon Middle 61:0384 / 132 (40.6) 
[Austria Cup #10] Waschberg 57:1156 / 116 74.1 
[Austrian Championship]Waschberg 44:2258 / 143 72.2 
Waschberg, Training 14:29114 / 154  
Elsaich, Ski-O Middle 45:5869 / 133 (60.3) 
CF 2006 conversion 2, middle 50:3860 / 131 (70.1) 
Rydskogen Challenge #1 27:0051 / 120 (58.8) 
Venice, 1 leg challenge dnf  
Circle map dnf (0.0) 
Try to complete in 1 hour < 57:5511 / 59 83.5 
Isebakketjern Intro 2 FIXED 30:5459 / 135 (69.9) 
Isebakketjern Intro 2 28:0038 / 110 75.4 
Elsaich 29:4466 / 158 72.4 
Sprint 10:0158 / 133  
Isebakketjern 20:3773 / 183 (64.6) 
sargi 36:0638 / 101 76.6 
ñïðèíò òóð1 30:1832 / 79 73.7 
ñïðèíò òóð 2 dnf (0.0) 
ñìîëåíñê67 31:458 / 48 83.4 
Venice sprint 1 28:1971 / 143 (55.0) 
Kungälv Long  77:2448 / 111 78.6 
CF 2006 map facelift v2 middle 53:5741 / 127 84.2 
sargia  13:0279 / 137 74.7 
Facelift upon a CF 2006 map 53:4761 / 141 75.2 
Western Kinbrae night 24:1932 / 76 78.5 
Siitama night 37:3642 / 114 82.2 
Kungälv 1 Middle 2 36:5579 / 153 (68.4) 
Sprint Challange 68:5175 / 125 (58.3) 
renom 18 50:4440 / 101 78.8 
Reposärkät middle dnf (0.0) 
 253:0850 / 168  
Reposärkät middle/long night 63:5748 / 115 (70.4) 
Kungälv 1 Middle 1 62:2652 / 138 73.3 
Some old place in Italy 36:4979 / 172 (51.2) 
Reposärkät long 75:3576 / 129 (67.1) 
Kungälv 1 Short 2 14:1027 / 192 77.2 
Magdalenaholz Middle 39:1762 / 149 75.0 
Magdalenaholz Intro 28:49106 / 179 (57.0) 
Joutsenenpesä 3 night 41:5548 / 124 82.3 
Nya Varvet, Short 28:2285 / 176 (65.6) 
Siitama middle 37:2277 / 178 70.8 
Little 7:3767 / 95  
HEj 12:0779 / 105  
Middel down Forest 25:2514 / 100  
beno c 16:0913 / 176 (65.5) 
Aguiar da Beira - Pinheiro night 27:0449 / 130  
Joutsenenpesä 3 middle 47:5552 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 26:0257 / 211  
High Rigg N, long 72:4755 / 131  
Joutsenenpesä middle 54:4975 / 163  
JohnT 25:1061 / 170  
beni b 27:2763 / 148  
Aguiar da Beira 1 8:5654 / 213  
High Rigg N, easy 28:0164 / 178  
beni 1 a 46:3169 / 133  
Mount Halifaxham Gorge, long. 92:1316 / 87  
Joutsenenpesä night 46:2463 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 40:0261 / 160  
Joutsenenpesä 2 middle 33:5375 / 189  
High Rigg N, middle 42:5272 / 211  
Hailuoto night 32:4129 / 148  
Joutsenenpesä night 42:5645 / 144  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 33:21107 / 204  
Middle Earth Cup 5, middle 45:2964 / 196  
Hailuoto middle 32:1550 / 190  
MIddle Earth Cup 5, long 74:4448 / 131  
EGYPT 30:5022 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 18:0449 / 190  
Middle Earth Cup 4, long 61:2237 / 120  
Joutsenenpesä middle 42:1048 / 162  
Kungälv 1 Short 21:0966 / 196  
Saarijärvi 3 night 48:4556 / 138  
Middle Earth Cup 4, middle 34:1051 / 150  
Middle Earth Cup 4, training 12:5750 / 153  
Saarijärvi 2 night 42:0029 / 106  
Saarijärvi night 38:2546 / 128  
Water Features 73:4440 / 98  
Hillside Run 48:0447 / 107  
Platte, Middle 2 27:4535 / 140  
Platte Middle 1 33:5194 / 159  
Saarijärvi middle 2 49:3167 / 131  
Platte, Training 11:4781 / 174  
Saarijärvi middle 3 42:4657 / 142  
Middle Earth Cup 3, long 65:3539 / 107  
Halland Night Middle 22:5750 / 139  
Halland Long 38:1050 / 160  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 38:4988 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 39:5858 / 138  
Laikko 3 night 56:1949 / 91  
Middle Earth cup 3, middle 35:3043 / 145  
Laikko v2 night 49:3248 / 109  
Laikko v2 middle 48:2052 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:5235 / 170  
Manchester 35:1512 / 50  
Old Manchester farm 36:5616 / 41  
  35:0215 / 80  
Dawn Breaks 35:4240 / 127  
Middle Earth Cup 2, middle 34:0146 / 152  
Köttkulla Night Long 53:2729 / 112  
Köttkulla Long 53:3446 / 161  
Long 65:3361 / 150  
Night Middle 36:3360 / 148  
Prologue 13:1864 / 194  
Fantasy Cup, Stage 9 70:3542 / 100  
Middle Earth Cup 2, long 58:0625 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 37:0234 / 124  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 23:3968 / 162  
Laikko middle 53:3142 / 138  
Middle Earth Cup 2, training 20:3766 / 164  
Fantasy Cup, Stage 7 54:3430 / 100  
Kairobadet Middle 2 44:1143 / 139  
Middle Earth Cup 1, long 63:0133 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 39:1837 / 126  
Langeland Day 2 for real! 24:2822 / 154  
Kairobadet long 58:2033 / 115  
Technical Challange, Final 17:1925 / 139  
Fantasy Cup, Stage 5 47:1640 / 116  
Opening Night 31:5152 / 127  
Sardanga Sprint 36:3871 / 153  
Langeland day 2 46:1963 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 40:0048 / 142  
Technical Challange, Q3 14:3361 / 125  
Technical Challange, Q2 14:0844 / 135  
Technical Challange, Q1 12:3117 / 179  
Middle Earth cup 1, training 23:2766 / 145  
Fantasy Cup, Stage 4 66:1738 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown 32:2059 / 158  
Fantasy-Cup, Stage 3 62:1843 / 121  
Loka, easy middle 15:5914 / 97  
Fantasy Cup, Stage 2 45:3038 / 138  
Fantasy Cup, Stage 1 44:1856 / 159  
Hemfjallstangen SO, middle 43:0969 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 54:5841 / 138  
Mantscha, Contour-O 42:0231 / 130  
Krikan 31:0622 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 29:3868 / 186  
Hemfjallstangen SO, short 24:3845 / 185  
r.old.m-E4 54:2259 / 158  
Langeland Day 1 30:5220 / 137  
Jerash Day 1 37:1049 / 120  
Mawbray, control picking 29:5159 / 123  
Kairobadet middle 42:5045 / 114  
Teisko 1 night  44:1541 / 92  
Øyberget Middle 32:0235 / 126  
Fremo CP 27:1626 / 130  
Teisko 1 short 28:3448 / 152  
r.old.m-E3 47:1553 / 128  
Teisko 1 middle 47:5747 / 139  
Carwell's Labyrinth S, long 77:4139 / 98  
Manchester Farm 37:3347 / 120  
Carwell's Labyrinth S, short 23:4860 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 41:1256 / 135  
r.old.m-E2 61:1460 / 157  
Kairobadet Short 25:4689 / 204  
r.old.m-E1 46:2531 / 131  
Carwell's Labyrinth long 80:1536 / 105  
WOC2021-Are you ready? 47:4968 / 188  
Carwell's Labyrinth short middle 32:0440 / 139  
Portugal O' Summer 2 71:3951 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 49:2052 / 129  
Forest Umbra, Long 118:5840 / 95  
Forest Umbra, Middle 47:2142 / 147  
Portugal O' Summer 34:5845 / 155  
Osso da Baleia (Multitechnics) 41:4623 / 147  
Hawse End middle 40:1963 / 144  
Kaleva Church sprint 2 15:4661 / 130  
Kaleva Church sprint 20:0164 / 155  
Hawse End short 25:5647 / 148  
Riddarhyttan 4 56:1039 / 120  
Riddarhyttan 3 10:168 / 137  
Riddarhyttan 2 19:3833 / 138  
WOC-Training-E5 25:2845 / 171  
Riddarhyttan 1 42:0874 / 149  
Muncaster W, middle 2 43:3680 / 147  
Muncaster W, long 66:2143 / 109  
Race 3, Stora ålsjön 45:0846 / 104  
Second race, Stora ålsjön  34:1629 / 111  
Day one, Stora ålsjön 53:2255 / 116  
Day 1, Stora ålsjön 46:3929 / 82  
The final, Stora ålsjön 51:0320 / 84  
WOC2021-Training-E4 49:3371 / 156  
Open orienteering Mapper test 14:2361 / 154  
Muncaster middle, guest planner 27:0370 / 148  
WOC2021-Training-E3 45:17107 / 151  
Muncaster W, easy intro 21:3254 / 150  
WOC2021-Training-E2 29:27102 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 13:3373 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 28:3360 / 130  
Metsäkylä 1 night 46:4746 / 109  
WOC2021-Training-E1 43:52116 / 225  
GRAZ, Main Square, Training 2 13:0578 / 129  
Metsäkylä 1 middle 44:1734 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 22:02107 / 144  
Africa - Eco Disaster 62:2543 / 111  
Isengard sprint 31:0281 / 173  
Threlkeld day 59:5848 / 141  
Threlkeld downhill challenge 7:5426 / 156  
Africa - Entire Continent 46:3539 / 146  
Threlkeld night 33:3441 / 135  
Night course at an logging area 26:4243 / 97  
Kauppi 1 long 79:5441 / 127  
Africa - North and Sahara 40:2536 / 109  
Kauppi 1 night 50:2838 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 62:0282 / 152  
Costa de Lavos (2) 41:2066 / 168  
Schöckl N, Middle 26:1170 / 169  
Schöckl E, Middle 26:3882 / 167  
Schöckl S, Downhill challange 5:0666 / 157  
Schöckl S, Middle 27:1347 / 169  
Tuckland long part 2 55:2242 / 131  
Hilmteich, Sprint 35:47125 / 211  
An Ras 2021: Stage 6 60:5072 / 143  
Africa - Night Event 36:3231 / 95  
Tuckland easy course 20:2167 / 186  
Pedrogao (2) 53:2773 / 158  
Tuckland middle 1 45:5165 / 165  
Kauppi 1 middle 2 46:2448 / 143  
An Ras 2021: Stage 5 36:2973 / 165  
Tuckland long part 1 64:4759 / 140  
Kauppi 1 middle 39:4640 / 179  
Africa - Central Region dnf  
Opaliha 64:4623 / 93  
Not another Australian map! 26:4565 / 191  
Firenze 25:0542 / 107  
Oversee, Sprint 2 23:44101 / 184  
Oversee, Sprint 1 24:33111 / 217  
Africa - Southern Tour 47:1161 / 133  
Våttåsen Long 64:0559 / 145  
Dalegarth long middle 48:5856 / 143  
Saarijärvi 3 middle 43:3236 / 149  
Dalegarth moderate 19:1443 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 111:4359 / 125  
Resafjellet 41:1769 / 182  
Africa - City Tour 31:4234 / 148  
Dalegarth short 25:5341 / 174  
Short one 17:1629 / 140  
Saarijärvi 2 middle 52:0972 / 148  
Kårsta, short night 35:3353 / 125  
Kårsta, middle 2 48:0465 / 155  
Borrowdale 4 39:2128 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 36:4387 / 172  
Borrowdale middle 2 47:0858 / 128  
Borowdale middle 2 42:2519 / 79  
Saarijärvi middle 2 43:1364 / 124  
ColesBay 61:3449 / 130  
Kårsta, middle 43:1651 / 153  
Borrowdale easy 19:0260 / 158  
Kauppi 3.5 middle 40:2554 / 120  
Kårsta, short 24:0564 / 202  
Kauppi 3.4 middle 49:1560 / 125  
Malaysian shortie 28:1651 / 181  
Borrowdale middle 1 41:4471 / 158  
Kauppi 3.3 middle 2 44:3537 / 137  
Kauppi 3.2 middle 2 49:0962 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 27:2959 / 192  
An Ras 2021: Stage 2 33:2763 / 204  
Saarijärvi middle 52:3573 / 158  
Night Middle, forest sprint  dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 17:5227 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 78:0658 / 132  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 24:3078 / 222  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 68:1663 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 80:0175 / 164  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 40:4391 / 235  
THe Final 59:3133 / 122  
Melville Caves 56:3571 / 179  
Kauppi 3.5 long 61:4942 / 124  
Return of Holly Hell - Night 2 76:3454 / 109  
MidEarth 9, Mordor without tears 20:3639 / 175  
Middle Earth 8, grand final 46:1445 / 158  
Swedish middle 34:1769 / 197  
Middle Earth 7, Long 69:2933 / 105  
Middle Earth 6, long training 20:2471 / 150  
Korong Spur Long 2 75:1980 / 122  
Kauppi 3.1 night 52:0868 / 104  
Portugal by night 39:1058 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 33:3443 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 38:5547 / 149  
Kitluv Revir 2/2 25:5166 / 166  
Korong Spur Middle 2 39:2569 / 167  
Middle Earth 4, Night 57:5843 / 100  
Kitluv Revir 1/2 36:56120 / 187  
Kauppi 3.4 long 71:5540 / 113  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 45:1299 / 202  
Middle Earth 3, middle distance 38:2853 / 169  
Middle Earth 2, middle training 16:09104 / 219  
Korong Spur Night 26:5665 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 33:0153 / 203  
Short course 22:1686 / 156  
Korong Spur Long 74:5760 / 142  
Korong Spur Middle 35:16104 / 224  
Pedrogao (1) 44:2671 / 174  
Korong Spur Intro 14:35112 / 260  
gsdivoc21 (8) 56:3655 / 121  
Snow Maze 58:4251 / 140  
Return of Holly Hell - Night 62:5176 / 141  
test3 28:3422 / 51  
test2 25:5316 / 66  
test1 dnf  
Costa de Lavos (1) 44:2963 / 162  
Kauppi 3.3 43:1978 / 145  
Kauppi 3.2 middle 38:2763 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 39:2399 / 197  
[CFWOC21]-Relay Leg3 36:50134 / 215  
Askham 2 - easy course 20:11106 / 207  
Askham 1 37:5852 / 157  
Middle south 31:0136 / 110  
Osso da Baleia 1 45:06102 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 36:51122 / 236  
[CFWOC21]-Relay Leg1 46:03177 / 265  
Short fast course  6:1295 / 211  
Waterfall 51:4344 / 151  
[CFWOC21]-Sprint 32:08185 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 dnf  
NIght Middle distans 27:3851 / 124  
[CFWOC21]-Night 56:06102 / 205  
Kauppi 3.1 48:5562 / 154  
Brügg Sprint 44:3485 / 185  
Soria Sprint Training 30:36106 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 54:0051 / 98  
[CFWOC21]-Long 122:34141 / 252  
Fantasy Cup, Stage 13 93:21103 / 159  
Brügg Prolog 36:5265 / 171  
Teeside Sprint Training 20:56112 / 174  
Long 44:2148 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 45:2673 / 209  
[CFWOC21]-Middle 66:59205 / 341  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint 4:4672 / 150  
Kaakkurinlammi - Middle 31:4436 / 181  
High Rigg 4, long 92:0457 / 135  
xy2dnf  
Svata Anna, Middle 60:0297 / 180  
North side Easy 19:5566 / 169  
Bran, Short 23:5298 / 215  
Svata Anna, Short 11:3454 / 238  
gsdivoc21 (7) 49:5680 / 151  
Middle Downy Forest 22:3144 / 103  
Chiswickfield National Park  13:3914 / 110  
test1 47:5629 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 30:06172 / 346  
gsdivoc21 (6) 50:5754 / 122  
gsdivoc (5) 27:2435 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 36:2481 / 178  
gsdivoc (4) 66:4955 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 dnf  
Darnaway - Wrap up warm 47:2448 / 158  
Chesterwoodham Farm 24:0013 / 98  
test 57:0632 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 18:2417 / 110  
San Giovanni 3 13:3872 / 115  
San Giovanni 2 14:0342 / 136  
San Giovanni 21:0664 / 205  
newbury national preserve  19:5731 / 153  
[CFWOC21]-Training1 29:48229 / 384  
High Rigg 3 20:4949 / 233  
capanne small81 51:0744 / 165  
Fantasy Cup, Stage 10 28:52134 / 218  
gsdivoc (3) 51:4047 / 141  
gsdivoc(2) 58:5252 / 126  
High Rigg 2 - Easy curse 15:4842 / 210  
High Rigg 64:2562 / 174  
Darnaway - Half Eleven 34:1937 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 21:0987 / 209  
Fantasy Cup, Stage 9 45:4154 / 188  
gsdivoc21(1) 87:3061 / 149  
Vähäjärvi 2, middle 51:0623 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 41:1240 / 221  
Fantasy Cup, Stage 8 54:3363 / 174  
Fantasy Cup, Stage 7 26:1262 / 218  
Setmurthy 3 41:2150 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 18:3476 / 205  
Whinlatter 3 78:5038 / 137  
Fantasy Cup, Bonus 27:53102 / 201  
Circle city Gregorian Christmas  dnf  
Whinlatter 2 28:5380 / 179  
Fantasy Cup, Stage 5 63:1356 / 172  
Isojärvi 1 middle 4 43:0729 / 199  
Fantasy Cup, Stage 4 29:0954 / 200  
Whinlatter 28:3653 / 224  
Fantasy Cup, Stage 3 21:2787 / 197  
Fantasy Cup, Training B 10:5778 / 194  
Sinte-Mette-Sprint 10:5843 / 162  
Fantasy Cup, Stage 2 57:0037 / 169  
Fantasy Cup, Stage 1 34:2741 / 194  
Fantasy Cup, Training A 9:1059 / 203  
Setmurthy 2 41:5060 / 195  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 12:2763 / 130  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard 41:0166 / 181  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:1947 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 28:3933 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 68:5741 / 188  
Circle city Christmas night 2020 45:5232 / 81  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 18:1354 / 138  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 45:3462 / 209  
Österrödjeberget night 35:1548 / 142  
Buchwald, Bonus 24:0361 / 157  
Buchwald, Night 44:1374 / 133  
Buchwald, Middle 33:4087 / 203  
Buchwald, Training 8:0780 / 205  
Dalegarth 2 55:5735 / 144  
sdasd 13:335 / 123  
UFSM - Ok 15:3347 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 64:3435 / 138  
A-mazing Grazing dnf  
Ardnaskie 5 102:4339 / 110  
Maria Trost, Short 17:2034 / 190  
Ardnaskie 4 40:4657 / 126  
Ardnaskie 3 90:4946 / 115  
Ardnaskie 2 46:2852 / 137  
Manesty, West Cumberland 33:5146 / 144  
Ardnaskie 1 62:4176 / 155  
Joutsenenpesä middle 4 43:5953 / 131  
Nr. 400 - The Map 30:28123 / 198  
Babylon, Middle 32:2660 / 186  
Joutsenenpesä night 43:1158 / 124  
Joutsenenpesä middle 3 39:3735 / 154  
Chaud Clapier - Middle 35:1862 / 212  
Österrödjeberget middle 31:2669 / 186  
West Cumberland 43:4357 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 37:3532 / 178  
Växjö OK middle 33:1844 / 176  
Vähäjärvi 2 night 62:3663 / 128  
White Sands NP Middle 1 44:0065 / 159  
Vähäjärvi nigh 45:2963 / 139  
[CoronaBlues]-E19 27:5338 / 214  
Darnaway Half Nine 57:0129 / 146  
Vähäjärvi 2 long 69:3027 / 155  
Vähäjärvi middle 1 36:4125 / 196  
[CoronaBlues]-E18 39:2236 / 224  
Erskine 2 20:1587 / 157  
Erskine 1 41:03103 / 208  
Darnaway 10 o'Clock 81:4340 / 126  
Knock-Out Sprint, Final 31:1587 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 11:20108 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 11:12130 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 10:29100 / 192  
Kalkleiten, Sprint 14:2979 / 183  
Kalkleiten, Long 58:1044 / 135  
Hansta West, long 86:0629 / 123  
Hansta West, middle 2 42:4167 / 185  
Hofwald, Long 46:4435 / 154  
Hofwald, Short 7:0043 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 8:515 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 10:2152 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 9:4015 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 22:4550 / 152  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 61:3852 / 169  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 60:2338 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:5329 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 33:0032 / 264  
Hansta West, Night 44:5021 / 112  
Ghosttown V2 Ghostrace 27:5851 / 132  
Ghosttown V2 28:0862 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) 46:4156 / 191  
SCFL S2 R5 44:5551 / 154  
Ghosttown 26:3779 / 166  
Kalkleiten, Middle 4 29:3755 / 165  
Kalkleiten Middle 3 22:0644 / 168  
Kalkleiten, Middle 2 26:3962 / 172  
[NEW] Kalkleiten, Middle 31:3891 / 180  
Upie - Short sprint 25:30128 / 194  
SCFL S2 R4 60:3688 / 189  
CFEB 2020-11-15 64:2721 / 88  
Forest Umbra, Middle 39:1064 / 192  
A run on the beach  20:4336 / 112  
3.4k 11c 35:0710 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 38:4369 / 164  
Hansta West, middle 38:2978 / 158  
[CoronaBlues]-E17 42:1651 / 177  
The real night 22:199 / 80  
Björköby middle 45:4464 / 151  
SCFL S2 R3 49:4536 / 165  
[CoronaBlues]-E16 51:3852 / 157  
Hailuoto night 41:2654 / 121  
Hansta West, Short 25:4550 / 180  
Nya Varvet, Middle 30:1145 / 157  
Hamrångefjärden Middle 25:3124 / 156  
WOC2020 51:4325 / 93  
[CoronaBlues]-E15 28:1834 / 195  
Larsmo long 57:5819 / 116  
Söder Getaren Middle  27:4940 / 189  
CFEB 2020-11-01 dnf  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 55:1524 / 145  
Kyrkoberget middle 39:2643 / 147  
Graz - Waltendorf, Sprint 22:2466 / 194  
Peruspohjanvuori long night 90:2424 / 93  
Peruspohjanvuori long / middle 62:5819 / 128  
Hailuoto middle 2 29:5623 / 182  
Hollola night 2 43:1828 / 135  
Hollola middle 2 40:3845 / 196  
CFEB 2020-10-15 56:5810 / 80  
SCFL S2 R1 44:0552 / 171  
SCFL S2 Placement Race 48:1749 / 184  
Not another maze 16:5327 / 116  
GSDIVOC10 58:5614 / 81  
GSDIVOC9 53:2132 / 90  
GSDIVOC8 26:3231 / 152  
GSDIVOC7 43:4226 / 136  
Tähtiniemi 1 night 49:5429 / 96  
GSDIVOC6 38:1639 / 126  
GSDIVOC5 38:3941 / 165  
Tähtiniemi 1 middle 47:1437 / 126  
CFEB 2020-10-01 61:1629 / 107  
GSDIVOC 24:2125 / 135  
GSDIVOC4 40:5225 / 100  
Tähtiniemi 3 real night 54:4928 / 76  
Tähtiniemi 3 night 52:4530 / 98  
GSDIVOC3 42:2026 / 108  
GSDIVOC2 34:0536 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 39:4937 / 172  
GSVIDOC 88:3752 / 142  
GSVIDOC1 25:4237 / 204  
Hexagon Maze 1 80:4116 / 91  
CFEB 2020-09-15 53:5223 / 95  
Hansta East, Long 45:5329 / 155  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 29:3848 / 179  
Hansta East, Middle 33:5752 / 165  
Jarosas Norte 38:2348 / 125  
Micro-O 20:0232 / 123  
Tähtiniemi 2 night 48:5734 / 88  
Tähiniemi 2 middle 2 48:3826 / 110  
L1 Forest Umbra 69:4025 / 108  
Mount Dufferin 5 101:1130 / 80  
Mount Dufferin 4 36:4553 / 114  
Cheire de come - Night 55:0319 / 82  
Hansta, Middle 35:0650 / 134  
M3 Hofwald 33:5936 / 121  
Mount Dufferin 3 dnf  
Hansta, Short 16:2258 / 174  
Cheire de come - Middle 2 41:1837 / 132  
Mount Dufferin 2 22:4734 / 128  
Mount Dufferin 1 36:1533 / 176  
Tähtiniemi 2 middle 69:3364 / 157  
CFEB 2020-09-01 76:4217 / 72  
Tähtiniemi new night 54:5955 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 51:5124 / 94  
Night middle 30:1217 / 74  
Night sprint in forest 33:5259 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 54:06101 / 154  
Soria 3 43:1054 / 124  
S3 Oversee 40:2371 / 132  
Soria 2 37:4168 / 135  
S2 Oversee 26:0476 / 148  
Soria 1 76:11105 / 165  
M2 Mantscha 54:5751 / 138  
CFEB 2020-08-15 65:0812 / 77  
Tähtiniemi new middle 42:4642 / 141  
M1 Forest Umbra 29:2448 / 170  
S1 Campus University of Vienna 23:3595 / 163  
Middle 37:1644 / 167  
Sweet Short CP 27:3358 / 172  
Cheire de come - Middle 33:3219 / 183  
Osso da Baleia Model Event 27:42139 / 223  
Farum, Denmark 3 25:2490 / 147  
Farum, Denmark 2 30:5072 / 175  
Leudimin Tribute  25:0417 / 113  
Los arboles no son transparentes 26:5019 / 137  
Lagganlia 2020 19:4314 / 140  
Lockdown-O - Junior - Forest C 10:4738 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 38:1934 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 61:5125 / 212  
Lockdown-O - Junior - Sprint B 14:1023 / 107  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
Cemetery Road - Sprint 21:0267 / 181  
Packard River - Middle 22:4749 / 120  
Auburnborough - Short 12:4323 / 161  
CFEB 2020-08-01 65:3524 / 102  
Redmires - Middle 35:2652 / 157  
Farum, Denmark 25:2071 / 208  
middle 46:1421 / 101  
Koirarata night 28:1362 / 171  
Race 600 29:3157 / 208  
Cuando chocas contra los arboles 23:5710 / 125  
Middel 30:4272 / 149  
Banat Long dnf  
Teesside University 3 30:5576 / 202  
CFEB 2020-07-15 86:5620 / 118  
Banat dnf  
CFEB 2020-07-01 62:0923 / 133  
Conique 40:5975 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B213:5085 / 236  
Lockdown-O British Open Sprint A253:57163 / 386  
Holdhusfjell - Middle 2 32:0854 / 236  
Lockdown-O British Open Long C29:3056 / 183  
Lockdown-O British Open Long B256:2845 / 149  
Lockdown-O British Open Long A287:1564 / 309  
Lockdown-O British Open Middle C 9:0872 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 54:4069 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A251:4166 / 435  
Holdhusfjell - Middle 42:04115 / 288  
starstruck part 127:3118 / 126  
Pizzorne 87:1762 / 151  
San Giovanni 4 54:5254 / 172  
Midsummer Sprint dnf  
[LOTR-SC] Bree 23:27101 / 255  
San Anton Night 41:1173 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 29:2248 / 204  
San Giovanni 3 41:4660 / 187  
ojo arboles 7:0123 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 98:0376 / 231  
[CFWC2020]-E19 73:06129 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training 26:33120 / 328  
The night of spiders 2 39:2747 / 163  
San Giovanni 2 60:2079 / 157  
Teesside University 2 29:2083 / 180  
Free club on line 23:4828 / 129  
Konkalampi 2 night 48:2056 / 142  
Teesside University 1 24:47111 / 231  
Iceland Night 33:0933 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint 16:3596 / 251  
San Giovanni 1 31:5541 / 230  
trial by fire 17:0146 / 188  
competition rings 13:3378 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 23:29164 / 292  
[CFWC2020]-E18 66:5572 / 248  
[CFWC2020]-E17 60:16169 / 312  
[CFWC2020]Round9-Training 24:33124 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 13:1194 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 34:4354 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A 42:2637 / 349  
Lockdown-O June Weekend -Urban B 7:03109 / 196  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 37:31162 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park B 11:08111 / 163  
Lockdown-O June Weekend - Park A 30:06174 / 418  
Sarkalahti night 2 43:3745 / 148  
Oldie but NOT goldie.  27:5276 / 214  
M.G. OL-Competition 36:2037 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 47:0375 / 189  
Vilchetes Middle 12:3673 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 12:3579 / 198  
10mila202x-training 32:35111 / 288  
 10:4759 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 38:5991 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 16:05151 / 284  
Chaud Clapier - Night 42:4171 / 203  
[CFWC2020]-E16 100:09160 / 278  
[CFWC2020]-E15 39:40142 / 359  
[CFWC2020]Round8-Training 19:55199 / 375  
[MV2020] Gara9 39:0175 / 213  
Konkalampi 2 55:0772 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona 46:3392 / 162  
Orientatlon Chile 52:4213 / 100  
Desert night race 30:24137 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 35:4054 / 155  
Sarkalahti middle 3 49:18107 / 236  
[CFWC2020]-E14 109:14178 / 282  
[CFWC2020]-E13 64:24159 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 23:29126 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 22:1143 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 37:3580 / 177  
[MV2020] Gara7 30:14106 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 32:0278 / 226  
Col de la Chau - Middle 43:3389 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 58:2571 / 321  
Holly Hell - Long 1 67:5445 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 62:0458 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 28:06179 / 331  
Konkalampi 3 middle 54:2490 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo 82:59125 / 232  
Upie - Sprint 1 22:49116 / 205  
Holly hell - Middle 1 47:5945 / 186  
[Svindal] Middle 44:17115 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 86:19116 / 181  
[MV2020] Gara5 41:3887 / 249  
Board Mill sprint 43:1668 / 174  
Holly hell - Intro 1 20:0656 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 25:15138 / 239  
Trail-O Goente Elite 100:37120 / 181  
[CFWC2020]-E12 93:03109 / 289  
[CFWC2020]-E11 38:26102 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 17:57145 / 406  
Holly hell - Intro 0 14:53134 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 39:33105 / 197  
Col de la Chau - Middle 35:3565 / 212  
Konkalampi night 53:0770 / 140  
Monte Xalo 21:0432 / 212  
[Grindsted] Etape 3 25:0285 / 140  
[Grindsted] Etape 2 24:39109 / 152  
[Grindsted] Etape 1 21:34125 / 208  
[Grindsted] Prologue 7:16118 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 26:11166 / 271  
Col de la Chau - Short 24:2371 / 273  
[MV2020] Gara4 28:5188 / 306  
Fresnedilla Norte-1 35:5992 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 43:25105 / 250  
Lockdown-O - World O Day 45:4677 / 536  
Tour de France Part 4 (Middle) 55:42100 / 232  
Chabeuil Sprint 21:50163 / 301  
CF COMA El Chorro Media 42:0385 / 234  
Konkalampi middle 47:50125 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 36:57164 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 27:31181 / 341  
Minas Tirith - Intro 10:50273 / 418  
Tour de France Part 3 48:3795 / 246  
[MV2020] Gara3 30:29146 / 279  
State Park 49:3150 / 169  
Pekonkangas | middle 34:2385 / 326  
Island of Many Island Intro 17:3240 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 27:52166 / 302  
[CFWC2020]-E10 101:12179 / 344  
[CFWC2020]-E9 64:26188 / 449  
[CFWC2020]Round5-Training 21:37160 / 502  
Sierra de las Villas Open 39:10105 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 39:14189 / 290  
FEGADO Sprint [E1] dnf  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 50:33175 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint 38:46121 / 235  
Härkävuori - Middle 36:28101 / 325  
Tour de France Part 2 70:18194 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 29:30129 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 11:0949 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 63:4641 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 95:50107 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 11:0589 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 23:5145 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 41:0781 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 8:1374 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B 32:26123 / 253  
Lockdown-O - Classic - Short A 33:1890 / 531  
Orrdals klint 2 middle 39:41137 / 265  
FEGADO [Model Event] 13:43130 / 270  
[MARS] Victoria Crater 31:58138 / 356  
Jyvaskyla - Long 61:0974 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 49:19225 / 382  
Orrdals klint middle 2 33:49115 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 82:56125 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 15:1884 / 326  
[MV2020] Gara1 26:49185 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 28:3888 / 278  
morkvedmarka sprint 26:26106 / 317  
Sprint-Cup E8 35:17186 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 30:36129 / 226  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 20:49142 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 4:39156 / 414  
Boatorp Middle 36:4484 / 280  
Polish Championships Long 68:1237 / 166  
HuBei orienteering 32:0450 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 38:11126 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 20:3157 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 19:46122 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 20:2163 / 265  
[CFWC2020]-E8 91:31138 / 358  
[CFWC2020]-E7 61:00244 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 32:05237 / 484  
[MV2020] Allenamento1 25:07117 / 253  
Polish Championships Middle 40:26160 / 291  
Polish Sprint Championships 21:3439 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 39:23114 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 21:51169 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 21:22131 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 33:59153 / 207  
Sprint-Cup E7 22:43165 / 318  
Sprint-Cup E6 24:56234 / 361  
Sprint-Cup E5 19:10191 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 27:3094 / 317  
Orrdals klint night, short 30:0681 / 238  
Haukkavuori cliffs 45:0085 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 16:4457 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 7:0384 / 236  
[CFWC2020]-E6 72:41141 / 453  
[CFWC2020]-E5 51:42303 / 541  
[CFWC2020]Round3-Training 28:03212 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 27:17210 / 327  
Bedolpian (Trentino) DAY1 38:0880 / 178  
[RCC]-E3 34:5968 / 157  
[RCC]-E2 28:2962 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 6:4883 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A 54:55213 / 396  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 5:20116 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 44:47219 / 483  
Somewhere middle 4 43:0776 / 219  
Pomaria Village 15:0034 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 54:5679 / 151  
forest long 76:5651 / 130  
GoenteModelEvent 30:28137 / 151  
[RCC]-E1 18:1280 / 219  
short forest 25:2384 / 274  
Mynttila - Long 61:2967 / 258  
Mynttila - Intro 8:24103 / 415  
bamboo middle 26:23108 / 206  
yixing banboo dnf  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
 2dnf  
Platabek 32:0835 / 256  
Reposärkät 41:2643 / 215  
Västersjön, middle 24:33125 / 309  
[CFWC2020]-E4 78:55179 / 468  
[CFWC2020]-E3 37:30197 / 570  
[CFWC2020] Round 2 - Training 20:43173 / 569  
Lammhult, easy sprint 11:44119 / 396  
Sätila - middle 44:2668 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 25:49177 / 379  
Hakarp - middle 39:11110 / 279  
Fusine 2 83:1976 / 269  
CFEB 2020-05-01 53:4122 / 147  
Fusine refurbished <10min 16:2878 / 346  
Korvatunturi middle 2 44:35108 / 249  
Kvänsås 41:5257 / 175  
Sprint-Cup E3 23:25179 / 396  
Sprint-Cup E2 22:26213 / 419  
Oronmylly West Long 60:4564 / 193  
Sprint-Cup E1 27:40208 / 475  
High Chaparral forest - Middle 46:3947 / 210  
Old Summer Palace [Test] 21:44223 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 41:37112 / 215  
Slättö sand, middle 43:2384 / 218  
Lewes Lake, Middle 61:0892 / 312  
Mäntänvuori | Middle 48:2665 / 243  
Suololuopal middle 3 42:4387 / 257  
Etang de Lers - Night 31:34152 / 322  
city sprint dnf  
city middle dnf  
City Long 175:04102 / 181  
LockdownO - Day 4 Fix - Course B2dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 43:2977 / 386  
Lockdown O - Day 4 - Course A 49:537 / 18  
Eisteichiedlung, Sprint 2 19:14209 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 26:50311 / 461  
[CFWC2020]-E2 86:42129 / 525  
[CFWC2020]-E1 40:51196 / 614  
Oak Reservior Middle 23:5051 / 189  
[CFWC2020]-Training 16:21119 / 660  
[CoronaBlues]-E14 39:0479 / 360  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 6:26148 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 31:21191 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 30:17134 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 31:27150 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 40:09295 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:30148 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 21:3391 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Yellow 30:1335 / 169  
[NJ2D The Game] Long - Black 68:49110 / 178  
[NJ2D The Game] Middle - Green 12:102 / 187  
[NJ2D The Game] Middle - White 14:2813 / 167  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 23:5729 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black 44:0888 / 208  
Bran, Middle 4 42:46188 / 305  
Bran, Middle 3 32:43173 / 332  
[CoronaBlues]-E13 48:53212 / 398  
Forbergåsen|Middle 40:17144 / 378  
Bran, Middle 2 35:0598 / 300  
Bran, Miidle 1 36:45154 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:4243 / 171  
TestNJ2D B Lang 24:3814 / 50  
Nordjysk 2D Mellem D10B dnf  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 41:03322 / 504  
[CoronaBlues]-E12 24:44183 / 444  
Koantakanen middle 4 41:3970 / 224  
Nordjysk 2D Lang D16B 28:113 / 3  
Nordjysk 2D Lang D10B 27:5335 / 47  
Pink Cacti 27:3552 / 279  
[CoronaBlues]-E11 60:01101 / 333  
SpanishCoronaChampionship 52:0497 / 242  
GS030420m 23:5774 / 273  
Test af Kirkemile upload 9:1240 / 201  
NJ2D mellem test224:5318 / 65  
Mäntänvuori | Short 25:0380 / 369  
Koantakanen middle 3 42:5994 / 277  
Akenstaka - Long 63:47137 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 37:2657 / 199  
Grasslands by night 30:1850 / 146  
[CoronaBlues]-E10 61:0680 / 312  
Kalajoki middle 3 48:47103 / 224  
Bordasee, Controlpicking 35:2778 / 283  
Peguerinos Middle 39:0461 / 249  
Middle distance Igualada 29:2857 / 190  
Sprinttraining 1 27:13116 / 248  
Mount Kooyoora, test 7:3386 / 242  
Bordasee, short 2 22:40121 / 309  
Nj2dtest d12B 14:52117 / 153  
Nj2d test 8:2354 / 122  
Akenstaka - Short 19:0362 / 334  
Huuhkainvuori middle 3 53:35141 / 267  
CFEB 2020-04-15 62:4548 / 182  
Haukkavuori middle 48:51118 / 253  
[CoronaBlues]-E9 47:1261 / 340  
Prueba dnf  
Isojärvi night 83:1264 / 116  
Bordasee, short 30:50174 / 346  
Bordasee, middle 39:26111 / 291  
Isojärvi middle 4 44:1497 / 224  
[CoronaBlues]-E8 46:51229 / 385  
GS280320S 27:4158 / 209  
GS280320L 54:3442 / 117  
GS280320M 30:1551 / 194  
  38:3283 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 38:35143 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 44:3432 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 38:0873 / 205  
GS270320L 51:3056 / 101  
GS270320m 24:3451 / 208  
Kvarn | Middle 58:08115 / 275  
[CoronaBlues]-E7 30:45192 / 369  
GS260320 50:3556 / 140  
Larsmo night 51:5649 / 118  
Isojärvi middle 3 42:3990 / 164  
[CoronaBlues]-E6 46:3267 / 286  
San Giovanni - contour 47:4134 / 197  
GS240320a 39:4250 / 150  
Maze in the woods 46:3384 / 155  
[CoronaBlues]-E5 40:36101 / 274  
GS220320h 59:4033 / 110  
GS220320g 54:2951 / 111  
GS220320f 20:3959 / 166  
GS220320e 35:3545 / 128  
Woc 2005, Middle 53:4855 / 191  
GS220320d 36:0475 / 147  
GS220320c 28:2589 / 200  
GS220320b 43:2669 / 179  
lokura 6:32102 / 186  
WOC 2003 48:1147 / 180  
GS210320covid dnf  
GS210320b 29:5255 / 164  
[CoronaBlues]-E4 52:3466 / 231  
GS210320a 58:0174 / 142  
Nava del Pinar Middle 41:4141 / 175  
Cheire de come - Night 60:1142 / 157  
[CoronaBlues]-E3 53:5982 / 254  
CoronaMiddle 36:3678 / 201  
El Negral (Middle) 29:1055 / 176  
CFEB 2020-04-01 59:2445 / 131  
Short Middle 26:5271 / 205  
[CoronaBlues]-E2 35:1472 / 254  
ValleIruelas night 31:1554 / 162  
ValleIruelas II 34:1280 / 229  
Cheire de come - Middle 37:3338 / 188  
[CoronaBlues]-E1 52:4268 / 240  
Random-Map-E1 50:0957 / 153  
Valle Iruelas 47:35141 / 272  
Luoto middle 5 36:2832 / 126  
Pahakuru 64:4658 / 167  
[reused]-Middle 48:5550 / 185  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 34:5751 / 134  
Kivijärvi short 32:4140 / 116  
Hikuwai - Short 46:1338 / 169  
CFEB 2020-03-15 52:2717 / 95  
Nybo South - Middle 41:3648 / 139  
Rovigo Sprint 2 18:4369 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 25:5332 / 144  
GS230220M26 35:1720 / 87  
GS220220M27 43:4518 / 63  
GS220220M28 44:3825 / 71  
GS220220M29 43:5520 / 80  
GS220220 42:4521 / 91  
GS190220L 51:2115 / 53  
GS190220M 51:3028 / 70  
GS180220M 38:4632 / 86  
GS170220 28:3015 / 86  
CFEB 2020-03-01 79:3125 / 74  
Adigeya night 53:5323 / 72  
GS140220L 58:3025 / 77  
GS130220S 18:0922 / 114  
GS130220M 42:5931 / 93  
GS120220 L 51:3216 / 63  
MEDIO 1 29:5522 / 97  
sprint 1 florest 22:2226 / 142  
[reused]-E1 32:0119 / 114  
hyvat tuulet night 36:0733 / 104  
CFEB 2020-02-15 88:4710 / 39  
Kikirace 4 29:2058 / 93  
kikirace 3 27:3920 / 88  
Loka,middle 25:2441 / 97  
? 55:1240 / 94  
SANTA ROSA 3 41:5214 / 87  
Idre, intro 16:1663 / 122  
Jyvaskyla - Long 59:5825 / 103  
kikirace 2 30:0255 / 94  
kikirace 1 33:4725 / 86  
Rovigo Sprint 21:4356 / 136  
cfeb 2020-0201 76:5014 / 56  
Jyvaskyla - Intro 14:4526 / 119  
Nybo South - Night 49:0320 / 81  
[CF-WOC2020]-Middle 51:0631 / 114  
Happy new 5  33:2226 / 63  
Happy new year 4 27:5426 / 68  
Happy new year 3 41:0746 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 61:4345 / 95  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 54:4039 / 100  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 44:0941 / 110  
Basic 37:2627 / 82  
happy new year 2 dnf  
Hoøya Middle 30:1344 / 108  
Happy new year 1 35:0043 / 98  
Nybo Middle 32:1532 / 96  
Nybo Intro 20:5745 / 109  
Urban Night 24:1245 / 91  
Adigeya 3 middle 52:5029 / 74  
Øyberget Middle 30:4027 / 92  
Beach Middle 33:1356 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 114:4229 / 91  
 2113:1132 / 121  
CFEB 2020-01-15 62:4723 / 49  
[CF-WOC2020]-Night 72:1823 / 85  
Col du Night 23:4828 / 88  
Col du Remake 27:1524 / 115  
Night 42:5659 / 79  
Cheire de come - Short 28:5547 / 128  
SANTA ROSA 2 41:0633 / 88  
SANTA ROSA 1 28:1815 / 104  
CF-WOC'20-announcement-get ready 54:2340 / 121  
el Dorado 40:4361 / 120  
feliz 2020 41:4721 / 98  
CFEB 2020-01-01 53:2016 / 73  
Circle City Christmas night 59:4048 / 76  
Christmas calendar#24-[FINAL] 24:0828 / 120  
Christmas calendar#23 46:1428 / 93  
Adigeya 2 middle 87:3627 / 81  
Christmas calendar#22 118:5433 / 84  
Christmas calendar#21 17:2040 / 120  
Christmas calendar#20 dnf  
 225:4499 / 175  
Christmas calendar#19 26:0730 / 95  
Adigeya (reused) short 42:1825 / 82  
Christmas calendar#18 57:5320 / 75  
Christmas calendar#17 44:0547 / 90  
Compensation day 15 8:4959 / 105  
Christmas calendar#16 40:0527 / 85  
Christmas calendar#15 59:5039 / 81  
Christmas calendar#14 32:2867 / 107  
Herbouilly - Middle 37:5238 / 92  
Christmas calendar#13 45:3232 / 86  
SOUTH TROUTBOROUGH  30:1431 / 72  
Järvafältet sprint 23:0925 / 91  
Herbouilly - Short 39:5250 / 95  
belgian long 28:2515 / 66  
Long-sprint Siente-Mette 31:3032 / 67  
Long sprint Siente-Mette 33:0933 / 90  
Night-sprint Sinte-Mette 18:3230 / 86  
Christmas calendar#12 49:1229 / 90  
Christmas calendar#11 24:4963 / 97  
Christmas calendar#10 64:3058 / 92  
Christmas calendar#9 41:5738 / 93  
Christmas calendar#8 34:1132 / 96  
Christmas calendar#7 42:3748 / 97  
Christmas calendar#6 13:4223 / 113  
Christmas calendar#5 55:3254 / 93  
Christmas calendar#4 27:1531 / 115  
Christmas calendar#3 51:5344 / 97  
Christmas calendar#2 28:5427 / 105  
Christmas calendar#1 35:4131 / 113  
Stäket  16:4515 / 47  
CFEB 2019-12-15 68:2420 / 50  
Huhus III 70:2529 / 74  
RyaAsar-short 32:5541 / 124  
CFEB 2019-12-01 47:2613 / 52  
Vulcania - Middle 57:5230 / 104  
Utsjoki Night II 66:4140 / 72  
hanneksen kisa 20:159 / 66  
Mt. Litcfield 33:2930 / 60  
Dunas de Maspalomas (reused)  28:5136 / 98  
Huhus II 44:2224 / 72  
Huhus beisik run 47:3632 / 70  
Dogtrack in the year 2080 short 17:2929 / 93  
Kaleva Church (reused) sprint 17:1647 / 95  
Night in Lappland 50:0325 / 71  
OneLegWonder #9 19:4332 / 81  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 66:4731 / 99  
Suomi7 40:2331 / 90  
Loka, night middle 23:3620 / 78  
Alcubierre 67:1438 / 78  
Loka, short 20:1127 / 97  
Kytäjä Middle 2 30:4823 / 95  
Return to Schönbrunn labyrinths 42:3829 / 89  
Downhill Ski O 2 14:5127 / 86  
Downhill Ski O 17:1341 / 94  
Laikko middle  41:4327 / 82  
athletics 800mts. 3:286 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 41:1259 / 96  
Vorssa 49:5034 / 92  
Kytäjä Night Long 102:2914 / 57  
Cheire de come - Sprint 19:1624 / 116  
CFEB 2019-11-15 76:5621 / 52  
H/D10RR course 2 13:0028 / 98  
Playa 74:4635 / 97  
Kytäjä Middle 45:2630 / 87  
H/D10 RR course 1 7:5012 / 107  
CF-WorldCup2019-[E10] 97:0266 / 117  
Kytäjä Long 2 96:1018 / 63  
CFEB 2019-11-01 88:0716 / 54  
Kytäjä Sprint 21:3628 / 115  
Riiainen 37:0149 / 110  
OSkarshamn Long Night 57:5322 / 63  
CFEB 2019-10-15 70:367 / 47  
vp 48:3030 / 92  
Kytäjä Long 72:2429 / 93  
Laikko night 57:2024 / 74  
Oskarshamn Middle 2 19:4718 / 114  
Nordmarka Middle 38:5243 / 102  
OneLegWonder #8 18:5762 / 105  
Playa del Ingles 62:2621 / 94  
CF-WorldCup2019-[E9] 37:3728 / 117  
Oskarshamn Night Sprint 2 17:3825 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 18:4031 / 116  
Urkiola 42:0223 / 103  
Laikko middle 31:2237 / 104  
Oskarshamn Middle 34:1127 / 106  
Tahkovaara 35:1858 / 125  
Oskarshamn Night Long 60:5517 / 91  
CFEB 2019-10-01 73:5317 / 49  
Kalle Anka Mästerskapen 33:5616 / 84  
OneLegWonder #7 11:2810 / 126  
OneLegWonder #6 10:1337 / 112  
Momarka Middle 27:2129 / 126  
French WOC10 training 27:4569 / 136  
OneLegWonder #5 8:4937 / 112  
OneLegWonder #4 20:4486 / 107  
OneLegWonder #3 17:3772 / 114  
CFEB 2019-09-15 67:2322 / 62  
OneLegWonder #2 12:2559 / 121  
OneLegWonder #1 19:4737 / 134  
CF-WorldCup2019-[E8] 43:4757 / 130  
CFEB 2019-09-01 65:1423 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 66:0840 / 114  
SummerCup'19 E12-Final 44:3037 / 124  
SummerCup'19 E11-Long 93:0033 / 96  
Litchfield Randomized 44:1610 / 80  
SummerCup'19 E10-NightSprint 15:0037 / 125  
SummerCup'19 E9-Sprint 18:3145 / 135  
CF-WorldCup2019-[E6] 46:2436 / 120  
CFEB 2019-08-15 84:2310 / 59  
Gränjesåsvallen | Middle 24:2528 / 126  
Kynäsberget re-use | Middle 30:3725 / 133  
CF-WorldCup2019-[E5] 79:4939 / 103  
CFEB 2019-08-01 107:0624 / 56  
SummerCup'19 E8-Sprint 17:1328 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 43:0444 / 136  
CFEB 2019-07-15 66:1914 / 62  
SummerCup'19 E7-Middle 36:0731 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 75:4122 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 56:1715 / 74  
SummerCup'19 E4-Middle 25:3828 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 32:5646 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle 43:2343 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint 19:5151 / 136  
CFEB 2019-07-01 85:2017 / 55  
CFEB 2019-06-15 51:2511 / 50  
Jukola Night 62:1129 / 80  
Jukola 2000 57:1543 / 115  
Peruspintis II  53:2517 / 87  
Peruspintis 47:2515 / 97  
1 Control 3:0523 / 101  
Kontioranta Cup III Final 44:5648 / 101  
Våttåsen Night 48:3652 / 87  
Kontiolahti Cup 2 43:1340 / 103  
CF-WorldCup2019-[E3] 108:0132 / 99  
Fremo Night 21:1134 / 98  
Kontiolahti Cup I 36:3238 / 94  
up-and-down, the downhill part 14:3929 / 106  
up-and-down, the uphill part 12:4640 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 71:1767 / 121  
May 57:4619 / 72  
CFEB 2019-06-01 61:0510 / 47  
Confusing Cup - Final 28:3240 / 84  
CF-WorldCup2019-[E1] 45:0361 / 131  
Pyrenees 53:1836 / 93  
Saarijärvi middle 2 39:5323 / 105  
Confusing Cup - Day 4 42:2214 / 60  
Confusing Cup - Day 3 28:3129 / 76  
Cofusing Cup - Day 2 27:1412 / 78  
Confusing Cup - Day 1 dnf  
Kvarntorp | Long  56:5032 / 93  
Saarijärvi new middle 40:3841 / 109  
[CF SpringCup'19]E7-Final 29:2212 / 119  
Metsäkylä middle 2 38:0439 / 118  
CFEB 2019-05-15 dnf  
Isotonic Relay April 1986 41:0342 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 68:1728 / 88  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 25:5228 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 16:2642 / 133  
Metsäkylä new middle 35:3134 / 109  
Finspång Long 56:5326 / 91  
Finspång Night 33:1620 / 77  
Kvarn Long 57:5926 / 79  
Kvarn Night 38:3323 / 78  
Kvarn middle 38:4125 / 118  
CFEB 2019-05-01 102:5125 / 62  
Tähtiniemi new 1.1 middle 48:3936 / 90  
Tähtiniemi new middle 36:5826 / 109  
Gäddhult Long 71:1926 / 81  
Gäddhult Night 39:4051 / 91  
Gäddhult Middle 48:5049 / 109  
Gäddhult Sprint 20:3635 / 131  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 43:3832 / 106  
Konkalampi v4 middle 44:0745 / 102  
Gena Gaymes 11:2326 / 88  
Oldie but goldie 5 8:4360 / 118  
CFEB 2019-04-01 74:1720 / 60  
Oldie but goldie 4 43:3752 / 101  
Oldie but goldie 3 26:2337 / 74  
Oldie but goldie 23:5337 / 92  
Oldie but goldie 2 20:2716 / 100  
Competition 25:4925 / 119  
[CF SpringCup'19]E3-Long 53:4838 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 25:5942 / 127  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 18:5365 / 149  
Oldie but goldie 10:1036 / 137  
Pinheiro III 23:4528 / 112  
Oittaa again 28:3432 / 83  
Pinheiro II 37:3036 / 104  
Konkalampi new middle 53:2343 / 91  
Relay training 24:2349 / 108  
Gjenvollhytta rerun 2 16:5812 / 92  
Gjenvollhytta rerun 20:2416 / 94  
Oittaa forestsprint 13:0155 / 91  
Pinheiro 17:0223 / 130  
Haijainen | Middle 41:3756 / 117  
Utsjoki Sunday-O II 29:4635 / 86  
Shrink 25:1382 / 113  
CFEB 2019-03-15 91:4123 / 53  
Suololuoppal night 80:0636 / 76  
South Finland Sunday Easy-O 29:5122 / 108  
Dutchman Flats | Sprint 20:5036 / 130  
Juuka 53:4045 / 107  
Isojärvi 3 middle 2 47:4120 / 88  
Suololuoppal middle 2 47:4424 / 93  
Gjenvollhytta Sprint 15:3144 / 107  
Suololuoppal middle 41:3350 / 112  
Gjenvollhytta Night 2 64:3225 / 66  
Gjenvollhytta Middle 2 30:296 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 30:4059 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 27:1744 / 93  
|ReusedSprintMaps|-E2 48:4853 / 98  
|ReusedSprintMaps|-E1 27:5559 / 129  
Perahikia Norht Karelia 39:0518 / 95  
Gjenvollhytta Night 56:0623 / 67  
Lappörarna night 60:2545 / 76  
Kronfallet | Middle 37:5522 / 118  
Gjenvollhytta Middle 46:4524 / 113  
Lappörarna middle 3  41:1519 / 106  
[OldButGold] Art, short night 21:0940 / 115  
[OldButGold] Gribskov, short 15:5754 / 137  
Lappörarna middle 2 37:3526 / 130  
Gribskov Midt - Prologue 17:5243 / 125  
CFEB 2019-03-01x 61:2421 / 80  
Tahkis 43:2743 / 122  
Gjenvollhytta short 26:1115 / 117  
Gjenvollhytta 28:1017 / 105  
dyynimasto 42:2634 / 106  
Lappörarna middle 28:3441 / 138  
Terrain B 83:2517 / 104  
Super short series 2 4:1952 / 102  
Super short series 1 5:3774 / 111  
dunas 46:2625 / 91  
CFEB 2019-02-15 dnf  
[CF WOC 2019] Night 69:1936 / 101  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 40:5729 / 130  
Backsjö middle 1 26:5049 / 139  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 67:3653 / 123  
Tour de la IKHP #4 20:5836 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 49:1951 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 54:1034 / 99  
CFEB 2019-02-01 55:2719 / 77  
Isojärvi 3 middle 36:0927 / 125  
[CF WOC 2019] Long 99:2344 / 108  
Isojärvi 2 middle 35:4637 / 127  
Horner Hütte 19:3660 / 114  
Desert du Carlit day 1 54:4913 / 90  
[CF WOC 2019] Middle 54:2153 / 150  
CFEB 2019-01-15 84:4717 / 71  
Brainfartland Open 59:3046 / 111  
Tour de la IKHP #3 30:266 / 85  
Isojärvi middle 3 38:0047 / 133  
island of carlit  28:5622 / 117  
[WorldCup2018]-Final 35:0729 / 137  
CFEB 2018-12-15 67:2411 / 58  
[REUSE]Storklinten Middle 2 38:1221 / 97  
[WorldCup2018]-E9 55:0519 / 100  
Isojärvi night 66:4342 / 77  
[WorldCup2018]-E8 59:5426 / 98  
[WorldCup2018]-E7 80:2839 / 100  
Isojärvi middle 2 46:5333 / 95  
Tour de la IKHP #2 46:288 / 70  
CFEB 2018-12-09 43:0627 / 99  
Isojärvi middle 37:1616 / 103  
[REUSE]Storklinten - Middle 38:2036 / 130  
Ski-o Tomsk Sprint 27:0933 / 100  
Larsmo (Luoto) middle 4 35:0229 / 108  
Edited Random 81:0435 / 90  
Lielstraupe 2 29:0917 / 72  
CFEB 2018-12-01 100:2326 / 59  
Fun sprint 20:425 / 82  
lielstraupe 30:0430 / 77  
Northern Winthrop Middle 37:0518 / 57  
Tour de la IKHP #1 42:1637 / 88  
test26:2751 / 118  
Forrest Sprint 16:3316 / 72  
Southern Finland 43:3119 / 70  
Central Pembrokeville Night 90:264 / 42  
Kukuljärvi III 65:5015 / 71  
Kukuljärvi II 37:0426 / 74  
Greycliffordwood 38:308 / 58  
Kukuljärvi 32:1320 / 96  
Ski o 27:2023 / 76  
ski o 23:1732 / 84  
CFRace 25:3612 / 81  
Käringsund middle 33:1821 / 80  
[WorldCup2018]-E6 81:1337 / 88  
Pineda 57:5216 / 62  
[WorldCup2018]-E5 64:0834 / 96  
[WorldCup2018]-E4 43:3636 / 107  
CFEB 2018-11-15 52:0015 / 66  
Luco Aragon 33:1937 / 79  
Nipfjället|Middle 34:3112 / 104  
Larsmo middle 2 28:0932 / 104  
[WorldCup2018]-E3 59:0824 / 95  
[WorldCup2018]-E2 55:1038 / 103  
Larsmo middle 33:0024 / 110  
[WorldCup2018]-E1 70:0563 / 127  
CFEB 2018-11-01 74:1111 / 65  
Orrdals klint v2 short 30:1545 / 102  
Wheal Florence 53:4234 / 133  
Orrdals klint 3 short 19:5732 / 115  
sprint 20:2023 / 99  
kikirace3 83:5315 / 52  
kikirace2 51:5734 / 79  
kikirace1 19:2922 / 99  
Orrdals klint 2 short 22:2438 / 119  
Orrdals klint middle 42:4534 / 76  
Orrdals klint short 24:4544 / 123  
Venice race sprint 60:4130 / 70  
Kiutvaara middle 3 38:0726 / 88  
Lewes Lake 19:4825 / 143  
Kiutvaara middle 2 43:1039 / 97  
CFEB 2018-10-01 59:4810 / 59  
Somewhere forest night 36:1130 / 82  
Somewhere forest middle 2 49:4149 / 110  
Western Wollasland - Middle 25:0716 / 95  
Sprint Italian Championship dnf  
Kyrkoberget middle 5 29:3219 / 105  
Dutchman Flats 53:3150 / 108  
CFEB 2018-09-15 72:4618 / 61  
sprint2night 24:3911 / 79  
Sikovuori II 22:4932 / 106  
Sikovuori 35:0162 / 109  
Kalajoki middle 2 41:2933 / 92  
race9 58:1327 / 56  
Nice fast run 40:479 / 64  
short but hard 43:0423 / 69  
CFEB 2018-09-01 79:1716 / 58  
Kyrkoberget night 2 40:1631 / 68  
Björköby middle 4 39:1928 / 93  
Kyrkoberget middle 4 32:1644 / 100  
Hailuoto night 34:0227 / 72  
Hailuoto short 23:5643 / 114  
Col du Marchairuz 25:283 / 72  
Esten boylstonborough 67:346 / 62  
WinterCup - Day 1 39:2030 / 90  
CFEB 2018-05-15 66:127 / 73  
Levico Terme 13:5227 / 96  
Tropical night 47:1449 / 91  
Middle Kinbraeland Bluff 86:3310 / 46  
Hailuoto in the year 2099 middle 30:5824 / 100  
Metsäkylä middle 4 45:0220 / 91  
CFEB 2018-08-01 47:279 / 61  
Metsäkylä middle3 41:4318 / 82  
Woman 12:4224 / 76  
Sekotsuji 33:0214 / 58  
  35:2218 / 79  
Ekelinniemi night 59:2328 / 55  
Ekelinniemi long 59:1921 / 67  
Aatsajoki Night 34:0930 / 66  
Aatsajoki 57:1049 / 90  
Oronmylly night 2 57:2021 / 53  
Oronmylly middle 3 37:4822 / 101  
CFEB 2018-07-15 81:2320 / 52  
Fageda 37:2828 / 97  
CFEB 2018-07-01 62:1413 / 66  
Alcubierre est 59:4410 / 76  
Gtlendjik-midle 58:2219 / 51  
Gelendjik 26:1111 / 83  
Hedberget Middledistance 32:065 / 83  
Reposärkät night 2 44:4928 / 77  
Reposärkät middle 3 41:0831 / 111  
CFEB 2018-06-15 65:1412 / 63  
Alcubierre, Zaragoza 70:0826 / 95  
mapWOC03sprint 20:3621 / 96  
Pakkala long 61:3434 / 77  
Pakkala middle 2 28:3628 / 123  
CFEB 2018-06-01 60:088 / 61  
Rasos 77:2151 / 96  
Race 500 33:1535 / 123  
Rousvaara night 2 35:0011 / 85  
Sarkalahti 2 night 42:4720 / 67  
CFEB 2018-05-15 46:195 / 73  
Pakkala night 53:3724 / 66  
Pakkala middle 35:0120 / 113  
Lac Aude 52:5263 / 113  
La Quillane 34:0815 / 95  
Rousvaara middle 2 39:4942 / 101  
Klein Bottle 72:4514 / 61  
Rousvaara night 35:5325 / 81  
Rousvaara Middle 31:4425 / 102  
Sarkalahti 2, middle 2 40:3135 / 87  
Sarkalahti 2 middle 45:4850 / 104  
Sarkalahti long 65:0926 / 85  
[color treasures]-E6 38:4540 / 116  
Sarkalahti night 47:0641 / 78  
Sarkalahti middle 46:2446 / 104  
Boy surface = Moebius + Disc 86:0011 / 67  
[color-treasures]-E5 37:1724 / 122  
Easter middle distance 21:509 / 102  
Middle Distance "Svinesund" 26:0633 / 140  
Reposärkät middle 2 33:1227 / 112  
[color treasures]-E4 49:3333 / 102  
Reposärkät long 60:2419 / 76  
Reposärkät night 37:2423 / 74  
Reposärkät middle 34:0728 / 112  
CFEB 2018-04-01 64:0012 / 59  
1 33:5127 / 66  
[color treasures]-E3 50:2036 / 111  
Oskarshamn Night Long 53:4916 / 82  
Konkalampi 1, middle 2 37:0424 / 89  
[color treasures]-E2 33:5734 / 101  
Konkalampi 2 short 17:3420 / 87  
Spring Cup E3 Long Final 53:4818 / 64  
Spring Cup E2 Middle 30:4115 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 18:0849 / 106  
Spring Cup Prologue 18:1631 / 104  
Livastinmäki middle 2 38:2533 / 83  
CFEB 2018-03-15 65:2612 / 61  
Livastinmäki middle 32:3437 / 119  
[color treasures]-E1 36:5918 / 110  
Paradiset Series E3 - Long 46:1925 / 82  
Paradiset E2 - Middle 40:0242 / 105  
Paradiset E1 - Night Sprint 22:5922 / 97  
Paradiset Series - Prologue 9:3753 / 96  
Rusia E3 - Long 52:4118 / 76  
Rusia E2 - Middle Night 39:0727 / 86  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 17:5931 / 109  
Middle Oskarshamn 33:4142 / 108  
CFEB 2018-03-01 53:5314 / 49  
Hills night 29:0616 / 66  
Konkalampi 1 middle 38:0640 / 102  
Tähtiniemi middle 47:1254 / 105  
Koitsanlahti middle 2 34:3736 / 112  
CFEB 2018-02-15 68:3618 / 65  
Koitsanlahden kangas night 38:3219 / 69  
Koitsanlahden kangas middle 32:3534 / 107  
Pulesjärvi middle 2 25:2419 / 111  
Selbumesterskap 2214:5020 / 85  
Selbumesterskap 13:387 / 84  
Pulesjärvi night 21:0124 / 87  
Pulesjärvi middle 29:3140 / 138  
[CF-WOC'18]-Night 44:2919 / 93  
CFEB 2018-02-01 48:3516 / 73  
Venice 70:3534 / 96  
[CF-WOC'18]-Long 109:3830 / 90  
Vrån SV short middle 23:0724 / 122  
Easy short 9:356 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 61:1432 / 124  
Otrhodox Christmas night sprint 38:1946 / 96  
Storskatan middle 2 35:4915 / 102  
CFEB 2018-01-15 52:4523 / 76  
Brandsbo middle 51:0023 / 92  
Vrån short middle 20:3836 / 126  
Circle City Christmas night 27:2233 / 109  
Särkijärvi middle 35:1519 / 105  
Särkijärvi short 22:4714 / 127  
CFEB 2017-12-31 80:0641 / 84  
[CF WorldCup2017]-Final 55:5820 / 97  
Storskatan long 55:0625 / 82  
irbene foot O 45:5535 / 97  
Storskatan night 40:1633 / 86  
Storskatan middle 32:4022 / 123  
Middle 33:3113 / 112  
A hill 21:4851 / 124  
CFEB 2017-12-15 45:5631 / 79  
Plitvice Lakes 33:4724 / 107  
Ski  43:1441 / 85  
Ski 52:5944 / 76  
Ski-O #1 60:5550 / 107  
[CF WorldCup2017]-Race2 116:0023 / 75  
Somewhere short 3 31:1946 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 78:3226 / 103  
WySoZa - Shorty Nighty 3 26:4237 / 92  
Ski-O  24:2328 / 81  
Kiutvaara night 50:2924 / 75  
Downhill ski O 14:2731 / 103  
CFEB 2017-11-15 42:5018 / 86  
Kynäsberget - Longlegs 41:3327 / 101  
WySoZa - Shorty Nighty 2 15:5927 / 85  
Kiutvaara short 28:3346 / 108  
WySoZa - Shorty Nighty 16:5328 / 111  
Kynäsberget - CP 41:4539 / 108  
Platte, dense one, Middle 2 38:0317 / 93  
Platte, dense one, Middle 59:0735 / 97  
Kynäsberget - Middle 2 26:0429 / 146  
go 22:0629 / 97  
Habarskoe 19:1222 / 88  
Uppsala Cup Day 3 43:5225 / 60  
Uppsala Cup Day 2 dnf  
Uppsala Cup Day 1 42:4319 / 85  
Metsäkylä night 2 36:4119 / 81  
Metsäkylä middle 2 57:4414 / 77  
Babylon, Middle 42:2758 / 111  
CFEB 2017-11-01 44:1312 / 70  
The cup 10 55:4332 / 102  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 54:137 / 66  
The cup 9 59:1934 / 83  
Dalen Middledistance 36:3637 / 88  
Dalen - Longdistance 48:0811 / 72  
The cup 8 32:5740 / 108  
Lago Santo Middle 2 32:2325 / 99  
Kivijärvi night 28:5116 / 76  
Lago Santo - Middle 38:4541 / 106  
Kivijärvi short 33:1833 / 106  
The cup 7 18:1830 / 102  
Waikawa - Middle 38:1633 / 101  
Kynäsberget - Middle 31:2160 / 127  
The cup 6 32:4618 / 90  
Ompalompa 36:2317 / 77  
The cup 5 25:5030 / 96  
The cup 4 39:2033 / 86  
The cup 3 35:5735 / 97  
CFEB 2017-10-15 57:119 / 68  
The cup 2 34:1154 / 110  
The cup 1 36:2729 / 118  
The 4 marshes - Middle 15:1733 / 127  
Stockholm 3-Days C 25:5935 / 78  
Stockholm 3-Days B 23:458 / 73  
Stockholm 3-Days A 23:3115 / 95  
The 4 marshes 13:0621 / 114  
Stoardhard Hills  35:558 / 74  
Micro RouteRace  19:2530 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 12:4148 / 86  
CFEB 2017-10-01 59:5021 / 59  
CFEB 2017-09-25 48:3712 / 70  
Schöckl D 24:0750 / 96  
Schöckl C 27:4435 / 96  
Schöckl B 20:3317 / 102  
Schöckl A 21:1653 / 132  
East Coast Open Day 1 74:0717 / 54  
Jaanankallio II 23:5025 / 119  
Somewhere short 24:3844 / 132  
Höstrusket 2017 86:367 / 64  
Jaanankallio 31:1126 / 113  
Sunning Field - Sprint 8:2415 / 98  
CFEB 2017-09-12 48:3812 / 95  
Pomirawick Open 2017 46:579 / 50  
Tillmanberg Bluff 13:3415 / 71  
western brooklinetontown 28:1710 / 75  
Flag Sprint 19:2330 / 90  
Rockland - Sprint 13:0543 / 90  
Bermuda O-Meeting Day 3 54:3313 / 58  
Island-OL 55:4816 / 66  
Sälen 3+3 102:1921 / 87  
WOC Longdistance 60:3918 / 99  
Bermuda O-Meeting Day 2 29:356 / 67  
Bermuda O-Meeting Day 1 26:3340 / 83  
Easy Long 30:5617 / 79  
Hamina sprint 2 29:0056 / 108  
Fredrikshamn sprint 31:4949 / 116  
Red Hill - Day 3 dnf  
CFEB 2018-08-08 55:3514 / 69  
Martin s.6k 31:264 / 57  
Red Hill - Day 2 dnf  
Red Hill - Day 1 dnf  
Micro E2 - Short  11:4927 / 94  
Micro - Night 6:5224 / 85  
Upper Sherman - Short 11:519 / 114  
RusCup E2 dnf  
  34:116 / 74  
RusCup E1 19:1340 / 85  
RozhCUP 1 31:0343 / 88  
RusCup E1 23:0743 / 90  
CFEB 2017-07-15 52:2514 / 83  
Summer 2017-E5 43:3126 / 119  
Test 30:5821 / 73  
Summer 2017-E4 34:4323 / 131  
Miass small forest 22:0610 / 104  
Summer 2017-E3 43:5031 / 130  
Summer 2017-E2 30:4662 / 125  
CFEB 2017-06-30 62:5115 / 80  
Summer 2017-E1 31:4338 / 144  
Simpele sprint 40:0950 / 130  
Hailuoto in the year 2100 middle 31:1716 / 114  
CFEB 2017-06-13 50:5923 / 76  
Hollola 1 middle 30:2720 / 105  
Björköby middle 35:4026 / 121  
Oronmylly SE short 21:1314 / 104  
Oronmylly West short 26:4915 / 117  
Cambridge - Middle 18:227 / 116  
CFEB 2017-05-25 47:379 / 85  
CFEB 2017-05-18 41:4712 / 82  
Oronmylly NW short 27:3523 / 139  
Loire_Nord227:559 / 105  
Loire_sud224:5535 / 119  
Rautajärvi night 44:3426 / 85  
Rautajärvi short 3 30:3162 / 136  
Embrapa RJ 44:5937 / 72  
10 mila relevant - Skatås 105:1234 / 94  
Somewhere forest middle 2 48:1436 / 91  
Sarkalahti night 64:1139 / 73  
Archipelago middle 34:4121 / 110  
Sarkalahti long 70:3327 / 71  
Somewhere forest middle 44:2534 / 98  
Pineforest 2 night 56:4523 / 71  
Sarkalahti middle 45:2019 / 113  
Haukkavuori night 54:2235 / 82  
Pineforest 2 middle 46:5843 / 110  
Sarajärvi long 69:3444 / 93  
LongLake Model dnf  
 242:4547 / 195  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 22:1734 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 19:2618 / 150  
Sarajärvi middle 40:0021 / 120  
Couto da Arnela - Middle 41:4448 / 147  
Pineforest middle 2 36:3534 / 110  
Pineforest night 45:5421 / 81  
Pineforest long 57:1136 / 113  
Pineforest middle 33:0526 / 119  
CFEB 2017 mar E6 41:5714 / 51  
CFEB 2017 mar E5 34:2916 / 64  
CFEB 2017 mar E4 31:5918 / 71  
CFEB 2017 mar E3 19:057 / 81  
CFEB 2017 mar E2 47:2724 / 63  
CFEB 2017 mar E1 49:1418 / 94  
Les 3 Mares - Middle dnf  
 235:2832 / 125  
Pineforest short 30:5423 / 171  
Kikirace2 34:0028 / 102  
Kikirace1 40:3433 / 84  
Götzenbachtal 28:5947 / 99  
Fantasy park sprint 21:1337 / 120  
Storsund long 72:4724 / 98  
Storsund middle 43:2623 / 122  
Storsund night 57:3445 / 93  
Börsskäret short 26:3633 / 151  
Hofwald, Middle 2 39:1352 / 127  
Ritterwald - Night 50:0038 / 67  
  26:5325 / 89  
Oronmylly 3 night 47:0030 / 83  
Oronmylly 3 long 61:1229 / 91  
Hofwald, Middle 43:0543 / 146  
Oronmylly 3 short 24:2963 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 73:0356 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 58:4469 / 168  
Oronmylly 2 night 37:0025 / 101  
Oronmylly 2 middle 42:2352 / 134  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 57:4540 / 111  
Oronmylly long 60:0337 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 65:0549 / 133  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 36:3759 / 166  
Oronmylly night 41:3923 / 80  
Oronmylly middle 51:2439 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 52:1540 / 158  
CF-WOC'17-Long 133:4246 / 119  
San Marinera - Sprint 45:3261 / 144  
Hapua Long Distance 72:2738 / 103  
Somewhere forest night 50:1633 / 72  
Cittá di Perduta - Sprint 38:1055 / 143  
Random - Final 30:2443 / 127  
Somewhere fore4st middle 2 66:4953 / 98  
Huuhkainvuori middle 2 44:0328 / 116  
Somewhere forest night 36:3053 / 100  
Somewhere forest middle 39:5218 / 71  
Koukkuniemi night 42:1347 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 73:2938 / 126  
CF-WOC'17-Night 46:1339 / 126  
Koukkuniemi middle 2 48:3463 / 115  
Koukkuniemi middle  34:2859 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 16:2842 / 179  
CF-WOC'17-Sprint 32:0374 / 175  
St. Leonhard Contours 2 33:5654 / 128  
CF-WOC'17-Middle 55:3662 / 156  
Babylon 2, Night 37:3364 / 96  
Babylon 2, Middle 2 38:4559 / 103  
Babylon 2, Middle 38:0058 / 126  
Babylon, Middle 2 27:0439 / 120  
Babylon, Middle 30:4268 / 145  
Grönklitt - Night 37:0935 / 109  
Grönklitt - Middle 34:2073 / 173  
Random 3 - Middle 29:1337 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 30:1141 / 112  
Merry Christ-maze dnf  
Slater Road 5-days | E3 - Night 106:3936 / 80  
St. Leonhard, Contour-O 42:5330 / 110  
Random 2 - Night Controlpicking 15:3147 / 118  
Random 2 - Middle 41:1940 / 96  
Iivaara 2 middle 47:3528 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 61:0141 / 120  
Mount Kooyoora, Middle 35:0547 / 120  
Maze Runner | CF-Edition 74:2344 / 131  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 46:3154 / 115  
Random - Middle 3 38:5833 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 26:0939 / 159  
Tonsow, Ski-O 36:4441 / 127  
Tonsow, Short 33:4952 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 27:0081 / 153  
Iivaara 1, middle 47:0533 / 107  
Tonsow, Middle 2 43:5836 / 92  
Tonsow, Middle 47:4841 / 115  
Random - Middle 2 39:0556 / 107  
Random - Middle 37:0579 / 132  
Random - Night 25:4772 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 28:3361 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 50:4178 / 139  
Brainfartland short 2 44:0740 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 35:2355 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 28:2458 / 139  
CF-League | Skatås Night 29:2953 / 146  
La Totale, Controlpicking 19:3566 / 160  
Forest Umbra, Middle 25:5141 / 149  
The night of non-hiting spiders 42:0929 / 79  
WoO Route to Christmas #2 9:1580 / 175  
Bauerskogen Long 69:0469 / 119  
St. Leonhard, Middle 34:0566 / 146  
Bauerskogen Short Middle 28:2089 / 165  
Cavedine Night 37:3963 / 104  
Shrinked runners 2 middle 44:0340 / 95  
Söderskogen 2 middle 43:2771 / 140  
Gullåsaberget Middle 22:2441 / 149  
Shrinked runners short 28:2333 / 131  
Cavedine Short 2 29:3655 / 126  
Cavedine short 26:5567 / 149  
Nipfjället - Sprint 46:2358 / 164  
Forbergåsen - Middle 35:0048 / 134  
La Totale, Middle Night 26:0737 / 99  
CF-League | Rudan Long 56:1444 / 140  
Söderskogen 2 short 32:1162 / 127  
Walking on the Moon 15:1632 / 120  
Dense Forest ;) 6:2436 / 119  
CF-League | Sotkamo Short 34:1243 / 151  
Mount Kooyoora, Middle 36:5546 / 115  
Mount Kooyoora, Short 26:3851 / 137  
CF-League | Hidden meadow Short 23:2486 / 165  
Houtu Finale - Night 33:1455 / 90  
Houtu Classic Distance 39:4837 / 96  
Houtu Middle Distance 2 30:0950 / 115  
Houtu Middle Distance 34:2365 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 75:3765 / 119  
Mount Kooyoora, Middle 35:0224 / 102  
Brainfartland short 37:5257 / 125  
La Totale, Middle 22:3150 / 153  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 73:1150 / 95  
CF-League | Skatås Long 52:3739 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 26:0761 / 129  
MK Middle 1 30:1046 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 67:1466 / 119  
Gullåsaberget Intro 14:2723 / 132  
Söderskogen middle 33:4474 / 133  
Plaine du Rosoir - Middle 29:5860 / 115  
Söderskogen 20:5344 / 144  
Larchant - Middle 29:5327 / 122  
Plaine du Rosoir - Short 13:0241 / 155  
Halloween - Special :D 29:3069 / 118  
CF-League | Skatås Middle 32:3539 / 151  
Mount Kooyoora, Long 58:0541 / 107  
Mount Kooyoora, Intro 18:4281 / 151  
Race 400 night 29:5236 / 92  
Race 399 21:0045 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 74:1747 / 122  
CF-League | 10mila mashup 43:3035 / 135  
St. Leonhard - Ries, Middle 29:4239 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 24:5794 / 169  
Platte - Dürrgraben 20:0129 / 118  
Skatås Middle 28:0438 / 123  
Babylon, Night 28:0154 / 99  
Blumau, Middle 39:1627 / 98  
CF-League | Finnbo Short-night 19:3645 / 120  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen 53:2556 / 131  
Babaylon Middle 27:2135 / 116  
CF-League | JWOC Middle W20 27:5366 / 165  
Babaylon, Short Intro 18:2348 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 29:4778 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 52:1564 / 151  
ski-o  23:2536 / 97  
CF-League | Munkedal Long-night 92:4937 / 94  
ski -o 39:1555 / 102  
CF-League/Southern Fairbankswood 22:4244 / 114  
CF-League | Rudan Middle 2 47:2544 / 150  
Rautajärvi 2 short 34:4954 / 122  
Huuhkainvuori 2 night 50:3340 / 83  
Huuhkainvuori 2 middle 61:1975 / 128  
 244:4847 / 170  
Hikuwai Finale 51:1047 / 111  
yo 18:0140 / 104  
ski - o Kazahstan 21:4155 / 113  
Huuhkainvuori night 50:0440 / 87  
Ski-o 59:1363 / 117  
CF-League | ForÊt oubliée Short 33:5538 / 161  
Huuhkainvuori short 25:5251 / 149  
CF-League | Rudan Middle 38:5044 / 163  
CF-League | Munkedal Middle 48:4745 / 161  
Middledistance 21:5243 / 166  
Blumau - fast one 4 32:5989 / 156  
CF-league | JWOC-Middle M20 37:3185 / 199  
Hikuwai Middle 50:3642 / 129  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr 64:1738 / 124  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 28:0133 / 191  
Somewhereforest 2b middle 43:3231 / 126  
Hikuwai Short 2 30:3235 / 119  
Real Somewhereforest 2b night 53:3234 / 84  
Somewhereforest 2b night 48:4435 / 97  
Hikuwai Short 50:1175 / 168  
Somewhereforest 2 middle 44:1241 / 136  
Little Ashland OPEN 41:3530 / 83  
Downeyboroughboro OPEN 10:2312 / 102  
Blumau - fast one 3 33:5374 / 126  
Blumau - fast one 2 35:4575 / 132  
Blumau - fast one 21:5950 / 160  
Somewhereforest 2 17:1232 / 161  
Blumau, Middle 2 29:1117 / 133  
Blumau Middle 35:0155 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 93:2032 / 137  
Olberget | Middle-Night 71:3745 / 118  
Lammhult, sprint 16:1248 / 164  
Trout 14:2115 / 104  
Art, short 15:5228 / 168  
Fylleryd, middle 20:4650 / 154  
Olberget | C-pick 53:3245 / 160  
Olberget | Middle 80:4164 / 170  
oocup 51:115 / 63  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr 95:2643 / 149  
1,8 KM 10:4027 / 106  
East Selma Lake Middle 27:5612 / 104  
Maze Event 27:3530 / 109  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn 77:2976 / 153  
Teisko middle 37:5937 / 153  
Boaze de agost 2016 51:0618 / 93  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn 62:1032 / 145  
Sprint Cup 9 19:5673 / 138  
Sprint Cup 8 21:0074 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn 32:1533 / 174  
Southern Boston Preserve 9:354 / 84  
Reposärkät short/middle 41:3225 / 120  
Upper Atkinson National Preserve 8:5027 / 112  
Rautajärvi short 29:1569 / 158  
Livastinmäki short 35:3346 / 131  
Sprint Cup 7 30:0561 / 126  
Konkalampi 2, short 35:5322 / 136  
Sprint Cup 6 24:3035 / 106  
Sprint Cup 5 20:3242 / 119  
Sprint Cup 4 26:0550 / 110  
Sprint Cup 3 dnf  
 228:0074 / 179  
Sprint Cup 2 25:1747 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 27:2160 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 28:2335 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 72:0563 / 123  
 255:1536 / 177  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 85:3248 / 137  
 277:3253 / 213  
Konkalampi 3 short 33:5263 / 135  
EYOC2016 Long Men sixteen 54:0626 / 139  
Hh 9:5729 / 96  
EYOC2016 Long Men eighteen 80:3428 / 135  
Kaltrimdas 40:2545 / 157  
Somewhereforrest long 67:2638 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 50:2233 / 121  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 46:3836 / 169  
Quip 22:3826 / 89  
Jukola hype Leg 7 75:4425 / 104  
Jukola hype Leg6 57:5227 / 93  
June No 5 dnf  
 252:4858 / 135  
Jukola hype Leg 5 33:3649 / 145  
Jukola hype Leg 4 46:4830 / 99  
Jukola hype Leg3 75:2325 / 77  
Jukola hype Leg 2 96:1539 / 113  
Vaaksinjärvi #01 35:1021 / 119  
summer competition Day 2 Night 21:1817 / 73  
Summer Competition Day 1 15:1939 / 94  
June No 4 52:2129 / 90  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori 93:1844 / 105  
Kalngale+ short  18:0932 / 158  
Sprint training 3 21:2138 / 141  
June No 3 42:0636 / 100  
June No 2 31:1545 / 127  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 51:1458 / 136  
Buchwald, Middle 34:5523 / 126  
Philochillo Cup 1 - E 5:3121 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 3:1946 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 7:2142 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:1532 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 4:2841 / 150  
Trimdas long (middle) 56:5035 / 99  
Sprint training 2 21:4141 / 145  
Sprint training 14:3817 / 153  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 51:5161 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint 31:4933 / 133  
Somewhere forrest 2 middle 41:1646 / 125  
Trimdas short 18:3132 / 158  
Somewhereforrest 2 short 31:1048 / 138  
Summercamp Day 3 26:2626 / 92  
Summercamp Day 2 21:0112 / 93  
Summercamp Day 1 24:2723 / 116  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen 67:1940 / 118  
Somewhereforrest short 32:2071 / 168  
Rock Sprint 10:4321 / 157  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 68:4843 / 142  
Porkkala long 64:5244 / 106  
Porkkala short 24:2851 / 172  
Kalajoki 2 night 49:4938 / 95  
Training Race 2 13:2340 / 109  
May No 6 39:3547 / 99  
Koantaus night 36:4029 / 103  
Kalajoki 2 middle 37:1338 / 136  
Training Race 1 9:3642 / 133  
May No 5 62:4020 / 78  
May No 4 27:2549 / 102  
Go on! 28:3412 / 77  
May No 3 74:3931 / 90  
Kalajoki Dunes short 30:5632 / 105  
May No 2 40:5132 / 96  
May No 1 23:1354 / 138  
Koantaus middle 2 45:5545 / 109  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 68:1560 / 149  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 71:4337 / 128  
Koantaus middle 45:1265 / 129  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 71:2672 / 157  
Koantaus short 25:3341 / 149  
Metsätalonkulma 2 29:5266 / 132  
Metsätalonkulma 18:4950 / 170  
Romevaara night 27:0136 / 117  
Hamina sprint 31:2972 / 160  
Romevaara 2 29:0743 / 159  
East Rugglesburg 14:4946 / 135  
Pakkala night 35:2437 / 113  
Kalngale middle 48:1056 / 153  
Reposärkät night 57:3244 / 114  
Punching Race!!!  8:5318 / 99  
Reposärkät long 61:2315 / 103  
Peruspohjanvuori night 50:5330 / 97  
Pakkala middle 38:4341 / 141  
color maps recycled - E32 Final dnf  
 250:0740 / 198  
color maps recycled - E31 88:1225 / 113  
Madrasham dnf  
  22:1014 / 81  
color maps recycled - E30 82:1235 / 124  
color maps recycled - E29 29:1654 / 159  
color maps recycled - E2§ 45:3473 / 160  
Reposärkät 2 middle 41:1657 / 130  
color maps recycled - E27 63:5339 / 124  
Irbene middle 39:1521 / 143  
Reposärkät 2 short 21:0337 / 152  
Kalngale 23:4431 / 150  
Peruspohjanvuori long 73:2743 / 96  
Carnikava, middle distance 35:0857 / 110  
Carnikava, short distance 23:2157 / 135  
Reposärkät sprint 22:1233 / 127  
color maps recycled - E26 65:2454 / 101  
Pakkala sprint 25:0136 / 139  
color maps recycled - E25 51:5536 / 111  
color maps recycled - E24 33:2748 / 125  
Garciems Middle 29:2936 / 120  
Garciems Short 20:5148 / 149  
color maps recycled - E23 64:1425 / 103  
Manga Pirau - Sprint 14:4138 / 162  
color maps recycled - E22 47:0437 / 110  
Western Irbene Middle 29:4234 / 127  
Western Irbene Short 28:5246 / 81  
color maps recycled - E21 dnf  
Charlesham|Middle 27:0044 / 103  
North Irbene Middle 29:0910 / 110  
Peruspohjanvuori middle 44:3133 / 109  
North Irbene short 22:4880 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 23:1546 / 132  
Irbene 2 35:3555 / 91  
Irbene 26:2024 / 120  
Kalngale 2 21:3219 / 103  
color maps recycled - E20 64:4439 / 93  
Manga Pirau - Middle 50:3450 / 121  
Kalngale 42:0239 / 109  
color maps recycled - E19 38:0036 / 112  
color maps recycled - E1§ 43:3351 / 106  
color maps recycled - E17 25:0955 / 119  
color maps recycled - E16 34:0841 / 105  
color maps recycled - E15 44:0933 / 89  
Siitama South-West nigh 44:1836 / 76  
color maps recycled - E14 57:0642 / 98  
Little Furlow|Middle 29:2914 / 78  
color maps recycled - E13 37:1032 / 120  
color maps recycled - E12 45:2729 / 102  
Rautajärvi long 63:2921 / 69  
color maps recycled - E11 28:3537 / 145  
color maps recycled - E10 72:0947 / 95  
WtfConvert_2 /controlpicking 13:5630 / 111  
color maps recycled - E9 53:5943 / 95  
WtfConvert 2/ middle 38:1949 / 96  
color maps recycled - E8 42:5946 / 115  
WtfConvert /sprint 30:5619 / 115  
Rautajärvi middle 45:1034 / 111  
color maps recycled - E7 66:0449 / 98  
color maps recycled - E6 63:2264 / 106  
CFEB 2016 mar 6 26:5111 / 50  
CFEB 2016 mar 5 32:4420 / 41  
CFEB 2016 mar 4 29:1127 / 58  
  51:2735 / 58  
CFEB 2016 mar 2 30:0434 / 83  
CFEB 2016 mar 1 43:0749 / 105  
Dragvoll sprint 22:1066 / 112  
Littletown|Sprint3 6:5663 / 126  
color maps recycled - E5 113:1161 / 91  
color maps recycled - E4 62:1231 / 107  
color maps recycled - E3 42:3033 / 135  
Night race in Allston. 8:3224 / 81  
color maps recycled - E2 48:5138 / 119  
color maps recycled - E1 33:2059 / 170  
Siitama South-West middle 40:5653 / 123  
Siitama South-West sprint 22:1249 / 146  
Rocad #3 31:4813 / 95  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 29:0459 / 136  
Rocad #2 dnf  
Littletown|Sprint 2 9:3334 / 111  
Littletown|Sprint 8:4252 / 122  
Rocad #1 dnf  
 227:4545 / 185  
Teisko n2 middle 36:0231 / 111  
CF WOC Long Spectator | Long 88:1243 / 99  
Rautajärvi sprint 24:4960 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 55:4135 / 117  
Teisko n1 night 34:2849 / 98  
Teisko n2 sprint 21:3364 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 26:2676 / 177  
Teisko long 54:0937 / 104  
Desert Night [fantasy OCAD] 25:2417 / 112  
Little Alewifetown - Short 27:1224 / 111  
CF WOC Long Spectator | Middle 59:5440 / 137  
Halseboda|Long Night 77:4757 / 105  
night-o2dnf  
Pikku-Ahvenisto night 43:0841 / 116  
CF WOC Night Spectator | Short 23:42103 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short 27:5745 / 183  
CF WOC Night Spectator | Middle 24:5865 / 154  
Teisko east night 41:4743 / 120  
Halseboda|Middle 37:5155 / 161  
Teisko n+1 sprint 20:0951 / 171  
CF WOC16 Sprint 33:4379 / 171  
Halseboda|Intro 20:1657 / 197  
Bärenberg 27:4355 / 90  
Aalbäunle - Night 23:2337 / 81  
Aalbäumle 22:2442 / 102  
Waldstadion - Aalen 28:5140 / 106  
Romevaara 60:5336 / 109  
Pikku-Ahvenisto sprint 17:4531 / 138  
WOC 2005 Reskin 64:3838 / 131  
CF WOC16 Night 61:3063 / 114  
Kauppi east middle 32:4836 / 136  
Kaukas #2 42:0144 / 106  
Kaukas #1 31:2542 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE 8:5844 / 119  
Siitama middle 32:4849 / 145  
Kauppi east sprint 16:5335 / 168  
CF WOC16 Long Distance 189:2361 / 143  
WOC 2005 66:1931 / 109  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 17:4155 / 170  
Joutsenenpesä night 2 31:2851 / 115  
CF WOC16 Middle Distance 54:4874 / 173  
 255:36101 / 317  
Tumba umba  24:3645 / 146  
Tähtiniemi middle 39:3457 / 134  
Tobelbad Middle 3 23:1345 / 145  
Siitama sprint 17:2147 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 43:3863 / 158  
Joutsenenpesä sprint 20:0975 / 190  
[Standard] Smistad 2 72:0661 / 128  
Joutsenenpesä night 43:3558 / 122  
Middle Distance 19:4736 / 120  
[Standard] Smistad 38:3465 / 147  
Tobelbad Middle 2 31:4669 / 134  
Tobelbad, Middle 28:3466 / 153  
Hagatjern test 23:0011 / 86  
Lehtola CF1 29:5941 / 174  
Joutsenenpesä, middle 39:5374 / 163  
Merry Christmas! 115:2930 / 119  
 2dnf  
Kuivuri, middle 2 30:2329 / 116  
Kuivuri, night 39:5530 / 86  
OCADconvert Standard 2 9:0936 / 136  
Hamina Christmas Night sprint 40:4951 / 94  
Kalkleiten 3, Standard 29:5748 / 117  
Kalkleiten 2 - Standard 18:5043 / 133  
Kalkleiten - Standard 16:4962 / 164  
OCADconvert Standard 7:3870 / 130  
Hamina 2 sprint 30:1685 / 151  
Ragnitz 4, Middle 38:4636 / 110  
Ragnitz, One Leg Wonder 8:2449 / 153  
[New] Ragnitz 2, Middle 25:2024 / 119  
[New] Ragnitz, Middle 40:2160 / 129  
Kuivuri, Long 52:1339 / 115  
Kuivuri, middle 29:5056 / 164  
Øvre Torridal by Night 39:5029 / 111  
Lost in Forest Umbra 13 31:0834 / 64  
Lost in Forest Umbra 12 17:4126 / 58  
[Ski-O] Waltendorf 35:1255 / 163  
Schönbrunn sprint 2 50:2172 / 152  
Middle Series 44:4070 / 142  
Lost in Forest Umbra 11 dnf  
Lost In Forest Umbra 10 9:5929 / 58  
Lost in Forest Umbra 9 5:1912 / 62  
Forest Umbra Championship, Final 45:2953 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 17:4243 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  17:0936 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 8:4151 / 105  
Lost in Forest Umbra 8 16:4416 / 61  
Lost in Forest Umbra 7 26:3236 / 61  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 95:1258 / 115  
Lost in Forest Umbra 6 9:4115 / 60  
Middle Series 45:4465 / 127  
Lost in Forest Umbra 5 21:5425 / 71  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 47:1650 / 105  
Schönbrunn sprint 20:5751 / 132  
Lost in Forest Umbra 4 12:0828 / 81  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 47:2568 / 144  
upload 300th and CF WOC16 info 47:0968 / 138  
Tekapo Night 26:3631 / 75  
Tekapo Middle 3 34:5648 / 87  
Tekapo Middle 2 36:1550 / 101  
Middle Series 40:1342 / 113  
Tekapo Middle 47:3261 / 122  
Lost in Forest Umbra 3 15:5222 / 89  
Lost in Forest Umbra 2 48:0331 / 106  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
 2dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 74:1948 / 125  
[Ocad] Federbach 38:1156 / 107  
Middle Series 78:0449 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 94:4142 / 99  
Hamina sprint 2 32:1657 / 105  
Tekapo Intro 17:4565 / 125  
Middle Series 44:4854 / 119  
El Sprinto 2 21:5852 / 86  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 63:0341 / 98  
Pavia O_O 22:3454 / 115  
El sprinto 23:5561 / 116  
Middle Series 46:3571 / 116  
Trolla Middle 30:5863 / 142  
o-ints 4 8:569 / 73  
o-ints 3 14:2245 / 71  
o-ints 2 10:1739 / 77  
o-ints 1 10:203 / 104  
Hamina sprint 25:5086 / 126  
Styrian Sprint Series 4 25:1750 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 42:5129 / 147  
sprint 2 17:3722 / 66  
Styrian Sprint Series 24:1648 / 77  
Canada Israel short night 28:5149 / 87  
Canada Israel Short 23:5465 / 128  
Styrian Sprint Series 2 dnf  
Styrian Sprint Series 31:2669 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 54:2362 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night 81:3331 / 87  
Sprint 1 25:0134 / 74  
Contour O 7 65:2739 / 72  
Styria Cup 15 42:1434 / 81  
Contour O 6 134:0429 / 62  
Aborrtjärn Short 13:5739 / 136  
Contour O 5 dnf  
 27:4747 / 144  
Contour O 4 15:0642 / 102  
Contour O 3 49:0854 / 115  
Contour O 2 141:5937 / 80  
Contour O 116:1338 / 108  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 84:1562 / 118  
Styria Cup 14 99:5739 / 74  
Styria Cup 13 40:1121 / 111  
Styrian Short Track 12 39:1535 / 108  
The maze runner dnf  
Iladalen short night 13:4242 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 46:0849 / 122  
Klepp 12:0128 / 126  
Paper mill sprint 4 49:4162 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 77:0182 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 49:2848 / 147  
Maze Event 15:2627 / 86  
[World Cup 2015] Stage #6 67:3972 / 142  
Sprintking #1 21:5620 / 60  
Paper mill sprint 3 41:2843 / 102  
[KING OF BOXHOLM] - Long 93:0058 / 110  
Iladalen Middle 2 28:4338 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:1527 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 49:0357 / 124  
Night 35:4314 / 36  
Paper mill sprint 2 39:3440 / 95  
Styrian Short Track 11 35:3529 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 61:0249 / 94  
NIght 16:314 / 48  
Iladalen Middle 26:1939 / 129  
Styrian Short Track 10 42:3854 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 43:3560 / 120  
Styrian Short Track 9 35:4233 / 86  
Bosmalm #02 43:4128 / 85  
Bosmalm #01 26:1640 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 44:3161 / 110  
Paper mill sprint 35:3151 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 30:1373 / 141  
Styrian Short Track 8 31:3642 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 71:2950 / 97  
Styrian Short Track 7 night 20:1243 / 73  
Styrian Short Track 6 37:5531 / 64  
Styrian Short Track 5 30:3756 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 31:0254 / 105  
Styrian Short Track 4 30:1542 / 84  
Styrian Short Track 3 15:5832 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 22:0953 / 146  
Styrian Short Track 2 24:5744 / 103  
Styrian Short Track 20:3661 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 91:2455 / 114  
Teisko 2 middle 42:4153 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 20:5664 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 55:1253 / 120  
Kivijärvi 2 Sprint 21:2369 / 134  
Kivijärvi Sprint 24:4276 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 66:5351 / 112  
KRIM.NASH! race3! 32:4433 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  57:4287 / 148  
KRIM.NASH!race2! 12:2768 / 148  
CFEB 2015 oct E6 35:4626 / 45  
CFEB 2015 oct E5 29:4211 / 42  
CFEB 2015 oct E4 36:5340 / 74  
CFEB 2015 oct E3 26:0130 / 75  
CFEB 2015 oct E2 35:459 / 64  
CFEB 2015 oct E1 34:3120 / 82  
KRIM.NASH! 14:0040 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 85:1571 / 148  
Oilrun 34:5717 / 70  
Teisko 2 20:4749 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 29:1580 / 137  
Voronezh test Butterfly 41:1220 / 91  
Teisko Night 26:2745 / 113  
Teisko Short 18:4555 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 21:3174 / 146  
Kangaskylä Sprint 28:0875 / 129  
[CF Beginner] finnish map race3 28:5677 / 155  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 53:5242 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 19:3293 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 64:0938 / 127  
Kalce | Night-picking 36:5533 / 108  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 36:2458 / 141  
Kalce | Middle 38:0975 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 42:1639 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 32:0551 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 23:2674 / 201  
Finland 3 controlpicking 19:3815 / 84  
Finland 2 long 45:059 / 59  
Finland 1middle 13:2110 / 94  
Trondheim sprint 3 22:4776 / 153  
SwimORdie 30:1013 / 79  
Night cup 2 22:3312 / 52  
NM NATT2dnf  
Fast and furious!! 16:3658 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 58:1932 / 108  
Kalce|Night 21:0656 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 36:3670 / 145  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 84:5339 / 97  
[CF Beginner] finnish map#2 27:4645 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 84:1040 / 121  
Short forest course 21:0217 / 79  
[CF Beginner] finish map 25:1241 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 47:3465 / 166  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 34:3650 / 95  
TEST dnf  
Trondheim Sprint 2 25:1246 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South 24:2448 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 53:5851 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 34:1850 / 119  
Trondheim Sprint 32:4956 / 134  
midlledistance 28:3423 / 97  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 55:0949 / 130  
WOC 2003 longdistance 55:0511 / 67  
Dingwall - Sprint E1 35:3371 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 54:0952 / 141  
Torebrate South Middle3 38:1060 / 150  
FNC TRAINING DAY238:359 / 39  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 52:2862 / 120  
Torebrate South Night 70:4153 / 105  
Austria Cup 2, Sprint 32:4768 / 142  
Jukola 2015, short 2 27:2148 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 56:0243 / 114  
Jukola 2015, short 17:2742 / 157  
Scotland Stage 5 and final 30:5516 / 69  
Scotland Stage 4 Ulta long 80:4013 / 40  
Scotland Stage 3 middle night 18:4422 / 54  
Scotland Stage 2 long 46:1721 / 50  
Scotland Stage 1 Middle 26:2935 / 95  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 43:3762 / 131  
Woman- It's all about the hair 20:346 / 51  
Women, is it that easy?2dnf  
Selmaham Preserve - Middle 22:4412 / 95  
Torebrate South Long 77:4146 / 105  
dude sprint 11:4124 / 61  
Middle race215:268 / 58  
Castle Made Of Sand, Sprint 23:2978 / 148  
WOC Middle Men 2010 - part 1 17:5827 / 89  
WOC 2010 Middle Men part 1 20:4240 / 109  
Kings Hill Middle Distance 54:4122 / 62  
City Sprint 2 dnf  
Short Distance at Grahz Hill 15:4627 / 76  
Torebrate South Middle2 41:3132 / 137  
City Sprint 42:4265 / 138  
Middle 30:225 / 55  
Roskilde West [Sprintcup] E2 20:5867 / 148  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 25:0670 / 162  
Fell Heights 6:2141 / 73  
Boob to nose dnf  
Austria Cup 1, Sprint 24:0760 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 43:2840 / 123  
middle 6:0522 / 89  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 33:0114 / 74  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 37:287 / 70  
Sprint Y dnf  
Sprint x dnf  
Boylstonberg Hill 22:026 / 55  
Torebrate West Night 27:5340 / 95  
Comp - 200 - Long Distance 52:4024 / 93  
Buchwald, Middle - Night 38:4240 / 77  
Buchwald, Middle 31:5444 / 131  
Greenlover 12:1210 / 70  
The Farm middle 17:2310 / 47  
Maria Trost, Middle - Night 36:2442 / 89  
Kommpasskurs heile vein 6:2018 / 65  
Torebrate West Middle2 37:5544 / 130  
beaconswick 18:293 / 46  
The Farm 13:5219 / 80  
Upper Atkinson National Preserve 15:185 / 54  
Trout 15:0715 / 50  
Madisonburg 21:3319 / 34  
vanskligste løypa noen sinne R dnf  
qreq 2:085 / 52  
Torebrate West Middle 34:5146 / 168  
Night Hawk 36:3013 / 51  
Villsvinet er hardcore 24:474 / 47  
HastilyCup#4 28:0560 / 117  
Punta Pizzo 42:4913 / 47  
Sprint jwoc 8:1916 / 76  
Middle competition 34:3026 / 79  
Hollistonwood 13:2311 / 81  
old fox hill 12:2011 / 58  
Omholt long distance 56:0515 / 41  
Maria Trost, Short 16:4156 / 161  
HasitlyCup 29:3635 / 100  
HastilyCup.controlpicking 13:1147 / 120  
HastilyCup 35:2629 / 74  
Brindisi sprint 22:2943 / 149  
sprint 9:438 / 63  
sprint woc  13:2034 / 83  
woc (ofoc)2015 middle distans dnf  
FOX SWE 77:448 / 52  
STAFETT LONG 1 36:4741 / 63  
middle sKOTTLAND 12:121 / 88  
Tomtatjärn Middle 41:0912 / 81  
spanish nihgt e3 dnf  
sprint dm 16:1028 / 74  
wmoc 2015 e1 30:1116 / 76  
DAY START 9:1727 / 84  
SPRINT BY DAY 11:2311 / 87  
Sprint 10:5829 / 95  
MIDDLE 21:099 / 83  
spanish night e2 85:226 / 38  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 51:5669 / 160  
Höga Kusten Orientering 73:558 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Night 38:5135 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long 106:4822 / 81  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 48:1568 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  45:2262 / 138  
Guess the Country #1 31:0536 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 18:5436 / 158  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 98:3733 / 64  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 47:3343 / 122  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 76:0423 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 43:0532 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 62:3530 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 42:4148 / 134  
Lost in Maria Trost 4 4:0224 / 80  
Lost in Maria Trost 3 3:3729 / 91  
Lost in Maria Trost 2 6:2445 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 15:2557 / 119  
 2dnf  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 66:2839 / 115  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 58:2031 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 29:3341 / 102  
Maria Trost, Short 2 19:0137 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 54:2131 / 97  
Maria Trost, Short 12:5012 / 139  
Buttes Pass day 1229:3125 / 135  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 66:4040 / 102  
CFEB 2015 july E6 19:4826 / 63  
Maria Trost, Middle 2 34:1130 / 96  
Maria Trost, Middle 31:2143 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 52:0534 / 120  
First CF comps on Polish map  46:2143 / 100  
CFEB 2015 july E5 night 24:1017 / 55  
CFEB 2015 july E4 32:3813 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 41:5341 / 165  
CFEB 2015 july E3 43:4513 / 41  
Windsor castle middle 75:529 / 74  
CFEB 2015 july E2 39:3614 / 53  
Ungdomsserien 12:3210 / 87  
CFEB 2015 july E1 37:3532 / 99  
dwioencw9m8983cen89y 14:2911 / 64  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 10:0228 / 70  
10mila 2011 Bonus race 44:5328 / 129  
Western Washingtonbotough 34:4716 / 55  
Björsberg Middle 37:1335 / 168  
OLLE KALLUR 33:164 / 27  
OLLE KALLUE 17:3916 / 75  
middle sekotsuji 34:178 / 85  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 99:4232 / 92  
Middle Chateau de Montlosier 59:1914 / 58  
Pre-Jukola 2015 Leg7 84:1223 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 51:4029 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 53:5447 / 104  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 23:4929 / 136  
Pre-Jukola 2015 Leg5 38:3535 / 105  
Kalkleiten 2 24:5028 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 43:0342 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 86:2741 / 73  
Kalkleiten 1 9:2541 / 132  
Pre-Jukola Leg2 47:5738 / 95  
Pre-Jukola Leg1 52:2136 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 70:0739 / 92  
WOC long dnf  
Middle Distance STØ 34:3119 / 45  
Kleven #2 Middle 28:3733 / 96  
Kleven #1 Sprint 13:1731 / 128  
Breña 1 21:2327 / 76  
Bordasee, Short 20:1461 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 43:4565 / 133  
Bordasee, Middle 2 38:3628 / 103  
Middle distance 28:1520 / 50  
My First Convert 25:5411 / 67  
woc 15 7:0414 / 44  
TEVLINg 19:5414 / 41  
course29:473 / 31  
sprint 03032dnf  
sprint29:411 / 33  
SPRINT29:2113 / 57  
Middle distance in USA 57:178 / 54  
Bordasee, Middle 55:3240 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 24:1845 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 29:5334 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 27:2450 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 20:1642 / 129  
Schöckl, Intro 7:3381 / 159  
CFEB 2015 may E6 23:5813 / 42  
CFEB 2015 may E5 30:4714 / 33  
CFEB 2015 may E4 29:3110 / 41  
CFEB 2015 may E3 dnf  
CFEB 2015 may E2 night dnf  
CFEB 2015 may E1 dnf  
Fanö #3|ULTRALONG 128:5833 / 89  
UPLOAD-TEST 4:524 / 58  
[Giro de Farmers]E13|Middle 40:2543 / 171  
Long night 68:025 / 30  
Retro-mila 2011 Leg10 87:0431 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 220:5630 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 75:0744 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 46:0834 / 100  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 28:1163 / 150  
Retro-mila 2011 Leg7 41:0145 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 24:4239 / 160  
Fanö #2|Middledistance 37:5638 / 120  
MIDDLE  11:489 / 91  
Retro-mila 2011 Leg6 48:1235 / 73  
Fanö #1|Longdistance 50:3334 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 72:0142 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 82:2534 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 68:2846 / 79  
Kjölen E1 47:4859 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 60:2751 / 86  
mathmath 33:3711 / 47  
Retro-mila 2011 Leg2 41:4750 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 32:2046 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 66:0237 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 42:2128 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 40:1229 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 47:0546 / 82  
Find your way on Øyro 7:0630 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 41:0032 / 94  
Siitama west 1 sprint 23:0083 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 34:4626 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 17:2751 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 29:2538 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle 36:4132 / 97  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 41:4920 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 39:3838 / 117  
Utsnitt av Ulfsbakk 45:1135 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  29:2451 / 176  
Kauppi Nort-East night 43:2125 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 78:2926 / 93  
Kauppi north-easr middle 37:2434 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 132:4627 / 65  
Oakford River 2 - Sprint29:4328 / 126  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 31:5159 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 33:0660 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 31:3863 / 165  
Kleven short middle 23:2641 / 100  
middle sprint 12:3616 / 77  
sprint  6:0914 / 74  
sprint by night 25:3735 / 60  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 39:2851 / 130  
Djursjön Middle 30:5929 / 87  
Zs 1 Apr Sprint 23:0125 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 50:2851 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa 62:0342 / 111  
Kaleva church sprint 19:5261 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night 31:1646 / 99  
[OTourFinals2015]E24|Long 103:5839 / 94  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 60:3842 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 38:2946 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 57:4743 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 25:5767 / 163  
Anywhere, first upload 16:0735 / 68  
CFWOC'15-spectator-race 4 48:4349 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 25:4952 / 129  
Kauppi north-east - sprint 19:3637 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 64:0828 / 106  
2nd 10 years old course 26:0166 / 130  
Kangaroo Monday #5 72:3833 / 96  
Harjulinna 3 sprint 28:2856 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 20:3765 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint 29:3653 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 26:1662 / 199  
Komenskeho sady sprint 16:1560 / 127  
Kairobadet, test 16:2720 / 87  
10 years old CF sprint 7:3732 / 140  
Harjulinna 3, sprint 25:0045 / 122  
Kangaroo Monday #4 62:3542 / 111  
Closure of the ski season in2015 42:3952 / 116  
Harjulinna 2, sprint 25:4558 / 126  
Kangaroo Monday #3 96:0535 / 89  
Harjulinna - sprint 17:1675 / 152  
Oakford River - Sprint 11:398 / 91  
COGuntz Challenge-Final-long 74:423 / 13  
COGuntz Challenge-Race 6 Long 58:582 / 12  
COGuntz Challenge-Race 5 56:537 / 17  
CoGuntz Challenge-Race 4 42:586 / 34  
COGuntz Challenge-Race 3 Middle 38:003 / 20  
COGuntz Challenge-Race 2 middle 40:2210 / 37  
COGuntz Challenge-Race 1 Short 24:537 / 83  
Middle dictanse 19:1828 / 68  
Rugglesburg - Short 26:2223 / 77  
[OTour2015]E23 - Middle dnf  
[Giro de Farmers] E2|Middle 38:1750 / 157  
CFEB 2015 mar E6 dnf  
CFEB 2015 mar E5 25:3516 / 36  
CFEB 2015 mar E4 dnf  
CFEB 1025 mar E3 10:5414 / 63  
CFEB 2015 mar E2 21:5929 / 62  
efe 11:5438 / 70  
CFEB 2015 mar E1 13:4326 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 26:5873 / 180  
[OTour2015]E22 - Long Night 85:2244 / 74  
Kangaroo Monday #2 37:1045 / 127  
[OTour2015]E21 - Middle 37:1954 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 55:4346 / 121  
Blumau, Middle 2 36:1558 / 123  
Kangaroo Monday #1 85:1570 / 113  
Metsäkylä 1 - night 45:2541 / 74  
[OTour2015]E20 - Sprint 29:1359 / 137  
[OTour2015]E19 - Middle Night 63:0745 / 79  
10 years online Competitions 27:2877 / 146  
[OTour2015]E18 - Middle 39:1950 / 118  
Blumau, Short 19:0950 / 147  
Blumau, Middle 31:1830 / 115  
Metsäkylä 1 (OCAD) - middle 39:3749 / 120  
CFWOC'15-spectator-race 1 67:5737 / 100  
cccooo 35:3815 / 41  
[OTour2015]E17 - Sprint 20:2462 / 174  
[OTour2015]E16 - Gyllbergen 70:5341 / 90  
Hofwald Middle 24:1557 / 128  
Sandsjöbacka söder - middle 31:2448 / 159  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 25:2366 / 161  
[OTour2015]E15 69:2743 / 93  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen 35:2072 / 165  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 34:5088 / 127  
A fun competition 35:0318 / 49  
Usama Trophy final 130:1341 / 74  
Dala Sprint Test 19:0161 / 121  
Faucille Nord Middle 56:1817 / 59  
Usama-Trophy-race 10 dnf  
Faucille Nord 8:5238 / 85  
[emil o-tour]E7 (last race) 28:1016 / 31  
[emil o-tour] E6 24:5622 / 37  
[emil o-tour] E5 25:2116 / 36  
[emil o-tour]E4 20:2928 / 46  
[emil o-tour] E3 17:2729 / 46  
[emil o-tour] E2 12:4422 / 61  
[emil o-tour] E1 11:1524 / 77  
Oakford - Sprint 12:0727 / 84  
Mason 24:526 / 52  
Hooksettwood - Sprint 24:4324 / 70  
East Rugglesburg 14:3728 / 68  
Shermanton 9:5526 / 83  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 40:0855 / 129  
[OTour2015]E12 - Venåsmarka 76:3537 / 96  
Usama-Trophy-race 9 26:4335 / 146  
Castle made of Sound, Sprint 3 17:3187 / 166  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint 28:2954 / 137  
Joutsenenpesä (OCAD) - long 78:1360 / 101  
[OTour2015]E10 - Dutchman Flats 47:5046 / 87  
Usama-Trophy-race 8 65:4951 / 92  
[OTour2015]E9 - Dutchman Flats  86:5048 / 82  
Usama-Trophy-race 7 23:1062 / 144  
Random Control Pick 17:5418 / 63  
Greycliffwood Farm 34:5121 / 63  
Usama-Trophy-race 6 83:4142 / 81  
Usama-Trophy-race 5 48:0434 / 106  
Great Heath 24:0420 / 56  
Rehobothwick National Preserve dnf  
Old Holliston 16:1531 / 78  
Western Norwoodton Park 9:2427 / 130  
Joutsenenpesä (OCAD) - sprint 17:2143 / 129  
Tobroåsen Night 29:5949 / 89  
Usama-Trophy-race 4 62:5727 / 86  
Usama-Trophy-race 3 48:2744 / 97  
Usama-Trophy-race 2 80:5537 / 99  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 26:5861 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 15:4876 / 164  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - night 53:4556 / 89  
Usama-Trophy-race 1 45:3767 / 157  
Tobelbad, Middle 2 26:1951 / 119  
Williamsham 43:2844 / 111  
Glössbo Sprint 16:4165 / 159  
Glössbo Middle Distance 30:1797 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 20:0743 / 140  
Tobelbad, Long  42:3738 / 94  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - middle 39:1654 / 127  
[OTour2015] E7 - Long, Eldris 104:1641 / 111  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 31:2279 / 139  
Tobelbad, Middle 28:5556 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 20:3655 / 189  
PP 17:3322 / 81  
Hofwald Sprint 11:5941 / 151  
January nightrun 31:2041 / 93  
Pulesjärvi (OCAD) - night 43:3157 / 92  
Pulesjärvi (OCAD) - Middle 39:1657 / 130  
Pulesjärvi (OCAD) - sprint 17:4262 / 183  
[RCup] E6 - Middle Distance 39:5566 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 32:4452 / 129  
CF WOC'15 Night Event 130:4061 / 115  
[OTour2015] E5 - Forbergåsen 2 56:0963 / 113  
Tropical night (OCAD) 45:0030 / 75  
[OTour2015] E4 - Forbergåsen 33:4261 / 157  
CF WOC'15 Long Distance 188:4055 / 142  
C.O. LONGUE 57:0011 / 45  
Tropical Island (OCAD) - middle 44:3338 / 82  
Random Map.. 24:3913 / 57  
[random] North Kenmore E2 25:1031 / 101  
[random] North Kenmore E1 25:4848 / 111  
[OTour2015] E3 - Middle, Hiås 42:0967 / 168  
[random] Tappanford (Very steep) 27:5417 / 108  
[OTour2015] E2 - Long, Hiås 61:0356 / 125  
Tropical Island (OCAD) - sprint 22:1750 / 144  
CF WOC'15 Middle Distance 55:1564 / 201  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint 21:2353 / 211  
[Tour Florence]Final dnf  
CFEB 2015 jan E6 44:4812 / 33  
CFEB 2015 jan E5 43:1216 / 27  
CFEB 2015 jan E4 38:0211 / 27  
CFEB 2015 jan E3 33:4514 / 44  
CFEB 2015 jan E2 55:3913 / 38  
CFEB 2015 jan E1 dnf  
Hyypänmäki v2 (OCAD) - middle 39:3944 / 92  
Hyypänmäki (OCAD) - middle 54:1775 / 121  
Race 20:4313 / 61  
Geargevaggi | Middle 28:5853 / 163  
Cactus Run Sprint 16:4014 / 66  
[Tour Florence]Pine, Sprint 40:4746 / 185  
Kivikangas (OCAD) - night 51:0436 / 85  
[Tour Florence]Spruce, Middle dnf  
Korvatunturi 2 (OCAD) - Night 39:5843 / 76  
Torrberget 2 21:0534 / 90  
Torrberget 1 28:3929 / 95  
Korvatunturi 2 (OCAD) - sprint 20:5355 / 152  
CF WOC'15-Training-Hemossen 25:1942 / 136  
Insane - Sprint dnf  
[RCup] E5 - Long Distance 74:0440 / 98  
[Tour Florence]Original, Night dnf  
Chateau Longo 51:2413 / 45  
Medio 2 48:0114 / 44  
Medio 1 56:1633 / 87  
Chateau Sprint 3 28:2537 / 64  
Chateau Sprint 2 27:1649 / 82  
Chateau Sprint 1 24:5649 / 142  
Korvatunturi 2 (OCAD)- middle 57:4335 / 111  
CF WOC'15-Training-Smitingen 30:0055 / 172  
[RCup] E4 - Middle Distance 63:4389 / 159  
[Tour Florence]Christmas Special 70:1628 / 101  
Madness 52:5817 / 78  
Night-O Rengsjö 25:3330 / 96  
[OCAD]Craigmore Sprint 17:2656 / 111  
kayak-o 7:3831 / 94  
vtt-o 11:4124 / 115  
Dalethorpe Sprints 2  16:3051 / 112  
Braintree Wood 2 13:3112 / 53  
tillman 2 8:0530 / 54  
[RCup] E3 - Long Distance dnf  
tillman 1 8:1026 / 66  
Southern Arbor 1 8:5214 / 60  
Bristolton 22dnf  
norwoodham6 32:2220 / 50  
DEC 2014 2 (OCAD) - night 39:0726 / 53  
DEC 2014 2 (OCAD) - sprint 22:0629 / 112  
DEC 2014 2 (OCAD) 48:5117 / 73  
[loading-test]-smallworld1 11:0839 / 119  
Dalethorpe Sprints 1 14:2836 / 100  
[loading-test]crazyisland3 15:5137 / 86  
Test 2 38:5512 / 57  
Course Long 74:4926 / 58  
[loading-test]-crazyisland2 19:3646 / 79  
[loading-test]-crazyisland 16:1533 / 116  
[RCup] E2 - Middle Distance 44:0240 / 110  
[Mont Noir] Short Long 46:5968 / 143  
DEC 2014 1 night (OCAD) 27:5940 / 73  
DEC 2014 1 sprint (OCAD) 16:0546 / 124  
DEC 2014 middle (OCAD) 35:3939 / 98  
Korvatunturi 1 (OCAD) middle 30:0627 / 90  
Korvatunturi 1 (OCAD) 17:3343 / 102  
[loading-test]-krakeroy2 57:3356 / 83  
[loading-test]-krakeroy 19:3837 / 96  
[loading-test]-sandsjöbacka3 32:0054 / 104  
[loading-test]-sandsjöbacka2 39:2940 / 107  
[loading-test]-sandsjöbacka 18:3841 / 162  
CFEB 2014 dec E6 26:0127 / 54  
CFEB 2014 dec E5 33:2622 / 57  
CFEB 2014 dec E4 26:2717 / 51  
CFEB 2014 E3 27:1911 / 49  
CFEB 2014 dec E2 39:2634 / 54  
CFEB 2014 dec E1 39:4837 / 79  
Ski-o Pechersk 42:4328 / 98  
Reposärkät 2 (OCAD) 26:1235 / 135  
A try map 28:0917 / 55  
Mountain-race 2014 77:1515 / 53  
[90min-Challenge] Cansiglio 44:5572 / 159  
Wheal Florence - NightSprint 30:0937 / 129  
[wcup-map#21-reused]-middle 43:0334 / 113  
Suooluoppa 3 night (OCAD) 21:1147 / 84  
[wcup-map#21-reused]-sprint 21:2139 / 133  
Suololuoppa 2 (OCAD) 24:3135 / 121  
Österrödjeberget 1 (OCAD) 14:0150 / 139  
200th-upload-special dnf  
Paattinen-night 29:4252 / 85  
Paattinen - middle3 54:3474 / 122  
Rousavaara 2070 (OCAD) 3 30:5066 / 118  
[90mn-Challenge] Wheal Florence 24:5650 / 166  
[90min-Challenge] Lunsen 12:1437 / 169  
Rousavaara 2070 night (OCAD) 19:2532 / 93  
Rousavaara 2070 (OCAD) 21:1858 / 146  
Oakton Cup night 41:5512 / 47  
ski-o middle 33:0252 / 123  
[wcup-map#22-reused]-night 58:2147 / 76  
[wcup-map#22-reused]-long 86:4030 / 81  
[wcup-map#22-reused]-middle 44:0541 / 139  
Reposärkät / test (OCAD) 19:0433 / 106  
[wcup-map#22-reused]-sprint 22:5675 / 174  
Ski-O 50:1937 / 110  
Autumn Cup 2014 - E15, Final 85:1032 / 99  
Autumn Cup 2014 - E14, Night 34:0550 / 101  
[Rocad] Vargadalen Night Long 82:1425 / 58  
[ROCAD] Vargadalen Sprint 35:1147 / 132  
Badlands Night Sprint 26:2929 / 84  
Badlands Bitches 32:4023 / 104  
Suoluopa (OCAD) 21:5940 / 100  
Paattinen - middle2 31:3936 / 109  
Paattinen - middle 29:2639 / 106  
Paattinen - sprint 25:2267 / 147  
Rousvaara (OCAD) 13:4842 / 114  
Autumn Cup 2014 - E13, Long 53:2533 / 83  
Borsvattan Middle 29:2632 / 82  
Upplandsberget long 64:1540 / 81  
Kangaskylä (OCAD) 23:4643 / 104  
[Nordic-Master]-Sandsjöbacka  41:3831 / 132  
Autumn Cup 2014 - E12, Middle 36:3646 / 124  
[wcup-map#23-reused]-bonus 52:5990 / 111  
Peruspohjanvuori (OCAD) 2 36:0234 / 91  
Punasvaara (OCAD) 2 19:2033 / 132  
[Nordic Master]-HemossenS middle 46:0049 / 123  
[wcup-map#23-reused]-middle 39:5157 / 142  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 25:1938 / 136  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 21:3931 / 97  
Ski-O 74:4552 / 80  
[wcup-map#23-reused]-long 45:3442 / 111  
Punasvaara (OCAD) 27:4264 / 130  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle 49:5943 / 129  
[Nordic-Master]-Smitingen middle 48:3844 / 135  
[SanGiovanniReused] 6-Night 26:1145 / 85  
Middle distance final 2014 36:4712 / 56  
Australian middle  49:136 / 59  
Autumn Cup 2014 - E10, Night 30:5177 / 130  
El Bruc 43:2560 / 98  
Peruspohjanlahti (OCAD) 28:1150 / 117  
Cruz De La Piedra Middle 29:0728 / 122  
[Nordic-Master] Smitingen long 95:2732 / 94  
Hard pine Forest night run 50:4713 / 39  
Peruspohjanvuori (OCAD) 29:2651 / 123  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 17:0444 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 48:2943 / 127  
aissur 2 27:2537 / 68  
aissur 17:2446 / 118  
[SanGiovanniReused] 6-Long 46:1534 / 74  
Brizky North Middle 31:3959 / 125  
Desert race - Compasstraining 17:5717 / 87  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. 88:0642 / 97  
New ski-o season 77:3256 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 33:1267 / 139  
Cragmer Intro 27:4058 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 37:0362 / 114  
Labytinth dnf  
[Nordic-Master]-HemossenS long 99:1044 / 104  
[wcup-map#23-reused]-night 39:0061 / 97  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle 38:2659 / 133  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 33:5057 / 124  
Brizky North Night Sprint 24:5749 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 22:1758 / 163  
Brizky North Long Day 98:0042 / 84  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 41:3952 / 144  
WOC 2014 54:5723 / 72  
SM-Medel-upplandsberget-D21 37:2744 / 120  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 50:4152 / 126  
Downtown Sprint 1 18:2149 / 113  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 20:4171 / 178  
SM-Medel-upplandsberget 50:4056 / 135  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint 21:1446 / 92  
Brindisi Sprint Cup E1 29:2642 / 114  
hht251:3821 / 38  
Brizky South Middle Night dnf  
Long Sprint 36:5126 / 99  
Autumn Cup 2014 - E5, Night 34:4657 / 123  
Learning to Convert - 2 10:0047 / 69  
Brizky South Long Day dnf  
Learning to Convert - 1 3:2033 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 24:2456 / 165  
The Land Of Stairs dnf  
asdf 47:1119 / 48  
Kakikotuku - Sprint 17:4258 / 142  
Brizky South Long Night 95:1748 / 79  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 29:0939 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 24:4455 / 138  
Brizky South Middle 23:5257 / 168  
Krakeroy 69:2853 / 119  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 30:5553 / 165  
Blankheia 21:1647 / 82  
[SM-Stafett-14] Long Night 35:3442 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint 21:2949 / 165  
Marylhurst 33:0047 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 19:3439 / 160  
Fantasy map#1 Sprint2 30:5631 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 22:4810 / 84  
night 56:1210 / 36  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long 86:2727 / 89  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 14:2831 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night 23:5139 / 98  
Skullerudasen-longnight 36:4528 / 76  
[SM-Relay-14] Sprint 14:4859 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long 59:3232 / 75  
Seefin Original 36:5137 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 20:5349 / 100  
Skullerudasen-long2 60:4943 / 99  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 20:2642 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 22:2657 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night 40:3141 / 78  
[90-min-challenge]Tipspromenad 78:2546 / 109  
Skullerudasen-long 47:3445 / 114  
[wcup-map#23-reused]-sprint 24:5096 / 155  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night 71:0155 / 89  
Skullerudasen-Night 29:4565 / 106  
Night 48:5329 / 46  
sprint 6:3944 / 85  
Skullerudasen-Sprint 18:3996 / 174  
middle  12:4614 / 68  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 16:3957 / 135  
[SanGiovanniReused] 2-Long 43:2636 / 83  
[90-Min-Challenge]Skullerud 28:1661 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 28:0152 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 18:4156 / 146  
[SanGiovanniReused] 1-Night 39:3333 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint 14:1729 / 181  
[90-Min-Challenge]Brizky 27:1656 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo 39:2753 / 153  
[CFMAPCOMP-14]-Smitingen 114:3345 / 103  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra 114:0563 / 113  
Autumn Cup 2014 - E1, Long 75:5361 / 132  
Hemossen - middle 37:0087 / 189  
sprint 00 6:1125 / 69  
course 03 dnf  
course 02 52:0411 / 25  
Seefin Forested Corridor dnf  
Seefin Forested III253:1454 / 106  
Seefin Forested II 61:4232 / 70  
Seefin Forested I 26:0880 / 109  
Graz, Maria Trost-Controlpicking 31:5955 / 112  
Graz, Maria Trost - Sprint 17:0754 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 30:2748 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 32:2949 / 136  
ICFOF-wcup-final 183:2644 / 121  
Sprint cup 1 SH5 30:1173 / 111  
Building Sprint III 42:1555 / 115  
Random Sprint E1 dnf  
[wcup-map#19-reused]-night 50:5874 / 104  
Bertelsmyrasen East Corridor dnf  
Building Sprint II dnf  
[wcup-map#19-reused]-long dnf  
Building Sprint I dnf  
Bertelsmyrasen East III 20:4671 / 115  
Bertelsmyrasen East II 44:2155 / 86  
Bertelsmyrasen East I 23:3464 / 162  
SlopeStyle 38:5742 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle 43:0362 / 123  
Loipersdorf Sprint 3 22:0969 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 19:0666 / 170  
Hemossen3.5m 30:5156 / 145  
kort 12:2912 / 59  
night 7:1531 / 58  
course 00 15:3711 / 39  
course 01 26:1112 / 38  
sprint distance 20:5520 / 66  
Hemossen2.5m 46:3860 / 127  
Hemossen5m 77:4955 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night 23:2264 / 110  
[wcup-map#18-reused]-long 45:5944 / 112  
CFEB 2014 sep E6 20:4016 / 48  
CFEB 2014 sep E5 dnf  
CFEB 2014 sep E4 dnf  
CFEB 2014 sep E3 27:0412 / 38  
CFEB 2014 sep E2 32:3616 / 54  
CFEB 2014 sep E1 27:5042 / 74  
course06 41:5513 / 40  
Loipersdorf Sprint 2 34:2489 / 151  
Loipersdorf Sprint 31:35100 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 41:3181 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 13:5756 / 179  
woc#2014 dnf  
Middle 1 35:4713 / 68  
Natt dnf  
svårt 36:4120 / 54  
sprint 16:0649 / 120  
lång distance 26:4511 / 40  
lång dnf  
middle 1 48:519 / 63  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 47:3068 / 133  
[wcup-map#17-reused]-bonus 34:4646 / 158  
ICFOF-WCUP-25 dnf  
[wcup-map#17-reused]-night 45:1360 / 118  
[wcup-map#17-reused]-long 115:5452 / 114  
[wcup-map#17-reused]-middle 51:2189 / 161  
[wcup-map#17-reused]-sprint 20:3257 / 194  
Campomullo Night Middle 105:0841 / 94  
[wcup-map#16-reused]-bonus2 49:2266 / 124  
[wcup-map#16-reused]-bonus1 62:0970 / 127  
Campomullo Long 113:0844 / 125  
[wcup-map#16-reused]-night 37:2548 / 118  
[wcup-map#16-reused]-long 72:3060 / 131  
Sprint Praspekt Shmidta 20:0665 / 158  
[wcup-map#16-reused]-middle 42:0384 / 192  
[wcup-map#16-reused]-sprint 29:37125 / 212  
Loipersdorf Sprint 2 29:3784 / 152  
[wcup-24-reused-2] 40:2753 / 146  
ZS q1 Cheremyshki middle2 29:4052 / 128  
Z.S.Mg.~1 middle 40:5371 / 126  
Loipersdorf Sprint 28:02108 / 171  
Loipersdorf Intro 11:0136 / 126  
[wcup-24-reused-1] 37:0683 / 159  
Bran Middle 4 31:0660 / 136  
(OCAD)Trolldalen 36:3824 / 86  
Bran Middle 3 19:3227 / 131  
Bran, Middle 2 35:4244 / 123  
Bran Middle 21:4554 / 128  
Bran Intro 14:5964 / 114  
funneh 18:3713 / 81  
[OCAD] Mazayes Night 28:0241 / 119  
Percy1 36:3932 / 82  
Middle distance 55:3318 / 55  
[OCAD]Storklinten-reuse 46:0644 / 155  
långa natten dnf  
hollistonwood? sprint  10:2020 / 106  
ikhp 23:5641 / 117  
funny competition 42:579 / 67  
[OCAD] Mazayes Sprint 21:2142 / 181  
[OCAD] Mazayes Long 54:1340 / 102  
[OCAD] Mazayes Middle 43:5566 / 159  
CFEB 2014 aug E6 27:2614 / 50  
CFEB 2014 aug E5 30:3114 / 37  
CFEB 2014 aug E4 30:4013 / 47  
CFEB 2014 aug E3 26:1610 / 49  
CFEB 2014 aug E2 39:5137 / 59  
CFEB 2014 aug E1 31:5833 / 103  
Forest Umbra, Long 80:0542 / 131  
sprint 11:1757 / 148  
Konkalampi 3 OCAD 49:0387 / 144  
Konkalampi 1 OCAD 25:1349 / 179  
AUSLAND 28:1922 / 126  
[OCAD] Pizzorne 63:3255 / 148  
And this is the last oldie ... 40:1212 / 47  
Almost done .... 36:0618 / 50  
Well ... if you want to go fast  42:1239 / 65  
And just another easy one 42:323 / 56  
Just an easy run 30:5313 / 82  
Have fun 28:3538 / 125  
JWSOC Spint Estonia M-20 26:1533 / 168  
Schöckl, Short 24:2771 / 172  
ICFOF-WCUP-24 - lorrieq 100th 65:0562 / 190  
[OCAD] Barricata, long dnf  
 261:31109 / 243  
[wcup-map#13-reused]-night 43:0143 / 109  
The Awesome Skiing Map dnf  
Awesome Skiing Map 31:3110 / 78  
Forest Umbra, Middle 39:2747 / 139  
Schöckl, Short 18:0937 / 174  
[OCAD] Barricata, middle 38:3959 / 169  
[wcup-map#13-reused]-long 61:0245 / 110  
[wcup-map#13-reused]-sprint 23:3958 / 175  
[wcup-map#13-reused]-middle 41:1380 / 157  
ICFOF-wcup-stage23 67:1246 / 129  
Ski Russia Junior championship 70:3926 / 77  
CFEB 2014 jul E6 dnf  
CFEB 2014 jul E5 28:4611 / 47  
CFEB 2014 jul E4 24:3911 / 62  
CFEB 2014 jul E3 16:3444 / 69  
CFEB 2014 jul E2 9:1735 / 78  
CFEB 2014 jul E1 12:0848 / 98  
Livastinmäki 2 OCAD 7:3946 / 111  
Livastinmäki 2 day 1 OCAD 29:1324 / 78  
Livastinmäki 2 (OCAD) 19:4160 / 160  
July 3 (livastinmäki) OCAD 32:5035 / 119  
Konkalampi 3 intro OCAD 23:1462 / 122  
Konkalampi 2 intro OCAD 17:5147 / 142  
July 2 (Tähtiniemi 2) OCAD 46:4357 / 139  
Brindisi#Sprint#03 32:0539 / 92  
Brindisi#Sprint#01# 21:5563 / 151  
Brindisi#Sprint#02# 23:0748 / 113  
WOC2014-Longdistance4 87:3466 / 117  
July 1 (Tähtiniemi 1) (OCAD) 31:0248 / 142  
Sprint 17:3637 / 118  
Ski o Belarus chempionship 2014  40:1832 / 95  
WOC2014-Longdistance3 149:1433 / 78  
Tallimäki intro (OCAD) 18:5046 / 122  
WOC2014-Longdistance2 145:0831 / 85  
WOC2014-Longdistance1 120:4941 / 120  
[wcup-map#11-reused]-night 53:4559 / 90  
1.Matiss's cup 34:2534 / 59  
[wcup-map#11-reused]-long 83:4647 / 101  
good luck 7:1029 / 86  
Livastimäki intro (OCAD) 17:2348 / 141  
[wcup-map#11-reused]-middle 31:3554 / 142  
Arborfield Long 32:1231 / 74  
Arborfield Middle 18:3549 / 103  
Arborfield Sprint 9:5365 / 117  
June 4 (Konkalampi) 29:1748 / 148  
[OCAD]Östansjö E2 middle  28:3065 / 166  
[wcup-map#11-reused]-sprint 21:1144 / 158  
June 3 (Kauppi 3) OCAD 28:1658 / 182  
Tähtiniemi 2 intro (OCAD) 18:1942 / 146  
[O-ringen 2013]Storklinten E5 31:4639 / 163  
o-----------------ringen 10:4832 / 74  
o-ringen 10:0130 / 85  
Bollnäs Night Race 26:5932 / 88  
Sprint cup #FINAL 26:2133 / 84  
Sprint cup #3 14:2744 / 81  
sprint cup #2 21:4020 / 59  
sprint cup #1 15:266 / 70  
sprint series #1236:1425 / 79  
run fast 7:2518 / 71  
run 10:0317 / 76  
[wcup-map#9-reused] 29:5146 / 100  
[OCAD]Östansjö Intro 24:3264 / 152  
[O-ringen 2013]Storklinten E4 53:0147 / 136  
Schöckl, Short C 10:2955 / 121  
Schöckl, Short B 8:5114 / 120  
Schöckl, Short A 10:2382 / 135  
[wcup-map#9-reused] 37:3549 / 111  
Tähtinimi intro (OCAD) 19:4154 / 127  
CFEB 2014 jun E5 night 32:2412 / 37  
CFEB 2014 jun E5 31:3317 / 44  
CFEB 2014 jun E4 25:0631 / 55  
CFEB 2014 jun E3 26:1033 / 48  
CFEB 2014 jun E2 29:0928 / 54  
CFEB 2014 jun E1 28:5629 / 75  
go faster go 8:2451 / 97  
MMM 2013 middle 39:0129 / 88  
[O-ringen 2013]Rödberget E3 40:5847 / 154  
Jun 2 (Siitama) OCAD 28:2260 / 131  
Jun 1 (WOC 2001 C) OCAD 28:4658 / 143  
short 10:0918 / 73  
Konkalampi 1 intro (OCAD) 20:3887 / 157  
run 15:0540 / 72  
faster 14:4158 / 93  
ICFOF-wcup-stage19 74:1764 / 123  
(OCAD) Stenatjärnarna 27:4246 / 100  
Shklov middle 37:4623 / 84  
(OCAD)Gårdberget 24:5846 / 105  
Kauppi 3 intro (OCAD) 17:5560 / 172  
CFWC#10 reused. Night 57:3834 / 88  
CFWC#10 reused. Middle 74:3475 / 147  
[OCAD] Japan - Middle 44:4939 / 128  
smallworld-E5 10:0670 / 167  
[OCAD] Japan - Long 64:5330 / 81  
Murrays Bay Sprint 28:1428 / 75  
ICFOF-wcup-stage18 44:0384 / 158  
Holy Cross #1 16:5948 / 78  
Training-ICFOF-wcup-stage18/19 9:4870 / 191  
Wairau Sprint  8:3830 / 81  
Epic Map Westlake Boys 18:1928 / 84  
montlleo dnf  
Kauppi v2 (OCAD) 31:1271 / 155  
[wcup-map#9-reused] 31:2661 / 161  
Julkujärvi 2, day 2 22:0649 / 141  
Mt. Burnside Middle 37:4621 / 79  
Julkujärvi 2, day 1 23:3359 / 150  
South Easterfield Sprint 21:3550 / 122  
Pulesjärvi 2, day 2 (OCAD) 30:1143 / 134  
BP 01 21:4228 / 95  
[OCAD] Japan - Intro 24:3436 / 147  
WOC 2001 C, middle (OCAD) 32:2736 / 146  
Tuomikallio (OCAD) 18:0542 / 139  
Siitama new (OCAD) 17:1638 / 155  
[wcup-map#7-reused]-bonus 35:5660 / 122  
[wcup-map#7-reused]-night 40:0642 / 99  
[wcup-map#7-reused]-long 94:4966 / 109  
Kenricktown Brook 27:3118 / 106  
WOC 2001 C (OCAD) 19:2078 / 179  
[wcup-map#7-reused]-middle 37:2263 / 143  
[wcup-map#7-reused]-sprint 28:0683 / 180  
super run 35:1824 / 89  
Pulesjärvi 2 (OCAD) 28:45113 / 173  
ICFOF-wcup-stage17 79:1983 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage17 18:02129 / 204  
Pulesjärvi v3 (OCAD) 25:4249 / 162  
Pulesjärvi v2, day 2 (OCAD) 41:3087 / 162  
CFEB 2014 may E6 39:0914 / 53  
CFEB 2014 may E5 30:2014 / 51  
CFEB 2014 may E4 27:4215 / 57  
CFEB 2014 may E3 31:0428 / 74  
CFEB 2014 may E2 24:1224 / 82  
CFEB 2014 may E1 33:4741 / 99  
Julkujärvi east, night (OCAD) 34:4160 / 150  
[O-ringen 2013]Storklinten E2 53:2078 / 189  
Julkujärvi east (OCAD) 27:2941 / 115  
Red Pipe Day 6 35:4733 / 81  
  dnf  
Red Pipe Day 5 28:3423 / 80  
Red Pipe Day 4 22:5528 / 85  
Red Pipe Day 3 19:5115 / 89  
Red Pipe Day 2 15:3013 / 86  
Red Pipe Day 1 12:5222 / 100  
FAST AND FURIOUS 2 8:1463 / 88  
FAST AND FURIOUS 14:2517 / 116  
Joutsenenpesä 3 night (OCAD) 29:0039 / 85  
[O-ringen 2013]Storklinten E1 28:3568 / 228  
GS240414_b 19:1720 / 90  
GS240414_a 17:5517 / 96  
Joutsenenpesä night (OCAD) 32:2954 / 103  
Siitama night (OCAD) 17:4753 / 124  
GS230414_e 32:1120 / 81  
GS230414_d 25:0354 / 100  
GS230414_C 45:5116 / 83  
GS230414_b 27:4415 / 99  
GS230414_a 19:2346 / 104  
Pulesjärvi day 2 (OCAD) 21:5524 / 148  
smallworld_E4 52:2592 / 147  
Pulesjärvi day 1 (OCAD) 26:4120 / 136  
ICFOF-wcup-stage16 68:5260 / 125  
Training-ICFOF-wcup-stage16 11:3360 / 156  
  13:1272 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 14:3636 / 145  
Pulesjärvi intro (OCAD) 16:2942 / 144  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) 19:3283 / 164  
[wcup-map#6-reused]-bonus2 27:4335 / 133  
Siitama after years(OCAD)  19:5737 / 136  
[wcup-map#6-reused]-bonus1 34:0847 / 145  
[wcup-map#6-reused]-night 52:1456 / 111  
Saarijärvi day 3 (OCAD) 25:0845 / 134  
Saarijärvi day 2 27:3963 / 157  
ICFOF-wcup-stage15 89:5351 / 143  
ICFOF-wcup-stage15-Training 9:1957 / 208  
Water Tower intro (OCAD) 20:2825 / 113  
[JFF#1] Microsprint 13:5265 / 108  
Marylhurst 22:1475 / 140  
Joutsenenpesä day 1 (OCAD) 21:3166 / 180  
Joutsenenpesä v1 intro (OCAD) 21:3267 / 159  
[wcup-map#6-reused]-long 87:4237 / 122  
Siitama intro/OCAD/2.5m contours 16:1746 / 143  
Stenatjärnarna 2 35:2421 / 110  
Saarijärvi day 1 (OCAD) 21:5043 / 164  
ICFOF-wcup-stage14 67:2457 / 155  
ICFOF-wcup-stage14-Training 12:58108 / 208  
I love you guys. 31:0261 / 159  
Stretch dem legs 46:1754 / 154  
[wcup-map#6-reused]-middle 39:2173 / 129  
CFEB 2014 apr E6 61:3226 / 42  
CFEB 2014 E5 33:4117 / 45  
CFEB 2014 apr E4 28:4011 / 62  
CFEB 2014 apr E3 31:206 / 49  
CFEB 2014 apr E2 31:1317 / 57  
CFEB 2014 apr E1 48:5435 / 91  
[OCAD]Dun - middle 29:0276 / 152  
trial(1); 38:1317 / 67  
Random Map 22:1322 / 91  
(OCAD)Stenatjärnarna 42:0927 / 111  
Saarijärvi intro (OCAD) 11:1935 / 143  
[wcup-map#6-reused]-sprint 18:2049 / 213  
Cow lake, day 2 31:5234 / 146  
Cow lake day 1 (OCAD) 14:2155 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 86:0461 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage13 14:3483 / 226  
Cow lake intro (OCAD) 12:4039 / 139  
Metsäkylä night (OCAD) 27:1322 / 77  
Metsäkylä v3 (OCAD) 32:3674 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 20:0434 / 136  
Mestsäkylä intro (OCAD) 14:5685 / 128  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) 17:3351 / 124  
Vegetation 28:4540 / 95  
ICFOF-wcup-stage12 94:0848 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage12 14:0899 / 197  
sprint nignt brst 26:2189 / 134  
Dog track 3, night (OCAD) 29:1742 / 96  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 21:2843 / 191  
Dog track 3 29:5157 / 146  
[OCAD]MT.laurie - night 3 39:3249 / 130  
Dog track (new)(OCAD) 20:5653 / 151  
Vähäjärvi 2B, 2 22:0958 / 166  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 28:4962 / 177  
Vähäjärvi 2B 15:4844 / 128  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 20:3973 / 181  
ICFOF-wcup-stage11 81:4251 / 153  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 20:0883 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 11:4280 / 204  
Jax Panik Sprin 25:0538 / 116  
Vähäjärvi v2 11:3925 / 121  
AldenoCentre - Sprint 41:0580 / 203  
Vähäjärvi 16:5839 / 125  
[wcup-map#5-reused]-night 35:3248 / 105  
Sprint 16:1638 / 109  
Sprint  19:5467 / 145  
[wcup-map#5-reused]-long 47:4945 / 139  
[wcup-map#5-reused]-middle 36:1862 / 152  
[OCAD]La colline - bonus 17:4153 / 173  
CFEB 2014 mar E6 22:4211 / 51  
CFEB 2014 mar E5 18:4416 / 71  
CFEB 2014 mar E4 28:0023 / 59  
CFEB 2014 mar E3 32:4631 / 62  
CFEB 2014 mar E2 23:3616 / 65  
CFEB 2014 mar E1 47:0456 / 96  
[wcup-map#5-reused]-sprint 16:4637 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 20:4163 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 76:2273 / 148  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 12:4025 / 200  
World-cup Castle 68:5751 / 107  
[wcup-map#3-reused]-night 45:3745 / 103  
[OCAD]Mt.laurie - night 2 39:2434 / 108  
[wcup-map#3-reused]-long 80:2753 / 118  
[OCAD]Mt.laurie - night 49:5938 / 107  
wOMAN RACE 11:3724 / 100  
(OCAD) Berga middle 23:4537 / 104  
[OCAD]Mt.laurie - middle 2 30:1952 / 177  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 18:0554 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 34:3982 / 177  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 10:5891 / 174  
[wcup-map#4-reused]-long 71:5341 / 113  
Rocad Cup E11 41:3432 / 110  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 24:5445 / 169  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 26:0952 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 19:0774 / 165  
Rocad Cup, E10 18:3073 / 143  
CFEB 2014 feb E6 38:3621 / 49  
CFEB 2014 feb E5 dnf  
CFEB 2014 E4 dnf  
CFEB 2014 feb E3 31:287 / 52  
CFEB 2014 feb E2 26:1129 / 74  
CFEB 2014 feb E1 29:5316 / 77  
[wcup-map#3-reused]-middle 34:5755 / 137  
(OCAD)Bolleberget,Night 44:0129 / 76  
(Ocad) Sodsatt Mohed  22:5034 / 127  
Rocad Cup, E9 23:5435 / 139  
[OCAD]Mt.laurie 23:4584 / 181  
[wcup-map#3-reused]-sprint 26:3683 / 175  
(ocad) Labyrint 32:1357 / 105  
Rocad Cup, E8 25:4651 / 138  
[wcup-map#4-reused]-sprint 20:1250 / 169  
Mohed middle 20:5112 / 108  
ICFOF-wcup-stage8 133:0851 / 105  
ICFOF-wcup-stage8-Training 17:5638 / 165  
(OCAD)Granberg, Middle 32:5159 / 106  
[OCAD]La colline - nightsprit 2 20:5950 / 124  
[OCAD]La colline Nightsprint 1 18:2161 / 134  
Rocad Cup, E7 49:0122 / 76  
Rocad Cup, E6 81:3361 / 92  
[wcup-map#2-reused]-bonus2 76:2442 / 89  
(OCAD)Bolleberget,Sprint 21:3395 / 144  
[OCAD]La colline - Sprint 2 17:4154 / 165  
(OCAD)Rehn, Middle 27:1540 / 103  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 18:4062 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 15:2263 / 189  
[OCAD] Montlosier, night 54:3757 / 116  
sprint city 13:3670 / 134  
ICFOF-wcup-stage7 83:5347 / 122  
Training-ICFOF-wcup-stage7 5:3863 / 187  
[wcup-map#2-reused]-night 38:4454 / 109  
middle cup Kart 2 30:0130 / 100  
January race 23:0335 / 150  
City sprint 22:4564 / 141  
middle cup Kart 25:4634 / 104  
[wcup-map#2-reused]-long 75:1667 / 116  
Rocad Cup, E5 53:5849 / 104  
[wcup-map#2-reused]-middle 47:3393 / 170  
Uricani, RO [23.01.2014] MEDIUM 35:3129 / 78  
Uricani, RO [23.01.2014] EASY 22:2143 / 99  
ICFOF-wcup-stage6 79:3141 / 132  
WYK sprint 6:2072 / 151  
Training-ICFOF-wcup-stage6 17:08111 / 186  
Rocad Cup, E4 28:2360 / 137  
A day in the forrest  40:4710 / 59  
(OCAD)Surbridge forestsprint 20:0068 / 146  
Rocad Cup, E3 36:0860 / 132  
[wcup-map#2-reused]-sprint 27:17100 / 180  
(OCAD)Surbridge night 2 37:0772 / 119  
Rocad Cup, E2 25:3743 / 176  
(OCAD)Surbridge night 16:5163 / 119  
Rocad Cup, E1 32:5658 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 37:3163 / 154  
ROCAD Test 44:5880 / 130  
Hofwald, Contours, Long 55:2838 / 91  
(OCAD)Surbridge middle 24:4461 / 148  
Mars Middledistance 2 23:2227 / 68  
Mars Middledistance 1 19:4647 / 76  
Mars Nightsprint 10:105 / 86  
Mars Night 24:3919 / 53  
Mars Longdistance 2 29:3023 / 54  
Mars Sprint 1 14:4247 / 134  
Mars Longdistance 1 33:2631 / 73  
ski o spr midlle 23:3944 / 131  
CFEB 2014 jan_6 18:3510 / 53  
CFEB 2014 jan_5 25:3520 / 41  
CFEB 2014 jan_4 25:1714 / 46  
CFEB 2014 jan_3 39:2220 / 45  
CFEB 2014 jan_2 27:3926 / 60  
CFEB 2014 jan_1 27:328 / 69  
[wcup-map#1-reused]-night 44:3571 / 111  
[wcup-map#1-reused]-long 73:0663 / 120  
[wcup-map#1-reused]-middle 36:4966 / 159  
[wcup-map#1-reused]-sprint 18:2090 / 184  
The Square, Final dnf  
The Square, Track 4 19:1542 / 112  
[OCAD]Galgahraun - Middle Night 32:0743 / 117  
[Short]Cuoto da Arnela dnf  
ICFOF-wcup-stage5 46:4762 / 163  
Lakeland Open245:598 / 57  
Training-ICFOF-wcup-stage5 13:1364 / 204  
Hofwald, Nightsprint 17:1364 / 130  
[OCAD] Montlosier, middle 36:0348 / 179  
Hofwald, Long 39:1231 / 116  
sprint test:) 11:5457 / 124  
Special New Year 2014 !!! 75:0039 / 152  
short3 16:0514 / 98  
spint 41:297 / 72  
Pink competition of death 25:5318 / 117  
New Year 5 days E5 40:1421 / 65  
[Ocad]Ullahau - middle 24:4658 / 170  
New Year 5 days E4 45:2229 / 65  
New Year 5 days E3 39:5315 / 77  
New Year 5 days E2 18:4825 / 99  
New Year 5 days E1 20:3044 / 134  
Hofwald, Middle 2 31:2561 / 143  
Duuuuunes. 33:3437 / 149  
Hofwald, Middle 28:3344 / 154  
[OCAD]Galgahraun - Sprint 17:3170 / 185  
Bollnäs 3 days E3 34:3911 / 84  
Bollnäs 3 days E2 29:1722 / 111  
Bollnäs 3 days E1 20:0056 / 165  
fences 44:2221 / 76  
pences 31:3654 / 103  
Hofwald, Short 2 17:1358 / 156  
Island Open Day 2 21:5648 / 151  
Hofwald, Short 15:0457 / 172  
Hofwald, Model Event 7:3461 / 161  
[OCAD]Galgahraun - Middle 30:0971 / 177  
Island Open Day 1220:0119 / 107  
ICFOF-wcup-stage4 106:0180 / 159  
Training-ICFOF-wcup-stage4 11:5535 / 228  
CFEB 13Q_6 36:0310 / 52  
CFEB 13Q_5 27:3129 / 61  
CFEB 13Q_4 28:5311 / 56  
CFEB 13Q_3 40:3110 / 51  
CFEB 13Q_2 72:2540 / 59  
CFEB 13Q_1 25:3516 / 99  
smallworld_E3 31:0534 / 165  
smallworld_E2 23:5864 / 213  
ICFOF-wcup-stage3 58:5571 / 173  
Training-ICFOF-wcup-stage3 13:1899 / 207  
smallworld 15:5082 / 226  
cf trfning 2 cool 26:4619 / 121  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 79:5290 / 167  
 2dnf  
cf traning 22:3031 / 117  
[ULLA_HAU]Final 135:0714 / 88  
[WRE]Santavaara Middle 21:0147 / 190  
CFEB 13P_6 36:5914 / 40  
CFEB 13P_5 48:1713 / 39  
CFEB 13P_4 39:2021 / 45  
CFEB 13P_3 21:036 / 65  
CFEB 13P_2 22:139 / 80  
CFEB 13P_1 37:0938 / 77  
ski o orsha long 64:1019 / 60  
ski o orsha 65:2229 / 75  
ski o tomsk 32:5256 / 128  
ski o RB2013 27:0955 / 130  
Alewife Preserve Middle 27:1320 / 96  
The Square, Track 3 26:0862 / 107  
ski o middle traning! 33:2333 / 108  
The Square, Track 2 20:1646 / 123  
[ULLA_HAU]E6,long 39:5858 / 122  
The Square, Track 1 12:1075 / 157  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 21:0162 / 136  
ski o sprint! 22:0542 / 152  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long 75:1541 / 108  
[ULLA_HAU]E3,middle 38:3371 / 143  
ICFOF-wcup-stage2 88:4536 / 139  
Training-ICFOF-wcup-stage2 10:5645 / 195  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 14:0356 / 160  
[ULLA_HAU]E1,middle 20:4422 / 174  
Island Sprint 13:268 / 143  
Newburyland 72:2710 / 54  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint 13:3290 / 198  
AWSOME 17:4834 / 106  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 29:2772 / 189  
Lavis Buona 20:2596 / 178  
Mapgen Middle 25:2753 / 141  
[Long]Santavaara 27:5640 / 179  
AldenoCentre dnf  
 248:2973 / 290  
nignt zemlyanka 30:3738 / 99  
CFEB 13 O_6 29:1712 / 37  
CFEB 13 O_5 19:4412 / 41  
CFEB 13 O_4 24:0614 / 42  
CFEB 13 O_3 19:4414 / 43  
CFEB 13 O_2 19:4030 / 61  
CFEB 13 O_1 15:1042 / 104  
NB FINAL 43:4110 / 35  
NB E6 58:489 / 34  
NB E5 48:0913 / 30  
NB E4 31:535 / 34  
NB E3 33:519 / 45  
Norwoodboroham Bluff E 2 24:095 / 64  
Norwoodbroham Bluff E 1 40:3136 / 101  
Labyrinthsprint 2 dnf  
The way to x-mas E 4 20:0715 / 79  
The way to x-mas E 3 22:563 / 79  
The way to x-mas E 2 45:0023 / 72  
The way to x-mas E 1 50:4832 / 103  
Ravai Middle 26:3830 / 136  
Ravai 17:4167 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 53:0947 / 195  
Labyrinth sprint 1 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 12:0317 / 110  
EKSJO NIGHT 30:5237 / 74  
EKSJO 3 26:3927 / 82  
EKSJO 2 34:3246 / 103  
EKSJO 1 34:1643 / 123  
remade-czech2 30:1065 / 201  
sprint 26:4866 / 116  
Flat Grid 15:1374 / 120  
EKSJO SMALAND 6 21:4727 / 67  
EKSJO SMALAND 5 28:3745 / 80  
EKSJO SMALAND 4 19:3839 / 104  
EKSJO - SMALAND 3 19:1726 / 99  
EKSJO - SMALAND 2 21:1113 / 89  
EKSJO - SMALAND 1 21:5552 / 123  
FLORESTA TROPICAL 26:2671 / 120  
CFEB 13N_6 39:2425 / 48  
CFEB 13N_5 32:2918 / 48  
CFEB 13N_4 34:3122 / 48  
CFEB 13N_3 30:3919 / 58  
CFEB 13N_2 19:3422 / 82  
CFEB 13N_1 22:4316 / 93  
easy 16:2781 / 128  
tuefelskeller-E3 41:5459 / 145  
tuefelskeller-E2 35:3137 / 134  
tuefelskeller 29:4372 / 190  
esay orantate 44:0918 / 96  
hee 22:5459 / 123  
remade-swedishmap 38:5350 / 159  
Centro Storico[Re-do] 20:2169 / 150  
[OCAD] Halloween! dnf  
 232:0266 / 311  
Night "sprint" 23:12103 / 145  
remade-czech 23:3042 / 166  
Everetthamb (night) 53:4566 / 108  
remade SOW-E1 22:4055 / 176  
Noname reupload 24:5240 / 169  
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint 17:3223 / 110  
[OCAD] Art, forest sprint 16:5474 / 188  
easy 53:0638 / 100  
orantate 13:0720 / 110  
"Shortdistance" 14:0244 / 189  
CFEB 13M_4 32:0630 / 60  
CFEB 13M_3 26:4811 / 62  
CFEB 13M_2 32:2646 / 81  
CFEB 13M_1 22:4017 / 112  
Fazenda RM-DF-BRA 47:1530 / 89  
Ski-O Kazahstan 26:01103 / 206  
Vezzano Naran Night 27:1938 / 115  
Vezzano Naran 15:1044 / 204  
cf middle 33:3873 / 126  
[OCAD] Facho, long 2 45:0855 / 129  
Plitvice 30:1632 / 172  
[OCAD] Facho, long 1 44:5245 / 126  
[OCAD] Facho, middle 23:3287 / 222  
CAMORSA 2013 D2 43:4430 / 72  
CAMORSA 2013 41:0342 / 111  
paattinen-E3 61:1359 / 133  
paattinen-E2 29:1790 / 182  
paattinen-E1 35:1989 / 187  
saauraai-5 27:4767 / 168  
°CFEB 13L_5 dnf  
°CFEB 13L_2 dnf  
sauraai-jwoc2015-4 20:2472 / 225  
Aussie Long 2013 map excerpt 43:4486 / 128  
quicky 23:4148 / 104  
sauraai-jwoc2015-3261:2958 / 150  
sauraai-jwoc2015-2234:2279 / 219  
[OCAD]Noname final 27:3035 / 119  
sauraai-jwoc2015 39:3177 / 148  
[OCAD]Noname contour-o part2 50:1557 / 100  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint 16:2952 / 136  
[OCAD] Krajna - Middle 2 34:4553 / 104  
[OCAD] Krajna - Middle 1 31:4164 / 142  
[OCAD]Noname contour-o 21:1179 / 136  
 2dnf  
Skidstugan[Short] 24:5791 / 164  
Skidstugan[Middle] 24:4660 / 157  
[OCAD]Noname controllpicking 23:0383 / 175  
[OCAD]Starkebo - Middle 53:05119 / 152  
 2dnf  
[ocad]Noname 48:09132 / 212  
[OCAD] Vilhosc 56:2480 / 177  
[OCAD]Starkebo - Long 31:4889 / 185  
karta237:2678 / 125  
Alol' race. beta 0.2 34:3362 / 115  
[OCAD] Amatjarn, sprint 89:36106 / 228  
Alol' race 18:3633 / 96  
[OCAD]Flemma - Middle 29:10103 / 234  
test 32:5048 / 107  
  23:5066 / 108  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
Kålgårn dnf  
 2dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O 71:1457 / 149  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 14:51104 / 233  
Canada night middle 35:1171 / 125  
[Idre]Nipfjället - Middle 48:47118 / 204  
Canada 28:1963 / 123  
Siluva middle 104:4244 / 102  
Hugset S 72:0450 / 81  
Colomba middle 1 31:3186 / 155  
Colomba short 2 25:07104 / 180  
remake Nort-Skadalen 64:4883 / 147  
Foppa remade 45:0263 / 140  
Hugset S 38:4074 / 122  
Tangier 42:0579 / 189  
Crazyisland reremade 26:3974 / 171  
[Idre]Nipfjället - Long 47:1247 / 125  
dalen 3º 29:2231 / 73  
dalen 2º 43:0951 / 66  
dalen first 29:3952 / 77  
[Idre]Nipfjället - Middle 29:1073 / 168  
GrandForet 42:3992 / 154  
Middle dist. 39:2354 / 102  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 37:5156 / 110  
GrandForet 34:4888 / 150  
Siluva - short. 29:1238 / 131  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 21:4458 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 21:2463 / 143  
middle test course 28:2473 / 132  
[2nd]Gruvriset 30:5488 / 153  
Forest Sprint 15:0777 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 32:21105 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long 35:5682 / 160  
BR corrego urubu 25:0452 / 95  
BR corrego urubu 2 26:4762 / 95  
BR corrego urubu 22:1650 / 109  
  18:3258 / 119  
Gruvriset 28:4888 / 181  
BRASIL TEST... 8:1751 / 108  
Falu Lasarett 35:5368 / 143  
STRANGNAS MALMBY OL-E4 47:1422 / 98  
STRANGNAS MALBY OL-E3 34:3328 / 67  
STRANGANA MLBY OL-E2 27:4061 / 99  
STRANGNAS MALBY OL-E1 15:5949 / 101  
STRAGNAS-MALMBY OL-E1 dnf  
test 14:0716 / 119  
Bonners Cliff E5 Short 14:3851 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 28:2559 / 155  
STRANGNAS-MALMBY OL-W4 25:4933 / 74  
STRANGNAS-MALMBY OL-W3 30:2138 / 85  
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 23:1474 / 112  
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 17:5166 / 127  
Barres-Artiuges-quillane day 2 19:2484 / 173  
Falu Gruva 18:42142 / 196  
Bonners Cliff E4 Middle Night 25:3479 / 117  
Barres-Artiuges-quillane 23:1680 / 175  
CASTLE2 GS2013 37:1749 / 97  
CASTLE1 GS2013 22:2165 / 132  
Bonners Cliff E3 Long 34:2958 / 137  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 23:1093 / 233  
Atlantis 28:12117 / 168  
Arco 36:32119 / 185  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 28:4492 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 8:3394 / 217  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 34:55145 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 65:3169 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 30:15112 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 58:2887 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 65:5196 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle 79:19102 / 225  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 24:47115 / 257  
JWOC 2013 Sprint M21 41:59101 / 213  
Castle Sprint 35:13111 / 168  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 42:1470 / 190  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen 15:3234 / 193  
Parco di Gocciadoro 49:31110 / 203  
Canada(Israel) middle. 32:28109 / 203  
[WOC2013] Training 7 31:5779 / 170  
[WOC2013] Training 6 51:3593 / 169  
Citta di Ala 32:59118 / 200  
[WOC2013] Training 5 79:3976 / 171  
[WOC2013] Training 4 23:3986 / 191  
[WOC2013] Training 3 17:3364 / 207  
[WOC2013] Training 2 39:06101 / 195  
[WOC2013] Training 1 54:15112 / 271  
Aldeno 51:3665 / 170  
WOC middle 54:1025 / 107  
[SpringCup]Final - Long Distance 62:0145 / 151  
[plate terrain]Prologue 8:5259 / 125  
Lewes Lake 5-days E5 28:4365 / 158  
Lewes Lake 5-days E4 16:3260 / 183  
Lewes Lake 5-days E3 34:3446 / 138  
Lewes Lake 5-days E2 44:3954 / 160  
Lewes Lake 5-days E1 14:0991 / 234  
Wellington College 26:54124 / 246  
TEPROTAYKA 31:5315 / 70  
AKYATORPET 26:1712 / 89  
Siluva 36:1216 / 131  
[OLBerget] Night Middle 36:2345 / 117  
Jukola2011 - Middle 35:1465 / 141  
Jukola2011 - Middle Night 31:2642 / 100  
Jukola2011 - Middle 19:5651 / 154  
Jukola2011 - Middle Night 34:5644 / 102  
Bonners Cliff E2 Middle 24:3941 / 123  
Jukola2011 - Middle 25:5753 / 145  
Jukola2011 - Sprint 20:4671 / 187  
Bonners Cliff E1 Middle 27:3063 / 126  
Jukola2011 - Sprint 20:1786 / 172  
Jukola2011 - Long 53:5271 / 131  
Wollas Bald2dnf  
Jukola2011 - Sprint 20:4479 / 184  
Jukola2011 - Long Night 57:0568 / 105  
[OLBerget] Middle 46:5284 / 164  
[SpringCup] E13 - Long Distance 108:4055 / 115  
Jukola2011 - Long 50:0859 / 123  
[SpringCup]E12 - Middle Distance 34:0375 / 141  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint 29:5075 / 176  
Jukola2011 - Middle 28:0065 / 170  
Jukola2011 - Middle Night237:4179 / 119  
[OCAD]Jungfruberget Long 37:3638 / 116  
Jukola2011 - Long 53:3558 / 123  
Jukola2011 - Middle Night 38:2978 / 117  
[OCAD]Jungfruberget Middle 23:4961 / 154  
PasturSprint 32:3649 / 81  
  31:1762 / 144  
Jukola2011 - Long Night 57:1958 / 99  
Jukola2011 - Middle 26:1267 / 164  
Jukola2011 Sprint 25:13112 / 199  
Jukola2011 Middle 31:2088 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] 15:5944 / 123  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] 13:4727 / 152  
[10Mila 2013]Leg 4 116:2957 / 99  
AKTATORPET 32:0114 / 55  
AKTATORPET 0 29:3231 / 58  
ATIAMUH 1 (2) 32:0119 / 59  
ATIAMUH 1 27:0215 / 80  
[OCAD]Slätta final 19:4359 / 113  
[10Mila 2013]Leg 3 49:0968 / 132  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 28:1585 / 168  
[OCAD]Slätta middle 24:1275 / 156  
SR O Meeting 13 25:1021 / 51  
PasturCity 29:5167 / 149  
SR O Meeting 12 16:5527 / 61  
SR O Meeting 11 42:0423 / 50  
SR O Meeting 10 39:4534 / 55  
SR O Meeting 9 31:3843 / 73  
Rudininku poligonas. Right map. 19:1629 / 79  
Rudininku poligonas Short 17:3915 / 71  
[OCAD]Slätta short 17:3484 / 179  
[OCAD]Slätta prologue 7:1395 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] 23:0869 / 134  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 26:1145 / 169  
Rudininku poligonas 24:3858 / 131  
SR O Meeting 8 30:2631 / 74  
[SpringCup] E10 - Long Night 87:1453 / 97  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 7:5486 / 160  
Babylon, Prolog 10:1972 / 140  
SR O Meeting 7 24:0921 / 73  
SR O Meeting 6 24:3617 / 62  
  26:4140 / 84  
SR O Meeting 5 18:5320 / 71  
SR O Meeting 4 18:0120 / 71  
SR O Meeting 3 17:4817 / 92  
SR O Meeiting 2 26:3331 / 81  
SR O Meeting 1 19:5637 / 132  
[SpringCup] E9 - Night 25:0044 / 127  
[SpringCup] E8 - Long Distance 92:4847 / 132  
10Mila 2013 Leg 2 Short Night 39:1578 / 118  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] 31:2939 / 152  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint 36:2069 / 194  
.. 13:1235 / 66  
[SpringCup] E6 - Middle Distance 39:4362 / 167  
 228:4550 / 227  
[10Mila2013]Leg 1 62:3977 / 150  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E7] 40:4747 / 114  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] 18:1332 / 151  
Salomons mines day 2 - Sprint 35:1743 / 116  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 18:0257 / 186  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E5] 15:5543 / 151  
longsprint 29:5823 / 55  
long sprint. dnf  
[SpringCup] E4 - Long Distance 60:2356 / 135  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 36:0472 / 175  
[OCAD]Test 18:0280 / 143  
[OCAD]Costa Mediterranea[E1] 23:0034 / 149  
[SpringCup] E2 - Middle Distance 45:4785 / 179  
°CFEB 13E_4 27:4416 / 65  
°CFEB 13E_2 26:4625 / 54  
°CFEB 13E_1 dnf  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) 16:4245 / 148  
[OCAD] SlopeStyle Sprint [E4] 45:0565 / 131  
East Rehobothtown River 33:0214 / 80  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E3] 50:5778 / 131  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] 29:4577 / 155  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] 24:5368 / 192  
[OCAD]Jurock Park dnf  
[OCAD]No name yet... 23:5244 / 124  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon 53:1058 / 146  
GrandForet Part3 40:4166 / 137  
[OCAD]Herbouilly night 17:5633 / 112  
Miskiniskes NC 23:3145 / 136  
[OCAD]Lot of Rocks 18:3578 / 138  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 31:0548 / 124  
GrandForet 40:5187 / 156  
[OCAD] Mount Ali - Long 62:3639 / 101  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 33:1595 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 16:1756 / 208  
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 18:3560 / 125  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint 14:1492 / 177  
[OCAD] Mount Ali - Middle 47:5580 / 178  
[OCAD]Näsinge Long 67:5347 / 104  
[Ocad]Näsinge Middle 34:2454 / 150  
[OCAD]Näsinge Middle 32:5873 / 213  
[OCAD]Näsinge Long 76:0088 / 144  
GS2013 CHARLIE 34:0229 / 83  
GSmap2013 BRAVO 33:2925 / 88  
GSmap2013 ALFA 15:3332 / 137  
[OCAD]castle 7 sprint 16:1468 / 122  
[OCAD]Colomba_S Short 26:1984 / 186  
park sprint 31:2114 / 66  
(OCAD) Park sprint. dnf  
(Okad)field competition 33:1717 / 77  
Vezzano Narran C Night Middle. 48:1549 / 95  
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint 26:0074 / 221  
Vezzano Naran SC Short Middle. 27:5849 / 109  
Langeland - Middle day 1 34:3447 / 90  
Vezzano Naran SC 18:3562 / 149  
GSMN2013BRAVO 40:3027 / 56  
GSMN2013ALFA 16:3326 / 76  
[0CAD]Romap sprint 12:3634 / 143  
GSRP2013P3 25:2327 / 69  
GSRP2013P2 25:3631 / 76  
GSRP2013P1 32:3058 / 89  
[Forest de Pinus]E5 - Final 54:2994 / 154  
[OCAD]Barcelonne "les ravines" 13:1836 / 135  
[Forest de Pinus] E4 - Long 58:4951 / 104  
GSRP2013TEST 28:5636 / 75  
[Forest de Pinus] E3 - Middle 31:3761 / 166  
[SpringCup] E1 - Long Distance 83:4861 / 135  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint 18:5893 / 165  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 14:0154 / 204  
[SpringCup] Prologue 16:0874 / 194  
Vezzano Naran C 24:2842 / 147  
[OCAD]Lärkeskog Väst,Nightsprint 28:2664 / 122  
Vezzano Naran 19:2086 / 185  
[Quiaios] E4 - Long 63:5264 / 106  
[Quiaios] E3 - Middle 36:3386 / 169  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 2 59:0871 / 153  
[Quiaios] E2 - Sprint 15:08103 / 198  
[OCAD]Dunsen Middle 1 49:1033 / 81  
°CFEB 13C_2b dnf  
 2dnf  
°CFEB 13C_1b 24:1210 / 39  
[Quiaios] E1 - Long 54:2882 / 145  
Bordasee, Middle 48:0144 / 129  
Rand: Walkerburg 15:2551 / 118  
[OCAD]Dunsen Short-test 12:2276 / 132  
[OCAD] Pedrogao, night 41:3169 / 127  
Japan long 75:4029 / 67  
[OCAD] Lärkeskog Väst, Middle 33:2849 / 151  
Bordasee, Short 2 25:1994 / 154  
Bordasee, Short 26:1886 / 147  
2-days sprint 1 18:0868 / 139  
[OCAD] BAli Middle 2 30:5959 / 125  
[OCAD]Just a test 16:3176 / 139  
Northern Somerfield Preservee 17:5320 / 112  
[OCAD] BAli - Long 71:3175 / 112  
[OCAD] Pedrogao, sprint 33:49110 / 180  
Paparata 29:0438 / 105  
Blumau, Short 3 23:20105 / 198  
[OCAD] Pedrogao, middle 3 39:0385 / 160  
[OCAD]BAli - Controlpicking 20:4787 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 25:1962 / 185  
[OCAD] Pedrogao, middle 28:1352 / 204  
[OCAD]Finnbo 26:2127 / 108  
[OCAD]Källviken short 2 21:1164 / 156  
[OCAD]Källviken short 1 21:3892 / 178  
[OCAD]BAli Middle 25:3775 / 175  
[OCAD] Kauhee, Day 4 39:1972 / 160  
Sprint-Cup E1 12:4045 / 151  
Japan Long nigth dnf  
[OCAD] Campo de Anta, long 63:1967 / 161  
Dallapet Short Middle 24:5850 / 150  
[OCAD]BAli 10:2978 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 32:3572 / 209  
Dallapet Night Sprint 18:0850 / 142  
[OCAD]Sörby, NightSprint 13:4161 / 157  
°CFEB 13B_4 34:2024 / 76  
Lago Santo middle2 26:0550 / 107  
Lago Santo Middle 22:5655 / 139  
Lago Santo Short2 9:4647 / 146  
Lago Santo Short1 13:4682 / 191  
Blumau, Middle 3 40:2070 / 135  
Lago Santo 20:3759 / 158  
[OCAD] Kauhee, Day 3 15:4455 / 205  
[OCAD] Kauhee, Day 2 38:5275 / 181  
[OCAD] Kauhee, Day 1 84:3069 / 154  
[OCAD]Finnbo middle 39:0046 / 110  
Blumau, Short 2 37:5992 / 144  
[OCAD]Storico 3 20:2479 / 150  
Ski-O, Middle dnf  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 12:1046 / 183  
[OCAD]finnbo night 47:2036 / 92  
[OCAD]Finnbo short 34:1880 / 170  
Pipposprint 23:24123 / 204  
[OCAD]Storico 2 22:2971 / 139  
[OCAD]Storico 23:58102 / 193  
Blumau, Middle 2 35:1185 / 186  
LABY.land 2 13:1375 / 141  
LABY.land Sprint 13:3166 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 35:3276 / 191  
[OCAD] Lachat, middle 38:0766 / 213  
Volcano Land 21:3688 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 20:2662 / 126  
SKI-O WOC 2013 26:5966 / 142  
Geri vakarai CE course 3 38:3038 / 84  
Geri Vakarai CE course2 25:3658 / 96  
Geri vakarai CE 23:2255 / 120  
[Fontainebleau] E6, long 86:5470 / 121  
Alol - Turist Base 21:2431 / 126  
ANAPA RACE 23:5520 / 78  
[OCAD]TownAli 3 34:4265 / 134  
[Fontainebleau] E5, middle 25:4652 / 164  
[Fontainebleau] E4, night 42:1156 / 112  
Mtb-o Montespertoli by night 54:5226 / 58  
[Fontainebleau] E3, sprint 19:1199 / 201  
[OCAD]Källviken long 36:0236 / 129  
MTB-O Castelfiorentino 7500 121:3628 / 78  
[OCAD]TownAli 22:3678 / 166  
MTB-O Castelfiorentino dnf  
GSmap22013 18:5625 / 75  
 222:2043 / 79  
GSmap12013 17:1643 / 94  
one leg wonder mtbo2dnf  
MTB_O Castelnovo 94:358 / 78  
Geri Vakarai E2 17:4159 / 119  
Geri Vakarai C222:2838 / 115  
°CFEB 13A_1 27:4014 / 74  
[OCAD]TownAli 24:2372 / 173  
[OCAD] Grib Skov, test 8:5853 / 147  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 34:3435 / 135  
[OCAD]Isac:s City dnf  
(OCAD) Hakjärvi E 22:4484 / 166  
Did you say Houses? 25:2633 / 95  
[OCAD]Chamarande, Sprint 14:4340 / 99  
[OCAD] HOUSES city dnf  
[OCAD]HOUSES!! dnf  
[OCAD]French Map, SPRINT 15:0937 / 105  
Blumau, Middle 38:1743 / 111  
Cold Marsh 4-Days E1 Sprint 21:1813 / 65  
Blumau, Short 25:4758 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint 14:2057 / 133  
Houses and Water dnf  
[OCAD]Stangsjärn middle 35:2365 / 126  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 24:587 / 73  
[OCAD] Irbene N Middle 42:3588 / 139  
[OCAD] Irbene N Sprint 16:4948 / 172  
[OCAD] Tahkovaara, long 61:4351 / 120  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 16:5595 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 50:38105 / 144  
Nya Varvet, Short 27:45101 / 158  
short civezzano 31:2237 / 114  
[Ocad] Porkkala V Final 62:2266 / 101  
(OCAD) Isosuo sprint 21:5656 / 148  
Mt. Chimber 3-Days E1 Middle 30:4816 / 72  
Geri vakarai SE 55:1745 / 83  
[Ocad] Porkkala IV 33:5361 / 127  
[Ocad] Porkkala III 48:4157 / 127  
(OCAD)Sorlampi N 22:5956 / 124  
Geri Vakarai East 31:26103 / 144  
(ocad)cityland sprint2 5:5359 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 3:0935 / 137  
[OCAD] Porkkala II 36:4854 / 139  
[OCAD] Porkkala I 21:1672 / 214  
[OCAD] Tahkovaara, middle 3 24:1358 / 122  
[OCAD] Gunnarsö, middle 64:57102 / 140  
Castle made of Sand, Sprint 2 21:2098 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) 14:3138 / 97  
[OCAD] Tahkovaara, middle 2 26:0747 / 153  
East Pond 2-Days E2 Long 48:2510 / 51  
East Pond 2-Days E1 Sprint 16:3321 / 96  
(OCAD)Bot Fiena 9:235 / 101  
Castle made of Sand, Sprint 19:1077 / 175  
EOC short 16:0242 / 134  
lugnet 25:0632 / 110  
[OCAD]Kottorp, Longlegs 33:4356 / 106  
Cross Field 3-Days E3 Middle 25:5910 / 73  
Cross Field 3-Days E2 Sprint 13:5718 / 96  
Cross Field 3-Days E1 Night 39:5221 / 54  
[OCAD]Kottorp 3-days E3 40:2046 / 144  
[OCAD]Kottorp 3-days E2 23:5576 / 167  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 26:0248 / 109  
Brixton Hill 2-Days E2 Long 70:0312 / 48  
Brixton Hill 2-Days E1 Middle 36:4711 / 84  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 12:0977 / 184  
George Swamp 2-Days E2 Middle 34:4417 / 59  
George Swamp 2-Days E1 Sprint dnf  
Jail Sprint dnf  
[OCAD]Ladgrytet, Middle 25:2353 / 175  
[OCAD]Ladgrytet, Sprint 17:4864 / 208  
[OCAD]Flemma, Middle 2 31:5783 / 148  
[OCAD]Flemma, Sprint 11:1946 / 197  
[OCAD]Flemma, Middle 43:2187 / 169  
K 28:1438 / 83  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 28:1174 / 121  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 5 31:4539 / 139  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 4 42:4641 / 105  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle3 43:1139 / 108  
[Fontainebleau] E2, middle 39:3077 / 158  
[Fontainebleau] E1, long 66:4050 / 118  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 19:0877 / 196  
[OCAD]Laghi di Lamar 35:0455 / 108  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle 34:1769 / 137  
barcelonne sprint(2) 9:4032 / 119  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 2 78:2750 / 99  
Grande Foret 34:0051 / 122  
(OCAD) Himmelbjerget Long 2 40:4535 / 86  
(OCAD) Himmelbjerget Long 1 40:4339 / 100  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 23:0058 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 11:5141 / 148  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 17:4361 / 180  
CFranky Tour 2, 5. Short night 27:3251 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 35:3161 / 116  
[OCAD] Laantinkulma II 39:0770 / 118  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 26:2570 / 118  
CFranky Tour 2, 2. Short 18:5049 / 128  
CFranky Tour 2, 1. Middle, night 59:2862 / 96  
barcelonne middle 30:4149 / 85  
[OCAD] Meymac, Sprint 25:41104 / 167  
Geri vakari NE 35:2233 / 130  
Karpheda, Sprint 16:4353 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Long 60:1338 / 94  
Herrestadsfjället 3-days Middle 27:5545 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint 16:2260 / 190  
[OCAD]Karpheda, Long 42:3727 / 105  
Herbouilly Sprint 2 16:4661 / 164  
Grande Forret 30:5885 / 163  
Noule Sprint dnf  
Herbouilly 8:4961 / 191  
Calbay 2-Days E2 dnf  
Calbay 2-Days E1 dnf  
Kinnekulle-Sprint 32:1154 / 173  
herbouilly north 24:2459 / 121  
[OCAD] Laantinkulma dnf  
 224:0164 / 250  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 13:3255 / 205  
Les étroitures-Middle 28:1170 / 160  
Geri Vakarai SW 28:2057 / 101  
[OCAD] Tahkovaara, middle 35:3782 / 196  
Tour de Hemsjön Final Stage 71:1346 / 132  
Schöckel, Middle 32:1697 / 183  
Arco 48:5470 / 167  
Everetthamb (night) 65:3924 / 87  
Venice Holey-Shit dnf  
Tour de Hemsjön E8 39:4173 / 171  
Tour de Hemsjön E7 29:3139 / 109  
Nittedal sprint 22:2431 / 109  
Tour de Hemsjön E6 41:4437 / 96  
cheteau_de_montlosier 36:0122 / 70  
(OCAD) Cavedine Night E3 57:1437 / 95  
les étroitures-Sprint 14:3499 / 179  
Klyftamon-Long 59:1241 / 116  
O-Ringen E2 Middle 34:164 / 87  
O-ringen E1 Long 78:079 / 77  
Water Course E1 Middle 55:533 / 59  
Klyftamon-Middle 19:5844 / 152  
les étroitures 2 12:0656 / 155  
Tour de Hemsjön E5 31:1762 / 120  
Tour de Hemsjön E4 20:4489 / 169  
Tour de Hemsjön E3 - Long 44:3575 / 128  
[OCAD]Aldeno - Sprint 41:2571 / 173  
Desert Cup E2/7 20:1760 / 93  
les étroitures 20:2377 / 137  
Lärkeskog-Long 70:3449 / 96  
Lärkeskog-Sprint 2 17:0857 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 26:4865 / 113  
Tour de Hemsjön E1 23:0665 / 181  
Lärkeskog Syd-Sprint 19:2473 / 149  
Desert Cup E1/7 12:069 / 117  
One Leg Wonders (mt Bernadia) 11:4027 / 110  
Corridor Venice 58:1029 / 80  
Lärkeskog Syd-Middle 29:0263 / 147  
One Leg Wonders (Stonlaita) 13:0535 / 104  
One Leg Wonders (Venezia) 18:2863 / 117  
One Leg Wonders (C.d.Marcarolo) 40:3392 / 128  
Passo Coe 47:2863 / 129  
Tour de Hemsjön, Prolog 10:5577 / 185  
Nittedal beginner 2:2617 / 126  
Speed Run 21:0868 / 110  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 19:4590 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle 30:4260 / 193  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 30:5859 / 144  
(OCAD) Vrån Night E4 33:2772 / 131  
(OCAD) Vrån Middle E3 26:5859 / 161  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 15:4271 / 161  
[OCAD] Tervaruukinsalo, long 110:2766 / 114  
(OCAD) Vrån Sprint E2 17:2780 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 5:04104 / 204  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 17:4373 / 202  
Schöckl contours, long 55:5655 / 116  
[OCAD]Olstorp 24:2269 / 133  
[OCAD]Flemma ContourCorridor 41:2834 / 106  
(OCAD) WOC_05 39:4242 / 81  
Tjuka brek long 37:5126 / 77  
A-maz(ing) competition 55:2416 / 108  
[OCAD]Stendörren South - Long 58:5934 / 100  
[OCAD]Stendörren South - Middle 26:1152 / 172  
[OCAD] Guilhaumard, middle 67:4357 / 122  
[OCAD]Flemma - Long 34:0742 / 108  
Bot fiena E1 17:2831 / 94  
[OCAD] Guilhaumard, sprint 39:2057 / 180  
Vorab - Sprint 17:1692 / 187  
Vorab 22:3370 / 186  
Nya Varvet, Sprint 14:4075 / 203  
herbouilly nord sprint 19:1948 / 121  
Bare rock short 18:0532 / 137  
[OCAD]Olstorp 26:2168 / 176  
[OCAD]Torshaug 35:0072 / 178  
Nya Varvet, Middle 2 41:1680 / 159  
Sørli4 20:4456 / 137  
[OCAD]Altopiano Cup E5 57:0658 / 135  
[OCAD]Altopiano Cup E4 18:3756 / 182  
[OCAD]Altopiano Cup E3 31:4967 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 33:2968 / 149  
Happy New Year! 104:0930 / 110  
(OCAD) Cavedine Night E2 25:2399 / 151  
Sørli 31:2632 / 122  
[OCAD] Vika, middle 33:0870 / 177  
[OCAD]Altopiano Cup E1 23:2574 / 177  
(OCAD) Hunstmens path 42:4768 / 159  
[OCAD] Cornus, middle 57:0885 / 167  
[OCAD]Altopiano Argentario 27:1639 / 159  
Campus Uni Wien, Sprint 18:5583 / 227  
Nya Varvet, Middle 43:22112 / 168  
(OCAD)Borgarekullen middle 46:5077 / 162  
[OCAD] Cornus, long 93:4450 / 138  
Altopiano dell'Argentario Middle 24:5972 / 209  
[OCAD] Pedrogao, long 52:0263 / 174  
Merry Christmas ! 47:2641 / 180  
Nya Varvet, Short 2 20:0790 / 203  
[OCAD] Cornus, sprint 24:5684 / 252  
[OCAD]Contour-O 36:0722 / 123  
(OCAD) Cavedine Night E1 37:3961 / 147  
MiddleEarth UltraLong Contour-O 279:5725 / 104  
[OCAD]Lago Santo dnf  
 226:5360 / 203  
Nya Varvet, Short 25:17114 / 211  
[OCAD]Lago Santo Middle 28:5281 / 182  
Pagrenda South Long 60:2242 / 101  
Scolty, Middle distance 32:4960 / 165  
Scolty, Short Track 16:33103 / 210  
(OCAD) Råryd night 3 33:3547 / 118  
(OCAD) Råryd night 2 40:0290 / 142  
Middle Earth NZ-Championships 36:4370 / 182  
(OCAD) Råryd night 1 22:2580 / 185  
[OCAD]Middle Earth - Sprint 24:1178 / 218  
[OCAD]Middle Earth - Long 60:4066 / 141  
[OCAD]Middle Earth - Middle 35:0166 / 247  
Geri Vakarai 44:4072 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 26:5356 / 172  
Geri vakarai - north 49:4817 / 91  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 84:3764 / 136  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 33:2085 / 189  
[OCAD]Middle 2 35:5955 / 128  
[AutumnCup] La Pile, E10 21:47110 / 234  
[OCAD]Middle 25:5669 / 173  
Venice 39 dnf  
[AutumnCup] La Pile, E9 58:1180 / 180  
Under 10? 14:0278 / 199  
Venice 28er2dnf  
Venice 54er2dnf  
[OCAD]Sprint 13:2358 / 220  
Venice 47 118:5348 / 106  
Lug gnidava210:5672 / 192  
Torrao do Lameiro: O-Portugal 46:5049 / 169  
Test 37:2641 / 105  
GS2012 3 23:1964 / 131  
Alpine Middle 2 30:5091 / 181  
Ski- Tomsk 23:0790 / 195  
[OCAD] Test 31:4833 / 112  
[Marathon] 1 dnf  
WW middle 43:0837 / 115  
[ocad] Autumn Contours at Aydat 28:0937 / 185  
Plitvice Lakes middle dnf  
Birth 14:3453 / 192  
Ravshan 32:5455 / 175  
test 22:36103 / 212  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 96:5969 / 137  
Alpine Middle 30:2823 / 171  
Nortthern Canobie 42:3022 / 99  
(OCADCrazyTown2 40:0230 / 95  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 42:58132 / 187  
[OCAD] Tiha Dolina 34:4050 / 146  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 14:4549 / 128  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 75:3066 / 148  
(OCAD)CrazyTown Sprint 19:0077 / 143  
fast Ski-O 2:2067 / 154  
ski-o sprint 25:2853 / 155  
Ski-O, track 2, Middle 43:5385 / 128  
(OCAD)KarpCity 50:0636 / 104  
ARC 1800 1 32:5585 / 178  
Portu FUN 1 32:1882 / 157  
Ski-O, track 1, Sprint 22:5583 / 162  
Nasha mesnost /Part 3 and last . 31:3125 / 128  
Ski-o LoNG 43:5440 / 126  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 16:2092 / 178  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 26:5477 / 179  
(OCAD) Rengenuma Ski-O 27:4198 / 152  
Short Track Cup, Stage 5, Final 32:2299 / 174  
Short Track Cup, Stage 4 18:22131 / 179  
Short Track Cup, Stage 3 22:51120 / 162  
Short Track Cup, Stage 2 15:2959 / 197  
Short Track Cup, Stage 1 15:1680 / 205  
(OCAD) 14min is a good time 15:4199 / 249  
Nasha Mestnost part 2 44:2728 / 135  
Ski-WOC-05 43:4983 / 153  
CFranky Tour, 6. Sprint 24:05102 / 208  
CFranky Tour, 5. Middle 35:4557 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong dnf  
CFranky Tour, 3. Night 50:2632 / 110  
CFranky Tour, 2. Short 20:0774 / 212  
CFranky Tour, 1. Long 62:5558 / 149  
[ocad] parc sprint 29:0765 / 174  
[ocad]ingalunda city sprint 22:1368 / 192  
[ocad]col du marchairuzsprint 44:2448 / 116  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 22:3950 / 218  
Ski-O middle (Ufa Russia) 34:5885 / 152  
auvergne middle 29:4525 / 152  
colline2middle 19:3733 / 119  
colline2.ocd 6:0383 / 141  
[AutumnCup] Cret du Nu, E2 65:5160 / 144  
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 22:12115 / 250  
[OCAD]Stendörren - Long 82:3774 / 154  
[OCAD]Stendörren - Sprint 22:56124 / 278  
(OCAD) Svinesund 37:20137 / 239  
Pick_pick_pick!!! 11:1165 / 206  
nasha mesnost 40:5528 / 165  
SKI-EOC 2012 SPRINT 18:4481 / 215  
[OCAD]Idre - Long(Easy) 54:2849 / 166  
[OCAD]Idre - Long(Hard) 117:4144 / 104  
Ski-O Sierra-o-tour 19:0588 / 191  
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue 266:1037 / 115  
svenska-long 68:2551 / 148  
[OCAD] Balkello, long 44:0445 / 152  
[OCAD] Balkello, middle 25:54118 / 248  
[OCAD] Izra, long 47:5565 / 168  
[OCAD] Hofwald, Middle 21:5872 / 198  
Sinte-mette middle 28:4225 / 124  
[OCAD] Forest Umbra, long 2 60:0824 / 122  
Russian bear#3 14:5469 / 138  
Russian Bear #2 17:1146 / 107  
Russian Bear #1 24:4528 / 93  
[OCAD] Buchwald, Short 30:36139 / 214  
[OCAD]Idre - Middle (Hard) 55:3780 / 193  
[OCAD] Forest Umbra, Middle 3 35:05114 / 190  
[OCAD] Blumau, Short 22:0597 / 205  
[OCAD] Forest Umbra, Short 19:1496 / 251  
[OCAD]Idre - Long 58:1158 / 166  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 15:3994 / 258  
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle 24:3529 / 232  
[OL4an]Köttkulla Long dnf  
(OCAD) Rokkefjella 12:2644 / 224  
[OCAD] Real Blumau, middle 31:2782 / 170  
[OL4an]Köttkulla Night Sprint 18:3649 / 153  
Middle Two-Days 30:1542 / 80  
  33:5646 / 95  
Ski-O woc2010 sprint dnf  
[OCAD] Forest Umbra, night 25:3859 / 132  
[OCAD] Forest Umbra, Long 56:5236 / 126  
[OCAD] Blumau, middle 2 32:5855 / 126  
[OCAD] Blumau, middle 34:2488 / 171  
Catching Features Championships 113:5862 / 128  
[OCAD] The Slump, long 53:0839 / 137  
[OCAD] Gesunda, long 75:4234 / 113  
Catching Features Championship 95:2957 / 133  
Sinte mette sprint 13:4054 / 198  
CZ final 39:3149 / 156  
CZ semifinal 39:4320 / 122  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A 27:2365 / 182  
[JWOC2012] Izra, Middle Final A 35:2256 / 189  
[OCAD]Nävekvarn - Corridor-O 31:4642 / 168  
(ocad)Pure? 26:1751 / 135  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 39:5875 / 180  
JWOC 2013 n2 59:1485 / 149  
[OCAD] Les Creusates, long 52:4764 / 141  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 3 23:1543 / 163  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 2 23:2297 / 176  
[OCAD]Nävekvarn - Middle 1 29:0462 / 205  
(ocd) Las Tuerces 78:0175 / 144  
(ocd) Vieil Annecy 21:3087 / 204  
JWOC 2013 44:1294 / 204  
[ocad] Lepanmaa E3: Night Middle 55:3058 / 121  
[OCAD] Gesunda, night sprint dnf  
[OCAD] Vilhosc, long 42:5145 / 144  
[OCAD] Gesunda, middle 28:0073 / 219  
[RND] - Middle 41:5933 / 123  
[ocad]Olstorp Long 46:0167 / 138  
swe-middle 23:3882 / 216  
[OCAD] Vilhosc, sprint 19:36141 / 223  
JWOC 2009_Laghetto Welsperg 45:0483 / 163  
[OCAD] Vilhosc, middle 37:1787 / 184  
NORT-map-Skadalen 38:3671 / 175  
Våxmossen Middle #4 35:3751 / 123  
czech middle 2 29:1737 / 183  
NORT E2 women 21:2474 / 201  
[ocad]Flemma Sprint #3222:2835 / 189  
[ocad] Lepanmaa E2:Sprint 25:3277 / 204  
[ocad]Hemsjön nightsprint #2 30:4063 / 111  
[ocad]Hemsjön Sprint #1 dnf  
[WOC2013] Vuokatinvaara, long 70:1142 / 130  
[WOC2013] Vuokatinvaara, middle 55:0687 / 212  
NORT E2 middle 23:4175 / 206  
[ocad]Flemma Middle 31:1089 / 159  
Across the maze dnf  
czech middle 29:3374 / 212  
Catching Features Championships 32:3772 / 210  
Leppanmaa (again) 38:4560 / 172  
RND - sprint dnf  
[OCAD] Valonsadero, Long 73:2740 / 120  
[OCAD] Schöckel, Long 2 59:4258 / 126  
[OCAD] Schöckel, Long 50:4460 / 127  
[OCAD] Valonsadero, Middle 24:0285 / 178  
  26:09125 / 210  
[OCAD] Valonsadero, Short 14:4287 / 205  
Catching Features Championships 111:4361 / 191  
Samobor open - night2 39:0161 / 106  
Samobor open - night 31:4836 / 99  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 27:0568 / 165  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint1 42:32132 / 234  
[OCAD] Prépoulain, long 62:0854 / 147  
[OCAD] Montagne de Bange, long 2 63:2473 / 158  
Våxmossen 31:2838 / 137  
Dayneetown dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 15:5986 / 222  
[OCAD] Scolty, Short 20:5992 / 198  
[OCAD] Montagne de Bange, night 92:3444 / 98  
Forest Sprint 13:4161 / 170  
[OCAD] Scolty, middle 43:1595 / 201  
[OCAD] Montagne de Bange, long 81:2064 / 158  
Test 16:1490 / 175  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint 13:18101 / 245  
1ºChicken without head Trophy 15:2778 / 206  
[OCAD] Montagne de Bange, middle 31:4193 / 232  
Ingalunda 2-days E2 21:0938 / 117  
Ingalunda 2-days E1 19:4938 / 134  
[OCAD] Lachat, long274:4194 / 189  
[OCAD] Lachat, sprint 13:3638 / 217  
[OCAD] Lachat Conour'O, night 2 21:2362 / 123  
[OCAD] Lachat Contour'O, night 26:4971 / 110  
[OCAD] Lachat Contour'O, long 64:4760 / 120  
[OCAD] Lachat Contour'O, sprint 12:5758 / 199  
Night4fun 15:4833 / 127  
[OCAD] Lachat Contour'O, middle 42:2996 / 172  
[OCAD]Foret de Charvette, middle 35:2137 / 188  
[OCAD] Le Creux Froid, long 64:2948 / 137  
[OCAD] Le Creux Froid, middle 32:4959 / 215  
[ocad] Finnish Sprints E3 18:4348 / 162  
[ocad] Finnish Sprints E2 41:5896 / 166  
[ocad] Finnish Sprints E1 19:4342 / 202  
Long sprint 38:2338 / 164  
Random 33:1132 / 83  
1ª copa Sr U 22:3136 / 92  
Swedish-Middle 35:0532 / 200  
[OCAD] Siitama 2 23:4552 / 163  
Easy Sprint 16:3793 / 151  
RACE9 47:427 / 60  
Vastersjon E 2 60:0629 / 69  
Hofwald Sprint 89:1456 / 135  
Vastersjon E 1 40:2948 / 111  
[OCAD] Siitama 23:1350 / 198  
A run in the sun E 1 27:0043 / 151  
A run 36:3526 / 111  
Omholt 43:1232 / 106  
Sekotsuji 22:5144 / 161  
Filler 36:5560 / 164  
Sprint 3 30:0085 / 148  
WOC 03 54:3239 / 113  
Old OCAD map comp 19:4336 / 141  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 2 24:1377 / 240  
[OCAD] Idre Fjäll E7, middle 38:0551 / 171  
[OCAD] Idre-fjäll E6, sprint 57:27105 / 204  
Blåbærmåsan by night 62:3141 / 131  
Madisonham Brook dnf  
Beaver Lake 8:2112 / 127  
b 21:1560 / 106  
woc 03 middle distance 46:2628 / 142  
[OCAD] Foresta Umbra, middle 35:52102 / 228  
[Rnd] Sprint 15:3235 / 190  
[Rnd] Middle 42:0045 / 147  
Pinar de Valladolid 18:4235 / 160  
Bohemia cup 43:5945 / 135  
[OCAD] Fantasy 22:1743 / 205  
(ocad) Vieil Annecy 3 37:03118 / 195  
[OCAD] Chateau de Montlosier E26 98:0162 / 153  
[OCAD] Schöckel-Cup E12, Short 18:45102 / 204  
[OCAD] Schöckel-Cup E11, Middle 29:41121 / 194  
[OCAD] Schöckel-Cup E13, Middle 27:1767 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E10, Long 40:5969 / 166  
[OCAD] Chateau de Montlosier E25 21:3362 / 210  
[OCAD] Scolty, Long-night 78:2262 / 110  
[OCAD] CF-Training 2 16:0089 / 204  
[OCAD] CF-Training 1 14:38149 / 237  
[OCAD] Velo d'Astico, Long 65:1669 / 156  
[OCAD] Velo d'Astico 43:02130 / 239  
[OCAD] Chateau de Montlosier E24 58:1174 / 199  
TREINO 7 (6) 51:5937 / 96  
TREINO 6 37:0530 / 103  
International long distance comp 57:1177 / 155  
woc05 middle distance 65:5767 / 150  
Woc-05 long distance 104:3521 / 93  
[OCAD] Komsomolsky 62:20106 / 180  
TREINO 5 25:4821 / 105  
TREINO 4 47:3420 / 102  
[OCAD] Euro Forest Sprint 24:4754 / 145  
[OCAD] Schöckel-Cup E9, Short-N 17:34111 / 199  
[OCAD] Schöckel-Cup E8, Middle 26:4892 / 213  
TREINO 2 30:4930 / 87  
TREINO 1 52:0015 / 95  
(ocad) Vieil Annecy 2 14:49112 / 240  
[OCAD] Chateau de Montlosier E23 54:33100 / 215  
[OCAD] Chateau de Montlosier E22 116:4841 / 138  
[E3] Vercors Cup 29:1331 / 200  
[manual ocad] Summer Ski Slope dnf  
??????? VAI SER 17:5424 / 151  
VAI E VOLTA dnf  
sprint 12:0316 / 131  
[OCAD] Schöckel-Cup E7, Night 38:2060 / 122  
[OCAD] S.-Cup E6, Downhillsprint 18:19112 / 204  
THA KLINGN 47:3620 / 79  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Middle 26:4391 / 172  
[OCAD] Schöckel-Cup E4, Long 40:1548 / 145  
HOLL 21:3027 / 103  
[OCAD] Schöckel-Cup E3, Short 17:3378 / 209  
[OCAD] Schöckel-Cup E2, Middle 30:5993 / 178  
[OCAD] Schöckl-Cup E1, Middle 23:2259 / 206  
Random Middle 41:3022 / 97  
NewMapTest 7:0132 / 123  
[E2] Vercors Cup 22:0960 / 202  
[OCAD] Schöckel Top, Prolog 14:49121 / 241  
[OCAD] Vuelta Alicante E12 22:1074 / 218  
Camp Ripley: Frazen Long 74:0475 / 183  
RandomCup Comp: 3 dnf  
RandomCup Comp: 2 21:4832 / 92  
RandomCup Comp: 1 29:2542 / 93  
1stComp 11:5082 / 120  
[ocad] Vieil Annecy 22:27146 / 243  
SLAVIERO 35:0224 / 122  
STIBE SPRINT 2 16:1333 / 138  
[OCAD] Bordasee, Middle 2 30:2345 / 169  
stibe sprint 1 20:1166 / 204  
[OCAD] Bordasee, Middle 30:4680 / 198  
[Ski-O]Seewen custom course 15:5453 / 169  
[SpringCup] E24 - Long Final 112:1254 / 148  
[OCAD] La Stele E21 39:4629 / 156  
[OCAD] La Stele E20 22:35117 / 223  
Marcesina Cup 54:3346 / 100  
°CFEB 12G_1 26:3229 / 77  
LONG OK ELITE dnf  
Baba 12:1239 / 86  
SNOW RUNNING 27:3815 / 84  
KO SPRINT (TYPE: middle) 28:519 / 79  
[OCAD] La Stele E19 21:4179 / 161  
[OCAD] La Stele E18 31:2267 / 167  
[Comps4Beginers]Arling- FINAL 29:418 / 76  
[Comps4Beginners]Foxford 23:5014 / 81  
[Comps4Beginners]Graftonfield 7:5122 / 128  
[Comps4Beginners]Riversideville 12:3517 / 115  
[Comps4Beginners] Bristol Cliffs 19:1120 / 127  
[Comps4Beginners] D1- Alewifeham 42:0724 / 109  
[Rnd] East Braintreetowne Brook 28:2346 / 100  
Italian sprint champs 2006 ME 22:4761 / 132  
Marce Cup 30:3349 / 124  
[OCAD] Rönnberget, Night Sprint 37:1563 / 117  
[OCAD] Rönnberget 2 37:2774 / 137  
[OCAD] Rönnberget 35:3374 / 173  
[OCAD] Fantasy, Sprint 18:2246 / 185  
[OCAD] Hamptjärnsstugan 2, NIGHT 29:0668 / 126  
One Leg Wonder Montefallonio 22:2745 / 148  
[SpringCup] E23 - Sprint 14:1830 / 189  
[SpringCup] E22 - Night 39:2446 / 106  
[SpringCup] E21 - Middle 30:3983 / 171  
[SpringCup] E20 - Sprint 13:42106 / 202  
[SpringCup] E18 - Night 75:4176 / 109  
[OCAD] Hamptjärnsstugan, NIGHT 31:2762 / 150  
[SpringCup] E19 - Middle 27:0261 / 173  
[SpringCup] E16 - Long 68:1547 / 129  
[SpringCup] E14 - Sprint 15:4657 / 207  
[SpringCup] E17 - Sprint 18:0967 / 207  
[SpringCup] E15 - Middle 27:0755 / 166  
[SpringCup] E13 - Night 29:2574 / 110  
[SpringCup] E12 - Middle 30:2260 / 189  
[SpringCup] E11 - Long dnf  
 265:1066 / 167  
[SpringCup] E10 - Sprint 13:3033 / 222  
[SpringCup] E9 - Middle 28:4976 / 179  
[SpringCup] E8 - Night 44:4792 / 129  
[SpringCup] E7 - Middle 25:0070 / 208  
[SpringCup] E6 - Long 85:1545 / 145  
[SpringCup] E5 - Sprint 18:09103 / 272  
[SpringCup] E4 - Middle 36:0642 / 229  
[SpringCup] E3 - Night 40:1391 / 183  
[OCAD] Hofwald 46:0285 / 167  
[OCAD] Lunsen by NIGHT 19:4656 / 176  
[OCAD] Bullisland South, Night 36:2182 / 126  
[OCAD] Elsaich 47:3951 / 129  
[OCAD] Idre Fjäll, E6 14:1634 / 205  
[OCAD] Bullisland South, Long 54:5663 / 143  
[OCAD] Aydat E17 57:4378 / 188  
[RndTemp] Series #3 Middle 21:5161 / 168  
[RndTemp] Series #2 Sprint 13:3559 / 216  
[RndTemp] Series #1 Long 68:4357 / 124  
[OCAD] Long Distance 56:5065 / 154  
[OCAD] Bullisland South, sprint 22:4184 / 223  
(OCAD) Høiås north-east 32:1939 / 200  
[OCAD] Short Long 37:3050 / 185  
[OCAD] Aydat E16 24:1132 / 189  
[RndTemp] Shortdist night 65:4969 / 147  
[OCAD] Idre-fjäll, Intro 2 21:0171 / 178  
(CC2012)Arcinazzo 49:2570 / 164  
[OCAD] Mt. Laurie - Middle 20:0770 / 203  
[OCAD] Mt. Laurie 18:50105 / 250  
200th COMPETITION 82:4178 / 179  
Sprint 36:4659 / 137  
(OCAD) Laghi de lama E2 29:0157 / 136  
supersprint 17:3633 / 111  
Middle 16 48:2142 / 95  
Middle 15 58:5740 / 86  
Middle 14 45:2760 / 124  
Middle 13 36:3936 / 106  
Middle 12 50:1228 / 101  
[OCAD] Vuelta Alicante - E11 24:5192 / 188  
[OCAD] Vuelta Alicante - E10 25:3666 / 195  
[OCAD] Idre Fjäll, E5 31:2430 / 94  
[OCAD] Idre fjäll, E4 43:0129 / 99  
[OCAD] Idre Fjäll, E3 26:5533 / 117  
[OCAD] Idre Fjäll, E2 33:2455 / 139  
[OCAD] Idre Fjäll, E1 31:2283 / 172  
Arcinazzo 62:0063 / 128  
[OCAD] Idre fjäll, Intro 18:56111 / 259  
(OCAD) Laghi de lama - Test 13:2783 / 191  
Brignoles - Urban sprint 39:4659 / 198  
Middle 11 60:3072 / 115  
[CC2012] Altipiani di Arcinazzo 38:5462 / 159  
[RndTemp] Shortdist 23:1462 / 163  
Middle 10 59:3746 / 88  
Middle 9 66:2048 / 123  
Middle 8 41:3842 / 151  
Port el Cuero [Sprint] 19:3079 / 222  
°Anirostris 33:3220 / 81  
[OCAD] Vuelta Alicante - E9 45:58105 / 235  
Middle 7 32:2453 / 105  
Middle 6 27:5248 / 115  
Middle 5 70:1948 / 112  
Middle Comp, night 28:2522 / 81  
Middle 4 47:2842 / 111  
Middle 3 21:1030 / 164  
Middle 2 28:4935 / 141  
Middle 1 55:3176 / 181  
Vezzena 43:2761 / 163  
[OCAD] Bråt reunion 35:3936 / 182  
(CC2012) Altipiani de arcinazzo 89:2287 / 149  
[OCAD] Vuelta Alicante - E8 35:5243 / 153  
Rokke korestfjella - 2 28:3263 / 153  
[OCAD] Fantasy, night 41:0767 / 120  
[OCAD] Fantasy, sprint 17:1390 / 211  
[Ocad] Flona_old Night Sprint 43:1653 / 106  
La Verne - Old fantasy map 56:52113 / 207  
Rokke korsetfjella - Middle 1 44:5369 / 161  
[OCAD] Fylleryd, sprint 21:0955 / 208  
(OCAD) Shortdistance N 42:2375 / 151  
[OCAD] Tonsow E2, Middle 29:1649 / 165  
[OCAD] Tonsow, Sprint 21:2782 / 184  
WOC2012 (jorat-long) 60:4589 / 197  
Raven`s Cleavage242:4937 / 129  
[OCAD] Tonsow, Ski-O Long239:5865 / 162  
Middle (test)2dnf  
[OCAD] Vuelta Alicante - E7 91:1573 / 159  
[OCAD] Vuelta Alicante - E6 43:3687 / 197  
February Cup 3 of 3 33:1234 / 124  
February Cup 2 of 3 28:5443 / 152  
February Cup 1 of 3 34:2751 / 186  
Giro d'Italia - Stage 9 49:4011 / 71  
Giro d'Italia - Stage 8 23:0035 / 173  
Teisko sprint 2 28:4397 / 152  
Teisko Sprint 1 8:1541 / 178  
[OCAD] Graddy, Short dist. 28:1847 / 148  
[OCAD] Vuelta Alicante - E5 32:1386 / 209  
[OCAD] Graddy, Middle 2236:4165 / 170  
[OCAD] Sengas, Ski-O Sprint 22dnf  
[OCAD] Sengas, Skio Middle 2 28:1147 / 126  
(OCAD) WWI battlefields middle 87:2636 / 104  
[OCAD] Vuelta Alicante - E4 31:2967 / 139  
[OCAD] Vuelta Alicante - E3 42:2960 / 157  
[OCAD] Vuelta Alicante - E2221:40132 / 259  
[OCAD] Vuelta Alicante - E1240:12135 / 269  
[OCAD]Vuelta Alicante - Prologue224:06148 / 318  
(OCAD) Italy-tour - E2 (real) 15:4653 / 192  
(OCAD) Italy-tour - E1 25:3264 / 208  
Shortdist night #2 14:0264 / 140  
Shortdist night 17:0993 / 172  
kaktus race 13:0759 / 120  
Giro d'Italia - Stage 7