Catching Features



Sweden Bullen

Country:Sweden
Club:Suraarmaravtegel
Email:you must log in
Ranking:8792
Races Run:14352
Races Created:100
Upload Limit:10 mb (?)

Recent Races

Race Title Rerun # Time Place
Hevonniemi long 74:1424 / 43  
 2dnf  
Keltonfell, short 26:4614 / 61  
 2dnf  
White Sands West Middle1 24:0913 / 67  
Hevonniemi intro 30:3323 / 75  
 2dnf  
siuuuuuuu 37:2417 / 85  
control map 21:5234 / 85  
Keltonfell, middle 34:2424 / 99  
 2dnf  
Castle made of Sand, Sprint 20:1450 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Campus Uni Wien, Sprint 19:3480 / 125  
Dyrehave Middle1 26:4912 / 152 (63.2) 
 2dnf  
 3dnf  
S-chanf, long 58:1016 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Dyrehave Intro 19:4525 / 169 (63.5) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
???? middle 34:2128 / 147 85.6 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
race number 9 45:2614 / 48 90.8 
Run this 1 11:5317 / 84 94.9 
follow the lake 59:2313 / 51  
run this 12:588 / 100 85.3 
Eskild og Emil 14:3913 / 93 87.2 
Eskild og emil 12:5611 / 81 (74.1) 
desert run dnf (0.0) 
Suitsaari night 2 dnf (0.0) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
???? intro 24:5030 / 166 90.4 
 2dnf  
 3dnf  
Reposärkät night 43:5725 / 101 94.6 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Askham, short 25:4946 / 171 (71.8) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Reposärkät long 68:5927 / 102 91.7 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Reposärkät middle 40:1236 / 153 83.0 
 2dnf  
Askham, long middle 42:4126 / 137 92.7 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Micro-Labyrinth 13:2796 / 145  
 29:02130 / 293  
Rousavaara middle 3 38:1153 / 151 78.3 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Valonsadero, Stage XI 28:4854 / 139 78.8 
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Stage X 44:3628 / 135 89.3 
 2dnf  
Valonsadero, Stage IX 24:5124 / 178 (72.1) 
 2dnf  
 3dnf  
Suitsaari middle 4 39:3820 / 145 94.0 
 2dnf  
Orrdals klint night 29:4843 / 134 82.2 
 2dnf  
 3dnf  
Orrdals klint short 2 29:2329 / 182 (74.2) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Back down again dnf (0.0) 
 2dnf  
 3dnf  
Climb the rock 32:2229 / 162 (64.5) 
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Round the rock 29:4750 / 184  
 2dnf  
 3dnf  
Tähtiniemi middle 2 46:0247 / 170  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
High Rigg S, long 55:569 / 122  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Valonsadero, Stage VIII-EYOC2010 20:0890 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Valonsadero, Stage VII 40:1980 / 153  
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Stage VI 24:2966 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
OLdies-10 39:4650 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Stage V 39:3323 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
High Rigg S, middle 35:4942 / 177  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
High Rigg S, intro 20:0021 / 180  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kiimasuo Intro 32:5845 / 147  
 2dnf  
OLdies-9 38:5637 / 144  
 2dnf  
Perstorp 2 29:0248 / 150  
OLdies-8 34:4719 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
OLdies-7 40:2449 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
OLdies-6 38:0340 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Olarinniitty short 20:2440 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
OLdies-5 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
Perstorp 1 36:0750 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
Short OL 17:2912 / 180  
 218:3140 / 235  
OLdies-4 25:1535 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
OLdies-3 23:3217 / 173  
 2dnf  
OLdies-2 28:2631 / 175  
 2dnf  
OLdies-1 47:1071 / 187  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Tähtiniemi night 38:0124 / 123  
 2dnf  
Whinlatter, long 50:2419 / 134  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Wninlatter, middle 35:3639 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Haukilampi night 49:5236 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Whinlatter, intro 20:0250 / 188  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
CS2022a2 26:2421 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
CS2022p1 18:0311 / 112  
 2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Stage IV 35:3930 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Valonsadero, Stage III-EYOC 2010 24:3325 / 166  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CS2022p dnf  
 2dnf  
CS2022o 12:159 / 129  
 2dnf  
Valonsadero, Stage II 23:4223 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Valonsadero, Stage I 28:0566 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Valonsadero, Intro dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
Dalegarth E, middle 2 38:1126 / 153  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi long 2 76:2320 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Dalegarth E, long 53:3118 / 102  
CS2022n 56:4213 / 92  
CS2022m 43:2811 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
CS2022l 40:0120 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
  44:1840 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
LOST 13! Forest Umbra 15:5914 / 129  
 2dnf  
CS2022k 31:0823 / 134  
 2dnf  
Dalegarth E, middle 33:4729 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi long 81:1027 / 118  
 2dnf  
 3dnf  
CS2022i 36:0823 / 120  
Dalegarth E, intro 25:1049 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
CS2022h 54:4937 / 106  
 2dnf  
CS2022a dnf  
CS2022d 43:3527 / 131  
Fantasymap North, Middle 39:1734 / 166  
 2dnf  
Oversee Sprint 22:4658 / 166  
Tähtiniemi night 48:0459 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Setmurthy, long 47:2317 / 136  
 2dnf  
Tähtiniemi middle 46:2732 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
cs2022b 38:2425 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Setmurthy, night sprint 14:5411 / 140  
 2dnf  
Platte South, Middle 32:0513 / 152  
Setmurthy, middle 33:1726 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Lodore, middle 2 40:3018 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Sprint2dnf  
 3dnf  
Valonsadero, Short 23:1839 / 171  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Tähtiniemi middle 2 44:2844 / 135  
 2dnf  
Lodore, middle 35:5334 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Esgaroth, Sprint 34:5535 / 143  
Carwell's Labyrinth SW, middle 37:0527 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Kungälv 3, Long 1 50:1413 / 112  
Thanks Billo :-) 37:5013 / 122  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Carwell's Labyrinth SW, long 61:4718 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Tähtiniemi 2020 middle 2 47:1230 / 115  
Kungälv 3 Middle 2 37:1215 / 155  
 2dnf  
Random Northern Fairbanks Forest 36:588 / 72  
Random Long dnf  
Carwell's Labyrinth SW, intro 29:2416 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Haukilampi 2 middle 38:1040 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi 2 intro 31:4413 / 149  
Kungälv 3 Middle 1 36:0319 / 165  
ME22, Rivendell long 66:0718 / 124  
Randomized map | Very very steep dnf  
 210:285 / 130  
ME22, Isengard sprint 23:4149 / 176  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
ME22, Mirkwood middle 35:2911 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Routechoice Middle 26:3519 / 117  
ME22, Edoras night 42:4728 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
Test 3, middle 34:5725 / 117  
 2dnf  
ME22, Dead Marshes long 51:5715 / 126  
Test 2, middle 28:4118 / 157  
 2dnf  
ME22, Edoras sprint 18:2444 / 184  
Random test 2 22:5128 / 132  
ME22, Rivendell middle 38:3849 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Middle Earth 22, intro 27:3813 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
O-cup 2022 | Ultra long dnf  
O-cup 2022 | Long night dnf  
O-cup 2022 | Middle 26:422 / 111  
O-cup 2022 | Intro dnf  
Harrop S, control picking 29:1038 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
IV COPA CATALANA LLIGA PARLEM 34:2112 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
Ramdom map middle 17:539 / 144  
Randomized - fast middle 24:0414 / 112  
Harrop S, long 61:1742 / 127  
SwimO Intro 12:369 / 95  
Harrop S, middle 39:3119 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
III Copa Catalana - Lliga Parlem 39:5461 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi 2 night 44:4723 / 118  
Harrop S, intro 17:5625 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
Congrats to Acke Granbarr! 21:1829 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
Gowbarrow route choices 50:5418 / 132  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
II Copa Catalana - Lliga Parlem 60:378 / 130  
Haukilampi 2 middle 40:5723 / 155  
kj 32:125 / 71  
Gowbarrow, middle 36:0040 / 189  
 2dnf  
 3dnf  
La Copa Catalana 2022 41:4219 / 166  
dfb 17:362 / 77  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Hemfjallstangen NE, long 45:1611 / 154  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
3 control intervall training 45:3618 / 104  
Hemfjallstangen NE, night 26:3846 / 139  
LIVE #500 50:0360 / 146  
 2dnf  
Flashback #400 20:0041 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Hemfjallstangen NE, middle 35:5617 / 170  
 2dnf  
Flashback #300 dnf  
Yellowlakes, Middle distance dnf  
 2dnf  
Flashback #200 51:0130 / 118  
 2dnf  
Flashback #100 11:4931 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
Flashback #1 14:5430 / 169  
Wildlakes Long Distance (night) dnf  
Wildlakes Middle Distance dnf  
Wildlakes Intro 12:4714 / 133  
Rock climber middle dnf  
Waschberg, Middle 41:3738 / 182  
Home sprint 2 26:5544 / 141  
Haukilampi middle 2 32:3012 / 165  
Kellotapulit, contour-o 36:4519 / 171  
 2dnf  
 339:1146 / 284  
Fantasymap Difficulty IV 2 36:5838 / 65  
Fantasymap Difficulty III 25:0847 / 71  
Fantasymap Difficulty II 2 dnf  
Fantasymap Difficulty IV 36:4140 / 75  
Fantasymap Difficulty II 29:1247 / 98  
Fantasymap Difficulty I 15:3455 / 172  
Middle Ranking Event 29:3611 / 104  
NIght Race dnf  
Home sprint 22:5374 / 192  
Fantasymap Intro (night) 35:1843 / 132  
Muncaster E, long 55:0630 / 134  
 2dnf  
holliston flats middle 40:3813 / 101  
Haukilampi night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Haukilampi middle 39:4040 / 168  
Muncaster E, middle 34:1420 / 180  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Winter run 28:4714 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Haukilampi Intro 38:2164 / 188  
 2dnf  
 3dnf  
Muncaster E, intro 22:4265 / 198  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasymap, Middle 31:4515 / 157  
 2dnf  
Brugeraholz Sprint 24:5080 / 181  
Riddarhytan W, middle 2 33:4432 / 185  
 2dnf  
Isebakketjern Short 27:3279 / 208  
 2dnf  
 3dnf  
Brugeraholz Middle 26:3229 / 180  
 2dnf  
Riddarhyttan W, long 49:2320 / 151  
 2dnf  
Brugeraholz Intro 13:3753 / 180  
Suitsaari night 47:5838 / 123  
Suitsaari green middle 42:1169 / 173  
Suitsaari middle 2 41:4519 / 209  
 2dnf  
Vätsäri 2 night 32:3816 / 162  
Riddarhyttan W, short 24:4033 / 225  
 2dnf  
 3dnf  
Isebakketjern Controlpicking 52:5233 / 167  
 2dnf  
Riddarhyttan W, middle 35:2552 / 221  
 2dnf  
Fantasymap, Long 46:3830 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Labyrinth 22:3349 / 188  
Armboth S, middle 33:1732 / 187  
Smörvatnnet N - Shortened Long 36:1881 / 141  
 2dnf  
 328:5112 / 183  
Oversee, Sprint 20:1957 / 200  
Suitsansaari middle 42:0244 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Isebakketjern Middle 3 35:1138 / 136  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 2 46:5639 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Isebakketjern Middle 1 38:5722 / 174  
 2dnf  
Brugeraholz Sprint 2 18:4067 / 192  
Smörvattnet N - Intro 21:5453 / 180  
 2dnf  
Armboth S, night 22:0244 / 148  
Waltendorf, Sprint 20:4554 / 208  
Ice night 47:5038 / 139  
 2dnf  
 3dnf  
Suitsansaari intro 21:5924 / 195  
 2dnf  
Vainanvuori 36:3435 / 201  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Brugeraholz 11:3316 / 228  
Armboth S, long 55:4717 / 151  
 2dnf  
Aguiar da Beira norte - Gradiz 24:0620 / 241  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Armboth long 55:5836 / 155  
Hassel South - Long 52:5630 / 146  
Armboth middle 33:3125 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Örtjärnsklitten 34:5241 / 201  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Hassel South - Middle 46:0065 / 179  
Hassel South - Short 26:2947 / 200  
 2dnf  
 3dnf  
Isebakketjern Many Controls 19:0244 / 195  
Isebakketjern Middle 4 41:5540 / 166  
Vätsäri 2 intro 20:5717 / 176  
 2dnf  
 320:124 / 235  
Armboth, short intro 18:4522 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
Smörvattnet - Intro 16:5021 / 218  
Kycklingekulle - Middle 30:0336 / 200  
 2dnf  
Vätsäri middle 2 30:1042 / 198  
 2dnf  
 3dnf  
Aguiar da Beira - Pinheiro 27:4039 / 241  
 2dnf  
 3dnf  
Urberga - Middle 1 25:3421 / 206  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Urberga - Intro 12:3028 / 220  
Paimio middle 19:1312 / 224  
Vätsäri 1 long 52:2724 / 176  
 2dnf  
 3dnf  
Chandossel Long 77:0423 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Vätsäri 1 night 33:3821 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Chandossel Intro 17:2213 / 175  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
  19:0135 / 256  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Nödinge 2 Long 2 61:2934 / 186  
 2dnf  
Hassel - Middle 43:2037 / 181  
 2dnf  
 3dnf  
Vätsäri middle 2 40:4537 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Platte South, Middle 2 33:0020 / 192  
 2dnf  
Vätsäri 1 middle 32:3613 / 207  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
portrait 7:4870 / 218  
Winter middle 31:5032 / 207  
 2dnf  
Platte South, Middle 35:0644 / 223  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Late Christmas Race dnf  
 2dnf  
It's a joke 28:5612 / 145  
 2dnf  
Race 700 41:0053 / 195  
 2dnf  
Circle City Orthodox Christmas 28:5052 / 189  
Winter long 53:2438 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Isebakketjern Middle 3 Night 38:2845 / 176  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Winter night 18:0215 / 195  
Platte Center, Middle 2 34:1722 / 184  
 2dnf  
Platte Center, Middle 34:3044 / 213  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Christmas Challenge - Middle 2 36:5636 / 121  
Dalegarth W, middle 2 34:0819 / 189  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Christmas Challenge - Sprint 27:0846 / 156  
Hassel Long 1 62:0427 / 134  
Christmas Challenge - Middle 23:5116 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Circle City Christmas night 34:5146 / 183  
Christmas Challenge - Intro 6:5118 / 167  
 2dnf  
Dalegarth W, long 55:1423 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Isebakketjern Middle 2 34:4526 / 162  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Nödinge middle 2 43:1440 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
Final Campionat catalunya de Cat 28:5620 / 146  
 2dnf  
Isebakketjern Middle 1 36:5529 / 206  
 2dnf  
 3dnf  
Hassel Middle 3 32:4726 / 147  
Kungälv 2/Nödinge Long 1 60:4344 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Hassel - Middle 2 36:4419 / 118  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Dalegarth W, middle 32:5726 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Hassel - Middel 42:3764 / 162  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
An Ras 2021: Stage 9 17:5363 / 175  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Isebakketjern Intro 3 16:3325 / 167  
 2dnf  
Kyrkoberget middle 36:1422 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
Ski-O, Middle 29:4639 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Dalegarth W intro 17:4532 / 195  
 2dnf  
CF 2006 4 night 39:4143 / 117  
CF 2006 4, long 65:5436 / 126  
Quali Campionat de Catalunya 23:5114 / 177  
University of Vienna, Sprint 29:3978 / 185  
 2dnf  
 3dnf  
Kungälv 2 Middle 1 33:0539 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Winterleitenseen, Short 3 16:3765 / 156  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Winterleitenseen Middle 6 30:0623 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
Winterleitenseen S, Middle 5 31:0937 / 127  
CF 2006 3 night 35:2734 / 111  
CF 2006 4, middle  40:4026 / 97  
 2dnf  
Cr^onica 41:5518 / 120  
Venice middle dnf  
Winterleitenseen, Middle 4 36:4923 / 137  
Kungälv 2 Short dnf  
 2dnf  
Winterleitenseen, Middle 3 37:4938 / 138  
Winterleitenseen Center, Short 2 23:3826 / 156  
CF 2006 3 middle 37:1320 / 147  
Winterleitenseen, Middle 2 30:5137 / 157  
Winterleitenseen, Long 1 65:4837 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[Austria Cup] Winterleitenseen 23:1954 / 169  
An Ras 2021: Stage 8 42:1241 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Venice, sprint 2 19:5146 / 136  
[Training Camp] Winterleitenseen 31:2827 / 157  
Winterleitenseen NE, Training 11:3656 / 156  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 7 47:2655 / 144  
 2dnf  
CF 2006 2 night 40:2124 / 102  
CF 2006 2 v2, middle 49:5255 / 127  
Elsaich, Biathlon Middle 39:2838 / 145  
[Austria Cup #10] Waschberg 48:5328 / 128  
[Austrian Championship]Waschberg dnf  
 238:5756 / 210  
Waschberg, Training 10:1441 / 165  
Elsaich, Ski-O Middle 36:3933 / 148  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF 2006 conversion 2, middle 40:5433 / 141  
Rydskogen Challenge #1 28:0753 / 129  
Venice, 1 leg challenge 14:1381 / 156  
Circle map 16:2610 / 79  
Try to complete in 1 hour < dnf  
Isebakketjern Intro 2 FIXED 21:5813 / 147  
 2dnf  
Isebakketjern Intro 2 25:3528 / 118  
 2dnf  
 3dnf  
Elsaich 26:4025 / 173  
 2dnf  
Sprint 9:1832 / 142  
Isebakketjern 15:3624 / 199  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
sargi 32:373 / 109  
ñïðèíò òóð1 27:0518 / 82  
ñïðèíò òóð 2 26:5110 / 49  
ñìîëåíñê67 30:371 / 50  
Venice sprint 1 25:1057 / 154  
Kungälv Long  69:4330 / 119  
CF 2006 map facelift v2 middle 54:0043 / 137  
 2dnf  
sargia  11:5319 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
Facelift upon a CF 2006 map dnf  
 2dnf  
Western Kinbrae night 23:0825 / 77  
Siitama night 39:0748 / 119  
 2dnf  
Kungälv 1 Middle 2 29:4413 / 161  
Sprint Challange 48:3634 / 130  
renom 18 47:1416 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
Reposärkät middle 36:038 / 138  
 2dnf  
Reposärkät middle/long night 55:1238 / 118  
Kungälv 1 Middle 1 55:3620 / 144  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Some old place in Italy 32:4768 / 178  
Reposärkät long 68:0261 / 131  
 2dnf  
Kungälv 1 Short 2 14:4147 / 198  
 2dnf  
Magdalenaholz Middle 36:0139 / 155  
 2dnf  
 334:3426 / 187  
Magdalenaholz Intro 22:0652 / 184  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Joutsenenpesä 3 night 37:5023 / 126  
Nya Varvet, Short 21:4329 / 181  
 2dnf  
Siitama middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Little 7:0945 / 95  
HEj 7:369 / 105  
Middel down Forest dnf  
 224:435 / 119  
beno c 16:0913 / 176  
Aguiar da Beira - Pinheiro night 26:0344 / 130  
 2dnf  
Joutsenenpesä 3 middle 42:5420 / 143  
Aguiar da Beira - Pinheiro 21:3816 / 211  
High Rigg N, long 69:0745 / 132  
Joutsenenpesä middle 40:4015 / 163  
JohnT 27:2673 / 170  
 2dnf  
 3dnf  
beni b 24:3134 / 148  
 2dnf  
 3dnf  
Aguiar da Beira 1 10:3384 / 213  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
High Rigg N, easy 25:5947 / 178  
 2dnf  
 3dnf  
beni 1 a 36:0012 / 133  
 2dnf  
Mount Halifaxham Gorge, long. 88:2012 / 87  
Joutsenenpesä night 37:2237 / 126  
Joutsenenpesä 2.1, middle 34:3026 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Joutsenenpesä 2 middle 31:2553 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
High Rigg N, middle 33:3115 / 214  
 2dnf  
Hailuoto night 30:1917 / 148  
Joutsenenpesä night 44:0549 / 144  
 2dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 3 25:1769 / 205  
Middle Earth Cup 5, middle 35:4516 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Hailuoto middle 28:1524 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
MIddle Earth Cup 5, long 61:1923 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
EGYPT 29:196 / 97  
Middle Earth Cup 5, training 16:3320 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
 12dnf  
Middle Earth Cup 4, long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Joutsenenpesä middle 38:1527 / 162  
 2dnf  
Kungälv 1 Short 20:4464 / 196  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Saarijärvi 3 night 42:4436 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Middle Earth Cup 4, middle 32:2433 / 150  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth Cup 4, training 12:3635 / 153  
 2dnf  
Saarijärvi 2 night 50:5050 / 106  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Saarijärvi night 36:5343 / 128  
 2dnf  
Water Features 71:3038 / 98  
 2dnf  
 3dnf  
Hillside Run 46:4640 / 107  
 2dnf  
 341:286 / 134  
Platte, Middle 2 27:5036 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Platte Middle 1 26:0447 / 159  
 2dnf  
Saarijärvi middle 2 39:1523 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Platte, Training 10:1954 / 174  
Saarijärvi middle 3 40:0443 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Middle Earth Cup 3, long 62:1026 / 107  
Halland Night Middle 21:1839 / 139  
Halland Long 39:5059 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 2 23:1544 / 177  
Fantasy Cup, Stage 10 33:2415 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
Laikko 3 night 49:5937 / 91  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Earth cup 3, middle 32:5323 / 145  
Laikko v2 night 48:0443 / 109  
 2dnf  
Laikko v2 middle 43:2221 / 152  
Middle Earth Cup 3, training 17:3326 / 170  
 2dnf  
Manchester 32:181 / 50  
Old Manchester farm 35:4614 / 41  
  33:334 / 80  
Dawn Breaks 33:3631 / 127  
 2dnf  
Middle Earth Cup 2, middle 31:0418 / 152  
Köttkulla Night Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Köttkulla Long 44:2317 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Long 50:5740 / 150  
 2dnf  
 3dnf  
Night Middle 61:2385 / 148  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Prologue 12:2152 / 194  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 58:2818 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Middle Earth Cup 2, long 58:3427 / 111  
Fantasy Cup, Stage 8 33:1717 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth Cup, Bonus Sprint 1 20:1547 / 163  
 2dnf  
Laikko middle 48:3021 / 138  
 2dnf  
Middle Earth Cup 2, training 17:5317 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 54:2629 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
Kairobadet Middle 2 40:5818 / 139  
 2dnf  
Middle Earth Cup 1, long 60:3417 / 123  
Fantasy Cup, Stage 6 36:0122 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Langeland Day 2 for real! 23:5017 / 154  
 2dnf  
Kairobadet long 59:1335 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
Technical Challange, Final 15:4410 / 139  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 44:3827 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Opening Night 24:4015 / 127  
Sardanga Sprint 26:0943 / 153  
Langeland day 2 29:1413 / 153  
Middle Earth cup 1, middle 44:1465 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
Technical Challange, Q3 13:2049 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
Technical Challange, Q2 12:2418 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
Technical Challange, Q1 12:2111 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Middle Earth cup 1, training 20:4219 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 59:2316 / 115  
Middle Earth Cup intro, LakeTown dnf  
Fantasy-Cup, Stage 3 54:2018 / 121  
Loka, easy middle 15:5111 / 97  
Fantasy Cup, Stage 2 43:3228 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 37:2119 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
Hemfjallstangen SO, middle 30:1717 / 165  
Hemfjallstangen SO, long middle 50:4928 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
Mantscha, Contour-O 38:2521 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Krikan 26:249 / 70  
Kalkleiten-Buch, Short 24:5131 / 187  
 2dnf  
Hemfjallstangen SO, short 22:5122 / 185  
 2dnf  
r.old.m-E4 46:3141 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Langeland Day 1 31:5926 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Jerash Day 1 25:2533 / 120  
Mawbray, control picking 25:5623 / 123  
Kairobadet middle 36:2023 / 114  
 2dnf  
Teisko 1 night  40:1136 / 92  
Øyberget Middle 30:2519 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
Fremo CP 31:0553 / 130  
 227:1934 / 178  
 3dnf  
 428:0343 / 178  
Teisko 1 short 33:0862 / 152  
 2dnf  
r.old.m-E3 37:1136 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
Teisko 1 middle 43:2233 / 139  
 2dnf  
 3dnf  
Carwell's Labyrinth S, long 71:3827 / 98  
Manchester Farm 26:3311 / 121  
Carwell's Labyrinth S, short 21:3830 / 160  
Carwell's Labyrinth S, middle 35:3426 / 135  
r.old.m-E2 46:1927 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kairobadet Short 18:2617 / 204  
r.old.m-E1 42:5913 / 131  
Carwell's Labyrinth long 67:2415 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
WOC2021-Are you ready? 36:2718 / 188  
 2dnf  
Carwell's Labyrinth short middle 31:0027 / 139  
 2dnf  
Portugal O' Summer 2 58:4524 / 120  
Carwell's Labyrinth middle 38:4418 / 129  
 2dnf  
 3dnf  
Forest Umbra, Long 103:0215 / 95  
 2dnf  
Forest Umbra, Middle dnf  
 245:0639 / 220  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Portugal O' Summer 33:1836 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Osso da Baleia (Multitechnics) 49:1939 / 147  
Hawse End middle 35:1421 / 144  
Kaleva Church sprint 2 dnf  
Kaleva Church sprint 19:5763 / 155  
Hawse End short 26:1149 / 148  
 2dnf  
 3dnf  
Riddarhyttan 4 53:5029 / 120  
 2dnf  
Riddarhyttan 3 10:1713 / 137  
Riddarhyttan 2 18:5515 / 138  
WOC-Training-E5 24:2237 / 171  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Riddarhyttan 1 34:3439 / 149  
Muncaster W, middle 2 31:5841 / 147  
Muncaster W, long 59:1918 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Race 3, Stora ålsjön 34:1815 / 104  
Second race, Stora ålsjön  32:3221 / 112  
Day one, Stora ålsjön 41:5523 / 116  
Day 1, Stora ålsjön dnf  
The final, Stora ålsjön 52:4928 / 84  
WOC2021-Training-E4 34:1827 / 156  
Open orienteering Mapper test 12:4732 / 154  
Muncaster middle, guest planner 22:4326 / 148  
WOC2021-Training-E3 31:1956 / 151  
 2dnf  
Muncaster W, easy intro dnf  
WOC2021-Training-E2 19:4625 / 177  
GRAZ City Tour IMPOTANT INFO 12:0568 / 112  
GRAZ City Tour - Race 1 26:1856 / 130  
Metsäkylä 1 night 53:1160 / 109  
WOC2021-Training-E1 27:1846 / 225  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
GRAZ, Main Square, Training 2 13:5282 / 129  
Metsäkylä 1 middle 43:3528 / 171  
GRAZ - Main Square, Training 1 14:5384 / 144  
 2dnf  
Africa - Eco Disaster 52:1925 / 111  
Isengard sprint 22:1946 / 173  
Threlkeld day dnf  
 252:0426 / 195  
 346:481 / 195  
 4dnf  
Threlkeld downhill challenge 8:0746 / 156  
 27:158 / 214  
 3dnf  
Africa - Entire Continent 43:0127 / 146  
Threlkeld night dnf  
 2dnf  
 332:1226 / 164  
 4dnf  
 5dnf  
Night course at an logging area 17:5818 / 97  
Kauppi 1 long 68:4621 / 127  
 2dnf  
Africa - North and Sahara 37:2629 / 109  
Kauppi 1 night 49:5831 / 110  
Tuckland (tech) middle 2 43:0330 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
Costa de Lavos (2) 33:4737 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Schöckl N, Middle 23:3735 / 169  
Schöckl E, Middle 24:5368 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Schöckl S, Downhill challange 5:0264 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 52:597 / 240  
Schöckl S, Middle 26:4239 / 169  
Tuckland long part 2 52:4925 / 131  
 2dnf  
Hilmteich, Sprint 23:3379 / 211  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
An Ras 2021: Stage 6 45:1853 / 143  
 2dnf  
Africa - Night Event 39:0235 / 95  
Tuckland easy course 19:5356 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Pedrogao (2) 37:1321 / 158  
 2dnf  
Tuckland middle 1 35:2418 / 166  
Kauppi 1 middle 2 43:3031 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
An Ras 2021: Stage 5 33:2461 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
Tuckland long part 1 55:1033 / 140  
Kauppi 1 middle 40:1243 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
Africa - Central Region dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Opaliha 45:555 / 93  
Not another Australian map! 23:4835 / 191  
Firenze 19:0324 / 107  
Oversee, Sprint 2 18:5568 / 184  
Oversee, Sprint 1 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Africa - Southern Tour 44:5954 / 133  
Våttåsen Long 51:3123 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Dalegarth long middle 42:5020 / 143  
Saarijärvi 3 middle 41:5528 / 149  
Dalegarth moderate 18:0011 / 172  
An Ras 2021: Stage 4 91:4842 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
Resafjellet 40:3063 / 182  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Africa - City Tour 31:2129 / 148  
 2dnf  
Dalegarth short 24:5531 / 175  
 2dnf  
 3dnf  
Short one 16:4318 / 140  
Saarijärvi 2 middle 39:5630 / 148  
Kårsta, short night 25:4528 / 125  
Kårsta, middle 2 35:5827 / 155  
Borrowdale 4 39:1127 / 138  
An Ras 2021: Stage 3 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Borrowdale middle 2 38:4729 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
Borowdale middle 2 dnf  
Saarijärvi middle 2 44:1169 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
ColesBay 57:3338 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kårsta, middle 36:2327 / 153  
Borrowdale easy 16:3414 / 158  
Kauppi 3.5 middle 37:0531 / 120  
Kårsta, short 19:2926 / 202  
 2dnf  
Kauppi 3.4 middle dnf  
Malaysian shortie dnf  
 2dnf  
Borrowdale middle 1 34:5526 / 158  
 2dnf  
Kauppi 3.3 middle 2 46:1545 / 137  
 2dnf  
Kauppi 3.2 middle 2 43:2530 / 146  
Return of Holly Hell - Sprint 1 24:0530 / 192  
 2dnf  
An Ras 2021: Stage 2 35:1380 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Saarijärvi middle 43:4737 / 158  
 2dnf  
Night Middle, forest sprint  48:0340 / 116  
 2dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day2 18:0633 / 188  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 75:3654 / 132  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
NJROTC Area13 challenge 21 day1 20:5125 / 222  
 219:5712 / 273  
 3dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 63:3954 / 162  
An Ras 2021: Stage 1 57:4031 / 164  
 2dnf  
[WOC2021 Course Setter]Supi hora 38:0375 / 235  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
THe Final 57:4223 / 122  
 2dnf  
Melville Caves 47:2736 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.5 long 56:2220 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
Return of Holly Hell - Night 2 50:4122 / 109  
 248:5923 / 137  
 3dnf  
MidEarth 9, Mordor without tears dnf  
 220:1136 / 219  
Middle Earth 8, grand final 45:0838 / 158  
 2dnf  
Swedish middle 23:5511 / 197  
Middle Earth 7, Long 64:4518 / 105  
Middle Earth 6, long training 18:3520 / 150  
Korong Spur Long 2 55:3729 / 122  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kauppi 3.1 night 36:0228 / 104  
Portugal by night 38:2956 / 135  
Middle Earth 5, Mirkwood by day 30:2018 / 150  
Kauppi 3.1 middle 2 38:3744 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
Kitluv Revir 2/2 21:0340 / 166  
Korong Spur Middle 2 34:5433 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Middle Earth 4, Night 50:4829 / 100  
 2dnf  
Kitluv Revir 1/2 17:4059 / 187  
 2dnf  
Kauppi 3.4 long 68:4627 / 113  
 2dnf  
[re-play]CFWOC2021 Relay Finals 30:4742 / 202  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Middle Earth 3, middle distance 39:4163 / 169  
 2dnf  
Middle Earth 2, middle training 14:5841 / 219  
Korong Spur Night 23:1234 / 140  
Middle Earth 1 - Intro 31:3338 / 204  
Short course 14:3131 / 156  
Korong Spur Long 69:5740 / 142  
Korong Spur Middle 30:3271 / 224  
 2dnf  
Pedrogao (1) 34:3932 / 174  
Korong Spur Intro 14:36113 / 260  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
gsdivoc21 (8) 46:3825 / 121  
 2dnf  
 3dnf  
Snow Maze 32:5737 / 140  
Return of Holly Hell - Night 45:0439 / 141  
test3 25:2513 / 51  
test2 25:2913 / 66  
test1 18:0219 / 99  
Costa de Lavos (1) 29:1413 / 162  
 2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.3 38:4542 / 145  
 2dnf  
Kauppi 3.2 middle 35:0127 / 196  
Fantasy Cup, Stage 15 32:4748 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg3 32:41114 / 215  
 2dnf  
 3dnf  
Askham 2 - easy course 16:0860 / 207  
Askham 1 dnf  
Middle south 29:4021 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Osso da Baleia 1 27:0517 / 193  
[CFWOC21]-Relay Leg2 31:2386 / 236  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWOC21]-Relay Leg1 28:0779 / 265  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Short fast course  5:4259 / 211  
Waterfall dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CFWOC21]-Sprint 20:37107 / 301  
Fantasy Cup, Stage 14 18:1365 / 193  
NIght Middle distans dnf  
[CFWOC21]-Night 52:4390 / 205  
 2dnf  
 3dnf  
Kauppi 3.1 43:5124 / 154  
Brügg Sprint 27:4548 / 185  
Soria Sprint Training 16:3832 / 178  
Fairbanksford Steeps, Long 46:109 / 98  
[CFWOC21]-Long 93:5581 / 252  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 13 64:1432 / 159  
Brügg Prolog dnf  
 2dnf  
Teeside Sprint Training 10:5933 / 174  
Long 39:3910 / 106  
Wubba lubba dub dub 1 35:1453 / 209  
 2dnf  
 327:5963 / 330  
[CFWOC21]-Middle 42:0057 / 341  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
Ingalnga City - Labyrinth Sprint dnf  
Kaakkurinlammi - Middle 32:1143 / 181  
High Rigg 4, long 80:4619 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
Svata Anna, Middle 35:2417 / 180  
 2dnf  
North side Easy dnf  
 2dnf  
Bran, Short 19:1448 / 215  
 2dnf  
Svata Anna, Short 11:1946 / 238  
 2dnf  
gsdivoc21 (7) 45:3562 / 151  
 2dnf  
Middle Downy Forest 14:1814 / 103  
Chiswickfield National Park  15:2658 / 110  
test1 41:1218 / 89  
[CFWOC2021]-Training2 21:0049 / 346  
 218:56112 / 698  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
gsdivoc21 (6) 41:4017 / 122  
gsdivoc (5) 33:3683 / 180  
Fantasy Cup, Stage 12 30:0924 / 178  
gsdivoc (4) 61:0737 / 134  
Fantasy Cup, Stage 11 45:3537 / 188  
Darnaway - Wrap up warm 44:1233 / 158  
Chesterwoodham Farm 24:0214 / 98  
test 60:4436 / 99  
San Giovanni Bonus dnf  
Fell Pond Course 3 19:0722 / 110  
San Giovanni 3 7:1212 / 115  
San Giovanni 2 11:3416 / 136  
San Giovanni 15:2011 / 205  
 2dnf  
newbury national preserve  19:3520 / 153  
[CFWOC21]-Training1 24:34194 / 384  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
High Rigg 3 20:2036 / 233  
 2dnf  
capanne small81 44:1025 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 10 19:3154 / 218  
gsdivoc (3) 46:2134 / 141  
gsdivoc(2) 56:0026 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
High Rigg 2 - Easy curse 16:2763 / 210  
High Rigg 56:0625 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Darnaway - Half Eleven 34:2339 / 217  
Fantasy Cup, Bonus 16:5614 / 209  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 9 41:3127 / 188  
gsdivoc21(1) 74:2238 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Vähäjärvi 2, middle 53:4737 / 177  
Vähäjärvi 1, middle 2 40:4034 / 221  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 8 50:3141 / 174  
 2dnf  
Fantasy Cup, Stage 7 21:4412 / 218  
 2dnf  
 3dnf  
Setmurthy 3 37:3826 / 185  
Fantasy Cup, Stage 6 15:1022 / 205  
 2dnf  
 3dnf  
Whinlatter 3 70:0313 / 137  
Fantasy Cup, Bonus dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Circle city Gregorian Christmas  33:1563 / 170  
 2dnf  
 3dnf  
Whinlatter 2 23:2235 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasy Cup, Stage 5 55:0628 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Isojärvi 1 middle 4 41:1418 / 199  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 4 26:5732 / 200  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Whinlatter 25:3129 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Stage 3 15:5627 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasy Cup, Training B 7:2424 / 194  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Sinte-Mette-Sprint 10:2321 / 162  
 29:5110 / 255  
Fantasy Cup, Stage 2 51:1522 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Fantasy Cup, Stage 1 31:0023 / 195  
 2dnf  
 3dnf  
Fantasy Cup, Training A 8:2224 / 203  
Setmurthy 2 35:0916 / 195  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Easy 7:3510 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
OUnlocked Bestof2020 Sprint Hard dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
OUnlocked Bestof2020 World Easy 16:2652 / 148  
OUnlocked Bestof2020 WorldMedium 26:1616 / 148  
OUnlocked Bestof2020 World Hard 54:3116 / 188  
 2dnf  
 3dnf  
Circle city Christmas night 2020 30:0720 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Easy 16:4929 / 138  
 2dnf  
OUnlocked Bestof2020 JK1971 Hard 38:3920 / 209  
 2dnf  
 3dnf  
Österrödjeberget night 34:4043 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
Buchwald, Bonus 19:4925 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Buchwald, Night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Buchwald, Middle 23:3212 / 203  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Buchwald, Training 8:50101 / 205  
 2dnf  
Dalegarth 2 53:5323 / 144  
sdasd 13:222 / 123  
UFSM - Ok 13:288 / 117  
Dalegarth, West Cumberland 62:1816 / 138  
 2dnf  
A-mazing Grazing 67:1333 / 147  
Ardnaskie 5 94:1828 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
Maria Trost, Short 16:4423 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
Ardnaskie 4 30:0234 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
Ardnaskie 3 75:1718 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
Ardnaskie 2 40:5723 / 137  
Manesty, West Cumberland 29:5520 / 144  
 2dnf  
Ardnaskie 1 48:5643 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Joutsenenpesä middle 4 35:0822 / 131  
Nr. 400 - The Map dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Babylon, Middle 28:0422 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Joutsenenpesä night 42:3454 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Joutsenenpesä middle 3 39:3735 / 154  
 2dnf  
 3dnf  
Chaud Clapier - Middle 31:2139 / 212  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
Österrödjeberget middle 29:2946 / 186  
 2dnf  
 3dnf  
West Cumberland 39:3218 / 163  
Vähäjärvi 1 middle 2 35:5816 / 178  
Växjö OK middle 32:3037 / 176  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Vähäjärvi 2 night 43:4820 / 128  
 2dnf  
White Sands NP Middle 1 41:5831 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Vähäjärvi nigh 38:0127 / 139  
[CoronaBlues]-E19 26:2229 / 214  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
Darnaway Half Nine 52:4617 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Vähäjärvi 2 long 68:3724 / 155  
 2dnf  
Vähäjärvi middle 1 36:5228 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E18 36:2825 / 224  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
Erskine 2 17:3270 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 69:511 / 282  
Erskine 1 dnf  
 2dnf  
Darnaway 10 o'Clock 69:398 / 126  
 2dnf  
Knock-Out Sprint, Final 30:0580 / 171  
Knock-Out Sprint, Heat C 7:5849 / 161  
Knock-Out Sprint, Heat B 6:4959 / 164  
Knock-Out Sprint, Heat A 8:3165 / 192  
Kalkleiten, Sprint 10:4413 / 183  
Kalkleiten, Long 54:5929 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Hansta West, long 85:5828 / 123  
 2dnf  
Hansta West, middle 2 36:2122 / 185  
Hofwald, Long 44:0219 / 154  
 2dnf  
 3dnf  
Hofwald, Short 6:5636 / 223  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy3 8:579 / 101  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy2 9:3936 / 116  
OUnlocked- WOC99 -Classic Easy1 10:0629 / 122  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P3 23:4861 / 152  
 217:0711 / 194  
 3dnf  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P2 57:4340 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
OUnlocked- WOC99 -Men Classic P1 51:1812 / 213  
OUnlocked- WOC99- Short Beginner 9:2918 / 163  
OUnlocked- WOC99 -Women's Short 28:3716 / 264  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
Hansta West, Night 43:1012 / 112  
 2dnf  
 3dnf  
Ghosttown V2 Ghostrace 31:4859 / 132  
 2dnf  
 3dnf  
Ghosttown V2 25:4157 / 131  
Col de la Chau - Middle (3?) dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
SCFL S2 R5 39:0420 / 154  
 2dnf  
Ghosttown dnf  
Kalkleiten, Middle 4 22:3014 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kalkleiten Middle 3 19:4715 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kalkleiten, Middle 2 24:1735 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
[NEW] Kalkleiten, Middle 26:3833 / 180  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Upie - Short sprint 12:0341 / 194  
SCFL S2 R4 43:1460 / 189  
CFEB 2020-11-15 51:388 / 88  
Forest Umbra, Middle 33:0121 / 192  
 2dnf  
 3dnf  
A run on the beach  dnf  
3.4k 11c 32:231 / 62  
Holdhusfjell - Middle 3 31:2224 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
Hansta West, middle 30:3519 / 158  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E17 35:1615 / 177  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
The real night 20:386 / 80  
Björköby middle 33:3214 / 151  
 2dnf  
SCFL S2 R3 43:0713 / 165  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E16 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Hailuoto night 30:4510 / 121  
Hansta West, Short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Nya Varvet, Middle 26:4421 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Hamrångefjärden Middle 21:3210 / 156  
 2dnf  
WOC2020 48:0111 / 93  
[CoronaBlues]-E15 26:5124 / 195  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Larsmo long 57:4218 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Söder Getaren Middle  28:1446 / 189  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2020-11-01 48:514 / 99  
SCFL S2 R2 - Dalkeith CP 51:0118 / 145  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kyrkoberget middle 35:1218 / 147  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Graz - Waltendorf, Sprint 22:4870 / 194  
Peruspohjanvuori long night 71:4612 / 93  
 2dnf  
 3dnf  
Peruspohjanvuori long / middle 59:3012 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Hailuoto middle 2 28:5513 / 182  
Hollola night 2 38:4312 / 135  
Hollola middle 2 37:2919 / 196  
 2dnf  
CFEB 2020-10-15 53:426 / 80  
SCFL S2 R1 37:4611 / 171  
SCFL S2 Placement Race 44:1033 / 184  
 2dnf  
 3dnf  
Not another maze 18:4035 / 116  
GSDIVOC10 61:3622 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
GSDIVOC9 42:532 / 90  
GSDIVOC8 22:106 / 152  
GSDIVOC7 39:5815 / 136  
 2dnf  
Tähtiniemi 1 night 42:1615 / 96  
 2dnf  
GSDIVOC6 33:3322 / 126  
GSDIVOC5 35:3333 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
Tähtiniemi 1 middle 40:4217 / 126  
 2dnf  
CFEB 2020-10-01 47:496 / 107  
GSDIVOC 24:2024 / 135  
GSDIVOC4 36:009 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
Tähtiniemi 3 real night dnf  
Tähtiniemi 3 night 47:4315 / 98  
GSDIVOC3 40:1716 / 108  
GSDIVOC2 30:0522 / 125  
Tähtiniemi 3 middle 39:2132 / 172  
 2dnf  
GSVIDOC 69:0534 / 142  
 2dnf  
GSVIDOC1 23:4415 / 204  
 2dnf  
 3dnf  
Hexagon Maze 1 dnf  
CFEB 2020-09-15 51:0119 / 95  
 2dnf  
Hansta East, Long 47:2736 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Triangle Maze 1 dnf  
Mount Dufferin 6 26:5224 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Hansta East, Middle 28:2215 / 165  
 2dnf  
Jarosas Norte 36:0034 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
Micro-O dnf  
 2dnf  
Tähtiniemi 2 night 36:2112 / 88  
 2dnf  
Tähiniemi 2 middle 2 45:2418 / 110  
L1 Forest Umbra 74:3933 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Mount Dufferin 5 88:5615 / 80  
Mount Dufferin 4 28:2033 / 114  
Cheire de come - Night 49:4112 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
Hansta, Middle 27:368 / 135  
 2dnf  
M3 Hofwald 33:4034 / 121  
 2dnf  
Mount Dufferin 3 63:3130 / 93  
 2dnf  
Hansta, Short 12:2216 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Cheire de come - Middle 2 31:2415 / 132  
Mount Dufferin 2 23:1135 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
Mount Dufferin 1 dnf  
 238:3959 / 237  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Tähtiniemi 2 middle 48:0524 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-09-01 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Tähtiniemi new night 40:1829 / 108  
XVI Trofeo Acacyr Magina 44:179 / 94  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Night middle 27:556 / 74  
Night sprint in forest 17:2315 / 93  
XVI Trofeo Acacyr-Model Event 25:3815 / 154  
 2dnf  
Soria 3 30:0924 / 124  
S3 Oversee 26:2640 / 132  
 2dnf  
Soria 2 28:3635 / 135  
S2 Oversee 22:1969 / 148  
 2dnf  
Soria 1 dnf  
 2dnf  
M2 Mantscha dnf  
 2dnf  
CFEB 2020-08-15 74:5824 / 77  
Tähtiniemi new middle 32:1710 / 141  
 2dnf  
M1 Forest Umbra 26:4033 / 170  
S1 Campus University of Vienna 22:1886 / 163  
Middle 30:5518 / 167  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Sweet Short CP 27:3057 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
Cheire de come - Middle 30:589 / 183  
 2dnf  
 3dnf  
Osso da Baleia Model Event 19:2780 / 223  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Farum, Denmark 3 15:1833 / 147  
 2dnf  
Farum, Denmark 2 25:5244 / 175  
Leudimin Tribute  21:3912 / 113  
Los arboles no son transparentes 25:536 / 137  
Lagganlia 2020 20:0417 / 140  
 2dnf  
Lockdown-O - Junior - Forest C 9:107 / 111  
Lockdown-O - Junior - Forest B 30:259 / 114  
Lockdown-O - Junior - Forest A 53:368 / 212  
 2dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint B dnf  
Lockdown-O - Junior - Sprint A dnf  
 2dnf  
Cemetery Road - Sprint dnf  
Packard River - Middle 15:415 / 120  
Auburnborough - Short 12:4323 / 161  
CFEB 2020-08-01 54:3110 / 102  
Redmires - Middle 33:4718 / 157  
Farum, Denmark 21:2342 / 208  
 218:5146 / 303  
middle 37:356 / 101  
Koirarata night 23:1424 / 171  
 2dnf  
 3dnf  
Race 600 26:0523 / 208  
 2dnf  
Cuando chocas contra los arboles 27:3329 / 125  
Middel 22:1626 / 149  
Banat Long 79:4319 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Teesside University 3 25:1854 / 202  
CFEB 2020-07-15 60:0212 / 118  
 2dnf  
Banat 58:5937 / 185  
 2dnf  
CFEB 2020-07-01 dnf  
Conique 33:2643 / 195  
Lockdown-O British Open Sprint B dnf  
Lockdown-O British Open Sprint A dnf  
Holdhusfjell - Middle 2 29:4932 / 236  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Lockdown-O British Open Long C 8:2124 / 129  
Lockdown-O British Open Long B 44:254 / 114  
Lockdown-O British Open Long A 68:5514 / 243  
 2dnf  
Lockdown-O British Open Middle C 7:038 / 154  
Lockdown-O British Open Middle B 31:5423 / 169  
Lockdown-O British Open Middle A 44:3327 / 326  
Holdhusfjell - Middle 31:3519 / 288  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
starstruck part 1 7:234 / 88  
Pizzorne 68:2536 / 151  
 256:2413 / 193  
 3dnf  
San Giovanni 4 52:5451 / 172  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Midsummer Sprint 30:1323 / 130  
 2dnf  
[LOTR-SC] Bree 25:46117 / 255  
San Anton Night 28:1428 / 136  
Picking shrubbery and cliffs 29:1045 / 204  
 2dnf  
San Giovanni 3 41:4159 / 187  
 2dnf  
 3dnf  
ojo arboles 6:5115 / 152  
[CFWC2020]Final-E20 98:2477 / 231  
 2dnf  
[CFWC2020]-E19 40:0147 / 289  
[CFWC2020]Round10-Training dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
The night of spiders 2 35:1531 / 163  
San Giovanni 2 40:3113 / 157  
 2dnf  
 3dnf  
Teesside University 2 dnf  
Free club on line dnf  
Konkalampi 2 night 38:0126 / 142  
Teesside University 1 20:0470 / 231  
Iceland Night 30:5618 / 173  
Ankh-Morpok-the Shades middle dnf  
Ankh-Morpok - the shades (Sprint dnf  
San Giovanni 1 34:4462 / 230  
 2dnf  
 3dnf  
trial by fire 16:137 / 188  
competition rings 13:2044 / 204  
Sheffield Botanical Gardens 16:5577 / 292  
[CFWC2020]-E18 62:2653 / 248  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]-E17 32:1831 / 312  
 2dnf  
[CFWC2020]Round9-Training 18:1645 / 349  
Lockdown-O June Weekend Forest C 10:4140 / 184  
Lockdown-O June Weekend Forest B 30:4227 / 178  
Lockdown-O June Weekend Forest A dnf  
 240:2610 / 422  
Lockdown-O June Weekend -Urban A 24:5972 / 357  
Lockdown-O June Weekend - Park A 19:0379 / 418  
Sarkalahti night 2 dnf  
Oldie but NOT goldie.  20:5331 / 214  
 2dnf  
 3dnf  
M.G. OL-Competition 34:2131 / 150  
Vilchetes Middle (right version) 35:5235 / 189  
Vilchetes Middle 11:1517 / 158  
Vichetes Easy (Begginers) 11:2323 / 198  
10mila202x-training 21:1924 / 288  
 10:4357 / 189  
[MV2020] GRAND SLAM 32:0134 / 260  
[LOTR-SC] Helms Deep 12:3782 / 284  
Chaud Clapier - Night 35:2946 / 203  
[CFWC2020]-E16 75:1072 / 278  
 2dnf  
[CFWC2020]-E15 32:2965 / 359  
 2dnf  
[CFWC2020]Round8-Training 12:5434 / 375  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[MV2020] Gara9 35:1942 / 213  
Konkalampi 2 47:3138 / 174  
[MV2020] Gara8 Sprint 1/2Corona dnf  
Orientatlon Chile 45:113 / 100  
Desert night race 18:3518 / 209  
Fresnedilla Suroeste-2 31:2935 / 155  
Sarkalahti middle 3 41:0636 / 236  
[CFWC2020]-E14 74:3456 / 282  
[CFWC2020]-E13 67:20172 / 344  
[CFWC2020]Round7-Training 21:3884 / 373  
Contour-O, Hofwald 2 22:2647 / 206  
Contour-O, Hofwald 1 33:3370 / 177  
[MV2020] Gara7 28:5488 / 244  
Fresnedilla Suroeste-1 26:4743 / 226  
Col de la Chau - Middle 37:1857 / 254  
Lockdown-O - Team Weekend 54:2348 / 321  
Holly Hell - Long 1 62:2431 / 155  
Cursa Oberta - Santa Fe 51:418 / 184  
2a Copa Catalana de e-Orientacio 22:5287 / 331  
Konkalampi 3 middle 40:4227 / 188  
[MV2020] Gara6 Sprint Tiriolo dnf  
Upie - Sprint 1 17:5882 / 205  
Holly hell - Middle 1 47:3142 / 186  
[Svindal] Middle 32:5242 / 308  
[LOTR-SC] Minas Tirith 57:3572 / 181  
 2dnf  
[MV2020] Gara5 33:3213 / 249  
Board Mill sprint 44:5472 / 174  
Holly hell - Intro 1 21:3675 / 224  
[Svindal] Short Middledistance 18:1140 / 239  
Trail-O Goente Elite 4:0015 / 181  
[CFWC2020]-E12 79:3566 / 289  
[CFWC2020]-E11 31:2739 / 375  
[CFWC2020]Round6-Training 13:2545 / 406  
Holly hell - Intro 0 12:2137 / 314  
SandroneCup-Marzabrutto- Picking 24:2443 / 197  
Col de la Chau - Middle 29:5339 / 212  
Konkalampi night 42:1934 / 140  
Monte Xalo 22:0540 / 212  
[Grindsted] Etape 3 dnf  
 220:3783 / 173  
[Grindsted] Etape 2 17:0274 / 152  
[Grindsted] Etape 1 15:5468 / 208  
[Grindsted] Prologue 8:46152 / 246  
Chabeuil - Sprint 2 19:0398 / 271  
Col de la Chau - Short 18:4514 / 273  
[MV2020] Gara4 30:14109 / 306  
Fresnedilla Norte-1 29:4817 / 276  
CF COMA El Chorro Sur 38:0131 / 250  
Lockdown-O - World O Day dnf  
 241:3433 / 721  
Tour de France Part 4 (Middle) 39:2748 / 232  
Chabeuil Sprint 13:5274 / 301  
CF COMA El Chorro Media 39:4246 / 234  
Konkalampi middle 38:1524 / 251  
Minas Tirith - Sprint 2 26:2798 / 237  
Minas Tirith - Sprint 1 26:20170 / 341  
Minas Tirith - Intro 7:45201 / 418  
Tour de France Part 3 22:4411 / 246  
[MV2020] Gara3 dnf  
State Park dnf  
Pekonkangas | middle 28:3423 / 326  
Island of Many Island Intro 17:2134 / 183  
[WOC2014] Sprint Relay 23:54105 / 302  
[CFWC2020]-E10 78:3188 / 344  
[CFWC2020]-E9 58:21158 / 449  
 2dnf  
[CFWC2020]Round5-Training 18:30108 / 502  
Sierra de las Villas Open 36:3864 / 312  
[MV2020] Gara2 - The Real One 28:24122 / 290  
FEGADO Sprint [E1] 25:3551 / 239  
[MV2020] Gara2 - Feltre - sprint 31:33115 / 255  
[MV2020]Gara2-Feltre - sprint dnf  
Härkävuori - Middle 29:1834 / 325  
Tour de France Part 2 37:2394 / 315  
Cursa Oberta - I Copa Catalana 22:4319 / 385  
Lockdown-O - Classic - Long C 10:4417 / 151  
Lockdown-O - Classic - Long B 56:0723 / 116  
Lockdown-O - Classic - Long A 79:5141 / 356  
Lockdown-O Classic - Middle C 8:2034 / 188  
Lockdown-O Classic - Middle B 20:4912 / 199  
Lockdown-O Classic - Middle A 38:0941 / 425  
Lockdown-O - Classic - Short C 7:5114 / 241  
Lockdown-O - Classic Short B dnf  
Lockdown-O - Classic - Short A 30:4648 / 531  
Orrdals klint 2 middle 26:4628 / 265  
FEGADO [Model Event] 9:0215 / 270  
[MARS] Victoria Crater 25:5248 / 356  
Jyvaskyla - Long 50:5929 / 222  
Tour de France Part 1 (short) 19:5139 / 382  
Orrdals klint middle 2 34:46122 / 293  
SandroneCup-Cumeglio-long? 52:1536 / 200  
Breizh Cup - Quimper - Etape 1 13:1516 / 326  
[MV2020] Gara1 23:19134 / 438  
Final Copa Cat 3_5_2020 24:0115 / 278  
morkvedmarka sprint 26:28108 / 317  
Sprint-Cup E8 31:07168 / 325  
Mines du Roi Salomon, Sprint 2 dnf  
Mines du Roi Salomon, Sprint 1 16:3875 / 338  
Les mines du Roi Salomon - Intro 3:3276 / 414  
Boatorp Middle 30:0418 / 280  
Polish Championships Long 60:4711 / 166  
HuBei orienteering 31:5847 / 262  
[Profi] Blumau, Middle 2 26:2820 / 236  
[Rookie] BLumau, Short 4 19:2621 / 221  
[Rookie] Blumau, Short 3 19:11103 / 304  
1a Copa Catalana- Classificatori 16:0521 / 265  
[CFWC2020]-E8 75:2051 / 358  
 2dnf  
[CFWC2020]-E7 44:00116 / 450  
[CFWC2020]Round4-Training 24:4595 / 484  
[MV2020] Allenamento1 22:1321 / 253  
Polish Championships Middle 23:485 / 291  
Polish Sprint Championships 22:3649 / 309  
[Profi] Blumau, Middle 1 32:4463 / 268  
[Rookie] Blumau, Short 2 20:40157 / 255  
[Rookie] Blumau, Short 1 19:0860 / 325  
Sprint-Cup E8 dnf  
Trail-O Goente Ini_Beginner 3:2524 / 207  
Sprint-Cup E7 22:10158 / 318  
Sprint-Cup E6 16:49121 / 361  
Sprint-Cup E5 14:4979 / 393  
SandroneCup-MonteSandrone-Short 20:1612 / 317  
Orrdals klint night, short 24:0127 / 238  
Haukkavuori cliffs 46:0897 / 271  
Lockdown-O - Round 3 - Course A 14:0824 / 449  
Lockdown-O - Round 3 - Course B 5:3947 / 236  
[CFWC2020]-E6 70:13113 / 453  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]-E5 37:32108 / 541  
 2dnf  
[CFWC2020]Round3-Training 20:2812 / 601  
WoO-Route to O-Season Day 42 dnf  
Bedolpian (Trentino) DAY1 32:5019 / 178  
[RCC]-E3 dnf  
[RCC]-E2 25:1827 / 186  
Lockdown-O - Round 2 - Course B 5:3814 / 187  
Lockdown-O - Round 2 - Course A dnf  
Lockdown-O - Round 1 - Course B 4:4476 / 246  
Lockdown-O - Round 1 - Course A 27:0369 / 483  
Somewhere middle 4 35:4519 / 219  
Pomaria Village 14:3216 / 231  
SandroneCup - Vialfré - Middle 45:2727 / 151  
forest long 65:0022 / 130  
GoenteModelEvent dnf  
[RCC]-E1 26:48160 / 219  
 2dnf  
short forest 20:4018 / 274  
Mynttila - Long 56:3626 / 258  
Mynttila - Intro 8:28108 / 415  
 2dnf  
bamboo middle 20:5948 / 206  
First CF Trail-O (WT = 3min) dnf  
 2dnf  
 32:5421 / 367  
Platabek 32:2840 / 256  
 2dnf  
Reposärkät 39:0322 / 215  
Västersjön, middle 21:2217 / 309  
[CFWC2020]-E4 63:1373 / 468  
 2dnf  
 3dnf  
[CFWC2020]-E3 27:0627 / 570  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CFWC2020] Round 2 - Training 27:50295 / 569  
 2dnf  
Lammhult, easy sprint 10:3847 / 396  
Sätila - middle 35:4823 / 313  
Fusine Extreme Controlpicking dnf  
Sprint-Cup E4 24:31161 / 379  
Hakarp - middle 27:5420 / 279  
Fusine 2 dnf  
CFEB 2020-05-01 52:2420 / 147  
Fusine refurbished <10min 25:13147 / 346  
Korvatunturi middle 2 34:0729 / 249  
Kvänsås 37:4123 / 175  
Sprint-Cup E3 18:0990 / 396  
Sprint-Cup E2 16:0854 / 419  
Oronmylly West Long 54:4631 / 193  
Sprint-Cup E1 dnf  
High Chaparral forest - Middle 45:1634 / 210  
Old Summer Palace [Test] 14:31113 / 327  
Etang de Lers - Night (2) 33:5344 / 215  
Slättö sand, middle 33:5939 / 218  
Lewes Lake, Middle 52:0162 / 312  
Mäntänvuori | Middle dnf  
Suololuopal middle 3 37:2244 / 257  
Etang de Lers - Night 29:0986 / 322  
city sprint 36:2985 / 301  
city middle 68:3584 / 175  
City Long dnf  
LockdownO - Day 4 fix - Course A 39:0635 / 386  
Eisteichiedlung, Sprint 2 13:3789 / 369  
Eisteichsiedlung, Sprint 1 17:10160 / 461  
[CFWC2020]-E2 77:5770 / 525  
[CFWC2020]-E1 32:3273 / 614  
 2dnf  
Oak Reservior Middle dnf  
[CFWC2020]-Training 13:5620 / 660  
 2dnf  
[CoronaBlues]-E14 dnf  
 2dnf  
Lockdown-O - Day 1 - Course B 5:4277 / 414  
Lockdown-O - Day 1 - Course A 23:1755 / 572  
Josephgrund Sprint Challange C 26:4489 / 289  
Josephgrund Sprint Challange B 23:5868 / 336  
Josephgrund Sprint Challange A 24:39104 / 493  
[NJ2D The Game] Long - Green 13:1210 / 270  
[NJ2D The Game] Long - White 21:0744 / 194  
[NJ2D The Game] Long - Black dnf  
[NJ2D The Game] Middle - Yellow 23:106 / 177  
[NJ2D The Game] Middle - Black dnf  
Bran, Middle 4 24:4734 / 305  
Bran, Middle 3 24:5044 / 332  
[CoronaBlues]-E13 42:09159 / 398  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Forbergåsen|Middle 30:5140 / 378  
Bran, Middle 2 dnf  
Bran, Miidle 1 32:08107 / 432  
Test2 NJ2D Lang 20:3115 / 171  
Nordjysk 2D Mellem D10B213:358 / 23  
PL O-TEAM | Sprint Cinte Tesino 15:24101 / 504  
[CoronaBlues]-E12 21:59140 / 444  
Koantakanen middle 4 37:4929 / 224  
Nordjysk 2D Lang H16A 31:108 / 35  
Nordjysk 2D Lang S12A 13:533 / 7  
Nordjysk 2D Lang D10B 17:0222 / 47  
Pink Cacti 24:5614 / 279  
[CoronaBlues]-E11 56:0576 / 333  
SpanishCoronaChampionship dnf  
GS030420m 20:5227 / 273  
Test af Kirkemile upload 8:466 / 201  
Mäntänvuori | Short 21:4834 / 369  
Koantakanen middle 3 39:1556 / 277  
Akenstaka - Long 52:0536 / 255  
Bordasee, Controlpicking 2 34:4628 / 199  
Grasslands by night 28:2128 / 146  
[CoronaBlues]-E10 53:2428 / 312  
Kalajoki middle 3 dnf  
Bordasee, Controlpicking 32:4834 / 283  
Peguerinos Middle 31:5522 / 249  
 2dnf  
 3dnf  
Middle distance Igualada dnf  
Sprinttraining 1 dnf  
 2dnf  
Mount Kooyoora, test 6:2925 / 242  
Bordasee, short 2 17:1334 / 309  
Nj2dtest d12B 12:3782 / 153  
Nj2d test dnf  
Akenstaka - Short dnf  
 2dnf  
Huuhkainvuori middle 3 38:3934 / 267  
CFEB 2020-04-15 48:4211 / 182  
Haukkavuori middle 36:2226 / 253  
[CoronaBlues]-E9 40:2518 / 340  
Isojärvi night 57:3922 / 116  
Bordasee, short 22:5119 / 346  
Bordasee, middle 34:3740 / 291  
Isojärvi middle 4 37:5133 / 224  
[CoronaBlues]-E8 27:1498 / 385  
GS280320S 21:0910 / 209  
GS280320L 51:5830 / 117  
GS280320M 27:3424 / 194  
  28:4030 / 191  
Kangerluarsunnguaq - Middle 27:1244 / 246  
Gronholt Hegn - Middle 2 42:2519 / 124  
Gronholt Hegn - Middle 32:5635 / 205  
GS270320L 46:0436 / 101  
GS270320m 21:3122 / 208  
Kvarn | Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[CoronaBlues]-E7 dnf  
GS260320 dnf  
Larsmo night 43:1915 / 118  
Isojärvi middle 3 32:5316 / 164  
[CoronaBlues]-E6 43:3852 / 286  
San Giovanni - contour dnf  
 231:4615 / 295  
GS240320a 38:1139 / 150  
Maze in the woods dnf  
[CoronaBlues]-E5 dnf  
GS220320h 40:0419 / 110  
GS220320g 47:5427 / 111  
GS220320f 17:2321 / 166  
GS220320e 30:2924 / 128  
Woc 2005, Middle 48:5532 / 191  
GS220320d 29:0837 / 147  
GS220320c 22:1929 / 200  
GS220320b 36:4531 / 179  
lokura 5:4029 / 186  
WOC 2003 43:5528 / 180  
GS210320covid 59:2714 / 120  
GS210320b 24:2224 / 164  
[CoronaBlues]-E4 45:5631 / 231  
 2dnf  
GS210320a 49:0641 / 142  
Nava del Pinar Middle 38:116 / 175  
Cheire de come - Night 46:2217 / 157  
[CoronaBlues]-E3 37:1032 / 254  
CoronaMiddle dnf  
El Negral (Middle) 31:0371 / 176  
CFEB 2020-04-01 49:4118 / 131  
Short Middle 25:2431 / 205  
[CoronaBlues]-E2 28:1929 / 254  
 2dnf  
ValleIruelas night 27:3225 / 162  
ValleIruelas II 29:2829 / 229  
Cheire de come - Middle dnf  
 229:4722 / 273  
 3dnf  
[CoronaBlues]-E1 42:4546 / 240  
 2dnf  
Random-Map-E1 39:128 / 153  
 2dnf  
 3dnf  
Valle Iruelas 31:1079 / 272  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Luoto middle 5 30:212 / 126  
Pahakuru 47:5312 / 167  
[reused]-Middle 48:1448 / 185  
 2dnf  
Orrdalsklint 2.1.1 short 2 23:5016 / 134  
 2dnf  
 3dnf  
Kivijärvi short 27:5120 / 116  
 2dnf  
Hikuwai - Short 42:1232 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2020-03-15 51:0310 / 95  
Nybo South - Middle 30:4514 / 139  
Rovigo Sprint 2 14:2732 / 190  
Orrdalsklint (reused) short2 26:2936 / 144  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
GS230220M26 32:5012 / 87  
GS220220M27 38:557 / 63  
GS220220M28 46:2728 / 71  
GS220220M29 34:4610 / 80  
 2dnf  
GS220220 34:054 / 91  
GS190220L 45:597 / 53  
GS190220M 38:118 / 70  
GS180220M 27:504 / 86  
GS170220 36:5830 / 86  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-03-01 68:2319 / 74  
Adigeya night 48:4420 / 72  
GS140220L dnf  
 2dnf  
 3dnf  
GS130220S dnf  
 2dnf  
GS130220M 26:267 / 93  
GS120220 L 50:4012 / 63  
 2dnf  
MEDIO 1 25:555 / 97  
sprint 1 florest 25:1942 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
[reused]-E1 30:3712 / 114  
 2dnf  
hyvat tuulet night 38:3839 / 104  
 2dnf  
CFEB 2020-02-15 dnf  
Kikirace 4 17:4213 / 93  
 2dnf  
kikirace 3 30:1232 / 88  
 2dnf  
Loka,middle 24:1727 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
? 42:1623 / 94  
 2dnf  
 3dnf  
SANTA ROSA 3 43:5920 / 87  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Idre, intro 10:294 / 122  
Jyvaskyla - Long 53:0213 / 103  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
kikirace 2 17:3419 / 94  
kikirace 1 29:1319 / 86  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Rovigo Sprint 18:3034 / 136  
cfeb 2020-0201 dnf  
 2dnf  
Jyvaskyla - Intro 14:1222 / 119  
 2dnf  
Nybo South - Night 44:2613 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
[CF-WOC2020]-Middle 52:1034 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
Happy new 5  29:4519 / 63  
Happy new year 4 26:5221 / 68  
Happy new year 3 23:5212 / 81  
[CF-WOC2020]-RelayLeg3 52:0319 / 95  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg2 52:2834 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CF-WOC2020]-RelayLeg1 37:3613 / 110  
Basic 31:219 / 82  
happy new year 2 35:1413 / 70  
Hoøya Middle 27:1630 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Happy new year 1 25:3112 / 98  
Nybo Middle 27:438 / 96  
Nybo Intro 17:028 / 109  
Urban Night 22:1336 / 91  
Adigeya 3 middle 46:3821 / 74  
 2dnf  
Øyberget Middle 28:0112 / 92  
 2dnf  
 3dnf  
Beach Middle 28:2843 / 107  
[CF-WOC2020]-Long 105:2014 / 91  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CFEB 2020-01-15 56:2113 / 49  
[CF-WOC2020]-Night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Col du Night 26:5747 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
Col du Remake 26:3315 / 115  
 2dnf  
Night 27:2321 / 79  
 2dnf  
 3dnf  
Cheire de come - Short 26:2941 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
SANTA ROSA 2 40:4332 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
SANTA ROSA 1 29:4825 / 104  
 2dnf  
CF-WOC'20-announcement-get ready 39:089 / 121  
el Dorado 26:1616 / 120  
 2dnf  
feliz 2020 34:5513 / 98  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2020-01-01 dnf  
 2dnf  
 350:249 / 88  
Circle City Christmas night 34:0933 / 76  
Christmas calendar#24-[FINAL] 19:4310 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#23 42:5616 / 93  
Adigeya 2 middle 44:2011 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Christmas calendar#22 90:0618 / 84  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#21 13:1815 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 510:4922 / 229  
 6dnf  
Christmas calendar#20 21:0631 / 109  
 2dnf  
Christmas calendar#19 24:3217 / 95  
 2dnf  
Adigeya (reused) short 32:3715 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Christmas calendar#18 52:0810 / 75  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#17 33:4323 / 90  
 2dnf  
 3dnf  
Compensation day 15 5:0616 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#16 37:3916 / 85  
 235:1113 / 116  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Christmas calendar#15 43:4018 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#14 19:4112 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Herbouilly - Middle 30:5718 / 92  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Christmas calendar#13 38:2911 / 86  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
SOUTH TROUTBOROUGH  24:572 / 72  
Järvafältet sprint 20:134 / 91  
Herbouilly - Short 23:5520 / 95  
 2dnf  
 3dnf  
belgian long 28:0511 / 66  
Long-sprint Siente-Mette 28:2618 / 67  
Long sprint Siente-Mette dnf  
Night-sprint Sinte-Mette 16:5211 / 86  
Christmas calendar#12 44:2312 / 90  
 2dnf  
Christmas calendar#11 19:069 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#10 46:1328 / 92  
 2dnf  
Christmas calendar#9 38:1114 / 93  
Christmas calendar#8 32:1622 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#7 32:5914 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
Christmas calendar#6 14:5244 / 113  
 212:186 / 159  
 3dnf  
 411:511 / 159  
Christmas calendar#5 37:035 / 93  
Christmas calendar#4 25:4922 / 115  
Christmas calendar#3 41:536 / 97  
Christmas calendar#2 29:2432 / 105  
Christmas calendar#1 35:2828 / 113  
 2dnf  
 3dnf  
Stäket  15:394 / 47  
CFEB 2019-12-15 49:474 / 50  
Huhus III 63:2319 / 74  
RyaAsar-short 27:4220 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2019-12-01 55:2021 / 52  
 2dnf  
 3dnf  
Vulcania - Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Utsjoki Night II 45:2422 / 72  
 2dnf  
 3dnf  
hanneksen kisa 20:077 / 66  
Mt. Litcfield 35:5833 / 60  
 2dnf  
Dunas de Maspalomas (reused)  27:3512 / 98  
 2dnf  
Huhus II 43:1221 / 72  
Huhus beisik run 36:578 / 70  
 2dnf  
 3dnf  
Dogtrack in the year 2080 short 17:0121 / 93  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kaleva Church (reused) sprint 17:0946 / 95  
Night in Lappland 46:0522 / 71  
 2dnf  
OneLegWonder #9 17:556 / 81  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[FINAL] 52:3714 / 99  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Suomi7 33:5411 / 90  
Loka, night middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Alcubierre 51:5030 / 78  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Loka, short 19:0818 / 97  
 2dnf  
Kytäjä Middle 2 34:0532 / 95  
 2dnf  
Return to Schönbrunn labyrinths dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Downhill Ski O 2 14:217 / 86  
Downhill Ski O 16:5936 / 94  
 2dnf  
 3dnf  
Laikko middle  38:3810 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
athletics 800mts. 3:2917 / 100  
Cheire de come - Sprint 2 14:567 / 96  
Vorssa 38:239 / 92  
 2dnf  
 3dnf  
Kytäjä Night Long 83:159 / 57  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Cheire de come - Sprint dnf  
 214:189 / 186  
 315:0417 / 186  
 4dnf  
CFEB 2019-11-15 65:1714 / 52  
H/D10RR course 2 15:3359 / 98  
 211:592 / 139  
Playa 41:4615 / 97  
Kytäjä Middle 37:2419 / 87  
 2dnf  
 3dnf  
H/D10 RR course 1 7:5622 / 107  
 2dnf  
 37:413 / 174  
CF-WorldCup2019-[E10] 67:1949 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Kytäjä Long 2 84:0411 / 63  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2019-11-01 57:448 / 54  
Kytäjä Sprint 19:2617 / 115  
 217:5813 / 174  
 3dnf  
Riiainen 30:565 / 110  
OSkarshamn Long Night 53:2312 / 63  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2019-10-15 dnf  
 2dnf  
vp 41:3320 / 92  
 2dnf  
Kytäjä Long 65:3118 / 93  
 2dnf  
Laikko night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
Oskarshamn Middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 419:0715 / 165  
 5dnf  
Nordmarka Middle 32:3913 / 102  
OneLegWonder #8 15:252 / 105  
 2dnf  
 315:3613 / 147  
Playa del Ingles 47:5910 / 94  
 2dnf  
CF-WorldCup2019-[E9] 30:4213 / 117  
Oskarshamn Night Sprint 2 20:1637 / 99  
Oskarshamn Night Sprint 1 15:098 / 116  
 2dnf  
Urkiola dnf  
Laikko middle 29:0218 / 104  
 228:1111 / 156  
Oskarshamn Middle 28:4813 / 106  
 2dnf  
Tahkovaara 24:3916 / 125  
 2dnf  
 323:151 / 192  
Oskarshamn Night Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CFEB 2019-10-01 dnf  
Kalle Anka Mästerskapen dnf  
OneLegWonder #7 11:2810 / 126  
 2dnf  
 311:3018 / 218  
 411:2110 / 218  
OneLegWonder #6 9:3924 / 112  
 29:0238 / 219  
 38:3418 / 219  
Momarka Middle 27:5735 / 126  
French WOC10 training 21:4011 / 136  
OneLegWonder #5 7:5113 / 112  
OneLegWonder #4 dnf  
OneLegWonder #3 12:1211 / 114  
CFEB 2019-09-15 59:194 / 62  
OneLegWonder #2 10:2535 / 121  
 29:015 / 232  
OneLegWonder #1 18:5530 / 134  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF-WorldCup2019-[E8] 41:3642 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2019-09-01 55:448 / 63  
CF-WorldCup2019-[E7] 51:1419 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
SummerCup'19 E12-Final 43:1129 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
SummerCup'19 E11-Long 85:0924 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
Litchfield Randomized 45:3413 / 80  
SummerCup'19 E10-NightSprint 17:3551 / 125  
 212:002 / 194  
SummerCup'19 E9-Sprint 18:0240 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CF-WorldCup2019-[E6] 38:4618 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
CFEB 2019-08-15 dnf  
Gränjesåsvallen | Middle 21:1810 / 126  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Kynäsberget re-use | Middle 33:2931 / 133  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
CF-WorldCup2019-[E5] 66:2226 / 103  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
CFEB 2019-08-01 dnf  
SummerCup'19 E8-Sprint 15:537 / 125  
CF-WorldCup2019-[E4]JWOC-Special 44:4248 / 136  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CFEB 2019-07-15 dnf  
SummerCup'19 E7-Middle 34:0017 / 103  
SummerCup'19 E6-Long 70:0710 / 67  
SummerCup'19 E5-Long 55:3312 / 74  
 2dnf  
 3dnf  
SummerCup'19 E4-Middle 24:1919 / 98  
SummerCup'19 E3-Middle 25:024 / 100  
SummerCup'19 E2-Middle 33:3114 / 114  
SummerCup'19 E1-Sprint 15:1419 / 136  
CFEB 2019-07-01 dnf  
CFEB 2019-06-15 48:517 / 50  
Jukola Night 44:5211 / 80  
 2dnf  
 3dnf  
Jukola 2000 46:4719 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Peruspintis II  52:0911 / 87  
 2dnf  
 3dnf  
Peruspintis 48:0818 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
1 Control 3:0422 / 101  
Kontioranta Cup III Final 32:2232 / 101  
Våttåsen Night 25:175 / 87  
Kontiolahti Cup 2 dnf  
 232:4810 / 149  
 3dnf  
CF-WorldCup2019-[E3] 96:2225 / 99  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Fremo Night 19:4720 / 98  
 2dnf  
Kontiolahti Cup I 32:1020 / 94  
up-and-down, the downhill part 14:3328 / 106  
up-and-down, the uphill part 11:293 / 113  
CF-WorldCup2019-[E2] 46:0136 / 121  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
May 52:267 / 72  
CFEB 2019-06-01 57:378 / 47  
 2dnf  
Confusing Cup - Final dnf  
CF-WorldCup2019-[E1] 31:5317 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
 12dnf  
Pyrenees 37:493 / 93  
 2dnf  
Saarijärvi middle 2 36:369 / 105  
Confusing Cup - Day 4 dnf  
 230:352 / 74  
Confusing Cup - Day 3 dnf  
Cofusing Cup - Day 2 27:0911 / 78  
Confusing Cup - Day 1 21:0413 / 105  
 221:0421 / 153  
Kvarntorp | Long  49:2213 / 93  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Saarijärvi new middle 33:2711 / 109  
 2dnf  
[CF SpringCup'19]E7-Final 33:3331 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Metsäkylä middle 2 35:4626 / 118  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2019-05-15 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Isotonic Relay April 1986 36:094 / 111  
[CF SpringCup'19]E6-Long 67:5327 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CF SpringCup'19]E5-Middle 24:3519 / 118  
 2dnf  
 322:056 / 173  
[CF SpringCup'19]E4-Sprint 14:3514 / 133  
Metsäkylä new middle 32:2011 / 109  
Finspång Long 51:3012 / 91  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Finspång Night 32:3417 / 77  
 2dnf  
 3dnf  
Kvarn Long 57:5425 / 79  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Kvarn Night 32:476 / 78  
Kvarn middle 35:5418 / 118  
 2dnf  
CFEB 2019-05-01 63:214 / 62  
Tähtiniemi new 1.1 middle 38:1514 / 90  
Tähtiniemi new middle 35:0318 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Gäddhult Long 61:2514 / 81  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Gäddhult Night 21:0613 / 91  
Gäddhult Middle 26:513 / 109  
Gäddhult Sprint 15:307 / 132  
 2dnf  
 313:191 / 199  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Nuikkis66 Southern Fin Sunday 38:4014 / 106  
Konkalampi v4 middle 38:4919 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
Gena Gaymes 10:3710 / 88  
Oldie but goldie 5 8:4861 / 118  
CFEB 2019-04-01 57:584 / 60  
Oldie but goldie 4 25:0116 / 101  
Oldie but goldie 3 dnf  
Oldie but goldie 21:4122 / 92  
 2dnf  
 3dnf  
Oldie but goldie 2 20:3117 / 100  
 2dnf  
Competition dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CF SpringCup'19]E3-Long 48:1812 / 96  
[CF SpringCup'19]E2-Middle 24:2830 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
[CF SpringCup'19]E1-Sprint 15:414 / 149  
 2dnf  
 3dnf  
Oldie but goldie 12:1956 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Pinheiro III 22:2018 / 112  
 2dnf  
Oittaa again 27:2723 / 83  
Pinheiro II 36:5330 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
Konkalampi new middle 42:5221 / 91  
 2dnf  
 3dnf  
Relay training dnf  
Gjenvollhytta rerun 2 17:3121 / 92  
Gjenvollhytta rerun dnf  
Oittaa forestsprint 11:1433 / 91  
Pinheiro 18:3541 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
Haijainen | Middle 33:2431 / 117  
 2dnf  
Utsjoki Sunday-O II dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Shrink 12:3513 / 113  
 2dnf  
 3dnf  
 410:543 / 174  
 5dnf  
CFEB 2019-03-15 63:168 / 53  
Suololuoppal night 39:0216 / 76  
 2dnf  
South Finland Sunday Easy-O 31:5940 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
Dutchman Flats | Sprint 22:4951 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Juuka 35:123 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
Isojärvi 3 middle 2 42:489 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
Suololuoppal middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Gjenvollhytta Sprint 11:526 / 107  
Suololuoppal middle 29:358 / 112  
Gjenvollhytta Night 2 55:5711 / 66  
Gjenvollhytta Middle 2 29:365 / 107  
|ReusedSprintMaps|-E4 20:5533 / 95  
|ReusedSprintMaps|-E3 dnf  
 222:2653 / 143  
|ReusedSprintMaps|-E2 41:0047 / 98  
|ReusedSprintMaps|-E1 21:0331 / 129  
Perahikia Norht Karelia 39:5223 / 95  
Gjenvollhytta Night 51:3118 / 67  
Lappörarna night 32:579 / 76  
Kronfallet | Middle 36:2216 / 118  
Gjenvollhytta Middle 38:1512 / 113  
Lappörarna middle 3  36:028 / 106  
[OldButGold] Art, short night 16:5830 / 115  
 2dnf  
[OldButGold] Gribskov, short 13:4826 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 1012:261 / 200  
Lappörarna middle 2 34:2713 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 431:234 / 164  
Gribskov Midt - Prologue 17:1133 / 125  
 2dnf  
CFEB 2019-03-01x 50:307 / 80  
Tahkis 38:1811 / 122  
 2dnf  
Gjenvollhytta short dnf  
 2dnf  
Gjenvollhytta dnf  
dyynimasto 41:4231 / 106  
 2dnf  
Lappörarna middle 27:1732 / 138  
 2dnf  
Terrain B dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Super short series 2 2:455 / 102  
Super short series 1 4:0951 / 111  
dunas 43:1215 / 91  
CFEB 2019-02-15 dnf  
[CF WOC 2019] Night 58:0920 / 101  
 2dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg3 40:2925 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
Backsjö middle 12dnf  
[CF WOC 2019] Relay Leg2 42:534 / 123  
 2dnf  
Tour de la IKHP #4 17:568 / 106  
[CF WOC 2019] Relay Leg1 34:326 / 136  
Poble de Lillet Nocturna 47:2623 / 99  
 2dnf  
CFEB 2019-02-01 56:3322 / 77  
Isojärvi 3 middle 34:4117 / 125  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[CF WOC 2019] Long 75:239 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Isojärvi 2 middle 31:2413 / 127  
Horner Hütte 14:5929 / 114  
Desert du Carlit day 1 45:274 / 90  
 2dnf  
[CF WOC 2019] Middle 47:2438 / 150  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
CFEB 2019-01-15 72:056 / 71  
Brainfartland Open 37:1222 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Tour de la IKHP #3 29:333 / 85  
Isojärvi middle 3 33:0619 / 133  
 2dnf  
 3dnf  
island of carlit  27:0416 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[WorldCup2018]-Final 32:0723 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
CFEB 2018-12-15 dnf  
[REUSE]Storklinten Middle 2 38:0920 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
[WorldCup2018]-E9 50:2114 / 100  
 2dnf  
Isojärvi night 42:2017 / 77  
[WorldCup2018]-E8 49:2614 / 98  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
[WorldCup2018]-E7 63:5214 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Isojärvi middle 2 41:4813 / 95  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Tour de la IKHP #2 dnf  
CFEB 2018-12-09 41:4423 / 99  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Isojärvi middle 34:176 / 103  
 2dnf  
[REUSE]Storklinten - Middle dnf  
Ski-o Tomsk Sprint 18:1313 / 100  
Larsmo (Luoto) middle 4 32:1314 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
Edited Random 39:3728 / 90  
Lielstraupe 2 28:3615 / 72  
CFEB 2018-12-01 53:565 / 59  
Fun sprint 21:3516 / 82  
lielstraupe 25:316 / 77  
Northern Winthrop Middle dnf  
Tour de la IKHP #1 35:379 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
test25:2036 / 118  
 34:308 / 118  
Forrest Sprint 15:417 / 72  
Southern Finland dnf  
Central Pembrokeville Night 88:263 / 42  
Kukuljärvi III dnf  
 2dnf  
Kukuljärvi II 32:4217 / 74  
 2dnf  
Greycliffordwood 40:2615 / 58  
Kukuljärvi 31:1016 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Ski o 23:0413 / 76  
 2dnf  
 3dnf  
ski o 22:3826 / 84  
 2dnf  
 3dnf  
CFRace 31:3031 / 81  
Käringsund middle 30:1111 / 80  
 2dnf  
 3dnf  
[WorldCup2018]-E6 62:2523 / 88  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Pineda 51:3210 / 62  
[WorldCup2018]-E5 54:5025 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
[WorldCup2018]-E4 38:5116 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2018-11-15 47:5210 / 66  
Luco Aragon 29:1522 / 79  
 2dnf  
Nipfjället|Middle 28:028 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Larsmo middle 2 23:129 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
[WorldCup2018]-E3 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
[WorldCup2018]-E2 46:2018 / 103  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Larsmo middle 35:3443 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
[WorldCup2018]-E1 49:4923 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2018-11-01 73:3110 / 65  
 2dnf  
Orrdals klint v2 short 23:4316 / 102  
 224:3828 / 160  
 3dnf  
Wheal Florence 24:4816 / 133  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Orrdals klint 3 short 18:2410 / 115  
 2dnf  
sprint 17:226 / 99  
kikirace3 dnf  
kikirace2 34:3312 / 79  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
kikirace1 19:0720 / 99  
 216:237 / 171  
 316:299 / 171  
Orrdals klint 2 short 17:4311 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Orrdals klint middle 31:3514 / 76  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Orrdals klint short 22:0630 / 123  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Venice race sprint dnf  
Kiutvaara middle 3 32:5711 / 88  
 2dnf  
 329:551 / 143  
Lewes Lake 17:4511 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Kiutvaara middle 2 37:5510 / 97  
 2dnf  
CFEB 2018-10-01 56:145 / 59  
Somewhere forest night 30:1411 / 82  
Somewhere forest middle 2 36:5319 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Western Wollasland - Middle 25:1317 / 95  
Sprint Italian Championship dnf  
Kyrkoberget middle 5 27:447 / 105  
 2dnf  
Dutchman Flats 33:3514 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
CFEB 2018-09-15 54:094 / 61  
 2dnf  
 3dnf  
sprint2night 24:229 / 79  
 2dnf  
 3dnf  
Sikovuori II dnf  
 220:5028 / 178  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Sikovuori 21:3821 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
Kalajoki middle 2 34:5720 / 92  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
race9 39:501 / 56  
Nice fast run dnf  
short but hard 30:585 / 69  
CFEB 2018-09-01 59:476 / 58  
Kyrkoberget night 2 32:4410 / 68  
Björköby middle 4 34:3514 / 93  
 2dnf  
Kyrkoberget middle 4 28:1019 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Hailuoto night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Hailuoto short 20:109 / 114  
 2dnf  
 3dnf  
Col du Marchairuz dnf  
Esten boylstonborough 59:583 / 62  
WinterCup - Day 1 28:496 / 90  
CFEB 2018-05-15 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Levico Terme 12:2817 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
Tropical night 25:526 / 91  
Middle Kinbraeland Bluff 79:414 / 46  
 2dnf  
Hailuoto in the year 2099 middle 28:4113 / 100  
Metsäkylä middle 4 37:307 / 91  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2018-08-01 48:1611 / 61  
Metsäkylä middle3 37:3812 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
Woman 11:165 / 76  
Sekotsuji dnf  
 2dnf  
  30:025 / 79  
Ekelinniemi night 36:0810 / 55  
Ekelinniemi long 54:5913 / 67  
 2dnf  
 3dnf  
Aatsajoki Night 23:3210 / 66  
Aatsajoki dnf  
 2dnf  
Oronmylly night 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Oronmylly middle 3 32:358 / 101  
 2dnf  
CFEB 2018-07-15 50:093 / 52  
Fageda 35:0119 / 97  
 2dnf  
CFEB 2018-07-01 63:5016 / 66  
 2dnf  
Alcubierre est dnf  
 248:042 / 114  
Gtlendjik-midle 43:466 / 51  
Gelendjik 26:4115 / 83  
Hedberget Middledistance 31:184 / 83  
 2dnf  
 332:2913 / 122  
Reposärkät night 2 33:498 / 77  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Reposärkät middle 3 34:5615 / 111  
CFEB 2018-06-15 51:043 / 63  
Alcubierre, Zaragoza 50:558 / 95  
 2dnf  
 350:449 / 135  
 4dnf  
 5dnf  
mapWOC03sprint 18:5410 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
Pakkala long 53:029 / 77  
Pakkala middle 2 25:198 / 123  
 225:067 / 188  
CFEB 2018-06-01 48:364 / 61  
Rasos 38:1517 / 96  
 2dnf  
Race 500 28:1013 / 123  
 2dnf  
 3dnf  
Rousvaara night 2 36:4913 / 85  
 2dnf  
Sarkalahti 2 night 40:2212 / 67  
CFEB 2018-05-15 45:554 / 73  
Pakkala night 47:1512 / 66  
 2dnf  
Pakkala middle 32:2410 / 113  
Lac Aude 30:3814 / 113  
 2dnf  
 3dnf  
La Quillane 32:5111 / 95  
Rousvaara middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Klein Bottle 56:537 / 61  
Rousvaara night 30:2018 / 81  
Rousvaara Middle 28:4812 / 102  
Sarkalahti 2, middle 2 34:093 / 87  
Sarkalahti 2 middle 36:0915 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
Sarkalahti long 60:3915 / 85  
 2dnf  
[color treasures]-E6 31:2624 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Sarkalahti night 36:3318 / 78  
Sarkalahti middle 36:0613 / 104  
 235:3412 / 152  
 3dnf  
Boy surface = Moebius + Disc 71:006 / 67  
 2dnf  
 3dnf  
[color-treasures]-E5 37:2928 / 122  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Easter middle distance 22:0513 / 102  
Middle Distance "Svinesund" 23:5320 / 140  
 2dnf  
 3dnf  
Reposärkät middle 2 33:2230 / 112  
[color treasures]-E4 52:5436 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Reposärkät long 64:1328 / 76  
Reposärkät night 31:536 / 74  
Reposärkät middle 30:095 / 112  
CFEB 2018-04-01 dnf  
1 33:2626 / 66  
[color treasures]-E3 43:2627 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Oskarshamn Night Long 62:0328 / 82  
 2dnf  
 3dnf  
Konkalampi 1, middle 2 35:1016 / 89  
 2dnf  
 3dnf  
[color treasures]-E2 27:5415 / 101  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Konkalampi 2 short 17:1216 / 87  
 2dnf  
Spring Cup E3 Long Final 59:4822 / 64  
 2dnf  
Spring Cup E2 Middle 34:4830 / 96  
Spring Cup E1 Sprint 14:2030 / 106  
Spring Cup Prologue 17:3724 / 104  
Livastinmäki middle 2 35:4319 / 83  
CFEB 2018-03-15 52:217 / 61  
Livastinmäki middle 30:1020 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[color treasures]-E1 37:2321 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Paradiset Series E3 - Long 44:4322 / 82  
 2dnf  
Paradiset E2 - Middle 32:3417 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Paradiset E1 - Night Sprint dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Paradiset Series - Prologue 6:0024 / 96  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Rusia E3 - Long 46:0410 / 76  
Rusia E2 - Middle Night 25:339 / 86  
Rusia E1 Forest Sprint Prologue 13:319 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
Middle Oskarshamn dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CFEB 2018-03-01 50:3311 / 49  
Hills night 24:216 / 66  
Konkalampi 1 middle 31:4916 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
Tähtiniemi middle 33:0917 / 105  
Koitsanlahti middle 2 32:5126 / 112  
CFEB 2018-02-15 60:2912 / 65  
Koitsanlahden kangas night 38:3219 / 69  
Koitsanlahden kangas middle 30:5723 / 107  
Pulesjärvi middle 2 26:4322 / 111  
Selbumesterskap 13:336 / 84  
Pulesjärvi night 23:5435 / 87  
Pulesjärvi middle dnf  
 223:2521 / 221  
[CF-WOC'18]-Night 40:0014 / 93  
 2dnf  
CFEB 2018-02-01 47:5714 / 73  
Venice 52:2623 / 96  
[CF-WOC'18]-Long 84:2413 / 90  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Vrån SV short middle2dnf  
Easy short 9:243 / 97  
[CF-WOC'18]-Middel 56:3925 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Otrhodox Christmas night sprint dnf  
Storskatan middle 2 35:3314 / 102  
CFEB 2018-01-15 50:1818 / 76  
Brandsbo middle2dnf  
 3dnf  
Vrån short middle2dnf  
Circle City Christmas night 20:3516 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Särkijärvi middle 34:0317 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Särkijärvi short 23:0415 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
CFEB 2017-12-31 40:5711 / 84  
[CF WorldCup2017]-Final 52:3912 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Storskatan long 47:0810 / 82  
irbene foot O 40:4718 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
Storskatan night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Storskatan middle 32:3221 / 123  
 2dnf  
 3dnf  
Middle dnf  
 2dnf  
A hill 16:4619 / 124  
 2dnf  
 3dnf  
 414:534 / 187  
 515:3011 / 187  
 614:432 / 187  
CFEB 2017-12-15 36:076 / 79  
Plitvice Lakes 27:587 / 107  
Ski  34:0718 / 85  
Ski 35:4312 / 76  
Ski-O #1 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[CF WorldCup2017]-Race2 83:0410 / 75  
Somewhere short 3 24:3415 / 105  
[CF WorldCup2017]-Race1 64:1113 / 103  
 2dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 3 19:1513 / 92  
 2dnf  
Ski-O  19:307 / 81  
Kiutvaara night 42:3214 / 75  
Downhill ski O 14:077 / 103  
CFEB 2017-11-15 dnf  
Kynäsberget - Longlegs 35:2512 / 101  
 2dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 2 16:1128 / 85  
 2dnf  
Kiutvaara short 29:4051 / 108  
 2dnf  
 3dnf  
WySoZa - Shorty Nighty 18:1740 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Kynäsberget - CP 30:409 / 108  
Platte, dense one, Middle 2 36:0611 / 93  
Platte, dense one, Middle 50:2514 / 97  
 2dnf  
Kynäsberget - Middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
go 19:339 / 97  
 2dnf  
 3dnf  
Habarskoe 19:2725 / 88  
 2dnf  
Uppsala Cup Day 3 37:013 / 60  
Uppsala Cup Day 2 43:266 / 52  
Uppsala Cup Day 1 dnf  
Metsäkylä night 2 dnf  
 2dnf  
Metsäkylä middle 2 51:388 / 77  
Babylon, Middle 32:2325 / 111  
CFEB 2017-11-01 39:398 / 70  
The cup 10 41:3817 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
EXTREME MOUNTAIN OL 2017 57:3414 / 66  
The cup 9 50:2413 / 83  
 2dnf  
 3dnf  
Dalen Middledistance dnf  
Dalen - Longdistance 46:254 / 72  
The cup 8 25:3223 / 108  
 2dnf  
Lago Santo Middle 2 27:437 / 99  
Kivijärvi night 30:3920 / 76  
Lago Santo - Middle 32:4416 / 106  
 2dnf  
Kivijärvi short 29:4715 / 106  
The cup 7 16:2116 / 102  
 2dnf  
Waikawa - Middle 32:1117 / 101  
Kynäsberget - Middle 21:2615 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
The cup 6 30:3510 / 90  
Ompalompa dnf  
The cup 5 24:2420 / 96  
The cup 4 34:5624 / 86  
 2dnf  
 3dnf  
The cup 3 36:1739 / 97  
 2dnf  
CFEB 2017-10-15 48:154 / 68  
The cup 2 23:4829 / 110  
The cup 1 dnf  
The 4 marshes - Middle 14:3921 / 127  
Woman 11:008 / 63  
Stockholm 3-Days C 19:5513 / 78  
Stockholm 3-Days B dnf  
Stockholm 3-Days A 23:2211 / 95  
The 4 marshes 11:336 / 114  
Stoardhard Hills  36:1410 / 74  
Micro RouteRace  18:0312 / 81  
Micro-OL 2017/9/11 11:0918 / 86  
CFEB 2017-10-01 dnf  
CFEB 2017-09-25 45:125 / 70  
Schöckl D 16:367 / 96  
Schöckl C 21:4812 / 96  
Schöckl B 19:5114 / 102  
Schöckl A 16:167 / 132  
East Coast Open Day 1 58:082 / 54  
Jaanankallio II 25:2734 / 119  
 2dnf  
Somewhere short 20:2514 / 132  
Höstrusket 2017 dnf  
Jaanankallio 32:0929 / 113  
Sunning Field - Sprint 8:201 / 98  
CFEB 2017-09-12 49:5315 / 95  
Pomirawick Open 2017 40:421 / 50  
Tillmanberg Bluff 12:503 / 71  
western brooklinetontown 27:506 / 75  
Flag Sprint 18:032 / 90  
Rockland - Sprint 10:2111 / 90  
Bermuda O-Meeting Day 3 49:066 / 58  
Island-OL 52:146 / 66  
Sälen 3+3 92:264 / 87  
WOC Longdistance 53:416 / 99  
Bermuda O-Meeting Day 2 29:437 / 67  
Bermuda O-Meeting Day 1 23:1019 / 83  
Easy Long 28:453 / 79  
Hamina sprint 2 24:3739 / 108  
Fredrikshamn sprint dnf  
Red Hill - Day 3 dnf  
CFEB 2018-08-08 dnf  
Martin s.6k 32:346 / 57  
Red Hill - Day 2 35:5719 / 74  
Red Hill - Day 1 dnf  
Micro E2 - Short  11:3523 / 94  
Micro - Night 6:5626 / 85  
Upper Sherman - Short 13:2333 / 114  
RusCup E2 dnf  
  dnf  
RusCup E1 13:265 / 85  
RozhCUP 1 23:4414 / 88  
RusCup E1 19:3016 / 90  
CFEB 2017-07-15 dnf  
Summer 2017-E5 43:2825 / 119  
Summer 2017-E4 32:1119 / 131  
 2dnf  
Summer 2017-E3 36:2916 / 130  
 2dnf  
Summer 2017-E2 21:1537 / 125  
CFEB 2017-06-30 57:0710 / 80  
Summer 2017-E1 dnf  
Simpele sprint dnf  
Hailuoto in the year 2100 middle dnf  
CFEB 2017-06-13 42:053 / 76  
Hollola 1 middle 28:5710 / 105  
Björköby middle 33:3414 / 121  
Oronmylly SE short 20:3612 / 104  
Oronmylly West short 25:088 / 117  
Cambridge - Middle dnf  
CFEB 2017-05-25 43:286 / 85  
CFEB 2017-05-18 37:272 / 82  
Oronmylly NW short 22:577 / 139  
Loire_Nord 28:2712 / 63  
Loire_sud 21:478 / 74  
Rautajärvi night 42:5417 / 85  
Rautajärvi short 3 27:5748 / 136  
Embrapa RJ 26:3810 / 72  
10 mila relevant - Skatås dnf  
Somewhere forest middle 2 41:3916 / 91  
Sarkalahti night 52:0322 / 73  
Archipelago middle 32:3514 / 110  
Sarkalahti long 62:0513 / 71  
Somewhere forest middle 38:5221 / 98  
Pineforest 2 night dnf  
Sarkalahti middle dnf  
 2dnf  
Haukkavuori night 51:2728 / 82  
Pineforest 2 middle 37:2010 / 110  
Sarajärvi long 58:2617 / 93  
 2dnf  
 3dnf  
LongLake Model 29:2512 / 124  
 2dnf  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint3 19:2417 / 116  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint2 21:1931 / 150  
Sarajärvi middle 38:0715 / 120  
 2dnf  
Couto da Arnela - Middle 34:1126 / 147  
Pineforest middle 2 32:5912 / 110  
Pineforest night 45:4019 / 81  
Pineforest long 56:0729 / 113  
Pineforest middle 31:2117 / 119  
CFEB 2017 mar E6 36:569 / 51  
CFEB 2017 mar E5 27:107 / 65  
CFEB 2017 mar E4 dnf  
CFEB 2017 mar E3 16:431 / 81  
CFEB 2017 mar E2 42:3111 / 63  
CFEB 2017 mar E1 43:248 / 94  
Les 3 Mares - Middle 31:0316 / 103  
Pineforest short 31:1527 / 171  
Kikirace2 dnf  
Kikirace1 35:4211 / 84  
Götzenbachtal 22:4910 / 99  
Fantasy park sprint 20:2814 / 120  
Storsund long 62:235 / 98  
Storsund middle 40:0411 / 122  
Storsund night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Börsskäret short 26:4436 / 151  
 2dnf  
Hofwald, Middle 2 34:2416 / 127  
Ritterwald - Night 23:4018 / 67  
  28:5828 / 89  
Oronmylly 3 night 42:2420 / 83  
Oronmylly 3 long 57:3018 / 91  
Hofwald, Middle 39:4520 / 146  
Oronmylly 3 short 21:3620 / 167  
CF-WOC'17-Relay-Leg3 of 3 56:0424 / 115  
5 Days of Dunes | E2 - Middle 35:5421 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
Oronmylly 2 night 35:0119 / 101  
Oronmylly 2 middle 39:1138 / 134  
 2dnf  
CF-WOC'17-Relay-Leg2 of 3 59:5844 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Oronmylly long 55:0718 / 87  
CF-WOC'17-Relay- Leg1 of 3 62:4839 / 133  
 2dnf  
 3dnf  
5 Days of Dunes|E1 - Middle 30:5035 / 166  
Oronmylly night dnf  
Oronmylly middle 46:1222 / 123  
 2dnf  
 3dnf  
 445:1919 / 171  
CF-League | Sotkamo Middle2 45:2229 / 158  
CF-WOC'17-Long 104:5219 / 119  
San Marinera - Sprint 25:1113 / 144  
Hapua Long Distance 69:2820 / 103  
Somewhere forest night dnf  
Cittá di Perduta - Sprint 31:2444 / 143  
Random - Final 27:2021 / 127  
Somewhere fore4st middle 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Huuhkainvuori middle 2 41:0019 / 116  
Somewhere forest night 28:1810 / 100  
Somewhere forest middle 37:0511 / 71  
Koukkuniemi night 36:2535 / 90  
CF-League | Resafjellet Long 72:0734 / 126  
CF-WOC'17-Night 44:3432 / 126  
Koukkuniemi middle 2 dnf  
Koukkuniemi middle  32:0240 / 163  
[OCAD]Six Mile Lake Sprint 15:1028 / 179  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF-WOC'17-Sprint 30:4670 / 175  
 2dnf  
St. Leonhard Contours 2 29:3742 / 128  
CF-WOC'17-Middle 44:2234 / 156  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Babylon 2, Night 25:0410 / 96  
Babylon 2, Middle 2 35:1047 / 103  
Babylon 2, Middle 34:2639 / 126  
Babylon, Middle 2 25:3323 / 120  
Babylon, Middle 24:1924 / 145  
Grönklitt - Night 31:2919 / 109  
Grönklitt - Middle 25:3821 / 173  
 225:4628 / 262  
 3dnf  
Random 3 - Middle 24:1514 / 125  
CF-League |Couto da Arnela Night 32:2146 / 112  
 2dnf  
Merry Christ-maze dnf  
Slater Road 5-days | E3 - Night 83:5119 / 80  
 2dnf  
St. Leonhard, Contour-O dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Random 2 - Night Controlpicking 12:5022 / 118  
 2dnf  
 3dnf  
Random 2 - Middle 35:4530 / 96  
Iivaara 2 middle 41:0111 / 94  
CF-League | Couto da Arnela Long 53:4829 / 120  
 2dnf  
 3dnf  
Mount Kooyoora, Middle 30:4022 / 120  
Maze Runner | CF-Edition dnf  
Slater Road 5-days | E2 - Middle 46:1052 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Random - Middle 3 35:0219 / 106  
Foppa | CF WOC'17 announcement 25:3136 / 159  
 2dnf  
 3dnf  
Tonsow, Ski-O dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Tonsow, Short 27:2020 / 127  
Slater Road 5-days | E1 - Sprint 20:5741 / 153  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Iivaara 1, middle 43:5022 / 107  
Tonsow, Middle 2 38:4517 / 92  
Tonsow, Middle 44:3829 / 115  
Random - Middle 2 28:4819 / 107  
 2dnf  
Random - Middle 26:1643 / 132  
Random - Night 21:1344 / 116  
St. Leonhard 3, Middle 28:4163 / 130  
 2dnf  
CF-League | Couto da Arnela M 33:4725 / 139  
 2dnf  
Brainfartland short 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
St. Leonhard 2, Middle 2 30:2116 / 131  
St. Leonhard 2, Middle 26:4141 / 139  
 2dnf  
CF-League | Skatås Night 28:2948 / 146  
La Totale, Controlpicking 17:1633 / 160  
Forest Umbra, Middle 24:5835 / 149  
The night of non-hiting spiders dnf  
WoO Route to Christmas #2 8:0510 / 175  
Bauerskogen Long dnf  
 2dnf  
St. Leonhard, Middle 32:4655 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Bauerskogen Short Middle 22:0026 / 165  
 2dnf  
Cavedine Night 29:2135 / 104  
Shrinked runners 2 middle dnf  
 2dnf  
Söderskogen 2 middle 35:2822 / 140  
Gullåsaberget Middle 20:5116 / 149  
Shrinked runners short 27:5022 / 131  
 2dnf  
Cavedine Short 2 23:5623 / 126  
Cavedine short 19:5122 / 149  
Nipfjället - Sprint 27:0825 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
Forbergåsen - Middle 32:0529 / 134  
 2dnf  
 3dnf  
La Totale, Middle Night 24:3927 / 99  
CF-League | Rudan Long dnf  
Söderskogen 2 short 28:3937 / 127  
Walking on the Moon 16:5148 / 120  
Dense Forest ;) dnf  
CF-League | Sotkamo Short 33:4042 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Mount Kooyoora, Middle 32:1417 / 115  
Mount Kooyoora, Short 25:1533 / 137  
 2dnf  
CF-League | Hidden meadow Short 19:0925 / 165  
Houtu Finale - Night 24:5625 / 90  
Houtu Classic Distance 37:3729 / 96  
 2dnf  
Houtu Middle Distance 2 25:2410 / 115  
Houtu Middle Distance 33:2457 / 133  
 2dnf  
CF-League | MelvilleCaves Long 54:2630 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Mount Kooyoora, Middle 35:4226 / 102  
Brainfartland short 24:1927 / 125  
La Totale, Middle 21:2732 / 153  
 2dnf  
Mount Kooyoora,MindblowingMiddle dnf  
CF-League | Skatås Long 48:5425 / 110  
Mount Kooyoora, Controlpicking 21:3630 / 129  
MK Middle 1 23:5818 / 115  
CF-League | Hidden meadow Long 56:4729 / 119  
Gullåsaberget Intro 13:5614 / 132  
 2dnf  
 3dnf  
Söderskogen middle 28:0130 / 133  
 2dnf  
Plaine du Rosoir - Middle 27:0336 / 115  
 2dnf  
Söderskogen 20:1531 / 144  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Larchant - Middle dnf  
 2dnf  
Plaine du Rosoir - Short dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Halloween - Special :D dnf  
CF-League | Skatås Middle 30:1119 / 151  
 2dnf  
Mount Kooyoora, Long 51:2423 / 107  
Mount Kooyoora, Intro 13:3119 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Race 400 night 29:5135 / 92  
 2dnf  
Race 399 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CF-League | Sotkamo MiddleQual 58:3023 / 122  
 2dnf  
CF-League | 10mila mashup 40:3420 / 135  
St. Leonhard - Ries, Middle 26:5522 / 137  
 2dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short 15:1315 / 169  
Platte - Dürrgraben 20:1034 / 118  
Skatås Middle 27:1536 / 123  
 2dnf  
Babylon, Night dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 621:5722 / 123  
 7dnf  
Blumau, Middle 38:5524 / 98  
CF-League | Finnbo Short-night 17:158 / 120  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E20 Vardasen 41:1820 / 131  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Babaylon Middle 26:3420 / 116  
CF-League | JWOC Middle W20 24:5042 / 165  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Babaylon, Short Intro 17:2433 / 141  
 217:0129 / 194  
Pre Halloween - 300 Special dnf  
 2dnf  
CF-League | Resafjellet Middle 1 41:4730 / 151  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
ski-o  18:2619 / 97  
 225:2557 / 151  
 3dnf  
CF-League | Munkedal Long-night 72:3421 / 94  
 2dnf  
 3dnf  
ski -o 27:4420 / 102  
 2dnf  
CF-League/Southern Fairbankswood 23:0949 / 114  
 2dnf  
CF-League | Rudan Middle 2 40:3823 / 150  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Rautajärvi 2 short 29:2034 / 122  
 2dnf  
Huuhkainvuori 2 night 47:2433 / 83  
Huuhkainvuori 2 middle 38:3614 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
Hikuwai Finale dnf  
yo 14:4021 / 104  
ski - o Kazahstan 17:1014 / 113  
 216:4710 / 173  
Huuhkainvuori night 43:4027 / 87  
Ski-o 37:2526 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
CF-League | ForÊt oubliée Short 28:2921 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Huuhkainvuori short 22:1620 / 149  
 221:004 / 223  
 3dnf  
 4dnf  
CF-League | Rudan Middle 34:3432 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
CF-League | Munkedal Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Middledistance 20:0916 / 166  
Blumau - fast one 4 25:1342 / 156  
 2dnf  
 321:3314 / 223  
 4dnf  
CF-league | JWOC-Middle M20 29:0725 / 199  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Hikuwai Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2016]-E19 Tildremyr dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
[World Cup 2016]-E1§ Vargatsjarn 26:4624 / 191  
 2dnf  
 3dnf  
Somewhereforest 2b middle 39:1321 / 126  
Hikuwai Short 2 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Real Somewhereforest 2b night dnf  
Somewhereforest 2b night 41:0317 / 97  
 2dnf  
Hikuwai Short 23:5631 / 168  
 2dnf  
Somewhereforest 2 middle 37:4114 / 136  
Little Ashland OPEN 26:3815 / 83  
Downeyboroughboro OPEN dnf  
Blumau - fast one 3 25:1226 / 126  
Blumau - fast one 2 dnf  
Blumau - fast one 21:3547 / 160  
Somewhereforest 2 17:4849 / 161  
Blumau, Middle 2 29:0116 / 133  
Blumau Middle 31:1119 / 149  
[World Cup 2016]-E17 Tildremyr 86:2823 / 137  
Olberget | Middle-Night 48:0523 / 118  
Lammhult, sprint 15:1316 / 164  
Trout dnf  
Art, short 13:599 / 168  
Fylleryd, middle 14:4516 / 154  
Olberget | C-pick dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Olberget | Middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2016]-E16 Tildremyr dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2016]-E15 Vargatsjärn dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Teisko middle dnf  
Boaze de agost 2016 50:0215 / 93  
[World Cup 2016]-E14 P.d.Fuorn 54:5116 / 145  
Sprint Cup 9 dnf  
Sprint Cup 8 dnf  
[World Cup 2016]-E13 Vargatsjärn dnf  
 2dnf  
Southern Boston Preserve 10:5926 / 84  
Reposärkät short/middle dnf  
 2dnf  
Upper Atkinson National Preserve 8:176 / 112  
Rautajärvi short 22:3718 / 158  
Livastinmäki short 26:355 / 131  
Sprint Cup 7 22:5535 / 126  
Konkalampi 2, short 36:5025 / 136  
Sprint Cup 6 dnf  
Sprint Cup 5 dnf  
Sprint Cup 4 22:4035 / 110  
 2dnf  
Sprint Cup 3 dnf  
Sprint Cup 2 21:3726 / 139  
Philochillo's Sprint Cup 23:1844 / 151  
[ROCAD] O-ringen 2016 style 25:3911 / 157  
[World Cup 2016]-E12 JWOC Long 54:3320 / 123  
[World Cup 2016]-E11 JWOC Long 74:4626 / 137  
 2dnf  
Konkalampi 3 short 28:2047 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
EYOC2016 Long Men sixteen dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Hh 8:5713 / 96  
EYOC2016 Long Men eighteen dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kaltrimdas dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Somewhereforrest long 58:4818 / 104  
[World Cup 2016]-E10 Konsonvuori 46:3321 / 121  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[World Cup 2016]-E9 Vargatsjärns 43:1632 / 169  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 540:1529 / 276  
Quip dnf  
Jukola hype Leg 7 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Jukola hype Leg6 51:4313 / 93  
June No 5 41:1513 / 99  
Jukola hype Leg 5 31:5232 / 145  
 2dnf  
Jukola hype Leg 4 47:3332 / 99  
 2dnf  
Jukola hype Leg3 78:3129 / 77  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Jukola hype Leg 2 67:4214 / 113  
 2dnf  
Vaaksinjärvi #01 34:0919 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
summer competition Day 2 Night 20:5012 / 73  
Summer Competition Day 1 14:5316 / 94  
June No 4 47:1115 / 90  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E§ Konsonvuori dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Kalngale+ short  17:0924 / 158  
Sprint training 3 21:0526 / 141  
June No 3 dnf  
 2dnf  
June No 2 29:0229 / 127  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2016]-E7 Konsonvuori 40:0024 / 136  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Buchwald, Middle 31:0210 / 126  
Philochillo Cup 1 - E 5:2514 / 108  
Philochillo Cup 1 - D 3:1744 / 113  
Philochillo Cup 1 - C 6:5417 / 119  
Philochillo Cup 1 - B 3:1941 / 132  
Philochillo Cup 1 - A 3:4910 / 150  
Trimdas long (middle) 50:4815 / 99  
Sprint training 2 22:2566 / 145  
Sprint training dnf  
[World Cup 2016]-E6 Eggemoen 40:0825 / 156  
 2dnf  
 3dnf  
Schönbrunn Irrgarten sprint dnf  
Somewhere forrest 2 middle 36:069 / 125  
Trimdas short 17:4425 / 158  
Somewhereforrest 2 short 27:2319 / 138  
 2dnf  
Summercamp Day 3 dnf  
Summercamp Day 2 dnf  
Summercamp Day 1 23:4819 / 116  
[World Cup 2016]-E5 Holtalsasen 60:3830 / 118  
Somewhereforrest short 27:3335 / 168  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Rock Sprint dnf  
[World Cup 2016]-E4 Eggemoen 65:1536 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Porkkala long 60:1428 / 106  
Porkkala short 22:5931 / 172  
 222:3730 / 214  
 3dnf  
Kalajoki 2 night 44:4521 / 95  
Training Race 2 11:3422 / 109  
 2dnf  
May No 6 32:1117 / 99  
Koantaus night dnf  
Kalajoki 2 middle 35:4527 / 136  
Training Race 1 9:1526 / 133  
May No 5 60:1015 / 78  
May No 4 25:0934 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
Go on! 28:148 / 77  
May No 3 dnf  
 2dnf  
Kalajoki Dunes short 30:3027 / 105  
 2dnf  
May No 2 38:4025 / 96  
 2dnf  
May No 1 20:3116 / 138  
Koantaus middle 2 40:5418 / 109  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E3 Holtalsasen 51:2128 / 149  
 2dnf  
[World Cup 2016]-E2 Eggemoen 70:4331 / 128  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Koantaus middle 36:3524 / 129  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
[World Cup 2016]-E1 Holtalsasen dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
Koantaus short 25:1639 / 149  
 2dnf  
Metsätalonkulma 2 24:0828 / 132  
 2dnf  
Metsätalonkulma 17:3634 / 170  
Romevaara night 24:2322 / 117  
Hamina sprint 24:4837 / 160  
Romevaara 2 27:0627 / 159  
 2dnf  
East Rugglesburg 14:2935 / 135  
Pakkala night 32:3124 / 113  
Kalngale middle 41:1024 / 153  
Reposärkät night dnf  
Punching Race!!!  dnf  
 2dnf  
Reposärkät long 62:0318 / 103  
 2dnf  
 3dnf  
Peruspohjanvuori night dnf  
Pakkala middle 35:0214 / 141  
color maps recycled - E32 Final 47:0123 / 130  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
color maps recycled - E31 81:1218 / 113  
 2dnf  
Madrasham 21:296 / 75  
  21:323 / 81  
color maps recycled - E30 72:5218 / 124  
color maps recycled - E29 26:5748 / 159  
color maps recycled - E2§ 30:5821 / 160  
 2dnf  
 3dnf  
Reposärkät 2 middle 35:0625 / 130  
 2dnf  
color maps recycled - E27 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Irbene middle dnf  
 2dnf  
Reposärkät 2 short 18:5717 / 152  
Kalngale 23:1926 / 150  
Peruspohjanvuori long dnf  
 2dnf  
Carnikava, middle distance 28:0917 / 110  
Carnikava, short distance dnf  
Reposärkät sprint 20:1110 / 127  
color maps recycled - E26 43:4515 / 101  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Pakkala sprint 21:257 / 139  
 2dnf  
color maps recycled - E25 dnf  
color maps recycled - E24 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
 10dnf  
 11dnf  
 12dnf  
Garciems Middle 27:4825 / 120  
Garciems Short dnf  
color maps recycled - E23 60:0212 / 103  
Manga Pirau - Sprint 13:3321 / 162  
 2dnf  
 312:306 / 232  
color maps recycled - E22 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Western Irbene Middle 28:0123 / 127  
Western Irbene Short 21:2213 / 81  
color maps recycled - E21 dnf  
 2dnf  
Charlesham|Middle 27:0748 / 103  
 2dnf  
North Irbene Middle 29:3814 / 110  
Peruspohjanvuori middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
North Irbene short 16:4115 / 150  
Peruspohjanvuori sprint 22:5340 / 132  
 2dnf  
Irbene 2 25:3321 / 91  
Irbene 25:4820 / 120  
Kalngale 2 dnf  
color maps recycled - E20 dnf  
Manga Pirau - Middle 35:2118 / 121  
Kalngale dnf  
color maps recycled - E19 dnf  
color maps recycled - E1§ 30:2313 / 106  
color maps recycled - E17 dnf  
color maps recycled - E16 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
color maps recycled - E15 38:4312 / 89  
Siitama South-West nigh 34:3418 / 76  
color maps recycled - E14 43:2316 / 98  
Little Furlow|Middle dnf  
color maps recycled - E13 30:5019 / 120  
 2dnf  
color maps recycled - E12 43:4519 / 102  
Rautajärvi long 58:5411 / 69  
color maps recycled - E11 28:1030 / 145  
color maps recycled - E10 53:5421 / 95  
 2dnf  
WtfConvert_2 /controlpicking 13:4229 / 111  
 2dnf  
color maps recycled - E9 56:2346 / 95  
 2dnf  
WtfConvert 2/ middle 31:0924 / 96  
color maps recycled - E8 36:0523 / 115  
WtfConvert /sprint dnf  
Rautajärvi middle 41:2618 / 111  
 2dnf  
 3dnf  
color maps recycled - E7 45:5721 / 98  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
color maps recycled - E6 49:1720 / 106  
CFEB 2016 mar 6 26:3510 / 50  
CFEB 2016 mar 5 28:5412 / 41  
CFEB 2016 mar 4 25:3010 / 58  
  33:146 / 58  
CFEB 2016 mar 2 26:3719 / 83  
CFEB 2016 mar 1 26:024 / 105  
Dragvoll sprint 12:1028 / 112  
 2dnf  
Littletown|Sprint3 5:3612 / 126  
color maps recycled - E5 53:2618 / 91  
 2dnf  
color maps recycled - E4 56:3018 / 107  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
color maps recycled - E3 37:1018 / 135  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Night race in Allston. 6:295 / 81  
color maps recycled - E2 42:0221 / 119  
 2dnf  
 3dnf  
color maps recycled - E1 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Siitama South-West middle 34:5119 / 123  
 2dnf  
 3dnf  
Siitama South-West sprint 21:2534 / 146  
 2dnf  
Rocad #3 dnf  
 2dnf  
 327:279 / 128  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint dnf  
Rocad #2 dnf  
 2dnf  
Littletown|Sprint 2 9:2731 / 111  
 28:2916 / 136  
Littletown|Sprint 6:5113 / 122  
Rocad #1 dnf  
 222:2627 / 185  
 3dnf  
 4dnf  
Teisko n2 middle 36:3133 / 111  
 2dnf  
CF WOC Long Spectator | Long dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Rautajärvi sprint 21:5822 / 150  
CF WOC Middle Spectator | Long 50:5924 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Teisko n1 night 26:1013 / 98  
Teisko n2 sprint 18:1419 / 152  
 2dnf  
 3dnf  
CF WOC Sprint Spectator | Sprint dnf  
 2dnf  
Teisko long 50:3021 / 104  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Desert Night [fantasy OCAD] dnf  
 225:067 / 140  
Little Alewifetown - Short dnf  
CF WOC Long Spectator | Middle 48:1717 / 137  
 2dnf  
 3dnf  
Halseboda|Long Night 62:2226 / 105  
 2dnf  
 3dnf  
night-o dnf  
 2dnf  
Pikku-Ahvenisto night 38:5029 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
CF WOC Night Spectator | Short 12:1213 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
CF WOC Middle Spectator | Short 26:0935 / 183  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF WOC Night Spectator | Middle 20:3718 / 154  
Teisko east night 33:3114 / 120  
Halseboda|Middle 36:3050 / 161  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Teisko n+1 sprint 19:5746 / 171  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
CF WOC16 Sprint dnf  
 2dnf  
Halseboda|Intro 17:4818 / 197  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
 8dnf  
 9dnf  
Bärenberg 20:0714 / 90  
Aalbäunle - Night 21:3629 / 81  
Aalbäumle 21:1139 / 102  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Waldstadion - Aalen 27:4936 / 106  
Romevaara 53:4221 / 109  
 2dnf  
 3dnf  
Pikku-Ahvenisto sprint 17:5636 / 138  
 2dnf  
 3dnf  
 415:5911 / 214  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
WOC 2005 Reskin dnf  
CF WOC16 Night 46:3222 / 114  
 2dnf  
 345:4424 / 165  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
 7dnf  
Kauppi east middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
Kaukas #2 35:3210 / 106  
 2dnf  
Kaukas #1 27:298 / 135  
UPPER ATKINSON NATIONAL PRESERVE dnf  
Siitama middle dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Kauppi east sprint 16:4329 / 168  
 2dnf  
CF WOC16 Long Distance 128:4235 / 143  
 2dnf  
 3dnf  
WOC 2005 dnf  
 2dnf  
Joutsenenpesä (n+1) sprint 15:467 / 170  
 2dnf  
Joutsenenpesä night 2 26:5024 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
CF WOC16 Middle Distance 43:4325 / 173  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Tumba umba  24:5847 / 146  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Tähtiniemi middle 32:5031 / 134  
 2dnf  
Tobelbad Middle 3 dnf  
Siitama sprint 16:1723 / 163  
Lethola - CF WOC16 Reminder 37:4027 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
Joutsenenpesä sprint 17:1020 / 190  
[Standard] Smistad 2 dnf  
 2dnf  
Joutsenenpesä night 33:0526 / 122  
Middle Distance 18:2410 / 120  
[Standard] Smistad dnf  
 2dnf  
Tobelbad Middle 2 26:2027 / 134  
Tobelbad, Middle 26:0932 / 153  
Hagatjern test 20:124 / 86  
Lehtola CF1 29:4539 / 174  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Joutsenenpesä, middle 34:3350 / 163  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
Merry Christmas! 47:5911 / 119  
 2dnf  
Kuivuri, middle 2 28:1415 / 116  
 2dnf  
Kuivuri, night 35:4514 / 86  
 2dnf  
OCADconvert Standard 2 8:308 / 136  
Hamina Christmas Night sprint dnf  
Kalkleiten 3, Standard 28:2537 / 117  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Kalkleiten 2 - Standard 17:258 / 133  
Kalkleiten - Standard 15:099 / 164  
OCADconvert Standard 7:3667 / 130  
Hamina 2 sprint 23:1757 / 151  
Ragnitz 4, Middle 38:3333 / 110  
 2dnf  
 3dnf  
Ragnitz, One Leg Wonder 7:5012 / 153  
 27:3615 / 241  
 37:4724 / 241  
 47:5539 / 241  
 57:324 / 241  
[New] Ragnitz 2, Middle 24:2116 / 119  
 2dnf  
[New] Ragnitz, Middle 35:2645 / 129  
 2dnf  
Kuivuri, Long 47:5413 / 115  
 2dnf  
 3dnf  
Kuivuri, middle 27:1228 / 164  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Øvre Torridal by Night dnf  
Lost in Forest Umbra 13 dnf  
Lost in Forest Umbra 12 dnf  
 2dnf  
[Ski-O] Waltendorf dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
 5dnf  
 6dnf  
Schönbrunn sprint 2 dnf  
Middle Series dnf  
Lost in Forest Umbra 11 8:5417 / 59  
Lost In Forest Umbra 10 dnf  
Lost in Forest Umbra 9 7:0119 / 62  
Forest Umbra Championship, Final 38:3030 / 116  
 2dnf  
 3dnf  
Forest Umbra Championship, Q2 16:1719 / 105  
Forest Umbra Championship, Q1  15:4911 / 122  
Forest Umbra Championship, Tr. 8:3146 / 105  
Lost in Forest Umbra 8 dnf  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Lost in Forest Umbra 7 12:4328 / 61  
[World Cup 2015] Stage #8 Final 81:5135 / 115  
Lost in Forest Umbra 6 dnf  
Middle Series 36:4933 / 127  
Lost in Forest Umbra 5 13:1816 / 71  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 3 41:1738 / 105  
Schönbrunn sprint 20:2948 / 132  
Lost in Forest Umbra 4 11:2726 / 81  
[World Cup 2015] Stage #8 Race 2 dnf  
upload 300th and CF WOC16 info 41:2957 / 138  
 2dnf  
Tekapo Night 23:1822 / 75  
Tekapo Middle 3 29:0420 / 87  
Tekapo Middle 2 30:0926 / 101  
Middle Series 37:0013 / 113  
Tekapo Middle 32:0322 / 122  
Lost in Forest Umbra 3 18:4224 / 89  
Lost in Forest Umbra 2 dnf  
 2dnf  
Lost in Forest Umbra 1 dnf  
 2dnf  
[World Cup 2015] Stage 8 65:1819 / 125  
[Ocad] Federbach dnf  
Middle Series 53:0921 / 101  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 4 79:1418 / 99  
Hamina sprint 2 24:0240 / 105  
Tekapo Intro 12:3920 / 125  
Middle Series 42:2136 / 119  
El Sprinto 2 16:0633 / 86  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 3 48:1514 / 98  
Pavia O_O 16:0322 / 115  
El sprinto dnf  
Middle Series 38:5442 / 116  
Trolla Middle 26:4428 / 142  
o-ints 4 9:1617 / 73  
o-ints 3 dnf  
o-ints 2 8:553 / 77  
o-ints 1 11:0023 / 104  
Hamina sprint dnf  
Styrian Sprint Series 4 22:5143 / 89  
[World Cup 2015] Stage #7 Race 2 43:1231 / 147  
 236:3419 / 198  
sprint 2 dnf  
Styrian Sprint Series 20:2241 / 77  
Canada Israel short night dnf  
Canada Israel Short 17:3125 / 128  
Styrian Sprint Series 2 20:0834 / 90  
Styrian Sprint Series 26:2353 / 121  
[World Cup 2015] Stage #7 46:2133 / 142  
[KING OF BOXHOLM] - Long Night dnf  
Sprint 1 dnf  
Contour O 7 37:5313 / 72  
Styria Cup 15 dnf  
 2dnf  
Contour O 6 dnf  
Aborrtjärn Short dnf  
Contour O 5 7:2630 / 91  
 28:2051 / 144  
 36:3325 / 144  
Contour O 4 dnf  
 210:5920 / 128  
Contour O 3 24:0821 / 115  
Contour O 2 64:3912 / 80  
Contour O dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 4 62:0425 / 118  
 2dnf  
Styria Cup 14 dnf  
Styria Cup 13 dnf  
Styrian Short Track 12 dnf  
 2dnf  
The maze runner dnf  
Iladalen short night 13:2737 / 137  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 3 41:2932 / 122  
Klepp 11:5725 / 126  
Paper mill sprint 4 dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 Race 2 52:2536 / 131  
 2dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Middle 47:3341 / 147  
 2dnf  
 3dnf  
Maze Event dnf  
[World Cup 2015] Stage #6 54:2631 / 142  
 2dnf  
 3dnf  
Sprintking #1 20:379 / 60  
 218:382 / 94  
Paper mill sprint 3 dnf  
[KING OF BOXHOLM] - Long 82:2741 / 110  
 2dnf  
Iladalen Middle 2 25:2419 / 131  
[KING OF BOXHOLM] - Intro 17:4637 / 160  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 3 dnf  
Night 27:565 / 36  
Paper mill sprint 2 32:1525 / 95  
Styrian Short Track 11 dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E18 53:1533 / 94  
NIght dnf  
Iladalen Middle 22:0510 / 129  
Styrian Short Track 10 24:0122 / 93  
[World Cup 2015] Stage #5 Race 2 27:1135 / 120  
Styrian Short Track 9 28:466 / 86  
Bosmalm #02 45:1234 / 85  
Bosmalm #01 24:3025 / 118  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E17 37:4437 / 110  
Paper mill sprint 28:3230 / 95  
[World Cup 2015] Stage #5 24:0960 / 141  
Styrian Short Track 8 22:5416 / 80  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E16 63:3729 / 97  
Styrian Short Track 7 night 21:2848 / 73  
Styrian Short Track 6 35:4024 / 64  
Styrian Short Track 5 dnf  
 2dnf  
Kivijärvi 3 sprint 24:5933 / 105  
Styrian Short Track 4 26:2028 / 84  
Styrian Short Track 3 15:5933 / 98  
ÖstgötaLeague|Kvarntorp|E15 20:5344 / 146  
Styrian Short Track 2 21:3720 / 103  
Styrian Short Track dnf  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 4 73:2429 / 114  
Teisko 2 middle 36:0616 / 118  
Kivijärvi Sprint 2 16:4426 / 106  
[OCAD]Zheleznica | Long 50:4840 / 120  
Kivijärvi 2 Sprint dnf  
Kivijärvi Sprint 19:1522 / 163  
[World Cup 2015] Stage #4 Race 3 63:3444 / 112  
KRIM.NASH! race3! 30:0717 / 107  
[World Cup 2015] Stage #4 Race2  37:5726 / 148  
 2dnf  
KRIM.NASH!race2! 10:5526 / 148  
CFEB 2015 oct E6 dnf  
CFEB 2015 oct E5 27:576 / 42  
CFEB 2015 oct E4 21:475 / 74  
CFEB 2015 oct E3 22:4914 / 75  
CFEB 2015 oct E2 dnf  
CFEB 2015 oct E1 32:3915 / 82  
KRIM.NASH! 12:4217 / 183  
[World Cup 2015] Stage #4 69:1434 / 148  
Oilrun 29:191 / 70  
Teisko 2 18:4019 / 147  
Kangaskylä Sprint 3 dnf  
Voronezh test Butterfly 39:087 / 91  
Teisko Night dnf  
Teisko Short 15:5418 / 166  
Kangaskylä Sprint 2 19:0358 / 146  
Kangaskylä Sprint dnf  
[CF Beginner] finnish map race3 24:3326 / 155  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 3 dnf  
 2dnf  
[OCAD] Zheleznica | Forestsprint 16:2046 / 190  
 2dnf  
 3dnf  
[World Cup 2015] Stage #3 Race 2 61:5630 / 127  
Kalce | Night-picking dnf  
[OCAD]Zheleznica|Middle 2 31:2825 / 141  
Kalce | Middle 29:3428 / 149  
[World Cup 2015] Stage #3 41:4136 / 159  
Citad Svizra [Sprintcup] E8 dnf  
[OCAD]Zheleznica|Middle 18:4616 / 201  
Finland 3 controlpicking 18:487 / 84  
Finland 2 long 44:414 / 59  
Finland 1middle 14:4029 / 94  
Trondheim sprint 3 18:3652 / 153  
SwimORdie 28:409 / 79  
Night cup 2 19:585 / 52  
NM NATT dnf  
Fast and furious!! dnf  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 4 51:5819 / 108  
Kalce|Night 18:2540 / 128  
Citad Svizra [Sprintcup] E7 23:4651 / 145  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 3 69:0126 / 97  
[CF Beginner] finnish map#2 25:5823 / 153  
[World Cup 2015] Stage #2 Race 2 76:1026 / 121  
Short forest course 20:5816 / 79  
[CF Beginner] finish map 23:5827 / 139  
 223:1413 / 175  
[World Cup 2015] Stage #2 39:0431 / 166  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 31:1934 / 95  
TEST 31:454 / 55  
Trondheim Sprint 2 20:5735 / 101  
[Beginner] Ulfsbakk South 21:5517 / 144  
 2dnf  
 320:363 / 192  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 3 45:1934 / 115  
Citad Svizra [Sprintcup] E6 dnf  
Trondheim Sprint dnf  
midlledistance 23:539 / 97  
[World Cup 2015] Stage #1 Race 2 50:3736 / 130  
WOC 2003 longdistance 54:148 / 67  
 2dnf  
Dingwall - Sprint E1 dnf  
[World Cup 2015] Stage #1 49:3736 / 141  
Torebrate South Middle3 31:3932 / 150  
Citad Svizra [Sprintcup] E5 30:3845 / 120  
Torebrate South Night 49:0433 / 105  
Austria Cup 2, Sprint dnf  
Jukola 2015, short 2 24:3218 / 132  
Citad Svizra [Sprintcup] E4 28:0626 / 114  
Jukola 2015, short 16:3025 / 157  
Scotland Stage 5 and final dnf  
Scotland Stage 4 Ulta long dnf  
Scotland Stage 3 middle night dnf  
Scotland Stage 2 long 37:017 / 50  
Scotland Stage 1 Middle 24:5631 / 95  
Citad Svizra [Sprintcup] E3 dnf  
Woman- It's all about the hair dnf  
Selmaham Preserve - Middle 22:4311 / 95  
Torebrate South Long 61:5132 / 105  
 2dnf  
dude sprint 9:054 / 61  
Middle race 16:146 / 38  
Castle Made Of Sand, Sprint dnf  
WOC Middle Men 2010 - part 1 16:306 / 89  
 2dnf  
WOC 2010 Middle Men part 1 19:3033 / 109  
Kings Hill Middle Distance dnf  
City Sprint 2 dnf  
Short Distance at Grahz Hill 15:2222 / 76  
Torebrate South Middle2 dnf  
City Sprint dnf  
Middle dnf  
Roskilde West [Sprintcup] E2 17:0243 / 148  
Roskilde West [Sprintcup] E1 21:5051 / 162  
Fell Heights 5:2012 / 73  
Austria Cup 1, Sprint 18:3633 / 139  
[OCAD] Torebrate South Middle 39:4528 / 123  
middle dnf  
Vaffelhaugen Sprintcup 2 dnf  
Vaffelhaugen Sprintcup 1 dnf  
Sprint Y dnf  
Boylstonberg Hill dnf  
Torebrate West Night 23:2227 / 95  
Comp - 200 - Long Distance dnf  
Buchwald, Middle - Night 32:4030 / 77  
Buchwald, Middle dnf  
The Farm middle 16:535 / 47  
Maria Trost, Middle - Night 33:3632 / 89  
 2dnf  
Kommpasskurs heile vein 5:404 / 65  
Torebrate West Middle2 36:0634 / 130  
beaconswick dnf  
The Farm 13:167 / 80  
Upper Atkinson National Preserve 15:154 / 54  
Trout 14:4113 / 50  
Madisonburg dnf  
vanskligste løypa noen sinne R dnf  
qreq 2:139 / 52  
Torebrate West Middle 31:0934 / 168  
Night Hawk 37:5414 / 51  
Villsvinet er hardcore dnf  
HastilyCup#4 dnf  
Punta Pizzo 41:171 / 47  
Sprint jwoc 7:417 / 76  
Middle competition 28:308 / 79  
Hollistonwood 13:052 / 81  
old fox hill 12:188 / 58  
Omholt long distance 53:189 / 41  
Maria Trost, Short 13:4332 / 161  
HasitlyCup 25:0722 / 100  
HastilyCup.controlpicking 11:0221 / 120  
HastilyCup 26:156 / 74  
Brindisi sprint dnf  
sprint dnf  
sprint woc  dnf  
woc (ofoc)2015 middle distans dnf  
FOX SWE dnf  
STAFETT LONG 1 32:5212 / 63  
middle sKOTTLAND 12:3016 / 88  
Tomtatjärn Middle dnf  
spanish nihgt e3 dnf  
sprint dm dnf  
wmoc 2015 e1 27:428 / 76  
DAY START 9:0420 / 84  
SPRINT BY DAY 11:2412 / 87  
Sprint 10:064 / 95  
MIDDLE 21:4517 / 83  
spanish night e2 80:594 / 38  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E14 40:5835 / 160  
Höga Kusten Orientering 70:524 / 76  
[OCAD]Middle Earth - Night 21:4418 / 88  
[OCAD]Middle Earth - Long dnf  
[OCAD]Middle Earth - Middle 2 25:3012 / 131  
[OCAD]Middle Earth - Middle  28:0732 / 138  
Guess the Country #1 24:3821 / 136  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E13 17:4732 / 158  
 2dnf  
 3dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E12 dnf  
Sommarserien E9 RyaAsar(Oringen) 43:3831 / 122  
Sommarserien E8 Hindas (Oringen) 81:0833 / 76  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E11 38:1823 / 103  
Sommarserien E7 RyaAsar(Oringen) 61:5927 / 92  
Sommarserien E6 Hindas (Oringen) 37:5027 / 134  
Lost in Maria Trost 4 dnf  
Lost in Maria Trost 3 3:3528 / 91  
Lost in Maria Trost 2 dnf  
Lost in Maria Trost-DESCRIPTION! 7:3447 / 119  
Sommarserien E5 Hindas (Oringen) 58:4328 / 115  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E10 49:5521 / 86  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E9 23:5920 / 102  
Maria Trost, Short 2 17:1919 / 102  
CF-Sommarserien E4 Kjölen 49:1620 / 97  
Maria Trost, Short 14:4336 / 139  
Buttes Pass day 1 28:2614 / 107  
Sommarserien E3 Ulfsbakk 50:1919 / 102  
CFEB 2015 july E6 18:3122 / 63  
Maria Trost, Middle 2 29:0019 / 96  
Maria Trost, Middle 30:0737 / 155  
CF-Sommarserien E2 10milaBonus 50:2931 / 120  
First CF comps on Polish map  dnf  
CFEB 2015 july E5 night dnf  
CFEB 2015 july E4 31:196 / 47  
CF-Sommarserien E1 Björsberg 39:1228 / 165  
CFEB 2015 july E3 dnf  
Windsor castle middle dnf  
CFEB 2015 july E2 40:0315 / 53  
Ungdomsserien 12:166 / 87  
CFEB 2015 july E1 28:029 / 99  
dwioencw9m8983cen89y dnf  
 2dnf  
Albatrrosiggis.GOOOOOD! 9:162 / 70  
10mila 2011 Bonus race 44:0826 / 129  
 2dnf  
Western Washingtonbotough 33:113 / 55  
Björsberg Middle 34:1223 / 168  
OLLE KALLUR dnf  
OLLE KALLUE dnf  
middle sekotsuji dnf  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E8 88:1722 / 92  
Middle Chateau de Montlosier 54:159 / 58  
Pre-Jukola 2015 Leg7 79:0315 / 73  
Pre-Jukola 2015 Leg6 47:4218 / 87  
ÖstgötaLeague|Kvarn|E7 41:5326 / 104  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E6 27:1842 / 136  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
Pre-Jukola 2015 Leg5 37:5530 / 105  
Kalkleiten 2 24:1113 / 117  
Pre-Jukola 2015 Leg4 37:2428 / 85  
Pre-Jukola 2015 Leg3 64:5724 / 73  
Kalkleiten 1 8:4331 / 132  
Pre-Jukola Leg2 46:2034 / 95  
Pre-Jukola Leg1 50:5229 / 132  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E5 47:0120 / 92  
 2dnf  
WOC long dnf  
Middle Distance STØ 29:518 / 45  
Kleven #2 Middle 24:4716 / 96  
 2dnf  
Kleven #1 Sprint 13:0928 / 128  
 212:2321 / 173  
 3dnf  
Breña 1 18:5612 / 76  
Bordasee, Short 18:1940 / 145  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E4 33:1227 / 133  
 2dnf  
Bordasee, Middle 2 38:4629 / 103  
Middle distance 26:2010 / 50  
My First Convert 25:175 / 67  
Middle distance in USA 57:339 / 54  
Bordasee, Middle 52:1231 / 118  
Styrian Relay Champs - 4 20:3225 / 95  
Styrian Relay Champs - 3 25:4123 / 80  
Styrian Relay Champs - 2 24:0238 / 106  
Styrian Relay Champs - 1 22:5159 / 129  
Schöckl, Intro 5:3127 / 159  
CFEB 2015 may E6 22:268 / 42  
CFEB 2015 may E5 dnf  
CFEB 2015 may E4 27:346 / 41  
CFEB 2015 may E3 33:0412 / 42  
CFEB 2015 may E2 night 28:439 / 38  
CFEB 2015 may E1 dnf  
Fanö #3|ULTRALONG 104:4421 / 89  
UPLOAD-TEST 6:1425 / 58  
 24:512 / 98  
[Giro de Farmers]E13|Middle dnf  
 233:3132 / 242  
 3dnf  
Long night dnf  
Retro-mila 2011 Leg10 75:3821 / 77  
[OTourBigFinal2015]E28|Ultra 137:0217 / 73  
Retro-mila 2011 Leg9 62:4325 / 72  
Retro-mila 2011 Leg8 40:5128 / 100  
 2dnf  
 3dnf  
 4dnf  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E3 24:1338 / 150  
 2dnf  
 321:0416 / 209  
Retro-mila 2011 Leg7 35:0426 / 103  
[Giro de Farmers]E12|Middle 25:2844 / 160  
Fanö #2|Middledistance 37:3837 / 120  
MIDDLE  dnf  
Retro-mila 2011 Leg6 42:1522 / 73  
Fanö #1|Longdistance 48:0526 / 83  
Retro-mila 2011 Leg5 53:4426 / 71  
Retro-mila 2011 Leg4 69:2619 / 67  
Retro-mila 2011 Leg3 55:3438 / 79  
Kjölen E1 38:3935 / 135  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #10 41:0717 / 86  
mathmath 33:026 / 47  
Retro-mila 2011 Leg2 39:1042 / 103  
Retro-mila 2011 Leg1 29:2226 / 155  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E2 64:0335 / 85  
Utsnitt av Ulfsbakk 7 36:0618 / 69  
Utsnitt av Ulfsbakk 6 43:5336 / 94  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #9 38:1928 / 82  
Utsnitt av Ulfsbakk 5 dnf  
Siitama west 1 sprint 17:5234 / 170  
[Giro de Farmers]E11|Middle 31:3715 / 85  
[Giro de Farmers]E10|Sprint 16:2837 / 148  
Utsnitt av Ulfsbakk 4 24:2514 / 122  
[Giro de Farmers]E9|Middle dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 3 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 2 dnf  
Utsnitt av Ulfsbakk 40:4428 / 108  
ÖstgötaLeague|Kronfallet|E1  dnf  
Kauppi Nort-East night 42:3924 / 72  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #8 78:2926 / 93  
Kauppi north-easr middle 34:4716 / 113  
[OTourFinals2015]E27|Night 77:2116 / 65  
Oakford River 2 - Sprint 9:339 / 87  
[Giro de Farmers]E8|Nightsprint 24:1236 / 110  
|SMGHU-Ocup|-BlommenSE2 26:4426 / 132  
[OTourFinals2015]E26|Sprint 21:4119 / 165  
Kleven short middle 21:0725 / 100  
middle sprint 10:553 / 77  
sprint  6:0611 / 74  
sprint by night 10:1318 / 60  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #7 dnf  
Djursjön Middle 26:5615 / 87  
Zs 1 Apr Sprint 25:0435 / 85  
[OTourFinals2015]E25|Middle 37:0921 / 113  
|SMHGU-Ocup|-Tiirismaa dnf  
Kaleva church sprint 16:0221 / 140  
[Giro de Farmers]E7|Night dnf  
 2dnf  
[OTourFinals2015]E24|Long 88:1628 / 94  
|SMHGU-Ocup|-BlommenSE 49:1323 / 106  
[Giro de Farmers]E6|Middle 34:0033 / 116  
|SMHGU-Ocup|+Kangaroo Monday #6 47:1424 / 113  
[Giro de Farmers]E5|Forestsprint 19:0518 / 163  
Anywhere, first upload 8:482 / 68  
CFWOC'15-spectator-race 4 34:2623 / 132  
Komenskeho sady sprint 3 23:4128 / 129  
Kauppi north-east - sprint 17:5222 / 167  
[Giro de Farmers]E4|Long 69:2540 / 106  
2nd 10 years old course 21:1733 / 130  
Kangaroo Monday #5 73:5736 / 96  
Harjulinna 3 sprint 26:1446 / 122  
[Giro de Farmers] E3|Middle 18:2834 / 199  
Komenskeho sady 2 - sprint 27:1536 / 110  
CFWOC'15-spectator-race 3 25:2654 / 199  
Komenskeho sady sprint 15:2856 / 127  
Kairobadet, test 14:2913 / 87  
10 years old CF sprint 7:2018 / 140  
Harjulinna 3, sprint 24:1441 / 122  
Kangaroo Monday #4 dnf  
Closure of the ski season in2015 35:1835 / 116  
Harjulinna 2, sprint 24:5747 / 126  
Kangaroo Monday #3 dnf  
 2dnf  
Harjulinna - sprint dnf  
Oakford River - Sprint dnf  
COGuntz Challenge-Race 2 middle 29:412 / 37  
COGuntz Challenge-Race 1 Short dnf  
Middle dictanse 15:009 / 68  
Rugglesburg - Short 25:2217 / 77  
[OTour2015]E23 - Middle 24:4634 / 144  
[Giro de Farmers] E2|Middle 34:0038 / 157  
CFEB 2015 mar E6 14:034 / 40  
CFEB 2015 mar E5 21:563 / 36  
CFEB 2015 mar E4 23:187 / 48  
CFEB 1025 mar E3 dnf  
CFEB 2015 mar E2 15:596 / 62  
efe 11:2231 / 70  
CFEB 2015 mar E1 11:514 / 89  
[Giro de Farmers]E1-Prologue 21:1545 / 180  
[OTour2015]E22 - Long Night 58:0624 / 74  
Kangaroo Monday #2 32:2424 / 127  
[OTour2015]E21 - Middle 29:2022 / 147  
CFWOC'15-specator-race 2 39:1323 / 121  
Blumau, Middle 2 27:5622 / 123  
Kangaroo Monday #1 45:3426 / 113  
Metsäkylä 1 - night 36:5525 / 74  
[OTour2015]E20 - Sprint 18:4419 / 137  
[OTour2015]E19 - Middle Night