Catching Features



Austria georgG

Country:Austria
Club:OLC Graz
Email:you must log in
Ranking:8557
Races Run:2011
Races Created:0
Upload Limit:6 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Kalle Anka Mästerskapen dnf (0.0) 
OneLegWonder #7 14:3642 / 86  
OneLegWonder #6 10:0433 / 99  
Momarka Middle 25:146 / 110 94.4 
French WOC10 training 22:1124 / 120 88.7 
OneLegWonder #5 8:2529 / 101  
OneLegWonder #4 8:3115 / 95  
OneLegWonder #3 12:1110 / 101 100.0 
OneLegWonder #2 9:089 / 113  
OneLegWonder #1 21:2744 / 125 62.4 
 214:0424 / 225  
CF-WorldCup2019-[E8] 38:006 / 122 70.2 
CF-WorldCup2019-[E7] 46:264 / 113 97.8 
SummerCup'19 E12-Final dnf (0.0) 
SummerCup'19 E11-Long 77:237 / 96  
Litchfield Randomized2dnf  
SummerCup'19 E10-NightSprint 12:539 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
SummerCup'19 E9-Sprint 16:3413 / 135  
 216:018 / 239  
 3dnf  
 4dnf  
CF-WorldCup2019-[E6]2dnf  
 3dnf  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Gränjesåsvallen | Middle2dnf  
Kynäsberget re-use | Middle2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF-WorldCup2019-[E5]2dnf  
SummerCup'19 E8-Sprint dnf  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 36:5927 / 136  
 233:5625 / 257  
SummerCup'19 E4-Middle dnf  
SummerCup'19 E1-Sprint dnf  
Peruspintis2dnf  
1 Control22:5220 / 173  
 3dnf  
Kontiolahti Cup 2 dnf  
Fremo Night221:5343 / 132  
up-and-down, the downhill part216:3660 / 145  
CF-WorldCup2019-[E2] 35:5917 / 121  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E1] 34:4025 / 130  
Saarijärvi middle 22dnf  
Confusing Cup - Day 1 dnf  
Saarijärvi new middle dnf  
[CF SpringCup'19]E7-Final dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 23:0410 / 118  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 15:1422 / 133  
Finspång Long2dnf  
Kvarn Long dnf  
Oldie but goldie 526:3029 / 188  
Oldie but goldie 42dnf  
Oldie but goldie 2221:2834 / 131  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint215:5411 / 215  
Oldie but goldie27:543 / 183  
Sprint Italian Championship 23:0911 / 124  
[color-treasures]-E5 32:5514 / 122  
Easter middle distance dnf  
Middle Distance "Svinesund" dnf  
[color treasures]-E4 dnf  
 2dnf  
Reposärkät middle dnf  
[color treasures]-E3 35:287 / 111  
Oskarshamn Night Long dnf  
Konkalampi 1, middle 2 33:336 / 89  
[color treasures]-E2 dnf  
Spring Cup E3 Long Final 50:125 / 64  
Spring Cup E2 Middle 26:431 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 10:431 / 106  
Spring Cup Prologue 16:297 / 104  
[color treasures]-E1 dnf  
 234:2014 / 158  
Paradiset Series E3 - Long 39:5513 / 82  
Paradiset E2 - Middle 29:3611 / 105  
 229:2418 / 171  
Paradiset E1 - Night Sprint217:425 / 159  
Paradiset Series - Prologue25:2520 / 153  
Rusia E2 - Middle Night2dnf  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue213:0414 / 177  
Middle Oskarshamn2dnf  
 319:344 / 194  
[CF-WOC'18]-Night dnf  
Venice2dnf  
[CF-WOC'18]-Long2dnf  
Vrån SV short middle222:0730 / 186  
[CF-WOC'18]-Middel2dnf  
Otrhodox Christmas night sprint2dnf  
Vrån short middle216:3623 / 187  
Särkijärvi middle2dnf  
Ski-O #12dnf  
[CF WorldCup2017]-Race2 dnf  
[CF WorldCup2017]-Race1 61:105 / 103  
WySoZa - Shorty Nighty 3 15:461 / 92  
Ski-O  19:276 / 81  
Kiutvaara night dnf  
Downhill ski O 14:1314 / 103  
Kynäsberget - Longlegs dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 2 14:2312 / 85  
WySoZa - Shorty Nighty 12:544 / 111  
Kynäsberget - CP229:1211 / 169  
Kynäsberget - Middle 2223:2923 / 230  
Babylon, Middle dnf  
The cup 10 dnf  
The cup 8 20:268 / 108  
The cup 52dnf  
Jaanankallio dnf  
 2dnf  
Flag Sprint 18:4222 / 90  
Rockland - Sprint 10:2816 / 90  
Sälen 3+3 dnf  
WOC Longdistance dnf  
Bermuda O-Meeting Day 1 dnf  
Hamina sprint 2 dnf  
Fredrikshamn sprint dnf  
Red Hill - Day 1216:3714 / 171  
Upper Sherman - Short212:4529 / 154  
RusCup E1213:298 / 127  
RozhCUP 1223:147 / 134  
Summer 2017-E52dnf  
Summer 2017-E4 28:255 / 130  
Miass small forest 21:234 / 104  
Summer 2017-E3 34:0011 / 130  
Summer 2017-E2 13:222 / 125  
Summer 2017-E1 25:4214 / 144  
Simpele sprint 27:155 / 130  
Oronmylly SE short2dnf  
CFEB 2017-05-18 dnf  
Oronmylly NW short dnf  
Loire_Nord2dnf  
Loire_sud dnf  
Rautajärvi short 3 24:5219 / 136  
 2dnf  
 3dnf  
10 mila relevant - Skatås dnf  
Sarkalahti night dnf  
Archipelago middle dnf  
Sarkalahti long dnf  
Pineforest 2 night dnf  
Sarkalahti middle dnf  
 2dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3219:5023 / 162  
 3dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2219:1620 / 230  
Sarajärvi middle2dnf  
Couto da Arnela - Middle230:3615 / 210  
Pineforest short dnf  
Fantasy park sprint dnf  
Börsskäret short dnf  
Hofwald, Middle 2 dnf  
Ritterwald - Night 22:106 / 89  
Hofwald, Middle2dnf  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 34:4517 / 168  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 dnf  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 27:0415 / 166  
Oronmylly middle 45:2218 / 123  
CF-League | Sotkamo Middle2 dnf  
 2dnf  
CF-WOC'17-Long2112:4235 / 185  
San Marinera - Sprint 22:056 / 144  
Hapua Long Distance 65:583 / 103  
Cittá di Perduta - Sprint 21:2314 / 143  
Random - Final 24:574 / 127  
Koukkuniemi night 29:075 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 66:2513 / 126  
CF-WOC'17-Night 38:265 / 126  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 13:4811 / 179  
CF-WOC'17-Sprint 19:4413 / 175  
 217:452 / 245  
St. Leonhard Contours 22dnf  
CF-WOC'17-Middle 39:2419 / 156  
Babylon, Middle 2 23:247 / 120  
Babylon, Middle 23:1916 / 145  
Grönklitt - Night2dnf  
Grönklitt - Middle dnf  
 2dnf  
Random 3 - Middle 24:5824 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 24:5316 / 112  
Slater Road 5-days | E3 - Night dnf  
Random 2 - Night Controlpicking211:506 / 161  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 41:0718 / 115  
Foppa | CF WOC'17 announcement 23:2328 / 159  
 2dnf  
Tonsow, Ski-O 33:1011 / 127  
Tonsow, Short 26:4815 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 19:1614 / 153  
Random - Middle 2 29:4126 / 107  
Random - Middle 22:5925 / 132  
Random - Night 17:3415 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 22:4910 / 130  
CF-League | Couto da Arnela M 32:2915 / 139  
 2dnf  
Brainfartland short 2 35:4013 / 127  
St. Leonhard 2, Middle 2 30:4322 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 24:1711 / 139  
CF-League | Skatås Night 27:5943 / 146  
 223:252 / 184  
La Totale, Controlpicking 17:4644 / 160  
 215:064 / 224  
Forest Umbra, Middle dnf  
WoO Route to Christmas #2 8:3544 / 175  
 28:0019 / 281  
Bauerskogen Long dnf  
St. Leonhard, Middle 25:431 / 145  
Bauerskogen Short Middle 21:5423 / 165  
Cavedine Night 29:3136 / 104  
Gullåsaberget Middle dnf  
Shrinked runners short dnf  
Cavedine Short 2 23:4018 / 126  
Cavedine short 18:3411 / 149  
Nipfjället - Sprint dnf  
 2dnf  
Forbergåsen - Middle 29:0813 / 134  
La Totale, Middle Night 22:496 / 99  
CF-League | Rudan Long 45:258 / 140  
Walking on the Moon 14:1318 / 120  
Dense Forest ;) 6:2739 / 119  
CF-League | Sotkamo Short 31:3031 / 151  
Mount Kooyoora, Short dnf  
CF-League | Hidden meadow Short 19:0423 / 165  
Houtu Finale - Night dnf  
Houtu Classic Distance234:2213 / 130  
Houtu Middle Distance 2 26:2321 / 115  
Houtu Middle Distance 29:5741 / 133  
CF-League | MelvilleCaves Long 53:1629 / 119  
Mount Kooyoora, Middle dnf  
Brainfartland short 21:118 / 125  
La Totale, Middle 20:0011 / 153  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle 55:3424 / 94  
CF-League | Skatås Long 47:1214 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 20:1812 / 129  
MK Middle 1 dnf  
CF-League | Hidden meadow Long dnf  
Gullåsaberget Intro dnf  
Söderskogen middle226:3313 / 167  
Plaine du Rosoir - Middle 28:1048 / 115  
Söderskogen 20:1936 / 144  
Larchant - Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Plaine du Rosoir - Short 11:5911 / 155  
CF-League | Skatås Middle 34:1249 / 151  
 2dnf  
Mount Kooyoora, Intro 20:3793 / 151  
Race 400 night2dnf  
Race 399 17:1417 / 131  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 53:1112 / 122  
CF-League | 10mila mashup 37:592 / 135  
St. Leonhard - Ries, Middle 26:1118 / 137  
CF-League | ForÊt oubliée Short 20:5576 / 169  
Skatås Middle 22:3117 / 123  
CF-League | Finnbo Short-night 17:2211 / 120  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen dnf  
CF-League | JWOC Middle W20 23:0625 / 165  
Babaylon, Short Intro 17:1427 / 141  
Pre Halloween - 300 Special 13:5213 / 140  
CF-League | Resafjellet Middle 1 39:4619 / 151  
ski-o  16:216 / 97  
CF-League | Munkedal Long-night 70:3816 / 94  
ski -o2dnf  
CF-League | Rudan Middle 2 44:0638 / 150  
Huuhkainvuori 2 middle237:4613 / 170  
ski - o Kazahstan216:395 / 173  
Ski-o 34:1911 / 117  
CF-League | ForÊt oubliée Short 28:1718 / 161  
CF-League | Rudan Middle 32:4920 / 163  
CF-League | Munkedal Middle2dnf  
Middledistance 20:1618 / 166  
CF-league | JWOC-Middle M20 38:2087 / 199  
Hikuwai Middle 37:0426 / 129  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr2dnf  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 26:1320 / 191  
Somewhereforest 2b middle 37:2714 / 126  
Hikuwai Short 2 13:154 / 119  
Hikuwai Short 18:5119 / 168  
 2dnf  
Somewhereforest 2 middle 39:1221 / 136  
Little Ashland OPEN dnf  
Blumau - fast one 2 24:426 / 132  
Blumau - fast one 19:5624 / 160  
Somewhereforest 2 17:3442 / 161  
Blumau Middle 29:426 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 76:1510 / 137  
Olberget | Middle-Night 46:3019 / 118  
 2dnf  
Lammhult, sprint 15:0214 / 164  
Art, short dnf  
Fylleryd, middle 17:5640 / 154  
Olberget | C-pick dnf  
 2dnf  
 340:2127 / 226  
Olberget | Middle 40:5224 / 170  
 234:4817 / 261  
 334:2814 / 261  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr 66:5917 / 149  
1,8 KM 10:2914 / 106  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn231:5539 / 236  
 3dnf  
Teisko middle2dnf  
 336:0341 / 224  
Boaze de agost 20162dnf  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn dnf  
 2dnf  
Sprint Cup 9 14:0522 / 138  
Sprint Cup 8 14:129 / 164  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn228:5825 / 274  
Reposärkät short/middle2dnf  
Sprint Cup 7218:255 / 181  
Sprint Cup 62dnf  
Sprint Cup 5218:2152 / 177  
Sprint Cup 4 18:008 / 110  
 2dnf  
Sprint Cup 3 14:442 / 127  
Sprint Cup 2 18:591 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 17:061 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 27:5330 / 157  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 76:3631 / 137  
EYOC2016 Long Men eighteen 59:229 / 135  
Kaltrimdas2dnf  
Jukola hype Leg6 dnf  
Jukola hype Leg 5 30:2222 / 145  
Vaaksinjärvi #01 dnf  
June No 4 dnf  
Kalngale+ short  16:5623 / 158  
 2dnf  
Sprint training 3 20:4819 / 141  
Buchwald, Middle 30:478 / 126  
Philochillo Cup 1 - E25:1919 / 143  
Philochillo Cup 1 - D22:452 / 143  
Philochillo Cup 1 - C27:3370 / 159  
Philochillo Cup 1 - B23:1037 / 175  
Philochillo Cup 1 - A24:3067 / 207  
Sprint training 2 22:4875 / 145  
Sprint training 15:1336 / 153  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 43:5339 / 156  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Trimdas short 17:4223 / 158  
Rock Sprint210:4230 / 215  
Porkkala short dnf  
Training Race 22dnf  
Training Race 1 dnf  
May No 4 24:3929 / 102  
May No 3 62:435 / 90  
Kalajoki Dunes short dnf  
May No 2234:5613 / 127  
May No 1221:4343 / 180  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen dnf  
 2dnf  
 346:1915 / 219  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen dnf  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen 55:1132 / 157  
Koantaus short 22:003 / 149  
Metsätalonkulma 2226:0453 / 180  
Metsätalonkulma 16:2919 / 170  
Romevaara night 22:4411 / 117  
Hamina sprint 22:3517 / 160  
Romevaara 2 25:2913 / 159  
East Rugglesburg2dnf  
Punching Race!!! 28:3935 / 146  
color maps recycled - E32 Final2dnf  
color maps recycled - E30 dnf  
color maps recycled - E29 14:012 / 159  
 212:081 / 215  
color maps recycled - E2§ 34:4834 / 160  
Irbene middle dnf  
Kalngale 23:3329 / 150  
Carnikava, middle distance dnf  
Carnikava, short distance2dnf  
Reposärkät sprint dnf  
Pakkala sprint 22:1713 / 139  
color maps recycled - E24 29:0828 / 125  
Garciems Middle 28:3030 / 120  
Garciems Short dnf  
Manga Pirau - Sprint 15:2948 / 162  
color maps recycled - E222dnf  
color maps recycled - E21 dnf  
 221:173 / 158  
Manga Pirau - Middle2dnf  
color maps recycled - E17 14:3210 / 119  
color maps recycled - E16228:3628 / 145  
color maps recycled - E9 44:226 / 95  
color maps recycled - E7 dnf  
color maps recycled - E6 48:3817 / 106  
Dragvoll sprint 11:5524 / 112  
Littletown|Sprint3 dnf  
color maps recycled - E4 dnf  
color maps recycled - E1 26:4629 / 170  
Siitama South-West sprint 20:0718 / 146  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 17:5012 / 136  
Littletown|Sprint 8:1544 / 122  
CF WOC Long Spectator | Long263:1520 / 136  
 399:1963 / 136  
Teisko n2 sprint 20:0147 / 152  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint 18:187 / 177  
CF WOC Long Spectator | Middle2dnf  
 363:1457 / 183  
CF WOC Night Spectator | Short 11:373 / 146  
CF WOC Middle Spectator | Short dnf  
CF WOC Night Spectator | Middle 20:3819 / 154  
Teisko n+1 sprint 18:3918 / 171  
CF WOC16 Sprint220:0921 / 262  
Kauppi east sprint217:0057 / 246  
CF WOC16 Middle Distance 42:5121 / 173  
Joutsenenpesä sprint dnf  
Middle Distance 18:5123 / 120  
Tobelbad, Middle 26:0932 / 153  
Hamina Christmas Night sprint 20:251 / 94  
Kalkleiten - Standard 14:584 / 164  
Hamina 2 sprint 20:2123 / 151  
Ragnitz, One Leg Wonder 10:24105 / 153  
 27:4217 / 241  
[New] Ragnitz, Middle 30:272 / 129  
Kuivuri, middle dnf  
Øvre Torridal by Night dnf  
[Ski-O] Waltendorf 29:171 / 163  
Schönbrunn sprint 2 24:3829 / 152  
Middle Series 39:5234 / 142  
Forest Umbra Championship, Final 35:3818 / 116  
Forest Umbra Championship, Q2 15:458 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  17:0034 / 122  
Lost in Forest Umbra 8 dnf  
Middle Series 34:5320 / 127  
Schönbrunn sprint 15:148 / 132  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 22dnf  
upload 300th and CF WOC16 info dnf  
Middle Series 38:4828 / 113  
Tekapo Middle 31:3820 / 122  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
Middle Series 49:5311 / 101  
Hamina sprint 2 18:5311 / 105  
Tekapo Intro 13:3834 / 125  
Middle Series 38:163 / 119  
El Sprinto 2 dnf  
 217:2052 / 109  
Pavia O_O 15:2114 / 115  
El sprinto 13:352 / 116  
Middle Series 35:4724 / 116  
Trolla Middle 27:1534 / 142  
o-ints 1 10:306 / 104  
Hamina sprint 14:215 / 126  
Styrian Sprint Series 4 16:0211 / 89  
Styrian Sprint Series 14:331 / 77  
 216:2212 / 92  
 3dnf  
Canada Israel short night 17:036 / 87  
Canada Israel Short 16:1814 / 128  
Styrian Sprint Series 2 15:151 / 90  
 218:2530 / 103  
Styrian Sprint Series 17:411 / 121  
 222:4343 / 143  
Sprint 1221:0721 / 97  
Aborrtjärn Short 10:117 / 136  
Contour O 5 7:1125 / 91  
Styria Cup 13 54:1141 / 111  
The maze runner dnf  
Iladalen short night dnf  
Klepp 11:3517 / 126  
Paper mill sprint 4 27:542 / 103  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 49:3630 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 43:0819 / 147  
Maze Event dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 55:0836 / 142  
Sprintking #1 20:036 / 60  
Paper mill sprint 3 24:322 / 102  
 228:4422 / 128  
[KING OF BOXHOLM] - Long 76:0025 / 110  
Iladalen Middle 2 26:0522 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:3235 / 160  
 216:3121 / 244  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 22:3516 / 124  
Night dnf  
Paper mill sprint 2 27:052 / 95  
 225:332 / 121  
Styrian Short Track 11 28:087 / 69  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 dnf  
Iladalen Middle 24:4729 / 129  
Styrian Short Track 10 23:5720 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 22:3016 / 120  
Styrian Short Track 9 31:4318 / 86  
Bosmalm #01 24:2724 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 40:4250 / 110  
 232:5621 / 145  
Paper mill sprint 23:351 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 17:1218 / 141  
Styrian Short Track 8 23:4120 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 62:5424 / 97  
Styrian Short Track 7 night 15:461 / 73  
Styrian Short Track 6 35:1823 / 64  
Styrian Short Track 5 21:379 / 84  
Kivijärvi 3 sprint 20:267 / 105  
Styrian Short Track 4 22:485 / 84  
Styrian Short Track 3 14:0113 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 25:0172 / 146  
 219:0526 / 227  
Styrian Short Track 2 20:0514 / 103  
Styrian Short Track 14:3213 / 138  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 70:3322 / 114  
Teisko 2 middle 38:1827 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 15:238 / 105  
[OCAD]Zheleznica | Long 54:3152 / 120  
 244:317 / 155  
Kivijärvi 2 Sprint 16:3412 / 134  
Kivijärvi Sprint 19:0820 / 163  
 217:414 / 201  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 55:5626 / 112  
KRIM.NASH! race3! 29:0313 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  38:0928 / 148  
KRIM.NASH!race2! 10:4122 / 148  
CFEB 2015 oct E6 28:005 / 45  
CFEB 2015 oct E5 31:4114 / 42  
CFEB 2015 oct E4 21:122 / 74  
CFEB 2015 oct E3 21:154 / 75  
CFEB 2015 oct E2 35:5711 / 64  
CFEB 2015 oct E1 51:2442 / 82  
KRIM.NASH! 12:4621 / 183  
 2dnf  
 312:4824 / 242  
[World Cup 2015] Stage #4 64:4921 / 148  
 2dnf  
Oilrun dnf  
Teisko 2 18:2617 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 15:214 / 137  
Voronezh test Butterfly dnf  
Teisko Night 20:4922 / 113  
Teisko Short 15:3310 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 15:4228 / 146  
 213:272 / 183  
Kangaskylä Sprint214:436 / 177  
[CF Beginner] finnish map race3 23:5622 / 155  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 44:2411 / 113  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 17:5677 / 190  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 59:4525 / 127  
 2dnf  
Kalce | Night-picking dnf  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 32:4539 / 141  
Kalce | Middle 30:1633 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 36:1111 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 20:3611 / 127  
[OCAD]Zheleznica|Middle 19:3730 / 201  
Finland 3 controlpicking 18:175 / 84  
Trondheim sprint 3 14:336 / 153  
 2dnf  
SwimORdie dnf  
Night cup 2 24:0918 / 52  
Fast and furious!! 17:0566 / 141  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 58:4435 / 108  
Kalce|Night 17:0020 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 18:3532 / 145  
 211:441 / 175  
 3dnf  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 dnf  
[CF Beginner] finnish map#2 dnf  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 dnf  
Short forest course dnf  
[CF Beginner] finish map 23:1913 / 139  
[World Cup 2015] Stage #2 39:1233 / 166  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 30:1923 / 95  
Trondheim Sprint 2 16:4814 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South 24:2649 / 144  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 46:1537 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 17:415 / 119  
Trondheim Sprint 14:5314 / 134  
midlledistance dnf  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 47:4524 / 130  
Dingwall - Sprint E1 26:0325 / 134  
[World Cup 2015] Stage #1 52:5949 / 141  
Torebrate South Middle3 33:1838 / 150  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 19:4811 / 120  
 2dnf  
Austria Cup 2, Sprint dnf  
 219:4622 / 199  
Jukola 2015, short 2 27:3350 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 dnf  
 216:303 / 156  
 3dnf  
Jukola 2015, short 15:5910 / 157  
 2dnf  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 415:222 / 155  
Women, is it that easy? 16:166 / 24  
Selmaham Preserve - Middle dnf  
Middle race217:0815 / 58  
Castle Made Of Sand, Sprint 16:157 / 148  
 2dnf  
WOC Middle Men 2010 - part 1 16:409 / 89  
 2dnf  
WOC 2010 Middle Men part 1 17:0112 / 109  
City Sprint 2 17:3223 / 116  
Short Distance at Grahz Hill 15:0818 / 76  
Torebrate South Middle2 45:0943 / 137  
City Sprint dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E2 16:2139 / 148  
Stockhill Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E1 14:5011 / 162  
Fell Heights 5:175 / 73  
Austria Cup 1, Sprint 14:541 / 139  
 216:0125 / 222  
[OCAD] Torebrate South Middle 40:4634 / 123  
middle 6:006 / 89  
Torebrate West Night 32:5252 / 95  
Comp - 200 - Long Distance dnf  
Buchwald, Middle 27:0629 / 131  
Greenlover213:0429 / 112  
 311:164 / 112  
The Farm middle2dnf  
Torebrate West Middle2 35:5433 / 130  
Torebrate West Middle dnf  
Sprint jwoc27:243 / 92  
Hollistonwood 13:189 / 81  
Maria Trost, Short dnf  
 214:1340 / 199  
HastilyCup.controlpicking2dnf  
Brindisi sprint217:1024 / 208  
middle sKOTTLAND 12:5834 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
sprint dm 15:1120 / 74  
Sprint 10:075 / 95  
MIDDLE dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 44:2746 / 160  
[OCAD]Middle Earth - Middle 22dnf  
Guess the Country #1 dnf  
 2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E132dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen)2dnf  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen)236:2825 / 187  
Lost in Maria Trost 2 2:1410 / 99  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! dnf  
Maria Trost, Short 2218:4738 / 133  
 315:5311 / 133  
Maria Trost, Short 13:0115 / 139  
 212:5723 / 201  
 311:437 / 201  
Buttes Pass day 12dnf  
Maria Trost, Middle 29:1633 / 155  
CF-Sommarserien E1 Björsberg240:5048 / 226  
Windsor castle middle2dnf  
Albatrrosiggis.GOOOOOD!2dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E62dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg5 39:3039 / 105  
Kalkleiten 2 25:3438 / 117  
Kalkleiten 1 8:0611 / 132  
Bordasee, Short 18:0336 / 145  
 216:1720 / 206  
Bordasee, Middle 2 36:5421 / 103  
 235:4211 / 123  
My First Convert dnf  
woc 1526:453 / 56  
Bordasee, Middle dnf  
Styrian Relay Champs - 1218:0130 / 154  
Schöckl, Intro26:2266 / 206  
[Giro de Farmers]E13|Middle 37:4437 / 171  
Retro-mila 2011 Leg82dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3223:0741 / 209  
[Giro de Farmers]E12|Middle 24:4441 / 160  
Kjölen E12dnf  
Retro-mila 2011 Leg12dnf  
Siitama west 1 sprint217:4236 / 226  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1 228:4150 / 224  
[OTourFinals2015]E26|Sprint2dnf  
Kaleva church sprint2dnf  
Closure of the ski season in2015 dnf  
Harjulinna 2, sprint 20:3921 / 126  
Harjulinna - sprint 13:2225 / 152  
Oakford River - Sprint 11:4917 / 91  
efe2dnf  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 18:5625 / 180  
[OTour2015]E21 - Middle 35:4850 / 147  
CFWOC'15-specator-race 22dnf  
Kangaroo Monday #12dnf  
[OTour2015]E20 - Sprint 21:2326 / 137  
10 years online Competitions 24:4243 / 146  
Blumau, Short 17:3128 / 147  
[OTour2015]E17 - Sprint 18:4053 / 174  
Hofwald Middle 19:487 / 128  
Castle Made Of Sound, Sprint 4 17:2219 / 161  
[OTour2015]E14 - Gyllbergen dnf  
Metsäkylä 1 (OCAD) - sprint 19:5037 / 127  
Dala Sprint Test dnf  
Faucille Nord 4:3310 / 85  
[emil o-tour] E1 10:5110 / 77  
Oakford - Sprint dnf  
[OTour2015]E13 - Venåsmarka 2 35:2941 / 129  
Usama-Trophy-race 9 dnf  
Castle made of Sound, Sprint 3 dnf  
 210:3214 / 238  
[OTour2015]E11 - Eldris, Sprint dnf  
Joutsenenpesä (OCAD) - long dnf  
Usama-Trophy-race 7 20:0036 / 144  
Random Control Pick2dnf  
Western Norwoodton Park 9:048 / 130  
Usama-Trophy-race 3 dnf  
Castle Made Of Sound, Sprint 2 19:436 / 136  
Castle Made Of Sound, Sprint 11:5617 / 164  
Usama-Trophy-race 1 dnf  
Tobelbad, Middle 2 25:1445 / 119  
Glössbo Sprint 19:1385 / 159  
Glössbo Middle Distance 18:4528 / 159  
[OTour2015] E8 - Dutchman Flats 22:4262 / 140  
Pulesjärvi 2 (OCAD) - sprint 21:0547 / 139  
Tobelbad, Middle 25:0627 / 111  
CF WOC'15 Sprint Distance 18:3632 / 189  
Hofwald Sprint211:3532 / 194  
[RCup] E6 - Middle Distance 29:3034 / 138  
[OTour2015] E6 - Forbergåsen 3 33:3055 / 129  
[random] North Kenmore E12dnf  
CF WOC'15 Middle Distance253:1180 / 305  
[OTour2015] E1 - Hiås, Sprint2dnf  
[Tour Florence]Final dnf  
Cactus Run Sprint2dnf  
Insane - Sprint2dnf  
Chateau Sprint 12dnf  
CF WOC'15-Training-Smitingen2dnf  
Madness2dnf  
[OCAD]Craigmore Sprint2dnf  
kayak-o2dnf  
[loading-test]-smallworld12dnf  
 39:4529 / 149  
Dalethorpe Sprints 12dnf  
Wheal Florence - NightSprint dnf  
200th-upload-special dnf  
ski-o middle 23:2616 / 123  
[wcup-map#22-reused]-middle dnf  
Reposärkät / test (OCAD) dnf  
[wcup-map#22-reused]-sprint dnf  
Ski-O dnf  
Paattinen - sprint 18:4541 / 147  
[wcup-map#23-reused]-bonus 37:0636 / 111  
Punasvaara (OCAD) 2 19:3835 / 132  
[wcup-map#23-reused]-middle 35:2012 / 142  
[Nordic-Master]-Krakeroy sprint 21:2512 / 136  
[SanGiovanniReused] 7-Middle 18:3514 / 97  
Ski-O 58:475 / 80  
[wcup-map#23-reused]-long 44:1827 / 111  
Punasvaara (OCAD) dnf  
Autumn Cup 2014 - E11, Middle 40:3538 / 129  
[Nordic-Master]-Smitingen middle 43:3236 / 135  
[SanGiovanniReused] 6-Night 24:0736 / 85  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E10, Night dnf  
El Bruc 33:1238 / 98  
Peruspohjanlahti (OCAD) dnf  
Cruz De La Piedra Middle dnf  
 225:3413 / 156  
[Nordic-Master] Smitingen long dnf  
Peruspohjanvuori (OCAD) dnf  
[SanGiovanniReused] 6-Sprint 14:5922 / 146  
[Nordic-Master]-Paattinen-middle 40:2925 / 127  
aissur 15:3628 / 118  
[SanGiovanniReused] 6-Long dnf  
Brizky North Middle 20:3920 / 125  
Desert race - Compasstraining dnf  
[Nordic-Master] Sandsjöbacka-sö. dnf  
 2dnf  
New ski-o season 55:335 / 101  
[OCAD]Zhelezina - Middle 1 28:0734 / 139  
 2dnf  
Cragmer Intro 18:279 / 96  
[Nordic-Master]-Upplandsberget-m 27:1725 / 114  
Labytinth dnf  
[Nordic-Master]-HemossenS long 78:5025 / 104  
[wcup-map#23-reused]-night 29:1210 / 97  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E9, Middle 33:3442 / 133  
[Nordic-Master]-Krakeroy middle 30:4645 / 124  
Brizky North Night Sprint 26:4451 / 116  
Autumn Cup 2014 - E8, Sprint 17:3621 / 163  
Brizky North Long Day 69:0315 / 84  
Autumn Cup 2014 - E7, Middle 28:5616 / 144  
WOC 2014 dnf  
SM-Medel-upplandsberget-D21 dnf  
Autumn Cup 2014 - E6, Long 41:5832 / 126  
Downtown Sprint 1 11:0816 / 113  
 2dnf  
Maze-O dnf  
[OCAD]Zhelezina - sprint 1 16:2220 / 178  
SM-Medel-upplandsberget 49:1650 / 135  
[SanGiovanniReused] 5-NghtSprint dnf  
Brindisi Sprint Cup E5 Final 25:0310 / 54  
Brindisi Sprint Cup E4 16:255 / 61  
Brindisi Sprint Cup E3 Night 17:2118 / 58  
Brindisi Sprint Cup E2 22:0911 / 75  
Brindisi Sprint Cup E1 20:398 / 114  
hht dnf  
Brizky South Middle Night 18:4716 / 102  
Long Sprint 35:119 / 99  
Autumn Cup 2014 - E5, Night dnf  
 2dnf  
Learning to Convert - 2 6:4210 / 69  
Brizky South Long Day dnf  
 254:012 / 110  
Learning to Convert - 1 3:1927 / 77  
Autumn Cup 2014 - E4, Sprint 21:4737 / 165  
 2dnf  
The Land Of Stairs dnf  
 2dnf  
asdf 45:5018 / 48  
Kakikotuku - Sprint 15:0537 / 142  
 213:4014 / 201  
 3dnf  
Brizky South Long Night dnf  
[SanGiovanniReused] 4 - Middle 25:3220 / 124  
[SanGiovanniReused] 4 - Sprint 19:1820 / 138  
Brizky South Middle 20:4320 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Krakeroy 56:2235 / 119  
Autumn Cup 2014 - E3, Middle 27:2227 / 165  
Blankheia 12:5321 / 82  
[SM-Stafett-14] Long Night 34:3340 / 79  
[OCAD] Moulet-Marcenat, sprint dnf  
 216:1839 / 243  
 3dnf  
 417:3648 / 243  
Marylhurst 25:4919 / 77  
[SM-Medel]-Upplandsberget 18:2626 / 160  
Fantasy map#1 Sprint2 26:4810 / 71  
Fantasy map#1 Sprint1 27:5237 / 84  
[OCAD] Moulet-Marcenat, long 75:1620 / 89  
[SM-Staffet-14] Middle 2.5m 14:2026 / 155  
[SM-Relay-14] Middle Night 22:5832 / 98  
Skullerudasen-longnight 31:1510 / 76  
[SM-Relay-14] Sprint 12:1929 / 180  
[SanGiovanniReused] 4-Long dnf  
Seefin Original 35:4629 / 113  
[SanGiovanniReused]3-NightSprint 18:5737 / 100  
Skullerudasen-long2 dnf  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 3-Middle 19:0927 / 118  
[SanGiovanniReused] 2-Middle 18:3128 / 139  
[SanGiovanniReused] 2-Night 41:5342 / 78  
[90-min-challenge]Tipspromenad dnf  
Skullerudasen-long dnf  
[wcup-map#23-reused]-sprint 18:1826 / 155  
 217:5825 / 197  
Autumn Cup 2014 - E2, Long Night dnf  
Skullerudasen-Night 24:2539 / 106  
sprint 5:585 / 85  
Skullerudasen-Sprint 13:4429 / 174  
middle  dnf  
[SanGiovanniReused] 2-Sprint 15:4745 / 135  
 213:0022 / 164  
[SanGiovanniReused] 2-Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[90-Min-Challenge]Skullerud 25:4143 / 145  
[SanGiovanniReused] 1-Middle 23:2033 / 122  
[SanGiovanniReused] 1-Long dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Sprint 14:0712 / 146  
 2dnf  
[SanGiovanniReused] 1-Night 37:1927 / 87  
[SanGiovanniReused]0-Sprint dnf  
[90-Min-Challenge]Brizky 21:2815 / 140  
[CFMAPCOMP-14] Hoyo dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 429:1123 / 196  
[CFMAPCOMP-14]Cruz De La Piedra dnf  
 2dnf  
Autumn Cup 2014 - E1, Long dnf  
Hemossen - middle dnf  
Seefin Forested Corridor dnf  
Seefin Forested I dnf  
Graz, Maria Trost-Controlpicking dnf  
 2dnf  
Graz, Maria Trost - Sprint 15:5036 / 112  
Graz, Maria Trost - Middle 2 29:0234 / 125  
Graz, Maria Trost - Middle 1 29:3126 / 136  
ICFOF-wcup-final dnf  
Sprint cup 1 SH5 19:2920 / 111  
 2dnf  
Building Sprint III 18:0913 / 115  
Random Sprint Final 26:1819 / 51  
Random Sprint E3 dnf  
Random Sprint E1 dnf  
Bertelsmyrasen East Corridor dnf  
 224:1213 / 152  
Building Sprint II dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[wcup-map#19-reused]-long 56:1132 / 98  
Building Sprint I dnf  
 2dnf  
Bertelsmyrasen East III 14:4625 / 115  
Bertelsmyrasen East I 22:2152 / 162  
SlopeStyle 35:2138 / 154  
[wcup-map#19-reused]-middle dnf  
Loipersdorf Sprint 3 15:0723 / 140  
[wcup-map#19-reused]-sprint 16:1139 / 170  
Hemossen3.5m 27:5532 / 145  
Hemossen2.5m241:2547 / 149  
Hemossen5m 61:2131 / 99  
[wcup-map#18-reused]-night dnf  
[wcup-map#18-reused]-long 39:0521 / 112  
CFEB 2014 sep E52dnf  
Loipersdorf Sprint 2 17:4924 / 151  
Loipersdorf Sprint 18:4256 / 174  
[wcup-map#18-reused]-middle 33:0144 / 163  
[wcup-map#18-reused]-sprint 12:5842 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 412:5360 / 241  
 5dnf  
 611:5436 / 241  
woc#20142dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus2 dnf  
[wcup-map#17-reused]-bonus 40:2581 / 158  
ICFOF-WCUP-25 dnf  
 2dnf  
[wcup-map#17-reused]-night dnf  
[wcup-map#17-reused]-middle234:4863 / 203  
[wcup-map#17-reused]-sprint2dnf  
 319:0256 / 272  
[wcup-map#16-reused]-bonus22dnf  
 337:4117 / 143  
[wcup-map#16-reused]-bonus1246:2923 / 150  
[wcup-map#16-reused]-long2dnf  
Sprint Praspekt Shmidta2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[wcup-map#16-reused]-middle233:2733 / 246  
[wcup-map#16-reused]-sprint217:0543 / 291  
Loipersdorf Sprint 2222:5831 / 189  
[wcup-24-reused-2]2dnf  
 321:1537 / 197  
Z.S.Mg.~1 middle2dnf  
Loipersdorf Sprint216:0912 / 230  
Loipersdorf Intro210:1532 / 185  
[wcup-24-reused-1]218:1643 / 198  
Bran Middle 4226:2943 / 175  
Bran Middle 3218:5325 / 178  
Bran, Middle 2227:335 / 157  
Bran Middle219:4343 / 154  
[OCAD] Mazayes Sprint2dnf  
[OCAD] Mazayes Long247:5437 / 123  
[OCAD] Mazayes Middle2dnf  
 3dnf  
Konkalampi 3 OCAD2dnf  
ICFOF-wcup-stage16 58:2724 / 125  
Training-ICFOF-wcup-stage16 10:4244 / 156  
  9:309 / 156  
[wcup-map#6-reused]-onelegwonder 14:3335 / 145  
 212:5732 / 219  
Joutsenenpesä 2 intro (OCAD) dnf  
Siitama after years(OCAD)  25:2070 / 136  
ICFOF-wcup-stage15-Training 8:3231 / 208  
Water Tower intro (OCAD) 20:0122 / 113  
Marylhurst 15:338 / 140  
 2dnf  
[wcup-map#6-reused]-long dnf  
ICFOF-wcup-stage14 53:2441 / 155  
ICFOF-wcup-stage14-Training 8:5917 / 208  
I love you guys. 21:2715 / 159  
Stretch dem legs dnf  
Cow lake, day 2 dnf  
Cow lake day 1 (OCAD) 14:3967 / 201  
ICFOF-wcup-stage13 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage13 14:2981 / 226  
Cow lake intro (OCAD) 14:0259 / 139  
Metsäkylä v3 (OCAD) 21:3120 / 120  
Metsäkylä course 2 (OCAD) 18:015 / 136  
 2dnf  
Mestsäkylä intro (OCAD) dnf  
 2dnf  
Vähäjärvi 2, night (OCAD) dnf  
Vegetation dnf  
ICFOF-wcup-stage12 79:0817 / 146  
Training-ICFOF-wcup-stage12 10:2011 / 197  
sprint nignt brst 13:1447 / 134  
[wcup-map#5(TR)-reused]-bonus 19:5328 / 191  
Dog track 3 24:2514 / 146  
Dog track (new)(OCAD) 19:0432 / 151  
Vähäjärvi 2B, 2 21:5755 / 166  
[OCAD]Mt.laurie - middle 3 dnf  
[OCAD]IntroToCF - Village Sprint 11:3916 / 181  
ICFOF-wcup-stage11 dnf  
[OCAD] IntroToCF - Sprint 16:2644 / 215  
Training-ICFOF-wcup-stage11 10:1219 / 204  
Vähäjärvi v2 10:5213 / 121  
AldenoCentre - Sprint 22:2719 / 203  
 2dnf  
Sprint dnf  
 2dnf  
Sprint  12:064 / 145  
[OCAD]La colline - bonus dnf  
 216:4062 / 255  
[wcup-map#5-reused]-sprint 17:1340 / 185  
[wcup-map#3-reused]-bonus 16:3221 / 156  
ICFOF-wcup-stage 10 47:4942 / 148  
Training-ICFOF-wcup-stage 10 16:0350 / 200  
World-cup Castle dnf  
[wcup-map#3-reused]-long dnf  
wOMAN RACE dnf  
 2dnf  
(OCAD) Berga middle 22:2924 / 104  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 2 15:1125 / 169  
ICFOF-wcup stage 9 19:1521 / 177  
 2dnf  
 314:2417 / 319  
Training-ICFOF-wcup-stage 9 5:338 / 174  
 2dnf  
Rocad Cup E11 40:5629 / 110  
[OCAD]Mt.laurie - middle 1 23:4635 / 169  
ski-o ×èÏ BLR lybyzh middle 25:2751 / 121  
[OCAD]Mt.laurie - sprint 1 dnf  
 214:3318 / 217  
Rocad Cup, E10 14:1323 / 143  
[wcup-map#3-reused]-middle dnf  
[wcup-map#3-reused]-sprint 22:0949 / 175  
[OCAD]La colline - Sprint 2 17:3152 / 165  
[wcup-(tr)map#2-reused]-bonus1 16:5843 / 140  
[OCAD]La colline - sprint 1 14:4949 / 189  
sprint city 11:4330 / 134  
January race dnf  
City sprint 15:3713 / 141  
WYK sprint 4:464 / 151  
Training-ICFOF-wcup-stage6 11:2134 / 186  
Rocad Cup, E4 dnf  
Rocad Cup, E3 dnf  
[wcup-map#2-reused]-sprint 20:3478 / 180  
 214:1730 / 257  
Rocad Cup, E2 24:5240 / 176  
Rocad Cup, E1 32:1556 / 163  
[wcup-map#1-reused]-bonus 33:3950 / 154  
ROCAD Test dnf  
(OCAD)Surbridge middle dnf  
Mars Sprint 1 14:1811 / 134  
ski o spr midlle 20:1112 / 131  
[wcup-map#1-reused]-middle 31:0533 / 159  
[wcup-map#1-reused]-sprint 18:4795 / 184  
 2dnf  
[Short]Cuoto da Arnela dnf  
ICFOF-wcup-stage5 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage5 dnf  
Hofwald, Nightsprint 12:0022 / 130  
[OCAD] Montlosier, middle 29:2820 / 179  
Hofwald, Long 36:2111 / 116  
sprint test:) 7:477 / 124  
Special New Year 2014 !!! dnf  
short3 dnf  
Pink competition of death dnf  
[Ocad]Ullahau - middle 16:5811 / 170  
Hofwald, Middle 2 26:4635 / 143  
Duuuuunes. dnf  
Hofwald, Middle 25:1421 / 154  
[OCAD]Galgahraun - Sprint dnf  
pences dnf  
Hofwald, Short 2 17:4070 / 156  
Island Open Day 2 17:2912 / 151  
Hofwald, Short 13:2618 / 172  
Hofwald, Model Event 6:2624 / 161  
[OCAD]Galgahraun - Middle 27:4052 / 177  
Island Open Day 1219:0410 / 107  
ICFOF-wcup-stage4 55:0033 / 159  
Training-ICFOF-wcup-stage4 11:3928 / 228  
smallworld_E2 24:4575 / 213  
ICFOF-wcup-stage3 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage3 10:1916 / 207  
smallworld 12:1735 / 226  
 2dnf  
cf trfning 2 cool dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle 28:4724 / 167  
cf traning dnf  
[WRE]Santavaara Middle 18:4114 / 190  
ski o orsha 61:4718 / 75  
ski o tomsk 17:3717 / 128  
ski o RB2013 dnf  
 221:094 / 190  
 3dnf  
ski o middle traning! 31:387 / 108  
The Square, Track 2 dnf  
[ULLA_HAU]E6,long 27:2717 / 122  
The Square, Track 1 dnf  
 2dnf  
[ULLA_HAU]E5.sprint night 15:2634 / 136  
ski o sprint! 19:3812 / 152  
 2dnf  
[ULLA_HAU]E4,contourO,long dnf  
ICFOF-wcup-stage2 dnf  
Training-ICFOF-wcup-stage2 9:384 / 195  
[ULLA_HAU]E2,Controllpicking 12:1020 / 160  
Island Sprint dnf  
[ULLA_HAU]Prologue,sprint dnf  
AWSOME dnf  
[OCAD] Avelengo Hafling, middle dnf  
Lavis Buona 15:0618 / 178  
 2dnf  
Mapgen Middle dnf  
[Long]Santavaara dnf  
AldenoCentre dnf  
 2dnf  
nignt zemlyanka dnf  
CFEB 13 O_1 12:1113 / 104  
NB FINAL dnf  
Norwoodboroham Bluff E 2 dnf  
Norwoodbroham Bluff E 1 dnf  
Labyrinthsprint 2 dnf  
The way to x-mas E 2 dnf  
Ravai Middle dnf  
Ravai 12:5717 / 201  
ICFOF-wcup-stage1 dnf  
Labyrinth sprint 1 11:2724 / 147  
Training-ICFOF-wcup-stage1 dnf  
gothenbourg long 12:2525 / 110  
EKSJO 3 dnf  
 2dnf  
EKSJO 2 dnf  
EKSJO 1 dnf  
remade-czech2 dnf  
sprint 20:1925 / 116  
 2dnf  
Flat Grid 8:337 / 120  
EKSJO SMALAND 5 dnf  
EKSJO SMALAND 4 18:5226 / 104  
EKSJO - SMALAND 3 dnf  
EKSJO - SMALAND 2 dnf  
EKSJO - SMALAND 1 16:5319 / 123  
FLORESTA TROPICAL 15:013 / 120  
CFEB 13N_2 dnf  
CFEB 13N_1 23:4822 / 93  
easy 8:442 / 128  
tuefelskeller-E3 33:0011 / 145  
tuefelskeller-E2 dnf  
tuefelskeller 27:1054 / 190  
esay orantate dnf  
hee dnf  
remade-swedishmap dnf  
Centro Storico[Re-do] 14:0037 / 150  
 28:1612 / 207  
 3dnf  
[OCAD] Halloween! 30:1433 / 197  
 2dnf  
 324:5422 / 311  
Night "sprint" dnf  
 216:0668 / 177  
remade-czech 26:1571 / 166  
 2dnf  
Everetthamb (night) dnf  
remade SOW-E1 22:1853 / 176  
Noname reupload 22:1321 / 169  
Cupa CRONOS Barlad et.1 Sprint217:0728 / 143  
[OCAD] Art, forest sprint 15:4359 / 188  
orantate2dnf  
"Shortdistance" 13:5739 / 189  
Fazenda RM-DF-BRA dnf  
Ski-O Kazahstan 16:3628 / 206  
 2dnf  
 3dnf  
Vezzano Naran Night dnf  
Vezzano Naran dnf  
 216:0373 / 302  
cf middle dnf  
[OCAD] Facho, long 2 38:1033 / 129  
 2dnf  
Plitvice 31:0337 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[OCAD] Facho, long 1 39:0115 / 126  
[OCAD] Facho, middle 19:1226 / 222  
 2dnf  
CAMORSA 2013 D2 30:385 / 72  
CAMORSA 2013 28:4511 / 111  
paattinen-E3 53:5239 / 133  
paattinen-E2 27:3383 / 182  
paattinen-E1 25:4330 / 187  
saauraai-5 23:1724 / 168  
°CFEB 13L_4 dnf  
°CFEB 13L_1 24:325 / 92  
sauraai-jwoc2015-4 dnf  
 2dnf  
Aussie Long 2013 map excerpt 15:1738 / 128  
 2dnf  
sauraai-jwoc2015-2 28:3634 / 136  
[OCAD]Noname final dnf  
sauraai-jwoc2015 27:1634 / 148  
[OCAD]Starkebo - ForestSprint dnf  
Skidstugan[Short] dnf  
[OCAD]Noname controllpicking dnf  
[ocad]Noname 14:5749 / 212  
[OCAD]Starkebo - Long dnf  
[OCAD] Amatjarn, sprint 20:4522 / 228  
[OCAD]Flemma - Middle 22:4457 / 234  
[Idre]Nipfjället - Final dnf  
Kålgårn dnf  
[Idre]Nipfjället - Contour-O dnf  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 13:2777 / 233  
Canada night middle dnf  
 2dnf  
Canada 21:3548 / 123  
 2dnf  
Colomba middle 1222:3340 / 201  
Hugset S 20:3116 / 122  
Tangier 19:2517 / 189  
Crazyisland reremade 17:1823 / 171  
dalen first2dnf  
GrandForet 30:5042 / 154  
Middle dist. 30:3529 / 102  
GrandForet 26:1833 / 150  
Siluva - short. 21:3324 / 131  
[Idre]Nipfjället - Forest Sprint 20:5348 / 170  
[2nd]Falu Lasarett 14:445 / 143  
 2dnf  
[2nd]Gruvriset 19:2138 / 153  
Forest Sprint 13:2239 / 161  
[Idre]Nipfjället - Middle Night 22:3559 / 144  
[Idre]Nipfjället - Long 32:2110 / 160  
BR corrego urubu 21:3734 / 109  
  17:3839 / 119  
Gruvriset 17:1738 / 181  
 2dnf  
BRASIL TEST...26:5035 / 160  
Falu Lasarett 26:0831 / 143  
test dnf  
Bonners Cliff E5 Short 13:1812 / 134  
Barres-Artiugese-quillena day3 25:5537 / 155  
STRANGNAS-MALMBY OL-W2 18:3416 / 112  
STRANGNAS-MALMBY OL-W1 15:3036 / 127  
Barres-Artiuges-quillane day 2 17:0825 / 173  
Falu Gruva 10:3629 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Barres-Artiuges-quillane 21:2652 / 175  
CASTLE2 GS2013 23:468 / 97  
CASTLE1 GS2013 15:2416 / 132  
Bonners Cliff E3 Long dnf  
[Idre]Nipfjället - ForestSprint 22:0783 / 233  
Atlantis 18:1828 / 168  
 2dnf  
Arco dnf  
 2dnf  
[OCAD]Ljungvallen - Middle 21:5124 / 182  
[OCAD] Fantasy map Sprint 7:5158 / 217  
 2dnf  
[SummerCup] E5 - Forest Sprint 17:4944 / 212  
[SummerCup] E4 - Long Distance 57:0939 / 155  
[SummerCup] E3 - Middle Distance 20:3524 / 224  
[SummerCup] E2 - Long Distance 46:1951 / 167  
[SummerCup] E1 - Long Distance 44:4628 / 207  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, middle dnf  
[OCAD] Guilhaumard Ouest, Sprint 14:2922 / 257  
 2dnf  
JWOC 2013 Sprint M21 29:2772 / 213  
 2dnf  
 320:138 / 346  
Castle Sprint 14:3726 / 168  
 2dnf  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen2 42:0069 / 190  
°CFEB 13I_4 25:4214 / 54  
°CFEB 13I_3 19:4520 / 70  
°CFEB 13I_2 17:066 / 75  
°CFEB 13I_1 28:1225 / 113  
O-Ringen 2003: Uddevallaetappen dnf  
 2dnf  
Parco di Gocciadoro 24:3542 / 203  
 2dnf  
 3dnf  
Canada(Israel) middle. 19:2916 / 203  
 2dnf  
°CFEB 13H_6 dnf  
°CFEB 13H_1 28:4712 / 75  
[WOC2013] Training 7 23:3445 / 170  
[WOC2013] Training 6 dnf  
Citta di Ala 23:0552 / 200  
 2dnf  
 3dnf  
[WOC2013] Training 5 dnf  
 2dnf  
[WOC2013] Training 4 22:1675 / 191  
 2dnf  
[WOC2013] Training 3 15:2231 / 207  
[WOC2013] Training 2 21:3435 / 195  
 2dnf  
[WOC2013] Training 1 dnf  
Aldeno 31:1214 / 170  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
WOC middle dnf  
[SpringCup]Final - Long Distance dnf  
[plate terrain]Prologue 7:5634 / 125  
Lewes Lake 5-days E5 23:5232 / 158  
Lewes Lake 5-days E4 15:3042 / 183  
Lewes Lake 5-days E3 dnf  
Lewes Lake 5-days E2 dnf  
Lewes Lake 5-days E1 12:4980 / 234  
 2dnf  
 3dnf  
°CFEB 13G_6 29:579 / 46  
°CFEB 13_5 dnf  
°CFEB 13G_4 27:2415 / 51  
°CFEB 13_3 26:4427 / 65  
°CFEB 13G_2 dnf  
 231:1411 / 63  
°CFEB 13G_1 dnf  
Wellington College 17:5625 / 246  
 215:4120 / 406  
 3dnf  
 4dnf  
AKYATORPET dnf  
Siluva dnf  
[OLBerget] Night Middle dnf  
woman 11:1125 / 105  
Jukola2011 - Middle dnf  
  dnf  
Bonners Cliff E2 Middle 23:3020 / 123  
Jukola2011 - Middle 26:1356 / 145  
Jukola2011 - Sprint 17:4636 / 187  
Bonners Cliff E1 Middle 27:0059 / 126  
Jukola2011 - Sprint 16:3256 / 172  
Jukola2011 - Long dnf  
Wollas Bald dnf  
Jukola2011 - Sprint 18:5957 / 184  
 2dnf  
 3dnf  
[OLBerget] Middle dnf  
[SpringCup] E13 - Long Distance dnf  
Jukola2011 - Long dnf  
[SpringCup]E12 - Middle Distance dnf  
[SpringCup] E11 - Forest Sprint dnf  
Jukola2011 - Middle 24:4525 / 170  
 2dnf  
Jukola2011 - Middle Night 32:2353 / 102  
[OCAD]Jungfruberget Long 28:5921 / 116  
Jukola2011 - Long 51:2044 / 123  
[OCAD]Jungfruberget Middle dnf  
PasturSprint 24:1617 / 81  
  19:2416 / 144  
 2dnf  
 3dnf  
Jukola2011 - Middle 22:4030 / 164  
Jukola2011 Sprint dnf  
 217:4827 / 253  
 3dnf  
Jukola2011 Middle 27:0159 / 192  
[OCAD]Technical Map sprint [E2] 11:5930 / 123  
[OCAD]Technical Map sprint [E1] 25:1071 / 152  
 2dnf  
AKTATORPET 0 28:2424 / 58  
 226:4912 / 61  
ATIAMUH 1 29:4229 / 80  
[OCAD]Slätta final216:0531 / 133  
[OCAD]Costa Mediterranea[Final] 22:0452 / 168  
[OCAD]Slätta middle 22:3863 / 156  
°CFEB 13F_3 dnf  
°CFEB 13F_1 25:5111 / 67  
PasturCity 22:1128 / 149  
 2dnf  
SR O Meeting 12 dnf  
Rudininku poligonas. Right map. dnf  
Rudininku poligonas Short dnf  
[OCAD]Slätta short 15:1847 / 179  
[OCAD]Slätta prologue 5:4947 / 171  
[OCAD]Costa Mediterranea[E4] dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Costa Mediterranea[E3] 23:3432 / 169  
Rudininku poligonas 28:0566 / 131  
[OCAD]Chaud Clapier sprint 6:5916 / 160  
Babylon, Prolog 8:4530 / 140  
 2dnf  
SR O Meeting 4 17:3413 / 71  
SR O Meeting 3 18:1821 / 92  
SR O Meeting 1 18:3221 / 132  
 2dnf  
[SpringCup] E9 - Night 21:4424 / 127  
 2dnf  
[SpringCup] E8 - Long Distance dnf  
[OCAD]Costa Mediterranea[E2] dnf  
[SpringCup] E7 - Forest Sprint dnf  
 2dnf  
[SpringCup] E6 - Middle Distance dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[10Mila2013]Leg 1 47:0441 / 150  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E6] dnf  
Salomons mines day 2 - Sprint 21:4621 / 116  
[SpringCup] E5 - Forest Sprint 22:4794 / 186  
 223:28122 / 247  
 314:5336 / 247  
longsprint dnf  
 2dnf  
[SpringCup] E3 - Middle Distance 35:1569 / 175  
 230:1944 / 223  
 330:2445 / 223  
[OCAD]Test 12:4956 / 143  
[SpringCup] E2 - Middle Distance dnf  
[OCAD]Laghetto di Andalo(Short) dnf  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E2] 25:2963 / 155  
[OCAD] SlopeStyle Sprints [E1] 20:5149 / 192  
[OCAD]Jurock Park 32:4842 / 131  
[OCAD]No name yet... 20:1430 / 124  
[Ocad] Les Mines du Roi Salomon dnf  
 228:0828 / 196  
 3dnf  
GrandForet Part3 34:2833 / 137  
[OCAD]Herbouilly night 16:2027 / 112  
Miskiniskes NC 20:0627 / 136  
[OCAD]Lot of Rocks 15:1757 / 138  
[OCAD] Mount Ali - Middle 2 34:1156 / 124  
[OCAD] Mount Ali - NightSprint 12:0431 / 125  
[OCAD] Mount Ali - Sprint 16:3957 / 208  
[OCAD]Moutnain legend Sprint 2 17:2527 / 125  
[OCAD]Moutnain Legend Sprint 12:3210 / 177  
 2dnf  
[OCAD] Mount Ali - Middle 31:3140 / 178  
[OCAD]Näsinge Middle 38:3191 / 213  
GSmap2013 ALFA 15:0921 / 137  
[OCAD]castle 7 sprint 10:0719 / 122  
[OCAD]Colomba_S Short 26:0483 / 186  
 214:3850 / 260  
park sprint dnf  
(OCAD) Park sprint. dnf  
 2dnf  
[OCAD]KlyftamonSyd,Sprint 18:3424 / 221  
 2dnf  
Vezzano Naran SC 14:5736 / 149  
 212:3910 / 185  
[0CAD]Romap sprint 13:0747 / 143  
GSRP2013TEST dnf  
[Forest de Pinus] E2 - Sprint 12:5731 / 165  
[Forest de Pinus] E1 - Sprint 14:2567 / 204  
[SpringCup] Prologue 17:2594 / 194  
Vezzano Naran 14:0721 / 185  
[Quiaios] E2 - Sprint 14:3699 / 198  
Bordasee, Middle 46:1438 / 129  
Rand: Walkerburg 15:2145 / 118  
 2dnf  
[OCAD]Dunsen Short-test 9:1133 / 132  
Bordasee, Short 2 19:1442 / 154  
Bordasee, Short 19:3820 / 147  
 2dnf  
2-days sprint 1 13:2040 / 139  
 29:391 / 191  
[OCAD]Just a test 9:146 / 139  
Northern Somerfield Preservee dnf  
Paparata 18:2419 / 105  
Blumau, Short 3 16:4322 / 198  
[OCAD] Pedrogao, middle 3 26:2533 / 160  
[OCAD]BAli - Controlpicking 21:2997 / 214  
[OCAD] Pedrogao, middle 2 24:4256 / 185  
[OCAD] Pedrogao, middle 26:0328 / 204  
[OCAD]Finnbo dnf  
[OCAD]Källviken short 2 19:2243 / 156  
[OCAD]Källviken short 1 13:0648 / 178  
[OCAD]BAli Middle 23:1245 / 175  
[OCAD] Kauhee, Day 4 31:3034 / 160  
Sprint-Cup Final 9:565 / 93  
Sprint-cup E4 9:358 / 91  
 2dnf  
Sprint-cup E3 10:5814 / 101  
Sprint-cup E2 3:538 / 123  
Sprint-Cup E1 11:0820 / 151  
Dallapet Short Middle 22:5440 / 150  
 225:1964 / 183  
[OCAD]BAli 10:4880 / 142  
[OCAD] Campo de Anta, middle 23:3725 / 209  
Dallapet Night Sprint 24:2579 / 142  
[OCAD]Sörby, NightSprint 11:1132 / 157  
°CFEB 13B_3 25:593 / 57  
°CFEB 13B_5 dnf  
Lago Santo Short2 8:2319 / 146  
Lago Santo Short1 10:0819 / 191  
Blumau, Middle 3 34:3038 / 135  
[OCAD] Kauhee, Day 3 15:4956 / 205  
[OCAD] Kauhee, Day 2 39:2678 / 181  
Blumau, Short 2 22:4944 / 144  
[OCAD]Storico 3 18:3556 / 150  
 216:4116 / 173  
Ski-O, Middle 22:429 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Sörby - Forestsprint 11:3538 / 183  
Pipposprint 18:1846 / 204  
[OCAD]Storico 2 21:0051 / 139  
[OCAD]Storico 18:2721 / 193  
 218:3729 / 233  
Blumau, Middle 2 27:2322 / 186  
 2dnf  
LABY.land 2 11:4217 / 141  
LABY.land Sprint 12:3635 / 189  
[OCAD]Lärkeskog, Middle 2 30:1860 / 191  
[OCAD] Lachat, middle dnf  
 228:0739 / 278  
Volcano Land 17:2824 / 168  
SKI_O woc2013 + env failes 16:5712 / 126  
SKI-O WOC 2013 19:3016 / 142  
 219:044 / 175  
 3dnf  
Geri Vakarai CE course2 21:4640 / 96  
Geri vakarai CE 20:3225 / 120  
Alol - Turist Base dnf  
ANAPA RACE dnf  
[OCAD]TownAli 3 27:3219 / 134  
 223:507 / 162  
[Fontainebleau] E5, middle dnf  
[Fontainebleau] E3, sprint dnf  
MTB-O Castelfiorentino 7500 dnf  
[OCAD]TownAli 17:2527 / 166  
 215:5610 / 202  
 3dnf  
GSmap12013 15:207 / 94  
°CFEB 13A_6231:1031 / 58  
°CFEB 13A_52dnf  
°CFEB 13A_4 26:2010 / 55  
one leg wonder mtbo 14:0814 / 86  
Geri Vakarai E2 14:4917 / 119  
Geri Vakarai C 22:5736 / 100  
[OCAD]TownAli 18:4025 / 173  
 218:3331 / 227  
 315:383 / 227  
 4dnf  
 5dnf  
[OCAD] Grib Skov, test 9:5587 / 147  
 28:2132 / 181  
Bergshamra sprint 9:288 / 95  
 2dnf  
 3dnf  
[OCAD]Isac:s City 21:4113 / 111  
(OCAD) Hakjärvi E 18:3652 / 166  
Did you say Houses? 24:1730 / 95  
 218:2920 / 112  
[OCAD]Chamarande, Sprint 14:5644 / 99  
 2dnf  
[OCAD] HOUSES city 13:0327 / 98  
 2dnf  
[OCAD]HOUSES!! dnf  
[OCAD]French Map, SPRINT 15:1442 / 105  
Blumau, Middle dnf  
Blumau, Short 20:5719 / 109  
[OCAD]Stangstjärn sprint dnf  
[RANDOM MAP]Funny/Many Islands 1 dnf  
[OCAD] Gunnarsö, Controlpicking 12:0818 / 164  
[ocad]källviken sprint (forest) 17:5838 / 144  
Nya Varvet, Short 17:0214 / 158  
(OCAD) Isosuo sprint 20:4343 / 148  
(ocad)cityland sprint2 4:4121 / 116  
(ocad)cityland Sprint. 2:5817 / 137  
 22:5941 / 202  
[OCAD] Porkkala I 18:3531 / 214  
Castle made of Sand, Sprint 2 15:3250 / 149  
[OCAD] Ängarna(Lugnet) 11:3816 / 97  
East Pond 2-Days E1 Sprint dnf  
(OCAD)Bot Fiena 12:3636 / 101  
Castle made of Sand, Sprint 16:0237 / 175  
 214:2925 / 234  
EOC short 17:1850 / 134  
Cross Field 3-Days E2 Sprint 22:2964 / 96  
(OCAD) Stadsparken (Falun) 18:227 / 109  
Brixton Hill 2-Days E1 Middle 41:5631 / 84  
Sinte-Mette / 2.8k 19:119 / 99  
 2dnf  
[OCAD]Kottorp 3-days E1 11:2754 / 184  
George Swamp 2-Days E1 Sprint 61:179 / 76  
 2dnf  
Jail Sprint dnf  
[OCAD]Flemma, Sprint 10:3533 / 197  
K 21:2316 / 83  
Corridor dnf  
[OCAD]Laghi di Lamar Middle 6 24:0047 / 121  
[Fontainebleau] E2, middle 21:5024 / 158  
[Fontainebleau] Prologue, sprint 16:3759 / 196  
[OCAD]Laghi di Lamar, Middle 34:3370 / 137  
barcelonne sprint(2) 9:2616 / 119  
(OCAD) Himmelbjerget Middle 23:2862 / 154  
[OCAD] Portu Fun x150 11:4336 / 148  
CFranky Tour 2, 6. Sprint 14:5731 / 180  
 2dnf  
 311:4611 / 271  
 411:408 / 271  
 511:254 / 271  
 611:397 / 271  
CFranky Tour 2, 5. Short night 19:2713 / 124  
CFranky Tour 2, 4. Middle 32:0441 / 116  
CFranky Tour 2, 3. Sprint, night 16:0033 / 118  
CFranky Tour 2, 2. Short 17:1131 / 128  
barcelonne middle 25:5521 / 85  
[OCAD] Meymac, Sprint 13:0730 / 167  
Karpheda, Sprint 20:1891 / 163  
Herrestadsfjället 3-days Middle 26:2433 / 135  
Herrestadsfjället 3-days Sprint 19:0285 / 190  
Herbouilly Sprint 2 16:3158 / 164  
Grande Forret 36:30101 / 163  
Noule Sprint dnf  
Herbouilly 7:4028 / 191  
 27:4374 / 294  
Calbay 2-Days E2 dnf  
Calbay 2-Days E1 47:4914 / 66  
Kinnekulle-Sprint dnf  
 225:4639 / 213  
[OCAD] Tahkovaara, sprint 12:1731 / 205  
Les étroitures-Middle 21:5733 / 160  
Geri Vakarai SW 25:5029 / 101  
[OCAD] Tahkovaara, middle 32:4875 / 196  
Schöckel, Middle 33:56102 / 183  
 221:0924 / 217  
Arco 34:0234 / 167  
 226:2027 / 271  
Venice Holey-Shit dnf  
Tour de Hemsjön E8 33:2530 / 171  
Tour de Hemsjön E7 31:3954 / 109  
(OCAD)SPRINT 8:414 / 89  
Nittedal sprint 20:5116 / 109  
 221:1024 / 127  
cheteau_de_montlosier 37:3626 / 70  
sekotsuji 34:5222 / 84  
les étroitures-Sprint 10:4254 / 179  
 29:0842 / 222  
 38:008 / 222  
O-Ringen E2 Middle dnf  
Water Course E1 Middle dnf  
Klyftamon-Middle 22:3764 / 152  
les étroitures 2 9:539 / 155  
 29:5619 / 188  
Tour de Hemsjön E5 27:2041 / 120  
Tour de Hemsjön E4 17:4650 / 169  
 217:1339 / 195  
[OCAD]Aldeno - Sprint 31:0337 / 173  
 226:3317 / 248  
 324:118 / 248  
Desert Cup E2/7 19:0140 / 93  
les étroitures 13:5413 / 137  
 214:3523 / 158  
Lärkeskog-Sprint 2 14:0034 / 137  
Tour de Hemsjön E2, Night 21:3424 / 113  
Tour de Hemsjön E1 21:5844 / 181  
Lärkeskog Syd-Sprint 22:49100 / 149  
Desert Cup E1/7 12:3034 / 117  
 212:3034 / 131  
One Leg Wonders (mt Bernadia) dnf  
Lärkeskog Syd-Middle 27:2454 / 147  
One Leg Wonders (Stonlaita) 11:5522 / 104  
One Leg Wonders (C.d.Marcarolo) dnf  
Passo Coe 26:4420 / 129  
Tour de Hemsjön, Prolog 9:5632 / 185  
 29:2611 / 244  
Nittedal beginner 3:0879 / 126  
 22:2653 / 197  
 32:2223 / 197  
Speed Run 19:4515 / 110  
 219:4720 / 129  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 3 14:1651 / 166  
[OCAD]Badlands - Middle 36:1585 / 193  
(OCAD) Vrån Long(?) E5 30:5458 / 144  
(OCAD) Vrån Middle E3 25:1948 / 161  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 2 11:1637 / 161  
 213:3575 / 197  
 312:5969 / 197  
 412:2157 / 197  
(OCAD) Vrån Sprint E2 16:3664 / 165  
(OCAD) Vrån prologue E1 4:3733 / 204  
 24:4685 / 265  
[OCAD] Cheire de Come, sprint 14:2237 / 202  
Schöckl contours, long 44:5830 / 116  
[OCAD]Olstorp 23:1353 / 133  
Omholt short 26:5525 / 92  
[OCAD]Flemma ContourCorridor 43:5435 / 106  
(OCAD) WOC_05 31:3218 / 81  
Tjuka brek long 32:4615 / 77  
A-maz(ing) competition dnf  
[OCAD]Stendörren South - Middle 31:5079 / 172  
[OCAD] Guilhaumard, middle 32:2727 / 122  
Bot fiena E1 19:2038 / 94  
[OCAD] Guilhaumard, sprint 35:0250 / 180  
Vorab - Sprint 14:3741 / 187  
Vorab 21:5048 / 186  
Kunming Sprint dnf  
 28:3614 / 147  
 39:3426 / 147  
 49:1122 / 147  
  dnf  
 210:3315 / 131  
 39:058 / 131  
 4dnf  
 58:153 / 131  
 68:356 / 131  
 78:275 / 131  
 8dnf  
 97:591 / 131  
Brindisi Sprint 24:3629 / 110  
Sinte Mette Sprint 22:1360 / 136  
 219:2210 / 175  
 319:2512 / 175  
Nya Varvet, Sprint 12:3441 / 203  
 210:5238 / 303  
 310:3223 / 303  
herbouilly nord sprint 16:0420 / 121  
Bare rock short 18:5652 / 137  
 217:4640 / 173  
[OCAD]Olstorp dnf  
 227:1497 / 213  
 3dnf  
 424:3642 / 213  
[OCAD]Torshaug 31:4546 / 178  
Nya Varvet, Middle 2231:4832 / 184  
Sørli4 21:3871 / 137  
 219:4545 / 153  
[OCAD]Altopiano Cup E4 23:13104 / 182  
 217:4444 / 217  
 317:1936 / 217  
[OCAD]Altopiano Cup E3 30:0852 / 133  
[OCAD]Altopiano Cup E2 28:4430 / 149  
(OCAD) Cavedine Night E2 15:1849 / 151  
Sørli dnf  
[OCAD] Vika, middle 35:1076 / 177  
[OCAD]Altopiano Cup E1 21:3848 / 177  
 220:0727 / 217  
 319:1811 / 217  
 4dnf  
(OCAD) Hunstmens path 40:5562 / 159  
[OCAD] Cornus, middle 31:5424 / 167  
 2dnf  
[OCAD]Altopiano Argentario 26:0934 / 159  
Campus Uni Wien, Sprint 15:3742 / 227  
 214:2477 / 440  
 312:3832 / 440  
Nya Varvet, Middle 27:4757 / 168  
(OCAD)Borgarekullen middle dnf  
[OCAD] Cornus, long dnf  
Altopiano dell'Argentario Middle 25:0174 / 209  
[OCAD] Pedrogao, long 49:0047 / 174  
Merry Christmas ! 34:5028 / 180  
Nya Varvet, Short 2 15:2335 / 203  
 2dnf  
 313:089 / 237  
[OCAD] Cornus, sprint 20:1556 / 252  
 218:2972 / 374  
 318:2170 / 374  
 414:5811 / 374  
[OCAD]Contour-O 39:3230 / 123  
(OCAD) Cavedine Night E1 36:0256 / 147  
MiddleEarth UltraLong Contour-O dnf  
[OCAD]Lago Santo 28:0574 / 181  
Nya Varvet, Short 17:3454 / 211  
 218:2279 / 269  
 316:1249 / 269  
[OCAD]Lago Santo Middle 27:0052 / 182  
Pagrenda South Long 60:1441 / 101  
Scolty, Middle distance 35:1682 / 165  
Scolty, Short Track 14:4651 / 210  
 214:2329 / 241  
 3dnf  
(OCAD) Råryd night 3 29:2733 / 118  
(OCAD) Råryd night 2 24:1641 / 142  
Middle Earth NZ-Championships 25:1543 / 182  
(OCAD) Råryd night 1 19:1647 / 185  
 216:1612 / 220  
[OCAD]Middle Earth - Sprint 27:1489 / 218  
 2dnf  
[OCAD]Middle Earth - Long dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 39:4885 / 247  
Geri Vakarai 42:4067 / 107  
[OCAD]AutumnMiddle 30:3382 / 172  
Geri vakarai - north dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E12 68:0030 / 136  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E11 25:4938 / 189  
[OCAD]Middle 2 32:1042 / 128  
[AutumnCup] La Pile, E10 19:4364 / 234  
 219:4177 / 295  
 318:0413 / 295  
[OCAD]Middle 25:5267 / 173  
Venice 39 dnf  
[AutumnCup] La Pile, E9 60:2385 / 180  
Under 10? 12:3157 / 199  
 211:2184 / 314  
Venice 28er dnf  
 264:0027 / 121  
[OCAD]Sprint 13:2961 / 220  
 212:1229 / 300  
 312:1933 / 300  
 411:5312 / 300  
 512:2843 / 300  
Venice 47 dnf  
Hardsc-O-re dnf  
Lug gnidava 12:1464 / 140  
 210:3959 / 192  
Torrao do Lameiro: O-Portugal 42:0528 / 169  
Test 18:282 / 105  
GS2012 3 16:0534 / 131  
 211:5414 / 175  
 3dnf  
 412:2217 / 175  
 510:095 / 175  
Alpine Middle 2 24:5340 / 181  
 223:0320 / 231  
Ski- Tomsk 14:0714 / 195  
 2dnf  
 313:3112 / 276  
 416:2259 / 276  
[OCAD] Test 21:3016 / 112  
[Marathon] 1 dnf  
WW middle 36:2722 / 115  
°CFEB 12Q 6 32:3015 / 47  
 2dnf  
°CFEB 12Q 5 36:4918 / 44  
°CFEB 12Q 4 39:4535 / 62  
°CFEB 12Q 3 30:5120 / 59  
°CFEB 12Q 2 34:0222 / 70  
°CFEB 12Q 1 dnf  
 2dnf  
[ocad] Autumn Contours at Aydat dnf  
 245:0082 / 250  
 3dnf  
Plitvice Lakes middle 36:4558 / 183  
Birth 15:1868 / 192  
 213:5328 / 235  
Ravshan dnf  
test 19:2281 / 212  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E8 dnf  
Alpine Middle 41:3285 / 171  
Nortthern Canobie 45:3638 / 99  
 2dnf  
 339:179 / 118  
(OCADCrazyTown2 40:0431 / 95  
 236:3418 / 121  
 3dnf  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E7 40:21128 / 187  
 2dnf  
 328:1295 / 234  
[OCAD] Tiha Dolina dnf  
 2dnf  
 3dnf  
(OCAD)CrazyTown Sprint 2 13:2733 / 128  
 211:5830 / 170  
 3dnf  
 411:3022 / 170  
[AutumnCup] Pas des Boeufs, E6 63:4235 / 148  
(OCAD)CrazyTown Sprint 15:3346 / 143  
 214:1143 / 188  
 312:5520 / 188  
 411:292 / 188  
fast Ski-O 2:184 / 154  
 22:171 / 312  
 32:22178 / 312  
ski-o sprint 21:4733 / 155  
Ski-O, track 2, Middle 33:4358 / 128  
 230:0945 / 160  
 326:285 / 160  
(OCAD)KarpCity dnf  
 2dnf  
 3dnf  
ARC 1800 1 33:2190 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
Portu FUN 1 31:3875 / 157  
Ski-O, track 1, Sprint 23:1985 / 162  
 214:0423 / 231  
Nasha mesnost /Part 3 and last . dnf  
 2dnf  
Ski-o LoNG 42:3234 / 126  
[AutumnCup] Cret du Nu, E5 dnf  
 2dnf  
[AutumnCup] Cret du Nu, E4 29:1793 / 179  
(OCAD) Rengenuma Ski-O 22:2715 / 152  
 222:5939 / 180  
Short Track Cup, Stage 5, Final 26:1176 / 174  
 2dnf  
 317:5743 / 209  
 415:0110 / 209  
Short Track Cup, Stage 4 15:1682 / 179  
 213:4336 / 207  
Short Track Cup, Stage 3 14:4270 / 162  
 2dnf  
Short Track Cup, Stage 2 18:27122 / 197  
 214:5947 / 234  
Short Track Cup, Stage 1 15:1278 / 205  
 213:4683 / 283  
(OCAD) 14min is a good time 16:48149 / 249  
 214:3049 / 328  
 314:1527 / 328  
Nasha Mestnost part 2 dnf  
°CFEB 12P_5 correct 31:4415 / 45  
°CFEB 12P_6 dnf  
 2dnf  
°CFEB 12P_5 dnf  
°CFEB 12P_4 dnf  
°CFEB 12P_3 25:2916 / 66  
°CFEB 12P_2 dnf  
°CFEB 12P_1251:3022 / 76  
Ski-WOC-05 dnf  
 232:0621 / 200  
 334:4546 / 200  
CFranky Tour, 6. Sprint 18:0554 / 208  
 215:0024 / 309  
 314:3615 / 309  
CFranky Tour, 5. Middle 36:1262 / 163  
CFranky Tour, 4. Ultralong dnf  
 2dnf  
CFranky Tour, 3. Night 46:1725 / 110  
CFranky Tour, 2. Short 25:40135 / 212  
 221:00108 / 271  
CFranky Tour, 1. Long 59:2144 / 149  
[ocad] parc sprint 20:0629 / 174  
 216:2510 / 211  
 3dnf  
[ocad]ingalunda city sprint 19:4321 / 192  
 220:0238 / 258  
 318:4511 / 258  
[ocad]col du marchairuzsprint 50:0763 / 116  
[AutumnCup] Ferme du Retord, E3 40:57169 / 218  
 224:56108 / 268  
Ski-O middle (Ufa Russia) 29:1544 / 152  
 227:2219 / 193  
 3dnf  
auvergne middle 36:1658 / 152  
colline2middle 22:5456 / 119  
 218:5231 / 143  
colline2.ocd 5:2732 / 141  
 25:4989 / 188  
 35:5295 / 188  
[AutumnCup] Cret du Nu, E2270:1183 / 174  
[AutomnCup] Cret du Nu, E1 dnf  
 217:43100 / 355  
 3dnf  
[OCAD]Stendörren - Long2dnf  
[OCAD]Stendörren - Sprint 22:55123 / 278  
 219:2988 / 358  
(OCAD) Svinesund dnf  
 228:38104 / 307  
Pick_pick_pick!!! 13:05118 / 206  
 211:0686 / 271  
 313:10157 / 271  
 410:3426 / 271  
 5dnf  
 610:4962 / 271  
 710:4148 / 271  
 810:2515 / 271  
 910:3944 / 271  
 1010:209 / 271  
nasha mesnost dnf  
SKI-EOC 2012 SPRINT 17:5969 / 215  
 216:1067 / 298  
 3dnf  
 416:1672 / 298  
 514:4518 / 298  
 614:3813 / 298  
 714:161 / 298  
 8dnf  
 9dnf  
 1014:234 / 298  
[OCAD]Idre - Long(Easy) 59:5259 / 166  
°CFEB 12O_62dnf  
°CFEB 12O_5 dnf  
°CFEB 12O_42dnf  
°CFEB 12O_3233:2919 / 71  
°CFEB 12O_2 dnf  
°CFEB 12O_1 (circle)2dnf  
Ski-O Sierra-o-tour 19:0487 / 191  
 215:0936 / 263  
 314:1017 / 263  
[AutumnCup] Cret du Nu, Prologue2dnf  
[OCAD] Balkello, middle 26:02120 / 248  
 222:1397 / 362  
 322:49108 / 362  
 4dnf  
[OCAD] Izra, long2dnf  
[OCAD] Hofwald, Middle221:1665 / 241  
Sinte-mette middle230:1648 / 163  
 327:4515 / 163  
 427:4114 / 163  
Russian bear#3217:41104 / 176  
Russian Bear #22dnf  
 315:5225 / 134  
 416:0532 / 134  
Russian Bear #1223:1126 / 124  
[OCAD] Buchwald, Short dnf  
 217:1141 / 273  
[OCAD] Blumau, Short 19:4778 / 205  
[OCAD] Forest Umbra, Short 22:02135 / 251  
 2dnf  
[OCAD]Idre - Long2dnf  
[OCAD]Idre - Downhill Sprint 16:59109 / 258  
[OCAD]Idre, Gränjesåsen - Middle237:38118 / 316  
(OCAD) Rokkefjella213:51111 / 309  
 312:3468 / 309  
 412:0545 / 309  
[OCAD] Real Blumau, middle228:5287 / 221  
[OL4an]Köttkulla Night Sprint219:0981 / 231  
 3dnf  
 4dnf  
Ski-O woc2010 sprint219:3162 / 234  
 3dnf  
[OCAD] Blumau, middle224:5737 / 225  
Catching Features Championships2dnf  
Sinte mette sprint213:53109 / 339  
 313:2857 / 339  
 414:21134 / 339  
 513:1216 / 339  
 613:021 / 339  
[JWOC2012] Izra, Middle Women A236:26121 / 240  
[OCAD]Montagne de Bange, sprint2 dnf  
 2dnf  
[OCAD] Schöckl, Short 18:40137 / 222  
 216:29127 / 281  
 314:4467 / 281  
 4dnf  
 514:0143 / 281  
[OCAD] Scolty, Short dnf  
 2dnf  
Forest Sprint 16:57136 / 170  
[OCAD] Scolty, middle dnf  
[OCAD] Montagne de Bange, sprint dnf  
1ºChicken without head Trophy 27:25166 / 206  
[OCAD] Montagne de Bange, middle dnf  

All races shown. View recent races.